Problem z potencja chlopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-27, 16:15   #1
asia9412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4

Problem z potencja chlopaka


Witam wszystkich,
Mam problem .. a raczej mój chłopak. Jesteśmy ze sobą okolo 3 miesiące, mamy po 18 lat, ale jeszcze nie doszlo do naszego pierwszego razu. Ja jestem dziewicą a on prawiczkiem . Od niedawna zauważyłam niepokojący fakt . Przy zblizeniach jego penis juz nie osiaga erekcji . Otóz czasami pieszcze jego penisa rekami to nie osiaga on pelnego wzwodu. Jest miękki i mały . Robie to na rozne sposoby - lekko mocno.. pytam czy sie stresuje ale mówi ze nie i ze sprawia mu to przyjemnosc. Probuje masy podniecajacych pieszczot , pamietam ze kiedyś czułam jego erekcje podczas zwykłego całowania .. czyzbym mu sie znudzila ? Spytalam go czy czesto sie masturbuje .. Powiedzial ze robil to od konca podstawowki czasami dosc czesto az do momentu gdy jestesmy razem: teraz robi to czasami . Pozniej odważyłam się zapytac dlaczego jego penis nie osiaga erekcji.. troszke sie zaklopotal i powiedzial ze ten problem nie ma miejsca tylko w trakcie naszych spotkan, a nawet w domu nie moze "utrzymać"go w pionie. Powiedzial ze to moze od masturbacji ktora ograniczyl do 2-3 razy na tydzien. Wiem , ze dobrze sie odzywia , jego waga jest prawidlowa i uprawia on wiele sportów ale nie przyjmuje zadnych suplementów. Nie wiem co jest nie tak , moze zachorowal na impotencje.. ?nie chce proponowac mu by udał sie do seksuologa bo zle sobie o mnie pomysli. Czy to przejsciowy problem czy cos powazniejszego ?
P.S dodam ze w ciagu ostatniego roku podobno nie chorowal i nie przyjmowal zadnych leków

Edytowane przez asia9412
Czas edycji: 2012-09-27 o 16:17
asia9412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 17:01   #2
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Problem z potencja chlopaka

Może spróbuj seksu oralnego?
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 17:26   #3
asia9412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z potencja chlopaka

sądze , ze troszke na to za wczesnie. po za tym nie wiem czy to da efekt.. mówi ze nawet gdy sie masturbuje nie doznaje pelnej erekcji
asia9412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 17:26   #4
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Problem z potencja chlopaka

może się stresuję.. albo spróbuj jakoś urozmaicić wasz związek żeby nabrał ochoty.. w gre wchodzi sexi bielizna albo czułe słówka
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 17:42   #5
asia9412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z potencja chlopaka

Tak jak napisalam ... problem nei dotyczy tylko naszych spotkan, on ogolnie ma taki problem.
asia9412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 17:43   #6
mellisse
Raczkowanie
 
Avatar mellisse
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Problem z potencja chlopaka

a może to od tej masturbacji, teraz musi się nagimnastykować, nastarać żeby można było się podniecić...
__________________
mellisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 18:40   #7
asia9412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z potencja chlopaka

Cytat:
Napisane przez mellisse Pokaż wiadomość
a może to od tej masturbacji, teraz musi się nagimnastykować, nastarać żeby można było się podniecić...
ale ograniczenie do minimum stopniowo naprawi problem ?
asia9412 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 19:38   #8
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Problem z potencja chlopaka

Cytat:
Napisane przez asia9412 Pokaż wiadomość
ale ograniczenie do minimum stopniowo naprawi problem ?
Tego raczej nie da się przewidzieć, zwłaszcza że nie znamy przyczyny i możemy tylko się domyślać, co jest powodem jego problemów.
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 07:26   #9
luckyman
Przyczajenie
 
Avatar luckyman
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 28
Dot.: Problem z potencja chlopaka

