Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-04, 09:13   #3001
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

La Perla in Rosa a Ty?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 09:23   #3002
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Wodę aromatyzowaną collistar
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 09:27   #3003
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Ale ze mnie trąba, już wiem gdzie się wybierało numer. Ale tak skupiłam się na wyborze prezentu że kolejną linijkę olałam.

Znasz tę wodę?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 09:34   #3004
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ale ze mnie trąba, już wiem gdzie się wybierało numer. Ale tak skupiłam się na wyborze prezentu że kolejną linijkę olałam.

Znasz tę wodę?
Już tak Bardzo ładny zapach Jednak i tak zrobiłam tak jak ci mówiłam, jak się spotkałyśmy Fajne prezenty mają w prenumeracie- jeszcze zestaw aqualiny mi się podobał

Edytowane przez Lynn
Czas edycji: 2012-10-04 o 09:38
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 09:44   #3005
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Oooo, to już dostałaś. Pewnie też tak zrobię jak mówiłaś na spotkaniu

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Ten zestaw Aquoiliny by mi pasował gdyby był inny zapach. Ten ładują wszędzie gdzie się da i już mam go dość.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 13:05   #3006
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

Nie wiem czy warto. Wygląda ciekawie ale nigdy nie miałam czasu przeczytać. Moja Mama kupuje i postanowiłam jej sprezentować prenumeratę.
a rozumiem, myślałam po prostu że jest jakaś fajna promocja na prenumeratę czy coś

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
te polskie BB są podobno badziewne (tak słyszałam, nie używałam). Lepiej zamawiać oryginały. Ja miałam skin79 ten różowy (najbardziej znany) i bosko się sprawdził jako korektor, a na co dzień używam skinfood red bean
Dzis mam 1 dzien ten BB na twarzy i jak na razie jestem mile zaskoczona. Mija już 3 godzina a moja twarz w ogole sie nie swieci. Za to jak na razie jestem rozczarowana podkladem i cieniami z EDM. Cienie sie bardzo szybko zrolowały, kolory na stronie wyglądają inaczej niż w rzeczywistości. Podklad niby fajny ale bardzo szybko zaczela mi sie swicic po nich twarz mimo iż mam matt. Nie wiem... Muszę jeszcze raz na spokojnie nalozyc EDM i poeksperymentowac.
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 15:40   #3007
Aniusia1408
Zadomowienie
 
Avatar Aniusia1408
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Hej
Ale dawno mnie nie było ale już wszystko nadrobiłam
A u mnie na blogu denko wrześniowe ;D
Jak na mnie bardzo duże
__________________
Po prostu Ania

BLOG

Aniusia1408 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 18:52   #3008
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Chyba potrzebuję batów

Wysłałam zamówienie do YR dla darmowej Evidence, mimo że niczego nie potrzebuję . Po cóż zasubskrybowałam tamten wątek
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 18:53   #3009
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Gani
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 19:04   #3010
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Ech, wcześniej tkwiłam w Avonie, a jak się z niego wyleczyłam, to zaczynam chyba zapadać na YR . Choć póki co zamawiałam tylko 3 razy - zawsze dla darmowej wody . A zapasy żeli znów rosną
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 19:04   #3011
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Chyba potrzebuję batów

Wysłałam zamówienie do YR dla darmowej Evidence, mimo że niczego nie potrzebuję . Po cóż zasubskrybowałam tamten wątek

Co zamówiłaś?


Zużyłam deo Garniera
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 19:10   #3012
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość

Co zamówiłaś?


