Kosmetyki KALLOS - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-04, 08:20   #1591
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Słyszałam, że fajnie jest robić olejową mieszankę na włosy z Kallosem Latte, na ile czasu mogłabym zostawić taką mieszankę na włosach? Nie chciałabym żeby mi się przeproteinowały
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 08:26   #1592
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
Słyszałam, że fajnie jest robić olejową mieszankę na włosy z Kallosem Latte, na ile czasu mogłabym zostawić taką mieszankę na włosach? Nie chciałabym żeby mi się przeproteinowały
to zalezy jakie masz wlosy..ja mam wysokoporowate moge zapomniec o latte.. ale jak masz nisko porowate to spokojnie ze 20-30 minut mysle bedzie OK
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 09:23   #1593
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
to zalezy jakie masz wlosy..ja mam wysokoporowate moge zapomniec o latte.. ale jak masz nisko porowate to spokojnie ze 20-30 minut mysle bedzie OK
Oo mam wysoko porowate i czytalam ze dobra jest na nie latte dlatego kupilam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 10:40   #1594
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
to zalezy jakie masz wlosy..ja mam wysokoporowate moge zapomniec o latte.. ale jak masz nisko porowate to spokojnie ze 20-30 minut mysle bedzie OK
Odkąd mam nispokoporowate włosy nie znoszą tej maski
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 10:51   #1595
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
to zalezy jakie masz wlosy..ja mam wysokoporowate moge zapomniec o latte.. ale jak masz nisko porowate to spokojnie ze 20-30 minut mysle bedzie OK
Ale co za znaczenie mają wysokoporowate włosy do tej maski? Maska jest proteinowa i fakt trzeba uważać aby nieprzeproteinować włosów ale nie ma to żadnego znaczenia czy są to włosy nisko czy wysokoporowe. Ja mam wysokoporowate włosy i fakt nie mogę stosować tej maski ale tylko dlatego, że moje włosy nie tolerują protein w nawet najmniejszej ilości.
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 11:02   #1596
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Ale co za znaczenie mają wysokoporowate włosy do tej maski? Maska jest proteinowa i fakt trzeba uważać aby nieprzeproteinować włosów ale nie ma to żadnego znaczenia czy są to włosy nisko czy wysokoporowe. Ja mam wysokoporowate włosy i fakt nie mogę stosować tej maski ale tylko dlatego, że moje włosy nie tolerują protein w nawet najmniejszej ilości.
Protein jest mikroilość w Kallosie najprawdopodobniej, ale są to proteiny mleczne. Włosy wysokoporowate lubią duże proteiny, takie jak mleczne właśnie, a nisko - małe, tak zazwyczaj. Więc porowatość ma znaczenie, szczególnie jeśli czyjeś włosy są wrażliwe nawet na tak małą ilość protein.

Moje włosy są niskoporowate, nie znoszą protein mlecznych w jakimkolwiek stężeniu i po Kallosie mam na głowie piękną szopę.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 11:29   #1597
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki KALLOS

To ma do tego ze ta maska ma proteiny mleka.
A jak wiecie, wysokoporowate wlosy powinny unikac protein a przynamniej je ograniczac do minimum..
Tak samo jak masła shea czy oleju kokosowego.
Ja zrobilam ten błąd kiedys i tez kupilam tą maskę.. bo akurat moze zadziala.. mialam nieziemski puch i siano.. maska poszla do oddania dla kolezanki..

ale jak kolezanka wyzej napisala wszystko zalezy od wlosow.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-04, 12:56   #1598
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Kosmetyki KALLOS

ja mam wysokoporowate włosy i jak najbardziej lubią proteiny, same oleje obciążają, same humektanty robią puch, najważniejsze to zachować umiar, jak dodaję do latte oleju to nigdy jeszcze nie przeproteinowały mi się włosy, ale wiadomo, że każde są inne
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 17:36   #1599
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Protein jest mikroilość w Kallosie najprawdopodobniej, ale są to proteiny mleczne. Włosy wysokoporowate lubią duże proteiny, takie jak mleczne właśnie, a nisko - małe, tak zazwyczaj. Więc porowatość ma znaczenie, szczególnie jeśli czyjeś włosy są wrażliwe nawet na tak małą ilość protein.

