Dobry dentysta Kielce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-04, 11:42   #1
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq

Dobry dentysta Kielce


Witam, szukałam , szukałam i nie znalazłam takiego wątku , wiec jeśli gdzieś przeoczyłam to proszę o połączenie
Otoz jestem straszna panikara jesli chodzi o dentystę , pewnie dlatego ze dotąd nie miałam za miłych wspomnień, a niebawem chciałam sie wybrać aby sprawdzić stan moich zębów..wiec mam pytanie czy znacie jakiegoś dobrego, wyprobowane dentystę w Kielcach ?do którego chodzicie bez bolu brzucha i strachu?
__________________
[B]Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni
Twojego życia
Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu
wszystko zaczyna się walić

Biustonosze:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post77106731
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 08:57   #2
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Dobry dentysta Kielce

nikt nie zna
__________________
[B]Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni
Twojego życia
Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu
wszystko zaczyna się walić

Biustonosze:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post77106731
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 14:12   #3
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Ja znam Jesli nadal jestes zainteresowana to napisz
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 18:48   #4
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Dobry dentysta Kielce

ojj ja tez jestem straszna panikara, jak slysze tylko slowo "dendysta" to chce uciekac jak najdalej
Jednak trafilam na cudowna kobietke, ktora jest nie tylko mila osobka, ale leczy tak, ze z checia do niej chodzilam.
Polecam denstytke w Domu Rzemiosla
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 21:35   #5
kermicik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry dentysta Kielce

ja i cala moja rodzina chodzimy do dentysty na pl. wolnosci. Niziurski sie nazywa (imienia nie pamietam). gabinet ma w kamienicy zaraz za salonem Orange (taki zykly blok, w ktorym mieszkanie jest przerobione na gabinety lekarskie-w tym samym mieszkaniu jest tez ginekolog, jego brat o ile sie nie myle. Tak naprawde nie wiem czy jest dobry, bo nie mam porownania z innymi, ale sprawia dobre wrazenie. a co najwazniejsze moj tata, ktory unikal dentystow jak ognia tez sie dal namowic na wizyte i ... wrocil zadowolony.
kermicik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 22:39   #6
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: Dobry dentysta Kielce

a ja z czystym sercem i dużym entuzjazmem polecam dr. Witkowskiego, on co prawda przyjmuje nie w kielcach a w Jedzrejowie, ale jest doskonałym lekarzem, cierpliwy, "operuje " bezboleśnie i w dodatku jest bardzo tani.
Mimo żen ie mam za dużo czasu, jeżdże do niego z Krakowa.
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 22:51   #7
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Dobry dentysta Kielce

ja znam
Mam porownanie i babka leczy zeby b.szybko,plomby sie nie krusza(odpukac) znieczulenie nic nie boli.
przyjmuje na Klonowej (nad zalewem)jakbys chciala szczegoly to na PW
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 09:36   #8
dorocik39
Przyczajenie
 
Avatar dorocik39
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Ja polecam dr.Reginę Gniadek.
Przyjmuje na ul.Maksymiliana Strasza 3A (na "Barwinku"-bliziutko ostatniego przystanku 48) tel.041-368-66-86
Przesympatyczna i przemiła osoba a ząbki leczy bezboleśnie,bezstresowo i jakościowo bardzo dobrze(jest bardzo dokładna)
Nadmienię iż posiadam jeszcze plombki które założyła mi 19 lat temu.
dorocik39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 12:10   #9
modent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry dentysta Kielce

A polecam wszystkim sprawdzić on line taki adresik gabinetu dentystycznego www.modent.eu
Zobaczcie galeria uśmiech... a o bólu i stresie to juz dawno można zapomnieć!
Polecam!!
modent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 17:50   #10
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Na Sandomierskiej 71 bodajże, nie bedziesz pamiętać o bólu, bo babka nawija całą wizyte i bedziesz myślała tylko o tym, żeby przestała paplać <hahaha>
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:31   #11
Toxi
Raczkowanie
 
Avatar Toxi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Piekła ;)
Wiadomości: 146
Dot.: Dobry dentysta Kielce

