Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-26, 15:38   #4771
Olunia1989
Zadomowienie
 
Avatar Olunia1989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: eS. / Krk
Wiadomości: 1 444
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Olunia, tyle, ze u nas sa poprawki, za ktore sie nie placi, a uczelnia na reputacji nie zyska, jesli uwali ilus-tam studentow, a tutaj na to sie zwraca uwage.
Rozumiem. Tak nawiązałam do tematu.
Po prostu ja też byłam pewna swojej wiedzy, mało tego konsultowałam później odpowiedzi z innymi i jakoś nie zdałam...
Nie chodziło mi o to, że wywalając uczelnia zyskuje reputację, czy prestiż.
Po prostu przyjmują na kierunek xxxxx osob, a moze go skonczyc xxx. Nie zdając n-ty raz egzaminu część załamuje się, nie chce płacić za poprawkę i sama rezygnuje, bo uważa, że się nie nadaje.
Nikt mi zatem nie powie, że sama wiedza na egzaminie wystarczy.... dlatego zgodziłam się z tym, co napisała lele.
__________________


ekhm..


.no !

Edytowane przez Olunia1989
Czas edycji: 2009-11-26 o 15:47
Olunia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 15:40   #4772
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość

ale zmierzala czy sie spodziewala, ze takowy bedzie miec?

nie no wiedziała od początku, że ma problemy i się śmiała, że zbiera już na warunek, ale w końcu chyba zdała w pierwszym terminie;d

a ja jednak rozumiem Wen :P
trochę inny system
chociaż ja trochę za to uwalanie na egzaminach lubię Polskę bo to takie studenckie, taki real life, takie śmieszne
i się ma wspomnienia, zresztą im więcej osób uczelnia uwala, tym bardziej my jesteśmy przekonani, że to taka dobra uczelnia

a przecież już od dawna wiadomo, że gdyby przenieść kogoś z uczelni zagranicznej z samymi najwyższymi stopniami, niekoniecznie poradziłby sobie w PL

zresztą sama uczelnia nic nie da, no cóż, taka prawda,
pójdziesz sobie z CV i powiesz, że Twoją zaletą jest to że skończyłaś uniwersytet ! ze średnią 4,7! a oni wywalą je do kosza
dla mnie uniwersytet to jest coś, co otwiera mi wiele drzwi, ale to moja decyzja czy z tego skorzystam, większość nie korzysta, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu.
__________________
nazywaj mnie Vill


Edytowane przez ViLLeMkA
Czas edycji: 2009-11-26 o 15:43
ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 15:43   #4773
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

A ja za rok będę studiować, będę studiować

Nie wiem, co, gdzie, ale wiem, że będę, bo mi tego bardzo brakuje.
...
OK., to taki chwilowy napad szału, już nic nie mówię
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 15:50   #4774
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
nie no wiedziała od początku, że ma problemy i się śmiała, że zbiera już na warunek, ale w końcu chyba zdała w pierwszym terminie;d

a ja jednak rozumiem Wen :P
trochę inny system
chociaż ja trochę za to uwalanie na egzaminach lubię Polskę bo to takie studenckie, taki real life, takie śmieszne
i się ma wspomnienia, zresztą im więcej osób uczelnia uwala, tym bardziej my jesteśmy przekonani, że to taka dobra uczelnia

a przecież już od dawna wiadomo, że gdyby przenieść kogoś z uczelni zagranicznej z samymi najwyższymi stopniami, niekoniecznie poradziłby sobie w PL

zresztą sama uczelnia nic nie da, no cóż, taka prawda,
pójdziesz sobie z CV i powiesz, że Twoją zaletą jest to że skończyłaś uniwersytet ! ze średnią 4,7! a oni wywalą je do kosza
dla mnie uniwersytet to jest coś, co otwiera mi wiele drzwi, ale to moja decyzja czy z tego skorzystam, większość nie korzysta, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu.
Tak samo mozna powiedziec, ze student uczelni polskiej moze sobie nie poradzic za granica. [ja nie mam opinii na ten temat]
Co do ostatniego paragrafu, to sie zgadzam. Sam dyplom to tylko papier' jak sie nie umie wiedzy zastosowac, to jest bezwartosciowy.

