Trądzik- ogrom leków. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-10, 23:55   #1
shockwave
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2

Trądzik- ogrom leków.


Witam. Dziś byłem na prywatnej wizycie u dermatologa (wychodzę z założenia- Nie zapłacisz, nie wyleczą). Na wstępie powiem, iż nie mam ogromnej ilości trądziku, co mogę potwierdzić słowami doktora, który powiedział, że jak będą znikać to mam już nie przychodzić Dostałem ogrom leków (wymienię je na wstępie, a później zadam pytania)
- żel Duac
- Tormentiol
Na plecy:
- brevoxyl
Do tego tabletki: Face Ok, oraz cynk ...
Stosowałem również na własną rękę Diacneal z Avene (i mogę go kontynuować)

Proszę powiedzieć czy to dobry zestaw, czy po face ok nie wyskakuje trądzik w celu oczyszczenia organizmu, i jak dual i tormentiol połączyć z Diacneal'em skoro wszyskie kremy są na noc, a według mnie szybko Diacneal w połączeniu z innymi kremami poparzy mi skórę ... Jeśli ktoś mial praktykę z podobnymi zestawami proszę o info.

Pozdrawiam
shockwave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 09:44   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Trądzik- ogrom leków.

Cytat:
Napisane przez shockwave Pokaż wiadomość
- żel Duac
- Tormentiol
Na plecy:
- brevoxyl
Do tego tabletki: Face Ok, oraz cynk ...
Stosowałem również na własną rękę Diacneal z Avene (i mogę go kontynuować)
Jaki ogrom ? Tak naprawdę na twarz masz 1 lek - Duac. Tormentiol jest na wypryski. Brevoxyl na plecy, więc. Po tabletkach mogą wyskoczyć Ci niepopdzianki.


Cytat:
Proszę powiedzieć czy to dobry zestaw,
Bardzo zły, bo to tylko 1/3 kosmetyków/leków jakich potrzebujesz. Nie widzę nic dobrego do mycia twarzy, i nie ma żadnego nawilżacza.

Cytat:
i jak dual i tormentiol połączyć z Diacneal'em skoro wszyskie kremy są na noc, a według mnie szybko Diacneal w połączeniu z innymi kremami poparzy mi skórę ...
Dokładnie, więc go na razie nie używaj.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 12:42   #3
sabona89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Trądzik- ogrom leków.

Pierwsze słyszę, żeby Tormentiol stosować przy trądziku. Przecież to jest maść na trudno gojące się rany m.in... Co on da oprócz tego, że wysuszy skórę i ma działanie bakteriostatyczne?

Nie wyobrażam sobie spania z tym na twarzy, strasznie brudzi na pomarańczowo/beżowo.
sabona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 19:16   #4
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Trądzik- ogrom leków.

Cytat:
Napisane przez sabona89 Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę, żeby Tormentiol stosować przy trądziku. Przecież to jest maść na trudno gojące się rany m.in... Co on da oprócz tego, że wysuszy skórę i ma działanie bakteriostatyczne?

Nie wyobrażam sobie spania z tym na twarzy, strasznie brudzi na pomarańczowo/beżowo.
Jak wyzej wspomniano tormentiol takze stosuje sie na tradzik - punktowo.
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 09:26   #5
sabona89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Trądzik- ogrom leków.

A ja się pytam co on KONKRETNIE daje.
sabona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 10:01   #6
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Trądzik- ogrom leków.

Cytat:
Napisane przez sabona89 Pokaż wiadomość
A ja się pytam co on KONKRETNIE daje.
na pewno zmiany szybciej się goją. Zawsze uzywałam tormentiolu punktowo i bardzo dobrze sie sprawdza. Czasem po syfku zostaje coś w rodzaju małej ranki/ strupka - z tym tormentiol radzi sobie rewelacyjnie-przyspiesza baaardzo gojenie, wszystko znika niemal z dnia na dzień
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2008-12-12 o 19:21
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 15:15   #7
sabona89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Trądzik- ogrom leków.

Dzięki za odpowiedź.
Może nawet sama spróbuję, bo w domu jest
sabona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 19:01   #8
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Trądzik- ogrom leków.

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
na pewno zmiany szybciej się goją. Zawsze uzywałam tormentiolu punktowo i bardzo dobrze sie sprawdza. Czasem po syfku zostaje coś w rodzaju małej ranki/ straupka - z tym tormentiol radzi sobie rewelacyjnie-przyspiesza baaardzo gojenie, wszystko znika niemal z dnia na dzień
wlasnie, przyszpiesza gojenie, dziala antyzapalnie. Mial jeszcze jakies wlasciwosci czytalem gdy go stosowalem neistety juz nie pamietam ;P Wydaje mi sie ze mial tez antybakteryjne, ale nie jestem pewien.
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 23:42   #9
shockwave
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Trądzik- ogrom leków.

Ok. Można powiedzieć, że tego pierwszego posta z pytaniem nie było )
Uzywając slangu młodzieżowego powiem tak: JARAM SIĘ !!!!
Krótka historia: Od 5lat borykałem się z tym badziewiem, w liceum miałem całą twarz w trądziku, chodziłem do lekarzy itp., ale ch*** mi pomagali i uznałem, że będę się leczył sam kremem z Avene który podałem wyżej (koszt około 80zł)- generalnie pomógł mi, ale to nie było jeszcze to (schodziło, schodziło, ale wolno i pojawiały się nowe od czasu do czasu)

Teraz jestem zachwycony !!!!! Po pierwszej tablecie Face Ok wywaliło mi na poliku 2 ogromne syfy, na wieczór kremik i rano było delikatne zaczerwienienie. Brode sobie poparzyłem, ale to co było to znikło, na lewym poliku chyba od 3mieszkow borykałem sie z jednym syfem i nic nie pomagalo- teraz czysto o.O Na czole też już delikatne zaczerwienienia. Generalnie jaram się tym co się dzieje 2-3dni, a ja zachwycony i prawie czysty. Wiem, że możecie potraktować to jako bzdury, ale nie było u mnie jakoś źle z twarzą, a te kremy dzialają cuda !!

Myślę, że jeszcze 2tygodnie i idę na kolejną wizytę, aby się pozbyć blizn zbieranych przez te lata Myślałem po wizycie co ta kobieta za farmazony wygaduje bo rzuciła hasło: ,,Proszę nie przychodzić jak będą schodzić, a tak się raczej stanie" w domu się śmialem, że strasznie ufa swoim umiejętnością, ale chyba tak jest. !!!
shockwave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.