Migrena - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-28, 21:02   #571
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Miałam przy sobie tylko ibuprom max. Wzięłam na raz 3 tabletki bodajże. Poza tym dużo też dało to, że uspokoiłam się jak wsiadłam do pociągu i dojechałam. Na szczęście przeszło bez potrzeby pójścia spać.
3 tabletki to sporo. No ale ja potrafię i ze 4 wziąć tyle że w odstępach czasu. Teraz mnie coś zaczyna boleć głowa, chyba za dużo emocji. Czuje się taka otępiała, niedobrze mi i ziewam, a jeszcze 3 godz temu było wszystko ok. Czyżby zmiana pogody ?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 21:16   #572
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Migrena

od jutra ma przyjść ponoć ciepły front nad Polskę... Więc pewnie będzie ciepło. Ja liczę na odrobinę słoneczka, bo w pełnym smogu Krakowie nie było go już z miesiąc i powoli zaczynam deprechę łapać...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 22:43   #573
matylda987
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 40
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez Senna34 Pokaż wiadomość
Ja codziennie piję siemie lniane rano na czczo. Robie takie kuracje 2x do roku przez 2mce. Uciążliwe, ale jak mus....
Od lat piję len ponieważ mam też inne dolegliwości żołądkowe. Choć prawdę mówiąc apetycznie to ani nie wygląda ani nie najlepiej smakuje. Trochę się to zmieniło od kiedy można dostać len sproszkowany. Parzę nawet "herbatę" z owsa, ale czego się nie robi dla zdrowia.
matylda987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 09:26   #574
eufrozyna7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 124
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez matylda987 Pokaż wiadomość
Od lat piję len ponieważ mam też inne dolegliwości żołądkowe. Choć prawdę mówiąc apetycznie to ani nie wygląda ani nie najlepiej smakuje. Trochę się to zmieniło od kiedy można dostać len sproszkowany. Parzę nawet "herbatę" z owsa, ale czego się nie robi dla zdrowia.
i to Wam pomaga na migreny? ja też swojego czasu piłam len, ale nie zauważyłam, żeby dolegliwości związane z bólami głowy ustąpiły...
eufrozyna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 16:22   #575
Senna34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez eufrozyna7 Pokaż wiadomość
i to Wam pomaga na migreny? ja też swojego czasu piłam len, ale nie zauważyłam, żeby dolegliwości związane z bólami głowy ustąpiły...
Nie na migreny, tylko łagodzi bóle żołądka, które np. u mnie pojawiły się na skutek przyjmowania tony leków między innymi migprivu, który jest prawie kwasem;-p
Senna34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 19:35   #576
matylda987
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 40
Dot.: Migrena

Siemię lniane to nic innego jak nasiona lnu. Mają szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej. Stosowane jest do łagodzenia dolegliwości układu pokarmowego, a także oddechowego, oraz zewnętrznie. Ale przede wszystkim działanie osłonowe.
matylda987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 09:38   #577
teresa5705
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Migrena

Witam
jestem tutaj nowa pierwszy raz piszę na forum. Ale musiałam napisać. Od roku żyję bez bólu głowy i bez strachu ,że znowy ból będzie mi głowę rozsadzał.Przeczytałam cały wątek od początku do końca.
W jednym wpisie było o masażu głowy. Nie pamiętam kto to pisał.
Mnie właśnie wyleczył pan Andrzej z Bielska poprzez masowanie tyłu głowy. Poprzednio ból głowy miałam około 1 raz w tygodniu ale za to trwał 4-5 dni.Teraz go nie ma skończył się.
A jakie to przyjemne uczucie czuć jak ten ból rozpływa się po całej głowie ,jak zanika. A zrobił to tak z "biegu". Przyjeżdzał do ojca chorego na raka jako wolontariusz. Któregoś dnia przuważył ,że trzymam się za głowę. Zapytał co mi jest, kazał usiąść chwycił za głowę. Po ok 10 minutach było po bólu.Do dzisiaj nie biorę żadnych prochów przeciwbólowych.Nie jestem upoważniona dawać do niego namiarów ale ma swoją stronę,na tej stronie są na niego namiary.
www.wygralemzrakiem.pl
Polecam bo to co ze mną zrobil to się nie mieści w głowie.
teresa5705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 19:11   #578
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Zainstalowałam sobie aplikację na telefon, gdzie mogę zaznaczać sobie ból głowy, rodzaj i ilość leku, stopień bólu, przyczyna bólu itd. Zobaczę jak często mam, bo zazwyczaj nie liczę. Na razie od połowy grudnia miałam 4 bóle w tym 3 migreny.
Jak się nazywa ta aplikacja? Na jakich systemach działa? Na komputerze odpali?

