Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 2011 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 08:52   #1081
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

ja pierwszy test zrobiłam z samego rana w dniu 30 urodzin męża
4 dni po spodziewanym terminie @
taki mu prezent urodzinowy zrobiłam

a drugi test w dzień powrotu do Polski 8 dni po tym jak @ nie zawitała
i tu już pojawiły się dwie grube krechy
tego samego dnia powiedzieliśmy zarówno moim i meża rodzicom, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jestem w ciąży

teraz tylko czekam niecierpliwie na sobotę bo idę na usg, żeby upewnić się, że wszystko jest w porządku.
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 08:56   #1082
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Ja w sobote rano 23dc. Nie wytrzymam dłużej!
rozumiem, że masz cykle 28 dniowe
ja zrobiłam 27 dc, 2 dni przed spodziewaną @,

i kreseczka był juz dobrze widoczna, robiłam Quick Vue, dziewczyny na forach pisały, że wychodził im nawet 4 dni przed @.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:02   #1083
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
rozumiem, że masz cykle 28 dniowe
ja zrobiłam 27 dc, 2 dni przed spodziewaną @,

i kreseczka był juz dobrze widoczna, robiłam Quick Vue, dziewczyny na forach pisały, że wychodził im nawet 4 dni przed @.
Ostatnie moje cykle miały 28, 31, 26, 28 ale przez całe życie miałam co do zegarka 28 dni. Ja mam jakiś bobo-test 25mlU/ml. Pisze, że wykrywa 6 dniową ciążę...
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:02   #1084
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
gratuluje serdecznie nowym mamusiom a tym, ktore czekaja na 2 kreseczki zycze powodzenia!

Nam tym razem sie nie udalo, mam normalny okres, a wczorajsze plamienie zapewne wynikalo z tak dlugiego cyklu. Po @ zamierzam pojsc do lekarza, zbadac sie, wyleczyc i wtedy starac sie o dzidziusia
szkoda, ale pisałś kiedyś o pracy więc sie dzieciaki i rodzice nie zmartwia będzie dobrze
trzymam kciuki za leczenie
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:06   #1085
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
szkoda, ale pisałś kiedyś o pracy więc sie dzieciaki i rodzice nie zmartwia będzie dobrze
trzymam kciuki za leczenie
no rodzice na pewno beda szczesliwi, jesli przez najblizszy rok nie zajde w ciaze ale i tak planujemy z mezem rozpoczac starania jeszcze w tym roku, a co maz powiedzial, ze nie chce czekac roku bo bedzie juz stary
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:11   #1086
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Ostatnie moje cykle miały 28, 31, 26, 28 ale przez całe życie miałam co do zegarka 28 dni. Ja mam jakiś bobo-test 25mlU/ml. Pisze, że wykrywa 6 dniową ciążę...

z tego co mi wiadomo, to na wszystkich tak pisze

w każdymrazie czekamy na sobotnia wiadmość, choc nawet jeśli ci nic nie pokaże to nic nie będzie przesądzone

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
ja pierwszy test zrobiłam z samego rana w dniu 30 urodzin męża
4 dni po spodziewanym terminie @
taki mu prezent urodzinowy zrobiłam

a drugi test w dzień powrotu do Polski 8 dni po tym jak @ nie zawitała
i tu już pojawiły się dwie grube krechy
tego samego dnia powiedzieliśmy zarówno moim i meża rodzicom, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jestem w ciąży

teraz tylko czekam niecierpliwie na sobotę bo idę na usg, żeby upewnić się, że wszystko jest w porządku.

ja swoim rodzicą i siostrą powiedziałam od razu w dniu pierwszego testu
a reszta się dowie po wizycie u lekarza czyli, w przyszłym tygodniu,

chociaż jeszcze się zastanawiam czy tak do 12tc poczekać
jak ciąża będzie juz pewna
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:12   #1087
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
no rodzice na pewno beda szczesliwi, jesli przez najblizszy rok nie zajde w ciaze ale i tak planujemy z mezem rozpoczac starania jeszcze w tym roku, a co maz powiedzial, ze nie chce czekac roku bo bedzie juz stary
a ile maż ma lat?
mój ma 36 i jakoś się nie garnie, ale i nie oponuje za bardzo
mi to się po ślubie włączyło jakoś ostanio, i myślimy (i nie tylko) o dzidzi

