American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-14, 23:23   #1
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771

American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju


Hej Wątków o butach ślubnych jest kilka, jednak żaden nie porusza frustrującego mnie tematu. Od kilku dni przeczesuję sklepy internetowe w poszukiwaniu idealnych butów i zaczynam mieć wrażenie, że istnieją one tylko na zdjęciach z pinteresta i blogów hamerykańskich fotografów. Oczywiście można kupić niektóre modele w Polsce, ale cena zazwyczaj zwala z nóg. Zapraszam do dzielenia się wrażeniami ze swoich poszukiwań.

A teraz czas na foty, co by było wiadomo o jakie buty mi chodzi

Najpierw mój number one, czyli Badgley Mischka Randall

I równie piękne, ale jeszcze droższe mimosy z BHLDN

Oraz inne:



__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 09:03   #2
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

A nie chcesz zrobić takich na zamówienie? Są sklepy (nie mówię o tanecznych butach), gdzie mogą zdjąć Ci miarę i zrobić jakieś buty w takim stylu. Kosztują około 200-250zł. Często robią wg pomysłu klientki Ja chyba się na to zdecyduje bo nie wierzę, że dostanę takie buty, jak sobie wymyślę Albo inaczej - nie mam ochoty ich szukać

Edytowane przez Sophie24
Czas edycji: 2015-09-15 o 09:10
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 09:17   #3
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
A nie chcesz zrobić takich na zamówienie? Są sklepy (nie mówię o tanecznych butach), gdzie mogą zdjąć Ci miarę i zrobić jakieś buty w takim stylu. Kosztują około 200-250zł. Często robią wg pomysłu klientki Ja chyba się na to zdecyduje bo nie wierzę, że dostanę takie buty, jak sobie wymyślę Albo inaczej - nie mam ochoty ich szukać
A ja nie wierzę w to, że ktoś mi zrobi buty identyczne jak na zdjeciu


Zawsze można próbować szukać okazji na ebay. No i ostatnio znalazłam stronę (polską), na której sprzedawane są używane i nowe rzeczy znanych marek (coś jak olx, tylko wersja luksusowa). Było tam kilka par fajnych butów marek m.in. Steve Madden, Louboutin itd
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2015-09-15 o 09:18
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 09:22   #4
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
A ja nie wierzę w to, że ktoś mi zrobi buty identyczne jak na zdjeciu


Zawsze można próbować szukać okazji na ebay. No i ostatnio znalazłam stronę (polską), na której sprzedawane są używane i nowe rzeczy znanych marek (coś jak olx, tylko wersja luksusowa). Było tam kilka par fajnych butów marek m.in. Steve Madden, Louboutin itd
No tak super dokładnie ich ktoś nie odtworzy ale trzeba też wziąć poprawkę na to, że zdjęcia są retuszowane i efekt tych zdjęć nie jest do końca rzeczywisty a więc i buty nie do końca tak właśnie się prezentują Znaczy też zależy jakie zdjęcia. Ale jak widziałam zdjęcia "domowe" Mischki to mnie takie buty nie powaliły w porównaniu do tych zdjęć wyżej


W sumie z tego co słyszałam to buty takich marek nie są zbyt wygodne. Pamiętam, że na Loubotiny któraś gwiazda narzekała:P No ale to też pewnie od stopy zależy
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 09:29   #5
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

A ja polecam stronę z klipsami do butów, robią na zamówienie, kolor i wzór jaki chcesz. A buty z odkrytymi palcami zawsze jakieś sie znajdą
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 09:40   #6
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
A nie chcesz zrobić takich na zamówienie? Są sklepy (nie mówię o tanecznych butach), gdzie mogą zdjąć Ci miarę i zrobić jakieś buty w takim stylu. Kosztują około 200-250zł. Często robią wg pomysłu klientki Ja chyba się na to zdecyduje bo nie wierzę, że dostanę takie buty, jak sobie wymyślę Albo inaczej - nie mam ochoty ich szukać
A możesz podać nazwę któregoś z tych sklepów?
Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
A ja nie wierzę w to, że ktoś mi zrobi buty identyczne jak na zdjeciu


