Therm line - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-31, 16:59   #1
Dance18
Raczkowanie
 
Avatar Dance18
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66

Therm line


Witam Was Drogie Wizażanki
Mam do was takie małe pytanko wiem że wątków tego typu o środkach odchudzających jest wiele ale jakoś nie mogę tam trafić na mój przypadek.A więc kilka dni temu zaczęłam brać Therm Line i właśnie tu kieruję swoje pytanie czy wam ten środek pomagał sam z siebie czy musiałyście prowadzić jakieś diety,ćwiczenia? A jeśli tak to co robiłyście i po jakim czasie udało wam się schudnąć i ile oczywiście Słyszałam też o jakiś herbatkach odchudzających ale nie wiem czy biorąc Therm Line mogę brać jeszcze jakieś inne środki. Tak na marginesie to mam 163 cm wzrostu i waże 61 kg. Nie jestem jakoś specjalne gruba ale chciałabym zgubić trochę brzucha i wyszczuplić nogi. Z góry dziękuje za odpowiedzi
Dance18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:30   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez Dance18 Pokaż wiadomość
Witam Was Drogie Wizażanki
Mam do was takie małe pytanko wiem że wątków tego typu o środkach odchudzających jest wiele ale jakoś nie mogę tam trafić na mój przypadek.A więc kilka dni temu zaczęłam brać Therm Line i właśnie tu kieruję swoje pytanie czy wam ten środek pomagał sam z siebie czy musiałyście prowadzić jakieś diety,ćwiczenia? A jeśli tak to co robiłyście i po jakim czasie udało wam się schudnąć i ile oczywiście Słyszałam też o jakiś herbatkach odchudzających ale nie wiem czy biorąc Therm Line mogę brać jeszcze jakieś inne środki. Tak na marginesie to mam 163 cm wzrostu i waże 61 kg. Nie jestem jakoś specjalne gruba ale chciałabym zgubić trochę brzucha i wyszczuplić nogi. Z góry dziękuje za odpowiedzi
Nie jesteś gruba, ani nie masz nadwagi. Pewnie tłuszczyk zebrał Ci się w tych miejscach. Zdrowsza dieta nigdy nie zaszkodzi, więc zawsze warto przemyśleć co się powinno ograniczyć, a co wprowadzić. Nie suplementy Ci pomogą, a ukierunkowane na te części ciała ćwiczenia i ogólnie więcej ruchu. Plus dużo wody mineralnej, zielona / czerwona herbata.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:42   #3
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Therm line

Dobrze radzę - nie bierz tego świnstwa. Rozwala żołądek, wątrobę, miałam straszne problemy żołądkowe po tych środkach - miałam ostre bóle brzucha, mdłości, zdarzyło mi się zwymiotować w srodku dnia czy skręcało mnie tak, ze nie mogłam siedzieć. Przestałam brać i przeszło, ale dość długo z tego wychodziłam - brałam 2-3 miesiace, dolegliwości odczuwałam przez kolejne 6.

Tylko rozsądna dieta i ruch, na tym pierwszym schudłam 25 kg, na tym drugim mam coraz bardziej jędrne ciało i coraz luźniejsze ciuchy.
Najlepiej by było jakbyś przeanalizowała własny sposób odzywiania i starała się wyeliminować błedy - wtedy poczujesz się lepiej a kilka kilo samo spadnie.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:47   #4
fajny_nick
Raczkowanie
 
Avatar fajny_nick
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
GG do fajny_nick
Dot.: Therm line

Wszelkie suplementy to tylko dodatki i wspomagacze do ćwiczeń i diety, a niech ich zamienniki! Zapamiętać to.
__________________
80 ---> 95 kg
fajny_nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 18:02   #5
ChaseTheCloudsAway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 252
Dot.: Therm line

na mnie dzialalo, ale z CWICZENIAMI
ChaseTheCloudsAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 18:03   #6
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Therm line

Moja siostra to brała i nie było efektów. Ja sama nie biorę środków wspomagających odchudzanie, ale farmaceutka powiedziała mi, że to pic na wodę, lepiej wziąć się za ćwiczenia i dietę.

Herbaty odchudzające to z reguły herbaty przeczyszczające. Nie pij ich, bo zaburzysz pracę jelit. One mają zwykle senes w składzie.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 18:12   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez ChaseTheCloudsAway Pokaż wiadomość
na mnie dzialalo, ale z CWICZENIAMI
A bez tego cwiczenie nie działaly?

