Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-23, 14:19   #121
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Dzięki za przypomnienie i poprawienie humoru
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 14:30   #122
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez Gosia Straszewska Pokaż wiadomość
ano pracuje na kryolanie od paru ladnych lat i owszem, kosmetyki te sa dobre ale na uzytek taki jak opisala poranek (i ona i ja zajmujemy sie make upem zawodowo)
to co pisza na ulotkach to jedno, a praktyka to drugie
dermacolor ma wersje lzejsza ktora jest bezpieczniejsza
jak juz kryc to lepiej kupic w aptece np unifiance la roche posay
poza tym, wiadomo ze jesli ma sie szpecace blizny to wazniejsza jest potrzeba ich zakrycia a 'ryzyko' jest w to wpisane, i tu znow lepiej jednak siegnac po unifiance, mniej trwaly ale o niebo bezpieczniejszy dla skory

dlatego uwazam ze na codzien nalezy uzywac takich 'ciezarow' bardzo ostroznie
zreszta nawet jak sie naklada dermacolor czy inny kamuflarz na skore to trzeba ja bardzo porzadnie nawilzyc przed tym (zwlaszcza pod oczami tam skora jest wyjatkowo cieniutka i wrazliwa)
ciezszy podklad ewentualnie mieszac z kremem

kosmetyki profesjonalne niewatpliwie kusza swoja skutecznoscia jesli chodzi np o krycie i trwalosc ale prawda jest taka ze nalezy bardzo ostroznie je stosowac no i nie sa przeznaczone do codziennego uzytku (moge jedynie sie zgodzic z tym ze fluid ultra foundation moglby byc wyjatkiem)

po prostu - nie sa nastawione na pielegnacje ale na skutecznosc jesli o 'pole manewru' w make upie chodzi czyli np duze napigmentowanie czy duza trwalosc

aha, wazna uwaga, w dzisiejszych czasach napis czy informacja ze kosmetyk jest przebadany niczego tak naprawde nie gwarantuje

Nie zgadzam sie z tym... praca kilka lat na danym kosmetyku nie daje Wam wiedzy jaki on ma wpyw na cerę założycielki wątku ani tym bardziej jaki wpływ na cerę mają inne kosmetyki... Zresztą to brzmi jakby "pracuję na Kryolanie już wiele lat i niejednemu już kuku zrobiłam"
Inna sprawa, że nakładaniem czegokolwiek pod oczy trzeba uważać
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 16:10   #123
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Nie zgadzam sie z tym... praca kilka lat na danym kosmetyku nie daje Wam wiedzy jaki on ma wpyw na cerę założycielki wątku ani tym bardziej jaki wpływ na cerę mają inne kosmetyki...
Inna sprawa, że nakładaniem czegokolwiek pod oczy trzeba uważać
z nakładaniem czego kolwiek na twarz trzeba uważac . odnośnie tego co napisała jo@śka - makijaż telewizyjny jest cięższy i jest go więcej od nakładanego na codzień. Widziałam osoby pracujące w tv, chwilkę przed wejściem na wizję. Ich makijaż jest dość gruby. Ale tego w tv nie widać. no i przede wszystkim jest nakładany przez profesjonalistów, bardzo dokładnie. więc z daleka tego już się tak łatwo nie odróżni. Ale mniejsza z tym, nie o tym była mowa. Ja tylko ciekawa jestem jaki dokładnie jest skład, np. tego podkładu mocno kryjącego. Bo nigdzie nie znalazlam a z chęcią bym go przestudiowała. Bo naprawdę wątpię, aby było w tych kosmetykach więcej szkodliwych składników. Pewnie po prostu jest tak dużo więcej pigmentu. A jak wszystkim wiadomo, więcej pigmentu to większa cena (wyjątek - Dermacol ). Do tego dochodzi kilka opatentowanych składników i już mamy takie wysokie ceny. A pozatym kosmetyki Kryolan są także do tuszowania poważniejszych problemów. Skóra na której są silne zmiany barwnikowe (np. ogniste plamy) może być wiele razy bardziej podatna na wpływ czynników zewnętrznych (w tym kosmetyków) niż normalna skóra. A wątpię, żeby firma o takiej renomie robiła kosmetyki, które mogą podrażnić zmienioną/wrażliwą cerę dużo szybciej niż kosmetyki innych firm.
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 16:22   #124
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez enigma1985 Pokaż wiadomość
Ja tylko ciekawa jestem jaki dokładnie jest skład, np. tego podkładu mocno kryjącego. Bo nigdzie nie znalazlam a z chęcią bym go przestudiowała.
Skoro wypowiadające się tu osoby od lat pracują na Kryolanie to nie powinno być problemu z przepisaniem składów. Prawda?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 16:27   #125
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

