Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-03, 12:22   #1681
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Mój gin był i rozwarcie nadal małe, na ktg żadnego skurczu mamy poczekać jeszcze, dziś jeszcze mi nie podadzą nic.
Śmiać mi się chce z tż, bo śmiesznie wygląda w fartuchu szpitalnym i rozwiązuje krzyżówki ale widać że się skupić nie może bo poród za ścianą

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ehhh ja myślałam że się już akcja rozwija... TZ się naslucha i Ty z resztą też... Właśnie a tz ma fartuch? bo ja dziś na korytarzu wyczytałam że do porodu partner powinien mieć spodnie i t-shirt z tego tworzywa co te fartuchy jednorazowe i oczywiście tego nie miałam, mialam tylko wlasnie fartuch, dobrze że jeszcze mamy czas to sobie tz dokupi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 12:22   #1682
Karolinek_
Raczkowanie
 
Avatar Karolinek_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 430
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cześć Dziewczynki

Dawno mnie tu nie było, szalejecie z postami, a na telefonie ciężko nadgonić
My nadal w dwupaku. Dzisiaj na 16:00 ktg i badanie. Ciekawe, czy coś ruszyło od poprzedniego czwartku tak bardzo już bym chciała moją Kluseczkę po drugiej stronie brzucha wyganianie Małego zatrzymało się na spacerach i sprzątaniu, bo jeszcze do wszystkiego przypałętała mi się jakaś infekcja
Brzuch boli okresowo, twardnieje, od czasu do czasu zakłuje i zaboli tak, że sztywnieje, a za chwilę cisza no to albo rybki, albo pipki... mój Syn nie może się zdecydować, czego chce, a jutro kończymy 39 tydzień i gdzie te zagrożenie przedwczesnym porodem... Narobiło się ambarasu szpitalem, lekami, a tu się Potomkowi nie spieszy. A matka się tak nacierpiała, żeby teraz sobie wakacje w brzuchu urządzał

Za wszystkie mamusie, które są w szpitalu - będzie dobrze!

Mamaya - mam nadzieję, że Twoje problemy szybko miną

Trzymajcie się dzielnie, Słoneczka miłego dnia
Karolinek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 12:31   #1683
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Mój gin był i rozwarcie nadal małe, na ktg żadnego skurczu mamy poczekać jeszcze, dziś jeszcze mi nie podadzą nic.
Śmiać mi się chce z tż, bo śmiesznie wygląda w fartuchu szpitalnym i rozwiązuje krzyżówki ale widać że się skupić nie może bo poród za ścianą

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no to mnie zasmuciłaś .... myślałam że już dziś będzie się coś działo mimo wszystko jak juz się zacznie

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Ehhh ja myślałam że się już akcja rozwija... TZ się naslucha i Ty z resztą też... Właśnie a tz ma fartuch? bo ja dziś na korytarzu wyczytałam że do porodu partner powinien mieć spodnie i t-shirt z tego tworzywa co te fartuchy jednorazowe i oczywiście tego nie miałam, mialam tylko wlasnie fartuch, dobrze że jeszcze mamy czas to sobie tz dokupi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nam położna powiedziała żeby mieć ciuchy na zmiane dla tż bo lepiej w lato w t-shirt i spodenkach do kolan niż w tym fartuchu bo nie przepuszczają powietrza, więc u nas jak sie ma ciuchy na zmiane to nie trzeba zakładać fartucha
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 12:40   #1684
Karolinek_
Raczkowanie
 
Avatar Karolinek_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 430
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Mój gin był i rozwarcie nadal małe, na ktg żadnego skurczu mamy poczekać jeszcze, dziś jeszcze mi nie podadzą nic.
Śmiać mi się chce z tż, bo śmiesznie wygląda w fartuchu szpitalnym i rozwiązuje krzyżówki ale widać że się skupić nie może bo poród za ścianą

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Trzymam mocno kciuki dość sie naczekalas

Co do ubioru tzta - u nas koszulka, spodenki i buty na zmianę o żadnym fartuchu nie mówili
Karolinek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 12:46   #1685
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Tutaj ochraniacze na buty i fartuch. Przynajmniej teraz mu kazali mieć w sali przedporodowej, a w porodowej to nie wiem czy tak samo, ale raczej tez

A i fartuch za darmo położne dały, tylko ochraniacze musiał kupić
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Fame
Czas edycji: 2014-07-03 o 12:56
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 12:56   #1686
TaTekla
Raczkowanie
 
Avatar TaTekla
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Kochane. Ale gonicie z tymi wpisami.