Zaliczyłam migrenę w poniedziałek. Takie 2,5, kłucie za okiem, zapacho- i światłowstręt, poczucie irytacji i dekoncetracja, ale powód znany: podróże (niedziela 7 h w pociągach, w pn 2 w autobusie), stres (rozmowy kwalifikacyjne), głód i duszne pomieszczenia (hotel 3 ***, ale okien otworzyć nie można :/ ).
Przeszło pod wieczór, jak już się porządnie najadłam, wywietrzyłam i zrelaksowałam.
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 19:59   #579
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez Ailanna Pokaż wiadomość
Jak się nazywa ta aplikacja? Na jakich systemach działa? Na komputerze odpali?

Zaliczyłam migrenę w poniedziałek. Takie 2,5, kłucie za okiem, zapacho- i światłowstręt, poczucie irytacji i dekoncetracja, ale powód znany: podróże (niedziela 7 h w pociągach, w pn 2 w autobusie), stres (rozmowy kwalifikacyjne), głód i duszne pomieszczenia (hotel 3 ***, ale okien otworzyć nie można :/ ).
Przeszło pod wieczór, jak już się porządnie najadłam, wywietrzyłam i zrelaksowałam.
Aplikacja jest na androida i zwie się Headache Diary Lite (jest jeszcze wersja płatna z większą ilością funkcji). Na kompie nie odpali. Mi póki co starcza, chociaż mogłaby posiadać możliwość wpisania własnych przyczyn ataku, a nie tylko z listy. Może jeszcze kiedyś przetestuje inne aplikacje.

Dobrze, że przeszło Tobie samo. Ja dzisiaj podobnie, autobusy, pociąg, bieganie po mieście i migrena gotowa. Na szczęścia nie mocna, tabletek nie wezmę tylko pójdę spać niedługo.

Też tak macie, że jak jedziecie autobusem/tramwajem przez miasto i patrzycie się za okno np. na wystawy to od razu czujecie takie hmm napięcie w oczach, który powoduje migrenę?
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:33   #580
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Migrena

Niestety muszę się dopisać do wątku, witajcie.
Właśnie w sobotę nawiedziła mnie kolejna migrena. Silny ból(światłowstręt, nudności, zupełny brak siły) trwa 24 h, ale najgorsze jest to, że później za każdym razem jeszcze ok.1,5 tygodnia odczuwam ból głowy, prawie nie mogę jeść. I tak co 2-3 miesiące.
Do neurloga chodzę, ale narazie skończyło się tylko na badaniach - rezonans głowy 2 razy i przepisaniu tabletek robionych o bardzo podobnym składzie jak solpadeina.
Muszę przejrzeć ten wątek, może dowiem się więcej.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 18:58   #581
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Niestety muszę się dopisać do wątku, witajcie.
Właśnie w sobotę nawiedziła mnie kolejna migrena. Silny ból(światłowstręt, nudności, zupełny brak siły) trwa 24 h, ale najgorsze jest to, że później za każdym razem jeszcze ok.1,5 tygodnia odczuwam ból głowy, prawie nie mogę jeść. I tak co 2-3 miesiące.
Do neurloga chodzę, ale narazie skończyło się tylko na badaniach - rezonans głowy 2 razy i przepisaniu tabletek robionych o bardzo podobnym składzie jak solpadeina.
Muszę przejrzeć ten wątek, może dowiem się więcej.
Masz podobne objawy do moich. Mi póki co Divascan pomaga.
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 01:21   #582
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Aplikacja jest na androida i zwie się Headache Diary Lite (jest jeszcze wersja płatna z większą ilością funkcji). Na kompie nie odpali. Mi póki co starcza, chociaż mogłaby posiadać możliwość wpisania własnych przyczyn ataku, a nie tylko z listy. Może jeszcze kiedyś przetestuje inne aplikacje.

Dobrze, że przeszło Tobie samo. Ja dzisiaj podobnie, autobusy, pociąg, bieganie po mieście i migrena gotowa. Na szczęścia nie mocna, tabletek nie wezmę tylko pójdę spać niedługo.

Też tak macie, że jak jedziecie autobusem/tramwajem przez miasto i patrzycie się za okno np. na wystawy to od razu czujecie takie hmm napięcie w oczach, który powoduje migrenę?
Bu, to u mnie nie zadziała, muszę wykombinowac własny system notatek.