Ludzie, zdrowo jeść i nie prze ztydzień czy dwa trzymac dietę ale całe życie jeść wszytsko ale w zdrowych proporcjach i ruszac się.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 18:33   #8
spiceANDsugar
Raczkowanie
 
Avatar spiceANDsugar
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 54
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość

Ludzie, zdrowo jeść i nie prze ztydzień czy dwa trzymac dietę ale całe życie jeść wszytsko ale w zdrowych proporcjach i ruszac się.
Otóż to. Ruch i zdrowa dieta, ale nie na miesiąc czy dwa, tylko wprowadzić w życie zdrowe nawyki.
Btw. moja mama ku mojemu zdziwieniu schudła sporo pijąc aqua slim. Z tym, że kiedy przestała znów tyje. Także tego..
__________________
wszystko jest proste jak stoisz obok
spiceANDsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 19:03   #9
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez spiceANDsugar Pokaż wiadomość
Otóż to. Ruch i zdrowa dieta, ale nie na miesiąc czy dwa, tylko wprowadzić w życie zdrowe nawyki.
Btw. moja mama ku mojemu zdziwieniu schudła sporo pijąc aqua slim. Z tym, że kiedy przestała znów tyje. Także tego..
Nie strasz, bo ja w tamtym tygodniu zaczęłam pić aqua slim
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 20:03   #10
Dance18
Raczkowanie
 
Avatar Dance18
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Dobrze radzę - nie bierz tego świnstwa. Rozwala żołądek, wątrobę, miałam straszne problemy żołądkowe po tych środkach - miałam ostre bóle brzucha, mdłości, zdarzyło mi się zwymiotować w srodku dnia czy skręcało mnie tak, ze nie mogłam siedzieć. Przestałam brać i przeszło, ale dość długo z tego wychodziłam - brałam 2-3 miesiace, dolegliwości odczuwałam przez kolejne 6.

Tylko rozsądna dieta i ruch, na tym pierwszym schudłam 25 kg, na tym drugim mam coraz bardziej jędrne ciało i coraz luźniejsze ciuchy.
Najlepiej by było jakbyś przeanalizowała własny sposób odzywiania i starała się wyeliminować błedy - wtedy poczujesz się lepiej a kilka kilo samo spadnie.
Ja nie mam żadnych skutków ubocznych nic mnie nie boli całe szczęście. Tylko tak 2-3 godz po zastosowaniu mam strasznie gorące ciało ale to ustaje po jakimś czasie.
Dance18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 11:28   #11
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Odp: Therm line

Biore juz 4 opakowanie TL forte,jednak nie mialam czasu na cwiczenia, waga nic a nic sie nie ruszyla, wiec to chyba najlepszy dowod na to ze bez cwiczen taki suplement cudow nie zdziala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 12:19   #12
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Therm line

Nie biorę Therma Line, ale nakupiłam 2-3 miesiące temu duuuuużo suplementów wspomagających odchudzanie. Efekt to bóle brzucha i zero JAKIEGOKOLWIEK działania. Dodam, że wszystkie specyfiki zażywałam regularnie zgodnie z zaleceniem producenta, dopóki nie zużyłam całego opakowania (szkoda mi było wyrzucić tabletki, za które płaciłam od kilkunastu do ok. 60 zł).
Naprawdę, szkoda zdrowia, a przede wszytskim pieniędzy.

Za to wystarczyło, że zaczęłam się trochę ruszać, a po kilku dniach / tygodniach uzyskałam efekty. Nie jestem typem usportowionej, zawsze zgrabnej dziewczyny, i wprowadzanie jakiejkolwiek formy ruchu do mojego życia przychodzi naprawdę z dużym trudem. Nie umiem też być ciągle na diecie, bo wtedy kończy się tym, że non stop myślę o jedzeniu.
Ale po prostu zaczęłam każdego dnia wychodzić wieczorem na "przebieżkę". To znaczy mam taką swoją bezpieczną, dobrą i wygodną trasę, która łącznie ma ok. 5 km długości (to alejki w centrum miasta). I codziennie staram się przebiec, ile dam radę. Kiedy mam ochotę, wybieram marsz zamiast biegu. Po kilku minutach znów wracam do spokojnego truchciku. A po powrocie do domu biorę prysznic, smaruję się balsamem antycelulitowym i jem kolację.
Nie schudłam od tego o kilkanaście kilogramów, bo to jest bardzo rekreacyjny typ ruchu. Ale uda stały się zgrabniejsze, a skóra ZDECYDOWANIE bardziej jędrna i nie obwisła. Generalnie: przynajmniej WIDZĘ efekty, i to CAŁKOWICIE I ZUPEŁNIE ZA DARMO. Do tego mam potem zdecydowanie lepszy humor, a od miesięcy zmagam się z bardzo słabym nastrojem i ogólnym poczuciem beznadziei.


