Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-19, 09:30   #1531
Kozio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

[QUOTE=Diablica z Tasmanii;23331531]
Cytat:
Napisane przez Kozio Pokaż wiadomość

Od tego jest forum, że mogę pisać co chcę i gdzie chcę.
Nie możesz mi tego zabronić.

Właśnie tobie pomogłam i poradziłam.
Przeczytaj ulotkę, znajdziesz tam odpowiedź min: na pytanie po ilu godzinach wchłaniają się tabsy
wrrr przeczytałam :P po ok 4 godzinach :P aale o pozostałych moich objawach nie ma w ulotce. co o tym sądzisz? możesz mi pomoc? jak myslisz? <prosi>

a tak wogóle czy uważacie że zajście w ciążę w mojej sytuacji byłoby możliwe?

Edytowane przez Kozio
Czas edycji: 2010-11-19 o 09:32
Kozio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 09:39   #1532
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

[QUOTE=Kozio;23331582]
Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość

wrrr przeczytałam :P po ok 4 godzinach :P aale o pozostałych moich objawach nie ma w ulotce. co o tym sądzisz? możesz mi pomoc? jak myslisz? <prosi>

a tak wogóle czy uważacie że zajście w ciążę w mojej sytuacji byłoby możliwe?
Nie nie jest to możliwe. Jeśli bierzesz tabsy regularnie, nie zażywasz leków osłabiających działanie antykoncepcji, nie było wymiotów ani biegunki w przeciągu 4 godzin od zażycia tabletki, to NIE MOŻESZ BYĆ W CIĄŻY!!.

Co do objawów. Napisałaś o bólach kręgosłupa. Sama mam pracę siedzącą więc wiem jak to jest. Nie jest to objaw ciąży lecz przebywania cały dzień w jednej,przymusowej pozycji.
Skoro siedzisz to i jelita i inne narządy są przykurczone.
Wzdęcia są przyczyną twardego brzucha i zależą od tego co zjadłaś.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain

Edytowane przez Diablica z Tasmanii
Czas edycji: 2010-11-19 o 09:43
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 09:44   #1533
Twoj Skarb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 330
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
przecież temperaturę mierzy się w pochwie i od razu po obudzeniu się
i co z tego, że chodzisz co godzinę do łazienki? myślisz, że sikasz za dwoje? przecież nawet jakbyś była w ciąży to coś takiego jeszcze nie miałoby miejsca

Lekarz mi jeszcze nic nie powie, bo bylaby to dopier 3-tygodniowa ciaza. A test zrobie rano.
a zdziwię Cię, bo powie. test wykazuje 2tygodniowe ciąże a lekarz? cóż. chociażby podczas badania oceni objaw Labhardta, ogólnie rozpulchnienie pochwy, wielkość, oceni szyjkę, możliwości jest wiele

śmieszy mnie coś takiego, bo naczytają się tych objawów w internecie i od razu nagle wszystkie widzą u siebie a pewnie jak występowały wcześniej to tego nie zauważyły
Zrobilam dzis rano test i wyszedl pozytywny

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
twoj skarb a gdzie mierzysz ta temperature i od jak dawna. jak twoje wykresy sie ksztaltuja?
Kiedy robilas ten test, ze sie pomylil? U mnie bylo dziwnie dzis rano, bo najpierw pokazala sie (po 3 sekundach) kreska ciazowa, a dopiero potem ta normalna. I na dodatek byla tez pozioma kreska przez cala dlugosc testu..
__________________
Szczęście: nie uważać zwykłych zmartwień za katastrofę.
Twoj Skarb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 10:14   #1534
Kozio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

[QUOTE=Diablica z Tasmanii;23331725]
Cytat:
Napisane przez Kozio Pokaż wiadomość

Nie nie jest to możliwe. Jeśli bierzesz tabsy regularnie, nie zażywasz leków osłabiających działanie antykoncepcji, nie było wymiotów ani biegunki w przeciągu 4 godzin od zażycia tabletki, to NIE MOŻESZ BYĆ W CIĄŻY!!.