PILNIE potrzebny dobry stomatolog z Kielc, lub tzw. klinika stomatologioczna BARDZO WAZNE w tym przypadku przede wszystkim przyjazna dla ludzi z tak zwana DENTOFOBIA .
-dobra
-rzetelna
-z szerokim zapleczem personelowym (tj.lek.stomatolog,lek.st om.chirurg itp.. poniewaz potrzeba cos wiecej niz zwyklgoe leczenia zapobiegawczego )



Wszystkich ktorzy posiadaja jakies informacje czy opinie o tego typu placowkach w KIELCACH bardzo prosze o inofo
__________________
dokąd zmierzasz Polsko????W PISSSS-du..
cielsko won!podejście nr.3/2011 DUKANKOSTART-->90,0 META--> 64 kg
90->89->88->87->86->85->84->83->82->81->80->
79->78->77->76->75->74->73->72->71->70->
69->68->67->66

Toxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 20:33   #12
Attih
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Miałam ten sam problem, od zawsze panicznie bałam się dentysty jednak to się zmieniło. Od dawna juz chodzę do pana doktora (dentysty) na Massalskiego na przeciw galerii świetokrzyskiej (na slichowicach) Ten dentysta jest naprawdę niesamowity, szczerze polecam. Jest bardzo delikatny, co chwilę pyta czy boli. Dzisaj też była w tym gabinecie i bez leku dałam sobie założyc plombę bez znieczulenia bo wiem że naprawdę ten dentysta jest bardzo delikatny i muszę powiedzieć, że sę nie zawiodłam. Kiedyś z płaczem siedziałam przerażona na fotelu u dentystyi nie dawałam sie dotknąć na szczęście to sie zmieniło.
__________________
saikou no hibi datta umare kawattara mata aou...
Attih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:30   #13
mgielka1985
Przyczajenie
 
Avatar mgielka1985
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 18
Send a message via Skype™ to mgielka1985
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Ja mogę z czystym serduchem polecić stomatologa-chirurga. Polecam w szczególności jeżeli chodzi o usuwanie ząbków. Doktor Lesław Menet. Przyjmuje w Citodent na Ogrodowej (kasa chorych) i na Warszawskiej ma prywatny gabinet.
mgielka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 21:22   #14
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Cytat:
Napisane przez mgielka1985 Pokaż wiadomość
Ja mogę z czystym serduchem polecić stomatologa-chirurga. Polecam w szczególności jeżeli chodzi o usuwanie ząbków. Doktor Lesław Menet. Przyjmuje w Citodent na Ogrodowej (kasa chorych) i na Warszawskiej ma prywatny gabinet.

Ja również polecam dr Meneta jako chirurga, usuwałam u niego źle rosnące dwie ósemki i doktor poradził sobie bardzo dobrze. Przychodzą do niego też osoby którym inny stomatolog źle wyrwał zęba - tzn. zostawił kawałek i dr kończy robotę

Jako stomatologa polecam dr Pawła Baruchę, przyjmuję na ul. Wyspiańskiego 1 na Bocianku od ul. Warszawskiej.
Jest dokładny, byłam u 2 inych dentystów z bolącym zębem którzy mówili że wszystko jest ok i dopiero on przyjrzał się dokładnie i zauważył że po prostu plomba już się nie trzyma.
Jestem zadowolona z niego i polecam go.
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 07:19   #15
mgielka1985
Przyczajenie
 
Avatar mgielka1985
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 18
Send a message via Skype™ to mgielka1985
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Mam prośbę o opinię. Czy ktoś z Was leczył ząbki u doktor stomatolog Joanny Gałuszka-Garnuszek?? Wypowiedzcie się proszę.
mgielka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 19:08   #16
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: Dobry dentysta Kielce