Polecam rozsądne odżywianie. Ja sobie niczego nie żałuję, po prostu zachowuję umiar. Jem często, ale są to głównie owoce, warzywa i nabiał, pieczywo pełnoziarniste, muesli.

Z suplementów pozostałam przy:
- witaminie C i rutinoscorbinie (kiedy łapie mnie przeziębienie, sprawę załatwia Aspirin C) -> zażywam po 2 tabletki dziennie, kiedy wokół mnie ktoś bliski jest chory, efekt: nie choruję na grypy i przeziębienia tak często, jak moje otoczenie
- witaminie B -> kiedy przestaję ją brać, od razu mam zajady
- dowolnym zestawie witamin i minerałów (Centrum, Vigor itp.) -> jedna tabletka raz dziennie
- magnezie -> zażywam 2x dziennie, to mój absolutny must have, bez tego mam skurcze łydek, zakwasy, tiki mięsniowe w okolicach powieki i jestem niespokojna
- tranie -> kupuję najtańsze wersje tranu w kapsułkach i zażywam 1 dziennie
- Bellisie -> kiedy zaczęłam zazywać ją 2x dziennie, włosy zaczęły mi rosnąć na potęgę. Ogólnie, zauważam jej bardzo dobre działanie i brak niepożądanych skutków ubocznych, więc kupuję i stosuję.

Bardzo dobrze działa też cynk i selen -> po nich mam idealną cerę. Ale bolał mnie brzuch, także obciążać wątroby w ten sposób dalej nie zamierzam.


Jeśli chodzi o napoje "odchudzające", polecam:
- czerwoną herbatę - kiedyś kupowałam ją na wagę w herbaciarni, była niebiańsko pyszna, ale i kolosalnie droga. Teraz kupuję ją w supermarketach za ok. 6 zł i też działa, a do smaku przywykłam (wybieram zawsze wersje grejfrutowe lub cytrynowe, są słodsze).
- yerba mate - tez kupuję w supermarkecie za ok. 6 zł (są wersje kakaowe i cytrynowe, obie przepyszne)
- kupuję też mieszankę tych herbat z dodatkiem L-karnityny i chromu z firmy BigActive za ok. 6 zł
Poza tym do woli: białe, czarne herbaty, oolong. Herbaty bardzo redukują u mnie poczucie głodu.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 14:18   #13
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Therm line

Brałam to zeżarłam mnóstwo opakowań i niestety nie działało dodatkowo w ogóle nie zagłuszało apetytu. Ale są gorsze rzeczy na odchudzanie niż to więc to chyba jest mniejszym złem. Może na niektórych działa - na mnie może nie bo ja nie miałam w ogóle nadwagi ani nic
chwast jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 15:33   #14
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Odp: Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Brałam to zeżarłam mnóstwo opakowań i niestety nie działało dodatkowo w ogóle nie zagłuszało apetytu. Ale są gorsze rzeczy na odchudzanie niż to więc to chyba jest mniejszym złem. Może na niektórych działa - na mnie może nie bo ja nie miałam w ogóle nadwagi ani nic
Wlasnie, ja tez nie mam nadwagi, moze TL dziala najbardziej slektakularnie u osob z wiekszym nadmiarem kg? Ja odczuwam przyplyw energii i zdarza sie ze nie mam apetytu, wiec jakos tam dziala. Szkoda ze sie malo ruszam, bo TL podnosi cieplote ciala, co podczas cwiczen przyspiesza spalanie tluszczu...
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 16:09   #15
Dance18
Raczkowanie
 
Avatar Dance18
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66
Dot.: Odp: Dot.: Therm line

Ja naczytałam się że Term Line działa i dlatego go kupiłam ale własnie nie wiem czy u wszystkich tak samo. Na nie których stronach piszą że działa na innych że nie, nie wiadomo kogo słuchać :/