Co do objawów. Napisałaś o bólach kręgosłupa. Sama mam pracę siedzącą więc wiem jak to jest. Nie jest to objaw ciąży lecz przebywania cały dzień w jednej,przymusowej pozycji.
Skoro siedzisz to i jelita i inne narządy są przykurczone.
Wzdęcia są przyczyną twardego brzucha i zależą od tego co zjadłaś.
dziękuję Ci bradzo widzisz do mnie trzeba łopatologicznie :P pozdrawiam
Kozio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 10:17   #1535
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Kozio Pokaż wiadomość

dziękuję Ci bradzo widzisz do mnie trzeba łopatologicznie :P pozdrawiam
Cieszę się, że pomogłam również pozdrawiam
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 15:27   #1536
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Twoj Skarb Pokaż wiadomość
Zrobilam dzis rano test i wyszedl pozytywny



Kiedy robilas ten test, ze sie pomylil? U mnie bylo dziwnie dzis rano, bo najpierw pokazala sie (po 3 sekundach) kreska ciazowa, a dopiero potem ta normalna. I na dodatek byla tez pozioma kreska przez cala dlugosc testu..
po jakim czasie odczytałaś wynik?
tylko nie mów mi, że po 25 min i że patrzyłaś pod światło
__________________

Edytowane przez anoska
Czas edycji: 2010-11-19 o 15:29
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 15:59   #1537
doroti1125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Biore tabletki yaz (aktualnie 19-sta), wczoraj zazylam tabletke o 21, a o 23 mialam 1-razowa biegunke. Czy na pewno mogę przejsc do białych tabletek placebo (tak jak w przypadku pominięcia tabletki) skoro wczoraj troche poszalelismy z moim TŻ? Rozumiem że jak bym wzięła dziś kolejną różową to byloby ryzyko zajścia w ciążę
doroti1125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 16:25   #1538
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Jednorazowa wizyta w ubikacji nie jest silną biegunką, tak więc nie ma się co martwić, że tabletka nie została wchłonięta.
A jak powinnaś dalej brać tabletki, to ci nie pomogę, bo nie biorę yaz i się nie orientuje w nich ;]

Edytowane przez Ewelinka_00
Czas edycji: 2010-11-19 o 18:41
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 17:15   #1539
Twoj Skarb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 330
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
po jakim czasie odczytałaś wynik?
tylko nie mów mi, że po 25 min i że patrzyłaś pod światło
Wynik odczytalam po 30 sekundach. Bylam dzis na badaniu beta hcg i zobaczymy jakie beda wyniki.
__________________
Szczęście: nie uważać zwykłych zmartwień za katastrofę.
Twoj Skarb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 09:32   #1540
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Twoj Skarb Pokaż wiadomość
Wynik odczytalam po 30 sekundach. Bylam dzis na badaniu beta hcg i zobaczymy jakie beda wyniki.
a jak napisane jest na opakowaniu czy ulotce?
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 11:54   #1541
Twoj Skarb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 330
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
a jak napisane jest na opakowaniu czy ulotce?
Na ulotce jest napisane, zeby odczytywac po minucie, ale ta kreska po minucie nie zniknela. Zrobilam kolejny i tez pozytywny, choc tutaj druga kreska pojawila sie dopiero po 4 minutach i jest bardzo slaba.
__________________
Szczęście: nie uważać zwykłych zmartwień za katastrofę.
Twoj Skarb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 13:52   #1542
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Twoj Skarb Pokaż wiadomość
Na ulotce jest napisane, zeby odczytywac po minucie, ale ta kreska po minucie nie zniknela. Zrobilam kolejny i tez pozytywny, choc tutaj druga kreska pojawila sie dopiero po 4 minutach i jest bardzo slaba.
daj znać jaki będzie finał całej akcji i co powie lekarz
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 14:40   #1543
azjainlove
Raczkowanie
 
Avatar azjainlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :) wschód
Wiadomości: 113
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

czy test zrobiony dokladnie 14dni po stosunku jest wiarygodny? rowniez dla stosunku sprzed 7dni? okres mi sie spoznial wtedy juz 2 dni, wiec stwierdzilam, ze zrobie, no i negatywny. nie byl robiony z rana. czy dzisiaj moge powtorzyc test o dowolnej porze? w ogole to miesiaczki nieregularne, dzisiaj 10dzien od odstawienia luteiny, zanikl mi sluz no ale okresu nie ma a boli jak na okres
azjainlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 14:58   #1544
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez azjainlove Pokaż wiadomość
czy test zrobiony dokladnie 14dni po stosunku jest wiarygodny? rowniez dla stosunku sprzed 7dni? okres mi sie spoznial wtedy juz 2 dni, wiec stwierdzilam, ze zrobie, no i negatywny. nie byl robiony z rana. czy dzisiaj moge powtorzyc test o dowolnej porze? w ogole to miesiaczki nieregularne, dzisiaj 10dzien od odstawienia luteiny, zanikl mi sluz no ale okresu nie ma a boli jak na okres
Dla tego stosunku nie. No bo niby jak?
Logicznie pomyśleć wystarczy...


