farbowanie for Men... xD - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-16, 17:50   #1
Criss22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11

farbowanie for Men... xD


Cześć dziewczyny

Mam ciemny brąz włosy i chce je zmienić na czarne nie używając farby... Najważniejsze żeby były czarne i wyglądamy naturalnie... jako że jestem facetem to chce żeby wyglądały „naprawdę naturalnie”. Dlatego doradźcie mi co było by dla mnie najlepsze

Mój kuzyn farbował włosy 10 razy w ciągu miesiąca i w efekcie wypadały mu włosy kłębami... tego chce właśnie uniknąć. Czytałem że nawet stosowanie farby co jakiś czas powoduje wypadanie włosów. Dlatego chce wybrać inny sposób niż farba.

Generalnie z tego co wyczytałem to naturalnie można przyciemniać włosy korą dębu ale czy osiągnę tym czarny kolor?

Jedyne pozytywne co znalazłem to szampony koloryzujące. Podobno Czerń można nimi uzyskasz bez problemu. Z tego co słyszałem casting jest najlepszy czy to prawda?

I wyjaśnijcie mi czym się różni np. Hebanowa Czerń od Granatowa Czerń Czy znaczy to że jedne włosy w słońcu będą wyglądały na brązowe a drugie będą granatowe ? Ale przede wszystkim doradźcie mi jaki powinienem wybrać kolor żeby niezależnie od światła były czarne „czarna czerń” ?
Criss22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 18:13   #2
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: farbowanie for Men... xD

Na Allegro widziałam ostatnio jakies zestawy do farbowania dla mezczyzn. Farby sie nie bój nie wyłysiejesz, kolega mocno naciąga swoją historie... Moze farba osłabić włosy ale nie ciemna w kazdym razie nie az tak jak rozjasnianie do jasnego!!! ja rozjasniam regularnie co 2 tygodnie i nie łysieje
Znalazłam coś takiego http://allegro.pl/item626935541_well...or_czarny.html
http://allegro.pl/item626928107_lore..._mezczyzn.html
http://allegro.pl/item634974652_well...a.html#gallery

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

aha i castinga polecam ale wybiez jakis najciemniejszy brąz, bedzie wyglądał jak czarny ale naturalnie
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 22:08   #3
Criss22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: farbowanie for Men... xD

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Na Allegro widziałam ostatnio jakies zestawy do farbowania dla mezczyzn. Farby sie nie bój nie wyłysiejesz, kolega mocno naciąga swoją historie... Moze farba osłabić włosy ale nie ciemna w kazdym razie nie az tak jak rozjasnianie do jasnego!!! ja rozjasniam regularnie co 2 tygodnie i nie łysieje
Znalazłam coś takiego

http://allegro.pl/item626935541_well...or_czarny.html
http://allegro.pl/item626928107_lore..._mezczyzn.html
http://allegro.pl/item634974652_well...a.html#gallery

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

aha i castinga polecam ale wybiez jakis najciemniejszy brąz, bedzie wyglądał jak czarny ale naturalnie
te co pokazałaś na allegro... to czy one będą farbować ciemne czy tylko siwe włosy ?

A co do casting to czy to jest ten szampon koloryzujacy bo pisze tam o jakims kremie...
http://www.lumiere.pl/product_info.p...eme_Gloss.html - z tego co widzialem to jest najciemniejszy brąz... czy ten wybrać ?
Jeszcze jest taka czerń http://www.lumiere.pl/product_info.p...eme_Gloss.html

Aaaa i co ile się to robi... aż nie zejdzie?
Criss22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 22:39   #4
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: farbowanie for Men... xD

też jestem facetem i też farbuje na czarno, wypadanie włosów zwiększa farba palette bo jest bardzo mocna i osłabia cebulki.
Granatowy kolor jest trudno uzyskać co wiem bo właśnie chce taki a wychodzi zwykła czerń.... -.-
casting jest dobry, wychodzi dużo ciemniej niż pokazane, ciemny brąz wyjdzie Ci czarny ale będzie sie zmywać na brąz ciemny bo to nie farba a szampon, a właściwie coś pomiędzy. ja polecam garnier 100% color intensywna czerń, albo londa londacolor , delikatne są w miare. joanna naturia color jest według mnie najdelikatniejsza ale najmniej trwała.
fajna jest palette 10 min color, ona jest jedyną delikatną palette ale ma tylko "ciemny brąz" niestety czerni typowej nie ma, ale ten kolor ciemny brąz, to wychodzi prawie jak czerń, po kilku myciach dopatrzysz sie poświaty brązowej.
co ile masz farbować? hmm..no jak będą odrosty to wypada zafarbować bo nieestetycznie wygląda.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 09:32   #5
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: farbowanie for Men... xD

jeśli chcesz uzyskać kolor naturalnej czerni to polecam ciemny brąz Castinga wcale nie zmywa się tak szybko przynajmniej u siebie nie zauważyłam żeby spłukiwał się na brązowo nadal jest czarny a odrosty już się pojawiają..
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:11   #6
Criss22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: farbowanie for Men... xD

