Boję się stanąć na wadze :((( ! Nie mogę się przemóc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-10, 20:23   #1
katarzyniak
Rozeznanie
 
Avatar katarzyniak
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 909

Boję się stanąć na wadze :((( ! Nie mogę się przemóc


Hej Wam
Dziewczyny, powiedzcie czy to jest normalne, że minęło już 2 m-ce odchudzania ( raczej pozytywnego), ćwiczeń a ja dalej boję się wejść na wagę poprostu nie mogę się przemóc...Jem tak w granicach 1300-1500 kcal, ćwiczę po40 minut - 60 minut średnio z 5 razy w tygodniu, i nie mam pojęcia ile schudłam, bo boję się stanąć na wadze Boże, kiedyś to się co dziennie ważyłam, a teraz boję się, że stane na wadze i okaże się ze zrzuciłam z 2 kg tylko..Weźcie dajcie mi kopa w d. :/

Ostatnio ważyłam 65 kg przy 160 cm i doznałam szoku jak zobaczyłam taki wynik, teraz boję się spojrzeć na liczbę na wadze

Wiem, głupi wątek...ale jak Wy nie przetłumaczycie mi to chyba minie rok i nie stanę na wadze
katarzyniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 20:48   #2
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Boję się stanąć na wadze :((( ! Nie mogę się przemóc

Rozumiem Cię- ja bałam się nawet zważyć na początek odchudzania, ponieważ widziałam, że przytyłam i po prostu chciałam sobie oszczędzić tego szoku Postanowiłam po prostu obserwować ciało- co mi po cyferkach, chcę wyglądać dobrze, a nie dobrze ważyć... Więc gdy zobaczę na sobie efekty odchudzania, wtedy wejdę na wagę
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 23:27   #3
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Boję się stanąć na wadze :((( ! Nie mogę się przemóc

ja tak jak wyżej. 63 kg jako waga początkowa to mój strzał - nie weszłam na wagę dopiero po dwóch tygodniach. ze strachu. po prostu po co ma mnie to stresować? cyfry cyframi ale lustro wazniejsze
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 10:46   #4
zapalniczka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Boję się stanąć na wadze :((( ! Nie mogę się przemóc

Powiem tak. Jak będzie 2 kg to powinnaś się cieszyć! To sukces. Nie wiem dlaczego dziewczyny chcą od razu chudnąć nie wiadomo ile. Przez to się zniechęcają. Gorzej byłoby gdybyś przytyła. Jak waga będzie ta sama to wspomóż się centymertem .Jak będzie mniej to też sukces. Podobno najpierw to cm spadają. Odwagi. Skoro wiesz, że schudłaś to ile by nie było- będzie to sukces.
zapalniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 18:58   #5
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Boję się stanąć na wadze :((( ! Nie mogę się przemóc

Mam to za każdym razem zanim zacznę jakiekolwiek kroki w tsronę odchudzania, zajmuje mi to okolo 2ch tygodni,pozniej staję jest placz, zgrzytanie zebów, zalamnie a następnie dostaje mega kopa motywującego
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 08:50   #6
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Boję się stanąć na wadze :((( ! Nie mogę się przemóc

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Hej Wam
Dziewczyny, powiedzcie czy to jest normalne, że minęło już 2 m-ce odchudzania ( raczej pozytywnego), ćwiczeń a ja dalej boję się wejść na wagę poprostu nie mogę się przemóc...Jem tak w granicach 1300-1500 kcal, ćwiczę po40 minut - 60 minut średnio z 5 razy w tygodniu, i nie mam pojęcia ile schudłam, bo boję się stanąć na wadze Boże, kiedyś to się co dziennie ważyłam, a teraz boję się, że stane na wadze i okaże się ze zrzuciłam z 2 kg tylko..Weźcie dajcie mi kopa w d. :/

Ostatnio ważyłam 65 kg przy 160 cm i doznałam szoku jak zobaczyłam taki wynik, teraz boję się spojrzeć na liczbę na wadze

Wiem, głupi wątek...ale jak Wy nie przetłumaczycie mi to chyba minie rok i nie stanę na wadze
To nie stawaj.
W jakim celu w ogóle chcesz się ważyć? Po co Ci wiedza ile ważysz? Jakie to ma znaczenie?
Ja się nie ważę całymi latami, bo i po co?