Test robi się z rana, z pierwszego moczu.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 15:02   #1545
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Twoj Skarb Pokaż wiadomość
Zrobilam dzis rano test i wyszedl pozytywny



Kiedy robilas ten test, ze sie pomylil? U mnie bylo dziwnie dzis rano, bo najpierw pokazala sie (po 3 sekundach) kreska ciazowa, a dopiero potem ta normalna. I na dodatek byla tez pozioma kreska przez cala dlugosc testu..
Dobrze, że poszłaś na hcg. To co piszesz wygląda tak jakby test był jakiś uszkodzony.Może się mylę , ale chyba nwet na opakowaniu jest że pozioma kreska to uszkodzony test.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 15:42   #1546
azjainlove
Raczkowanie
 
Avatar azjainlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :) wschód
Wiadomości: 113
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Dla tego stosunku nie. No bo niby jak?
Logicznie pomyśleć wystarczy...


Test robi się z rana, z pierwszego moczu.
no dobrze, ale jesli jest po spodziewanym terminie miesiaczki to chyba mozna robic o kazdej porze dnia, stosunek 7dni wczesniej byl zabezpieczony gumka. niecierpliwie sie, zrobilabym drugi dzisiaj, ale to chyba bez sensu?
azjainlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 16:30   #1547
ashtrayxheart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam. tydzień temu uprawiałam z chlopakiem petting. pieściłam go oralnie, doszlo do wytrysku na jego brzuch (bo leżał). na szczęście nie miałam żadnego kontaktu z nasieniem w dodatku w chwili, kiedy go pieściłam miałam na sobie bieliznę, rajstopy i koszulkę. przed tym, pocierał penisem o moje miejsca intymne, ale miałam na sobie majtki i pończochy, więc nawet jeśli wydobywał się preejakulat, to chyba nie jest możliwe zapłodnienie? i jeszcze jedno pytanie, po wytrysku chłopak pieścił mnie oralnie (wykluczam mozliwość przeniesienie nasienia przez pocałunek, ponieważ nie miałam w ustach spermy po oralu), zdarzyło się, że dotykal lechtaczkę palcami, ale nie wkładal palców do pochwy ani nie dotykal okolic pochwy. nie jestem pewna, czy nie starł spermy dłonią, prawdopodobnie nie, ale możliwe, że miał jakiś śladowe ilości preejakulatu na dłoniach {chociaż raczej wytarł ręce w posciel} czy w takich warunkach jest możliwe zajście w ciąże? podkreślam, jego członek nie miał styczności z moją pochwą, nie wkładał mi też palców do środka. i jak mówiłam zanim dotknął łechtaczki głaskał mnie po ciele (plecy, nie miejsca intymne), po włosach, dotykał niejednokrotnie pościel więc siła rzeczy nawet jeśli miał coś na dłoniach to to starł. 4 dni po pettingu dostałam 'okres'. przyszedl 4 dni za wcześnie, nie towarzyszły mu praktycznie żadne bóle (pomimo, że zwykle umieram z bolu) i był dość skapy. dzisiaj jest 6 dzień tego pseudo okresu, w zasadzie kończy się. nie wiem czy jest to spowodowane moim panicznym lękiem i stresem. czy mam się obawiać ciązy? dodam jeszcze, ze nigdy nie współzyłam z chłopakiem i że petting uprawialismy 10 dni przed moim planowanym okresem
ashtrayxheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 16:35   #1548
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez ashtrayxheart Pokaż wiadomość
witam. tydzień temu uprawiałam z chlopakiem petting. pieściłam go oralnie, doszlo do wytrysku na jego brzuch (bo leżał). na szczęście nie miałam żadnego kontaktu z nasieniem w dodatku w chwili, kiedy go pieściłam miałam na sobie bieliznę, rajstopy i koszulkę. przed tym, pocierał penisem o moje miejsca intymne, ale miałam na sobie majtki i pończochy, więc nawet jeśli wydobywał się preejakulat, to chyba nie jest możliwe zapłodnienie? i jeszcze jedno pytanie, po wytrysku chłopak pieścił mnie oralnie (wykluczam mozliwość przeniesienie nasienia przez pocałunek, ponieważ nie miałam w ustach spermy po oralu), zdarzyło się, że dotykal lechtaczkę palcami, ale nie wkładal palców do pochwy ani nie dotykal okolic pochwy. nie jestem pewna, czy nie starł spermy dłonią, prawdopodobnie nie, ale możliwe, że miał jakiś śladowe ilości preejakulatu na dłoniach {chociaż raczej wytarł ręce w posciel} czy w takich warunkach jest możliwe zajście w ciąże? podkreślam, jego członek nie miał styczności z moją pochwą, nie wkładał mi też palców do środka. i jak mówiłam zanim dotknął łechtaczki głaskał mnie po ciele (plecy, nie miejsca intymne), po włosach, dotykał niejednokrotnie pościel więc siła rzeczy nawet jeśli miał coś na dłoniach to to starł. 4 dni po pettingu dostałam 'okres'. przyszedl 4 dni za wcześnie, nie towarzyszły mu praktycznie żadne bóle (pomimo, że zwykle umieram z bolu) i był dość skapy. dzisiaj jest 6 dzień tego pseudo okresu, w zasadzie kończy się. nie wiem czy jest to spowodowane moim panicznym lękiem i stresem. czy mam się obawiać ciązy? dodam jeszcze, ze nigdy nie współzyłam z chłopakiem i że petting uprawialismy 10 dni przed moim planowanym okresem
pończochy najważniejsze