ja mam podklady , niektore cienie, fix mam tez z kryolana ale peggy sage ma tez fajny fixator. jesli chodzi o tusze to nie za bardzo mi podpasowaly
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 16:32   #126
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Skoro wypowiadające się tu osoby od lat pracują na Kryolanie to nie powinno być problemu z przepisaniem składów. Prawda?
Teoretycznie nie powinno być problemu. Tak samo jak podanie tych składników, które podobno tak bardzo szkodzą. Wtedy rozmowa byłaby ciekawsza. Ale niestety na razie nikt nie chciał podać składów. Dlatego bardzo proszę - jeśli któraś z pań pracujących na Kryolanie ma chwilkę czasu, to czy mogłaby wpisać skład niektórych podkładów albo korektorów (tych mocniej kryjących). Bo bardzo mi zależy a na necie nie mogę znaleść.
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 16:42   #127
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kryolan -puder transaparentny.Czy ktoś go używa?

mam wlasnie podklady i utrwalacze kryolana i są trwale z tym ze jak napisala poprzedniczka mimo iz sygnowany mianem transparentny to na ciemniejszych cerach moze byc widoczny
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 16:48   #128
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Z podaniem składu jeśli ktoś się uprze pewnie nie będzie problemu. Jest choćby na opakowaniach i jest tego sporo, m.in. Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Benzyl Salicylate,Propylparaben i kilkadziesiąt innych - to Tv Paint Sticks. Myślę jednak, że osobie, która pisała o tym, że kosmetyki Kryloan nie są na codzień i również mnie, nie chodziło aż o to, że jakiś konkretny składnik jest szkodliwy, tylko że kosmetyki cięższe powinno się używać od czasu do czasu, a codziennie najlepiej jakieś lżejsze, a tylko na przebarwienia czy wypryski stosować kryjący korektor i tyle. Nie wiem o co cała ta wojna. Zresztą spytajcie może kosmetyczek jak z tym jest dokładnie.
Kajka 216 - niewątpliwie Kryolan jest świetną firmą. Myślę że małe zainteresowanie spowodowane jest tym, że faktycznie kosmetyki te są produkowane z myślą o profesjonalistach i dystrybutorzy również są na takowych nastawieni, a co za tym idzie, marka ta jest mało znana ogółowi i dosyć trudno dostępna. Z pewnością, jak już pisałam, można wybrać z oferty Kryolana kosmetyki do używania codziennie.

Enigma1985 - wiem w jaki sposób nakłada się podkłady itp. w telewizji. Widziałam nie tylko z daleka. Kosmetyki są cięższe, ale nie jest ich więcej - są po prostu właściwie nałożone...