Elcia zazdroszczę i trzyma kciuki, wiesz na czym stoisz

Fame, Debesciara i mamy podobne sytuacje, coś się dzieje, ale nikt nie wie jak i kiedy się skończy.

Simka to mnie pobilas, niezły hardcore złapać teścia za cztery litery a moja teściowa jest ok.Pewnie cieszy się teraz , że między mną a synem Jej się układa

Kurcze, KTG wskazuje skurcze co 10 min, a ja słabo czuję dziś maluszka...
TaTekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 13:34   #1687
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Qwa... Tż ma dziś ze mnie polewkę. Małe pieluchy wielo wyciągnęłam i w ciągu 2 minut poszła do prania. Generalnie 4 razy ją przebierałam za każdym razem przy akompaniamencie wystrzału armatniego z 4 liter. Jak usłyszałam to po raz 5 to tż nie mógł śmiechu powstrzymać na mój widok... No nic próbujemy dalej. Tylko większe ciuchy musze wyciągnąć bo w 50 ani body ani śpiochy się nie dopinają
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 13:46   #1688
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cześć

My niestety nadal w szpitalu, co gorsza na osobnych oddziałach - Z. ma niewielką żółtaczkę i ze względu na czas urodzenia chcą ją jeszcze zaobserwować.

Ja jej odciągam mleczko i póki co jestem już porcję do przodu, mleko aż kapie byleby tylko po tych 1-2 dniach zajarzyła pierś na nowo


Co do pępkowego, to mój mąż miał wczoraj opijanie córy z kolegą i moim bratem, ale to bez szaleństwa

Co do krocza, to ja poprzednio jak miałam nacięcie i teraz bez stosuje szare mydło + octenisept.

Powodzenia dla chcących urodzić, ja się cieszę że już po, ale gdyby Mała doczekała z tydzień jeszcze, to nie byłoby problemu z wielkością, bo póki co waży 2560 - cytując pediatrę "tyle co średni kurczak"...
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 13:54   #1689
Marianna 54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
mój nie zrobi pępkowego jak urodze np w poniedziałek może sobie wypić z tatą drinka i z nażeczonym siostry... a takie pępkowe chce wyprawić na weekend z większą ilością znajomych
Mój małż też nie robi odrazu pępkowego, obiecał że jak urodzę to będzie przy mnie a pępkowe zrobi jak się wszystko unormuje i w weekend oczywiście żeby mógł odespać

Cytat:
Napisane przez elcia_ Pokaż wiadomość
Witam i musze się z wami podzielić nowinkami. Nie patrzcie na błędy bo pisze z telefonu i nie wyszłam jeszcze z szoku. Byłam rano na ktg oczywiście zero skurczy, potem do ginki na oddzial tu rozwarcie postępuje prawie trzy palce. Wiec strach ze jak cokolwiek zacznie się dziać to nie zdążę dojechać przy mojej pepowinie to kuszenie losu. Wiec decyzja mojej lekarki jutro mam dyżur proszę przyjechać to urodzimy dzidziusia gęba mi się sama cieszy a przy okazji mam pełno w ga ciach. Jestem happy ze nie będę już musiała wyglądać symptomów nadchodzącego porodu.
Powodzenia jutro

Cytat:
Napisane przez justynka2992 Pokaż wiadomość
Dziewczyny rozwarcie na opuszek palca , ile to może być cm??? zaczął mi się 39 tc i zastanawiam się czy to dużo czy nie jak na ten tydzień
Nie ma żadnych norm na ten tydzień, z takim rozwarciem a nawet większym można jeszcze pochodzić, a czasami rozwarcia brak do ostatniej chwili przed skurczami, u mnie w ostatni wtorek rozwarcia nie było a termin mam dziś ..