Hej dziewczyny,
Myślę, że dalsze ograniczanie masturbacji u chłopaka nie ma sensu. Gdy wszystko jest w porządku to po jakiejś godzinie lub dwóch od masturbacji jego penis powinien być w 100% gotowy do odbycia stosunku. Chyba, że szczytował już np 5 razy pod rząd, no to wtedy nie zdziwiłbym się, że może potrzebować dłuższego odpoczynku. Jeżeli np. chłopak masturbował się wczoraj, to dzisiaj bez żadnych przeszkód powinien móc odbyć stosunek. Może wystąpić nieco mniejsza objętość ejakulatu lub mniejsza ilość plemników niż zwykle, ale erekcja i wytrysk powinny być ok.
Z tego co czytam, to coś jest chyba nie tak, tym bardziej, że chłopak sam ze sobą też nie osiąga pełnej twardości członka. Może faktycznie spróbuj innych pieszczot, np oralnych, które spowodują u niego większe podniecenie.
Jest tylko jedna rzecz, u młodych chłopców, u początków współżycia, występuje często spore podniecenie i do tego wystarczy sam widok nagiej partnerki (stąd przecież częste problemy z przedwczesnym wytryskiem) , dlatego jeśli nie udałoby się osiągać pełnego wzwodu, kolega powinien zgłosić się do lekarza... Ty sama na pewno nie powinnaś się obwiniać o jakieś błędy jeśli on faktycznie w czasie masturbacji nie osiąga wzwodu.
luckyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 07:41   #10
IamYourDesire
Przyczajenie
 
Avatar IamYourDesire
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: Problem z potencja chlopaka

Masturbacja w takich przypadkach raczej pomaga, bo regularnie poprawia ukrwienie i krążenie w tej części ciała Niech spróbuje pierścieni erekcyjnych albo jakichś innych opasek, które się zakłada u podstawy. Taki bajer jest głownie skierowany dla facetów, którzy nie maja problemów, żeby podwoić objętość, ale w tym przypadku może też pomóc. warto spróbować. Mnie to wygląda na jakiś problem zdrowotny jeśli całkowicie wykluczamy stres, brak snu, dużo pracy - mało odpoczynku.
IamYourDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 10:02   #11
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Problem z potencja chlopaka

sproboj namowic goscia na tydzien bez masturbacji

jesli bedzie mial dzien bez stresu i bez zmeczenia i bedzie po tygodniowym poscie to powinien miec poprawna erekcje

jesli nie osiagnie jej , to wyslij go do lekarza
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 11:48   #12
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Problem z potencja chlopaka

Cytat:
Napisane przez otoMati Pokaż wiadomość
sproboj namowic goscia na tydzien bez masturbacji

jesli bedzie mial dzien bez stresu i bez zmeczenia i bedzie po tygodniowym poscie to powinien miec poprawna erekcje

jesli nie osiagnie jej , to wyslij go do lekarza
mysle ze to dobry pomysl. nawet nie tydzien a dluzej.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 14:04   #13
kleo1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 380
Dot.: Problem z potencja chlopaka

czy identycznych temtów nie było już 100?
__________________
To jest moje prywatne zdanie, zbudowane na moich subiektywnych doświaczeniach. Mogę się mylić.
kleo1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 20:57   #14
AnnaOD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z potencja chlopaka

Ja po pierwsze starałabym się pomóc chłopakowi, wspomóc go, a nie w żaden sposób dołować. Ponadto, tak zastanawiając się nad możliwymi działaniami raczej nie poleciłabym mu stosowania środków że tak to określę (na bazie reklam w TV) poprawiających erekcje w godzinę, na godzinę... itp. Bo zastanówcie się co powoduje erekcję (nie chodzi mi o fakt podniecenia, ale o jej że tak to napisze fizyczny mechanizm) i skoro jest jak jest to jak tego rodzaju środki wpływają np. na serce... A swoją droga ciekawie uważam, temat został opisany na jednym z blogów... http://www2010.blog.onet.pl/?p=82 Chyba gdybym miała wybierać i doradzać, to poszłabym w tym kierunku...
AnnaOD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 16:30   #15
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Problem z potencja chlopaka

Nie odkopujemy starych tematów.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 17:30:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.