Mamusie lutowe 2015 - cz. 2 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-15, 13:31   #3211
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez IncognitoNick Pokaż wiadomość
<- coś się ikonki nie wyświetlają :P Tu jest buziak
Hehr a juz myslalam ze ty mi buziaka dajesz ja stawiam gwiazdke bo ja z tel pisze a ciezej te dwukropki itd takze ode mnie mozesz tylko takiego dostac buziaka
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 13:44   #3212
MaamaaZuzi
Wtajemniczenie
 
Avatar MaamaaZuzi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Pisalam wczoraj ale widzę że nie wyslalam wcale. Wczorajsze wyniki dobre ale dziś usg mnie zwalilo z nóg coś jest z obiema nerkami w jednej jedno w drugiej 4 nie wiadomo kamienie czy załogi czy co innego stąd ta infekcja
__________________
Zuzanna
Magdalena
MaamaaZuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 13:44   #3213
Tutti1234
Zadomowienie
 
Avatar Tutti1234
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Hope dociaganie wykańcza. Młoda się wtedy wscieka wiec dalej ćwiczę na misiu żeby dojść do w prawy a jej nie zniechęcić.
Tutti1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 13:50   #3214
aggo_di
Wtajemniczenie
 
Avatar aggo_di
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 2 575
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

EWEK- to już bliżej niż dalej z nowym gniazdkiem ja to lubię remontować, urządzać, ale najmilej to usiąść po zakonczeniu i popatrzeć z zachwytem na pracę (tylko czy kiedyś to się kończy heheh)

TUTI, OLA, MLEBI, ZIA, INCO, AGA- w końcu Szkrabik nie wiele robi poza jedzeniem, to efekt jest

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
Hejo

Inco zaraz tam z toporkiem polecd do Ciebie dziecko kg na mc to piekny przyrost niejedna mama o takim marzy! Niexwolno porownywac wagi, kazde dziecko rodzi sie inne i jest inne. Kolezanka farmazony plecie, powinna dostac linijka po lapach za takie pitolenie wez jej powiedz zeby nie gadala dalej takich bzdur bo sieje glupote. Uwierz w swoje dziecko i siebie. Podstawa!
o to to moja kochana aggo zawsze w pogotowiu z madrym slowem ;*

...warto zaznaczyc ze te dobrodziejstwa ty nam tu sprowadzasz na pokuszenie... ;*

Superancko! Cycunie pracuja! Ale trzeba Ciebie docenic, bo to wszystko dzieki Twojmu trudowi. Dla mnie jestes niesamowita

A my dzisiaj uczylismy sie wiazac kieszonke. Mlody po zwiazaniu od razu zasnal i teraz ja grzeje jego a on mnie moglam krotki rekawek zalozyc. Dociaganie mnie wykonczylo
HOPE- aż mi łzy wzruszenia napłynęły, jak to przeczytałam jeszcze mam trochę siły, żeby leżeć i karmić i wierzę, że uda się zminimalizować mm. A i Mąż nie narzeka sprzątając, gotując i często pracując zdalnie.

Mąż lubi kieszonkę Wcześniej próbował kołyski, ale Młody strajkował, a przy tym wiązaniu zdarza mu się też usnąć
Może i ja spróbuję powiązać?

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Brawo za wage!! tyle trudów i jest dobrze, super naprawdę.

I co z ta artykulacja?
Bardzo ładna do dziecka wręcz idealna

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez MaamaaZuzi Pokaż wiadomość
Pisalam wczoraj ale widzę że nie wyslalam wcale. Wczorajsze wyniki dobre ale dziś usg mnie zwalilo z nóg coś jest z obiema nerkami w jednej jedno w drugiej 4 nie wiadomo kamienie czy załogi czy co innego stąd ta infekcja
pediatra już oglądał usg? Choć teraz wiadomo skąd infekcja i może będzie łatwiej o wyleczenie
aggo_di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 13:55   #3215
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tutti1234 Pokaż wiadomość
Hope dociaganie wykańcza. Młoda się wtedy wscieka wiec dalej ćwiczę na misiu żeby dojść do w prawy a jej nie zniechęcić.
A pewnie masz nowa chuste tak jak ja... ciezko sie dociagaja. Jaka masz? 100%bawelna? Ja szczerze coraz powazniej mysle o kupnie dobrze zlamanej uzywki.


