Włosy ! Proszę o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 19:30   #1
luta98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45

Włosy ! Proszę o pomoc!


Witam!
Mam bardzo plączące grube i długie włosy.

Rozczesanie i doprowadzenie do porządku moich włosów zajmuje mi pół godziny przy wielkich bólach.

Używam odżywek , ale niestety po nich mam je strasznie tłuste i 'ciężkie' , więc coraz częściej ich unikam.

Podcinam końcówki regularnie i farbowałam je tylko 2 razy.

Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone sposoby , bardzo proszę o pomoc !
Pozdrawiam !
luta98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 20:13   #2
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez luta98 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam bardzo plączące grube i długie włosy.

Rozczesanie i doprowadzenie do porządku moich włosów zajmuje mi pół godziny przy wielkich bólach.

Używam odżywek , ale niestety po nich mam je strasznie tłuste i 'ciężkie' , więc coraz częściej ich unikam.

Podcinam końcówki regularnie i farbowałam je tylko 2 razy.

Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone sposoby , bardzo proszę o pomoc !
Pozdrawiam !
Ogólnie w jakiej kondycji masz włosy? Suche? Kręcone czy proste? Jakie odżywki stosowałaś? Do spłukiwania czy bez? Podaj konkretne marki.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 10:09   #3
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

A konkretnie przepraszam co chcesz zrobić z włosami? Dobrać kosmetyki czy fryzurę? Najlepiej dodaj zdjęcie w świetle dziennym.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 11:23   #4
aligatorek1301
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 110
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez luta98 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam bardzo plączące grube i długie włosy.

Rozczesanie i doprowadzenie do porządku moich włosów zajmuje mi pół godziny przy wielkich bólach.

Używam odżywek , ale niestety po nich mam je strasznie tłuste i 'ciężkie' , więc coraz częściej ich unikam.

Podcinam końcówki regularnie i farbowałam je tylko 2 razy.

Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone sposoby , bardzo proszę o pomoc !
Pozdrawiam !


Masz tu super szczotkę 2 moje przyjaciółki używają i sobie chwalą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html kup sobie sprej do Rozczesanie włosów i jakoś maskę tylko nie dawaj od skóry tylko od części środkowej i coś na końce pozdrawiam
aligatorek1301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 15:09   #5
natalek_90
Raczkowanie
 
Avatar natalek_90
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 36
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez luta98 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam bardzo plączące grube i długie włosy.

Rozczesanie i doprowadzenie do porządku moich włosów zajmuje mi pół godziny przy wielkich bólach.

Używam odżywek , ale niestety po nich mam je strasznie tłuste i 'ciężkie' , więc coraz częściej ich unikam.

Podcinam końcówki regularnie i farbowałam je tylko 2 razy.

Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone sposoby , bardzo proszę o pomoc !
Pozdrawiam !
moze olejowanie na końcówki? mi po olejkach lepiej sie rozczesują.
__________________
zapuszczam włoski
cel I -35cm
cel II -50 cm
cel III- 70cm
natalek_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 10:05   #6
luta98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Cześć Wam !
Włosy mam lekko falowane, ani proste ani kręcone..
Chce przed wyjscem do pracy umyc, rozczesac wlosy i po prostu wyjsc. W tej chwili szykowanie do pracy zajmuje mi ponad godzine !! Strasznie dlugo je rozczesuję przy czym trace tez ich dużą ilość...

Nie chce ich ścinać, ani farbowac. Przyznam się, że farbowałam włosy przez co mam jasne, blond refleksy.
Chcialabym je zapuścic i dopiero wtedy pocieniować. Koncowki podcięłam miesiąc temu.
Olejowanie włosów nie jest mi obce. Co jakiś czas albo nakładam olej arganowy, jaśminowy albo rycynowy.

Maseczki na włosy robię sobie w domu : żółtka+sok z cytryny+ ewentualnie oliwa z oliwek.

Głownym problemem jest to, że strasznie mi sie plączą. Trudno jest mi określić typ moich włosów. Po odżywkach np. Loreal Paris bez spłukiwania mam je ciężkie, po szamponie do włosów suchych szybko mi się przetłuszczają, z kolei jak użyję szamponu do włosów tłustych mogę zapomnieć o wbiciu szczotki we włosy, bo to jest jeden wielki kołtun a po rozczesaniu mam puch i siano.
Włosy mam sztywne i nieprzyjemne w dotyku...


Kupiłam szczotkę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html Tangle Teezer... nie wyobrażam sobie jej nie miec. Jest genialna, to wlasnie ta szczotka wyciąga mnie ze wszystkich kołtunów ;(


Prawda, że moj przypadek jest wyjątkowo skomlikowany ???
Moze zrobić jakas kuracje?