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Malý kolki ma ehh i mi się męczy..
Może te leki w końcu zadzialaja..

tatekla hehe dobry numer z tesciowa
Przypominało mi się jak kiedyś mój TŻ z teściem do komórki cos tam znosili a tam jest tak ciemnawo i szlam na gore do domu i patrzę a tam się ktoś wypija myslalam ze to mój TŻ i klepnelam w tyłek ten się podnosi a to tesc a buraka spaliłam- takie same prawie spodnie mieli..
padłam , odrazu wyobraziłam soie minę mojego teścia

Oby mu szybko kolki przeszły , pewnie oboje się męczycie

Rybka jak tam na placu boju ? U mnie narazie cisza, zaliczyłam spacer, schody, zakupy, pranie i poza bólem kręgosłupa to nic
Moja Mała pewnie tak jak Fame i Debeściary postanowiła się przeterminować
Marianna 54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 14:04   #1690
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
lej!
ja z jaga tak mialam, ze mega malo jadlam bo miala kolki i wlasciwie nie wiedzialam co jesc bo nie jem miesa
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 14:12   #1691
Lillian_
Rozeznanie
 
Avatar Lillian_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 670
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
Mój małż też nie robi odrazu pępkowego, obiecał że jak urodzę to będzie przy mnie a pępkowe zrobi jak się wszystko unormuje i w weekend oczywiście żeby mógł odespać



Powodzenia jutro


Nie ma żadnych norm na ten tydzień, z takim rozwarciem a nawet większym można jeszcze pochodzić, a czasami rozwarcia brak do ostatniej chwili przed skurczami, u mnie w ostatni wtorek rozwarcia nie było a termin mam dziś ..



padłam , odrazu wyobraziłam soie minę mojego teścia

Oby mu szybko kolki przeszły , pewnie oboje się męczycie

Rybka jak tam na placu boju ? U mnie narazie cisza, zaliczyłam spacer, schody, zakupy, pranie i poza bólem kręgosłupa to nic
Moja Mała pewnie tak jak Fame i Debeściary postanowiła się przeterminować
Jak czytam ze ciąża może trwać 38-42 tygodnia to
ten 37 jest chyba magiczny bo wydaje się że już tuż tuż tuż lada dzień dziecko niby donoszone itd a tu.... mi położna powiedziała ze mam się nie nastawiać na wcześniejszy poród, ja mniej więcej wiem kiedy było zapłodnienie i kiedy miałam dni płodne wiec ja w 38 tygodniu ani awet w 39 na bank nie urodzę...

P.s dziewczyny kupowałyście aspiratorki do noska? jakie ?
polecacie jakieś kocyki z allegro? - zależy mi żeby nie były polarowy...
Dziś kupiłam sobie podkłady dla starszych ludzi co już pieluchę noszą, włożę to pod prześcieradło i moga mi teraz wody odchodzić w nocy

Jak myślicie kupować jakieś butelki? bo tego mi brakuje zamierzam Kp ale do mamuś co karmią piersią.. używacie butelek? ja się boje ze jak raz dam butelkę to mi się odzwyczai od piersi
Z listy zakupów zostało mi jeszcze staniki do karmienia, torba do wózka, termoetr do wody i szare mydło w płynie biały jeleń. kilka flanelek w piątek jadę kupić i jeszcze jeden pokorwiec na łóżeczko nieprzemakalny kurde sporo tego
__________________
Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane, Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukaja do mojego serca, Myślę sobie wtedy: może być wspanialej? Nosze w sobie życie które Bog mi daje !
Lillian_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 14:13   #1692
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

zaczyna boleć mnie brzuch
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 14:16   #1693
Lillian_
Rozeznanie
 