w sumie nie ma na co czekać
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 09:23   #1088
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
ja swoim rodzicą i siostrą powiedziałam od razu w dniu pierwszego testu
a reszta się dowie po wizycie u lekarza czyli, w przyszłym tygodniu,

chociaż jeszcze się zastanawiam czy tak do 12tc poczekać
jak ciąża będzie juz pewna
Planujemy najbliższym osobom (bliska rodzina i najbliżsi przyjaciele) mówić systematycznie (albo potwierdzać jak sie ktoś domyśli) już od soboty (po usg).
W pracy i dalszym znajomym planujemy powiedzieć w okolicy 12 tc.
Też wolimy poczekać
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:33   #1089
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Ja mam 21 lat
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:33   #1090
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
a ile maż ma lat?
mój ma 36 i jakoś się nie garnie, ale i nie oponuje za bardzo
mi to się po ślubie włączyło jakoś ostanio, i myślimy (i nie tylko) o dzidzi

w sumie nie ma na co czekać
Maz ma 30 lat i uwaza sie za bardzo starego ja mam 26. Niby na poczatku mowil, ze chce sie nacieszyc mna i dzidziusia zaplanowac za jakies 2 lata, ale jak sobie uswiadomil, ze bedzie mial wtedy 32 lata to mu sie odwidzialo powiem CI, ze i mi po slubie sie wlaczylo cos takiego - chce dziecka, ogladam wozki, pokoiki, lozeczka, mam wybrane modele, duzo czytam i ogladam na ten temat, rozmawiam z siostra, ktora jest polozna - dostalam jakiejs mani na punkcie bobasa
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:34   #1091
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Novia poczekaj do kolejnej wizyty pewnie przyrost bedize ok wiec nei masz co sie martwic

JanuszAgnieszka no to czekamy na pozytywne wiesci za miesiac

Cytat:
Napisane przez francmal Pokaż wiadomość
To i tak dobrze, że jak ona będzie w szpitalu to mąż kupi co trzeba Wiesz do mnie szwagier dzień przed wyjściem żony ze szpitala przyszedl (jeszcze z teściową) i sie pyta czy na jutro mu nosidelka nie pozycze bo zona z dzieckiem ze szpitala wychodza a oni nic nie maja (pomijam fakt, że to ich 2 dziecko). Ja na to, że nie wiem bo jutro prawdopodobnie muszę jechać do Gp na wizytę (byLam w 2 ciąży ) no a przeciez mamy synka, ktory w tej kołysce jeszcze jeździ. Na to jego teściowa ale chyba pożyczyć możecie. Ja do niej jeśli nie będe miec wizyty to tak a pozatym to o dziecku wiedzieli juz kilka miesięcy i mogli wcześniej coś zorganizować, albo chociaż wcześniej spytać a nie stawiać przed faktem. W końcu im pozyczyliśmy ale powiedziałam, że do 17 maja oddać bo potem na zakupy chcemy jechać to oddali bez żadnego telefonu około 20 a to dlatego, że ze szpitala pojechali sobie jeszcze na zakupy i do mcdonalsa. Jeden plus to taki, że kupili fotelik taki już na zapas bojuż na jakieś 5 lat im starczy Ale to jeszcze pikuś bo ich córa pierwsze 2 tygodnie spała w wózku bo chyba czekali, że ktoś się zlituje i im łóżeczko kupi no i teściowa szwagra się zlitowała i kupiła (napomkne tylko, że ona na rencie w Polsce jest a my mieszkamy w Irlandii a łóżeczko kupiła za 200 euro)
Zatem jeszcze z tą koleżanką nie jest najgorzej bo na przykładzie rodziny szwagra stwierdzam, że są bardziej nieodpowiedzialini i bezmyślni rodzice. A jeczsce zapomniałam dodać, że potem do nas jeszcze wąty mieli, że w nosidełku nie było specjalnych wkładek dla noworodka No myślałam, że po podłodze będę się tarzać nie dośc, że na ostatnią minutę to jeszcze za nich myśleć mam dałam takie jak używałam synek już wkładek nie potrzebował. Zrezta potem co zrobili kupili fotelik od 0-3 grupa w jednym i też wkładek nie mieli
o rany jakie oszołomy - ale to przykre znam takich ludzi co tylko czekaja az ktos im pomoze za nich cos zrobi wyreczy ich i jeszce pretensja ze ktos nei ma czasu dal nich bo ma soiwch milion rzecyz...

