U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-30, 20:26   #4081
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
A chyba gdzieś tą podróbę Beauty Blendera mam. Tak mi się przypomniało, że kiedyś chyba dostałam w gratisie do jakiś zakupów na allegro. Musze poszukać
No i super Ale myślę, że i nawet zwykła typowa, gąbeczka do podkładu da radę. A może akurat ta metoda aplikacji będzie kluczowa.
Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
z cerą naczynkową raczej bym z cukrowym peelingiem nie ryzykowała... ja mam o tyle dobrze że nie występują u mnie suche skórki tak, w niebieskiej o poj ok 30 ml, instant cuticle remover na twarzy nie próbowałam ale czytałam w recenzji jakiejś że się sprawdza
Niestety ja muszę wybierać między zanieczyszczoną twarzą lub podrażnieniami i zaczerwienieniami Kompromisów w moim przypadku nie ma. A enzymatyki sobie nie radzą, a raczej te, w którymi miałam do czynienia do tej pory. W dodatku mam dużą tendencję do zapychania. Choć teraz w miarę udaje mi się poskromić te suche partie, ale wystarczy, że położę raz jakiś kosmetyk, który wysuszy lub nawet nie, ale uwydatni skórki i zabawa od nowa. Ciężko dobrać cokolwiek dla mojej skóry. Może za mocno ją rozpieściłam Liczę jednak po ciuchu na baviphat i mam nadzieję, że skin79 nie będzie dla mnie za mocny. Choć ślimak Mizona sprawdza sie korzystnie i jednak jakby mniej tych suchych partii mam.
Czasem uświadamiam sobie, że moje poczatki pielęgnacji były tragiczne dla cery [typowe drogeryjne linie kosmetyków dla mieszańców/tłustych, ociekające alkoholem] a mimo wszystko łatwiej mi było cerę poskromić. Teraz pielęgnacja głownie naturalna, azjatycka i rosyjska, a jak po zmianie było niebo a ziemia, tak teraz cera zrobiła się strasznie rozkapryszona
Ah, szkoda, że nie wzięłam wcześniej o tym patencie. Może kiedyś w przyszłości, jak wykończę obecny preparat na skórki, znowu zakupię SH i wypróbuję na twarzy.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 20:45   #4082
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
No i super Ale myślę, że i nawet zwykła typowa, gąbeczka do podkładu da radę. A może akurat ta metoda aplikacji będzie kluczowa.
Właśnie tą gąbką z Rossmanna nakładałam na mokro i było spoko
Jutro spróbuję z tym jajkiem, jak je w końcu znajdę Gdzieś jest, ale nie wiem w którym miejscu dokładnie
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 07:49   #4083
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny dostałam w gratisie próbki maseczek insfree ogórkowa i venedo, ile to to trzymać na buźce? Mizon ślimakowy fajny, tylko zostawia u mnie lepką warstwę i trochę mnie to wkurza. Wczoraj zrobiłam korund kosmetyczny i spirulinę potem nałożyłam ale większego wchłonięcia nie zanotowałam.
Czytam Was i czytam i coraz większa lista mi się robi chciejów ;-)
Bebiki czekają bo opalona jestem i wszystkie za jasne są ;-)
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 08:40   #4084
Barboletta
Rozeznanie
 
Avatar Barboletta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 643
U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV

3 spory - 3 przedawnienia, oszukiwali ze wyślą jeszcze raz minęły 3 miesiące i teraz moge im naskoczyc. Jestem wściekła chyba nawęt PayPal nic nie da.
__________________
Porcelana, Antyki, Yankee Candles, Azjatyckie kosmetyki

Blog o moich małych miłościach
Barboletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 08:50   #4085
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Probowalam tez krem CC od Re:NK dzis. No i co? Boski jest, ale dla mnie ciut za ciemny. Wszystko jest dla mnie ciut za ciemne, bo ja po prostu jak corka mlynarza jestem. Blade Koreanki przy mnie wygladaja jak na opalone.

