Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-11-15, 19:06   #3121
katsen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 1
farby do 24 zmyæ palette/garnier

Witam Was nigdy jeszcze nie farbowa³am w³osów i w koñcu bym chcia³a to zrobiæ farb± zmywaln±, tak do 24 zmyæ. Preferuje kolory czerwieni, bordowe, np. mahoñ z Palette albo mahoñ Garniera, trochê siê ró¿ni± odcieniem. Któr± farbê by¶cie mi poleca³y, Palette czy Garniera? S³ysza³am opinie o Palette, ¿e farba zostaje i w zasadzie siê nie spiera, mnie by zale¿a³o na tym, ¿eby równomiernie po tym miesi±cu zesz³o.
katsen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-15, 22:15   #3122
valercia
Rozeznanie
 
Avatar valercia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 502
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

haha ja Ci moge mój Mahoñ z garniera sprzedaæ bo mi narobi³ alergii, dobrze ¿e na g³owie go nie k³ad³am

wracam do Venity. trudno sie mówi, wole miec s³absz± farbe ale zdrow± skórê.
valercia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-20, 17:12   #3123
LadyDEDE
Przyczajenie
 
Avatar LadyDEDE
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 5
Smile szamponetka

Jak± szamponetkê jeste¶cie mi w stanie poleciæ ? ¯eby nie zniszczy³a za bardzo wlosów, g³ównie o to mi chodzi. Proszê o odpowiedzi
__________________
Don't forget me, I beg
I remember , you said:
"Sometimes it lasts in love
But sometimes it hurts instead."
LadyDEDE jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-22, 20:03   #3124
dixie1990
Zakorzenienie
 
Avatar dixie1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 5 146
Szamponetka Marion na blond wlosy POMOCY

Dziewczyny czy jest moze ktoras , ktora na rozjasniane blond wlosy polozyla szamponetke Marion ciemny blond lub jasny braz ?

Chcialabym uzyc ktorejs z nich ale nie jestem pewna czy jesli efekt mi sie nie spodoba to szamponetke calkiem zmyje z wlosow ? i jak taki cemny blond lub jasny braz zlapie na jasnych wlosach ? Prosze poradzcie



Ponizej wklejam zdjeciemoich wlosow i takich jakie chcialabym uzyskac
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0032.jpg (77,8 KB, 44 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg h-and-m-kwiatuszki.jpg (49,7 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg img138217.fryzury-dlugie.1172087.jpg (47,5 KB, 55 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg sliczne-zapinane-na-guziczki-w-kolorze-nude.jpg (37,1 KB, 41 za³adowañ)
dixie1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-23, 12:36   #3125
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Ost. robi³am sobie 'Aksamitny br±z' z Mariona jednak tak jak przypuszcza³am wysz³a mi ruda po¶wiata ;/. Nie mam nic przeciwko delikatnej, ale teraz w³osy zmywaj± mi siê na taki z³oto-rudy kolor. Chcia³abym mieæ taki kolor jak w zal±czniku. Ciep³y czysty,zwyk³y br±zik.

Co proponujecie? ? ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 000000.jpg (49,3 KB, 32 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 0000.jpg (7,7 KB, 20 za³adowañ)
__________________

,,
Wiêkszo¶æ ludzi jest silniejsza, ni¿ sami s±dz±. Tylko czasami zapominaj± o wierze."