Jesli chodzi o uwalanie na egzaminach, to mojemu bratu raczej do smiechu nie bylo, jak dostal warunek przez kolege, ktory powiedzial, ze Milosz byl dramaturgiem (nie rozumiem metody wchodzenia parami), a zaplacic jak nie mial.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 15:54   #4775
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Walczę z jesienną chandrą. Też chce mi się strasznie spać i jakoś mniej się uśmiecham, ale mam nadzieje, że to tylko przejściowo.

Dzisiaj znów mam zamiar spędzić miło wieczor z nauką bo naprawdę wizja sesji przeraża mnie, w tamtym roku było o wiele łatwiej.

I niestety w Polsce tak jest nie zawsze liczą się zdolności, czasami potrzebne jest szczęście i dlatego tak boję się tej zimowej bo bedę potrzebowała mnóstwo szczęścia.
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 15:59   #4776
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

a ja jestem mega happy bo dalam ogloszenie o korkach i pani zadzwonila z 3 osobami do przygotowania do matury podstawowej, ma jeszcze dzwonic wieczorem
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 16:05   #4777
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Tak samo mozna powiedziec, ze student uczelni polskiej moze sobie nie poradzic za granica. [ja nie mam opinii na ten temat]
Co do ostatniego paragrafu, to sie zgadzam. Sam dyplom to tylko papier' jak sie nie umie wiedzy zastosowac, to jest bezwartosciowy.

Jesli chodzi o uwalanie na egzaminach, to mojemu bratu raczej do smiechu nie bylo, jak dostal warunek przez kolege, ktory powiedzial, ze Milosz byl dramaturgiem (nie rozumiem metody wchodzenia parami), a zaplacic jak nie mial.
hmmm, chodziło mi tylko o to, że tam mając 5,0 tu mógłby mieć np 4,0, bo coś tam

chociaż szczerze, ja wielu stereotypów u siebie nie widzę
choć inni studenci je widzą - nie wiem, może ja jakoś tak optymistycznie nastawiona.
ale skoro na mojej uczelni jest są koła naukowe, a ludzie stamtąd mi strasznie imponują i działają motywująco, skoro doktorant umożliwia robienie razem z nim projektu - bo sam kiedyś dużo się w ten sposób nauczył - i chce dać nam szansę, podkreślając, że to projekt bardzo drogi, którego nie robi się w PL, i szuka kilku osób do pomocy- pomijając wiele wad - mi się podoba, i się nie zgodzę, że nie ma praktyki - bo jest, jeśli tylko chcesz.


po samych studiach, z tytułem magistra to ja mogłabym co najwyżej w tesco sprzedawać i mam tego świadomość, że byłabym tylko kolejnym absolwentem, który już nawet nie pamięta dokładnie co wkuwał. bo tak to wygląda..
__________________
nazywaj mnie Vill


Edytowane przez ViLLeMkA
Czas edycji: 2009-11-26 o 16:06
ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 16:51   #4778
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Nie ma nic zlego w byciu pewnym siebie
Roznica polega na tym, ze nasze egzaminy sa sprawdzane ponownie przez zewnetrznych egzaminatorow, bo inaczej nie dostaniemy akredytacji, wiec egzaminator raczej 0 nie moze dac, 'bo mu sie pismo nie podoba'. Tutaj system jest troche inny i nie slyszalam, by ktos kogos z egzaminu wywalil, bo wlosy nie tak ulozone itp.
no system jest inny, nie watpie w to. ale sadze, ze najpierw trzeba samemu przezyc chociaz pierwsza sesje- widzisz, nikt na roku sie nie spodziwal, ze bede maila warunek, a jednak..

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
ojj wierz mi że nie nie wszytsko jest czarne lub białe jak Ci się to wydaje


Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
W Polsce to wiem, ze nie jest, ale sama tez nie wiesz, jak jest tutaj, gdzie panuje zupelnie inny system.
wiem, ze moj kolega, ktory nawet matury polskiej nie ma zostal przyejty na studia w uk.. i wiem, ze z tamtych zrezygnowal i teraz zostal przyjety na inne.. ( lo tez nie ukonczyl)


Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Olunia, tyle, ze u nas sa poprawki, za ktore sie nie placi, a uczelnia na reputacji nie zyska, jesli uwali ilus-tam studentow, a tutaj na to sie zwraca uwage.
czyli u was nie wywalaja?



Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
nie no wiedziała od początku, że ma problemy i się śmiała, że zbiera już na warunek, ale w końcu chyba zdała w pierwszym terminie;d
hehehe, no to inna bajka :P
Cytat:
Napisane przez Mariolcia =P Pokaż wiadomość
a ja jestem mega happy bo dalam ogloszenie o korkach i pani zadzwonila z 3 osobami do przygotowania do matury podstawowej, ma jeszcze dzwonic wieczorem
no to super!



a ja umieram- znow zab.. niech wyrosnie..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 16:59   #4779
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Lele, jak sobie poszedl na jakis uni of paisley, ktory mu nie gwarantuje akredytacji odpowiednich organizacji ani tytulu bachelors, to pewnie ze tak.
Czasem zdarza sie, ze starsi studenci sie dostaja bez A-levels, ale maja doswiadczenie w dziedzinie.
Z uczelni wywalaja, ale w ostatecznosci, a zanim wywala postaraja sie pomoc.

Sesja jest do przezycia.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 17:03   #4780
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

lele tez sie cieszę, ale narazie się stresuje bo nie dzwoni
zebra siedzi w piekarniku hehe
moj kolega ma 8 osob na korki, po 20 zł za godzinę, czyli na miesiąc 640 zł za 32 godziny pracy, wiec jesli znajde wiecej osob będe bardzo szczesliwa, bo na kasie w tesco, co mi proponowali studiując dziennie w zyciu tyle nie zarobie
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 17:22   #4781
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Walczę z jesienną chandrą. Też chce mi się strasznie spać i jakoś mniej się uśmiecham, ale mam nadzieje, że to tylko przejściowo.

Dzisiaj znów mam zamiar spędzić miło wieczor z nauką bo naprawdę wizja sesji przeraża mnie, w tamtym roku było o wiele łatwiej.

I niestety w Polsce tak jest nie zawsze liczą się zdolności, czasami potrzebne jest szczęście i dlatego tak boję się tej zimowej bo bedę potrzebowała mnóstwo szczęścia.
Mnie chyba też ta chandra dopadła... i zastanawiam się, czy to wszystko ma na prawdę sens, a do tego jestem wybitnie leniwa. Ja również w sesji będę potrzebowała mnóstwo szczęścia, tak bardzo chcę, żeby ten semestr się już skończył.
Słyszę fajerwerki już dłuższą chwilę, ale ich nie widzę pewnie jest pokaz z okazji otwarcia nowej galerii, największej w mieście. Co z tego, że największa, jak są tam sklepy, które już w mieście istnieją, no może poza C&A, szkoda, że nie ma Zary
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 19:58   #4782
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

widze, że temat uczelni się rozwinął...
pozwolicie, że ja się jednak nie wypowiem, bo musiałabym być bardzo niemiła;]
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:04   #4783
zetka89
Zakorzenienie
 
Avatar zetka89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 874
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Uff, ledwo żyję.
Poszłam spać o 5, zaspałam - obudziłam się 15min przed rozpoczęciem ćwiczeń;P Potem cały dzień na wydziale, 3 ćwiczenia + okienko, do mieszkania, przebrać się i z kumpelą do galerii i dopiero wróciłam i padaaam.
Zaraz muszę zabrać się za hiszpana, a potem oglądamy dwa filmy Chociaż coś pozytywnego ;P

