Herbalife - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-21, 21:38   #1
strus2001
Raczkowanie
 
Avatar strus2001
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 202
GG do strus2001
Cool

herbal life


Czesc. Czy mialyscie moze doswiadczenie z produktami herbal life? Pytam, bo moja siostra przywiozla mi tu takie cuda, ona sama stosuje je od 3 tyg, schudla ok 3-4 kg. Dokladnie co to jest to niewiem ale po krotce opisze na czym to polega. A wiec ma ona cos co mi troche przypomina bialko w proszku, miesza 2 lyzeczki tego cuda ze szklanka mleka i pije taki koktail 1-2 razy dziennie zamiast np.sniadania i kolacji (przyznam jest jest to dosc sycace i rzeczywiscie nie chce sie po tym jesc przez dobry czas). Sama tego sprubowalam, i nie jest to straszne swinstwo. Oprucz tego ma tabletki ktore powinna zazywac 1/2h przed posilkiem (oprocz koktaili) oraz inne ktore sie zazywa w trakcie jedzenia. Generalnie ma to na celu poprawic przemiane materii, koktajle maja byc substytutem posilkow, z tego co tam wyczytalam to maja duzo bialka, fibryn itp. Ja sie na tym nie znam. Taki zestawik nazywa sie jakos shape works. Ona sie dala na to skusic dzieki kumpeli ktora stracila na tym 8 kg. Widze ze to daje efekty (oczywiscie powinno sie dodatkowo cwiczyc, jak przy kazdej diecie). Natomiast tak sie zastanawiam czy to nie bedzie mialo jakiegos szkodliwego wplywu na jelita, zoladek, wiecie o co mi chodZi, takich "cudownych" preparatow jest tysiace i nigdy nie wiadomo na co sie rafi.

MOze ktoras z was miala doswiadczenie z herbal life?
strus2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 10:46   #2
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Herbalife ?!

Witam! Niedawno byłam na konsultacji z dietetyczką na temat zdrowego odżywiania. Zostałam zmierzona, zważona i poinformowana o głównych zasadach odżywiania itp. Pani zapoznała mnie z produktami firmy "Herbalife", że pomagają zrzucić zbędne kilogramy bardzo skutecznie, działają dobrze na samopoczucie, sylwetkę, cerę itd. Czy któraś z Was Drogie Wizażanki próbowała, albo stosuje te preparaty białkowe? Jak wyglądają wasze doświadczenia i opinie?
Pozdrawiam serdecznie!
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 11:02   #3
Licja20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 812
Dot.: Herbalife ?!

Moim zdaniem to naciąganie klientow ja w takie rzeczy nie wierze, najlepsze wyjscie to zdrowe i dobrze zbilansowane posilki . Pozdrawiam
__________________
~ ♥ ♥ ~

my fashion blog
nowy wpis 01.02




Licja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 11:16   #4
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez Licja20 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to naciąganie klientow ja w takie rzeczy nie wierze, najlepsze wyjscie to zdrowe i dobrze zbilansowane posilki . Pozdrawiam
Tez wlasnie zawsze mam obawy przed tego typu zapewnieniami, ze wszystko jest rewelacyjne i bedzie pieknie dlatego siegam po jakies opinie i oceny osob, ktore to probowaly Stawiam na zdrowe odzywianie, a do roznego typu suplementow nie jestem jakos przekonana...
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 11:23   #5
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Herbalife ?!

Przepraszam. Dopiero teraz udalo mi sie znalezc watpek dotyczacy herbalife... odsylam linkiem do pierwszego watku-http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180160 moj blad za zdublowanie!
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 22:20   #6
monika1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife ?!