Zawsze można próbować szukać okazji na ebay. No i ostatnio znalazłam stronę (polską), na której sprzedawane są używane i nowe rzeczy znanych marek (coś jak olx, tylko wersja luksusowa). Było tam kilka par fajnych butów marek m.in. Steve Madden, Louboutin itd
Co to za strona? Steve Madden ma super buty chyba na Zalando, ale nie ma mojego rozmiaru Chyba nawet ostatnio Ty je wrzucałaś na wątek.
Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
No tak super dokładnie ich ktoś nie odtworzy ale trzeba też wziąć poprawkę na to, że zdjęcia są retuszowane i efekt tych zdjęć nie jest do końca rzeczywisty a więc i buty nie do końca tak właśnie się prezentują Znaczy też zależy jakie zdjęcia. Ale jak widziałam zdjęcia "domowe" Mischki to mnie takie buty nie powaliły w porównaniu do tych zdjęć wyżej


W sumie z tego co słyszałam to buty takich marek nie są zbyt wygodne. Pamiętam, że na Loubotiny któraś gwiazda narzekała:P No ale to też pewnie od stopy zależy
No, na zdjęciach robionych telefonem randallki nie są takie piękne, błyszcząca satyna z klipsem Podobno wprowasziła je Madonna, więc obejrzę na żywo
Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
A ja polecam stronę z klipsami do butów, robią na zamówienie, kolor i wzór jaki chcesz. A buty z odkrytymi palcami zawsze jakieś sie znajdą
Przeglądałam i oczywiście nie znalazłam takich, jak mi się podobają Ale pewnie w końcu tak się to u mnie skończy - nudziaki albo szare open toe z klipsem
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 10:25   #7
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

BM - Jak masz dużo czasu, to polecam przejrzenie Amazona - wymarzoną parę można upolować już od 53$, wysyłają do PL (tyle, że taka okazyjna cena trafia się raz na jakiś czas i nie dotyczy wszystkich modeli/ odcieni). Wersje poekspozycyjne lub używane upolujesz na ebayu.
Tańszy odpowiednik BM (buty R.S.V.P.) był swego czasu w Katowickiej Madonnie - ale nie wiem, czy zgodnie z obecną polityką firmy nadal są dostępne.
Piękne buty są w ofercie butiku Ślubne historie.
Z bardziej dostępnych marek - Menbur ma elegancką kolekcję.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2015-09-15 o 10:26
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 10:33   #8
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
BM - Jak masz dużo czasu, to polecam przejrzenie Amazona - wymarzoną parę można upolować już od 53$, wysyłają do PL (tyle, że taka okazyjna cena trafia się raz na jakiś czas i nie dotyczy wszystkich modeli/ odcieni). Wersje poekspozycyjne lub używane upolujesz na ebayu.
Tańszy odpowiednik BM (buty R.S.V.P.) był swego czasu w Katowickiej Madonnie - ale nie wiem, czy zgodnie z obecną polityką firmy nadal są dostępne.
Piękne buty są w ofercie butiku Ślubne historie.
Z bardziej dostępnych marek - Menbur ma elegancką kolekcję.
Randallki ciągle przeglądam na ebay, na amazonie mnie jeszcze nie było, dziękuję Na olx też się trafiają, teraz jest para za 399, ale za duży rozmiar O te buty R.S.V.P. zapytam w Madonnie Buty Menbur znam, ale także nic nie skradło mojego serca Bardzo dziękuję za tyle informacji
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 11:40   #9
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Mors, ja akurat znam jeden salon ślubny w Gda, który to robi oraz w Malborku działa taka firma:
http://olx.pl/oferta/kolorowe-buty-s...tml#7dd2a05f9d
Nie orientowałam się jeszcze jakie są ograniczenia w tym, jakie modele tworzą. Ale myślę, że spokojnie można swoją wizję im przedstawić. Modele z tej strony akurat tylko dwa mi się podobają. Teraz nie mogę przejrzeć ich strony na face aby zobaczyć czy mają coś innego.
Szukałabym właśnie takich miejsc w swoim mieście.
Akurat Ci, których wstawiłam, szyją też suknie ślubne. Pewnie się tam wybiorę bo jestem ciekawa tego, co oferują na miejscu i czy może ewentualnie u nich szyć.

