Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 19:02   #3001
DXQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

eMiss jak miło widzieć chociaz jedną znajomą twarz (avatar ). Widzę, że pięknie Ci idzie. Niedługo dobijesz do mojej wagi. No i tym akcentem wlaśnie widzę jaki ze mnie nierób bo ciagle stoję w miejscu
Ja nie dałabym rady biegać przy tej diecie, ćwiczonka w domu jeszcze tak, ale wiadomo, że to co innego. Nie oszukujmy się, ale za mało ma kalorii trochę dietka Turbo. Stosując ją dokładnie jak w zaleceniach nie miałam na nic siły chociaż waga leciała równo, a ja czesto jadłam. W tej chwili nie mam chleba w domu, do sklepu iść mi się nie chce więc go nie jem, ale uważam że spokojnie można go zamienić na chlebek ciemny.
Co do wody to ja piję Dekade z Biedronki (11 kalorii na szklankę) o smaku jabłko z miętą. Jedyna która wchodzi mi w takich ilościach jak powinna (najlpiej jak wyjęta prosto z lodówki

caat w tej chwili jestem tak nakręcona na te cwiczenia że też chętnie bym zrobiła, ale niestety nie moge ich ściągnać może jutro mi się uda to zabiorę się od jutra wieczór. Chyba też sobie rano zrobię zdjecie...ah aż się boję
DXQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 19:14   #3002
idgi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 442
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

DXQ może sproboj przez torrenty
idgi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 19:46   #3003
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Hej
mam dylemat i liczę na to, że mi pomożecie
sytuacja wygląda tak: mam ok 158 cm wzrostu i ważę 59,5kg przed wakacjami ważyłam ok 56..ahh to bieganie ale na skutek ciągłego objadania się i siedzenia przed komputerem w wakacje mam na co zasłużyłam nawet nie wiecie jaka jestem na siebie zła za to..ale przejdźmy do sedna. ostatnimi czasy próbowałam stosować dietę MŻ-WR..co w praktyce wyglądało tak, że jadłam rano śniadanie, później w szkole jakąś kanapkę a dopiero jak wróciłam do domu czyli ok.17 normalny obiad..i może bilans był ujemny ale dobre to to nie było jak to mówią 'mądry polak po szkodzie' po tych wszystkich dietach mi się nazbierało sporo tłuszczu :/
chodzę do LO i zazwyczaj w domu jestem dopiero ok17..i teraz moje pytanie: uważacie, że warto przejść na onz? stosowałam tą dietę kiedyś..i widziałam efekty, ale po 3 dniu musiałam przerwać..
nie wiem czy wytrzymam tydzień na warzywach i owocach..(chociaż szczerze to bardziej mnie martwią te posiłki białkowe ) jednocześnie się ucząc i siedząc w szkole te kilka godzin.
czy myślicie, że lepiej nie zaczynać onz, a wzamian za to przemyślane i zdrowe MŻ ?
wszystko byłoby prostsze gdybym miała więcej czasu..ale w 2 LO trudno jest wygospodarować jakąś godzinę na ćwiczenia. dlatego wolałabym przemęczyć się ten tydzień a później spokojnie zająć się nauką..bo planowo wypadały by mi 4 dni diety w domu i 5 w szkole..przy czym w czwartek mam tylko 4 lekcje więc byłoby luźniej :P
ale się rozpisałam
pozdrawiam wszystkich
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 19:53   #3004
kasia0127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 22
Unhappy Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Dziewczynki potzrebuje Waszej pomocy Znacie jakies dobre sposoby na "zrzucenie" brzucha? Bo jak juz kiedys ktos napisal wygladam jak pajak tzn szczuple nogi, chude rece a brzuch taaaaaaki wielki
kasia0127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 19:59   #3005
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez NothingElse Pokaż wiadomość
Hej
mam dylemat i liczę na to, że mi pomożecie
sytuacja wygląda tak: mam ok 158 cm wzrostu i ważę 59,5kg przed wakacjami ważyłam ok 56..ahh to bieganie ale na skutek ciągłego objadania się i siedzenia przed komputerem w wakacje mam na co zasłużyłam nawet nie wiecie jaka jestem na siebie zła za to..ale przejdźmy do sedna. ostatnimi czasy próbowałam stosować dietę MŻ-WR..co w praktyce wyglądało tak, że jadłam rano śniadanie, później w szkole jakąś kanapkę a dopiero jak wróciłam do domu czyli ok.17 normalny obiad..i może bilans był ujemny ale dobre to to nie było jak to mówią 'mądry polak po szkodzie' po tych wszystkich dietach mi się nazbierało sporo tłuszczu :/
chodzę do LO i zazwyczaj w domu jestem dopiero ok17..i teraz moje pytanie: uważacie, że warto przejść na onz? stosowałam tą dietę kiedyś..i widziałam efekty, ale po 3 dniu musiałam przerwać..
nie wiem czy wytrzymam tydzień na warzywach i owocach..(chociaż szczerze to bardziej mnie martwią te posiłki białkowe ) jednocześnie się ucząc i siedząc w szkole te kilka godzin.
czy myślicie, że lepiej nie zaczynać onz, a wzamian za to przemyślane i zdrowe MŻ ?
wszystko byłoby prostsze gdybym miała więcej czasu..ale w 2 LO trudno jest wygospodarować jakąś godzinę na ćwiczenia. dlatego wolałabym przemęczyć się ten tydzień a później spokojnie zająć się nauką..bo planowo wypadały by mi 4 dni diety w domu i 5 w szkole..przy czym w czwartek mam tylko 4 lekcje więc byłoby luźniej :P
ale się rozpisałam
pozdrawiam wszystkich
Jestem w klasie maturalnej lekcji mam masę codziennie 9 godzin lekcyjnych też w domu jestem dopiero ok 17 i mam zamiar stosować diete turbo :P tylko własnie nie wiem jak rozłożyć jadłospis zeby było dobrze . Powiem Ci że do niewadna jadłam strasznie dużo , ale zrobiłąm sobie kilka dzni takich oczywszczających i ograniczyłam strasznie jedzienie i jakos nie mam problemu z tym wieć sądze , że też dasz rade
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 20:13   #3006
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