wega1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-12, 19:51   #3126
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pxl Poka¿ wiadomo¶æ
Witam a wiêc tak , ogólnie mój kolor w³osów to ciemny blond. Kilka razy rozja¶nia³am , a w wakacje zafarbowa³am na czekoladê i zrobi³am blond pasemka . Czekolada siê wyp³uka³a , a z pasemek mam ju¿ kilkucentymetrowe odrosty , kupi³am szamponetkê koloru "jasny br±z " z Delii. Moje pytanie brzmi , czy jak na³o¿ê j± na w³osy to pokryje te¿ pasemka ? Czy mo¿e zrobi± siê rude ?
Pasemka bêd± na pewno ja¶niejsze, a ¿e to szamponetka to szybko siê wyp³ucz±.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-13, 17:26   #3127
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pxl Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki a orientuje siê kto¶ mo¿e jak to jest z szamponetk± nak³adan± na w³osy kiedy¶ farbowane ? Ona trzyma siê tak samo jak na "normalnych" w³osach ? Czy mo¿e trudniej schodzi ?
Z rozja¶nianych wcze¶niej szybciej zejdzie. Ogólnie powinna wymywac siê po ca³o¶ci ale ró¿nie to bywa. Mi np Marion ca³kowicie i równo siê sp³ukiwa³ z odrostów i w³osów farbowanych.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 13:22   #3128
aaandzia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Witam! nie wiem czy pod±czam sie pod dobry w±tek ale mo¿e poratujecie mnie dziewczyny... 4 tyg temu farbowa³am swoej naturalne jasne brazowe w³osy farba z palletta 254 - na blond- wysz³y takie ni to blon ni to rudawe.. kolor nawet mi siê spodoba³... przedwczoraj malowa³am odrosty taka sama farba i wysz³y mi takie jasne rudawe- ja¶niejsze od tamtych i kolor zupe³nie mi siê nie podoba i nie pasuje do mnie... nie jest naturalny tlko jakby farbami plakatowymi pomalowany i Tu moje pyt. Czy je¿eli potraktuje w³osy SZAMPONETK¡ w kolorze jasny br±z too czy mi w³osy sie przyciemnia czyy mo¿e wyj¶c mi jaki¶ nieiadomo jaki.??. zielony, czerwony itp bo s³ysz±³am ¿e czsem sie zdarza to po nak³adaniu farby na farbe
__________________
...bo dla niektorych mi³o¶æ to za wysoki poziom...
U¶miech to po³owa poca³unku.... =D dziewczyny u¶miechaæ siê =D
`co wyja¶nia nie usprawiedliwia !
- Cii.. s³yszysz ? Co¶ jakby drapie o drzwi.
- Nie przejmuj siê, to moja mi³o¶æ. Zamknê³am ku✂wê w ³azience, bo mnie dra¿ni³a. <uwielbiam>

aaandzia17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-18, 13:32   #3129
aaandzia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 132
szamponetka na farbe?

.
__________________
...bo dla niektorych mi³o¶æ to za wysoki poziom...
U¶miech to po³owa poca³unku.... =D dziewczyny u¶miechaæ siê =D
`co wyja¶nia nie usprawiedliwia !
- Cii.. s³yszysz ? Co¶ jakby drapie o drzwi.
- Nie przejmuj siê, to moja mi³o¶æ. Zamknê³am ku✂wê w ³azience, bo mnie dra¿ni³a. <uwielbiam>


Edytowane przez aaandzia17
Czas edycji: 2011-12-18 o 19:15
aaandzia17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-20, 15:48   #3130
gaba1527
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 1
Najlepszy szampon koloryzuj±cy ! Z ciemnego blondu na jsny br±z!!!!!!

Moje drogie mam do was pytanie !
W wakacje rozja¶ni³am w³osy z naturalnego br±zu na jasny blond rozja¶niaczem z joanny . Teraz postanowi³am wróciæ do starego koloru i 3 miesi±ce temu pofarbowa³am sobie w³osy farb± Perfect Mousse JASNY BR¡Z , kolor wyszed³ mi wtedy do¶æ ciemny . Teraz po 3 miesi±cach wiêkszo¶c tego koloru siê zmy³a i mam ciemny blond . Jak ju¿ wcze¶niej wspomnia³am chce wrociciæ do dawnego koloru . Mam odrost tak na 4 cm . Chcia³abym przyciemniæ w³osy szamponem koloryzuj±cym tak o 1 czy 2 tony , ale nie wiem jakim mo¿e macie jakie¶ propozycje !!!! ,B£AGAM POMÓ¯CIE JAK Z CIEMNEGO BLONDU PRRZEJ¦Æ NA JASNY BR¡Z !
gaba1527 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-07, 22:02   #3131
Carmenaa
Raczkowanie
 
Avatar Carmenaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 44
Jakiej firmy szamponetka sp³ukuje siê najszybciej ?

Drogie panie ;p

Latem farbowa³am w³osy szamponetk± z Palette , kolorem machoñ . Za³ama³am siê Mia³am w³osy czerwone , a po paru dniach rude jak marchewka. A najbardziej za³ama³o mnie to,¿e szamponetka strasznie d³uga siê trzyma³a - 2 miesi±ce. A szuka³am raczej czego¶ ,co trzyma siê naprawdê krótko na w³osach, ¿eby tylko 'wypróbowaæ' ten kolor na sobie. W zwi±zku z tym chcia³am siê poradziæ.. Wiecie mo¿e jakiej firmy szamponetki trzymaj± siê najkrócej ( ile mniej wiêcej myæ ) i nie niszcz± w³osów ? Mam w³osy ciemny blond a chcia³abym zmierzyæ siê z kolorem czekolady
__________________
` Ka¿dego dnia ¿yj pe³ni± ¿ycia.
Czasu , który masz , jutro mo¿e zabrakn±æ..
Carmenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 22:57   #3132
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Carmenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Drogie panie ;p