to juz lepiej podjedz do Krakowa i uderzaj do Galerii Usmiechu
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 18:34   #17
koniczyna_clover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Ja poelcam panią Alicję Szot Trepka z ulicy Piramowicza, anioł nie lekarz. Delikatna i dla dorosłych i dzieci, do tego staranna i niedrogo.
koniczyna_clover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 15:21   #18
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Ja od kilku lat chodze do dr Giedyk, ma gabinet przy Placu Wolnosci. Chodze do niej za kazdym razem kiedy przyjezdzam do Polski. Jest jedyna dentystka ktora mnie nie przeraza i niegdy nie mialam problemow z zadnym zebem ktorego mi zrobila.
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 12:25   #19
xxxckxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 71
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Odświeżę temat, ponieważ sama muszę w niedługim czasie wybrać się do dentysty a strasznie się boję.... od ostatnich wpisów minęło już trochę czasu więc może pojawi się ktoś nowy kto mi poda jakieś namiary na dobrego dentystę, który "robi" bezboleśnie zęby... muszę iść z jedynką więc nie chcę, żeby mi ktoś tego zęba spitolił...
xxxckxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 17:56   #20
Cinnamonka
Przyczajenie
 
Avatar Cinnamonka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry dentysta Kielce

A ja osobiście z całego serca mogę polecić dr Milewską, która przyjmuje na ul. Urzędniczej (dokładny adres jest gdzieś w internecie)
Pani doktor jest nie tylko bardzo dokładna, ładnie i estetycznie odbudowuje zęby (na czym pewnie Ci bardzo zależy, skoro chcesz leczyć zęby z przodu), ale też jest delikatna i wyrozumiała - odkąd zaczęłam się u niej leczyć nie pójdę do innego dentysty
Cinnamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 10:43   #21
Miczkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Miczkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry dentysta Kielce

hej dziewczynkia ja polecama calym sercem dr Matykiewicz,przyjmuje na Slichowicachbardzo mila kobitka i dobrze leczy zabki
Miczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 15:05   #22
paulllinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 169
Dot.: Dobry dentysta Kielce

dr. Stankiewicz na ul. Prostej
jest bardzo miła
przyjmuje prywatnie i na fundusz polecam

natomiast odradzam P.Grudnika na Plantach.
paulllinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 09:46   #23
12ewa34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 57
Dot.: Dobry dentysta Kielce

A dr Stankiewicz gdzie dokładnie przyjmuje? Bo nie mogę znaleźc numeru na internecie )
Zna ktoś jeszcze kogoś godnego polecenia? Najlepiej na NFZ
12ewa34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 21:07   #24
xxxckxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 71
Dot.: Dobry dentysta Kielce

A czy ktoś się leczył z Moto-Med? Poszłam do jakiegoś dentysty, było wszystko ok aż do dzisiaj.. wspomniana wcześniej jedynka chyba nie została dobrze wyleczona, bo tak mnie boli, że szok.. a w moto-med można robic pod narkozą i to by mi najbardziej pasowało..
xxxckxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 08:35   #25
xxxckxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 71
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Zapisałam się do dr. Milewskiej i mam nadzieję, że mi pomoże.. Pani, która odebrała telefon powiedziała, że jak mnie boli to nie wyjścia i muszę przyjśc między pacjentami.. boję się jak nie wiem idę dopiero na 15 i do tego czasu nie mogę nic jesc, bo za każdym razm jak tylko dotknę zęba to jest tragedia... mam nadzieję, że nie będzie kanałowego