hej ja 3 tygodnie temu sprobowałam tych produktów (błonnik + koktajl formuła 1) piłam koktajl na śniadanie i kolację, a na obiad jadłam pełnowartościowe posiłki...po tyg schudłam 2 kg a po dwóch tygodniach przytyłam 5kg złożyłam reklamacje do firmy...za zestaw zapłaciłam 246 zł i staram się odzyskać pieniądze. jestem zła i rozczarowana, bo jakby tego było mało prowadząca mnie kobieta oznajmiła, że na pewno się nie stosowałam do jej zaleceń...co jest totalną bzdurą potem skontaktowałam się z lekarze okazało się, że te produkty tak naprawdę działają jako suplement diety i to nie zawsze więc nie warto ich stosować przestrzegam was żebyście się nie wpakowały w to gówno
monika1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 07:13   #7
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez monika1986 Pokaż wiadomość
hej ja 3 tygodnie temu sprobowałam tych produktów (błonnik + koktajl formuła 1) piłam koktajl na śniadanie i kolację, a na obiad jadłam pełnowartościowe posiłki...po tyg schudłam 2 kg a po dwóch tygodniach przytyłam 5kg złożyłam reklamacje do firmy...za zestaw zapłaciłam 246 zł i staram się odzyskać pieniądze. jestem zła i rozczarowana, bo jakby tego było mało prowadząca mnie kobieta oznajmiła, że na pewno się nie stosowałam do jej zaleceń...co jest totalną bzdurą potem skontaktowałam się z lekarze okazało się, że te produkty tak naprawdę działają jako suplement diety i to nie zawsze więc nie warto ich stosować przestrzegam was żebyście się nie wpakowały w to gówno

Monika! Dzieki za informacje. Przyznam szczerze,ze na poczatku konsultacji bylam zaciekawiona tym,o czym mowi tak kobieta.Interesuje sie zdrowym zywieniem i trybem zycia,wiec myslalam,ze dowiem sie czegos nowego... ale jak przyszlo co
do czego i zaczela mowic o suplementach zaczelam miec watpliwosci i raczej nie mam zamairu sie w to pakowac.Moj organizm juz za wiele przezyl roznych diet :P i herbatek odchudzajacych itd, wiec musze mu to oszczedzic
Daj znac,czy firma wywiazala sie ze swoich obowiazkow i oddala Ci pieniazki.
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 09:17   #8
monika1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife ?!

dam znać jak tylko dopnę sprawę do końca co jeszcze potrwa jakieś 2 lub 3 tyg oczywiście napiszę. Dodam jeszcze, że cała kuracja miała kosztować około 500zł w zestawie był koktajl, błonnik, herbata i jakiś spalacz tłuszczu.....ja wzięłam zwężoną wersję z koktajlem i błonnikiem. A ci ludzie, którzy sie tym zajmuja nie mają zielonego pojęcia o żywieniu. materiały czerpią albo z internetu albo układają sami jakieś dziwne diety, które nie mają nic wspólnego ze zdrowym trybem życia, a już tym bardziej z odchudzaniem ehhhh mam nadzieję, że juz niedługo i ja będę chudzinką
monika1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 09:24   #9
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez Paulima Pokaż wiadomość
Witam! Niedawno byłam na konsultacji z dietetyczką na temat zdrowego odżywiania. Zostałam zmierzona, zważona i poinformowana o głównych zasadach odżywiania itp. Pani zapoznała mnie z produktami firmy "Herbalife", że pomagają zrzucić zbędne kilogramy bardzo skutecznie, działają dobrze na samopoczucie, sylwetkę, cerę itd. Czy któraś z Was Drogie Wizażanki próbowała, albo stosuje te preparaty białkowe? Jak wyglądają wasze doświadczenia i opinie?
Pozdrawiam serdecznie!
Ja z ciekawości weszłam kiedyś do takiego "punktu" konsultacyjnego, w którym jest dietetyczka i sprzedają właśnie suplementy każdej maści.
Konsultacja z dietetyczką jest bezpłatna, ale! korzyść z niej można wyciągnąć tylko jeśli kupi się suplementy, bo każde zalecenie owej "dietetyczki" opierało się na suplementacji i z całej tej rozmowy z nia wnioski były dwa: że "bez produktów naszej firmy nie schudniesz choćbyś się zaorała, a jak kupisz nasze produkty to schudniesz od samego na nie patrzenia" i drugi "nie mam pojęcia o zdrowym odżywianiu i dietetyce, ale powiemw wszystko żeby sprzedać produkt"
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 22:03   #10
natalac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 64
Dot.: Herbalife ?!

...

Edytowane przez natalac
Czas edycji: 2012-01-16 o 19:16
natalac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 14:02   #11
manofstyle
Raczkowanie
 
Avatar manofstyle
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: Herbalife ?!