Zużyłam deo Garniera
Żel fioletowy ryż, granat, zestaw miniaturek Jasmin, Iris, Vanille, osławioną pastylkę lawendową ze sposobu "na pastylkę"(byłam ciekawa, co to za specyfik, skoro dziewczyny tyle jej kupują ) oraz żel PN brzoskwinia - będzie na prezent gwiazdkowy . W gratisach Evidence EDP 50ml oraz niespodzianka "od pastylki" Mało jeszcze znam ich produkty, więc czasem strzelam z zakupami

Gratki
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 20:31   #3013
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Żel fioletowy ryż, granat, zestaw miniaturek Jasmin, Iris, Vanille, osławioną pastylkę lawendową ze sposobu "na pastylkę"(byłam ciekawa, co to za specyfik, skoro dziewczyny tyle jej kupują ) oraz żel PN brzoskwinia - będzie na prezent gwiazdkowy . W gratisach Evidence EDP 50ml oraz niespodzianka "od pastylki" Mało jeszcze znam ich produkty, więc czasem strzelam z zakupami

Gratki
Ta pastylka jest słaba wg mnie, nie wiem czym się zachwycają w wątku YR szczerze mówiąć
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 20:42   #3014
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Wszystkiego Najlepszego Agniesia666 z okazji urodzin
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 19:47   #3015
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Właśnie się zorientowałam, ze nie mam pudry My Secret tylko Essence Fix&matte. Ponmyliło mi się, sorry. Ale ten essence jest świetny!My secret kupowałam dla siostry i też jest zadowolona

Zużyłam tonik winogronowy Garnier - fajny był

Jak przetestuję czarne mydło dam znać. Nie mam tylko olejku z tego zestawu, bo klientka brała sam olejek, dzięki czemu mam maseczkę i mydło jeszcze taniej i z 30% opustem.

W niedzielę oddam dla babci na imieniny perfumy Avonu enchanted i krem do rąk miód i mleko.

Dziewczyny - dla dzieciaczków niezastąpiona jest emulsja do kapieli Emolium - nie trzeba juz kupować nic więcej i ani jednej krostki czy zaczerwienienia. Moja chrześnica najpierw miała te drogeryjne ale miała odparzenia, zaczerwienienia, ranki w fałdkach, a po 2 kapielach wszystko zniknęło i nie powtórzyło się już odkąd ja w tym kąpią.
Co do pieluch to testowali te z Biedronki i Pampers i Huggies to najlepsze były Huggies zwłaszcza na początku, miały wycięcie na pępuszek i były mięciutkie. Teraz jak ma 4 m-ce i wiecej sika, to te biedronkowe nie są zbyt chłonne i są takie grubsze waciaki, te Pampers czy Huggies są cieńsze.

nynka, zdecydowanie polecam sukienkę (nie musisz się martwić jaką dobrać górę) i marynarkę, którą można potem zdjąć. Dobrze, żeby miała sukienka krótki rekawek, żebyś sie dobrze czuła jak na tę porę roku.

Kupiłam dziś świetna sportową kurtkę - kolor śliczny róż beżowe spodnie takie jakby bawełniane jeensy i pomarańczowy komin wszystko za 180zł

Koniku, Twoje doświadczenia z EDM łudząco przypominają moje...

Agniesia - wszystkiego najlepszego!

A co tu tak cicho?
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 06:06   #3016
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Sprzedałam miniaturkę perfum alexander mcqueen. Ze zużyciami w tym miesiącu będzie cięzko u mnie. Myślę, że nie przekroczę 5...

znacie jakieś skuteczne domowe sposoby na katar? Chyba mnie to paskudztwo wykonczy

luskap pokaż zakupy
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 08:10   #3017
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

witam wszystkie odwykowyczki - kusicielki!!
Agniesia spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego

przyszła mi paczka z pl w tym tygodniu i teraz robię ścisły odwyk oczywiście jeśli będę coś potrzebowała to kupię ale już zrobiłam zapasy na każdą kategorię więc chyba na nic się nie skuszę aha czekam tylko na dobrą okazję na żele naturals żurawina i cynamon i tyle . wczoraj chciałam cyknąć fotki moim kosmetykom ale światło było kiepskie.

