Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-24, 05:21   #2671
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
czy w EDM jest opcja "wyczyść cały koszyk" ? mam nawalone do koszyka, a chce go opróżnić bo najpierw bede zamawiac KIta, muszę każdą rzecz z osobna wywalać? to potrwa wieki
Jest wchodzisz w Shopping Bag i usuwasz całego kita
Jeśli dodawałaś produkty osobno, nie w kicie, to chyba jednak trzeba pojedynczo
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 06:26   #2672
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
noooooooo dobra, oficjalnie przyznaję, że się pogubiłam Notować muszę zacząć, albo cóś, bo widocznie nie ogarniam tego wszystkiego
Dzisiaj dotarło do mnie pudło Champagne i zastanawiam się, po kiego czorta ja to wszystko zamawiam Przecież ja tych błyskotek wszystkich w życiu nie zużyję.
Chyba kończę przygodę z EDM na jakiś czas, bo 10 pudełek ich podkładów, do tego 7 duzych róży, kilka wykończeniówek i nie licząc mnóstwa próbek na jakiś czas mi w zupełności wystarczy. Czas zacząć poznawać nowe nieodkryte jeszcze firmy
Tylko kuszą mnie jeszcze ze 2 prasowańce I nagle ryzia mi się zachciało Teraz, jak go wycofali. Jak był- nie polubiłam się z nim. A teraz jakoś tęskno mi za nim.. Ech...
Cathy ja Ci tego zbiorku szczerze zazdroszczę Kto by nie chciał tych cudeniek
Ale mam zagwozdkę - chcę zamówić 2 pełnowymiarowe róże i nie wiem co wybrać :nie wiem: Ostatnio mam fazę na brązy, te z EDM (próbki Cathy) nie mają ceglastego odcienia i to jest po prostu super. Chyba na 100% zamówię Waffle Cone i... no właśnie. Gryzę się pomiędzy: Snooze Bar a Theme Park Kurcze wiem że Theme Park będzie miał wiecej większych drobinek ale ma taki sliczny odcień. Przegladałam blog Cathy i mam jeszcze wiekszy mętlik w głowie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 08:07   #2673
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Jest wchodzisz w Shopping Bag i usuwasz całego kita
Jeśli dodawałaś produkty osobno, nie w kicie, to chyba jednak trzeba pojedynczo
to wiem... chodzi mi o pojedyńcze produkty
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 08:26   #2674
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
Zgadza się, sweet almond jest trochę jaśniejszy od light martian,podobny do lm jest też light almond ale jest trochę bardziej zielonkawy od martiana
,ja używam w sumie ciemniejszych kolorów od sweet almond,może ktoś inny coś w jasnych tonach doradzi
dzięki za odpowiedź! więc jednym z trzech próbek będzie sweet almond, wezmę też light martian na lato, no i nie wiem jaki trzeci. Niech jeszcze ktoś doradzi Jeszcze raz wklejam fotkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cera.jpg (28,7 KB, 19 załadowań)
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 08:33   #2675
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Cathy ja Ci tego zbiorku szczerze zazdroszczę Kto by nie chciał tych cudeniek
Ale mam zagwozdkę - chcę zamówić 2 pełnowymiarowe róże i nie wiem co wybrać :nie wiem: Ostatnio mam fazę na brązy, te z EDM (próbki Cathy) nie mają ceglastego odcienia i to jest po prostu super. Chyba na 100% zamówię Waffle Cone i... no właśnie. Gryzę się pomiędzy: Snooze Bar a Theme Park Kurcze wiem że Theme Park będzie miał wiecej większych drobinek ale ma taki śliczny odcień. Przegladałam blog Cathy i mam jeszcze wiekszy mętlik w głowie
Waffle Cone to cud, miód i orzeszki
Generalnie dopiero zamawiając róże EDM przekonałam się, że lepiej mi jednak w różowych niż w brązowych różach (całe życie myślałam, że jest na odwrót), ale Waffle Cone to wyjątek - delikatny, lekko błyszczący, bardziej beżowy niż brązowy, świetnie pasuje do mojej jasnej karnacji.