OLCIAAAAAAAA pierunie, kupilas te pasy bo jak nie to chyba ja sie skusze, a na aukcji nikt nie kupil :P


Cytat:
Napisane przez aggo_di Pokaż wiadomość
EWEK- to już bliżej niż dalej z nowym gniazdkiem ja to lubię remontować, urządzać, ale najmilej to usiąść po zakonczeniu i popatrzeć z zachwytem na pracę (tylko czy kiedyś to się kończy heheh)

TUTI, OLA, MLEBI, ZIA, INCO, AGA- w końcu Szkrabik nie wiele robi poza jedzeniem, to efekt jest



HOPE- aż mi łzy wzruszenia napłynęły, jak to przeczytałam jeszcze mam trochę siły, żeby leżeć i karmić i wierzę, że uda się zminimalizować mm. A i Mąż nie narzeka sprzątając, gotując i często pracując zdalnie.

Mąż lubi kieszonkę Wcześniej próbował kołyski, ale Młody strajkował, a przy tym wiązaniu zdarza mu się też usnąć
Może i ja spróbuję powiązać?


Bardzo ładna do dziecka wręcz idealna

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------


pediatra już oglądał usg? Choć teraz wiadomo skąd infekcja i może będzie łatwiej o wyleczenie
Ago, ja wlasnie wbieram sie na spacer w rej kieszonce tylko czekam az tel mi sie podladuje sprobuj chocby po domu ponosic, wybawienie dla rak, innym razem od marudnego dnia... super ze maz nosi!
Kolyski nie znalam, to dla elastyka czy dla tkanej tez? Moj klocek to juz chyba za duzy na kolyske ja nauczylam sie kangura i teraz przesiadlam sie na kieszonke.

Edytowane przez h0pe
Czas edycji: 2015-05-15 o 13:57
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 13:58   #3216
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaa, zapomnialam, ze Ty nie masz windy to faktycznie niefajnie....
Jeszcze troszke... kiedy macie odbior ??? w wakacje jakos? Dobrze pamietam (pewnie nie,bo mam skleroze:P)

Jaki wzór wzielas kociaro ?
tak, w sierpniu..
no ale zanim sie wprowadzimy

wzór...eeee www.. koty


Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
Właśnie to jest minus mieszkać w bloku jeszcze jakby winda była, byłoby łatwiej eh.
no dokładnie


Cytat:
Napisane przez aggo_di Pokaż wiadomość
AGA - ja zwróciłam uwagę na artykulację wyrazów w filmiku hehehe

Byliśmy w przychodni- Mój Szkrabik przypakował kilogram w miesiąc. Czyli ma teraz 5600 w 12 tygodniu.
Nadrabia teraz swoje utracone kilogramy, bo urodził się przecież 4100.

Od razu pediatra popatrzył na badania powoli się poprawiają.
ale super!
widzisz... Twoje starania nie poszły na marne
to Twoja zasługa


Cytat:
Napisane przez d_a_r_i_a Pokaż wiadomość
Haha Aga ale radość z nawiedzin

Zapisalam małego.. 3 czerwca zaczynamy...ale ta pani wydawała mi się taka hmmm średnio mila:/ciekawe jakie podejście będzie miała do małego...

Jesteśmy na dworku ale zbierają się chmury i coś czuje ze będzie z nich deszcz:/

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Emdzik a nie macie jakieś piwnicy czy cos...żeby tam wózek trzymać?
piwnica też jest po schodach, tylko że w dół



Cytat:
Napisane przez ewek000 Pokaż wiadomość
Daria i gdzie zapisałaś
Magda a czy ty z Julką masz się pokazać jeszcze na kontroli u tej gastrolog bo może trzeba się z nią spotkać i powiedzieć jej co się dzieje pomimo tego mleka
A u mnie dzisiaj montują szafy wnękowe u dzieci w pokojach w poniedziałek u mnie w sypialni i najlepsza wiadomość to za dwa tygodnie będzie montowana kuchnia
Ale ogólnie to jestem zmęczona tym sprzątaniem myciem,paznokcie co to jest nie wiem moje wyglądają koszmarnie
Ten gastrolog był taki pewny siebie i tego nutramigenu że juz nic nie mówil o kolejnej wizycie...