będziemy się przeprowadzać i muszę pozużywać końcówki żeby nie brać do połowy lub 1/3 zużytych kosmetyków , mam na to ok 3 tyg . masakra moje zapasy to jeden koszyk duży , pudło duże po pampersach te dwie pierwsze już się nie zamykają i pudełko kartonowe okrągłe no i pełno wszystkiego w łazience i przy łóżku, a już miałam tylko 67 szt. kosmetyków a tu znowu się rozbestwiłam

coś mi się wydaje że Łasiczka już po wszystkim i tuli bobasa do siebie
Nynka Twoja córeczka jest śliczna

a mój synek za 3 tyg kończy 1 rok !!!
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 08:36   #3018
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A pieluchy z Rossmanna miałaś?


Ta seria jest, ale nie wiem czy krem też
z rossmana nie miałam bo nie mam gdzie ich kupić

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Tu nie ma nic do podziwiania, bo waga skoczyła w górę i się nie rusza, ale choć centymetrów dalej ubywa
Mam 169cm wzrostu, ale nie patrz na BMI, bo wyglądam na znacznie cięższą. No, może teraz już nie, ale wyglądałam.
ja ważę chyba 56-57 i mam 164 cm a TŻ narzeka że wyglądam jak zabiedzona
Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
te polskie BB są podobno badziewne (tak słyszałam, nie używałam). Lepiej zamawiać oryginały. Ja miałam skin79 ten różowy (najbardziej znany) i bosko się sprawdził jako korektor, a na co dzień używam skinfood red bean
ile toto kosztuje?
Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Chyba potrzebuję batów

Wysłałam zamówienie do YR dla darmowej Evidence, mimo że niczego nie potrzebuję . Po cóż zasubskrybowałam tamten wątek
daj mi linka
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Dziewczyny - dla dzieciaczków niezastąpiona jest emulsja do kapieli Emolium - nie trzeba juz kupować nic więcej i ani jednej krostki czy zaczerwienienia. Moja chrześnica najpierw miała te drogeryjne ale miała odparzenia, zaczerwienienia, ranki w fałdkach, a po 2 kapielach wszystko zniknęło i nie powtórzyło się już odkąd ja w tym kąpią.
Co do pieluch to testowali te z Biedronki i Pampers i Huggies to najlepsze były Huggies zwłaszcza na początku, miały wycięcie na pępuszek i były mięciutkie. Teraz jak ma 4 m-ce i wiecej sika, to te biedronkowe nie są zbyt chłonne i są takie grubsze waciaki, te Pampers czy Huggies są cieńsze.

nynka, zdecydowanie polecam sukienkę (nie musisz się martwić jaką dobrać górę) i marynarkę, którą można potem zdjąć. Dobrze, żeby miała sukienka krótki rekawek, żebyś sie dobrze czuła jak na tę porę roku.
ja emolium nie używałam ale u nas sprawdziła się tania i dobra ziaja jak przez jakiś czas kąpaliśmy małą w oilatum to miała przesuszoną skórkę, po powrocie do ziaji już jest dobrze i nawet mąż który małą kąpie zauważył że jego dłonie są bardziej natłuszczone po ziajce

co do pampersów to dla mnie te wycięcie na pępuszek to był zwykły chwyt marketingowy też na to poleciałam a okazało się że cały pępuszek wraz z zaciskiem i tak chował się pod pampersem

dziewczyny dzięki za podpowiedzi odnośnie ubrania na chrzest ale jest jeden problem, w sukience nie nakarmię małej założę spódnicę i żakiet, brakuje mi jeszcze bluzki

teściowa mnie dziś od rana wk#$%*ła, wczoraj po południu robotnicy pomalowali jedną ścianę domu podkładem, podkład jest zbliżony do koloru żeby później farby poszła jedna warstwa) a ona dziś rano pyta TŻa czy to taki kolor dom będzie miał bo jak tak to to za jasny i zaraz wyblaknie, na co ja do niej że od kiedy to jasne rzeczy blakną?
moja ciotka ma dom pomalowany na delikatny kolor i przez 5 lat nic się w nim nie zmieniło, a taki znajomy miał mocno żółty i po 2 latach zaraz wyblakł...

