Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX ! - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-15, 16:05   #1411
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Zobaczcie jaki mam piękny kominek elektryczny a w nim palę nowy wosk z Gasek Staying Home
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0170.jpg (76,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0171.jpg (27,9 KB, 63 załadowań)
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-15, 17:17   #1412
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

witam was po roku nieobecności dzisiaj byłam w kiku i panie wykładały świąteczne ozdoby na półki
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-15, 17:39   #1413
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

A ja jestem zadowolona, bo poukładałam na nowo na pawlaczu (ozdoby świąteczne- bożonarodzeniowe i wielkanocne, bombki, światełka na choinkę). Dokupiłam niższe kartony ale faux pas walnęlam standardowo, bo są nieco małe, ALE o dziwo wszystko się zmieścilo. Bardzo chciałam się pozbyć opakowań w torebkach papierowych, bo drażniło mnie to brrrr.. Teraz mam wszystko (prawie) w kartonach ozdobnych i jest luz. Jedynie bez kartonu są torebki na prezenty, jak dorwe gdzieś taki karton to zdecydowanie je tam upchę. Dużo tych ozdób Nie ma już bezapelacyjnie miejsca na nowe bombki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-15, 17:59   #1414
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

U mnie też dużo tego, co roku obiecuję sobie, że dokupię jakiś kolor, ale ostatecznie szkoda mi kasy... potworne ceny są bombek i ozdób choinkowych.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-15, 19:18   #1415
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Na elegancko bardziej widziałabym Dior Homme Intense Aczkolwiek oboje z mężem nosimy się w luźnym stylu i olewamy podziały zapachów w stylu: ten do garnituru, a ten na sportowo Używamy tych zapachów, na które akurat mamy ochotę

Jeszcze w kwestii perfum: macie jakichś zapachowych ulubieńców na jesień/zimę?

Jutro powinna dojechać moja choineczka
L de Lolita, Chergui Lutensa, Five o'Clock au Gingembre też Lutensa, Bouquet Ideale Xerjoff, Delices d'Epices Niny Ricci... trochę tego jest
Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
...stwierdzam, że ten wątek zaczyna schodzić na dziwne tory

Dylemat co użyć to jedno. Gorzej, jak staniesz przed tymi wszystkmi flaszkami i stwierdzisz, że NIE MASZ czego użyć, bo nic Ci do humoru nie pasuje Właśnie wczoraj miałam taki dzień
Allure podbierasz chłopu czy masz swoją flachę? Swoją drogą - ciekawy wybór na zimę


Ja po starciu z klasykiem jakoś nie mogę zebrać się do przetestowania Elixiru. Muszę w końcu nadrobić

Moi faworyci na zimę to m.in. Dior Addict, Viktor&Rolf Flowerbomb Rose Explosion, TM Alien Essence Absolue. Z męskich - regularnie podbieram chłopu Dior Homme Intense, Givenchy Pi
A jako ulubione zapachy - ciekawostki (nie potrafiłabym "normalnie" się nimi wypsikać, raczej dawkuję trochę na nadgarstki i cieszę się zapachem w domowym zaciszu): Aquolina Chocolovers i dosłownie Boże Narodzenie zamknięte w butelce: Nina Ricci Belle de Minuit

Ależ mam dziś chłodny poranek Coraz trudniej wstać mi z łóżka. Lato ma jednak ten plus, że człowiek budzi się, jest ciepło, jasno, ptaki świergoczą - jakoś tak łatwiej się wywlec z pościeli. Jesienią i zimą jedyne na co mam ochotę po przebudzeniu to przewrócenie się na drugi bok
Dlaczego nie używasz BdM globalnie?
Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Ale mi tymi zapachami smaka narobiliście.. Napaliłam się na to Red Apple cośtam, przy następnych zakupach sobie wezmę Ja chwilowo palę sobie Ebony&Oak, taki jesienny Idealny na tą porę... u mnie jest niby ciepło, niby słonecznie, ale jakoś chłodno. Naciągnęłam na siebie koc i siedzę jak Buka . Uczę się, aż dziś już chyba za dużo... czas zasadzić pupę przed tv, bo wybuchnę...