Dzięki wielkie za Wasze odpowiedzi !!
Jesteście kochani !!

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Jeszcze jedna kwestia. Kiedy po umyciu włosów na koncowki nakładałam olej - koncowki mialam przetłuszczone. ...
luta98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 13:12   #7
MesaVerde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 196
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Szampon dobierz do potrzeb skóry głowy, jego działanie na długość włosów ewentualnie naprawi odżywka.

Używasz kosmetyków z silikonami? Możliwe, że to one obciążają włosy. Nie musisz z nich rezygnować, przy splątanych włosach ich całkowite pozbycie się mogłoby powodować jeszcze większego kołtuna, ale co jakiś czas konieczne jest ich dokładne wymycie szamponem z SLS a bez silikonów.

Jeśli masz grube, lejące się włosy to możliwe, że proteiny im nie służą np. te w żółtku jajka, nieskoporowate włosy po nich stają się sztywne i szorstkie. Myślę, że włosy są też zbyt suche, brak nawilżenia często je 'plącze'.

Proponowałabym Ci odstawić proteiny na włosy. Weekendowo jak nie musisz iść do pracy wymycie włosów szamponem oczyszczającym i na to nawilżająca maska/odżywka np. z masłem shea (karite) pod czepek. A w tygodniu mycie szamponem z silikonami odpowiednim dla skalpu, a na to jakaś leciutka odżywka, która nie obciąża, a ułatwia rozczesywanie. Mam zupełnie inne włosy i nie wiem jaka się może sprawdzać, musisz chyba sama poszukać, może klasyk Isana z babassu byłaby odpowiednia, a jest tania, więc ewentualne pudło nie walnęłoby po portfelu, a zawsze będzie można jej użyć do mycia (btw. OMO lub mycie odżywką też możesz "wypróbować", a co jakiś czas oczyszczać szamponem).
MesaVerde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 19:02   #8
luta98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Wielkie dzięki !!! Twoje rady na pewno wiele dobrego wniosą w moją codzienną pielęgnację włosów !! Jesteś Kochana, dziękuję.

Mam jeszcze tylko jedno pytanie. Co to są te proteiny w szamponach ? Jak mam rozroznic szampon z proteinami i bez protein?

Wszyscy mowią, że szampon z SLS jest niszczacy włosy ? Co to są za skladniki? SLS.. SLL... itd.... to sa jakies konserwanty ??

Nie mam o tym pojecia...

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Wielkie dzięki za odpowiedz !!! Twoje rady są niesamowicie przydatne..

Co to znaczy OMO ? Co to znaczy mycie odżywką ? pierwszy raz o tym słyszę...

SLS to silikony?
luta98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 19:06   #9
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez luta98 Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki !!! Twoje rady na pewno wiele dobrego wniosą w moją codzienną pielęgnację włosów !! Jesteś Kochana, dziękuję.

Mam jeszcze tylko jedno pytanie. Co to są te proteiny w szamponach ? Jak mam rozroznic szampon z proteinami i bez protein?

Wszyscy mowią, że szampon z SLS jest niszczacy włosy ? Co to są za skladniki? SLS.. SLL... itd.... to sa jakies konserwanty ??

Nie mam o tym pojecia...

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Wielkie dzięki za odpowiedz !!! Twoje rady są niesamowicie przydatne..

Co to znaczy OMO ? Co to znaczy mycie odżywką ? pierwszy raz o tym słyszę...

SLS to silikony?
OMO = odżywka -> mycie -> odżywka
oznacza to ze myjesz głowę najpierw samą odżywką, spłukujesz, myjesz samą głowę szamponem, a potem znowu nakładasz odżywkę

SLS = Sodium laureth sulfate
tu poniżej jak wyjaśnienie co to jest
http://www.kosmopedia.org/encykloped...h_sulfate,349/

A może mogłabyś rozważyć strzyżenie, które lekko przerzedzi Ci włosy? Mam na myśli mocne cieniowanie...
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl

Edytowane przez subiektywna Vera
Czas edycji: 2012-08-05 o 19:07
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:29   #10
luta98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