Powiem wam tak, mi ta firma zaoferowała współpracę. Po bliższym przyjrzeniu sie jej ofercie i opiniach krążacych po internecie stwierdzam:
1) Firma jest nastawiona na zarobkowanie nie weryfikują wiedzy swoich konsultanów ich obchodiz tylko zeby sprzedać produkt.
2) Konsultanci mogą mieć jakieś pojęcie o odżywianiu,a mogą mieć to pojęcie zerowe, jeżeli któs wam wciska produkt na siłe, a nie chce pomóć w zmianie sposobu odżywiania podziekujcie.
3) Ich produkty są z ogromną marżą to za spwawa tego, ze zarabiaja na nich partnerzy, wy placicie ok 40 proc wiecej za produkt niż jest warty.
4) Nie podają skladu swoich produktów na stronach - co w mojej ocenie jest zabiegiem specjalnym, zeby klient nie znalaz produktu tańszego o zblizonym skladzie.

Myślalem o tym zeby również zostać konsultantem, ale jeżeli juz to nacisk bym kładl na to aby pomoc komuś w odżywianiu, a zakup produtku to tylko taka forma zaplaty za moją pomoc. I takich ludzi szukajcie, jeżeli już decydujecie sie na usługi tej firmy.
manofstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 16:08   #12
martyn2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7
Dot.: Herbalife ?!

Wiecie ja uważam, że te produkty są świetne żeby zacząć!!! stosujemy je jakś czas a w tym czasie ustalamy sobie dietę itd...tak żeby nie stosować ich całe życie!!! chdzę do dietetyczek które właśnie tak robią!!! najpierw żeby odżywić organizm który ma niedobory witamin i takich tam a teraz mnie uczą co jesc i zmniejszają dawki kaktajli tak żeby najpóźniej za miesiąc móc jeść normalnie!!!
ale po tych produktach czuje się świetnie i to co mówią to serio jest prawda!!!!!!!!
POLECAM i powodzenia życzę:P
martyn2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 09:34   #13
baseti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Question co myslicie o diecie Herbalife?

Witam, wlasnie spotkałam sie z propozycją odżywiania produktami firmy Herbalife, jakie macie o tym zdanie? Widzialam ludzi którzy bardzo schudli (do 25 kg w 3 miesiace) na tych produktach i wygladają teraz super. Czy sie z tym spotkaliście?
baseti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 10:15   #14
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: co myslicie o diecie Herbalife?

spotkalismy sie nie raz na wizazu... sa juz takie watki, uzyj wyszukiwarki
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 10:19   #15
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: co myslicie o diecie Herbalife?

Ja niegdys stosowalam, schudlam duuuzo, nawet bardzo, ale po zaprzestaniu tej ze diety wszystko wrocilo ze zdwojona moca
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 20:38   #16
AnnaSverige
Przyczajenie
 
Avatar AnnaSverige
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Malmö/ Szwecja
Wiadomości: 29
Dot.: co myslicie o diecie Herbalife?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180160, poczytaj na tym forum Pozdrowionka
AnnaSverige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 18:59   #17
kakashi128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dieta Herbalife co o niej myślicie

Co myślicie o diecie Herbalife czy jest dobra jak działa, ja sam ją stosowałem i jeden minus tej diety to cena.
kakashi128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 20:10   #18
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Dieta Herbalife co o niej myślicie

Skoro piszesz, że ją stosowałeś, to sam wiesz czy działa, czy nie, prawda?
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena

Edytowane przez Marzeniatko
Czas edycji: 2008-12-08 o 21:00
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:03   #19
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta Herbalife co o niej myślicie

Moim zdaniem ten wątek to jedna wielka prowokacja i reklama. Do tego nowa Wizażanka z ostrzeżeniami... brzmi jednoznacznie
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 12:38   #20
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Dieta Herbalife co o niej myślicie

Uważam, że ten wątek do niczego nie prowadzi.

Zamykam.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 10:49   #21
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: Herbalife ?!

Jesli sie przestrzega zasad wg diety herbalife to na pewno sie schudnie. Ja na poczatku picia koktajlu schudlam jakies 5 kg (mniej wiecej w 2 miesiace) i dobrze sie z tym czulam. Teraz pije jeden koktajl dziennie rano i to mi wystarcza, ale chcialabym powoli wyjsc juz tego i zaczac jesc normalne sniadania. Chociaz nie powiem, bo taki koktajl to bardzo dobry sposob na szybkie sniadanko jak sie komus spieszy rano do pracy.
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:47   #22
lui88
Raczkowanie
 
Avatar lui88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 64
Dot.: Herbalife ?!