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
Dokładnie
ja na początku bałam się- owszem, naczytałam się głupot, ale zmądrzałam.
spokój przyszłej mamy najważniejszy.
też oglądam wózki, imiona wymyślam, zastanawiam się kto będzie chrzestnym
nie dopuszczam myśli ,że coś nie tak, nie ma opcji
chyba musze sie przestawic na taki tryb moze tez sobei ksiazek o tej ciezarowce kupie a co 2 tyg oczekiwania mnie wykonczy - moj Tz nei ma z tym problemow nawet wczorja powiedzila ze on widzi na tym usg peniska malego reszta urosnie poznije

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
KOCHANE WIEDZIALAM KIEDY WĄTEK ZAŁOZYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!

MAM DWIE KRESKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
NO TO GRATULACJE MONIŚ !!!!!!!!!!!!!!!kl aski:

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Ostatnie moje cykle miały 28, 31, 26, 28 ale przez całe życie miałam co do zegarka 28 dni. Ja mam jakiś bobo-test 25mlU/ml. Pisze, że wykrywa 6 dniową ciążę...
kup sobie na poczatek taki co ma 10mlU/ml te szybciej wykrywja ciaze

Cytat:
Napisane przez mokra6 Pokaż wiadomość
Kasiapruszków jak tam po wizycie??
Cytat:
Napisane przez wanilia83 Pokaż wiadomość
kasiapruszkow daj znać co tam u ciebie jak USC, kochana nie daj nam tyle czekać bo paznokcie zacznę obgryzać z nerwów
a u mnie jak nic nie wiedizlam tak dalej nic nie wiem - no tylko tyle ze jajko siediz w dobrym miejscu, ma 13mm i tyle
wystraszylam sie jak lekarz powieidzl ze nie widiz zarodka w pecherzyku....musze jeszce 2 tyg poczekac zeby sie dowiedizc czy cos sie wogole w tym pecherzyku znajdzie, naraize 6 tc od ostatnij miesiaczki prawdopodonie sie zaczal i licze na to po cichu ze ciaza nei jest starsza bo jakby byla starsza to znaczyloby ze pecherzyk jest pusty :-(

milego dnia dziewczynki

Edytowane przez kasiapruszkow
Czas edycji: 2010-07-21 o 09:35
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 10:01   #1092
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Kochane moje nawet jeśli macie puste pęcherzyki, czy za małe czy co tam jeszcze to i tak macie więcej powodów do radości niż ja, bo jak nie teraz to później. Ja mam mięśniaka na pół macicy, który nie wiadomo w która stronę się będzie rozrastał i czy będzie na tyle przyzwoitym gamoniem, żeby ustąpić dziecku miejsca. 16 sierpnia dowiem się czy będę mamą czy trzeba będzie usuwać. To jest dopiero tragedia, bo dziecko jest, ale i tak może go nie być. I prawdopodobnie już nie będę mogła mieć dzieci. I co Wy na to? Jednak o czym ja myślę? Jaki wózek kupić

Edytowane przez Jok3r
Czas edycji: 2010-07-21 o 10:02
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 10:05   #1093
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
z wielkopolski

ja nigdy nie byłam w żadnych szpitalu, także wszystkie wydają mi się obce i nieprzyjemne
aa a ja ze śląska... no ten szpital akurat który wybrałam jest mi bliski a inne choć może i dobre jakoś nie budzą we mnie sympatii ..

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Witam kochane mamuśki
MONIKA gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

U mnie 20dc, okres powinien przyjść 29 - a sio!!!! Oby nie przyszedł. Od 2 dni strasznie pobolewają mnie piersi i podbrzusze. Czy to nie za wczesnie na bóle menstruacyjne?
3mam kciuki !!!!!
Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny coś czuję, że niedługo przywitamy nowe mamusie.
Mnie tez bolały piersi


Ale nas już jest dużo A narazie to tylko marcowe mamusie, a ile jeszcze kwietniowych dołączy

Płodne jest to lato
oj płodne a jakie będą porodówki oblężone
Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Ostatnie moje cykle miały 28, 31, 26, 28 ale przez całe życie miałam co do zegarka 28 dni. Ja mam jakiś bobo-test 25mlU/ml. Pisze, że wykrywa 6 dniową ciążę...
ja miałam bobo test i KINDERtest pokazał mi ciążę a bobo nic ! zrobilam beta hcg i wskazywało na ciążę a bobo dalej nic..to chyba jakiś felerny miałam




dziewczynki trzymam kciuki za wasze testowanie

ja zaraz na miasto z moim potem na zakupy i obiadek na mieście bo gotować nam sie nie chce ;P