Moje włosy są niskoporowate, nie znoszą protein mlecznych w jakimkolwiek stężeniu i po Kallosie mam na głowie piękną szopę.
No właśnie a koleżanka wyżej twierdzi odwrotnie, że wysokoporowate włosy niby nie powinny stosować protein
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
To ma do tego ze ta maska ma proteiny mleka.
A jak wiecie, wysokoporowate wlosy powinny unikac protein a przynamniej je ograniczac do minimum..
Tak samo jak masła shea czy oleju kokosowego.
Ja zrobilam ten błąd kiedys i tez kupilam tą maskę.. bo akurat moze zadziala.. mialam nieziemski puch i siano.. maska poszla do oddania dla kolezanki..

ale jak kolezanka wyzej napisala wszystko zalezy od wlosow.
Tak jak wizażanka wyżej napisała to właśnie wysokoporowate włosy lubią proteiny a nie odwrotnie Chociaż to wszystko właśnie od włosów zależy. Ja mam włosy wysokoporowate i nie tolerują protein nawet w najmniejszej ilości, może po prostu Ty masz tak samo? Ale nie pisz, że włosy wysokoporowate nie mogą stosować protein Olej kokosowy to już inna bajka, wiadomo, że do wysokoporowatych włosów się nie nadaje
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 18:57   #1600
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Moje wlosy nie znosza..
musze baaardzo uwazac,., wiekszosci masek nie moge uzywać niestety..
no to nie wiem najwidoczniej znam same wysokoporowate ktore nie lubia protein.. i w wiekszosci moich znajomych tez tak sie zgadza.. zreszta róbta co chceta.. kazdy kiedys musi testowac coś .. tylko radze wam moze kupic małą maskę na próbę nie robcie tego bledu cco ja i nie kupujcie od razu wielkiego baniaka bo jakby co potem bedzie szkoda wywalic
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 19:21   #1601
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Moje wlosy nie znosza..
musze baaardzo uwazac,., wiekszosci masek nie moge uzywać niestety..
no to nie wiem najwidoczniej znam same wysokoporowate ktore nie lubia protein.. i w wiekszosci moich znajomych tez tak sie zgadza.. zreszta róbta co chceta.. kazdy kiedys musi testowac coś .. tylko radze wam moze kupic małą maskę na próbę nie robcie tego bledu cco ja i nie kupujcie od razu wielkiego baniaka bo jakby co potem bedzie szkoda wywalic
Moje włosy też niestety podobne, nie znoszą protein w najmniejszych ilościach i mało co im służy
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-04, 20:41   #1602
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Moje włosy też niestety podobne, nie znoszą protein w najmniejszych ilościach i mało co im służy
takie juz nasze szczescie.. ale za to ja moge powiedziec zwykle maski najzwyczajniejsze u mnie działają - z kallosa SILK i Placenta albo balea i olej arganowy.. duużo olej arganowy działa
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 00:15   #1603
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Oj ja taką maskę trzymałam przynajmiej raz w tygodniu do dwóch godzin. Wiadomo jednak- co włos to obyczaj

Wysłane z mojego LG-E460
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 11:01   #1604
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
takie juz nasze szczescie.. ale za to ja moge powiedziec zwykle maski najzwyczajniejsze u mnie działają - z kallosa SILK i Placenta albo balea i olej arganowy.. duużo olej arganowy działa
Muszę sobie właśnie kupić placenta bo nie miałam a dużo osób chwali, miałam kallosa argan oil to robił u mnie tragedie na włosach
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 19:00   #1605
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Muszę sobie właśnie kupić placenta bo nie miałam a dużo osób chwali, miałam kallosa argan oil to robił u mnie tragedie na włosach
Taa ten argan co arganu nie mial haha
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 13:33   #1606
Alicja1123
Przyczajenie
 
