Depilacja nóg - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-26, 10:39   #1
michigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 74

Depilacja nóg


Hej! chciałbym sę Was drogie Panie zapytać co sądzicie o depilacji nóg u mężczyzn! jestem facetem i mam bardzo włochate nogi nie podobają mi sę one i chciałbym je ogolić na gładko jak kobiety mają co o tym myślicie jakie są wasze opinie na ten temat, bo ja nie widzę nic w tym dziwnego!Pozdrawiam serdecznie
michigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:09   #2
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Depilacja nóg

Cytat:
Napisane przez michigen Pokaż wiadomość
Hej! chciałbym sę Was drogie Panie zapytać co sądzicie o depilacji nóg u mężczyzn! jestem facetem i mam bardzo włochate nogi nie podobają mi sę one i chciałbym je ogolić na gładko jak kobiety mają co o tym myślicie jakie są wasze opinie na ten temat, bo ja nie widzę nic w tym dziwnego!Pozdrawiam serdecznie
Jeżeli nie widzisz w tym nic dziwnego i uważasz, że lepiej będziesz się czuł to czemu nie. Osobiście wydepilowany facet jest dla mnie mało męski, ale to tylko moja opinia
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:17   #3
michigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja nóg

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Jeżeli nie widzisz w tym nic dziwnego i uważasz, że lepiej będziesz się czuł to czemu nie. Osobiście wydepilowany facet jest dla mnie mało męski, ale to tylko moja opinia
Dzięki za opinię! wiem ze byłbym mało męski ale mając tak włochate nogi głupio się czuję! i nie wiem czy jakaś kobieta chciałaby mieć takiego faceta włochacza przecież sportowcy też nogi golą jako facet też chcę normalnie i schludnie wyglądać!

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------


Edytowane przez michigen
Czas edycji: 2011-07-26 o 11:18
michigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:19   #4
mercer
Zadomowienie
 
Avatar mercer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Depilacja nóg

Jeśli będziesz się lepiej czul to czemu nie, to w końcu Twoje nogi

Ale dla mnie facet z wydepilowanymi nogami jest również mało męski.
Zdecydowanie wole mężczyznę z włochatymi nogami niż wydepilowanymi :P
__________________

Life isn't about finding yourself.

Life is about creating yourself.






mercer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:21   #5
michigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja nóg

Cytat:
Napisane przez mercer Pokaż wiadomość
Jeśli będziesz się lepiej czul to czemu nie, to w końcu Twoje nogi

Ale dla mnie facet z wydepilowanymi nogami jest również mało męski.
Zdecydowanie wole mężczyznę z włochatymi nogami niż wydepilowanymi :P

hehehe tak i zrobię
michigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:21   #6
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 025
Dot.: Depilacja nóg

Nie mam nic przeciwko depilacji nog u mezczyzn. Nie przeszkadza mi jak maja mocne owlosienie, ale jesli zamiast skory widac tylko czarne, dlugie wlosy to wole ogolone nogi u faceta niz całe czarne
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:23   #7
Dresden_Doll
Przyczajenie
 
Avatar Dresden_Doll
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja nóg

Może zamiast golenia spróbuj depilacji woskiem. Po jakimś czasie (teoretycznie) włosy będą odrastać słabsze i będzie ich mniej.
Dresden_Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 11:26   #8
michigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja nóg

Właśnie! przynajmniej jedna kobieta ma rację! ja nie mam mocno czarnych nóg! tylko mam gęste włoski i nie podobają mi się moje nogi nie lubię mieć ich owłosionych !