misiu, przypomnij sobie co na biologii mówili o zachodzeniu w ciążę i wyciągnij wnioski.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 16:41   #1549
ashtrayxheart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hah, wiem, że to może się wydawać zabawne, ale dla mnie wcale takie nie jest. zwłaszcza po wyczytaniu wszystkich mozliwych powieści, jak to kobiety mogą mieć prawie przez całą ciążę okres a każda nieco bardziej skąpa miesiączka to objaw zaciążenia. jak dotykał moją łechtaczką, to nie dotykał jej przez majtki czy pończochy, no ale nie wkładał mi palców do środka. może łapie już paranoje, ale wrecz wyszukuję objawy. chciałabym po prostu wiedzieć, czy jest duża szansa na ciąże w takim przypadku i czy ten dziwny okres nie jest niczym bardzo niepokojącym?
ashtrayxheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 16:45   #1550
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

jak masz tak sikać to po 1. sajens fikszyn z serii niepokalane poczęcia zostaw ludziom mniej się przejmującym, a po 2. zrób test, bo cokolwiek ja ci nie powiem to i tak mi nie uwierzysz.

a tak na marginesie, to czy ty aby na pewno wiesz, jak wyglądają pończochy, że ktoś miał cię przez nie po narządach rodnych macać?
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 16:53   #1551
ashtrayxheart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

nie wiem czy ja ciebie nie zrozumiałam, czy ty mnie, ale w chwili gdy dotykał mnie tam gdzie już mówiłam nie miałam na sobie pończoch ani majtek- to chyba logiczne.
wbrew pozorom, uspokoiłaś mnie nieco ; p rozumiem, że ten okres ma czasem prawo być mniej obfity i krótszy choćby przez ten stres? też mi się wydawalo to średnio możliwe, bo nie mialam styczności ze spermą, no ale i tak panika mnie ogarneła.
ashtrayxheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 16:59   #1552
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez ashtrayxheart Pokaż wiadomość
nie wiem czy ja ciebie nie zrozumiałam, czy ty mnie, ale w chwili gdy dotykał mnie tam gdzie już mówiłam nie miałam na sobie pończoch ani majtek- to chyba logiczne.
wbrew pozorom, uspokoiłaś mnie nieco ; p rozumiem, że ten okres ma czasem prawo być mniej obfity i krótszy choćby przez ten stres? też mi się wydawalo to średnio możliwe, bo nie mialam styczności ze spermą, no ale i tak panika mnie ogarneła.
mi chodziło o to, że co mają pończochy / stanik / kapelusz / szpilki / kolor pościeli / pasta do zębów / pogoda tydzień temu do ewentualnej ochrony pochwy przed plemnikami przy, cytuję 'pocieraniu penisem o miejsca intymne'? bo majtki do powiedzmy że jestem w stanie 'zrozumieć'

a co do zmian okresu to widzisz, parę rzeczy na tym świecie może to powodować oprócz ciąży
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaburze...C4%85czkowania
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 17:04   #1553
ashtrayxheart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

to, że plemniki z preejakulatu chyba nie przechodzą przez warstwy ubrań jakimi były majtki i własnie te całe rajstopy. bardziej się skupiłam na tym, że dotykał ręką mojej łechtaczki, chyba nie miał spermy na dłoniach. zresztą, wszystko opisałam wyżej. eh, okej, szukałam konkretnej odpowiedzi czy to było mozliwe, tyle.
ashtrayxheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 17:06   #1554
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez ashtrayxheart Pokaż wiadomość
to, że plemniki z preejakulatu chyba nie przechodzą przez warstwy ubrań jakimi były majtki i własnie te całe rajstopy. bardziej się skupiłam na tym, że dotykał ręką mojej łechtaczki, chyba nie miał spermy na dłoniach. zresztą, wszystko opisałam wyżej. eh, okej, szukałam konkretnej odpowiedzi czy to było mozliwe, tyle.
czyli jednak więcej pytań nie mam
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 17:10   #1555
ashtrayxheart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

