Olejowanie - najlepszy sposób na piękne paznokcie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-11-27, 14:57   #31
Ania Beauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 112
Dot.: Olejowanie - najlepszy sposób na piękne paznokcie

Bardzo zaciekawiła mnie ostatnia odżywka z Oriflame. Wydaje mi się, że może być dobra. Ja codziennie wieczorem wmasowuję w twarz olejek arganowy, a resztki wcieram w paznokcie. To naprawdę im służy! Poza tym raz na tydzień polecam podgrzać odrobinę oliwy z oliwek i moczyć dłonie, a następnie wmasowywać ją i w macierze paznokci. To przyspiesza wzrost, wygładza płytkę, nabłyszcza, odżywia i wzmacnia paznokcie.
__________________
Mój blog: http://zapiskiczerwonaszminka.blogspot.com/
Ania Beauty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 11:09   #32
Olusia641
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Dot.: Olejowanie - najlepszy sposób na piękne paznokcie

ja używam regenerum i uważam, że jest b.dobre. Moje paznokcie w połaczeniu z odżywką 8w1 z eveline staly się mocne a zawsze były cienkie i nic nie warte. Na moim blogu jest recenzja tego regenerum jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam
__________________
Ola- testuje - zapraszam
http://www.ola-testuje.blogspot.com/
Olusia641 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 11:57   #33
lookgood
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: Olejowanie - najlepszy sposób na piękne paznokcie

zgadzam się, to działa, ja jednak używam oleju golden drop ktory stosuje zarowno na paznokcie, włosy jak i całe ciało, tym bardziej w obecnym okresie, kiedy skóra jest odwodniona a włosy pozbawione blasku.
lookgood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 12:55   #34
zuzannapik
Raczkowanie
 
Avatar zuzannapik
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 133
Dot.: Olejowanie - najlepszy sposób na piękne paznokcie

Olejowanie może i jest zdrowsze, ale potwornie czasochłonne. Mi pomogła najbardziej odżywka Eveline 8w1. Ładnie wygląda na paznokciach i nie wymaga specjalnych zabiegów. Ja po prostu jestem takim typem, który potrzebuje łatwych i wygodnych rozwiązań.
Przy okazji pozdrawiam wszystkie dziewczyny, którym starcza do tego cierpliwości
zuzannapik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 14:59   #35
Martalena1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2
Dot.: Olejowanie - najlepszy sposób na piękne paznokcie

ja robie sobie tak miksturke:
troszke oleju rycynowego (kilka kropli)
troszke oleju arganowego (kilka kropli)
wit A+E z kapsulki twist off
oliwa lub olej slonecznikowy
mieszanke trzymam w zamykanym plastikowym sloiczku i gdy jestem w potrzebie podgrzewam chwilke w mikrofalwce i gotowe. Warto co jakis czas uzupeniac mieszanke kilkoma kroplami kazdego skladnika bo jak wiadomo pod wplywem temperatury, powietrza i swiatla wlasciwoci sie ulatniaja
Po tym zabiegu paznokcie zdecudowanie szybciej rosna i sa mocniejsze, polecam
Martalena1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 18:54   #36
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Olejowanie - najlepszy sposób na piękne paznokcie

Cytat:
Napisane przez zuzannapik Pokaż wiadomość
Olejowanie może i jest zdrowsze, ale potwornie czasochłonne. Mi pomogła najbardziej odżywka Eveline 8w1. Ładnie wygląda na paznokciach i nie wymaga specjalnych zabiegów. Ja po prostu jestem takim typem, który potrzebuje łatwych i wygodnych rozwiązań.
Przy okazji pozdrawiam wszystkie dziewczyny, którym starcza do tego cierpliwości
Odżywka Eveline 8w1 zawiera formaldehyd, który nie wszystkim służy. Wiele osób nabawiło się przez nią onycholizy.
Olejowanie na noc przed snem zajmuje mi minutę, co jest zdecydowanie szybsze niż nakładanie odżywki i oczekiwanie jak wyschnie A kąpiele tylko raz w tyg. 15 min w ciepłej oliwie, choć nie zawsze stosuję
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 09:47   #37
aknelam
Zadomowienie
 
Avatar aknelam
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 484
Dot.: Olejowanie - najlepszy sposób na piękne paznokcie