Latem farbowa³am w³osy szamponetk± z Palette , kolorem machoñ . Za³ama³am siê Mia³am w³osy czerwone , a po paru dniach rude jak marchewka. A najbardziej za³ama³o mnie to,¿e szamponetka strasznie d³uga siê trzyma³a - 2 miesi±ce. A szuka³am raczej czego¶ ,co trzyma siê naprawdê krótko na w³osach, ¿eby tylko 'wypróbowaæ' ten kolor na sobie. W zwi±zku z tym chcia³am siê poradziæ.. Wiecie mo¿e jakiej firmy szamponetki trzymaj± siê najkrócej ( ile mniej wiêcej myæ ) i nie niszcz± w³osów ? Mam w³osy ciemny blond a chcia³abym zmierzyæ siê z kolorem czekolady
Najdelikatniejsze szamponetki jakie znam, to szamponetki Joanny. Zmywaj± siê bardzo szybko nawet na moich w³osach... Ale poblask zostaje. Trzeba siê liczyæ z tym, ¿e szamponetka br±zowa szybko siê zmyje, ale w³osy nie bêd± blond jak przed szamponetkowaniem, ale np. rude b±d¼ rudoblond.

Przy okazji — na swój naturalny jasny blond (po szamponetkach, wiêc mia³ lekko rudawy odcieñ i trochê ciemniejszych pasemek) k³ad³am kilka ró¿nych szamponetek w kolorze br±zu (chcia³am mieæ taki ¶redni br±z). Dopiero która¶ szamponetka z kolei z³apa³a, wcze¶niej wychodzi³y ró¿ne rudo¶ci. Ostatecznie jednak po wielu próbach i mêkach otrzyma³am br±z... Na jeden dzieñ. Po pierwszym myciu w³osów, kolor siê spra³ i mia³am ciemny rudy na g³owie.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-08, 00:05   #3133
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Jakiej firmy szamponetka sp³ukuje siê najszybciej ?

Cytat:
Napisane przez Carmenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Drogie panie ;p

Latem farbowa³am w³osy szamponetk± z Palette , kolorem machoñ . Za³ama³am siê Mia³am w³osy czerwone , a po paru dniach rude jak marchewka. A najbardziej za³ama³o mnie to,¿e szamponetka strasznie d³uga siê trzyma³a - 2 miesi±ce. A szuka³am raczej czego¶ ,co trzyma siê naprawdê krótko na w³osach, ¿eby tylko 'wypróbowaæ' ten kolor na sobie. W zwi±zku z tym chcia³am siê poradziæ.. Wiecie mo¿e jakiej firmy szamponetki trzymaj± siê najkrócej ( ile mniej wiêcej myæ ) i nie niszcz± w³osów ? Mam w³osy ciemny blond a chcia³abym zmierzyæ siê z kolorem czekolady
2 miesi±ce?
A jeste¶ pewna, ¿e to by³a szamponetka, a nie szampon koloryzuj±cy?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-08, 10:14   #3134
Carmenaa
Raczkowanie
 
Avatar Carmenaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Jakiej firmy szamponetka sp³ukuje siê najszybciej ?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;31479705]2 miesi±ce?
A jeste¶ pewna, ¿e to by³a szamponetka, a nie szampon koloryzuj±cy?[/QUOTE]

Mam pewno¶æ, to by³a szamponetka Bo to pani w drogerii mi j± wskaza³a.

Ja jeszcze po wakacyjnym farbowaniu mam w³osy ciemno-blond-rudawe . Ale w±tpie ,czy bym mia³a w³osy rude po szamponetce koloru br±z, bo to chyba musia³abym miec w³osy jasne, a one nawet naturalne to jednak s± do¶æ ciemne..
__________________
` Ka¿dego dnia ¿yj pe³ni± ¿ycia.
Czasu , który masz , jutro mo¿e zabrakn±æ..