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
witam wszystkie odwykowyczki - kusicielki!!
Agniesia spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego

przyszła mi paczka z pl w tym tygodniu i teraz robię ścisły odwyk oczywiście jeśli będę coś potrzebowała to kupię ale już zrobiłam zapasy na każdą kategorię więc chyba na nic się nie skuszę aha czekam tylko na dobrą okazję na żele naturals żurawina i cynamon i tyle . wczoraj chciałam cyknąć fotki moim kosmetykom ale światło było kiepskie.

będziemy się przeprowadzać i muszę pozużywać końcówki żeby nie brać do połowy lub 1/3 zużytych kosmetyków , mam na to ok 3 tyg . masakra moje zapasy to jeden koszyk duży , pudło duże po pampersach te dwie pierwsze już się nie zamykają i pudełko kartonowe okrągłe no i pełno wszystkiego w łazience i przy łóżku, a już miałam tylko 67 szt. kosmetyków a tu znowu się rozbestwiłam

coś mi się wydaje że Łasiczka już po wszystkim i tuli bobasa do siebie
Nynka Twoja córeczka jest śliczna

a mój synek za 3 tyg kończy 1 rok !!!
musisz dzielnie się wziąć za zużywanie i za odwyk
też mi się wydaje że u Łasiczki jest już po wszystkim
dziekuję
Twój synek to już duży kawaler, chodzi już?
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 08:45   #3019
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
daj mi linka
A proszę - kLIK
Skorzystałam z oferty urodzinowej na październik, choć mam urodziny w lutym
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 09:09   #3020
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Agniesiu wszystkiego najlepszego

jadę dziś do Sephory po puder Clinique, bo mi się skończył.. mam straszne braki w kolorówce!!!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 10:07   #3021
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Nynka sam jeszcze nie chodzi ale jak się trzyma np. ławy to sobie sam chodzi dookoła i tak jest ze wszystkim że musi sie czegoś trzymać .uczę go teraz żeby sam zasypiał bez kołysania i 3 razy już zaspal sam a wczoraj tak mnie zaczepiał żebym go wzięłaa że śmiac mi się chciało ,ja siedziałam na łożku a on po nim raczkował,turlał się itp. i co jakiś czas się kładł ale nie dawało mu spokoju że nie zwracam na niego uwagi więc co jakiś czas stawał trzymając się mnie dupke wypinal do tylu a czółko przykładał do mojego i kkręcił głową i się śmiał normalnie myślałam że pęknę ze smiechu ale nie mogłam bo wtedy już miał ciszę nocną więc się nie odzywam do niego wtedy ale kilka razy tak mnie zaczepiał aż wkońcu zasnął mi w nogach ...))
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 11:43   #3022
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Żel fioletowy ryż, granat, zestaw miniaturek Jasmin, Iris, Vanille, osławioną pastylkę lawendową ze sposobu "na pastylkę"(byłam ciekawa, co to za specyfik, skoro dziewczyny tyle jej kupują ) oraz żel PN brzoskwinia - będzie na prezent gwiazdkowy . W gratisach Evidence EDP 50ml oraz niespodzianka "od pastylki" Mało jeszcze znam ich produkty, więc czasem strzelam z zakupami
Ee, to nie tak najgorzej A pastylki kupują tylko po to, żeby dostawać prezenty Ponoć szału z nią nie ma.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Właśnie się zorientowałam, ze nie mam pudry My Secret tylko Essence Fix&matte. Ponmyliło mi się, sorry. Ale ten essence jest świetny!My secret kupowałam dla siostry i też jest zadowolona
Aha Ja póki co mam sypki z BU i na pewno jeszcze długo będę mieć , ale potem kupię ten z Essence.