Co do Snooze Bar - to też piękny odcień, ale dla mnie za bardzo brązowy. Głęboki brzoskwniowo - karmelowy kolor.

Susanna - jakbyś była zainteresowana, to mam na wymiankowym pełny wymiar Snooze Bar do oddania w całości lub na części. Mogłabym też zrobić niewielką odsypkę Waffle Cone (szczegóły w moim podpisie).


Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź! więc jednym z trzech próbek będzie sweet almond, wezmę też light martian na lato, no i nie wiem jaki trzeci. Niech jeszcze ktoś doradzi Jeszcze raz wklejam fotkę
Może Light Almond? Jest on nieznacznie ciemniejszy i bardziej ziemisto-zielonkawy niż Sweet Almond (na mojej cerze ze Sweet Almonda wybijały się takie delikatnie różowe tony). Wydaje mi się też, że Light Almond może być jaśniejszy niż Light Martian (widziałam gdzieś w necie jakieś swatche). Pamiętaj też, że w różnych formułach dany odcień może mieć różną jasność (np. Light Almond o-glo jest ciemniejszy od Light Almond Intensive).

Edytowane przez biedronqa
Czas edycji: 2009-07-24 o 08:42
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 08:44   #2676
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Waffle Cone to cud, miód i orzeszki
Generalnie dopiero zamawiając róże EDM przekonałam się, że lepiej mi jednak w różowych niż w brązowych różach (całe życie myślałam, że jest na odwrót), ale Waffle Cone to wyjątek - delikatny, lekko błyszczący, bardziej beżowy niż brązowy, świetnie pasuje do mojej jasnej karnacji.

Co do Snooze Bar - to też piękny odcień, ale dla mnie za bardzo brązowy. Głęboki brzoskwniowo - karmelowy kolor.

Susanna - jakbyś była zainteresowana, to mam na wymiankowym pełny wymiar Snooze Bar do oddania w całości lub na części. Mogłabym też zrobić niewielką odsypkę Waffle Cone (szczegóły w moim podpisie).

Kurcze odpisałam na twój post na wymiankowym, jej bardzo jestem zainteresowana ale nie wiem czy coś znajdziesz u mnie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 09:15   #2677
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Może Light Almond? Jest on nieznacznie ciemniejszy i bardziej ziemisto-zielonkawy niż Sweet Almond (na mojej cerze ze Sweet Almonda wybijały się takie delikatnie różowe tony). Wydaje mi się też, że Light Almond może być jaśniejszy niż Light Martian (widziałam gdzieś w necie jakieś swatche). Pamiętaj też, że w różnych formułach dany odcień może mieć różną jasność (np. Light Almond o-glo jest ciemniejszy od Light Almond Intensive).
no to może rzeczywiście light almond skoro sweet może być różowawy. Interesują mnie formuły intensive. A co powiecie o winged butter? Maślany kolor by mi chyba pasował (o ile jest taki jak w opisie) tylko oby nie za ciemny ehh chyba na jednym próbkowym kitem się nie skończy...
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 09:40   #2678
ayamei
Przyczajenie
 
Avatar ayamei
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny zlitujcie się i pomóżcie coś dobrać, bo strzelam na oślep Nie mam pojęcia w którą kategorię celować, a czekanie na kolejne próbki to za każdym razem 2 tygodnie w plecy
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1925
ayamei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 10:03   #2679
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
no to może rzeczywiście light almond skoro sweet może być różowawy. Interesują mnie formuły intensive. A co powiecie o winged butter? Maślany kolor by mi chyba pasował (o ile jest taki jak w opisie) tylko oby nie za ciemny ehh chyba na jednym próbkowym kitem się nie skończy...
Jej Winged Butter jest mocno żółty, no naprawdę mocno. Wiadomo że zależy od skóry ale mi się on bardziej kojarzy z żółtkiem niż z masłem....
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 10:17   #2680
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Chyba na 100% zamówię Waffle Cone i... no właśnie. Gryzę się pomiędzy: Snooze Bar a Theme Park Kurcze wiem że Theme Park będzie miał wiecej większych drobinek ale ma taki sliczny odcień. Przegladałam blog Cathy i mam jeszcze wiekszy mętlik w głowie
Ja mam pełny wymiar Wafla, jest cudowny! Dobrze się w nim czuję, mimo że mam średnią (nie jasną) karnację. Ale faktycznie, też myślałam że będą mi bardziej pasowały brązy, a okazuje się że (poza Waflem) lepsze są dla mnie różowe i brzoskwiniowe róże