Edytowane przez Carmenaa
Czas edycji: 2012-01-08 o 10:16
Carmenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-08, 11:17   #3135
Flavienn
Zakorzenienie
 
Avatar Flavienn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3 766
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

witajcie dziewczyny
wlosy mam brazowe/ciemny braz, i uzylam szamponu koloryzujacego dokladnie juz ponad 2 miesiace temu, szampon byl na 24 mycia, jednak kolor nie zszedl do konca nie jest tak bardzo intesywny jak byl, tylko pod swiatlo juz zaczyna wpadac w moj odcien brazu coraz bardziej,
a kolor na glowie ogolnie wyszedl bardzo ciemny mozna i powiedziec ze az czarny.
i moje pytanie brzmi, czy ten kolor zejdzie mi jeszcze do konca (w sensie bedzie coraz bardziej kolor wpadal w moj naturalny) czy juz nie ma na to szans?

jezeli ma to jakies znaczenie uzylam szamponu koloryzujacego firmy palette.
__________________



proszê kliknij

Edytowane przez Flavienn
Czas edycji: 2012-01-08 o 11:20
Flavienn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-08, 13:47   #3136
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Carmenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jeszcze po wakacyjnym farbowaniu mam w³osy ciemno-blond-rudawe . Ale w±tpie ,czy bym mia³a w³osy rude po szamponetce koloru br±z, bo to chyba musia³abym miec w³osy jasne, a one nawet naturalne to jednak s± do¶æ ciemne..
Mo¿e siê zrobiæ ciemny rudy/bardzo ciep³y br±z z rudymi pasemkami.

Cytat:
Napisane przez Flavienn Poka¿ wiadomo¶æ
witajcie dziewczyny
wlosy mam brazowe/ciemny braz, i uzylam szamponu koloryzujacego dokladnie juz ponad 2 miesiace temu, szampon byl na 24 mycia, jednak kolor nie zszedl do konca nie jest tak bardzo intesywny jak byl, tylko pod swiatlo juz zaczyna wpadac w moj odcien brazu coraz bardziej,
a kolor na glowie ogolnie wyszedl bardzo ciemny mozna i powiedziec ze az czarny.
i moje pytanie brzmi, czy ten kolor zejdzie mi jeszcze do konca (w sensie bedzie coraz bardziej kolor wpadal w moj naturalny) czy juz nie ma na to szans?

jezeli ma to jakies znaczenie uzylam szamponu koloryzujacego firmy palette.
Nie s±dzê by kolor siê ju¿ zmieni³ (mo¿e minimalnie). Nie po takim czasie. I nie po Palette
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-08, 14:45   #3137
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Jakiej firmy szamponetka sp³ukuje siê najszybciej ?

Cytat:
Napisane przez Carmenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pewno¶æ, to by³a szamponetka Bo to pani w drogerii mi j± wskaza³a.

Ja jeszcze po wakacyjnym farbowaniu mam w³osy ciemno-blond-rudawe . Ale w±tpie ,czy bym mia³a w³osy rude po szamponetce koloru br±z, bo to chyba musia³abym miec w³osy jasne, a one nawet naturalne to jednak s± do¶æ ciemne..
Lepiej nie ufaæ paniom z drogerii.
Je¶li chcesz wypróbowaæ teraz br±z, to mo¿esz u¿yæ balsamu koloryzuj±cego Delia. O ile dobrze pamiêtam dostaniesz go w Rossmannie. To produkt potocznie nazywany "henn±", ale z henn± nie ma nic wspólnego. Zmywa siê naprawdê szybko. Z podobnych balsamów jest jeszcze Venita, ale br±zy z tej firmy zostawiaj± fioletow± po¶wiatê gdy siê zmywaj±.

Cytat:
Napisane przez Flavienn
witajcie dziewczyny
wlosy mam brazowe/ciemny braz, i uzylam szamponu koloryzujacego dokladnie juz ponad 2 miesiace temu, szampon byl na 24 mycia, jednak kolor nie zszedl do konca nie jest tak bardzo intesywny jak byl, tylko pod swiatlo juz zaczyna wpadac w moj odcien brazu coraz bardziej,
a kolor na glowie ogolnie wyszedl bardzo ciemny mozna i powiedziec ze az czarny.
i moje pytanie brzmi, czy ten kolor zejdzie mi jeszcze do konca (w sensie bedzie coraz bardziej kolor wpadal w moj naturalny) czy juz nie ma na to szans?