A ten Christmas Girland niuchałam w zeszłym roku i mi tak jakoś śmierdział ordynarną kostką do kibla Czy on po rozpaleniu naprawdę pachnie choinkową choinką? Mam w sumie olejek taki typowo świąteczny i 100% choinkowy, cudo , ale tylko latam i dolewam, albo przypalam kominek... chciałabym wosk
Mi Christmas Garland pachnie choinką i nie mam kiblowych skojarzeń na szczeście
Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Tez mam takie odczucia, a szczególnie jeśli chodzi o BABW. W Stanach zaraz będzie już kolekcja Christmasowa, a do nas dotrze jak w Stanach będzie już wyprzedaż. Dostajemy do PL same ochłapy.



Wiecie co... ja KOCHAM Święta, ale kurde czy to naprawdę nie za wcześnie? wydaje mi sie, ze w zeszłym roku Kik kazał dłużej czekać!



Hmmm, ja znam kogoś, kto ma sklep z choinkami i sprzedaje tez na All. Takich cudów to nie widziałam, robią zdjęcia pięknym, wysyłają tandetę, strasza sie nawzajem policja, kosmos ogólnie :P żebyście tylko na niego nie trafiły



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kurczę mi też mimo wszystko wydaje się za wcześnie Takim granicznym miesiącem na pojawianie się ozdób jest dla mnie październik


Witam się po urlopie, mam wrażenie, że wcale nie wypoczęłam
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-15, 19:28   #1416
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
U mnie też dużo tego, co roku obiecuję sobie, że dokupię jakiś kolor, ale ostatecznie szkoda mi kasy... potworne ceny są bombek i ozdób choinkowych.
Ja właśnie dokupuje coś co roku, mimo ze obiecuje sobie ze juz starczy ale teraz autentycznie nie mam więcej miejsca haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 05:10   #1417
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ja mam ten sam problem z ozdobami do prezentów-wstążkami, filcowymi naklejkami, spinaczami, mini bombeczkami itp. Co roku coś dokupowałam i nazbierało się tego całkiem sporo. W zeszłym roku twardo wytrwałam w postanowieniu żeby nic już nie kupić i zużywać to co jest no tylko papiery pokupować musiałam
I jeszcze z kartkami świątecznymi tak mam-co roku nakupuję a potem mam miliony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-16, 07:54   #1418
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Zobaczcie jaki mam piękny kominek elektryczny a w nim palę nowy wosk z Gasek Staying Home
Fajny Mi bardzo podoba się ten sweterkowy w Wannie

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
U mnie też dużo tego, co roku obiecuję sobie, że dokupię jakiś kolor, ale ostatecznie szkoda mi kasy... potworne ceny są bombek i ozdób choinkowych.
Pół biedy, gdy jeszcze masz wybór i możesz porównać oferty kilku sklepów. U mnie niestety jedyny konkretny asortyment bombek szklanych jest w Obi, a tam faktycznie można zostawić małą fortunę chcąc ubrać dużą choinkę

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
L de Lolita, Chergui Lutensa, Five o'Clock au Gingembre też Lutensa, Bouquet Ideale Xerjoff, Delices d'Epices Niny Ricci... trochę tego jest

Dlaczego nie używasz BdM globalnie?

Witam się po urlopie, mam wrażenie, że wcale nie wypoczęłam
BdM jest dla mnie chyba aż zbyt pierniczkowe, aby używać go globalnie. Próbowałam dwa razy i po pewnym czasie byłam jednak trochę zmęczona zapachem. Największą magię ma on dla mnie właśnie wtedy, gdy co jakiś czas posnuje się wokół mnie gdy np. piję herbatę, oglądam świąteczny film, czy choćby gdy sprzątam (chociaż akurat z tym sprzątaniem do nie do końca fajnie, bo zwykle wtedy zwalniam obroty o jakieś 50%, tak mnie ten zapach rozleniwia )
A jak porównałabyś BdM do Epices?