Może zamiast brać drugi "brązowy" weź coś innego ja kocham Back to school (mam biga), przyjaciółka zachwyca się też Snuggle na mojej twarzy. No i zapałałam miłością ogromną do Cookie Sheet i Photo Album ten drugi raczej na wieczór ze względu na swoje roziskrzenie - pewnie podobnie sytuacja będzie wyglądała z Theme Park.


Cytat:
Napisane przez ayamei Pokaż wiadomość
Dziewczyny zlitujcie się i pomóżcie coś dobrać, bo strzelam na oślep Nie mam pojęcia w którą kategorię celować, a czekanie na kolejne próbki to za każdym razem 2 tygodnie w plecy
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1925
Ja Ci wiele nie doradzę, bo jeszcze sama testów dokładnych nie ukończyłam ale olive bym omijała na Twoim miejscu. Miałam mówić, że może kat. Cool? spróbuj z innymi kolorami / formułami. Odcienie różnią się lekko w zależności od formuły podkładu. Golden i Warm będą za żółte wg mnie. Buff jest neutralny, też nie wiem czy Ci spasuje cokolwiek stamtąd... Poczekaj na opinie znawczyń tematu
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 10:21   #2681
ayamei
Przyczajenie
 
Avatar ayamei
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Viollet87 niestety cool jest dla mnie za pomarańczowy Miałam fair medium, medium i multi-tasking neutral i wszystkie są za ciemne, chociaż faktycznie ładnie buzia wygląda. Ale i tak dziękuję za odzew
ayamei jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 10:27   #2682
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ayamei Pokaż wiadomość
Viollet87 niestety cool jest dla mnie za pomarańczowy Miałam fair medium, medium i multi-tasking neutral i wszystkie są za ciemne, chociaż faktycznie ładnie buzia wygląda. Ale i tak dziękuję za odzew
hmm... ale skoro ladnie buzi wyglada to moze jednak ok? ja patrzac na twoje zdjecie myslalam o muli- tasking wlasnie... ale skoro te odcienie byly za ciemnie to moze cool fair? tobie coole powinny pasowac bo na reszcie ciala tez widac rozowe tony.
ja np. mam je na twarzy ale reszta mi odstaje i mimo ze cool pasuje do twarzy to najlepiej sie czuje i wygladam w tonacji beige i buff.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 10:43   #2683
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ja mam pełny wymiar Wafla, jest cudowny! Dobrze się w nim czuję, mimo że mam średnią (nie jasną) karnację. Ale faktycznie, też myślałam że będą mi bardziej pasowały brązy, a okazuje się że (poza Waflem) lepsze są dla mnie różowe i brzoskwiniowe róże
Mam ze 3 różowe róże i bardzo je lubię ale latem mam fioła na punkcie Brązu Waffla dostałam od Cathy jako próbke i zauroczył mnie Tak więc pełny wymiar jest pewny.
Cytat:
Może zamiast brać drugi "brązowy" weź coś innego ja kocham Back to school (mam biga), przyjaciółka zachwyca się też Snuggle na mojej twarzy. No i zapałałam miłością ogromną do Cookie Sheet i Photo Album ten drugi raczej na wieczór ze względu na swoje roziskrzenie - pewnie podobnie sytuacja będzie wyglądała z Theme Park.
Przeglądam cienie na stronie EDM i:
Back to School - wygląda cudownie na zdjęciach, bardzo podobnie do Snooze Bar, ciężko wybrać który lepszy
Snuggle - tez wyglada ciekawie, on jest chyba bardziej różowy - dobrze kombinuję?
Cookie Shert - hmmm on ma jakieś fioletowe tony?
bo
mam Photo Album (nie widze go na stronie??) i wydają się być bardzo podobne.