Powiem tak: ODRADZAM dr. Matykiewicz, która przyjmuje na Fosforytowej.. byłam u niej z tą jedynką...
Gabinet ma dwa stanowiska, bo przyjmują dwie panie jednocześnie. Kiedy przyszłam w gabinecie byłam ja i jeszcze jedna pacjentka a oprócz nas, były jeszcze chyba 3 czy 4 osoby! Jeden pan siadł na przeciwko fotela i patrzył jak dentystka mi robi zęba! Strasznie krępujące...
Dr Matykiewicz nie powiedziała mi co będzie robione tylko kazała usiąśc na fotel i wstrzyknęła mi znieczulenie. Po zabiegu (nie powiem, ale z wierzchu ząb wyglądał super) kazała mi zgryźc i pytała czy coś mi przeszkadza, bo jak tak to ona jeszcze dopiłuje.. no ludzie.. miałam zdrętwiałe pół twarzy i nic nie czułam to jak mi miało przeszkadzac...
Wszystko spoko loko, wróciłam do domu i zajrzałam od drugiej strony za pomocą drugiego lusterka... widac było ciemną plamę, więc ząb nie został do końca oczyszczony i dziś po pół roku od zabiegu zaczął mnie bolec! Powiem tylko, że ostatni raz ząb mnie bolał kilka lat temu...
Nie wiem ile to mnie kosztowało, bo płaciła mama, ale wiem jedno - więcej tam nie pójdę!!!
Kiedyś się tam leczyłam, potem się zbuntowałam.. zaczął mnie bolec ząb, poszłam, spieprzyła sprawę, bałam się dentystów, potem poszłam z jedynką i znowu klapa. Mam straszny lęk przed wizytą dzisiejszą właśnie dzięki tym doświadczeniom, ale muszę...
xxxckxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 16:47   #26
12ewa34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 57
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Napisz po wizycie czy dobrym fachowcem jest ta pani dr i czy dużo zapłaciłas
12ewa34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 13:26   #27
xxxckxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 71
Dot.: Dobry dentysta Kielce

No więc.
Okazało się, że mój ząb jest martwy... mam leczenie kanałowe. Byłam na dwóch wizytach i łącznie zapłaciłam 100zł i teraz na 3 wizycie w piątek będę miała wypełniane kanały.
Co do pani doktor.. hmm.. ja do niej raczej nie wrócę.. dlatego, że po pierwsze ja musiałam wyjśc z inicjatywą znieczulenia, bo wcale nie chciała mi dac.. a jak już dała to za mało i wciąż czułam ból i to nie mały... po drugie parę razy zahaczyła mi o zęba lusterkiem.. a ząb miałam wrażliwy na dotyk więc to tylko potęgowało ból...
na innym forum dostałam adres:
Dorota Garbas
ul.Jagiellońska 23
i tel.041-3683097

i jak tylko skończę z tą jedynką to pójdę do niej.. mam nadzieję, że okaże się lepsza
xxxckxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 21:36   #28
emi29w
Zakorzenienie
 
Avatar emi29w
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 6 602
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Cytat:
Napisane przez mgielka1985 Pokaż wiadomość
Ja mogę z czystym serduchem polecić stomatologa-chirurga. Polecam w szczególności jeżeli chodzi o usuwanie ząbków. Doktor Lesław Menet. Przyjmuje w Citodent na Ogrodowej (kasa chorych) i na Warszawskiej ma prywatny gabinet.
Ja również polecam tego dentystę, na wyrwanie dłużej czekałam w kolejce 15min niż sam zabieg który trwał 3min. wyrywalam ósemkę. Przyjmuje na ul.Warszawskiej 166 lok46 i na ul. Ogrodowej 3 w CITODENT, najlepszy do wyrywania ząbków, nawet leku przeciwbólowego nie bralam.
A jeszcze chodzę do państwa Fedczynów na ul.Warszawskiej (46 nie pamietam) koło Sądu Rejonowego, kobieta również miła, dokładna, co chwile pyta czy wszystko ok?
Edycja :adres ul.Warszawska 28/1 koło Centrum Handlowego Korona

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

A swojego Malucha(2 latka) prowadzam do Dr. Aliny Śmiech na ul.Wapiennikowej 15, gabinet prywatny, ale bardzo miła kobieta i asytentke też ma miłą, robi kolorowe plomby i daje dzieciom naklejki, wysłucha co się mówi, bije od niej spokój i opanowanie, nie zlości się na dziecko. Jest specjalista II stopnia stomatologii dzieciecej, a i ma specjalne wiertełka dla dzieci.

Edytowane przez emi29w
Czas edycji: 2012-01-25 o 12:54 Powód: adres
emi29w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 11:56   #29
mgielka1985
Przyczajenie
 
Avatar mgielka1985
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 18
Send a message via Skype™ to mgielka1985
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Drogie wizażanki.
Ja w ostatnim czasie wypróbowałam kilku stomatologów.