Avatar Alicja1123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Witam wszystkich. I spieszę z info iż firma Kallos wypuściła na rynek dwie nowe maski,bananową i algową. Wypróbowałam obie, i polecam absolutnie. Obie są świetne,zmiękczają,ułatwi ają rozczesywanie i sprawiają że włosy są błyszczące. Bananowa ma piękny niechemiczny zapach,który pozostaje na włosach jeszcze długo po wyschnięciu.Wiem że dla wielu osób ważny jest również skład maski,dlatego podaję. Skład bananowej: Aqua,Cetearyl alcohol,Cetrimonium chloride,Olea europaea oil,Parfum,Citric Acid,Cyclopentasiloxane,D imethiconol,Propylene Glycol,Musa Sapientium fruit extract,Niacinamide,Calci um Pantothenate,Sodium acsorbyl phosphate,Tocopheryl acetate,Pyridoxine HCI,Maltrodextrin sodium starch,Octenylsuccinate silica,Benzyl alcohol,Methylchloroisoth iazolinone,Methylisothiaz olinone.
Maska algowa ma zdecydowanie najdelikatniejszy,nienach alny zapach ze wszystkich masek Kallos. Zapach nie u3muje się po wyschnięciu włosów. Skład maski algae: Aqua,Cetearyl alcohol,Cetrimonium chloride,Olea europaea oil,Parfum,Citric acid,Cyclopentasiloxane,D imethiconol,Propylene glycol,Fucus vesiculosus extract,Laminaria digitata extract,Spirulina maxima extract,Porphyra umbilicalis extract,Ascophyllum nodosum extract,Benzyl alcohol,Methylchloroisoth iazolinone,Methylisothiaz olinone. Pozdrawiam i polecam wypróbowanie.
Alicja1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 15:11   #1607
Markiza1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Zachęcona tymi dobrymi opiniami sama postanowiłam wypróbować tą markę. Jako, że nie wiem co to znaczy minimalizm od razu złożyłam zamówienie za 85 zł + 15 zł przesyłka. W zamian za tą cenę dostałam 15 produktów. Zobaczcie same:
1. Kallos jaśminowa maska do włosów- zapach typowo fryzjerski, nic specjalnego
2.Kallos krem z wyciągiem z łożysk Placenta - zapach nawet przyjemny

3.Kallos kremowa maska ożywiająca kolor włosów Color - zapach delikatny, przyjemny

4.Kallos maska do włosów suchych i łamliwych z miodem Honey - moje największe rozczarowanie. Zapach okropny, strasznie chemiczny. U mnie powoduje odruch wymiotny, nie wiem jak będzie z jej używaniem

5.Kallos maska pielęgnacyjna z wyciągiem z marchwi Carota - zapach da się znieść

6.Kallos maska z olejkiem z ziarna lnu i filtrem UV Color Mask, hmm zamiast niej dostałam frutta. Zapach może być

7.Kallos maska z wyciągiem z oliwek i białka jedwabiu Silk Mask - przyjemny, lekki zapach

8.Kallos maska z wyciągiem z keratyny i proteiny mlecznej Keratin Mask - również przyjemny, lekki zapach

9.Kallos regenerująca maska czekoladowa Maska Chocolate - zapach rzeczywiście czekoladowy, aż chciałoby się zjeść

10.Kallos regenerujący szampon czekoladowy Chocolate - tak samo jak maska zapach ma obłędny

11.Kallos waniliowa maska do włosów Shine Hair Mask - zapach taki średni, raczej mało waniliowy

12.Kallos wzmacniająca bananowa maska do włosów Banana - uwielbiam jej zapach, słodkich bananów

13.Kallos Go Go regeneracyjna maska Repair Mask - słabo wyczuwalny zapach

14.Kallos szampon waniliowy Vanilla Shine Shampoo - zapach identyczny jak maski

15.Kallos odżywczy krem mleczny Crema al Latte - zapach chwilami przyjemny jednak strasznie przebija chemia.