Edytowane przez Dance18
Czas edycji: 2013-06-01 o 16:10
Dance18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 16:31   #16
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Odp: Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
Wlasnie, ja tez nie mam nadwagi, moze TL dziala najbardziej slektakularnie u osob z wiekszym nadmiarem kg? Ja odczuwam przyplyw energii i zdarza sie ze nie mam apetytu, wiec jakos tam dziala. Szkoda ze sie malo ruszam, bo TL podnosi cieplote ciala, co podczas cwiczen przyspiesza spalanie tluszczu...
przy każdym takim suplemencie trzeba ćwiczyć, nawet przy adipexie ;P bo inaczej efekty żadne lub marne
niestety to, że połkniemy pigułkę nie znaczy, że nagle nasz organizm zacznie chudnąć. Może poprawić spalanie tłuszczu, napompować energią i to wszystko. Mniej lub bardziej.
chwast jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 22:24   #17
lilimaer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 179
Dot.: Therm line

Biorę TL Forte od 2 tygodni. Wcześniej równiez brałam, ale dość krótko bo z pewnych powodów musiałam na jakiś czas zarzucić ten specyfik. Powiem Wam, że za każdym razem miałam jeden i ten sam wyraźnie zauważalny skutek uboczny - potworne gazy.
Nie zauważyłam spadku wagi, bo brałam i biorę to za krótko, ale gazy pojawiały się na drugi-trzeci dzień brania i nie ustępują. Do tego wypróżnianie też nie należy do "łatwych". Nie wiem czy z pomocą tego specyfiku schudnę, całkiem prawdopodobne, bo chyba powinnam przestać jeść żeby pozbyć się tego wstydliwego problemu grrrr
lilimaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 11:37   #18
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Therm line

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 09:48   #19
11c0f4276ac45c49486237ba4bc126ae1d667ebd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: Therm line

Moje doświadczenie z każdym produktem z serii therm line (poza linią męską ;-) ) kończyło się tak samo. Olimp Labs ma w swojej ofercie również inny termogenik o nazwie Thermo Speed Extreme i o nim również jest ten wpis. Uprawiam sport minimum 4 razy w tygodniu i dbam o dobrą dietę (przyznaję, mam słabość do ciastek z kremem i magnum w białej czekoladzie, ale to są wypadki raz, dwa razy w tygodniu), mimo to mam jakies tam drobne fałdy i fałdziątka, które uczepiły się mnie jak rzep i puścić nie chcą. Ostatnio, o nierozsądna!, zaopatrzyłam się w nowy therm line w żółtym opakowaniu. Jadłam i jadłam...i to, co mnie najbardziej zdziwiło to brak skutków ubocznych, które wystąpiły bardzo szybko przy reszcie produktów, łącznie ze wspomnianym Thermo Speed. Jednak dwa dni temu mój organizm postanowił się zbuntować: potworny ból brzucha na samą myśl o jedzeniu, jest mi ciągle niedobrze, zaraz po zjedzieniu czegokolwiek czuję nieprzyjemne palenie w żołądku. Therm line? Tak, te same objawy były wcześniej, tylko występowały znacznie szybciej, przy tym żółtym pojawiły się po połowie opakowania.

Zbierając to, co wspomniane produkty zrobiły z moim organizmem, otrzymuję całkiem nieprzyjemną listę: nudności, ból brzucha, palenie w żołądku, drżenie rąk, uderzenia gorąca. Właśnie wysprzątałam wszystkie zapasy therm line i z radością wywaliłam do kosza.
11c0f4276ac45c49486237ba4bc126ae1d667ebd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 20:13   #20
OceanSoul123
Raczkowanie
 
Avatar OceanSoul123
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 236
Dot.: Therm line

Widzę temat odświeżony

Jako przyszła farmaceutka to odradzam brania jakichkolwiek suplementów "na odchudzanie". Mało z tych niby substancji aktywnych ma potwierdzone działanie odchudzające, a na pewno ŻADEN nie będzie działał bez diety i ćwiczeń. Ewentualnie mogą tylko działać wspomagająco, ale tylko przy dobrej diecie (czyli zbilansowanej, a nie typu "nie jem po 18, nie jem słodyczy, jem 2 posiłki dziennie") i ćwiczeniach fizycznych.

A o skutkach ubocznych dziewczyny pisały wyżej i bóle brzucha, rozwalony metabolizm są bardzo częste.

Na poprawę spalania tłuszczu czy podkręcenie metabolizmu dobra jest czerwona/zielona herbata, na osłabienie apetytu - picie dużej ilości wody, też fajnie działa napicie się wody przed posiłkiem (zjemy mniej). I oczywiście chociaż minimalny wysiłek fizyczny jest niezbędny.
Naprawdę takie naturalne metody są o wiele lepsze

Edytowane przez OceanSoul123
Czas edycji: 2015-05-23 o 20:20
OceanSoul123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-23 21:13:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.