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
Kochane moje nawet jeśli macie puste pęcherzyki, czy za małe czy co tam jeszcze to i tak macie więcej powodów do radości niż ja, bo jak nie teraz to później. Ja mam mięśniaka na pół macicy, który nie wiadomo w która stronę się będzie rozrastał i czy będzie na tyle przyzwoitym gamoniem, żeby ustąpić dziecku miejsca. 16 sierpnia dowiem się czy będę mamą czy trzeba będzie usuwać. To jest dopiero tragedia, bo dziecko jest, ale i tak może go nie być. I prawdopodobnie już nie będę mogła mieć dzieci. I co Wy na to? Jednak o czym ja myślę? Jaki wózek kupić

I TAKIE MYSLENIE MI SIE PODOBA... !!!!!
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 10:06   #1094
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
Kochane moje nawet jeśli macie puste pęcherzyki, czy za małe czy co tam jeszcze to i tak macie więcej powodów do radości niż ja, bo jak nie teraz to później. Ja mam mięśniaka na pół macicy, który nie wiadomo w która stronę się będzie rozrastał i czy będzie na tyle przyzwoitym gamoniem, żeby ustąpić dziecku miejsca. 16 sierpnia dowiem się czy będę mamą czy trzeba będzie usuwać. To jest dopiero tragedia, bo dziecko jest, ale i tak może go nie być. I prawdopodobnie już nie będę mogła mieć dzieci. I co Wy na to? Jednak o czym ja myślę? Jaki wózek kupić
ZUCH DZIEWCZYNA!!!!!!
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 10:06   #1095
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
Planujemy najbliższym osobom (bliska rodzina i najbliżsi przyjaciele) mówić systematycznie (albo potwierdzać jak sie ktoś domyśli) już od soboty (po usg).
W pracy i dalszym znajomym planujemy powiedzieć w okolicy 12 tc.
Też wolimy poczekać

ja w pracy też na pewno po 12 tyg

a własnie bliska rodzina i przyjaciele pewnie prędzej bo niewytrzymamy ale oczywiście jak już mi lekarz potwierdzi że wszystko ok

mnie wystko denerwuje, wczoraj się zirytowałam, że mój gin nie miła już miejsc na przyszły tydzień,

chociaż w końcu zapisał mnie na środę na 20:00

przerażają mnie te tłumy u niego
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 10:07   #1096
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
Jaki wózek kupić
a propos o jakim wózku myślisz?
bo mi bardzo podoba się buzz 3
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 10:08   #1097
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
aa a ja ze śląska... no ten szpital akurat który wybrałam jest mi bliski a inne choć może i dobre jakoś nie budzą we mnie sympatii ..



3mam kciuki !!!!!


oj płodne a jakie będą porodówki oblężone

ja miałam bobo test i KINDERtest pokazał mi ciążę a bobo nic ! zrobilam beta hcg i wskazywało na ciążę a bobo dalej nic..to chyba jakiś felerny miałam
mojej siostrze tez bobo nic nie pokazał