Pozdrawiam i życzę przyjemnej konwersacji w dalszej części wątku
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 17:11   #129
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez jo@śka Pokaż wiadomość
Z podaniem składu jeśli ktoś się uprze pewnie nie będzie problemu. Jest choćby na opakowaniach i jest tego sporo, m.in. Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Benzyl Salicylate,Propylparaben i kilkadziesiąt innych - to Tv Paint Sticks. Myślę jednak, że osobie, która pisała o tym, że kosmetyki Kryloan nie są na codzień i również mnie, nie chodziło aż o to, że jakiś konkretny składnik jest szkodliwy, tylko że kosmetyki cięższe powinno się używać od czasu do czasu, a codziennie najlepiej jakieś lżejsze, a tylko na przebarwienia czy wypryski stosować kryjący korektor i tyle. Nie wiem o co cała ta wojna. Zresztą spytajcie może kosmetyczek jak z tym jest dokładnie.
Kajka 216 - niewątpliwie Kryolan jest świetną firmą. Myślę że małe zainteresowanie spowodowane jest tym, że faktycznie kosmetyki te są produkowane z myślą o profesjonalistach i dystrybutorzy również są na takowych nastawieni, a co za tym idzie, marka ta jest mało znana ogółowi i dosyć trudno dostępna. Z pewnością, jak już pisałam, można wybrać z oferty Kryolana kosmetyki do używania codziennie.

Enigma1985 - wiem w jaki sposób nakłada się podkłady itp. w telewizji. Widziałam nie tylko z daleka. Kosmetyki są cięższe, ale nie jest ich więcej - są po prostu właściwie nałożone...

Pozdrawiam i życzę przyjemnej konwersacji w dalszej części wątku
no tak. jak pisałam ja przygladałam się osobom pracującym przed kamerami z bliska i daleka. Ale oczywiście w każdej telewizji może być innaczej. a co do szkodliwosci Kryolana - pewnie szkodzą nie bardziej niż inne kosmetyki. a każdy wybiera to co mu pasuje. firma nie jest znana bo rzeczywiście jest nastawiona na inną klientelę. Ja z chęcią wypróbowałabym kilka kosmetyków jakie w swojej ofercie ma Kryolan. I właściwie to mniej się boję tych kosmetyków, niż niektórych dostępnych w normalnej sprzedaży w renomowanych drogeriach. Bo czasami naprawdę można trafić na produkt dla wrażliwców odpychający zapachem alkoholu I na koniec mam nadzieję, że z czasem kosmetyki Kryolan staną się bardziej dostępne
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 17:17   #130
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Enigma1985 - coś dla Ciebie. Ten adres był na stronie Kryolana pod tytułem Dermacolor Camouflage dobór kolorów, ale może ta Pani będzie mogła Ci pokazać jakieś kryolanowskie kosmetyki:
Kielce

PUH Agata Bieńkowska
ul. Duża 20
25-304 Kielce
tel.502-049-834
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 17:26   #131
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez jo@śka Pokaż wiadomość
Enigma1985 - coś dla Ciebie. Ten adres był na stronie Kryolana pod tytułem Dermacolor Camouflage dobór kolorów, ale może ta Pani będzie mogła Ci pokazać jakieś kryolanowskie kosmetyki:
Kielce

PUH Agata Bieńkowska
ul. Duża 20
25-304 Kielce
tel.502-049-834
aaaaaaaaa chyba się zastrzelę
właśnie wczoraj wyjechałam z Kielc. I prawdopodobnie już nie wrócę czemu ja wcześniej nie znalazłam tego adresu (słaby ze mnie szukacz) Teraz jestem w Gorzowie Wielkopolskim. A tu nie ma żadnej konsultantki (ja nie znalazłam ) Ale nic to. Wkrótce jadę do Szczecina odwiedzić babcię, więc jak znajdę trochę czasu to wpadnę do Przedstawiciela Regionalnego tej firmy. I może coś więcej się dowiem
jo@śka - ślicznie dziękuję za chęć pomocy. jesteś kochana
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 17:37   #132
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

a w krakowie mozna zakupic gdzies w jakims sklepie a nie na necie?? no to jak niszzcza skore??? wysuszaja>>
zatykaja pory i robia sie krostki ,przetluszczaja??? mam cere tlusta i takie wysuszenie by sie przydalo
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 17:44   #133
_dorota_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 63
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Własnie napisałam mejla do tego studia
http://www.ateliervisage.com/kontakt.php
czy także sprzedają kosmetyki, czy tylko na nich pracują. Jak dostane odpowiedz to dam Ci znac
Natomiast nie ukrywam że drogą przez mękę jest znalezienie czegokolwiek o tej marce w Krakowie
_dorota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 17:48   #134
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kryolan -puder transaparentny.Czy ktoś go używa?