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Sprzedałam miniaturkę perfum alexander mcqueen. Ze zużyciami w tym miesiącu będzie cięzko u mnie. Myślę, że nie przekroczę 5...

znacie jakieś skuteczne domowe sposoby na katar? Chyba mnie to paskudztwo wykonczy
Oby tylko zakupów nie było dużo więcej, niż zużyć, wtedy będzie git
Ja niestety nie, zawsze łykam leki...

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
przyszła mi paczka z pl w tym tygodniu i teraz robię ścisły odwyk oczywiście jeśli będę coś potrzebowała to kupię ale już zrobiłam zapasy na każdą kategorię więc chyba na nic się nie skuszę aha czekam tylko na dobrą okazję na żele naturals żurawina i cynamon i tyle . wczoraj chciałam cyknąć fotki moim kosmetykom ale światło było kiepskie.

będziemy się przeprowadzać i muszę pozużywać końcówki żeby nie brać do połowy lub 1/3 zużytych kosmetyków , mam na to ok 3 tyg . masakra moje zapasy to jeden koszyk duży , pudło duże po pampersach te dwie pierwsze już się nie zamykają i pudełko kartonowe okrągłe no i pełno wszystkiego w łazience i przy łóżku, a już miałam tylko 67 szt. kosmetyków a tu znowu się rozbestwiłam
To dziś cyknij i się pochwal
A gdzie się przeprowadzasz?


Zużyłam żel pod prysznic YR, a przyszedł Avon (balsam do ust) i Ori (korektor).
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 14:28   #3023
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
Nynka sam jeszcze nie chodzi ale jak się trzyma np. ławy to sobie sam chodzi dookoła i tak jest ze wszystkim że musi sie czegoś trzymać .uczę go teraz żeby sam zasypiał bez kołysania i 3 razy już zaspal sam a wczoraj tak mnie zaczepiał żebym go wzięłaa że śmiac mi się chciało ,ja siedziałam na łożku a on po nim raczkował,turlał się itp. i co jakiś czas się kładł ale nie dawało mu spokoju że nie zwracam na niego uwagi więc co jakiś czas stawał trzymając się mnie dupke wypinal do tylu a czółko przykładał do mojego i kkręcił głową i się śmiał normalnie myślałam że pęknę ze smiechu ale nie mogłam bo wtedy już miał ciszę nocną więc się nie odzywam do niego wtedy ale kilka razy tak mnie zaczepiał aż wkońcu zasnął mi w nogach ...))
to musiało zabawnie wyglądać
Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
A proszę - kLIK
Skorzystałam z oferty urodzinowej na październik, choć mam urodziny w lutym
dzięki
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 16:00   #3024
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Nusia przeprowadzamy się do innego domu który jest większy , nowszy i tańszy
w piątek jesteśmy umówieni z właścicielem bo dom już oglądaliśmy w tamtym tygodniu i chcę teraz sprawdzić wszystko m.in . czy poprzedni lokator posprzątał po sobie i podpisujemy umowę.

zrobiłam zdjęcia calemu zbiorowi pielęgnacyjnemu , masakra 150 kosmetyków
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 16:16   #3025
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość

Jak przetestuję czarne mydło dam znać. Nie mam tylko olejku z tego zestawu, bo klientka brała sam olejek, dzięki czemu mam maseczkę i mydło jeszcze taniej i z 30% opustem.
ja mam cały zestaw: wiec jak przetestuje to tez dam znac

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość

będziemy się przeprowadzać i muszę pozużywać końcówki żeby nie brać do połowy lub 1/3 zużytych kosmetyków , mam na to ok 3 tyg . masakra moje zapasy to jeden koszyk duży , pudło duże po pampersach te dwie pierwsze już się nie zamykają i pudełko kartonowe okrągłe no i pełno wszystkiego w łazience i przy łóżku, a już miałam tylko 67 szt. kosmetyków a tu znowu się rozbestwiłam
!
A właśnie się zastanawiałam co tam u Ciebie

Agniesia - wszystkiego naj z okazji urodzin!!