jezeli ma to jakies znaczenie uzylam szamponu koloryzujacego firmy palette.
Nie zmyje siê Mo¿e bêdzie bardziej blakn±æ, ale do naturalnego koloru to ju¿ nie wróci.
W sumie nie wiem dlaczego te szampony koloryzuj±ce nazywaj± sie do 24 myæ, skoro nie ma po nich szansy na powrót do natury. One zawieraj± utleniacz, który zmienia strukturê w³osów, wiêc mo¿na powiedzieæ, to farba trwa³a.
Te¿ kiedy¶ u¿y³am takiego szamponu Palette. Na moich mysich blond w³osach wyszed³ ciemny br±z, a zmy³ siê do wyblak³êgo jasno-br±zowo-rudego, który ogólnie dorównywa³ jasno¶ci± moim naturalnym w³osom, ale by³ to zupe³nie inny odcieñ.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-10, 10:08   #3138
Flavienn
Zakorzenienie
 
Avatar Flavienn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3 766
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Nie s±dzê by kolor siê ju¿ zmieni³ (mo¿e minimalnie). Nie po takim czasie. I nie po Palette
czyli mam rozumiec ze juz moj naturalny kolor nie powroci ?
i zrobilam wielki blad uzywajac firmy palette?
__________________



proszê kliknij
Flavienn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-10, 11:36   #3139
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Flavienn Poka¿ wiadomo¶æ
czyli mam rozumiec ze juz moj naturalny kolor nie powroci ?
Na 99,99% nie wróci.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 14:02   #3140
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Flavienn Poka¿ wiadomo¶æ
czyli mam rozumiec ze juz moj naturalny kolor nie powroci ?
i zrobilam wielki blad uzywajac firmy palette?
To nie chodzi o sam± firmê Palette (chocia¿ ma ona opiniê w¿eraj±cej siê we w³osy), ale o sam sk³ad produktu. Je¶li we¼miesz np. Casting dzia³aj±cy na podobnej zasadzie, to te¿ 100% natury nie wróci. Nawet je¶li wyp³ucze siê barwnik, to sama budowa w³osa jest ju¿ delikatnie zmieniona, mo¿e siê szybciej niszczyæ albo/i ³atwiej rozja¶niaæ siê od s³oñca (to zauwa¿y³am u siebie).
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-26, 18:30   #3141
dzasta944
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 36
Dwie szamponetki

Hej!
Chcia³abym dzisiaj pomalowaæ w³osy szamponetk±. Ju¿ robi³am to nieraz, ale tym razem mam ma³y dylemat. Mam 2 szamponetki: obie z firmy joanna, ale jedna o odcieniu SZOCZYSTA OBER¯YNA, a druga KAWOWY BR¡Z. Bardziej chcê kawowy br±z, ale zaczê³am siê zastanawiaæ, czy by ich obydwu nie po³±czyæ, poniewa¿ fajnie by³oby mieæ takie fioletowe refleksy. I mam takie pytanie- czy mo¿na je po³±czyæ?
dzasta944 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-26, 21:43   #3142
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzasta944 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej!
Chcia³abym dzisiaj pomalowaæ w³osy szamponetk±. Ju¿ robi³am to nieraz, ale tym razem mam ma³y dylemat. Mam 2 szamponetki: obie z firmy joanna, ale jedna o odcieniu SZOCZYSTA OBER¯YNA, a druga KAWOWY BR¡Z. Bardziej chcê kawowy br±z, ale zaczê³am siê zastanawiaæ, czy by ich obydwu nie po³±czyæ, poniewa¿ fajnie by³oby mieæ takie fioletowe refleksy. I mam takie pytanie- czy mo¿na je po³±czyæ?
£±czyæ mo¿na, czemu nie. Ale co z tego wyjdzie — nie wiem
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-01, 23:51   #3143
MadKami
Przyczajenie
 
Avatar MadKami
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 22
Exclamation Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Drogie moje kobietki mam nie lada problem otó¿ na rozja¶niane w³osy na³o¿y³am szampon koloryzuj±cy niebieski ( a taka zachciewajka) wyszed³ na poczatku kolor takiego ³adnego morza ¶ródziemnomorskiego niestety zamiast zmyæ siê po 5 myciach pozosta³ mi na g³owie juz od 2 tygodni ponad ( myje wlosy codziennie) hymm kolor nieokre¶lony ale znajmy trafnie porówna³ go do koloru glonów . Nie chce farbowaæ w³osów ani dekoloryzowaæ , kolor powraca ok 0,00000001 na mycie . Znacie jaki¶ dobry nie inwazyjny sposób na pozbycie siê tego koloru ?
__________________
Trochê mnie i moich przemy¶leñ, humoru i moich komiksów : http://koci-informatyk.blogspot.com/
MadKami jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-03, 14:04   #3144
goodsensiix3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1
Szamponetka dla brunetki

Cze¶æ! Mam pewien problem, chcia³abym pofarbowaæ siê szamponetk± poniewa¿ farb± zbyt zniszczy³am sobie w³osy. Aktualnie schodzi mi kolor czarny i mam prawie swoje czyli br±zowe. Szukam jakiej¶ fajnej szamponetki aby kolor wyszed³ na moich w³osach. Mo¿ecie mi co¶ poradziæ?