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Nie mam nic przeciwko depilacji nog u mezczyzn. Nie przeszkadza mi jak maja mocne owlosienie, ale jesli zamiast skory widac tylko czarne, dlugie wlosy to wole ogolone nogi u faceta niz całe czarne
Cytat:
Napisane przez Dresden_Doll Pokaż wiadomość
Może zamiast golenia spróbuj depilacji woskiem. Po jakimś czasie (teoretycznie) włosy będą odrastać słabsze i będzie ich mniej.
Właśnie! może spróbuje depilacji ale mam takie długie włoski ze plastry pewnie ich nie wezmą więc musiałbym je na początek maszynką ogolić ! wiem że z czasem będa słabsze
michigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:27   #9
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 025
Dot.: Depilacja nóg

A moze je zwyczajnie skroc? Nowoczesne depilatory mają tez nasadkę golącą, ktora ma taką nakładkę na głowicę golącą i tą nakładką mozesz wloski skrocic bez calkowitego ich golenia, wiec od razu bedzie inny efekt.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:32   #10
Dresden_Doll
Przyczajenie
 
Avatar Dresden_Doll
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja nóg

Cytat:
Napisane przez michigen Pokaż wiadomość
Właśnie! może spróbuje depilacji ale mam takie długie włoski ze plastry pewnie ich nie wezmą więc musiałbym je na początek maszynką ogolić ! wiem że z czasem będa słabsze
Można ogolić jeden raz maszynką, a jak odrosną tak na 0,5 - 1 cm zastosować wosk lub depilator.

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
A moze je zwyczajnie skroc? Nowoczesne depilatory mają tez nasadkę golącą, ktora ma taką nakładkę na głowicę golącą i tą nakładką mozesz wloski skrocic bez calkowitego ich golenia, wiec od razu bedzie inny efekt.
Wtedy wszystkie włoski będą miały jednakową długość, to chyba będzie trochę dziwnie wyglądało
Dresden_Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:41   #11
michigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja nóg

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
A moze je zwyczajnie skroc? Nowoczesne depilatory mają tez nasadkę golącą, ktora ma taką nakładkę na głowicę golącą i tą nakładką mozesz wloski skrocic bez calkowitego ich golenia, wiec od razu bedzie inny efekt.
moze i masz rację MdM chyba i wezmę i je skrócę! tylko z nie mam depilatorka ale postaram się jakimś innym sposobem to zrobić! dołączę za chwilę swoje zdjęcia nóg i sami je oceńcie! lubię jak kobiety mają nogi gładkie wtedy są takie śliczne i gładkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2301.jpg (34,0 KB, 312 załadowań)

Edytowane przez michigen
Czas edycji: 2011-07-26 o 12:03
michigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 12:42   #12
znasz_mnie
Matka na full etat
 
Avatar znasz_mnie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Depilacja nóg

Hmmm..jeśli ci to przeszkadza..ale nie ukrywam,że to raczej potem będą kobiece nogi

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Albo same uda?
znasz_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 13:10   #13
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Depilacja nóg

Jak chcesz to ogól, to w końcu twoje nogi
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 13:10   #14
michigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja nóg

Cytat:
Napisane przez znasz_mnie Pokaż wiadomość
Hmmm..jeśli ci to przeszkadza..ale nie ukrywam,że to raczej potem będą kobiece nogi

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Albo same uda?
co by to nie było! ale chciałbym mieć gładkie!
michigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 13:25   #15
_Jolusia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja nóg

jezeli chcesz je golic maszynka zeby byly gladkie bedziesz to musial robic co 1-2 dni .. . mi nie przeszkadzaja wloski u mezczyzny . na nogach sa wrecz wskazane. poza tym widzialam bardziej owlosione od Twoich i nikogo nie przerazaly , ale zrobisz jak uwazasz.
_Jolusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 13:28   #16
michigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja nóg

Cytat:
Napisane przez _Jolusia_ Pokaż wiadomość
jezeli chcesz je golic maszynka zeby byly gladkie bedziesz to musial robic co 1-2 dni .. . mi nie przeszkadzaja wloski u mezczyzny . na nogach sa wrecz wskazane. poza tym widzialam bardziej owlosione od Twoich i nikogo nie przerazaly , ale zrobisz jak uwazasz.
Jeśli Jolusia tak uważasz to dla ciebie nie będę ich golić! maszynką zawsze mozna golić bo tak samo pod pachami tez się golę dwa razy dziennie i jest super
michigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 13:31   #17
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Depilacja nóg