A pogoda dopisała?


Za nami już połowa września... W październiku pojawią się miesięczniki na listopad, z zapowiedziami grudniowych numerów

Też tak macie, że kupujecie gazety jak tylko zobaczycie w nich coś o świątecznych dekoracjach, prezentach, przygotowaniach, tradycjach itd.?
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 08:19   #1419
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Powiem wam szczerze, ze ja swiatecznych dekoracji nie mam prawie wcale. W zeszlym roku po raz pierwszy spedzalismy swieta w nowym mieszkaniu i ja durna baba na zakupy poszlam dopiero w wigilie (przez prace). Musialam dokupic sporo rzeczy typu garnki itd. zeby w ogole moc ugotowac rozne potrawy, dekoracje swiateczne byly wykupione i brakowalo czasu, zeby jechac gdzies dalej.
Mysle, ze u mnie szklane bombki nie wchodza w gre. Moj piesek po raz pierwszy przezyje z nami swieta i cos mi sie zdaje, ze swiecaca choinka bedzie dobrym miejscem na zabawe.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 08:38   #1420
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
witam was po roku nieobecności dzisiaj byłam w kiku i panie wykładały świąteczne ozdoby na półki
Ludzie, ludzie kochane. Ja mam taką ochotę do tego Kika pojechać, bo jeszcze na jesień marzą mi się te dynie na komodę, ale nie mam jakoś chęci by się zebrać i pojechać do galerii, gdzie ten Kik u mnie jest haha
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 08:57   #1421
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Fajny Mi bardzo podoba się ten sweterkowy w Wannie


Pół biedy, gdy jeszcze masz wybór i możesz porównać oferty kilku sklepów. U mnie niestety jedyny konkretny asortyment bombek szklanych jest w Obi, a tam faktycznie można zostawić małą fortunę chcąc ubrać dużą choinkę


BdM jest dla mnie chyba aż zbyt pierniczkowe, aby używać go globalnie. Próbowałam dwa razy i po pewnym czasie byłam jednak trochę zmęczona zapachem. Największą magię ma on dla mnie właśnie wtedy, gdy co jakiś czas posnuje się wokół mnie gdy np. piję herbatę, oglądam świąteczny film, czy choćby gdy sprzątam (chociaż akurat z tym sprzątaniem do nie do końca fajnie, bo zwykle wtedy zwalniam obroty o jakieś 50%, tak mnie ten zapach rozleniwia )
A jak porównałabyś BdM do Epices?

A pogoda dopisała?


Za nami już połowa września... W październiku pojawią się miesięczniki na listopad, z zapowiedziami grudniowych numerów

Też tak macie, że kupujecie gazety jak tylko zobaczycie w nich coś o świątecznych dekoracjach, prezentach, przygotowaniach, tradycjach itd.?
Tez mnie sie podoba, ale obawiam sie, ze bym go zaraz poplamiła woskiem dlatego tez ten mercury glass mnie wola


No pewnie, ze tak mam jak zadnych ulotek nie biere do domu, to te zagarniam masowo

U mnie jest dzisiaj tak cudna pogoda, przynajmniej na razie, ze po obiedzie lece na spacer do lasu z piesełem
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-16, 09:39   #1422
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

U mnie dziś od rana leje. Mam nadzieję, że się troszkę rozpogodzi, bo o ile normalnie bym się z deszczu bardzo cieszyła, to dziś mam wolne i chciałam jechać na grzybki. Ale wizja przemoczonej mnie od stóp do głów mnie zniechęca

Miłego weekendu dla wszystkich! Biorę się za sprzątanie
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 10:22   #1423
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Tak pędzicie, dziewczyny, że się w ogóle wbić nie mogę.

Tinka, szalona kobieto - tatuaż super

U mnie w powietrzu czuć już wyraźnie jesień. Zrobiło się potwornie zimno, wczoraj nieźle mnie przewiało i rano obudziłam się z bólem gardła
Świąteczny świr zaczyna mnie powoli ogarniać, zwłaszcza że w pracy zaczynam powoli rozpakowywać świąteczny asortyment (na razie oglądam ) - i oczywiście odkładam dla siebie

Ze świątecznych zakupów mam mydło do rąk w płynie co prawda zapach zwykły, ale śliczne opakowania, więc nie mogłam nie wziąć.