Wiec dorzucam pozostale dwie probki tego kremu do blogowej rozdawajki. Niech sie ktos ucieszy.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 08:58   #4086
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
3 spory - 3 przedawnienia, oszukiwali ze wyślą jeszcze raz minęły 3 miesiące i teraz moge im naskoczyc. Jestem wściekła chyba nawęt PayPal nic nie da.
Masakra jakaś- współczuję. Mam nadzieję, ze za dużo kasy w błoto nie poszło
Którzy to
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:50   #4087
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
Probowalam tez krem CC od Re:NK dzis. No i co? Boski jest, ale dla mnie ciut za ciemny. Wszystko jest dla mnie ciut za ciemne, bo ja po prostu jak corka mlynarza jestem. Blade Koreanki przy mnie wygladaja jak na opalone.

Wiec dorzucam pozostale dwie probki tego kremu do blogowej rozdawajki. Niech sie ktos ucieszy.
U mnie mieszanka Elemonga i SkinFooda Aloe #1 najlepiej do odcienia bladości mojej cery się dopasowuje. Ale zwykle mi się nie chce z rana mieszanki robić
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 09:51   #4088
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Dzięki

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
A tam prowizję. Ja zawsze biorę za koszt wysyłki i koperty kasę Ale załóż sobie konto na ebay to łatwe, szybkie i wygodne
Może faktycznie się w to wtajemniczę, różnica w cenie jest duża, tylko największy problem mam z PayPalem, bo tam trzeba mieć połączenie z kartą kredytową a nie zwykłym kontem bankowym. Można to jakoś przejść i bez karty np przelewać z konta na PayPala pieniądze?
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 10:02   #4089
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam w gratisie próbki maseczek insfree ogórkowa i venedo, ile to to trzymać na buźce? Mizon ślimakowy fajny, tylko zostawia u mnie lepką warstwę i trochę mnie to wkurza. Wczoraj zrobiłam korund kosmetyczny i spirulinę potem nałożyłam ale większego wchłonięcia nie zanotowałam.
Czytam Was i czytam i coraz większa lista mi się robi chciejów ;-)
Bebiki czekają bo opalona jestem i wszystkie za jasne są ;-)
te maseczki w formie nasączonych płatków trzymasz na buzi ile chcesz
Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Dzięki



Może faktycznie się w to wtajemniczę, różnica w cenie jest duża, tylko największy problem mam z PayPalem, bo tam trzeba mieć połączenie z kartą kredytową a nie zwykłym kontem bankowym. Można to jakoś przejść i bez karty np przelewać z konta na PayPala pieniądze?
możesz po prostu przelewać środki na paypal. karta to udogodnienie, ale nie trzeba jej łączyć z PP.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 10:26   #4090
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
U mnie mieszanka Elemonga i SkinFooda Aloe #1 najlepiej do odcienia bladości mojej cery się dopasowuje. Ale zwykle mi się nie chce z rana mieszanki robić

Dior Snow BB odcien 01 to moj kolor, przystosowuje sie do odcienia cery, wiec jest bardziej jak te color correct CC niz BB, to moj ulubiony "bebik".
Moj problem to rowniez to, ze mam masakrycznie sucha cere i w przedbiegach odpada 99% BBs, bo nie pasuja pod tym wzgledem.

Ale po wielu poszukiwaniach znalazlam tez dwa w zwyklej drogerii, jeden to Moist Labo jasny bez, drugi to Cezanne BB, rowniez jasny bez. Na pysk ida bardzo jasno, nie zapychaja, nawilzaja, sucha skora nie przeswituje, a sa tez lekkie i sie trzymaja. Cena tez smiesznie tania. Wiec od bidy moga byc.

Z ciekawosci kupilam tez Moisture BB Shiso White w Body Shopie (to chyba exclusive na rynek azjatycki) i o matko i corko, jestem zachwycona. Nie spodziewalam sie takiego kremu od Body Shopa. Jest rewelacyjny, mieciutki, kryjacy, nawilzajacy, lekki i powiewny. Rozjasnia, ale nie swieci, daje satynowe wykonczenie. Jestem bardzo zaskoczona tym kremem, nie moge znalezc zadnego negatywu jak do tej pory.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 10:30   #4091
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Dzięki



Może faktycznie się w to wtajemniczę, różnica w cenie jest duża, tylko największy problem mam z PayPalem, bo tam trzeba mieć połączenie z kartą kredytową a nie zwykłym kontem bankowym. Można to jakoś przejść i bez karty np przelewać z konta na PayPala pieniądze?
Ja też nie mam karty. Połaczyłam tylko konto PP z bankowym.. Oni przelewaja jakies groszówki i jak je masz na koncie bankowym to na PP masz dwa okienka gdzie wpisujesz te kwoty
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 11:28   #4092
Czerlinka
Raczkowanie
 