DXQ - a ja już po pierwszej godzince jestem : )
całkiem przyjemnie - ta kobieta ma bardzo przyjemny głos ; )
caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 20:17   #3007
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez DXQ Pokaż wiadomość
eMiss jak miło widzieć chociaz jedną znajomą twarz (avatar ). Widzę, że pięknie Ci idzie. Niedługo dobijesz do mojej wagi. No i tym akcentem wlaśnie widzę jaki ze mnie nierób bo ciagle stoję w miejscu
Ja nie dałabym rady biegać przy tej diecie, ćwiczonka w domu jeszcze tak, ale wiadomo, że to co innego. Nie oszukujmy się, ale za mało ma kalorii trochę dietka Turbo. Stosując ją dokładnie jak w zaleceniach nie miałam na nic siły chociaż waga leciała równo, a ja czesto jadłam. W tej chwili nie mam chleba w domu, do sklepu iść mi się nie chce więc go nie jem, ale uważam że spokojnie można go zamienić na chlebek ciemny.
Co do wody to ja piję Dekade z Biedronki (11 kalorii na szklankę) o smaku jabłko z miętą. Jedyna która wchodzi mi w takich ilościach jak powinna (najlpiej jak wyjęta prosto z lodówki
a witaj witaj.. ze mnie też jest nie rób. ważyłam 59kg i o przytyłam prawie 3 kg. ale już trochę zrzuciłam ;p

no i bardzo dobrze że do kóńca diety nie przestrzegasz dietki też tak robie, aby chociaż więcej siły mieć, bo jak biegam to ledwo 3 kółka na stadionie robię . he. ale na razie odpuszczę sobie te bieganie . ;p