A co do środków transportu to często w nich czytam. Czasami jak otwieram książkę i zaczynam czytać to mnie wszystkie obrazy "z boku" tak jakoś irytują, że muszę przestać, bo czuję, że jak będę kontynuować to przyjdzie ból głowy. Zwłaszcza jak jadę tyłem do kierunku jazdy i tez nie zawsze. Zauważyłam, że najczęściej jak jestem niewyspana.
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 18:05   #583
matylda987
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 40
Dot.: Migrena

Niektórzy niestety nie znoszą jazdy tyłem do kierunku ruchu. Dotyczy to jak czytałam nie tylko migrenowców.
matylda987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 09:48   #584
nokola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Migrena

witam wszystkich, jestem tutaj nowa
po krótce przedstawię swoją sytuację:w zeszłym tygodniu dostałam się do szpitala po tym jak zdrętwiał mi prawy kciuk ręka i kąciki ust.Trwało to ok.5 minut ale potem zaczęła mnie boleć głowa i miałam wysokie ciśnenie. Tomografia nie wykazał żadnego guza ani śladu udaru, Lekarka powiedziała ze wszystko wskazuje na to że mam tzw migrenę acompanion. W dniu wyjścia ze szpitala miałam robiony jeszcze rezonans magnetyczny z którego wyniki dopiero będę odbierać. Otrzymałam receptę na leki na obniżenie ciśnienia i Refastin w razie bólu głowy.Od wczoraj(czyli w dzień po wyjściu ze szpitala) boli mnie cały dzień głowa a lek przepisany nie pomaga, do tego czuję co jakis czas mrowinie w prawej ręce i takie dziwne uczucie w całym ciele i na twarzy jakby zawroty,mrowienie nie potrwafię tego opisać.Nogi jakieś miękkie. Czy miał ktoś podobne objawy? bardzo mnie niepokoją
Pozdrawiam Monika

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

dodam jeszcze,że głowa przewaznie boli mnie u góry na środku głowy a potem z przodu między oczami. Wzięłam dwie tabletki Solpadeine rozpuszczone w wodzie i ból głowy zniknął,zostało lekkie uczucie drętwienia rąk i twarzy do tego takie dziwne miękkie nogi.To takie paskudne uczucie jakby miało mi twarz sparalizować. Dziś też lekko to czuję i do tego takie uderzenia gorąca i zęby zrobiły się bardzo czułe.Czy to wszystko objawy migreny? Nie wiecie jak długo utrzymują się te objawy drętwienia? u mnie dziś to już trzeci dzień Help
nokola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 01:08   #585
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: Migrena

Niestety, nokola, migrena potrafi trwać czasem i tydzień, albo dłużej Polecam poczytać cały wątek, duuuużo różnych informacji i sposobów walki z tą cholerą. To zawsze bardzo indywidualna sprawa - jednym pomaga lawenda, innym ibuprom i zimny okład, a jeszcze innym trzy zastrzyki i tydzień w izolacji.

O migrenie z drętwieniem mięśni czytałam chyba nawet wczoraj na abcmigrena.pl, wrzucili na Fejsie link do artykułu "Rodzaje migren".

----------------

Znalazłam!

Być może to jedna z tych (z aurą):

Migrena podstawna – należy do rzadko występujących i przejawia się jako zaburzenie funkcji pnia mózgu, móżdżku i obu płatów potylicznych. Do jej objawów należą między innymi : podwójne widzenie, obuoczna ślepota, zawroty głowy, szum i dzwonienie w uszach, utrata słuchu, dezorientacja, dyzartria, obustronne drętwienie i osłabienie mięśni.

lub:

Rodzinną migrenę połowiczo-poraźną (charakteryzującą się współwystępowaniem obok bólów głowy niedowładu mięśniowego połowiczego oraz występowaniem tego schorzenia u innych członków rodziny chorego)

Poczytaj, poszukaj. Trzymam kciuki za udaną walkę.
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 21:44   #586
matylda987
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 40
Dot.: Migrena