Któraś tu pisała, że grzybów nie ma?
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 11:05   #1424
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

A ja pisałam:. Byłam wczoraj w lesie, oprócz pola muchomorów nie znalazłam nic... Jak tak dalej pójdzie zostanę bez grzybów na święta. Przytargałam za to reklamówkę pięknie otwartych szyszek na choinkę. Stożki też mi się udało wczoraj kupić. Od poniedziałku zaczynam kleić. A co do grzybków jeszcze to przygarnę jeden koszyczek...
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 11:21   #1425
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

U nas jest wysyp. Wybieramy się jeszcze raz, jeśli pogoda dopisze.
Cieszę się, że mężowi udało się tyle zebrać, bo już w zeszłym roku nie miałam żadnych suszonych. Teraz jest zapasik paznokci jeszcze nie doczyściłam

Wikajaga - przypomniałaś mi o szyszkach, muszę się wybrać do lasu.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 11:43   #1426
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ja się jeszcze do KiKa chcę wybrać żeby kupić jakieś małe zawieszki, które można by przywiesić do prezentó - jakieś gwiazdki, dzwoneczki i inne pierdółki. Mam nadzieję, że coś znajdę, nie wiem kiedy dokładnie wybędę, aczkolwiek chcę to zrobić jeszcze we wrześniu. W razie czego, zostaje jeszcze Pepco.

Idę robić zdjęcie zakupów z Dekomotyw, taguję DEMBI, pochwal się swoimi!
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 13:31   #1427
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość

Za nami już połowa września... W październiku pojawią się miesięczniki na listopad, z zapowiedziami grudniowych numerów

Też tak macie, że kupujecie gazety jak tylko zobaczycie w nich coś o świątecznych dekoracjach, prezentach, przygotowaniach, tradycjach itd.?
Przyznaje się -mam totalnego świra na gazety grudniowe ,co rok obiecuje sobie że nie kupie i co -i kupuje choćby żeby oko pocieszyć ślicznościami ...

U mnie zimo ,od rana lało teraz się rozpogadza jutro zaś ma lać ...13 C więc to już inne powietrze takie jesienne ...
Tesco zawalone zniczami i stroikami na Wszystkich Swiętych więc wcześnie zaczęli

Już 99 dni tylko -ja narazie robie liste prezentów
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....

Edytowane przez ewa 81
Czas edycji: 2017-09-16 o 13:33
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 14:21   #1428
majcia2
Raczkowanie
 
Avatar majcia2
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 252
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Dziewczyny pomóżcie zna ktoś dobry sposób jak usunąć starą plamę po kakao z jasnej poduszki z kanapy?? Ta poszewka się nie ściąga i nie wiem już jak to wyczyścić
majcia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 18:15   #1429
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Witam się po urlopie, mam wrażenie, że wcale nie wypoczęłam
Ja urlopuję się za 2 tygodnie. Już nie mogę się doczekać...

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Ja mam ten sam problem z ozdobami do prezentów-wstążkami, filcowymi naklejkami, spinaczami, mini bombeczkami itp. Co roku coś dokupowałam i nazbierało się tego całkiem sporo. W zeszłym roku twardo wytrwałam w postanowieniu żeby nic już nie kupić i zużywać to co jest no tylko papiery pokupować musiałam
Ja najwięcej ozdób nakupowałam, gdy mieliśmy spędzić pierwsze święta na nowym domu. Nazbierało się tego tyle, że starczyło na dwie duże choinki i jeszcze zostało. Wszystko udało mi się kupić w bardzo przystępnych cenach (wrzesień-październik, gdzie wystawiali jeszcze stary, zeszłoroczny asortyment) także cieszyłam się bardzo, że nie nadwerężałam zbytnio budżetu A teraz to już sporadycznie coś dokupuję i napiszę szczerze: ciężko mi znaleźć coś ładnego. Sporo rzeczy jest tandetnych, byleby ludziska kupili, bo na święta to na pewno się sprzeda.