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość
przed momentem się ważyłam - co pod wieczór zawsze się więcej ponoć waży i juz 62 kg : > - kończę dzień 6 i 2,5 kg mniej ^^
bravo
szkoda że u rodziców nie ma wagi.. też z chęcie jutro z rana bym się zważyło ;p
a to jak ważyłaś się teraz to jutro z rana i tak mniej będziesz ważyć . ;p
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 20:21   #3008
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
Jestem w klasie maturalnej lekcji mam masę codziennie 9 godzin lekcyjnych też w domu jestem dopiero ok 17 i mam zamiar stosować diete turbo :P tylko własnie nie wiem jak rozłożyć jadłospis zeby było dobrze . Powiem Ci że do niewadna jadłam strasznie dużo , ale zrobiłąm sobie kilka dzni takich oczywszczających i ograniczyłam strasznie jedzienie i jakos nie mam problemu z tym wieć sądze , że też dasz rade
właśnie ja też nie wiem jak rozłożyć te posiłki..bo śniadanie jem już o 6 zazwyczaj. ale jakoś wytrzymam ten tydzień..muszę
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 20:22   #3009
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez NothingElse Pokaż wiadomość
Hej
mam dylemat i liczę na to, że mi pomożecie
sytuacja wygląda tak: mam ok 158 cm wzrostu i ważę 59,5kg przed wakacjami ważyłam ok 56..ahh to bieganie ale na skutek ciągłego objadania się i siedzenia przed komputerem w wakacje mam na co zasłużyłam nawet nie wiecie jaka jestem na siebie zła za to..ale przejdźmy do sedna. ostatnimi czasy próbowałam stosować dietę MŻ-WR..co w praktyce wyglądało tak, że jadłam rano śniadanie, później w szkole jakąś kanapkę a dopiero jak wróciłam do domu czyli ok.17 normalny obiad..i może bilans był ujemny ale dobre to to nie było jak to mówią 'mądry polak po szkodzie' po tych wszystkich dietach mi się nazbierało sporo tłuszczu :/
chodzę do LO i zazwyczaj w domu jestem dopiero ok17..i teraz moje pytanie: uważacie, że warto przejść na onz? stosowałam tą dietę kiedyś..i widziałam efekty, ale po 3 dniu musiałam przerwać..
nie wiem czy wytrzymam tydzień na warzywach i owocach..(chociaż szczerze to bardziej mnie martwią te posiłki białkowe ) jednocześnie się ucząc i siedząc w szkole te kilka godzin.
czy myślicie, że lepiej nie zaczynać onz, a wzamian za to przemyślane i zdrowe MŻ ?
wszystko byłoby prostsze gdybym miała więcej czasu..ale w 2 LO trudno jest wygospodarować jakąś godzinę na ćwiczenia. dlatego wolałabym przemęczyć się ten tydzień a później spokojnie zająć się nauką..bo planowo wypadały by mi 4 dni diety w domu i 5 w szkole..przy czym w czwartek mam tylko 4 lekcje więc byłoby luźniej :P
ale się rozpisałam
pozdrawiam wszystkich
też uczę się w lo. a do szkoły staram się brać jakieś owoce jak jest taka możliwośc, a jak nie to jakąś paczkę orzechów, parę plasterków szynki itd nu i wodę ;p i polecałabym Ci turbo. jest Więcej posiłków, które można wziąć ze sobą do szkoły hehe.
również pozdrawiam
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 20:29   #3010
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

eMisss - wolę nie zapeszać ; P
ale znając siebie to i tak się zważę ^^
caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 20:35   #3011
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość
eMisss - wolę nie zapeszać ; P
ale znając siebie to i tak się zważę ^^
to tylko napisz jutro co i jak heh
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 20:37   #3012
DXQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość
DXQ - a ja już po pierwszej godzince jestem : )
całkiem przyjemnie - ta kobieta ma bardzo przyjemny głos ; )
To mówisz, ze nie jest tak źle)? Mi się ściąga 1 częśc filmiku już pół godziny...Ale mam nadzieję, że od jutra zacznę
DXQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 20:40   #3013
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez DXQ Pokaż wiadomość
To mówisz, ze nie jest tak źle)? Mi się ściąga 1 częśc filmiku już pół godziny...Ale mam nadzieję, że od jutra zacznę
dziewczynki a jakie ćwiczonka chodzi ? bo za bardzo w temacie nie jestem .; p
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 20:47   #3014
Enili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 182
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez eMisss Pokaż wiadomość
dziewczynki a jakie ćwiczonka chodzi ? bo za bardzo w temacie nie jestem .; p
Chodzi o Callanetics
Enili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 20:48   #3015
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

eMisss - Callanetics ; )

DXQ - najgorzej jest zacząć, a później już lecisz.
caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 20:53   #3016
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

to może i ja spróbuje ;p
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 05:48   #3017
marzmarenka 46
Raczkowanie
 