Avatar Czerlinka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

DwaKoty a ta Organia, czy costam to jakiej produkcji jest? W ogole to sa u was w jp jakies przeceny?, bo u mnie nic nie ma. Jakis czas temu bylo 30% na Etude House i od tego czasu bryndza.
Na suche skorki polecam wam peelingi z papaina - szybkie i skuteczne.
__________________
Mój blog o życiu na Tajwanie
Mr. and Mrs. Ha
Wymiana wrześniowa
Czerlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 11:39   #4093
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Czerlinka - koreanska. To taka konkurencja dla Nature Republic. Kupilabym ten od Nature Republic, ale dla proby chcialam cos tanszego, wiec poszlam z Organia. I nie zaluje.

Przecen na japonskie kosmetyki zazwyczaj nie ma. Ja mam karty punktowe do dwoch drogerii, wiec dostaje kupony na przeceny, inaczej raczej nie ma.

Wczoraj w Koreatown widzialam chyba wszystko na przecenie, ale u nich to taka nie konczaca sie historia.

Ja uzywam glownie japonskich kosmetykow, wiec przeceny na koreanskie malo mnie interesuja. Ale jak bede w Tokio i bede miala godzine czy dwie na zbyciu, to do Shin-Okubo bede zagladac, bo a nuz cos ciekawego znajde.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 11:52   #4094
Czerlinka
Raczkowanie
 
Avatar Czerlinka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

O, I see. Tutaj jest podobnie, nawet ciuchy to 3 na krzyz gdzies na wieszaku w ciemnym kacie. Szkoda, bo niebawem zawitam na Twoja wyspe.
Jak masz taka sucha skore, to moze trzeba ja natluscic zeby odbudowac warstwy ochronne - takie moje chemiczne teorie. U mnie sa np. Rozne galaretki na noc I inne cuda.
__________________
Mój blog o życiu na Tajwanie
Mr. and Mrs. Ha
Wymiana wrześniowa
Czerlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 12:01   #4095
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Czerlinka Pokaż wiadomość
Jak masz taka sucha skore, to moze trzeba ja natluscic zeby odbudowac warstwy ochronne - takie moje chemiczne teorie. U mnie sa np. Rozne galaretki na noc I inne cuda.
Ja galaretek nie lubie.
Na razie uzywam SK-II Stempower Rich i sprawdza sie znakomicie, wiec przy takim "natluszczaniu" na razie zostane.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 12:06   #4096
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Dzięki



Może faktycznie się w to wtajemniczę, różnica w cenie jest duża, tylko największy problem mam z PayPalem, bo tam trzeba mieć połączenie z kartą kredytową a nie zwykłym kontem bankowym. Można to jakoś przejść i bez karty np przelewać z konta na PayPala pieniądze?
Ja nie mam połączonej karty. Zakładasz konto na paypal.com (wszystko po polsku pisze) i łączysz z kontem bankowym. Potem przelewasz sobie ze swojego konta na paypal środki. Zwykle to trwa 1-2 dni zanim przelew pójdzie, ale trzeba jeszcze pamiętać o różnicach kursów walut i wpłacać więcej niż mniej I potem jak robisz zakupy na ebay to przez paypal płacisz. Tylko sie logujesz dajesz akceptuj i już

DwaKoty
popatrzę sobie kiedyś na te twoje cuda, bo ja mam jasną cerę naprawdę, ale czasem się opalę. Chociaż przejście z białego na żółto-biały to raczej marna opalenizna
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 12:28   #4097
djprinzesin
Rozeznanie
 
Avatar djprinzesin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: JaponiA
Wiadomości: 724
U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Czerlinka Pokaż wiadomość
O, I see. Tutaj jest podobnie, nawet ciuchy to 3 na krzyz gdzies na wieszaku w ciemnym kacie. Szkoda, bo niebawem zawitam na Twoja wyspe.
Jak masz taka sucha skore, to moze trzeba ja natluscic zeby odbudowac warstwy ochronne - takie moje chemiczne teorie. U mnie sa np. Rozne galaretki na noc I inne cuda.
Czerlinko jedyne wyprzedaze na jakie jeszcze mozesz liczyc to sieciowki: h&m, zara, mango itp inne ciuchowe powoli sie koncza. kosmetycznych to chyba wcale nie widzialam. jakies pojedyncze tak, ale nic wiekszego
__________________

Edytowane przez djprinzesin
Czas edycji: 2013-07-31 o 13:24
djprinzesin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 13:24   #4098
JDJP
Przyczajenie
 
Avatar JDJP
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Udało mi się coś kupić na ebayu - tadam!(werble) Wybór padł na serum It's skin z lukrecją od ideaseller_kr.