W tej chwili mogę zapleść gruby warkocz. Nie chciałabym ich narazie ścinać dopoki ich nie zapuszczę. One i tak są troszkę pocieniowane, przód mam krótszy od tyłu. Moje wlosy ogolnie są w dobrej kondycji. Poniżej udostępnie zdjęcie zrobione 5min temu. Nie wiem jaki jest to typ włosów, nie wiem który kosmetyk jest dla mnie idealny. Rozczesywanie przynosi mi największy problem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1368.jpg (63,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1366.jpg (66,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1367.jpg (68,2 KB, 23 załadowań)
luta98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:41   #11
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez luta98 Pokaż wiadomość
W tej chwili mogę zapleść gruby warkocz. Nie chciałabym ich narazie ścinać dopoki ich nie zapuszczę. One i tak są troszkę pocieniowane, przód mam krótszy od tyłu. Moje wlosy ogolnie są w dobrej kondycji. Poniżej udostępnie zdjęcie zrobione 5min temu. Nie wiem jaki jest to typ włosów, nie wiem który kosmetyk jest dla mnie idealny. Rozczesywanie przynosi mi największy problem.
Ładny kolor. Z tego co widzę, masz włosy z tendencją do naturalnego falowania się, mam podobny rodzaj. Przed kąpielą nakładam na około godzinę maskę albo olej, potem myję je szamponem do włosów suchych, rozczesuję palcami, nakładam odżywkę do spłukiwania, płuczę, potem psikam kreatyną w sprayu albo jakąś odżywką do włosów zniszczonych i powoli rozczesuję. Rano ani do następnego mycia się nie czeszę, pozwalam im na artystyczny nieład i fale i znajomi mówią, że ślicznie mi tak a włosy przy tym zapuszczam, odżywiam i nie niszczę ich czesaniem ani suszarką.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 22:13   #12
luta98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Bardzo dziękuję !
Jakiego szamponu używasz do włosów suchych ?
Jaką maskę nakładasz na włosy?
Gdzie mogę kupić keratynę w spray'u ?
Keratynę aplikuje się na całą długość włosów ?

Najpierw maska, szampon, odzywka, kolejna odzywka i keratyna.... nie za duzo? Boję się, że im wiecej "chemii" naładuję na włosy tym gorzej...

Wierzę Ci na słowo, że masz piękne włosy i pięknie Ci się układają... W tym przypadku chyba też będę musiała zastosować Twoj sposób..
luta98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 08:30   #13
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez luta98 Pokaż wiadomość
W tej chwili mogę zapleść gruby warkocz. Nie chciałabym ich narazie ścinać dopoki ich nie zapuszczę. One i tak są troszkę pocieniowane, przód mam krótszy od tyłu. Moje wlosy ogolnie są w dobrej kondycji. Poniżej udostępnie zdjęcie zrobione 5min temu. Nie wiem jaki jest to typ włosów, nie wiem który kosmetyk jest dla mnie idealny. Rozczesywanie przynosi mi największy problem.
Matko jakie masz cudowne włosy Zazdroszczę koloru, fal...
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 09:08   #14
luta98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Dziękuję Dzisiaj jadę na zakupy kupić jakieś specyfiki do włosów.

Gdzie kupię keratynę do włosów w płynie ? Nie obciążę włosów kolejnymi "chemiami" ? ;(
luta98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 09:24   #15
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez luta98 Pokaż wiadomość
Dziękuję Dzisiaj jadę na zakupy kupić jakieś specyfiki do włosów.

Gdzie kupię keratynę do włosów w płynie ? Nie obciążę włosów kolejnymi "chemiami" ? ;(
W sklepie fryzjerskim
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 10:28   #16
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez luta98 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję !
Jakiego szamponu używasz do włosów suchych ?
Jaką maskę nakładasz na włosy?
Gdzie mogę kupić keratynę w spray'u ?
Keratynę aplikuje się na całą długość włosów ?

Najpierw maska, szampon, odzywka, kolejna odzywka i keratyna.... nie za duzo? Boję się, że im wiecej "chemii" naładuję na włosy tym gorzej...