Avatar marzmarenka 46
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 196
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Witajcie Kobiałki
Gratuluję postępów w odchudzaniu
U mnie też jest OK następne 0.3kg do tyłu
Stosuję teraz dietę własną na zasadach turbo, a konkretnie jej 2-gi dzień i oczywiście jedzenie "pod godzinę"
Podobno po roku takiego jedzenia metabolizm się zmienia i nie ma jojo na 100%
Miłej soboty
marzmarenka 46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 06:01   #3018
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez marzmarenka 46 Pokaż wiadomość
Witajcie Kobiałki
Gratuluję postępów w odchudzaniu
U mnie też jest OK następne 0.3kg do tyłu
Stosuję teraz dietę własną na zasadach turbo, a konkretnie jej 2-gi dzień i oczywiście jedzenie "pod godzinę"
Podobno po roku takiego jedzenia metabolizm się zmienia i nie ma jojo na 100%
Miłej soboty
tylko trzeba ten rok wytrzymać ;p
również gratuluje
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 06:09   #3019
marzmarenka 46
Raczkowanie
 
Avatar marzmarenka 46
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 196
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez eMisss Pokaż wiadomość
tylko trzeba ten rok wytrzymać ;p
również gratuluje
No za mną "już" 2 miesiące
A po Twoim logowaniu widzę, że aż 5, to prawie pół roku
DAMY RADĘ

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------

Ja już nie chcę szybko chudnąć- co widać pomoim podpisie
I tak nikt mi nie wierzy, że ważę 70kg, to chyba jest spowodowane moją budową( figura jabłkowa), którą świetnie da się maskować ubraniem
marzmarenka 46 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 06:17   #3020
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez marzmarenka 46 Pokaż wiadomość
No za mną "już" 2 miesiące
A po Twoim logowaniu widzę, że aż 5, to prawie pół roku
DAMY RADĘ
tak naprawdę to 3 miesiące się odchudzałam. bo w wakacje to nie za bardzo ;p ale od września wzięłam się za siebie. i mam nadzieje że za jakieś 2 miesiące bedę zadowolona ze straconych kg

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez marzmarenka 46 Pokaż wiadomość
Ja już nie chcę szybko chudnąć- co widać pomoim podpisie
I tak nikt mi nie wierzy, że ważę 70kg, to chyba jest spowodowane moją budową( figura jabłkowa), którą świetnie da się maskować ubraniem
hm. a wstawiłabyś swoje fotki?
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 06:40   #3021
marzmarenka 46
Raczkowanie
 
Avatar marzmarenka 46
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 196
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Hmmm..... Fotki, to problem, bo ja "uciekam" od aparatów, ale popatrzę może coś znajdę

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Właśnie zrobiiłam szybki przegląd i jeśli nawet jakieś są, to z moim wnusiem, a ja jestem tylko od ramion w górę, ale spróbuję - może nawet dziś jakieś zgobić i wyślę
marzmarenka 46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 08:07   #3022
Syla1210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Witajcie moje Kochane!
Jestem zawiedziona skonczylam ONZ i mam tylko 0,5kg mniej lepiej szło mi na Turbo więc od dzisiaj zaczynam nową turę... Tyle, że pękłam i zjadłam na śniadanie rogalika z dżemem.... grrr jestem zła na siebie jak nie wiem co! Niestety za kilka dni wyjeżdżam na pół roku za granicę do pracy, nie wiem jak tam utrzymam dietę... Będzie ciężko ale będę sie starać... Ehhh trzymajcie za mnie kciuki... a ja trzymam za Was
__________________
* ONZ
*Pilates

88 > 85,2 > 84,6> 63

SZCZĘŚLIWA!!!
Syla1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 08:59   #3023
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