Faktycznie wybór shippingu był dostępny po zakupie

Przy PayPal nie trzeba mieć karty kredytowej - najlepiej założyć konto na ebay, połączyć z kontem PayPal i tam już wszystko krok po kroku tłumaczą
JDJP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 13:44   #4099
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez djprinzesin Pokaż wiadomość
Czerlinko jedyne wyprzedaze na jakie mozesz liczyc to sieciowki: h&m, zara, mango itp inne ciuchowe powoli sie koncza. kosmetycznych to chyba wcale nie widzialam. jakies pojedyncze tak, ale nic wiekszego
ojtam ojtam... byle galeria ma wyprzedaz na okraglo. Depaato rowniez. Trzeba tylko polazic i poszukac.

Outlet malle tez zawsze maja cos na przecenach, nawet jak wielkie sezonowe przeceny sie skoncza.

Uniqlo tez zawsze ma cos na przecenach.

Czerlinka, w zaleznosci od tego co chcesz kupowac, i ile kasy wydac, depaato moze byc lepsza opcja, bo mozesz dostac zwrot VATu.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 13:45   #4100
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez JDJP Pokaż wiadomość
Udało mi się coś kupić na ebayu - tadam!(werble) Wybór padł na serum It's skin z lukrecją od ideaseller_kr.

Faktycznie wybór shippingu był dostępny po zakupie
No to cud, miód i orzeszki Super, że dało radę. Widzisz sama, że to nic strasznego
Teraz tylko czekać na przesyłkę i testować. Ja też od niego właśnie kupowałam w tamtą środę, ale paczucha nadal idzie.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 20:53   #4101
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Z lukrecją kiedyś była fajna seria z Ziaji. Ech te x lat temu to mi nie wiele do szczęścia było potrzeba
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 20:59   #4102
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Z lukrecją kiedyś była fajna seria z Ziaji. Ech te x lat temu to mi nie wiele do szczęścia było potrzeba
W kosmetykach Ziai wciąż można znaleźć ekstrakt z lukrecji - m.in. w serii TinTin i serii oczyszczającej Pro.


Dziewczyny, czy znajdę wśród innych "azjatów" niż Shiseido delikatną szczoteczkę do twarzy?
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 02:34   #4103
Czerlinka
Raczkowanie
 
Avatar Czerlinka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
ojtam ojtam... byle galeria ma wyprzedaz na okraglo. Depaato rowniez. Trzeba tylko polazic i poszukac.

Outlet malle tez zawsze maja cos na przecenach, nawet jak wielkie sezonowe przeceny sie skoncza.

Uniqlo tez zawsze ma cos na przecenach.

Czerlinka, w zaleznosci od tego co chcesz kupowac, i ile kasy wydac, depaato moze byc lepsza opcja, bo mozesz dostac zwrot VATu.
Cytat:
Napisane przez djprinzesin Pokaż wiadomość
Czerlinko jedyne wyprzedaze na jakie jeszcze mozesz liczyc to sieciowki: h&m, zara, mango itp inne ciuchowe powoli sie koncza. kosmetycznych to chyba wcale nie widzialam. jakies pojedyncze tak, ale nic wiekszego
Dzieki za sprawozdanie, pytam bardziej z ciekawosci. Mnie interesuje cos, czego u mnie nie ma, bo inaczej to no fun