Jeżeli chodzi o zapachy to myślałam, że będą lepsze. Kompletnie zawiodłam się na Honey, dobrze że nie wzięłam 1 litra jak planowałam. Mam nadzieję, że kosmetyki sprawdzą się na moich włosach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0279.jpg (86,2 KB, 52 załadowań)
__________________
1 II 2014
przysiady, deseczka, brzuszki, ściana płaczu
30 I 2014
walka z cellulitem (ćwiczenia na uda i pośladki)
+ czy w ciągu miesiąca przygotuję się do zrobienia szpagatu?

Edytowane przez Markiza1994
Czas edycji: 2014-08-06 o 15:12
Markiza1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 15:20   #1608
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Markiza1994 Pokaż wiadomość
Zachęcona tymi dobrymi opiniami sama postanowiłam wypróbować tą markę. Jako, że nie wiem co to znaczy minimalizm od razu złożyłam zamówienie za 85 zł + 15 zł przesyłka. W zamian za tą cenę dostałam 15 produktów. Zobaczcie same:
1. Kallos jaśminowa maska do włosów- zapach typowo fryzjerski, nic specjalnego
2.Kallos krem z wyciągiem z łożysk Placenta - zapach nawet przyjemny

3.Kallos kremowa maska ożywiająca kolor włosów Color - zapach delikatny, przyjemny

4.Kallos maska do włosów suchych i łamliwych z miodem Honey - moje największe rozczarowanie. Zapach okropny, strasznie chemiczny. U mnie powoduje odruch wymiotny, nie wiem jak będzie z jej używaniem

5.Kallos maska pielęgnacyjna z wyciągiem z marchwi Carota - zapach da się znieść

6.Kallos maska z olejkiem z ziarna lnu i filtrem UV Color Mask, hmm zamiast niej dostałam frutta. Zapach może być

7.Kallos maska z wyciągiem z oliwek i białka jedwabiu Silk Mask - przyjemny, lekki zapach

8.Kallos maska z wyciągiem z keratyny i proteiny mlecznej Keratin Mask - również przyjemny, lekki zapach

9.Kallos regenerująca maska czekoladowa Maska Chocolate - zapach rzeczywiście czekoladowy, aż chciałoby się zjeść

10.Kallos regenerujący szampon czekoladowy Chocolate - tak samo jak maska zapach ma obłędny

11.Kallos waniliowa maska do włosów Shine Hair Mask - zapach taki średni, raczej mało waniliowy

12.Kallos wzmacniająca bananowa maska do włosów Banana - uwielbiam jej zapach, słodkich bananów

13.Kallos Go Go regeneracyjna maska Repair Mask - słabo wyczuwalny zapach

14.Kallos szampon waniliowy Vanilla Shine Shampoo - zapach identyczny jak maski

15.Kallos odżywczy krem mleczny Crema al Latte - zapach chwilami przyjemny jednak strasznie przebija chemia.


Jeżeli chodzi o zapachy to myślałam, że będą lepsze. Kompletnie zawiodłam się na Honey, dobrze że nie wzięłam 1 litra jak planowałam. Mam nadzieję, że kosmetyki sprawdzą się na moich włosach.
Miałam część tych produktów (maskę waniliową, Color, Keratin, silk, mleczną...) i byłam z nich mniej lub bardziej zadowolona. Nie wszystkie były szałowe, ale chyba żaden nie był beznadziejny. Tylko raz się totalnie nacięłam na jakąś mało popularną maskę Kallosa w białym butelkowatym opakowaniu z pompką, nie pamiętam dokładnej nazwy, ale była tragiczna :/

Można wiedzieć gdzie zrobiłaś takie wielkie zakupy?
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 16:20   #1609
Markiza1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Testowanie zaczynam od jutra i na pierwszy ogień pójdzie seria czekoladowa

Zakupy zrobiłam na expert-kosmetyki
Niestety pomylili jedną paczkę w przesyłce, ale cóż. Mogę się z tym pogodzić.
__________________
1 II 2014
przysiady, deseczka, brzuszki, ściana płaczu
30 I 2014
walka z cellulitem (ćwiczenia na uda i pośladki)
+ czy w ciągu miesiąca przygotuję się do zrobienia szpagatu?
Markiza1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 17:51   #1610
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Markiza- ale dużoo kupiłaś..
ja mialam wiekszosc z nich i powiem ze frutta, karota i color NIC nie robily na moich wlosach ale to zalezy duzo od wlosow wlasnie.
ciekawi mnie bananowa i czekoladowa
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 22:04   #1611
Markiza1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Zapach bananowej jest obłędny, aż chciałoby się zjeść.