Po użyciu tego Castingu ciemny brąz w jakim czasie pojawiają się pierwsze odrosty? (tak mniej więcej)

I czy jest jakiś sposób żeby od razu nie farbować a jednocześnie żeby nie rzucały się w oczy? (kremy, żele)

p.s.
Mam „L’oreal studio remix pasta do włosów” i po ułożeniu tą pastą zdecydowanie wyglądają na dużo jaśniejsze... Jakby z ciemnego robił się jasny brąz włosów. Natomiast po wizycie u fryzjera one ciemnieją po użyciu żelu do włosów i dobrze się układają. Dlatego mam gorącą prośbę jeszcze o nazwę albo link na allegro do takiego żelu który jest stosowany w zakładach fryzjerskich. Zauważyłem że to jest duża puszka i bodajże żółta ale u siebie w mieście nie mogę znaleźć..
Criss22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 22:08   #7
Criss22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: farbowanie for Men... xD

btw dzieki za odpowiedzi

W związku z nimi wybiore Casting Creme Gloss 300 Ciemny Brąz...

Jeszcze tylko jak wiecie odp na pytania wyżej...^
Criss22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 22:41   #8
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: farbowanie for Men... xD

Ooo...żeli fryzjerskich to jest na parwde bardzo dużo i nikt nie powie Ci jaki to jest po kolorze. Loreal pewnie rozjaśnia Ci włosy bo za dużo nakładasz. Pierwsze odrosty pojawiają sie tak szybko jak szybko rosną twoje włosy to chyba oczywiste

a co znaczy pytanie "czy jest jakiś sposób żeby od razu nie farbować a jednocześnie żeby nie rzucały się w oczy?" ??
chodzi o odrosty zeby sie nie rzucały w oczy? bo nie wiem o co chodzi
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 00:17   #9
Criss22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: farbowanie for Men... xD

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Ooo...żeli fryzjerskich to jest na parwde bardzo dużo i nikt nie powie Ci jaki to jest po kolorze. Loreal pewnie rozjaśnia Ci włosy bo za dużo nakładasz. Pierwsze odrosty pojawiają sie tak szybko jak szybko rosną twoje włosy to chyba oczywiste

a co znaczy pytanie "czy jest jakiś sposób żeby od razu nie farbować a jednocześnie żeby nie rzucały się w oczy?" ??
chodzi o odrosty zeby sie nie rzucały w oczy? bo nie wiem o co chodzi
tak żeby nie były takie widoczne jak się zaczną....

a jaki byś polecił żel do włosów?
Criss22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 07:10   #10
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: farbowanie for Men... xD

Cytat:
Napisane przez Criss22 Pokaż wiadomość
Po użyciu tego Castingu ciemny brąz w jakim czasie pojawiają się pierwsze odrosty? (tak mniej więcej)

I czy jest jakiś sposób żeby od razu nie farbować a jednocześnie żeby nie rzucały się w oczy? (kremy, żele)

p.s.
Mam „L’oreal studio remix pasta do włosów” i po ułożeniu tą pastą zdecydowanie wyglądają na dużo jaśniejsze... Jakby z ciemnego robił się jasny brąz włosów. Natomiast po wizycie u fryzjera one ciemnieją po użyciu żelu do włosów i dobrze się układają. Dlatego mam gorącą prośbę jeszcze o nazwę albo link na allegro do takiego żelu który jest stosowany w zakładach fryzjerskich. Zauważyłem że to jest duża puszka i bodajże żółta ale u siebie w mieście nie mogę znaleźć..
ja nie jestem facetem więc nie używam żadnych żeli itp:P po miesiącu pojawiają mi się odrosty i są widoczne bo mam ciemne blond włosy naturalne więc odrazu je farbuję żeby nie były widoczne.Jeśli tak boisz się odrostów to może pofarbuj włosy szamponetką zmywalną i tyle
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 18:15   #11
Criss22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: farbowanie for Men... xD

oki dzieki za odp
Criss22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.