oblężone, a ja tak nie lubię tłumów
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 10:20   #1098
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
a propos o jakim wózku myślisz?
bo mi bardzo podoba się buzz 3
Wiesz co miałam już na oku jeden, ale potem szwagierka podesłała mi linki do 2 innych i postanowiłam poszperać na Allegro. I wtedy zgłupiałam hehe. Po ok 5-6 różnych modelach wszystkie wyglądały tak samo. W sumie najbardziej zależy mi na leciutkim i, żeby miał jakieś dodatki typu nosidełko, pokrowce itp no i ofc wielofunkcyjny.
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 10:24   #1099
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
Wiesz co miałam już na oku jeden, ale potem szwagierka podesłała mi linki do 2 innych i postanowiłam poszperać na Allegro. I wtedy zgłupiałam hehe. Po ok 5-6 różnych modelach wszystkie wyglądały tak samo. W sumie najbardziej zależy mi na leciutkim i, żeby miał jakieś dodatki typu nosidełko, pokrowce itp no i ofc wielofunkcyjny.
mój musi być lekki bo będę go wnosić sama po jakiś 8 schodkach,
chciałabym, żeby miał duży koszyk pod spodem i żeby miał dobrą amortyzację.
i to niby mało istotne ale chciałabym, żeby był cały czerwony
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 10:33   #1100
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Obejrzałam sobie ten model, który się Tobie podoba tz jeden z modeli, bo jest ich mnóstwo i wózeczek jest super, tylko wszelkie dodatki przeważnie trzeba kupować osobno, a sam wózek do najtańszych nie należy i waży 13kg, a ja szukam poniżej 10, bo jednak dziecko i jakieś tam pierdółki tez trochę ważą, więc będę szukać dalej.
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 10:43   #1101
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
Obejrzałam sobie ten model, który się Tobie podoba tz jeden z modeli, bo jest ich mnóstwo i wózeczek jest super, tylko wszelkie dodatki przeważnie trzeba kupować osobno, a sam wózek do najtańszych nie należy i waży 13kg, a ja szukam poniżej 10, bo jednak dziecko i jakieś tam pierdółki tez trochę ważą, więc będę szukać dalej.
ten model, który mi sie podoba wygląda dokładnie tak
(załączam zdjęcie)
chcemy kupić używany to wtedy taniej wyjdzie
bo niestety wiem, że do najtańszych medeli nie należy

jak juz sie zdecydujesz na jakiś model to koniecznie daj znać
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 10:47   #1102
patrycja_22
Rozeznanie
 
Avatar patrycja_22
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 849
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

A mi się bardzo ten podoba i przede wszystkim jest bardzo lekki bo tylko 7,5 kg
http://allegro.pl/item1095047777_woz...r_6czesci.html
__________________

patrycja_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 10:50   #1103
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

mi sie ten podoba ale tylko z wygladu
http://allegro.pl/item1109905675_woz..._10_grati.html
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 10:58   #1104
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez patrycja_22 Pokaż wiadomość
A mi się bardzo ten podoba i przede wszystkim jest bardzo lekki bo tylko 7,5 kg
http://allegro.pl/item1095047777_woz...r_6czesci.html
Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
mi sie ten podoba ale tylko z wygladu
http://allegro.pl/item1109905675_woz..._10_grati.html
rany! w sumie to one są do siebie podobne i do buzza 3 też sa podobne
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 11:07   #1105
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Heheh właśnie o tym piszę, że normalnie można oszaleć jak się tak kilka wózków ogląda i pod koniec już sama nie wiesz który wybrać
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 11:15   #1106
Black_Angel86
Zadomowienie
 
Avatar Black_Angel86
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 810
GG do Black_Angel86 Send a message via Skype™ to Black_Angel86
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Ale się rozwózkowałyście Ja pooglądam jak już będę po wizycie u gina, 4 sierpnia. Oby do 12 tygodnia! (a dopiero się 8 tc kończy) . Nie mam siły dziś pisać, chyba pójdę poleżeć na trawie
__________________

blog

fotografia

Black_Angel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 11:26   #1107
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Wiesz no ostatnio lekkimi smutami tu zajechało to coby się laseczki tak bardzo nie zamartwiały to coś wesołego trzeba zapodać , co najlepiej kobiecie poprawia humor? zakupyyyyyyyyyyyy
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 11:27   #1108
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
mi sie ten podoba ale tylko z wygladu
http://allegro.pl/item1109905675_woz..._10_grati.html

Ja też chce tego Boldera,
mój typ to fioletowo-rózowy

moja siostra też go kupuje
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 11:32   #1109
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

Też mi się spodobał ma fajne kolorki, ale to będzie już chyba 4 wózek, który mi się podoba i bądź tu mądra
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 11:33   #1110
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: Dwie kreseczki na teście juz mamy-wiosną maluszki przywitamy-marzec-kwiecien 20

[QUOTE=kasiapruszkow;20820 719]

chyba musze sie przestawic na taki tryb moze tez sobei ksiazek o tej ciezarowce kupie a co 2 tyg oczekiwania mnie wykonczy - moj Tz nei ma z tym problemow nawet wczorja powiedzila ze on widzi na tym usg peniska malego reszta urosnie poznije

Może nie wypada pytać ale czy masz może męża leśniczego, który bez lornetki się nigdzie nie rusza Mam nadzieję, że potraktujesz to jako żart bo mi z nudów i lenistwa już palma odbija
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.