Avatar Lillian_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 670
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Jeszcze tylko dodam że ja nawet 1 skurczu przepowiadającego nie miałam ani Skurczy BH ani nic... więc trochę wam zazdroszczę że miałyście i chociaż wiecie jak to wygląda. tylko brzuch mam i czuję ruchy i napinanie się dziecka ale mała już od dawna na dole głową siedzi.. a przytyłam .. narazie chyba z 7 kg.
__________________
Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane, Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukaja do mojego serca, Myślę sobie wtedy: może być wspanialej? Nosze w sobie życie które Bog mi daje !
Lillian_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 14:23   #1694
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
zaczyna boleć mnie brzuch
masz jeszcze miesiac - nikt CIE w kolejkę nie wpuści więc nie martw się nie urodzisz szybciej
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 14:29   #1695
Marianna 54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lillian_ Pokaż wiadomość
Jak czytam ze ciąża może trwać 38-42 tygodnia to
P.s dziewczyny kupowałyście aspiratorki do noska? jakie ?
polecacie jakieś kocyki z allegro? - zależy mi żeby nie były polarowy...
Dziś kupiłam sobie podkłady dla starszych ludzi co już pieluchę noszą, włożę to pod prześcieradło i moga mi teraz wody odchodzić w nocy

Jak myślicie kupować jakieś butelki? bo tego mi brakuje zamierzam Kp ale do mamuś co karmią piersią.. używacie butelek? ja się boje ze jak raz dam butelkę to mi się odzwyczai od piersi
Z listy zakupów zostało mi jeszcze staniki do karmienia, torba do wózka, termoetr do wody i szare mydło w płynie biały jeleń. kilka flanelek w piątek jadę kupić i jeszcze jeden pokorwiec na łóżeczko nieprzemakalny kurde sporo tego
W 37 tc też mi się wydawało że to już tuż tuż a teraz mam wrażenie że nigdy nie urodzę pociesza mnie jutrzejsza wizyta może się coś dowiem. Podkłady też takie kupiłam i spałam na nim 1 noc bo mi się uda odpaarzyły a on się przekrecał mocno i bo ja się wiercę przeokrutnie po tej mało przyjemnej nocy uznałam że najwyżej Tż zamówi pranie łóżka.

Aspirtor mam Katarek do odkurzacza zdania różne zobaczymy jak się sprawdzi najwyżej kupię drugi apteka pod nosem.
Koce kupowałam stacjonarnie z all się bałam bo wolę pomacać.
Też mam zamiar kupić butelki bo jak już ustabilizuję laktację to chciałabym żeby 1 karmienie Tż robił butlą, ale narazie nie kupiłam tylko wybrałam jakie, zobaczymy co będzie z tych moich planów i jeśli się uda to się szybko dokupi.
Staniki polecam z H&M dość tanie i ok (z bonem 2 za 60 zł)
A termometr nie lepiej kupić taki wielofunkcyjny żebyś miała i dla Malucha i do wody, mleka itp.

Edytowane przez Marianna 54
Czas edycji: 2014-07-03 o 14:36
Marianna 54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 14:30   #1696
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lillian_ Pokaż wiadomość
Jeszcze tylko dodam że ja nawet 1 skurczu przepowiadającego nie miałam ani Skurczy BH ani nic... więc trochę wam zazdroszczę że miałyście i chociaż wiecie jak to wygląda. tylko brzuch mam i czuję ruchy i napinanie się dziecka ale mała już od dawna na dole głową siedzi.. a przytyłam .. narazie chyba z 7 kg.
ja 10,5 kg

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
masz jeszcze miesiac - nikt CIE w kolejkę nie wpuści więc nie martw się nie urodzisz szybciej
ale ale ale moja pani doktor mowi, ze wczesniejjjjjjjj

nie wytrzymam miesiaca juz, nie dam rady
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 14:31   #1697
Marianna 54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
masz jeszcze miesiac - nikt CIE w kolejkę nie wpuści więc nie martw się nie urodzisz szybciej
Ja tak przepuszczałam przepuszczałam a teraz chce rodzić a tu nic . Już tylko Fame i Debeściare mogę przepuścić bo one mają pierwszeństwo

