Hmmm...może i pomoże - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-30, 21:18   #1
elo201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 37

Hmmm...może i pomoże


MAm 18lat i chyba zaczynam łysieć..powoli robią mi się zakola i włosy nie są już takie gęste jak kiedys..Jak zaradzić łysieniu??
elo201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 17:34   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Hmmm...może i pomoże

Wątków o nadmiernym wypadaniu włosów było juz sporo, skorzystaj z wyszukiwarki. Najrozsadniej byłoby znależć przyczyne wypadania włosów ( specjalista) - czy to niedobór witamin, alergia na składniki srodków myjących, czy hormony.Wtedy można skutecznie dobrac środki hamujące wypadanie.
Jesli przypuszczasz iż mogą to byc niedobory, stres, sięgniej po witaminy np Humavit, Skrzyp pollny z witaminami, Revalid. Skuteczne sa tez szampony dostępne w aptece - Dermena i Garnier neril, ale jak juz pisałam,najlepiej byłoby znaleźć przyczyne tak radykalnego łysienia.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 17:37   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Hmmm...może i pomoże

Ups ...teraz zauwazyłam , że jestes płci meskiej a to juz inna sprawa, bo w ogromnej wiekszości przypadków łysienie u kobiet i u meżczyzn spowodowane jest innymi czynnikami i dlatego inne sa metody leczenia, inne preparaty. Tym bardziej nieodzowna jest wizyta u dermatologa, zastanów sie też czy nie jest to przypadkiem rodzinne.( jesli Twój tata miał skłonnosci do łysienia od wczesnych lat to najprawdopodobniej odziedziczyłes to po nim )
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 18:10   #4
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Hmmm...może i pomoże

to lysienie androgenowe ;> i chyba nie ma na to rady
tzn są leki np propecia, aminexil, wszelkie leki antyandrogenowe ale kuracje sa drogie a rezultaty tylko tak dlugo jak sie uzywa tych wszytskich specyfikow.
Ale dla pocieszenia łysi faceci są sexy
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.