Wierzę Ci na słowo, że masz piękne włosy i pięknie Ci się układają... W tym przypadku chyba też będę musiała zastosować Twoj sposób..
Może nadal nie mam pięknych włosów, ale dbam o nie jak mogę. No i skręt się wydobywa coraz bardziej a włosy aż tak się nie plączą. Obecnie używam kreatyny marki Prosalon- psikam po całej długości po umyciu. Olej kokosowy nakładałam przed myciem, teraz stosuję paprykowy na porost włosów (Green pharmacy). Szampony używam naprzemiennie- taki zwykły miodowy Joanna, rumiankowy Green pharmacy albo Prosalon intensis for fry hair (dla włosów zniszczonych). A maseczki/odżywki do spłukiwania- Prosalon z tej samej serii, balsam regenerujący Green pharmacy albo maska z serii słonecznej Kemon.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 10:39   #17
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Może nadal nie mam pięknych włosów, ale dbam o nie jak mogę. No i skręt się wydobywa coraz bardziej a włosy aż tak się nie plączą. Obecnie używam kreatyny marki Prosalon- psikam po całej długości po umyciu. Olej kokosowy nakładałam przed myciem, teraz stosuję paprykowy na porost włosów (Green pharmacy). Szampony używam naprzemiennie- taki zwykły miodowy Joanna, rumiankowy Green pharmacy albo Prosalon intensis for fry hair (dla włosów zniszczonych). A maseczki/odżywki do spłukiwania- Prosalon z tej samej serii, balsam regenerujący Green pharmacy albo maska z serii słonecznej Kemon.
a propo szamponu Green Pharmacy - nie plącze Ci włosów?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 10:44   #18
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
a propo szamponu Green Pharmacy - nie plącze Ci włosów?
nie mam z nim problemów, jak przed umyciem nim nakładam maskę/olej a po nim jeszcze odżywkę. wzięłam go ze względu na rumianek- jestem teraz rudą blondynką, więc rumianek sobie lubuję.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Aha, luta98, ja sobie około dwóch razy w tygodniu robię przerwę i myję włosy zwykłym ziołowym szamponem o prostym składzie.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 11:15   #19
luta98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Gdzie dostanę serię produktów Green Pharmacy albo Prosalon ?
Czy oleje nakładacie na wilgotne czy na suche włosy przed umyciem ?

Mozecie mi coś wiecej powiedziec na temat oleju paprykowego na porost włosow?
luta98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 11:27   #20
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez luta98 Pokaż wiadomość
Gdzie dostanę serię produktów Green Pharmacy albo Prosalon ?
Czy oleje nakładacie na wilgotne czy na suche włosy przed umyciem ?

Mozecie mi coś wiecej powiedziec na temat oleju paprykowego na porost włosow?
Green Pharmacy do kupienia jest na pewno w rossmanie. Olej nakłada się na suche włosy przed myciem, na min. 1 godzinę.
Olej o którym mowa jest łopianowy z papryką - rzekomo na porost włosów. Jest to nowy produkt, więc nie wiem czy ktoś jest w stanie powiedzieć, że rzeczywiście działa na porost. Ja obecnie go testuję.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 19:38   #21
luta98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Super, wielkie dzięki

Dziewczyny, to może zabrzmiec nieco zabawnie, ale ten wątek pomogła mi założyc siostra. Chciałabym w tej chwili założyc nowy wątek. Jak to zrobic ??
JEj nie ma w domu przez nastepnych kilka dni, a ja non stop bezskutecznie wedruje po wizażu ... ;( Jestem tu całkiem nowa...
luta98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 08:40   #22
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez luta98 Pokaż wiadomość
Super, wielkie dzięki

Dziewczyny, to może zabrzmiec nieco zabawnie, ale ten wątek pomogła mi założyc siostra. Chciałabym w tej chwili założyc nowy wątek. Jak to zrobic ??
JEj nie ma w domu przez nastepnych kilka dni, a ja non stop bezskutecznie wedruje po wizażu ... ;( Jestem tu całkiem nowa...
Najpierw szukasz w wyszukiwarce czy ktoś już nie założył podobnego wątku. Jeśli nie, to wchodzisz w dział, który Cię interesuje - np. Pytania do fryzjera a następnie u góry po lewej stronie masz guzik "nowy wątek" - taki pomarańczowy.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 11:22   #23
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy ! Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez luta98 Pokaż wiadomość
Gdzie dostanę serię produktów Green Pharmacy albo Prosalon ?
Czy oleje nakładacie na wilgotne czy na suche włosy przed umyciem ?

Mozecie mi coś wiecej powiedziec na temat oleju paprykowego na porost włosow?
Produkty marki Prosalon znajdziesz w salonach fryzjerskich, niektórych drogeriach oraz na ich stronie. Green pharmacy podobnież na stronie, w Rossmanie albo niektórych drogeriach (niekoniecznie lepszych, widziałam nawet w jednej zwyczajnej, uzdrowiskowej, w Kudowie Zdroju). Oleje nakładam godzinę-dwie przed myciem na suche włosy, przykrywam folią i na to ręcznik. Potem trzeba je bardzo porządnie wymyć szamponem, bo oleje może być ciężko spłukać. Niektóre dziewczyny nakladają olej na noc, na to folia i czapka, ale ja rano nie miałabym czasu na zmywanie. O oleju paprykowym na razie niewiele Ci powiem, bo zaczęłam go używać. Wcześniej kokos- pięknie pachnie, nie obciąża włosów, naprawdę ładnie po nim wyglądają. No i rycyna- średni zapach, dobry na zniszczenia, do kupienia w aptece.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.