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7718061 6]
Moj piesek po raz pierwszy przezyje z nami swieta i cos mi sie zdaje, ze swiecaca choinka bedzie dobrym miejscem na zabawe. [/QUOTE]
Niekoniecznie. Miałam podobne obawy jeśli chodzi o kota. Wyobraź sobie, że on w ogóle się choinką nie zainteresował. Podobnie było z wszelkimi zawieszonymi, "dyndającymi" ozdobami. Nic go nie ruszało. Także jeśli chodzi o Twojego psa to pamiętaj - jest nadzieja
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-16, 18:38   #1430
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

U mnie dzisiaj dość cieplo jak na tę porę jesienna juz praktycznie. Ja jutro jadę na poniedziałkowy pogrzeb, także wrzesień miesiącem pogrzebów w rodzinie. Cos okropnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 23:25   #1431
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Byłam w końcu w Kiku, ale bez szału na razie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 23:52   #1432
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Ja urlopuję się za 2 tygodnie. Już nie mogę się doczekać...


Ja najwięcej ozdób nakupowałam, gdy mieliśmy spędzić pierwsze święta na nowym domu. Nazbierało się tego tyle, że starczyło na dwie duże choinki i jeszcze zostało. Wszystko udało mi się kupić w bardzo przystępnych cenach (wrzesień-październik, gdzie wystawiali jeszcze stary, zeszłoroczny asortyment) także cieszyłam się bardzo, że nie nadwerężałam zbytnio budżetu A teraz to już sporadycznie coś dokupuję i napiszę szczerze: ciężko mi znaleźć coś ładnego. Sporo rzeczy jest tandetnych, byleby ludziska kupili, bo na święta to na pewno się sprzeda.


Niekoniecznie. Miałam podobne obawy jeśli chodzi o kota. Wyobraź sobie, że on w ogóle się choinką nie zainteresował. Podobnie było z wszelkimi zawieszonymi, "dyndającymi" ozdobami. Nic go nie ruszało. Także jeśli chodzi o Twojego psa to pamiętaj - jest nadzieja
Moj kot, o ile nie interesuje sie bombkami I innymi wiszacy ozdobkami, tak kocha narkotyzowac sie choinka

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 00:23   #1433
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość

Niekoniecznie. Miałam podobne obawy jeśli chodzi o kota. Wyobraź sobie, że on w ogóle się choinką nie zainteresował. Podobnie było z wszelkimi zawieszonymi, "dyndającymi" ozdobami. Nic go nie ruszało. Także jeśli chodzi o Twojego psa to pamiętaj - jest nadzieja
To będą moje pierwsze święta z kotem, i mam nadzieję że też☠nie będzie zainteresowany choinką...
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 07:28   #1434
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Fajny Mi bardzo podoba się ten sweterkowy w Wannie


Pół biedy, gdy jeszcze masz wybór i możesz porównać oferty kilku sklepów. U mnie niestety jedyny konkretny asortyment bombek szklanych jest w Obi, a tam faktycznie można zostawić małą fortunę chcąc ubrać dużą choinkę


BdM jest dla mnie chyba aż zbyt pierniczkowe, aby używać go globalnie. Próbowałam dwa razy i po pewnym czasie byłam jednak trochę zmęczona zapachem. Największą magię ma on dla mnie właśnie wtedy, gdy co jakiś czas posnuje się wokół mnie gdy np. piję herbatę, oglądam świąteczny film, czy choćby gdy sprzątam (chociaż akurat z tym sprzątaniem do nie do końca fajnie, bo zwykle wtedy zwalniam obroty o jakieś 50%, tak mnie ten zapach rozleniwia )
A jak porównałabyś BdM do Epices?

A pogoda dopisała?