Edytowane przez Sophie24
Czas edycji: 2015-09-15 o 12:12
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 11:55   #10
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Dzięki Sophie Te turkusowe są piękne, mają idealną kokardkę
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 12:03   #11
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Dzięki Sophie Te turkusowe są piękne, mają idealną kokardkę
Jestem w nich zakochana i choć myślę o czymś płaskim to jednak jak patrzę na te, to chyba nie jestem w stanie ich nie zamówić I właśnie chyba dokładnie takie. Na dodatek kolor jest faktycznie piękny, turkusowy a nie tam jakieś dziwne odcienie


Popytaj w salonach czy mają taką usługę. Albo szukaj w necie, oni jak widzisz ogłaszają się w olx - może akurat tam też znajdziesz
Te duże firmy, robiące buty na miarę, jakoś mnie nie przekonują. Sprawdziłam kilka ale nie.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 13:09   #12
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Już znalazłam dwa salony w Kato z nimi współpracujące Ja bym chyba celowała w jakieś lawendowe/liliowe
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 13:27   #13
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Już znalazłam dwa salony w Kato z nimi współpracujące Ja bym chyba celowała w jakieś lawendowe/liliowe
O widzisz
A ja poczekam na suknię aż coś znajdę i wtedy wybiorę
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 13:34   #14
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Randallki ciągle przeglądam na ebay, na amazonie mnie jeszcze nie było, dziękuję Na olx też się trafiają, teraz jest para za 399, ale za duży rozmiar O te buty R.S.V.P. zapytam w Madonnie Buty Menbur znam, ale także nic nie skradło mojego serca Bardzo dziękuję za tyle informacji
Przypomniało mi się jeszcze, że firma Akces (od butów tanecznych) wprowadzila nowość - można samemu zaprojektować buty.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 13:56   #15
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się jeszcze, że firma Akces (od butów tanecznych) wprowadzila nowość - można samemu zaprojektować buty.
Dzięki za info Mam nadzieję, że nikogo nie urażę, ale nie widziałam jeszcze ładnych butów od nich

BTW te z Twojego avka też cudne
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 14:07   #16
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Dzięki za info Mam nadzieję, że nikogo nie urażę, ale nie widziałam jeszcze ładnych butów od nich
BTW te z Twojego avka też cudne
Widziałam jedne, reszta - średnio (typowe taneczne). Na plus jest to, że mają duży wybór tkanin i skór, może stworzenie buta wg własnego projektu będzie bardziej udane niż standardowe modele.

Buty z avka są z firmy Greta Flora, model Renata. W PL niedostępne.
.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 14:11   #17
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Łeee, żeby Renata w Polsce była niedostępna to skandal jest Są przepiękne
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 11:39   #18
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Widziałam jedne, reszta - średnio (typowe taneczne). Na plus jest to, że mają duży wybór tkanin i skór, może stworzenie buta wg własnego projektu będzie bardziej udane niż standardowe modele.
Szczerze mówiąc jakbym miała wybrać, czy wolę do ślubu buty ładne, czy wygodne, to bez zastanowienia brałabym wygodne I tak je mało widać, a niewygodne to dopiero mogą zepsuć "najpiękniejszy dzień"
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 14:35   #19
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc jakbym miała wybrać, czy wolę do ślubu buty ładne, czy wygodne, to bez zastanowienia brałabym wygodne I tak je mało widać, a niewygodne to dopiero mogą zepsuć "najpiękniejszy dzień"
Racja, racja. Z tym, że w moim odczuciu nie wszystkie buty robione na miarę bywają wygodne. Dochodzi też kwestia kosztów (droższa usługa) - więc dobrze byłoby, gdyby też wyglądały w miarę
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 15:04   #20
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Dochodzi też kwestia kosztów (droższa usługa) - więc dobrze byłoby, gdyby też wyglądały w miarę
Serio te buty na miarę są drogie? Przeglądałam kilka stron internetowych i wydawało mi się wręcz, że są bardzo tanie A już na pewno wielokrotnie tańsze niż np. Badgley Mischka.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 15:19   #21
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Serio te buty na miarę są drogie? Przeglądałam kilka stron internetowych i wydawało mi się wręcz, że są bardzo tanie A już na pewno wielokrotnie tańsze niż np. Badgley Mischka.
Akces ma buty taneczne i ślubne od 315, średnio 330-370 zł w założeniu, że bierzesz wersję podstawową. Dodatki (droższy niż satyna materiał, klamerki, wkładka antywstrząsowa) dodatkowo windują cenę w górę. Czy to jest tanio - sprawa subiektywna. BM jak pisałam wcześniej, na promocji można kupić w dość zbliżonej cenie lub minimalnie droższe.

Mam jedne buty z Akcesu i nie powiem, żeby były szczególnie wygodne, czy stabilne. Wolę wydać nawet więcej, a być zadowoloną ze stabilności i wyglądu buta. Mnie osobiście szkoda byłoby nawet tych 300 zł wydanych na raz, jeśli buty byłyby średnio wygodne.