na początku ocierał się o mnie gdy byłam w opisanym ubraniu, przy dotykaniu dłońmi byłam bez, proste. jakby ktoś mógł się jeszcze wypowiedzieć co do tej sprawy to byłabym wdzieczna...
ashtrayxheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 17:13   #1556
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez ashtrayxheart Pokaż wiadomość
na początku ocierał się o mnie gdy byłam w opisanym ubraniu, przy dotykaniu dłońmi byłam bez, proste. jakby ktoś mógł się jeszcze wypowiedzieć co do tej sprawy to byłabym wdzieczna...
nie no wszystko byłoby proste, gdyby nie to, że pończoch się na tyłek nie zakłada

mówiłam od razu żebyś zrobiła test, bo i tak ktokolwiek cokolwiek nie napisze to nie uwierzysz
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 17:15   #1557
ashtrayxheart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

ehm, z tego stresu już mi się nazewnictwo pomyliło chodziło mi o rajstopy oczywiście.
ashtrayxheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 17:56   #1558
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez ashtrayxheart Pokaż wiadomość
jakby ktoś mógł się jeszcze wypowiedzieć co do tej sprawy to byłabym wdzieczna...
Wybacz, ale nie uprawiaj seksu oralnego, pettingu, skoro masz takie schizy. Weź głęboki wdech i pomyśl przez chwilę.

Skoro chłopak nie wkładał Ci do pochwy ręki ubabranej w spermie, to raczej niemożliwe jest byś w ciążę zaszła, przez dotykanie łechtaczki.

No chyba, że plemniki Twojego faceta teleportowały się z jego brzucha do Twojej pochwy (albo od razu do jajeczka).

WYLUZUJ
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 18:38   #1559
ashtrayxheart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

okej, okej, dotarło, aż tak oporna na aluzje nie jestem ; d po prostu nie wiedziałam jak interpretować ten okres, im więcej szperałam w necie tym coraz dziwniejsze newsy wynajdywałam aż w końcu wyszło, że ten okres to jest zwiastun ciąży, stąd ten mój schiz.
w takim razie chyba mogę odsapnąć...
ashtrayxheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 10:59   #1560
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Kozio Pokaż wiadomość
Witam,

widzę, że mój problem był już tutaj poruszany... ale koło nakręca spiralę więc...Ale ja zapytam dla pewności i proszę o nie denerwowanie się Tabletki biorę regularnie. teraz biorę 4 opakowanie. Ale tyle się słyszy, że brała tabletki a wpadła... Miałam okres na początku listopada. Ale czuję się strasznie wzdęta, mam ból brzucha raz na dole, raz z boków, raz w okolicach żołądka, raz czuję jak mnie bolą jajniki, innym jak pachwiny. Brzuch mi się hmm zaokrąglił na dole. Czy to z powodu wzdęć?? Bo obawiam się, że to ciąża a nie jestem gotowa Brzuch jest miękki jak zawsze. Ale nie wiem czy brzuch na początku ewentualnej ( mam nadzieje, że nie ) ciąży jest miękki czy twardy? Do tego od dwóch dni ból pleców po prawej stronie i na dole... Prace mam siedzącą...Innych objawów brak tylko właśnie ten rozmaity ból brzucha... nie wiem może to już z przewrażliwienia ale pierwszy raz odkąd biorę tabletki tak się czuję, nigdy nie miałam żadnych dolegliwości... Achh i upławy... raz są wodniste i mleczne a raz galaretowate i przezroczyste... Błagam dziewczyny powiedzcie co o tym myślicie?? Z góry dziękuję za cierpliwość Będę wdzięczna za każdą opinię...
pozwolę sobie jeszcze wrócić do Twojej wypowiedzi. Też mam takie objawy i byłam u gina i okazało się że mam małą nadżerkę więc to może być od tego (te upławy i bóle brzucha). Dostałam globulki dopochwowe i jest lepiej więc może też sie wybierz do gina ale oczywiscie też wkręcam sobie ciązę, ale tak nie można bo się wykracze bierzemy tabsy wiec nic nie ma prawa się wydarzyć, o ile oczywiscie przestrzegamy zasad brania pozdrawiam!

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

aha no i jak tam Twoj Skarb? ciąża? :O
wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.