A jutro do domu
W sobotę czeka mnie wyprawa na świąteczne zakupy z mamą... Uhh. ;P
__________________

zetka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:13   #4784
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

a ja być może będę w poneidziałki chodzić na hiszpański
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:16   #4785
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Hula, wypowiedz się, lubię takie dyskusje z odmiennymi zdaniami, coś się dzieje
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:19   #4786
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

i nie zadzwonila napisala ze sie rozmyslila...
__________________


Edytowane przez Mariolcia =P
Czas edycji: 2009-11-27 o 12:10
Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 13:02   #4787
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Mriolciu jak nie ona, to ktos inny

a ja umieram- mam twarz dwa razy wieksza, zaliczylam dentystke, a zaraz czeka mnie chirurg.. jest wspaniale..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 13:07   #4788
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

lele mam nadzieje
macie moze jakis pomysl jak zdobyc jakichs uczniow?
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 13:44   #4789
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Cytat:
Napisane przez Mariolcia =P Pokaż wiadomość
macie moze jakis pomysl jak zdobyc jakichs uczniow?
A gdzie dałaś ogłoszenie? Bo może warto jeszcze porozwieszać informacje o korkach na jakiejś tablicy informacyjnej przed podstawówką/gimnazjum/liceum. Może ktoś się zainteresuje
ville jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 13:57   #4790
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Proszę o trzymanie kciuków, jutro kolokwium z matematyki
Chyba umiem, tzn. liczę zadania, wychodzą mi dobre wyniki, nie jest to jakoś bardzo trudne, no ale wiadomo... W końcu to matematyka Wszystko się może zdarzyć

Mariolcia Myślę tak jak ville, chyba najlepiej dać ogłoszenie na tablicy informacyjnej w jakiejś szkole. No i przez znajomych, rodzinę...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 14:25   #4791
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

na kilku stronach z ogloszeniami o korkach i innych, rozwiesilam po klatkach w okolicy, moze jeszcze sie przejde po szkolach rzeczywiscie
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 16:59   #4792
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Hej hej
ja już piszę z domu miałam nie wracać na weekend, ale jednak jestem. Miałam dziś te dwa kolokwia, wiem już, że finanse zaliczyłam Co prawda tylko na 3, ale przynajmniej jedne ćwiczenia z głowy. Muszę odpocząć. TŻ mi troszkę choruje
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 17:38   #4793
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Mariolciu, a poczta panoflowa?



z Tz juz sie wymienilismy dzisiaj prezentami di buta a ja mu jeszcze robie batoniki bounty.. jeszcze sa bez czekolady, ale sa mniam.. szkoda, ze nie bardzo moge jesc..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 17:55   #4794
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

ooo lele batoniki bounty ? powiesz coś więcej o nich?


ja też już w domu jestem, musiałam wrócić żeby iść do ginekologa. jutro już spowrotem jadę do krakowa, mam zmaiar miło spędzić wieczór w ramach andrzejek, a w niedzielę robić pilnie projekt z geodezji
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 18:06   #4795
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

a ja znowu robie rogaliki z czekolada jak tak dalej pojdzie bede strasznie gruba, ale tz prosil
lele powiedzialam znajomym ze szkoly, ze szukam i jesli by mieli kogos a nie mieli czasu to chetnie przyjme
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 18:28   #4796
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

robie z tej strony, co ciasto mocno truflowe- uwielbiam te przepisy- www.mojewypieki.blox.pl latwo i wygalda na to, ze bedzie smacznie.. o ile zjem
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 19:14   #4797
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Mariolcia, rozwies ogloszenia w szatniach :P
U nas w liceum czesto sie takie pojawialy. Tablic informacyjnych nikt nie czytal :P
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 19:28   #4798
zetka89
Zakorzenienie
 
Avatar zetka89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 874
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Uff, już w domu

Zaraz jadę do znajomych, muszę odpocząć od studiów, chociaż i tak w głowie mi cały czas siedzi ile muszę się uczyć i książki w torbie leżą...
__________________

zetka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:16   #4799
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

lele te przespisy i zdjęcia na tym blogu są obłędne
w niedzielę robię te batoniki Bounty, może komuś posmakują

Edytowane przez HulaGirl
Czas edycji: 2009-11-27 o 20:17
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:16   #4800
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

wen ale nie wiem czy tak mnie wpuszcza do szatni zeby cos przykleic
jak dodalam nowy watek to gdzie moge go potem znalezc?

w weekend majowy jade do Hiszpanii na komunie...
__________________


Edytowane przez Mariolcia =P
Czas edycji: 2009-11-27 o 20:53
Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.