Robert Goraj - zafundował mi siedmiotygodniową gehennę po usunięciu zęba. Byłam o włos od szpitala, zjadłam tonę antybiotyków i byłam nie do życia... Uratował mnie doktor Menet. Pana Roberta nikomu nie polecam, chyba, że na usuwanie kamienia, a i tego nie jestem pewna...

Leszek Zimny - super opinie, niby wszystko ok, ale zrobione ząbki rozleciały mi się w ciągu 2 lat - jednego musiałam usunąć....

Aktualnie kończę leczenie u dr Agaty Miszczyk-Lewandowskiej.
Bardzo przyjemny, estetyczny Gabinet. Po weryfikacji stanu uzębienia uzyskałam pełną informację co jest do zrobienia. Informacja wyczerpująca, jeśli jesteśmy dociekliwi, dostaniemy info łącznie z rozrysowaniem jak to będzie wyglądało

Pani Agata pracuje bardzo szybko, ponieważ cały czas towarzyszy jej asystentka, która sprawnie podaje wszystko co potrzebne, więc pani doktor nie odrywa się od pacjenta. Podczas zabiegów pacjent dosłownie leży na fotelu oglądając jakieś tam tv.

Znieczulenie o dziwo do zniesienia, przed wstrzyknięciem dziąsło smarowane jest żelem (mniemam, że przeciwbólowym) o owocowym smaku. Zaznaczam, że nie znoszę momentu wstrzykiwania znieczulenia, a tu jest ok. Wykorzystują jakąś dziwną maszynkę - to nie jest normalny zastrzyk. Samo leczenie absolutnie bezbolesne.

Plomby ładnie ukształtowane. Leczenie kanałowe również szybkie i bezbolesne, również już kiedy znieczulenie ustąpi (później tylko przez tydzień dyskomfort przy nagryzaniu). teraz robiłam również jedynki - zrobione bardzo ładnie, ząbki wyglądają jak "nowe"

Chciałabym się wypowiedzieć również na temat trwałości i długoterminowych efektów leczenia, ale leczę się tam dopiero od sierpnia... Zaznaczam, że trwałość jest dla mnie bardzo ważna, bo właśnie teraz poprawiana jest praca wyżej wymienionych i wcześniejszych jeszcze.

Ceny nie najniższe, ale znośne.
Wypełnienia 120-170 zł, w zależności od tego, który to ząb (im dalej tym drożej). Leczenie kanałowe 300-400 zł + 20 zł zdjęcie po leczeniu kanałowym + ewentualne wzmocnienia (jakoś 400 zł za wzmocnienie z włókna szklanego) przed finalnym wypełnieniem. Oczywiście im gorszy stan zęba tym będzie to większy wydatek, bo przy pełnej odbudowie zęba mogą dojść jeszcze korony, i tu cena zależy od tego czy to w pełni porcelanowe, czy też z jakimś tam metalem w środku - od 800 zł w górę.

To tyle co wiem. Na chwilę obecną moja opinia jest jak najbardziej pozytywna i polecam ten gabinet. Test czasu pokaże czy moje ząbki będą się trzymać, czy też rozlecą jak po wizytach u poprzednich stomatologów...
mgielka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 17:43   #30
kermicik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Cytat:
Napisane przez mgielka1985 Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki.
Ja w ostatnim czasie wypróbowałam kilku stomatologów.

Robert Goraj - zafundował mi siedmiotygodniową gehennę po usunięciu zęba. Byłam o włos od szpitala, zjadłam tonę antybiotyków i byłam nie do życia... Uratował mnie doktor Menet. Pana Roberta nikomu nie polecam, chyba, że na usuwanie kamienia, a i tego nie jestem pewna...

Leszek Zimny - super opinie, niby wszystko ok, ale zrobione ząbki rozleciały mi się w ciągu 2 lat - jednego musiałam usunąć....

Aktualnie kończę leczenie u dr Agaty Miszczyk-Lewandowskiej.
Bardzo przyjemny, estetyczny Gabinet. Po weryfikacji stanu uzębienia uzyskałam pełną informację co jest do zrobienia. Informacja wyczerpująca, jeśli jesteśmy dociekliwi, dostaniemy info łącznie z rozrysowaniem jak to będzie wyglądało

Pani Agata pracuje bardzo szybko, ponieważ cały czas towarzyszy jej asystentka, która sprawnie podaje wszystko co potrzebne, więc pani doktor nie odrywa się od pacjenta. Podczas zabiegów pacjent dosłownie leży na fotelu oglądając jakieś tam tv.