Edytowane przez goodsensiix3
Czas edycji: 2012-02-15 o 02:34
goodsensiix3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-15, 14:44   #3145
Flavienn
Zakorzenienie
 
Avatar Flavienn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3 766
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

zastanawiam sie nad ponownym pofarbowaniem w³osów szamponem koloryzuj±cym, ale pisalyscie wczesniej ze ten ktory zastosowalam byl bardzo silny i go nie polecacie, wiec jaki jest najbardziej przyjazny w³osom i nie zniszczy je tak bardzo ?
__________________



proszê kliknij
Flavienn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-15, 20:47   #3146
ElkaNT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nowy Tomy¶l
Wiadomo¶ci: 6
GG do ElkaNT
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Kupi³am dzisiaj szamponetkê Joanny multi effect kolor orzechowy br±z i aromatyczne cappucino. mój naturalny kolor to ¶redni blon, prawie, ¿e ciemny blon. Babka w drogerii dordzila mi ze je¶li zmieszam te dwa kolory powinien wyj¶c fajny efekt jasnego br±zu. Jak my¶licie? Zapewnia³a mnie, ¿e ruda nie bêdê, wiêc my¶lê, ¿e siê uda. Co s±dzicie o szamponetkach Joanny, bo przyznam szczerze, ¿e nie mia³am nerwów do przeszukiwania forum
ElkaNT jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-15, 21:28   #3147
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Flavienn Poka¿ wiadomo¶æ
zastanawiam sie nad ponownym pofarbowaniem w³osów szamponem koloryzuj±cym, ale pisalyscie wczesniej ze ten ktory zastosowalam byl bardzo silny i go nie polecacie, wiec jaki jest najbardziej przyjazny w³osom i nie zniszczy je tak bardzo ?
Delia, Marion i Joanna. Joanna jest najdlikatniejsza. Najmniej niszczy w³osy, ale te¿ najs³abiej ³apie kolor (szybko siê zmywa).
I mam tutaj na my¶li szamponetki, takie na 5-6 zmyæ, a nie koloryzacjê pó³-trwa³± na 24 zmycia.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-15, 21:33   #3148
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ElkaNT Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³am dzisiaj szamponetkê Joanny multi effect kolor orzechowy br±z i aromatyczne cappucino. mój naturalny kolor to ¶redni blon, prawie, ¿e ciemny blon. Babka w drogerii dordzila mi ze je¶li zmieszam te dwa kolory powinien wyj¶c fajny efekt jasnego br±zu. Jak my¶licie? Zapewnia³a mnie, ¿e ruda nie bêdê, wiêc my¶lê, ¿e siê uda. Co s±dzicie o szamponetkach Joanny, bo przyznam szczerze, ¿e nie mia³am nerwów do przeszukiwania forum
My¶lê, ¿e ufanie babkom z drogerii w kwestii koloru to nie jest najlepszy pomys³. Wszystkie br±zy zawieraj± czerwony barwnik, a nikt nie wie który kolor bardziej siê do ciebie przyczepi. Br±zy zwykle spieraj± siê na rudo, zw³aszcza na blondzie.
blon=blond?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-16, 10:11   #3149
ElkaNT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nowy Tomy¶l
Wiadomo¶ci: 6
GG do ElkaNT
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

w³a¶nie pofarbowa³am w³osy tymi szamponetkami, kolor nie ró¿ni siê za bardzo od mojego naturalnego, póki co jestem zadowolona, zobaczymy jak bêdziê, gdy kolor zacznie siê zmywaæ...chocia¿ powiem szczerze, ¿e by³±m przera¿ona, gdy na³o¿y³am szamponetkê a ona mi siê zrobi³a na g³owie mega ruda, ale po chwili przesz³a ju¿ w br±z i jest ok
ElkaNT jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 16:54   #3150
Flavienn
Zakorzenienie
 
Avatar Flavienn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3 766
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

a jesli chodzi o szampony koloryzuj±ce jakich najlepiej unikac a jakie sa najbardziej przyjazne ? (nie chodzi mi o szamponetki)
__________________



proszê kliknij
Flavienn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.