hdzie mozna go kupic w kraku bo chcialam przetestowac kolorek
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 18:04   #135
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

uuuu
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 18:33   #136
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
a w krakowie mozna zakupic gdzies w jakims sklepie a nie na necie?? no to jak niszzcza skore??? wysuszaja>>
zatykaja pory i robia sie krostki ,przetluszczaja??? mam cere tlusta i takie wysuszenie by sie przydalo
Jeśli podsuszasz swoją tłustą skórę, to bardzo prawdopodobne jest jej coraz większe przetłuszczenie jako reakcja obronna. Zatykanie porów jest sprawą indywidualną, sama musisz określic które skladniki mogą zapchać Twoje pory
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:22   #137
_dorota_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 63
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

olkie - dostałam juz odpowiedź mejlem, owszem sprzedają te kosmetyki, służą doradztwem jeśli chodzi o dobór.
_dorota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:48   #138
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Enigma 1985 - ja kupowałam Kryolana własnie w Szczecinie ,gabinet gdzie miła pani dobiera te kosmetyki znajduje się w studium odnowy biologicznej na Odziezowej 11, jak bedziesz chciala bliższe namiary to moge podać
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:50   #139
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

do olkie ja mam bardzo przetłuszczajaca sie cere i zakupiłam sobie puder ryzowy Anti - shine - cera sie naprawde nie świeci prawie cały dzien, nie mam mowy by zwykłe kosmetyki z drogerii dorównały temu pudrowi
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 20:02   #140
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

napisałam maila do pani, która rozprowadza te kosmetyki w szczecinie z zapytaniem o szkodliwośc tych kosmetyków i oto odpowiedź

Produkty Kryolan stworzono dla potrzeb TV, teatru itp. a więc miały być proste, skuteczne i łagodne dla każdej cery oraz niedrogie na teatralne budżety. W składzie produktów Kryolan nie ma balastu i chemii tak jak w kosmetykach do powszechnego użytku, np. brak witamin, odżywek. Te ostatnie środki aplikuje się skórze najlepiej na noc w postaci np. kremów. W dzień makijaż musi być trwały. Ponadto są to produkty renomowanej niemieckiej firmy, testowane i pochodzą z serii przeznaczonej właśnie dla wrażliwej cery.

Proszę stosować bez obaw!
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 21:23   #141
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez kajka216 Pokaż wiadomość
Enigma 1985 - ja kupowałam Kryolana własnie w Szczecinie ,gabinet gdzie miła pani dobiera te kosmetyki znajduje się w studium odnowy biologicznej na Odziezowej 11, jak bedziesz chciala bliższe namiary to moge podać
Dzieki za info. Salon znajde. Mam nadzieję, że coś dla siebie znajdę

Cytat:
Napisane przez kajka216 Pokaż wiadomość
napisałam maila do pani, która rozprowadza te kosmetyki w szczecinie z zapytaniem o szkodliwośc tych kosmetyków i oto odpowiedź

Produkty Kryolan stworzono dla potrzeb TV, teatru itp. a więc miały być proste, skuteczne i łagodne dla każdej cery oraz niedrogie na teatralne budżety. W składzie produktów Kryolan nie ma balastu i chemii tak jak w kosmetykach do powszechnego użytku, np. brak witamin, odżywek. Te ostatnie środki aplikuje się skórze najlepiej na noc w postaci np. kremów. W dzień makijaż musi być trwały. Ponadto są to produkty renomowanej niemieckiej firmy, testowane i pochodzą z serii przeznaczonej właśnie dla wrażliwej cery.