Nie przeszkadzają mi owłosione łydki u faceta, ale włosy na udach z pewnością nie są męskie .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 13:38   #18
kacha88
Raczkowanie
 
Avatar kacha88
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 119
Dot.: Depilacja nóg

Byłam pewna, że zobaczę mega owłosione nogi, że nawet skóry nie będzie widać, a tu nie jest źle, wręcz normalnie. Moim zdaniem bardziej zwracają uwagę gładkie nogi u faceta niż "zarośnięte"..ale to tylko moje zdanie.

Pamiętam, że u mnie w liceum kolega też sobie golił nogi, ale to było bardzo widać, bo zaraz miał widoczne czarne kropki.
kacha88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 13:43   #19
michigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja nóg

Cytat:
Napisane przez kacha88 Pokaż wiadomość
Byłam pewna, że zobaczę mega owłosione nogi, że nawet skóry nie będzie widać, a tu nie jest źle, wręcz normalnie. Moim zdaniem bardziej zwracają uwagę gładkie nogi u faceta niż "zarośnięte"..ale to tylko moje zdanie.

Pamiętam, że u mnie w liceum kolega też sobie golił nogi, ale to było bardzo widać, bo zaraz miał widoczne czarne kropki.

wiem ze jest bardzo widać czarne kropki po goleniu się heheheheh zgadzam się z tobą kacha88 że gładkie są lepsze to wiem! ja np. nie chciałbym zeby kobieta miała nogi owłosione a podobają mi gładkie ! i tak je ogolę jak to zrobię t zamieszczę tu focie! i tak w kilku miejscach się gole i pasuje mi to ! tylko żeby ktoś nie pomyślał że jestem jakimś pedałem czy czymś tam jeszcze bo nie jestem ! jestem normalnym facetem w wieku 28 latek co chce wyglądać normalnie! regulacji brwi tez robiłem ale już mi włoski odrastają i jakoś się nie chce mi ich wyrywać znowu
michigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 13:48   #20
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Depilacja nóg

Gdyby mój facet zaczął golić nogi ja bym przestała Serio facet to facet dla mnie musi być męski i włosy na nogach, klatce piersiowej czy gdziekolwiek indziej mi nie przeszkadza.
Niedługo może zaczną pojawiać się pytania jaki kolor cienia pasuje do koloru oczu i czy eyelinera można używać na co dzień czy tylko na specjalne okazje.
Facet powinien być męski i mi wystarczy jak jest zadbany,pachnący, schludnie ubrany.
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 14:04   #21
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Depilacja nóg

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Nie mam nic przeciwko depilacji nog u mezczyzn. Nie przeszkadza mi jak maja mocne owlosienie, ale jesli zamiast skory widac tylko czarne, dlugie wlosy to wole ogolone nogi u faceta niz całe czarne
Dokładnie tak. Wydepiluj się, co ci szkodzi? Najwyżej potem zapuścisz.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 14:18   #22
kacha88
Raczkowanie
 
Avatar kacha88
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 119
Dot.: Depilacja nóg

Cytat:
Napisane przez michigen Pokaż wiadomość
wiem ze jest bardzo widać czarne kropki po goleniu się heheheheh zgadzam się z tobą kacha88 że gładkie są lepsze to wiem! ja np. nie chciałbym zeby kobieta miała nogi owłosione a podobają mi gładkie ! i tak je ogolę jak to zrobię t zamieszczę tu focie! i tak w kilku miejscach się gole i pasuje mi to ! tylko żeby ktoś nie pomyślał że jestem jakimś pedałem czy czymś tam jeszcze bo nie jestem ! jestem normalnym facetem w wieku 28 latek co chce wyglądać normalnie! regulacji brwi tez robiłem ale już mi włoski odrastają i jakoś się nie chce mi ich wyrywać znowu
Źle mnie zrozumiałeśChodziło mi raczej o to, że będzie widać że golisz nogi, bo nieczęsto się zdarza, że facet nie ma włosów na nogach Więc zostawiłabym włoski w spokoju Bo to moim zdaniem lepiej wygląda.