Edytowane przez Marianna 54
Czas edycji: 2014-07-03 o 14:37
Marianna 54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 15:04   #1698
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Tylko my na forum rodzimy tak od końca więc wszystko możliwe
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 15:07   #1699
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
Ja tak przepuszczałam przepuszczałam a teraz chce rodzić a tu nic . Już tylko Fame i Debeściare mogę przepuścić bo one mają pierwszeństwo
Hehe kochana teraz to co najwyżej my możemy przepuścić Ciebie bo jesteśmy pierwsze w kolejce i wcale nie zamierzamy tego robić

Z innej beczki zapuscilam się w tereny przyszpitalne i odkryłam olbrzymi park, obsadzony pięknymi roślinami, parkany, fontanna, ławeczki... tylko co z tego że wszystko masakrycznie zapuszczone, aż przykro patrzeć. Normalnie tajemniczy ogród, godzinę czasu tam pochodzilam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 15:08   #1700
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Właśnie dziewczyna urodziła i słyszę płacz dzidziusia
A ona ani razu nie krzyknęła ale było słychać wielką ulgę jak już dziecko wyszło. Aż się zdziwiłam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 15:17   #1701
Marianna 54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Hehe kochana teraz to co najwyżej my możemy przepuścić Ciebie bo jesteśmy pierwsze w kolejce i wcale nie zamierzamy tego robić

Z innej beczki zapuscilam się w tereny przyszpitalne i odkryłam olbrzymi park, obsadzony pięknymi roślinami, parkany, fontanna, ławeczki... tylko co z tego że wszystko masakrycznie zapuszczone, aż przykro patrzeć. Normalnie tajemniczy ogród, godzinę czasu tam pochodzilam
Hehe właśnie mówie że się nie pcham przed Wami tylko grzecznie na Was czekam
Biegaj biegaj po tych schodach i parkach bo może w końcu mojej małej się znudzi to czekanie na Was

Edytowane przez Marianna 54
Czas edycji: 2014-07-03 o 15:18
Marianna 54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 15:22   #1702
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lillian_ Pokaż wiadomość
Dziś kupiłam sobie podkłady dla starszych ludzi co już pieluchę noszą, włożę to pod prześcieradło i moga mi teraz wody odchodzić w nocy

Jak myślicie kupować jakieś butelki? bo tego mi brakuje zamierzam Kp ale do mamuś co karmią piersią.. używacie butelek? ja się boje ze jak raz dam butelkę to mi się odzwyczai od piersi
Z listy zakupów zostało mi jeszcze staniki do karmienia, torba do wózka, termoetr do wody i szare mydło w płynie biały jeleń. kilka flanelek w piątek jadę kupić i jeszcze jeden pokorwiec na łóżeczko nieprzemakalny kurde sporo tego
Podklady te dla starszych ludzi mialam 5 i juz zuzylismy przez tydzien do przewiijania, albo maly na nich lezal na dywanie i dupsko wietrzyl. Teraz uzywamy babydream 60x60 i mi sie za male wydaja:-P

Butelki kup. Ja tez bylam kozak, kupilam jedna butelke z canpola, butla jak butla ale smoczek za szeroki otwor ma i jak raz po ekspresowym pochlonieciu butli maly dal mi godzinny nocny koncert to wiecej jej nie uzylam. Bylam maksymalnie nastawiona na laktacje a cos nie idzie, mleka jednak troszke w cycy za malo i trzeba troszke dokarmiac. Malz kupil 2 butelki tommee tippee, szczerze polecam, pomalutku maly pije, cyca nie odrzuca, nie zagazowuje sie.






Cytat:
Napisane przez Karolinek_ Pokaż wiadomość
mój Syn nie może się zdecydować, czego chce, a jutro kończymy 39 tydzień i gdzie te zagrożenie przedwczesnym porodem... Narobiło się ambarasu szpitalem, lekami, a tu się Potomkowi nie spieszy. A matka się tak nacierpiała, żeby teraz sobie wakacje w brzuchu urządzał
Hehehe ale mowilam, ze tak bedzie pamietasz?