Inne polskie firmy produkujące buty taneczne mają różne stawki - od 200 zł do 450.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 15:31   #22
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

330-370 zł w wersji podstawowej? Aż sprawdziłam, Sensatiano np. ma wersje podstawowe poniżej 200 zł Może ktoś się zna i wyjaśni różnicę w cenie?

Ja bym bardzo chętnie wydała więcej na buty, gdybym miała pewność, że będą nie tylko piękne, ale i wygodne BM itp. na wygodne buty do całonocnych tańców w żadnym razie nie wyglądają
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 15:38   #23
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Pisałam o Akcesie i myślałam, że odnosisz się do ich oferty. Sensatiano faktycznie ma takie ceny (ale to też koszt wersji bazowej, dolicza się ekstra za materiały, inną podeszwę czy zdobienia). W tej firmie jednak nie można wymyślać swoich wariacji, tylko wybiera się dostępne modele.
Co do BM, było tu na wizażu kilka wielbicielek tej marki i zapewniały, że podobno wygodne. Ciężko mi to zweryfikować.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 18:46   #24
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

ja sie zakochalam w tych butach od Badgley Mischka
sa przepiekne!
jesli tylko beda pasowac do sukni (ktorej jeszcze nie mam), to kupuje!
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 19:01   #25
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

One są bardzo uniwersalne, pasują do większości sukien
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 22:15   #26
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
One są bardzo uniwersalne, pasują do większości sukien
mam zamiar polowac na uzywana od Maggie Sottero (mieszkam w usa, licze, ze cos sie trafi). szczegolnie model Emma
http://www.google.com/imgres?imgurl=...FVEHkgodeXwDtw

ale kompletnie nie potrafie sobie wyobrazic czy ta suknia "pojdzie" z tymi butami. a raczej buty z suknia
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 09:16   #27
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
mam zamiar polowac na uzywana od Maggie Sottero (mieszkam w usa, licze, ze cos sie trafi). szczegolnie model Emma[/url]

ale kompletnie nie potrafie sobie wyobrazic czy ta suknia "pojdzie" z tymi butami. a raczej buty z suknia
Jasne, że pójdzie. Widziałabym ją z satynowymi butami, które mają ozdobną aplikację. Kolor sukni lub nieco ciemniejszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 671-Badgley-Mischka-Lacie-Shoes-for-Women-1.jpg (10,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg badgley-mischka-salsa-bridal-shoes-1000x1000.jpg (66,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg giana01.1200.1.jpg (46,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ZBGM300_MAIN_LG.jpg (74,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KiaraH1-1000x1000.jpg (82,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 104286547591037289_edpqe43t_c.jpg (49,7 KB, 18 załadowań)
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2015-09-22 o 10:15
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 11:09   #28
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

A jakie buty widziałybyście do amerykańskiej sukni (żeby było w temacie):
https://www.google.pl/search?q=justi...w=1600&bih=732

myślałam chwilę nad butami typu louboutinowych pigalle , ale może jednak sandałki?
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 14:54   #29
viktoria90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 22
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Tak..to jest straszne to samo z sukniami ślubnymi widzę jakieś fajne modele w necie. Fota cudna a google jej wyszukać nie potrafi Tylko pinterest. A buty ..to samo
viktoria90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 15:04   #30
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: American Dream, czyli jak znaleźć ładne buty ślubne w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
A jakie buty widziałybyście do amerykańskiej sukni (żeby było w temacie):
https://www.google.pl/search?q=justi...w=1600&bih=732

myślałam chwilę nad butami typu louboutinowych pigalle , ale może jednak sandałki?
Ja niestety jestem obuwniczo spaczona i wszędzie bym ubrała sandałki
Pigalle są bezpiecznym wyborem; jeśli masz nieograniczony budżet to może warto rozważyć cuda od Jimmy'ego Choo - najlepiej w kolorze aplikacji na sukni.

Cytat:
Napisane przez viktoria90 Pokaż wiadomość
Tak..to jest straszne to samo z sukniami ślubnymi widzę jakieś fajne modele w necie. Fota cudna a google jej wyszukać nie potrafi Tylko pinterest. A buty ..to samo
Wklej zdjęcia sukni na tym wątku, jest spora szansa, że któraś z dziewczyn będzie kojarzyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jimmy-Choo-Lance-115mm-Gold-The-Perfect-Strappy-Sandal-3425.jpg (50,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shiny-things.jpg (16,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ZBGM264_MAIN_LG.jpg (97,5 KB, 4 załadowań)
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-25 21:03:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.