Od niedawna na paznokcie stosuje olejek rycynowy. Dużo dobrych rzeczy naczytałam się o nim miedzy innymi od użytkowniczek wizaż.pl i postanowiłam wypróbować co to za cudo Początkowe efekty naprawdę są zadowalające. Biorąc pod uwagę to,że miałam bardzo brzydkie paznokcie, przede wszystkim spowodowane było to latami obgryzania, próbami ukrycia ich pod lakierem itd... Stosowałam tez różnego rodzaju odzywki, miedzy innymi te z Eveline, ale jeżeli był jakiś efekt to krótkotrwały i na dłuższą metę niezadowalający. Jakiś czas temu postanowiłam porządnie wziąć się za to, by zadbać w pełni o moje paznokcie. Narazie nie zrezygnowałam z odzywek, ale stosuję taką z Sally Hansen i jestem zadowolona, nie ma żadnych skutków ubocznych, paznokcie wyglądają coraz lepiej i zdrowiej. Dopełnieniem jest ich olejowanie. Codziennie przed snem wmasowuję w każdy paznokieć olejek rycynowy. Podobno po jakimś czasie może się pojawić uczucie przesuszenia ale narazie nic takiego nie zauważyłam. Mam wręcz wrażenie, a nawet pewność,że skórki poprawiły swoją kondycję. Nie mam "zadziorków", łatwiej pozwalają się odsuwać. Raz w tygodniu, w weekend kiedy mam więcej czasu, robię moim paznokciom kąpiel w lekko rozgrzanym olejku z dodatkiem cytryny i oliwki do ciała. No i oczywiście , obowiązkowo - krem do rąk. Niestety nie jestem w tej kwestii systematyczna, albo raczej nie byłam, bo odkąd widzę pozytywne efekty moich działań , mam motywację do tego, by nie zapominać o dbaniu o ręce i paznokcie. Po ok. 3 tygodniach kuracji mogę stwierdzić,że wygląd paznokci się poprawił, płytka jest bardziej wygładzona, skórki są o niebo w lepszym stanie, paznokcie odrastaja mocniejsze i juz nawet mogę podjąć nieśmiałe próby ich zapuszczania Na chwilę obecna jestem baaardzo zadowolona
aknelam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 19:24   #38
kochamkozmetyki
Przyczajenie
 
Avatar kochamkozmetyki
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Tomasz�w Lubelski
Wiadomości: 1
Dot.: Olejowanie - najlepszy sposób na piękne paznokcie

Ja moczyłam paznokcie w zwykłym oleju spożywczym i sokiem z cytryny , podgrzewałam to leciutko i moczyłam przez jakieś 30 min. Moje paznokcie stały się twardsze i zdrowsze . powtarzałam zabieg 1-2 w tygodniu .. . Polecam !
kochamkozmetyki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 05:32   #39
Emma1983
Przyczajenie
 
Avatar Emma1983
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Jabłonna
Wiadomości: 16
Dot.: Olejowanie - najlepszy sposób na piękne paznokcie

Ja do paznokci stosuje olejek arganowy, kokosowy po podgrzaniu lub podgrzaną oliwę z oliwek z kilkoma kroplami soku z cytryny ( 5 - 6 łyżek oliwy podgrzewam w garnuszku, przelewam do małej miseczki, dodaję parę soku z cytryny i moczę paznokcie przez 5 minut lub dłużej). Próbowałam olejek rycynowy ale jest za tłusty i zbyt gęsty. Natomiast oliwki i olejki gotowe, przeznaczone typowo do paznokci mi nie leżą - wysuszają mi paznokcie i skórki, jakby je uzależniają.
Emma1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 05:55   #40
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Olejowanie - najlepszy sposób na piękne paznokcie

Cytat:
Napisane przez Monuu Pokaż wiadomość
Ale... Po co olejować tipsy? Bo nikt mi nie wmówi, że pani na zdjęciu ma 100% naturalne pazurki...
Haha to wejdź sobie na nasz wątek o olejowaniu paznokci i zobacz naturalne paznokcie Majowej Rosy. To się zdziwisz :-D

Ale olejowac nawet jak się ma tipsy jest sens bo olejek i tak wnika przez skórę dookoła paznokcia, zwłaszcza u nasady do macierzy, a nie przez martwą płytkę. Wtedy nowy paznokieć odrasta zdrowy i mocny i po zdjęciu tipsów może nie będzie takiej tragedii jak zazwyczaj.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 14:56   #41
chocolate_she
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_she
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie.
Wiadomości: 3 269
Dot.: Olejowanie - najlepszy sposób na piękne paznokcie

Stosowałam oliwkę do skórek Eveline i byłam bardzo zadowolona podobnie jak z odżywki tej samej firmy
__________________

"Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć.
Możesz żyć tak szczęśliwie, że głowa mała!"
chocolate_she jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 15:38   #42
Terrorystka77
Raczkowanie
 
Avatar Terrorystka77
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 255
Dot.: Olejowanie - najlepszy sposób na piękne paznokcie

olejowanie jest najlepsze , bo najzdrowsze
__________________
"Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w nadzwyczajnych. "

Hans Urs von Balthasar

3077
Terrorystka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 19:13   #43
KatarzynaB1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 41
Dot.: Olejowanie - najlepszy sposób na piękne paznokcie

Mnie bardzo ciekawi , jak spisze się Regenerum - w przypadku kremu do rąk był bardzo dobry . Ogólnie mam bardzo słabe paznokcie, potrafią rozdwajać koszmarnie się zanim zdążą chociaż odrosnąć Efekt.... zawsze brzydkie i krótkie paznokcie
KatarzynaB1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 20:13:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.