Sluchajcie dziewczynki cos Wam powiem z tym ktg jako doswiadczona weteranka co miala milion razy to badanie
Lekarzy piszace sie skurcze interesuja w drugiej kolejnosci. Najwazniejsze w ktg jest tetno dziecka i jak ono sie ma wzgledem ruchow i ile tych ruchow jest.

Ide na drzemke, buziakii


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 15:32   #1703
TaTekla
Raczkowanie
 
Avatar TaTekla
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Dusia, nie strasz.Ja mam ten sam termin co Ty mialas i o ile się nie mylę to Lilian też ma ten dzień :/ także szlak dla 30 lipca już jest przetarty.

Czytając to co pimacie wesołoambusiek wolałabym jednak przetrwać do tego 38 tc.Lekarze twierdzą, że mały już jest gotowy, ale jednak wcześniak to wczesniak.

Celebrinfea, to macie wesoło.Będzie co wspominać.Daj tz niech się troszkę zajmie

Debesciara zazdroszczę parku, bo tu same budynki w koło, więc spacer mniej przyjemny.Straszne mamy tu nudy. Dziś wypuścili połowę oddziału do domu ehhhhhh...
TaTekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 15:37   #1704
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez TaTekla Pokaż wiadomość
Dusia, nie strasz.Ja mam ten sam termin co Ty mialas i o ile się nie mylę to Lilian też ma ten dzień :/ także szlak dla 30 lipca już jest przetarty.

Czytając to co pimacie wesołoambusiek wolałabym jednak przetrwać do tego 38 tc.Lekarze twierdzą, że mały już jest gotowy, ale jednak wcześniak to wczesniak.

Celebrinfea, to macie wesoło.Będzie co wspominać.Daj tz niech się troszkę zajmie

Debesciara zazdroszczę parku, bo tu same budynki w koło, więc spacer mniej przyjemny.Straszne mamy tu nudy. Dziś wypuścili połowę oddziału do domu ehhhhhh...
Ja nie straszę tylko głośno myślę hehe
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 15:51   #1705
Lillian_
Rozeznanie
 
Avatar Lillian_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 670
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
W 37 tc też mi się wydawało że to już tuż tuż a teraz mam wrażenie że nigdy nie urodzę pociesza mnie jutrzejsza wizyta może się coś dowiem. Podkłady też takie kupiłam i spałam na nim 1 noc bo mi się uda odpaarzyły a on się przekrecał mocno i bo ja się wiercę przeokrutnie po tej mało przyjemnej nocy uznałam że najwyżej Tż zamówi pranie łóżka.

Aspirtor mam Katarek do odkurzacza zdania różne zobaczymy jak się sprawdzi najwyżej kupię drugi apteka pod nosem.
Koce kupowałam stacjonarnie z all się bałam bo wolę pomacać.
Też mam zamiar kupić butelki bo jak już ustabilizuję laktację to chciałabym żeby 1 karmienie Tż robił butlą, ale narazie nie kupiłam tylko wybrałam jakie, zobaczymy co będzie z tych moich planów i jeśli się uda to się szybko dokupi.
Staniki polecam z H&M dość tanie i ok (z bonem 2 za 60 zł)
A termometr nie lepiej kupić taki wielofunkcyjny żebyś miała i dla Malucha i do wody, mleka itp.
A takie istnieją Jakie to są?
Ja właśnie nie wiem czy butelki kupić zestaw startowy z all Aventu? bratowa bardzo poleca ale... z przekory nie chcę kupować tych co ona trochę jestem dziwna
MOże tomie tipie. muszę się zastanowić dzięki za rady wszystkim dziewczynom!
__________________
Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane, Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukaja do mojego serca, Myślę sobie wtedy: może być wspanialej? Nosze w sobie życie które Bog mi daje !