Zeby nie robic calkiem OT na tym watku, to napisze ze zapalalam niesamowita miloscia do marki Too cool for school (chyba tez koreanska). Kupilam ostatnio baze Oil control primer i musze powiedziec ze daje rade. W moich warunkach po przejsciu 15 minut na zewnatrz i tak ma sie wilgotna twarz, ale tym razem jest to woda.
__________________
Mój blog o życiu na Tajwanie
Mr. and Mrs. Ha
Wymiana wrześniowa
Czerlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 06:35   #4104
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

aardbei77 dziękuje ;-)
JDJP ja właśnie u niego wzięłam swoje pierwsze kosmetyki i fajny kontakt , szybka przesyłka plus gratis;-)
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 07:53   #4105
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny, jakie linery żelowe polecacie? Wiem, że lioele jest dość chwalony, ale może jakieś inne sugestie? Szczerze mówiąc mam niewiele kolorówki z Azji, a powoli dobijam dna słoiczka obecnego eyelinera i pora się porozglądać poza naszym rynkiem
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 09:13   #4106
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Czerlinka Pokaż wiadomość
Dzieki za sprawozdanie, pytam bardziej z ciekawosci. Mnie interesuje cos, czego u mnie nie ma, bo inaczej to no fun

Zeby nie robic calkiem OT na tym watku, to napisze ze zapalalam niesamowita miloscia do marki Too cool for school (chyba tez koreanska). Kupilam ostatnio baze Oil control primer i musze powiedziec ze daje rade. W moich warunkach po przejsciu 15 minut na zewnatrz i tak ma sie wilgotna twarz, ale tym razem jest to woda.

To ja chyba pomyślę, bo nawet w Polskich aktualnie upalnych warunkach coś by mi się przydało do "oil control". Dodam, że po 3 h w pracy, przy włączonej klimie i tak się świecę :/


P.S. Tajwan! Boże... jak ja ci zazdroszczę. Kiedyś czytałam bloga jakiejś dziewczyny, która sama tam pojechała. Te zdjęcia! Jedzenie. Wycieczki! Praca!
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 11:31   #4107
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

No to pierwsze odczucia z testowania Yedam. Kupiłam wszystkie trzy dostępne (ponieważ udało się dwa upolować na aukcjach za połowę ceny ). Ślimakowy, Aqua Water Drop i ten ziołowy.
Aqua - miły. Nie ciężki. Nie wypryszcza (!!) Nie wągruje (!!) Nie guli (!!). Nawilża genialnie. Ale cera po 2 h się błyszczy takim tłustym filmem. Jedyna możliwość stosowania go na dzień to nałożenie na niego filtru Biore Aqua albo innego matowacza zanim zrobi się makijaż bo ów bez tego nie przetrwa 4 godzin. Na noc za lekki. Pachnie pieknie. Nie podrażnia nawet wokół oczu. Taki na 4 z plusem.

Ślimak - osoby nie lubiące Mizona powinny spróbować tego. Jedyny poważny minus - mocny zapach. Ale tak samo jak ten niebieski - nie robi nic z tych fatalnych rzeczy i nie zapycha. Nie tłuści się. Jest taki żelowo-kremowy. Dla mojej cery nawilżenie jest ciut za małe. Dla normalszych, mieszańców i tłuściochów będzie ok. Ja jednakowoż wole Mizon ;p

Ten ziołowy - strzał w dziesiątkę. Faktycznie tylko na noc - zostawia "tłustawą" powłoczkę. Kompletnie odpada pod makijaż jakikolwiek - czy to minerały, bb czy sam puder. Nawet matujący filtr nie daje rady. Daje go odrobinę jako "serum" pod Nuxe Nirvanesque Enriche. Jest super. Rano po umyciu buzia jest gładka. Pory dalej wielgachne ale jakby mniejsze. Zmiany moje skórne z którymi walczę jak pisałam od końca czerwca zaczęły się pomału cofać. Gule znikają pomalutku, wągierki i te grudy po oczyszczeniu już istniejących poletek też nie pojawiają się. Zapach mnie drażni i to jest minus. Nie jest brzydki, wręcz przeciwnie ale jest intensywny. Ktoś pisał o 3 dniach - ja bym nie przesadzała. Mijają 2 tygodnie i pomału dopiero zaczynam widzieć poprawę. Z tych trzech jak dla mnie jedyny wart uwagi tak naprawdę.

Odnośnie wysypu dziwadeł na moim ryjku otrzymałam ksywkę wakacyjną - miś Parchatek...
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 12:11   #4108
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Ultraviolet , nie zgodzę się z recenzją ziołowego Yedama. Mam cerę tłustą, a on nie zostawia mi żadnej tłustej powłoczki. Wręcz jest idealny pod makijaż. A na noc - o poranku mam lekko przetłuszczony tylko nos.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 13:08   #4109
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

A na mnie zostawia mocno tłusty film
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 13:17   #4110
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

A od jakiego sprzedawcy masz?
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.