Przyszykowałam sobie kosmetyki, które są w dużym procencie zużyte a nadal nie chca sie skonczyc. Mam zamiar się na nie uprzec i szybko zuzyc
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 16:21   #3026
Aniusia1408
Zadomowienie
 
Avatar Aniusia1408
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

a u mnie zły początek miesiąca.
już kupiłam 5 rzeczy
__________________
Po prostu Ania

BLOG

Aniusia1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 16:59   #3027
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Aby rozkręcić temat kosmetyków rzucę pytanie- czy macie jakieś konkretnie kosmetyki, które zawsze musicie mieć? Jak się skończą, to w sklepie sięgacie od razu po nie, a nie kuszą was inne w tej kategorii?

Ja wielu nie mam, bo zawsze kuszą mnie nowe, ale do tych które zawsze muszę mieć w łazience zaliczam:

-Ruboril-krem na naczynka, używam od kilku lat i nie zamierzam póki co szukać zamiennika
-Babydream szampon i oliwka- jak tylko się kończą to biegnę do rosska
-Rexona antyperspirant w kulce- używam od kilku lat i nie zamierzam zmieniać.
-serum z kwasem hialuronowym z BU-uwielbiam ten preparat. Świetny na wszelkie przesuszenia
-krem do rąk z mocznikiem ISANA- świetny i tani krem. Bardzo treściwy, super nawilża
-kredki avon supershock-świetne, trwałe i stosunkowo tanie
-Dolce Vita Dior-ukochane perfumy.

Mam jeszcze kilka kosmetyków, które bardzo lubię np. kredki wodoodporne z YR, tusz i błyszczyk Sexy pulp, ale nie zużyłam jeszcze żadnego z nich do końca, więc nie zaliczam ich póki co do powyższej listy. Ciekawa jestem waszych Must have kosmetycznych

Edytowane przez Lynn
Czas edycji: 2012-10-06 o 17:00
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 17:03   #3028
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Mam kilka takich must-have
- szampon BabyDream - do zmywania olejów idealny
- kuracja Joanna Rzepa i mgiełka Radical - duet do walki z wypadaniem
- kąpiel bzowa Joanna - ten zapach jest niezastąpiony!
- zmywacz zielony Isana
- krem na noc Niszcz Pryszcz
- dezodorant w sztyfcie Dove - nienawidzę tej marki, ale sztyfty są świetne
- myślałam, że Carmex, ale żyję bez niego od dwóch miesięcy
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 17:06   #3029
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
zrobiłam zdjęcia calemu zbiorowi pielęgnacyjnemu , masakra 150 kosmetyków
Wooooow, nieźle. Koniecznie musisz coś z tym zrobić.... Z ciekawości chyba policzę swój.

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość

Przyszykowałam sobie kosmetyki, które są w dużym procencie zużyte a nadal nie chca sie skonczyc. Mam zamiar się na nie uprzec i szybko zuzyc
Powodzenia w takim razie
Cytat:
Napisane przez Aniusia1408 Pokaż wiadomość
a u mnie zły początek miesiąca.
już kupiłam 5 rzeczy
Jakich?

Dziewczyny, którym służą kremy DLA - może jednak któraś z Was się skusi? Zalegają mi. Zapraszam na wymiankę
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 18:10   #3030
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część IX

Moi ulubieńcy/must have:
- krem do rąk z mocznikiem Isana
- mleczko do ciała PN YR
- szampony ziołowe Eva Natura Style
- kremy do twarzy Bielenda (ciągle próbuję coś nowego i ciągle wracam do tej marki z podkulonym ogonem)
- kryszta ł ałunu w sztyfcie
- olejek arganowy
- serum z wit. C BU
- krem do stóp lniany Pollena Ewa (mam go pierwszy raz ale już wiem że zagości na stałe)
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella

Edytowane przez Koshatka
Czas edycji: 2012-10-06 o 18:11
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.