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez MaamaaZuzi Pokaż wiadomość
Pisalam wczoraj ale widzę że nie wyslalam wcale. Wczorajsze wyniki dobre ale dziś usg mnie zwalilo z nóg coś jest z obiema nerkami w jednej jedno w drugiej 4 nie wiadomo kamienie czy załogi czy co innego stąd ta infekcja
ehhh...
może ma zastoje?
powiekszone UKM?
bo moja to miała...
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 13:58   #3217
MaamaaZuzi
Wtajemniczenie
 
Avatar MaamaaZuzi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Aggo Tak prosto do pediatry poszłam oczywiście nic konkretnego nie powiedziała. Ta babka co robiła usg powiedZiała tylko że nie chce straszyć ale jak dziecko się rodzi z kamica To problemy z nerwami będą moja mama nie ma nerki, siostra do 16 roku życia też miała problemy
Moja kochana biedulinka.
Terminy na nfz na sierpień fajnie co
__________________
Zuzanna
Magdalena
MaamaaZuzi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-15, 13:59   #3218
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Emdzik a ja nie doczytalam , przepraszam, ale czy na tym nutramigenie jest lepiej czy nie?
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 14:11   #3219
odowska
Zadomowienie
 
Avatar odowska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 615
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Hej hej! Na złamanie chusty polecam złożyć ją w kostkę i podłożyć sobie pod pupę. Kilka godzin siedzenia i będzie mięciutka. U mnie zadziałało, mam 100% bawełny.
odowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 14:17   #3220
aggo_di
Wtajemniczenie
 
Avatar aggo_di
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 2 575
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
A pewnie masz nowa chuste tak jak ja... ciezko sie dociagaja. Jaka masz? 100%bawelna? Ja szczerze coraz powazniej mysle o kupnie dobrze zlamanej uzywki.

OLCIAAAAAAAA pierunie, kupilas te pasy bo jak nie to chyba ja sie skusze, a na aukcji nikt nie kupil :P

Ago, ja wlasnie wbieram sie na spacer w rej kieszonce tylko czekam az tel mi sie podladuje sprobuj chocby po domu ponosic, wybawienie dla rak, innym razem od marudnego dnia... super ze maz nosi!
Kolyski nie znalam, to dla elastyka czy dla tkanej tez? Moj klocek to juz chyba za duzy na kolyske ja nauczylam sie kangura i teraz przesiadlam sie na kieszonke.
My mamy chustę od znajomych, tkaną natibaby. Bo my mamy taki podział zadań- ja karmię, Mąż nosi Młody marudzi głównie wieczorami. W ciągu dnia raczej wystarcza mu przystawienie do piersi

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
tak, w sierpniu..
no ale zanim sie wprowadzimy

wzór...eeee www.. koty
no dokładnie

ale super!
widzisz... Twoje starania nie poszły na marne
to Twoja zasługa

piwnica też jest po schodach, tylko że w dół


Ten gastrolog był taki pewny siebie i tego nutramigenu że juz nic nie mówil o kolejnej wizycie...

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

ehhh...
może ma zastoje?
powiekszone UKM?
bo moja to miała...
MADZIA- pokaż kocyk
moja mleczarnia pęka z dumy

U mojego Malucha było UKM na usg w 2 trym. a potem zniknęło. I wtedy lekarz mówił, że czasem zanika jeszcze w ciąży, albo w pierwszych miesiącach.

A właśnie! Bo są też inne mleka stosowane- nie tylko nutramigen- Humana SL, bebilon pepti, i jest też taki Neocate. Rozmawiałam z ciocią ostatnio, a ona karmiła syna właśnie nutramigenem, a J nie chciał za Chiny tego jeść i próbowała innych. A potem wyszły jakieś większe alergie, albo nietolerancje (nie wiem, nie pamiętam) i zaczął pić neocate.