No i weekend w domku! Ale nie jem jakoś za bardzo. Rano kanapka z razowca i białego sera. na obiad pewnie normalnie... jakieś mięsko i ziemniaczki... ale cóż. W końcu mam przerwę od diety! Za to od dziś zaczynam walkę z brzuchem i boczkami za pomocą twistera
Poinformuję oczywiście o efektach
Pozdrawiam! i życzę dużo wytrwałości!
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 09:15   #3024
idgi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 442
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

ma może któraś z Was step? kiedyś na tym ćwiczyłam ale było to bardzo dawno i tak się zastanawiam czy warto byłoby sobie to zakupić... zastanawiam się też nad tym twisterem, Palolinka a Ty masz ten taki z "rączkami na linkach"? dobrze się na tym ćwiczy? to działa tylko na brzuch czy na nogi w jakiś sposób też?
idgi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 11:12   #3025
Syla1210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Tez myślałam, żeby kupić twister, ale zastanawiam się czy warto... Teraz jeżdże rowerem póki pogoda, a później już tylko zostanie mi praca przez 10h dziennie za granicą więc nawet sił nie będę miała na jakiekolwiek ćwiczenia...
Chciałam zapytać, czy jak jestem na Turbo i mam zjeść np. 3 produkty z grupy 3 czyli 3 warzywa o czy mogę zjeść tylko jedno np.pomidora? Bo więcej mi się po prostu w brzuszku nie mieści
__________________
* ONZ
*Pilates

88 > 85,2 > 84,6> 63

SZCZĘŚLIWA!!!
Syla1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 11:20   #3026
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

mam nadzieję, że nie dostanę ochrzanu za nieprzejrzenie wątku, ale mam jedno pytanie.
Czy któraś z was była niezadowolona z diety i jej efektów i prosiła o zwrot pieniędzy? na stronie jest napisane, że jeśli zgłosi sie to w przeciągu 30 dni, to oddają kasę. ja nawet odpowiedzi na maila nie dostalam
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 11:28   #3027
marusia82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Ja osobiście w żadne diety nie wierzę. Wychodzę z założenia że wszystko jest dla ludzi tylko w umiarkowanych ilościach. Czasem sama mam z tym problemy... Ale wiem po sobie że jak chce się schudnąć to trzeba jeść mniejsze ilości jedzenia i ruszać się. Godzina ćwiczeń dziennie i na pewno zobaczycie efekty.
marusia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 15:25   #3028
marzmarenka 46
Raczkowanie
 
Avatar marzmarenka 46
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 196
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że nie dostanę ochrzanu za nieprzejrzenie wątku, ale mam jedno pytanie.
Czy któraś z was była niezadowolona z diety i jej efektów i prosiła o zwrot pieniędzy? na stronie jest napisane, że jeśli zgłosi sie to w przeciągu 30 dni, to oddają kasę. ja nawet odpowiedzi na maila nie dostalam

My TU raczej nie ochrzaniamy
Ja też pisałam do nich, ale przyszedł mi jakiś automatyczny maill odnośnie nieotrzymania diety, a chodziło mi w prawdzie nie o zwrot pieniędzy, ale o poradę- także raczej zapomnij
..... nie wiem może się mylę, ale Twój post, a dokładnie podpis, jakoś dziwnie mi "zalatuje" ironią........

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez marusia82 Pokaż wiadomość
Ja osobiście w żadne diety nie wierzę. Wychodzę z założenia że wszystko jest dla ludzi tylko w umiarkowanych ilościach. Czasem sama mam z tym problemy... Ale wiem po sobie że jak chce się schudnąć to trzeba jeść mniejsze ilości jedzenia i ruszać się. Godzina ćwiczeń dziennie i na pewno zobaczycie efekty.
Z pewnością masz rację, ale są różne sytuacje i różne charaktery.
Uwierz mi niektórzy po prostu potrzebują dodatkowej mobilizacji i konkretnego planu działania

Edytowane przez marzmarenka 46
Czas edycji: 2009-09-19 o 15:27
marzmarenka 46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 18:05   #3029
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

ale dziś zgrzeszyłam.. ;/ zero diety. od poniedziałku kontynuuje dietkę i to koniecznie ! ;/
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 19:06   #3030
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez marzmarenka 46 Pokaż wiadomość
..... nie wiem może się mylę, ale Twój post, a dokładnie podpis, jakoś dziwnie mi "zalatuje" ironią........
są rózne metody na schudnięcie.
Na diecie na zawołnie schudłam 2,5 kg tylko przez 3 serie 9dniowe.
a pilnowałam się strasznie, żeby zjeść te 4 posiłki dziennie. Jajecznicy chyba nie zjem już do końca roku
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.