No serio, niech mi ktoś wyłuszczy, po co się ważyć, jakie to ma znaczenie?
Przecież albo się dobrze czujemy, albo nie.
Przecież widzimy jak wyglądamy.
Przecież waga kobiety w cyklu miesięcznym waha się około 2-3 kg i nie jest to związane z tyciem tylko z gospodarką hormonalną i zatrzymywaniem wody.

Tak samo absurdalna czynność , jak mierzenie się rano i wieczorem i przejmowanie się róznica tych 2-3 cm mniej na wieczór.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 13:44   #7
ja_goodka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 109
Dot.: Boję się stanąć na wadze :((( ! Nie mogę się przemóc

Ja też nie rozumiem po co koniecznie chcesz się ważyć. Najważniejsze jest samopoczucie. Zresztą wydaje mi się, że takie obsesyjne myślenie o wadze, kilogramach i chudnięciu nie pomagają w diecie.
Boisz się ważyć to się nie waż. Efekty diety zobaczysz albo w lustrze albo po ciuchach
ja_goodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 14:38   #8
krul
Raczkowanie
 
Avatar krul
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 276
Dot.: Boję się stanąć na wadze :((( ! Nie mogę się przemóc

Twoja waga przy takim wzroście to chyba coś normalnego, nie? Tak jak ktoś wyżej pisał - samopoczucie jest ważne, nie liczba na wadzę. Poza tym - u Ciebie duże tło odgrywa psychika z tego co można wywnioskować, więc może udałabyś się do psychologa? Problem albo się rozwiązuje, albo się pogłębia, a jeśli nigdy nie będziesz zadowolona ze swojego ciała, to w końcu wpędzisz się w anoreksję albo inne dziadostwo.
krul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:20   #9
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Boję się stanąć na wadze :((( ! Nie mogę się przemóc

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Hej Wam
Dziewczyny, powiedzcie czy to jest normalne, że minęło już 2 m-ce odchudzania ( raczej pozytywnego), ćwiczeń a ja dalej boję się wejść na wagę poprostu nie mogę się przemóc...Jem tak w granicach 1300-1500 kcal, ćwiczę po40 minut - 60 minut średnio z 5 razy w tygodniu, i nie mam pojęcia ile schudłam, bo boję się stanąć na wadze Boże, kiedyś to się co dziennie ważyłam, a teraz boję się, że stane na wadze i okaże się ze zrzuciłam z 2 kg tylko..Weźcie dajcie mi kopa w d. :/

Ostatnio ważyłam 65 kg przy 160 cm i doznałam szoku jak zobaczyłam taki wynik, teraz boję się spojrzeć na liczbę na wadze

Wiem, głupi wątek...ale jak Wy nie przetłumaczycie mi to chyba minie rok i nie stanę na wadze
Spoglądasz czasem w lustro, zakładasz ciuchy - to chyba widzisz czy schudłaś czy nie? Waga tutaj nic nie zmienia, nie ma się czego bać Nawet jak się okaże, że schudłaś 2kg, albo że nie schudłaś wcale to nic nie znaczy, bo wyglądać możesz już zupełnie inaczej
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 20:02   #10
Jenni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Boję się stanąć na wadze :((( ! Nie mogę się przemóc

Mam podobnie z wagą, więc po prostu się nie ważę. Najlepszym wskaźnikiem są ciuchy i miara krawiecka do mierzenia obwodów.
Jenni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 08:57   #11
katarzyniak
Rozeznanie
 
Avatar katarzyniak
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 909
Dot.: Boję się stanąć na wadze :((( ! Nie mogę się przemóc

Obsesyjnie bałam się 6 z przodu
Wczoraj było ważenie z 65 schudłam do 58 przez 73 dni
Pozdrawiam
katarzyniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 17:08   #12
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Boję się stanąć na wadze :((( ! Nie mogę się przemóc

I widzisz, super. Po co był ci ten strach? Po co ci w ogóle waga, 7 kg to kolosalna różnica spójrz w lustro i na tym się skup
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.