Cytat:
Napisane przez MaamaaZuzi Pokaż wiadomość
Aggo Tak prosto do pediatry poszłam oczywiście nic konkretnego nie powiedziała. Ta babka co robiła usg powiedZiała tylko że nie chce straszyć ale jak dziecko się rodzi z kamica To problemy z nerwami będą moja mama nie ma nerki, siostra do 16 roku życia też miała problemy
Moja kochana biedulinka.
Terminy na nfz na sierpień fajnie co
eh. Ja zapisywałam do kardiologa dziecięcego, to na grudzień (mimo dopisku PILNE).
A może do innego pediatry skonsultować? Albo powtórzyć usg?
aggo_di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 14:18   #3221
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaamaaZuzi Pokaż wiadomość
Aggo Tak prosto do pediatry poszłam oczywiście nic konkretnego nie powiedziała. Ta babka co robiła usg powiedZiała tylko że nie chce straszyć ale jak dziecko się rodzi z kamica To problemy z nerwami będą moja mama nie ma nerki, siostra do 16 roku życia też miała problemy
Moja kochana biedulinka.
Terminy na nfz na sierpień fajnie co
masakra :/
ale nie powiedziała co masz dalej robic?
co z przyrostami?


Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
Emdzik a ja nie doczytalam , przepraszam, ale czy na tym nutramigenie jest lepiej czy nie?
dla mnie... jest bardziej krzykliwa, marudząca...
rzadko kiedy wypije te 100ml..
średnio 70 wypija
wiec jej daje co 2 te godziny
nad ranem albo w nocy wypije tylko 50 i wiecej nie chce
i nie wiem czy przez to mi z wagi nie spada :/

zeby ja uspac to musze na sile wepchnac smoczek i mocno kołysac :/
a tak był cyc i spała od razu.. ehh
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-15, 14:33   #3222
Tutti1234
Zadomowienie
 
Avatar Tutti1234
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Lecęna pprzegląd do gina
Tutti1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 14:36   #3223
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez aggo_di Pokaż wiadomość
My mamy chustę od znajomych, tkaną natibaby. Bo my mamy taki podział zadań- ja karmię, Mąż nosi Młody marudzi głównie wieczorami. W ciągu dnia raczej wystarcza mu przystawienie do piersi



MADZIA- pokaż kocyk
moja mleczarnia pęka z dumy

U mojego Malucha było UKM na usg w 2 trym. a potem zniknęło. I wtedy lekarz mówił, że czasem zanika jeszcze w ciąży, albo w pierwszych miesiącach.

A właśnie! Bo są też inne mleka stosowane- nie tylko nutramigen- Humana SL, bebilon pepti, i jest też taki Neocate. Rozmawiałam z ciocią ostatnio, a ona karmiła syna właśnie nutramigenem, a J nie chciał za Chiny tego jeść i próbowała innych. A potem wyszły jakieś większe alergie, albo nietolerancje (nie wiem, nie pamiętam) i zaczął pić neocate.


eh. Ja zapisywałam do kardiologa dziecięcego, to na grudzień (mimo dopisku PILNE).
A może do innego pediatry skonsultować? Albo powtórzyć usg?
Widzisz kochama u nas jak mi sie w koncu piersi wygoily i ja zadowolona myslalam ze teraz sie rozbujamy z kp to nadszedl problem z tym ze maly zaczal mi sie szarpac przy piersi i po prostu nie chce... staram sie go dociagnac po uspokajaniu co troche do 10 min ssania ale czasem sie nie da wiec u nas mm pelna para, cycun tylko jak mlody pozwoli. Ciagle jednak probuje utrzymywac kp w nadziei na lepsze dni.