Kurcze i co tu wybrać
Cytat:
Napisane przez ayamei Pokaż wiadomość
Viollet87 niestety cool jest dla mnie za pomarańczowy Miałam fair medium, medium i multi-tasking neutral i wszystkie są za ciemne, chociaż faktycznie ładnie buzia wygląda. Ale i tak dziękuję za odzew
A moze jednak w olivki tylko w jaśneijsze odcienie?? Musze popatrzeć na to co mam w domu i moze pomogę choć ja nie umiem dobierać odcieni
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 10:47   #2684
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Susanna, wszytskie- próbkowo!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 10:56   #2685
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Przeglądam cienie na stronie EDM i:
Back to School - wygląda cudownie na zdjęciach, bardzo podobnie do Snooze Bar, ciężko wybrać który lepszy
Snuggle - tez wyglada ciekawie, on jest chyba bardziej różowy - dobrze kombinuję?
Cookie Shert - hmmm on ma jakieś fioletowe tony?
bo
mam Photo Album (nie widze go na stronie??) i wydają się być bardzo podobne.
Ja już się przekonałam, że to co widać na stronie, to trzeba przez palce oglądać Back to school jest bardziej różowy od Snooze Bar, a mniej brzoskwiniowy. Ma w sobie coś z brąziku. Piękny

Snuggle - próbka mi się skończyła, ale dosłownie za 3 godzinki jadę do wiedzmy86 odebrać odsypkę (ona ma biga - a kupiła dlatego, że na mnie się jej ten kolor podoba ). Jak odbiorę to się przyjrzę i napiszę jaki jest dokładnie, ale ogólnie to taka brzoskwinka.

Cookie Sheet w rzeczywistości różni się od Photo Album. Właśnie patrzę na odsypki ich obu. Cookie jest takim bardziej chłodnym różem z metalicznym blaskiem, nie należy do jasnych, ale jednak ma w sobie coś subtelnego. Photo Album jaki jest sama widzisz taki mocny, wpadający w fiolet i czerwień jakby, iskrzący. Hmmm spróbuję zrobić fotkę, może zdjęcie wyłowi różnicę... Jak dla mnie Cookie jest na dzień, a Photo Album na wieczór.


Ooo... foto się udało wrzucam. Po lewej P.A., po prawej C.S.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo Album vs Cookie Sheet.jpg (105,4 KB, 57 załadowań)
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-07-24 o 10:57
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:11   #2686
ayamei
Przyczajenie
 
Avatar ayamei
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
hmm... ale skoro ladnie buzi wyglada to moze jednak ok? ja patrzac na twoje zdjecie myslalam o muli- tasking wlasnie... ale skoro te odcienie byly za ciemnie to moze cool fair? tobie coole powinny pasowac bo na reszcie ciala tez widac rozowe tony.
Może i faktycznie spróbuję jeszcze najjaśniejszego z cool'a

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
A moze jednak w olivki tylko w jaśneijsze odcienie?? Musze popatrzeć na to co mam w domu i moze pomogę choć ja nie umiem dobierać odcieni
no zastanawiałam się też nad olivkami, bo ja to raczej z tych bladych jestem, i może jakieś tam zielone tony mam
ayamei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:08   #2687
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

Snuggle - próbka mi się skończyła, ale dosłownie za 3 godzinki jadę do wiedzmy86 odebrać odsypkę (ona ma biga - a kupiła dlatego, że na mnie się jej ten kolor podoba ). Jak odbiorę to się przyjrzę i napiszę jaki jest dokładnie, ale ogólnie to taka brzoskwinka.

C.S.