Bardzo dobra trona. Korzystam z niej na bieżąco. Jest tam m.in dzienniczek migreny, można teżuzyskać rzetelną poradę eksperta. I co najważniejsze nie jest to strona reklamująca a edukacyjna. Podam link do strony Abc migrena, którą poleca Ailanna
http://www.abcmigrena.pl/
matylda987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 17:32   #587
Senna34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez matylda987 Pokaż wiadomość
Bardzo dobra trona. Korzystam z niej na bieżąco. Jest tam m.in dzienniczek migreny, można teżuzyskać rzetelną poradę eksperta. I co najważniejsze nie jest to strona reklamująca a edukacyjna. Podam link do strony Abc migrena, którą poleca Ailanna
http://www.abcmigrena.pl/
Dzięki dziewczyny. Poczytałam, baaaardzo pożyteczna strona.
Senna34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 18:56   #588
matylda987
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 40
Dot.: Migrena

Cieszę się, że się przydała. Można tam wiele dowiedzieć się na temat choroby a także odpowiedzieć sobie na nurtujące nas pytania i wątpliwości
matylda987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 20:40   #589
nokola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Migrena

Dzięki dziewczyny, stronka rzeczywiście pomocna
Bezbólowych dni zyczę
nokola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 08:28   #590
eufrozyna7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 124
Dot.: Migrena

Strona faktycznie bardzo pomocna!
Mój ból trwał ostatnio półtora tygodnia, nie pomagało nic, a zawalone zatoki tylko pogarszały sprawę
eufrozyna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 12:18   #591
matylda987
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 40
Dot.: Migrena

Obecna rozkapryszona aura też przyczynia się do ataków migreny. Na szczęście nie miałam jej juz trzy tygodnie.
matylda987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 18:21   #592
alis01
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Migrena

czytam was od jakiegoś czasu. często boli mie glowa ale nie tak żeby nie można z tym życ.dzisia coś się stało i mam okropny bol. niewem co się dzieje chcemi rozerwac glowe wzielam juz wszystkie tabletki jakie mialam w domu. co robic dzwonic po pootowie?
przepraszam za bledy ale lzy zslaniaja mi widocznosc zalogowal mnie syn bo sama nie daje rady
alis01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 11:53   #593
eufrozyna7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 124
Dot.: Migrena

chyba lekarz będzie tu najlepszym rozwiązaniem
eufrozyna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 20:08   #594
alis01
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Migrena

Dziękuję eufrozyna. Spędziłam dwie godz pod kroplówką. Dzisiaj mnie tylko dziwi, że aby dodać tu swój wpis trzeba czekać na akceptację administratora. Coś niesamowitego. Mój wpis to jak musztarda po obiedzie.
alis01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 20:16   #595
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Migrena

może to jest kwestia tego, że jesteś nową użytkowniczką... Ja nie muszę czekać na żadną akceptację...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 20:57   #596
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez alis01 Pokaż wiadomość
Dziękuję eufrozyna. Spędziłam dwie godz pod kroplówką. Dzisiaj mnie tylko dziwi, że aby dodać tu swój wpis trzeba czekać na akceptację administratora. Coś niesamowitego. Mój wpis to jak musztarda po obiedzie.
Ano faktycznie, napisałaś post wczoraj a dopiero dzisiaj mi się wyświetliło powiadomienie o nowej wiadomości. Z tego co wiem, to pierwsze posty użytkowników są pod kontrolą któregoś z modów.

Szkoda, że skończyło się pod kroplówką jednak. Próbowałaś też spać czy tylko tabletki brałaś?
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 15:19   #597
modna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: Migrena

a czy migreny mogą być spowodowane przesileniem wiosennym? czy to raczej kwestia niewyspania..?
modna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 20:02   #598
Senna34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez modna123 Pokaż wiadomość
a czy migreny mogą być spowodowane przesileniem wiosennym? czy to raczej kwestia niewyspania..?

Mogą być. Ja np częściej miewam migreny na jesieni niż w innych porach roku. Listopad i grudzień, zwłaszcza jak są deszczowe, szare i wietrzne, to dla mnie koszmar.
Pogoda, zmiany klimatyczne mają wpływ na migreny. Przynajmniej u mnie.
Senna34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 08:39   #599
eufrozyna7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 124
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez Senna34 Pokaż wiadomość
Mogą być. Ja np częściej miewam migreny na jesieni niż w innych porach roku. Listopad i grudzień, zwłaszcza jak są deszczowe, szare i wietrzne, to dla mnie koszmar.
Pogoda, zmiany klimatyczne mają wpływ na migreny. Przynajmniej u mnie.
U mnie jest to samo, najgorzej jesienią
eufrozyna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 08:58   #600
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Migrena

Uswiadomiłam sobie czytając Was, że u mnie też nasilenia są głównie jesienią...
Ciekawe to...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-14 18:35:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.