Proszę stosować bez obaw!
Info przydatne. Aczkolwiek z tego typu informacjami trzeba być ostrożnym
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 08:32   #142
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Cytat:
Napisane przez _dorota_ Pokaż wiadomość
Własnie napisałam mejla do tego studia
http://www.ateliervisage.com/kontakt.php
czy także sprzedają kosmetyki, czy tylko na nich pracują. Jak dostane odpowiedz to dam Ci znac
Natomiast nie ukrywam że drogą przez mękę jest znalezienie czegokolwiek o tej marce w Krakowie

oczywiscie ze sprzedaja
w tym wlasnie studio mozna dobrac kolory, zamowic kosmetyki i pani sprowadzi z siedziby
ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 18:49   #143
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Kupiłam w zeszłym tygodniu parę kosmetyków Kryolana.Zeskanowałam ich opakowania ze składem:

1) TV Stick
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520

Edytowane przez Akszeinga
Czas edycji: 2016-05-09 o 02:55
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 18:53   #144
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

2) Ultrafoundation
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520

Edytowane przez Akszeinga
Czas edycji: 2016-05-09 o 02:55
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 18:58   #145
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

3) Puder sypki
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520

Edytowane przez Akszeinga
Czas edycji: 2016-05-09 o 02:55
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 19:15   #146
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

4) Dermacolor Camouflage
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520

Edytowane przez Akszeinga
Czas edycji: 2016-05-09 o 02:55
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 19:19   #147
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

5) Baza
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520

Edytowane przez Akszeinga
Czas edycji: 2016-05-09 o 02:55
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 19:28   #148
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

6) Pomadki
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520

Edytowane przez Akszeinga
Czas edycji: 2016-05-09 o 02:55
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 20:06   #149
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

Akszeniga - jestes wizazystką?? Pytam bo widzę, że niemało rzeczy nakupowałas u Kryolana i co zadowolona jestes??
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 00:33   #150
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: dziwi mnie małe zainteresowanie Kryolanem ja się w nim zakochałam!!!

[QUOTE=jo@śka;3520962]Z podaniem składu jeśli ktoś się uprze pewnie nie będzie problemu. Jest choćby na opakowaniach i jest tego sporo, m.in. Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Benzyl Salicylate,Propylparaben i kilkadziesiąt innych - to Tv Paint Sticks. Myślę jednak, że osobie, która pisała o tym, że kosmetyki Kryloan nie są na codzień i również mnie, nie chodziło aż o to, że jakiś konkretny składnik jest szkodliwy, tylko że kosmetyki cięższe powinno się używać od czasu do czasu, a codziennie najlepiej jakieś lżejsze, a tylko na przebarwienia czy wypryski stosować kryjący korektor i tyle. Nie wiem o co cała ta wojna.

dokladnie!nic dodac nic ujac a tu cala horda naskoczyla jakbym ja z porankiem jakis atak przypuscila, ech te porownania z kremami przeciwzmarszczkowymi polecanymi przez malolaty albo interpretacja jakobym ja np twierdzila ze robie ludziom kuku uzywajac kryolanu, sa delikatnie mowiac nie na miejscu :/

po prostu: wszystko jest dla ludzi ale trzeba swiadomie z pewnych rzeczy korzystac

a z tym ladowaniem 'wiekszej ilosci' w tv to bzdura, zwlaszcza teraz w dobie cyfrowego obrazu

zawsze obowiazuje zasada zeby danych kosmetyki nakladac tylko tyle ile potrzeba, nie za duzo!

a o szkodliwosci (zwlaszcza dla porow) noszenia ciezkiego make upu na codzien to wam kazda kosmetyczka czy dermatolog powie i jak zescie dociekliwe wyluszczy szczegolowa analize wplywu poszczegolnych skladnikow na skore

PS: tez nie lubie tuszy Kryolanu

ale szminki sa dobre, jednak jakoze sa z gatunku tych trwalych tez nie polecam na codzien coby ust nie wysuszyc
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-02 11:40:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.