Znieczulenie o dziwo do zniesienia, przed wstrzyknięciem dziąsło smarowane jest żelem (mniemam, że przeciwbólowym) o owocowym smaku. Zaznaczam, że nie znoszę momentu wstrzykiwania znieczulenia, a tu jest ok. Wykorzystują jakąś dziwną maszynkę - to nie jest normalny zastrzyk. Samo leczenie absolutnie bezbolesne.

Plomby ładnie ukształtowane. Leczenie kanałowe również szybkie i bezbolesne, również już kiedy znieczulenie ustąpi (później tylko przez tydzień dyskomfort przy nagryzaniu). teraz robiłam również jedynki - zrobione bardzo ładnie, ząbki wyglądają jak "nowe"

Chciałabym się wypowiedzieć również na temat trwałości i długoterminowych efektów leczenia, ale leczę się tam dopiero od sierpnia... Zaznaczam, że trwałość jest dla mnie bardzo ważna, bo właśnie teraz poprawiana jest praca wyżej wymienionych i wcześniejszych jeszcze.

Ceny nie najniższe, ale znośne.
Wypełnienia 120-170 zł, w zależności od tego, który to ząb (im dalej tym drożej). Leczenie kanałowe 300-400 zł + 20 zł zdjęcie po leczeniu kanałowym + ewentualne wzmocnienia (jakoś 400 zł za wzmocnienie z włókna szklanego) przed finalnym wypełnieniem. Oczywiście im gorszy stan zęba tym będzie to większy wydatek, bo przy pełnej odbudowie zęba mogą dojść jeszcze korony, i tu cena zależy od tego czy to w pełni porcelanowe, czy też z jakimś tam metalem w środku - od 800 zł w górę.

To tyle co wiem. Na chwilę obecną moja opinia jest jak najbardziej pozytywna i polecam ten gabinet. Test czasu pokaże czy moje ząbki będą się trzymać, czy też rozlecą jak po wizytach u poprzednich stomatologów...

Witm,
dawno sie nie udzielam tutaj na watku, ale po przeczytaniu ostatnich opinii postanowilam znow cos napisac.
Kiedys dodoalam komentarz dnosnie dentysty na pl. wolnosci (Niziurski), gdzie napisalam, ze wydaje mi sie, ze jest dobrym stomatologiem i ... chyba nadal tak twierdze, tylke tylko, ze juz u niego sie nie lecze. Poniewaz leczylam sie u niego dosc regularnie, stwierdzilam, ze czas go sprawdzic i wybrac sie do innego stomatologa i potwierdzic wszystko to, co mi mowil. Trafilam do L.Zimnego tak polecanego na frum i... masakra. Niedelikatny, naburmuszony, nie informuje o tym co robi i jak ewentualnie ma pzebiegac dalsze leczenie. Nastepnego stomtologa jakiego odwiedzilam to p. Agate Miszczyk-Lewandowska. Jak na razie jestem zadowolona. P. doktor jest w stanie dopasowac sie do mnie czasowo (jestem przyjezdna - wbieram sie do niej jak odwiedzam rodzicow w Kielcach), wytlumaczy, pokaze, udzila wyczerujacych informacji nawet przez telafon. Ostatnio leczylam u niej zeby kanalowo i odukac jest wszystko ok.
Nie wiem tylko czy P. doktor przeprowadza zabiegi chirurgiczne. Tzn wiem, ze przeprowadza, ale chcialabym sie dowiedziec, czy ktos mial a jakies doswiadczenie w tej kwestii. Byabym wdzieczna za informacje na ten temat.Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Jeszcze mam jedno pytanie. Czy ktos z Was mial leczenie implantologiczne przeprowadzena w kielcach. Jak tak to prosze o opinie
kermicik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-25 05:50:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.