A porównanie do kobiety jest trochę nietrafione, niestety tak jest, że kobieta "zarośnięta" jest wytykana palcami że o siebie nie dba, a facet nad zbyt wypielęgnowany uważany za homoseksualistę;/
kacha88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 14:34   #23
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Depilacja nóg

Oczywiście jak poprawi Ci to samopoczucie i chcesz to do dzieła- Twoje nogi, Twoja sprawa. Natomiast moim zdaniem jest to totalnie zbędne, nie lubię jak facet depiluje nogi gdyż jest to dla mnie totalnie nie męskie. Nie mam nic przeciwko owłosieniu u faceta, nawet trochę większemu natomiast gładkie nogi po prostu by mnie rozśmieszyły, bez urazy
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 14:39   #24
piranhe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja nóg

zastanów się dobrze, bo po depilacji maszynką za 2 dni będziesz miał tarkę na nogach...
mi tam owłosienie nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie facet musi być owłosiony!
piranhe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 14:46   #25
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Depilacja nóg

Michigen, nogi-nogami, ale jeśli masz tam takie futro, to pewnie masz je i na plecach oraz na całych rękach? To chyba będzie kiepsko wyglądało, jeśli ogolone będą tylko nogi? Jest lato, nosisz krótkie spodenki?

Proponuję skrócenie maszynką (nie golarką jednorazową, tylko jak do włosów/depilatorem z nasadką).

P.S. Golisz się dwa razy dziennie pod pachami? Hmm.. troll?..
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 15:02   #26
michigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja nóg

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Michigen, nogi-nogami, ale jeśli masz tam takie futro, to pewnie masz je i na plecach oraz na całych rękach? To chyba będzie kiepsko wyglądało, jeśli ogolone będą tylko nogi? Jest lato, nosisz krótkie spodenki?

Proponuję skrócenie maszynką (nie golarką jednorazową, tylko jak do włosów/depilatorem z nasadką).

P.S. Golisz się dwa razy dziennie pod pachami? Hmm.. troll?..

niestety nie mam na plecach futra! i na rękach tez nie mam!
michigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 16:03   #27
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Depilacja nóg

Cytat:
Napisane przez piranhe Pokaż wiadomość
zastanów się dobrze, bo po depilacji maszynką za 2 dni będziesz miał tarkę na nogach...
mi tam owłosienie nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie facet musi być owłosiony!
NIE, nie musi. Moj TŻ z natury nie ma włosów na nogach i na klacie, to co? Nie jest facetem? Może powienien z domu nie wychodzić?
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 16:21   #28
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Depilacja nóg

Dla mnie to totalne nieporozumienie. Jesteś facetem, więc co w tym dziwnego, że masz owłosione nogi. No, ale zrobisz, co zechcesz.
Mój TŻ też ma dosyć mocno owłosione nogi i nie wyobrażam sobie go z ogolonymi, gładkimi nogami jak u kobiety. Masakra jakaś.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 17:00   #29
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: Depilacja nóg

Nie obfite owłosienie przesądza o męskości... facet może być przecież mocno owłosiony od stóp do głów, a mimo to - zupełnie niemęski

Masz ochotę depilować, to depiluj. Twoje nogi, Twoja sprawa.
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 17:07   #30
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Depilacja nóg

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
Nie obfite owłosienie przesądza o męskości... facet może być przecież mocno owłosiony od stóp do głów, a mimo to - zupełnie niemęski

Masz ochotę depilować, to depiluj. Twoje nogi, Twoja sprawa.
No własnie

BTW. Fajny avatar
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.