Edytowane przez Lillian_
Czas edycji: 2014-07-03 o 15:52
Lillian_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 16:10   #1706
Marianna 54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lillian_ Pokaż wiadomość
A takie istnieją Jakie to są?
Ja właśnie nie wiem czy butelki kupić zestaw startowy z all Aventu? bratowa bardzo poleca ale... z przekory nie chcę kupować tych co ona trochę jestem dziwna
MOże tomie tipie. muszę się zastanowić dzięki za rady wszystkim dziewczynom!
My właśnie ten zestaw startowy z aventu mamy zamiar kupić , tylko ten droższy natural a co tam jak szaleć to szaleć
Są termometry z pomiarem od 0 st - 50st lub nawet 100st. My kupiliśmy taki http://allegro.pl/termometr-gerather...360303314.html sprawdzaliśmy na sobie i różnych przedmiotach i jest ok, ale jak się sprawdzi w używaniu na codzień to się okaże. Ja chciałam żeby szybko mierzył i był wielfunkcyjny.

Edytowane przez Marianna 54
Czas edycji: 2014-07-03 o 16:12
Marianna 54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 16:17   #1707
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lillian_ Pokaż wiadomość
Jak czytam ze ciąża może trwać 38-42 tygodnia to
ten 37 jest chyba magiczny bo wydaje się że już tuż tuż tuż lada dzień dziecko niby donoszone itd a tu.... mi położna powiedziała ze mam się nie nastawiać na wcześniejszy poród, ja mniej więcej wiem kiedy było zapłodnienie i kiedy miałam dni płodne wiec ja w 38 tygodniu ani awet w 39 na bank nie urodzę...

P.s dziewczyny kupowałyście aspiratorki do noska? jakie ?
polecacie jakieś kocyki z allegro? - zależy mi żeby nie były polarowy...
Dziś kupiłam sobie podkłady dla starszych ludzi co już pieluchę noszą, włożę to pod prześcieradło i moga mi teraz wody odchodzić w nocy

Jak myślicie kupować jakieś butelki? bo tego mi brakuje zamierzam Kp ale do mamuś co karmią piersią.. używacie butelek? ja się boje ze jak raz dam butelkę to mi się odzwyczai od piersi
Z listy zakupów zostało mi jeszcze staniki do karmienia, torba do wózka, termoetr do wody i szare mydło w płynie biały jeleń. kilka flanelek w piątek jadę kupić i jeszcze jeden pokorwiec na łóżeczko nieprzemakalny kurde sporo tego
My mamy 2 karmienia w nocy z butli. Bardzo fajne smoczki ma Dr. Brown's. Nam poleciła rehabilitantka od ssania w szpitalu. Z nich łatwo się dzieciom na pierś przestawiać. Mamy zestaw startowy z Dr Brown'sa plus pojemniki na pokarm medeli. Smoczki do obu pasują. Jeśli chodzi o wygode trzymania to Lovi ma fajne butle ale ich smoczek dla Jagody za trudny więc jeszcze nie obczaiłam ich porządnie. Brown's ma jedną wadę. Jak butla przechyli się w podgrzewaczu wyjściowym to potrafi podciec. Nie wiem czy kwestia wszystkich czy na egzemplarz kupiłam. Cenowo zestaw fajnie kosztował w mojej ulubionej aptece
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 16:19   #1708
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Hej

My juz po wizycie. Mała przybrała prawie 200g w dwa dni jest sukces. Śmiałam się, bo po badaniu zrobiła wielką kupę, czyli ze trzymała skubana, żeby dobrze wypaść fototerapia tez juz zbędna, zoltaczka zeszła całkiem


Co do termometrow to mamy wielofunkcyjny dotykowy, ale na razie jakoś nam się nie przydał. Bezdotykowym nie ufam jakoś...
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 16:20   #1709
pszczola189
Rozeznanie
 
Avatar pszczola189
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 615
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Siedzę przed drzwiami, zaraz wchodzę


Sent from my Lumia 610 using Tapatalk
__________________
19.11.2013 Dwie kreseczki
TP: 21.07.2014

ADAŚ ur. 26.07.2014
waga: 2790g
długość: 54cm

: love:
pszczola189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 17:00   #1710
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez pszczola189 Pokaż wiadomość
Siedzę przed drzwiami, zaraz wchodzę


Sent from my Lumia 610 using Tapatalk
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 13:13:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.