Cytat:
Napisane przez odowska Pokaż wiadomość
Hej hej! Na złamanie chusty polecam złożyć ją w kostkę i podłożyć sobie pod pupę. Kilka godzin siedzenia i będzie mięciutka. U mnie zadziałało, mam 100% bawełny.
musze chyba wrzucic pod przescieradlo bo siedzenia przy moim szkrabie w jednym miejscu niewiele... hehe


Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
dla mnie... jest bardziej krzykliwa, marudząca...
rzadko kiedy wypije te 100ml..
średnio 70 wypija
wiec jej daje co 2 te godziny
nad ranem albo w nocy wypije tylko 50 i wiecej nie chce
i nie wiem czy przez to mi z wagi nie spada :/

zeby ja uspac to musze na sile wepchnac smoczek i mocno kołysac :/
a tak był cyc i spała od razu.. ehh
moze tak jak mowi ago, sprobujcie innego mleka dla dzieci z ta nietolerancja? Madzia skad jestes?

Edytowane przez h0pe
Czas edycji: 2015-05-15 o 15:36
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 14:36   #3224
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tutti1234 Pokaż wiadomość
Lecęna pprzegląd do gina
powodzenia
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 14:38   #3225
MaamaaZuzi
Wtajemniczenie
 
Avatar MaamaaZuzi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Aggo pediatra nie pomoże usg nie trzeba powtarzać ślepy by zobaczył że wa zmiany nawet zdjęcia mam. Do nefrologa pójdziemy prywatnie. Nie ma na co czekać

Madzia pediatra wysyła nas do gastrologa i nefrologa nic sama nie zadziała. Zresztą dziś mojej pediatry nie bylo, byłam u innej i ta była w ogóle zdziwiona że do gastrologa idziemy. Ale kuje żelazo do puki gorące. Wolę jechać nie potrzebnie. Za 3 tygodnie wylot jak nie będzie konkretow To zostajemy
__________________
Zuzanna
Magdalena
MaamaaZuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 14:41   #3226
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Aggo nie pokaże kocyka bo go jeszcze nie mam

podobno 10 dni realizacja zamówienia

co do tych wszystkich mlek - to już też czytałam, że czasem bardziej uczulają... :/

a nie chce jej wlasnie co chwile tez zmieniac bo jeszcze narobie jej wiecej problemow wlasnie, alergii czy tych nietolerancji :/
nie wiem co robic ;/
maz wkurzony mówi że mam wrocic do piersi ;/
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 15:14   #3227
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Sorki,że nie nadrabiam...
Aggo u mnie tragedia... ona nie chce cycka w dzień, nad ranem jak się budzi to trochę pociumka, tak z godzinkę i to tyle. Nie wiem co mam robić. ..
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 15:15   #3228
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Hope kupiłam ta chustę. To pewnie ta, o której pisałaś
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5333832047
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 15:18   #3229
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Paulina wszystko będzie dobrze Dobrze, że chociaż znacie przyczynę, trzymaj się

My po spacerze. Trzy razy złapał nas deszcz. Hi ale od czego ma się folie i parasolke

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Zauważyłam, że Małemu bardziej pasuje taka pogoda, bez słońca, trochę chłodu. Lepiej śpi. A jak jest słońce i bardzo ciepło, często mi się wybudza :/
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-15, 15:27   #3230
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
Hope kupiłam ta chustę. To pewnie ta, o której pisałaś
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5333832047
Ola, każda dobra

U nas dziś ciężki dzień, także popiszę chaotycznie, bo mam chwilkę.
Paulina... trzymam kciuki!

Tutti kciuki! Ja sobie przypomniałam, że mam mięśniaka małego na macicy, też pora iść z tym. ech,,, tylko kiedy. Chyba po remoncie...

Hope u mnie też awantura na cycy od tygodnia mniej więcej. Jest mi z tego powodu mega smutno. Butelka jest taka beznamiętna. Nic to, muszę się wziąć w garść. Dźwignąć z tego kryzysu... znowu.* tak jakby kiedyś nie było kryzysu)

Też uwielbiam kieszonkę, działa snogennie na moją pyzę. W ogóle chusta u nas działa trochę jak pas w psychiatryku:P Uspakaja.

Ciężki dzień... całuję Was, sorki, że tak mnie mało i że tak choatycznie, ale przez kiepski poranek małej mam zrypany humor. M dziś przyjeżdża więc może wieczór będzie lepszy.
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 15:39   #3231
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Zielona
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 15:46   #3232
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez zielona butelka Pokaż wiadomość
Sorki,że nie nadrabiam...
Aggo u mnie tragedia... ona nie chce cycka w dzień, nad ranem jak się budzi to trochę pociumka, tak z godzinkę i to tyle. Nie wiem co mam robić. ..






Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
Hope kupiłam ta chustę. To pewnie ta, o której pisałaś
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5333832047

niee, ja mialam na mysli ta uzywana czarnobiala my tez mamy little froga wlasnie dzis bylismy na spacerki w nim

Cytat:
Napisane przez zielona butelka Pokaż wiadomość
Hope u mnie też awantura na cycy od tygodnia mniej więcej. Jest mi z tego powodu mega smutno. Butelka jest taka beznamiętna. Nic to, muszę się wziąć w garść. Dźwignąć z tego kryzysu... znowu.* tak jakby kiedyś nie było kryzysu)

Też uwielbiam kieszonkę, działa snogennie na moją pyzę. W ogóle chusta u nas działa trochę jak pas w psychiatryku:P Uspakaja.

Ciężki dzień... całuję Was, sorki, że tak mnie mało i że tak choatycznie, ale przez kiepski poranek małej mam zrypany humor. M dziś przyjeżdża więc może wieczór będzie lepszy.
U nas to juz trwa chyba trzeci tydzien n9e jestem tutaj jakos super czesto ale widze ze tutaj dziwwczyny tez to maja. Pytalam kiedys inny watek mamusiowy, tez to przechodzily. Podobno to przejsciowe, ale u jednych trwa dluzej, u drugich krocej. No zobaczymy... mam tylko nadzieje ze laktacja przetrwa razem ze mna bo przy moim noszeniaku nie jestem w stanie odciagac. Z reszta u mnie laktator malo co dziala, bo moj syn inaczej ssa, i jemu leci, laktatorem musze naginac dobre 10 min zanim poleci pierwsza kropla.

Edytowane przez h0pe
Czas edycji: 2015-05-15 o 15:49
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 15:52   #3233
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Pozdrawiamy ze spacerku
(za jakis czas usune zdjecie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1431701538464.jpg (88,9 KB, 62 załadowań)
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 15:57   #3234
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

hope woooow ale super!!!!


ja chyba tez chce chuste
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 16:19   #3235
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

paulina daj znać co powie lekarz
trzymaj się

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 16:23   #3236
Tutti1234
Zadomowienie
 
Avatar Tutti1234
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez odowska Pokaż wiadomość
Hej hej! Na złamanie chusty polecam złożyć ją w kostkę i podłożyć sobie pod pupę. Kilka godzin siedzenia i będzie mięciutka. U mnie zadziałało, mam 100% bawełny.
o musze spróbować.


Tak mam nową bawełnianą NatiBaby.

Hope ale slicznotka z ciebie.


U gina wszystko dobrze ale bolało :-(
Tutti1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 16:24   #3237
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Hope to nie, jej nie kupiłam.

Super zdjęcie
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 16:27   #3238
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Paulinka trzymaj się mam nadzieje ze się wszystko wyjaśni...

Hope pięknie a mi ta dziewczyna od chust mówiła ze wazne zeby chusta przyciskala glowke..no i może dlatego mój mały nie naeidzi w tej chuście być..bo widzę ze wy niżej wiazecie..??
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 16:28   #3239
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Tutti tule. Dobrze, że wszystko dobrze
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 16:33   #3240
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez d_a_r_i_a Pokaż wiadomość
Paulinka trzymaj się mam nadzieje ze się wszystko wyjaśni...

Hope pięknie a mi ta dziewczyna od chust mówiła ze wazne zeby chusta przyciskala glowke..no i może dlatego mój mały nie naeidzi w tej chuście być..bo widzę ze wy niżej wiazecie..??
Chyba zartujesz. Przyciskala glowke ooo nie. Ja zanim mlodego dostalam od zycia sporo czytalam o chustowaniu, obserwowalam, i jedno wiem na pewno, brzeg chusty ma byc do platka ucha. Ja dzis pierwszy raz kieszonke wiazalam i troche wiecej mialam przy uchu ale dobrze sie zlozylo bo dzis wietrznie wiec dodatkowo przyslonilam mu uszko.
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-01 15:26:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.