Za nami już połowa września... W październiku pojawią się miesięczniki na listopad, z zapowiedziami grudniowych numerów

Też tak macie, że kupujecie gazety jak tylko zobaczycie w nich coś o świątecznych dekoracjach, prezentach, przygotowaniach, tradycjach itd.?
BdM jest miłe, słodkie i przytulne, a Epices bardziej zadziorne. Jest przyprawowe, ale nie w kierunku piernika, tylko bardziej takiej mieszanki korzennych przypraw na owocowym tle. Mocno czuję kardamon. Jest bardziej uniwersalnym zapachem, bo dobrze mi się nosi go w każdą porę roku.

No właśnie pogoda średnio dopisała
Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Tak pędzicie, dziewczyny, że się w ogóle wbić nie mogę.

Tinka, szalona kobieto - tatuaż super

U mnie w powietrzu czuć już wyraźnie jesień. Zrobiło się potwornie zimno, wczoraj nieźle mnie przewiało i rano obudziłam się z bólem gardła
Świąteczny świr zaczyna mnie powoli ogarniać, zwłaszcza że w pracy zaczynam powoli rozpakowywać świąteczny asortyment (na razie oglądam ) - i oczywiście odkładam dla siebie

Ze świątecznych zakupów mam mydło do rąk w płynie co prawda zapach zwykły, ale śliczne opakowania, więc nie mogłam nie wziąć.

Któraś tu pisała, że grzybów nie ma?
Super, zazdroszczę Też bym się chętnie wybrała gdzieś na grzyby
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Ja urlopuję się za 2 tygodnie. Już nie mogę się doczekać...


Ja najwięcej ozdób nakupowałam, gdy mieliśmy spędzić pierwsze święta na nowym domu. Nazbierało się tego tyle, że starczyło na dwie duże choinki i jeszcze zostało. Wszystko udało mi się kupić w bardzo przystępnych cenach (wrzesień-październik, gdzie wystawiali jeszcze stary, zeszłoroczny asortyment) także cieszyłam się bardzo, że nie nadwerężałam zbytnio budżetu A teraz to już sporadycznie coś dokupuję i napiszę szczerze: ciężko mi znaleźć coś ładnego. Sporo rzeczy jest tandetnych, byleby ludziska kupili, bo na święta to na pewno się sprzeda.


Niekoniecznie. Miałam podobne obawy jeśli chodzi o kota. Wyobraź sobie, że on w ogóle się choinką nie zainteresował. Podobnie było z wszelkimi zawieszonymi, "dyndającymi" ozdobami. Nic go nie ruszało. Także jeśli chodzi o Twojego psa to pamiętaj - jest nadzieja
Gdzie wyjeżdżacie?


Ja dopóki nie będę miała własnego mieszkania, to nie kupuję prawie nic świątecznego - nie mam po prostu obecnie miejsca
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 09:44   #1435
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Ja się jeszcze do KiKa chcę wybrać żeby kupić jakieś małe zawieszki, które można by przywiesić do prezentó - jakieś gwiazdki, dzwoneczki i inne pierdółki. Mam nadzieję, że coś znajdę, nie wiem kiedy dokładnie wybędę, aczkolwiek chcę to zrobić jeszcze we wrześniu. W razie czego, zostaje jeszcze Pepco.

Idę robić zdjęcie zakupów z Dekomotyw, taguję DEMBI, pochwal się swoimi!
Empee, jeszcze sie waham, bo jak wiesz szał swieczkowy mnie ogarnął, a tani ten szał nie jest, i ciągle cos wyrzucam lub dorzucam na Dekomotywie


Cytat:
Napisane przez majcia2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie zna ktoś dobry sposób jak usunąć starą plamę po kakao z jasnej poduszki z kanapy?? Ta poszewka się nie ściąga i nie wiem już jak to wyczyścić
Ja bym chyba wezwała specjaliste bedziesz juz miala czysa kanape na swieta

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj dość cieplo jak na tę porę jesienna juz praktycznie. Ja jutro jadę na poniedziałkowy pogrzeb, także wrzesień miesiącem pogrzebów w rodzinie. Cos okropnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymaj się

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Moj kot, o ile nie interesuje sie bombkami I innymi wiszacy ozdobkami, tak kocha narkotyzowac sie choinka

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
no maniak swiateczny moj drugi pies tez ma w nosie choinke i bombile

Ciag dalszy pięknej końcówki lata
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 10:25   #1436
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Gdzie wyjeżdżacie?