Dzisiaj użyłam czekoladową maskę i powiem szczerze, że jestem trochę zawiedziona. Z początku włosy były ładne, gładkie. Po upływie ok. 2 godzin powoli zaczęło robić się u mnie siano. Trudno, spróbuję jeszcze kilka razy i jeżeli nic się nie poprawi to dam sobie spokój. Kolejny minus to zapach który wcale nie utrzymuje się na włosach. Nic a nic. A liczyłam, że będę pachniała jak czekoladka :P mam nadzieję, że chociaż tą bananową będzie czuć.
__________________
1 II 2014
przysiady, deseczka, brzuszki, ściana płaczu
30 I 2014
walka z cellulitem (ćwiczenia na uda i pośladki)
+ czy w ciągu miesiąca przygotuję się do zrobienia szpagatu?
Markiza1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 16:23   #1612
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Zapach niestety długo się nie utrzymuje- a szkoda! Jeśli robi się puch, może Twoje włosy nie lubią protein, choć tutaj to małe cząsteczki, bo hydrolizowane. U mnie najlepiej się sprawdzały Placenta, Jaśmin, Latte.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 17:56   #1613
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki KALLOS

wlasnie zalezy od włosów.. moje wlosy nie lubia zbytnio mlecznych i zborzowych protein takze oleju kokosowego i masła shea.
u mnie placenty obie sie sprawdzily, silk i honey takze..
frutta i color i karota nie daly rzadnych efektow procz lekkiego puchu

jedno jest pewne Honey ma mocny zapach ktory na dluzsza mete denerwuje dlatego ja co jakis czas tylko kupuje
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 00:05   #1614
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Prawda. Ale oprócz tego jest niezła!

Wysłane z mojego LG-E460
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 06:11   #1615
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Prawda. Ale oprócz tego jest niezła!

Wysłane z mojego LG-E460
noo jest jest wracam do niej co jakis czas
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 18:03   #1616
aniajan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Dziewczyny wszystkie produkty marki Kallos są w drogeriach Hebe, kupiłam maski 1000ml za 13 zł są super wydajne i dają fajny efekt i do tego mają strasznie fajne zapachy
aniajan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 22:20   #1617
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez aniajan Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystkie produkty marki Kallos są w drogeriach Hebe, kupiłam maski 1000ml za 13 zł są super wydajne i dają fajny efekt i do tego mają strasznie fajne zapachy
kochana mysle ze wiekszosc z nas to wie.. ale niektorzy nie maja drogerii Hebe w mieście.. lub tak jak ja- mieszkają za granicą..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 09:36   #1618
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Kosmetyki KALLOS

hej dziewczyny a próbowała któraś z Was tych nowych masek banana i algae? kuszą mnie ale czemu one są tylko w litrowych pudłach
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 09:46   #1619
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny a próbowała któraś z Was tych nowych masek banana i algae? kuszą mnie ale czemu one są tylko w litrowych pudłach
Oj tam... w litrowych, ale za cenę mniejszą niż 200ml innych marek Jak do włosów nie podejdą, to zużyjesz na poślizg do golenia nóg
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 10:11   #1620
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny a próbowała któraś z Was tych nowych masek banana i algae? kuszą mnie ale czemu one są tylko w litrowych pudłach
Kusi mnie algae ale na ostatniej promoci w Hebe w Kce oczywiście "nie uświadczysz". Składów nie mają powalających.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-06 17:20:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.