Małe sprostowanko kupiłam go dla siostry:P ale z racji tego, że jej nie spasował doszło do rodzinnej wymiany
a paczuszka już na Ciebie czeka


a oto moje "opisanie" kolorów, które posiadam może się komuś przyda ( skopiowane z KWC )

1) Nick nack - jeden z moich naj jest tak delikatny, że ciężko by było go przedawkować. Elegancki, matowy (wielki plus!). Kolor - średni róż z domieszką... sama nie wiem czego nie potrafię określić jakiego koloru, ale jest super
2) Snuggle - posiada delikatne drobinki, sam kolor przypomnia mi taką mieszankę brzoskwini, różu, pomarańczu i brązu - super! Jest dość widoczny, nim już łatwiej przedobrzyć
3) Theme park - piękny!! Świetny do opalonej buzi, także posiada drobinki. Kolor to mieszanka jasnego brązu, brzoskwini, różu i złotych drobinek.
4)Swimming pool - płaski matt, średni brązik - bardzo twarzowy. Nadaje się do modelowania twarzy
5)Waffle cone - jasny brąz z domieszką złota, beżu. Bardzo delikatny - prawie niewidoczny, ale te drobinki
6)Back to school - brązik z domieszką brzoskwinki, pięknie się mieni, super wygląda na "gołej" buzi
7) Weekend getaway - brązowo - różowy, świetny efekt, naturalny
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...






Edytowane przez wiedzma86
Czas edycji: 2009-07-24 o 12:09
wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:51   #2688
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny im dłużej Was czytam tym bardziej świruję już sama nie wiem co wybrać
Teraz to wezmę albo Back to school i Theme Park...
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:56   #2689
Nemezis23
Rozeznanie
 
Avatar Nemezis23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 546
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Hej

Przeszukałam wątek, jednak nie znalazłam odpowiedzi (być może źle szukałam).
Mam problem - otóż moja paczka nie dotarła, a minęło już 27 dni roboczych. Pisałam maila do EDMu, w którym zaznaczyłam, że dowiadywałam się na poczcie czy przesyłka jest i udzielono mi informacji, że nie. Kazali mi czekać 25 dni roboczych i iść na pocztę się dowiedzieć

Ponadto chcąc zastosować się do rady podanej na pierwszej stronie wątku poszłam na pocztę z numerem przesyłki - tam panie udzieliły mi informacji, że one nic nie mogą zrobić, nie da się tej przesyłki zlokalizować.

Ktoś był w takiej sytuacji? Doradźcie co mogę zrobić. W takim wypadku EDM wysyła ponownie paczkę? Widziałam, że niektórym wysyła, inni otrzymują jakiś kupon na zakupy
Nemezis23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 16:44   #2690
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Hej

Nemezis23, miałam ostatnio taka sytuację Ponad 30 dni roboczych czekałam na paczkę od EDM... Napisałam do nich, otrzymałam nr nadania i dzowniłam do UC, na pocztę i nikt mi żadnej informacji nie udzielił... EDM zwrócił mi kasę, pomniejszoną o koszty przesyłki... Dobre i to...
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 16:47   #2691
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dostałam zamówione w ciemno pe lnowymiarowe opakowania podkładu light neutral w formule intensive i original glo i jestem zadowolona
głupi to ma zawsze szczęście

może zadam głupie pytanie ale co to jest primer i do czego służy?
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 16:56   #2692
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Susanna Cookie Sheet masz w odsypce ode mnie Z tym, ze on juz jest wycofany.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 16:57   #2693
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

nie ma juz różu favourite hoodie a ja chciałam biga
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 16:58   #2694
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
dostałam zamówione w ciemno pe lnowymiarowe opakowania podkładu light neutral w formule intensive i original glo i jestem zadowolona
głupi to ma zawsze szczęście

może zadam głupie pytanie ale co to jest primer i do czego służy?
1. post
i wyszukiwarka, jeśli chcesz drazyć temat- również dwa poprzednie wątki.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 20:33   #2695
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Susanna Cookie Sheet masz w odsypce ode mnie Z tym, ze on juz jest wycofany.
dlaczego wszystkie róże, które ja sobie umyślę kupić zostają wycofane? Tak było z Jump Rope, później z Photo Album, a teraz Cookie Sheet zawsze dostaję próbkę / odsypkę, zakochuję się, wchodzę na stronę EDM i ... jajo


Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny im dłużej Was czytam tym bardziej świruję już sama nie wiem co wybrać
Teraz to wezmę albo Back to school i Theme Park...
BTS i TP są do siebie lekko podobne - z tym że ten pierwszy jest bardziej różowy, a drugi bardziej brązowy. Skoro bierzesz Wafla to nie wiem czy jest sens brać Theme Park (choć Wafel jest delikatniejszy).
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 00:53   #2696
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

chcę zamówić puder prasowany EDM. Piszecie, że Golden Fair jest dość jasny. Nie jestem aż tak bladolica. Który będzie troszkę ciemniejszy? Na stronie kolory wyglądają dziwnie, nie wiem w który celować...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 01:25   #2697
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Zamow w takim odcieniu jaki nosisz w edmie ew troche jasniejszy, bo prasowane wypadaja ciut ciemniej niz sypane
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 01:34   #2698
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Zamow w takim odcieniu jaki nosisz w edmie ew troche jasniejszy, bo prasowane wypadaja ciut ciemniej niz sypane
Noszę linen, a jego nie ma w prasowańcach
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 16:38   #2699
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

To teraz moja kolej. Próbki EDM zamawiałam już w kwietniu, wtedy byłam bledsza. Nieskromnie - nawet trafiłam. Dobrze leżało na mnie Light Olive (semi-matte) i Fairly Light Neutral (o-glo). Fawn był za żółty i za jasny. Nie potrafię się jasno określić, co ze mnie za stwór. Wiem, że we wszelakich różowościach na twarzy wyglądam co najmniej źle. Na swoje nieszczęście twarz mam zaróżowioną, resztę ciała - no właśnie - nie wiem. Najbliżej mi chyba do oliwki (jak byłam w 6 klasie pani od WDŻ powiedziała mi, że mam oliwkową cerę, pamiętam jak dziś )
Jak sama patrzę na swoje (opalone [teraz]) ciało, to wydaje mi się być takie zdrowe, złote. Jak porównuję kolor, chociażby ręki, z kimś innym - wyglądam niezdrowo Czyli obstawiam oliwkę.
W odcieniach neutralnych Lumiere, które powszechnie chyba uznawane są za 'niezdrowe', wyglądam mało 'niezdrowo' - więc tak jakby pasowały [ale nie do końca].
Proszę o poradę odnośnie odcieni. Sama sobie na razie wytypowałam Sandy Olive, Medium Tan, Beige Neutral.
Pierwsze trzy fotki - z dzisiaj. Ostatnie trzy przeterminowane; dodałam, bo dobrze na nich widać jak twarz mi się odcina od reszty ciała.

P.S dodam, że najbardziej adekwatne wydaje mi się być zdjęcie drugie, z tym, że jestem odrobinę ciemniejsza niż na nim wyszłam i nie taka 'promienista'. Sama się nie potrafię określić, a aparat mi tego dodatkowo nie ułatwia, no wyśmienicie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0237.jpg (17,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0252.jpg (11,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0254.jpg (18,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxxx.jpg (13,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxx.jpg (11,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xx.jpg (12,7 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez monik@_monik@
Czas edycji: 2009-07-25 o 17:02
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 18:02   #2700
kaska405
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Znalazłam na jednej z akcji na allegro takie informacjie o podkładach EDM:
  • nie są alergiczne
  • chronią przed UVA i UVB - do SPF 20
  • pomagają w leczeniu skóry z trądzikiem, poparzonej, po operacjach, z zapaleniem atopowym
  • są wodoodporne, można w nich pływać
  • nie zawierają środków konserwujących, zapachowych
Zastanawiam sie czy sa prawdziwe, czy ktos lekko przesadził
kaska405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.