Ja dopóki nie będę miała własnego mieszkania, to nie kupuję prawie nic świątecznego - nie mam po prostu obecnie miejsca
Jedziemy do domu do Polski Muszę spędzić trochę czasu z rodziną i bliskimi, bo oszaleję Na razie o jakiś wakacjach w ciepłych krajach nie ma co myśleć

Jak nie mieliśmy jeszcze domu (czy to w Pl czy w Nl) to z ozdobami ograniczałam się do minimum, czasem był tylko obrus lub serweta w świąteczne motywy, jakaś ozdoba ustawiona na parapecie lub przyklejona do okna. W wynajmowanym mieszkaniu w nl nie było nawet miejsca na choinkę. To jest aż nie do pomyślenia, żeby nie mieć gdzie ustawić drzewka ...
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 10:46   #1437
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez majcia2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie zna ktoś dobry sposób jak usunąć starą plamę po kakao z jasnej poduszki z kanapy?? Ta poszewka się nie ściąga i nie wiem już jak to wyczyścić
A próbowałaś mydełka odplamiającego ? W Rossmanie widziałam albo czasem w biedronce ...u mnie daje rade raczej ze wszystkim
Dr. Beckmann, mydełko do odplamiania
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 13:09   #1438
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Tinku niech się szybko goi
Mika....i jaaaak ten Nutcracker? powiedz, że wcale nie pachnie świętami haha proszę

Medikate śliczne te kompozycje, ja u siebie nie mam przestrzeni żeby takie ustawiać, ale popatrzeć miło

W Wawie pogoda paskudna jak mój humor wróciłam na L4 niestety, nie goi mi się ta dziura po 8, w ten weekend przepada mi ślub, na który od daaaawna planowaliśmy jechać. Mam dołka konkret

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
He,he Parwatku zapach mi się podoba ale wąchając na sucho nie wiem czy to Święta

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Zupełnie zapomniałam, że na allegro też mają takie rzeczy! Dzięki Jeśli nie znajdę stacjonarnie, to po prostu zamówię


Big śnieżyn też może być
Na drugiej jak już to tylko drugą śnieżynkę (śnieżyna )
Powiem tak: według mnie tatuaż zawsze jakoś tam boli. Ten to moja szósta sztuka i pierwszy raz po rozpoczęciu tatuowania zastanawiałam się dlaczego ja to sobie robię Po kilku, kilkunastu minutach jednak przywykłam i jak widać - przeżyłam

OMG, to gdzieś Ty tę stopę pchała? Spuchła mocno?


Dziękuję
Gdybyś się kiedyś w końcu zdecydowała, to koniecznie się pochwal

Może uda mi się dziś wyskoczyć do Kaufa to też porozglądam się za pierwszymi świątecznymi akcentami.


Dziękuję i Tobie również życzę szybkiego dojścia do siebie Mam nadzieję, że chociaż nie boli mocno...
Kurdę, w pracy mnie uwaliła, wlazła mi pod spodnie i dziabnęła w łydkę. Noga spuchła aż do palców i rumień wielkości dłoni mi wylazł

Jakiej firmy są te perfumy Epices??? narobiłyście mi ochoty.
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 13:37   #1439
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Jakiej firmy są te perfumy Epices??? narobiłyście mi ochoty.
Nina Ricci, jeżeli myślimy o tych samych . Taki przyprawowiec, całkiem miły, szkoda że ze mnie znika ekspresowo .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 17:31   #1440
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Byłam w Kik. Rozczarowanie wielkie, wyłożone resztki z ubiegłego roku. Kupiłam zawieszkę do okna, świecznik sanie i gipsową gwiazdkę z brokatowym reniferem. Spodziewałam się lepszych łowów.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-29 23:28:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.