Cześć Dziewczyny!!! Postanowilam tu napisac poniewaz od tygodnia jestem na diecie herbalife i powiem wam ze ja to chodze głodna Wstaje przed 5, 5:30 błonnik (kupiony w aptece nie od nich) ok 6:10 pije koktajl. Potem ok 10 jakiś owoc - jabłko i ok 12 brzoskwinia. Potem ok 16 obiad - jakieś mięsko i duuzo warzyw. Ok 20(tak jak teraz) znowu koktajl. Zaczelam w poniedziałek, dziś jest piątek i powiem wam że ten koktajl jest... obrzydliwy!!! Mam waniliowy... Czy może wam jakis inny lepiej smakowal? Ogólnie to widzę po sobie że już trochę lepiej wyglądam (ok kilograma) ale zaraz przed herbalife przygotowujac sie (co tu duzo mowic do głodowki) jadłam bardzo zdrowo - 5posiłkow dziennie, sniadanie 1kanapka podwojna z serem chudym, pomidorem, salata, papryka, rzodkiewka... Potem jakies jablko. Obiad ryba lub piers z kurczaka z warzywami, potem jakis owoc i na kolacje np serek wiejski z warzywami. W miedzyczasie jakies pestki ale nie duzo i do warzyw w obiadzie dodawalam siemie lniane - teraz tez. I powiem wam ze w prawie 2tyg. schudłam 5kg!!! No a teraz herbalife. Tamta dietka byla o wiele smaczniejsza. Teraz mam wrazenie ze glodze sie. Koktajl nasyca na ok2godziny. Ale pije 3l wody mineralnej dziennie i jakos staram sie walczyc. Podzielcie sie waszymi opiniami - jak Wy walczycie... Chcialabym wiedziec czy jecie cos jeszcze oprocz heralife i obiadu. Ja to bez jablka i brzoskwini to w tej pracy umarlabym chyba z głodu Czekam na wasze odpowiedzi.
Pzdr
lui88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 20:36   #23
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Herbalife ?!

Ja jem koktajle 2 razy dziennie od 3 tygodni i czuję się b. dobrze, jak na razie schudłam 4 kg.Też mam smak waniliowy, rozpuszczam go sobie w mleku. A posiłki pani konsultantka doradziła mi aby jeść co 3 godziny, pierwszy pół godziny do góra 45 minut od wstania z łóżka. Jeśli czuję głód mam pić wodę. Trochę przerażają mnie koszty bo żeby nie było efektu jojo itp. trzeba dociągnąć do końca całą kurację ale na rzaie daję radę, zobaczymy jak będzie dalej.
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 20:41   #24
lui88
Raczkowanie
 
Avatar lui88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 64
Dot.: Herbalife ?!

Jak to co 3godziny?? To ile posiłków jesz dziennie oprocz tych 2koktajlów? Ja jem 2koktajle,obiad i w przerwach miedzy sniadaniem a obiadem (10godz) 2owoce... Boje sie zeby nie spowolnic metabolizmu... pzdr
lui88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 20:24   #25
May90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Herbalife ?!

Tyle negatywnych odpowiedzi... ale o dziwo osób które produktów nie stosowały. Ja stosuje wraz z całą rodziną i polecam. Systematycznie chudniemy i mamy mnóstwo energii Co do efektu jojo... no cóż, jeśli nagle odstawi się produkty i zacznie odżywiać jak dawniej (niezdrowo), to czego innego się spodziewać? Nie ma chyba magicznego produktu przy którym nie przytyjemy pochłaniając na raz np. blachę ciasta, a później oczywiście zrzucamy winę na produkt... A suplementacja w naszych czasach staje się wręcz koniecznością, bo jedzenie na sklepowych półkach jest coraz bardziej wyjałowione. Dostarcza nam pustych kalorii, ale wartości odżywczych już nie Lui88 nie musisz przy tym tak drastycznie się ograniczać, 2 koktajle zapewniają nie całe 440 kcal, zatem zostaje spory zapas starczy i na zdrowe przekąski i na drobne przyjemności Poza tym jeśli jesteś głodna, spokojnie możesz przegryść po koktajlu ulubiony owoc, na pewno nie zaszkodzi Pozdrawiam wszystkich zdrowo odchudzających się i życzę sukcesów
May90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 11:59   #26
zosia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: Herbalife ?!

Ja tez schudłam na tej diecie aż 15 kg i czuje sie świetnie, nie chodziłam głodna. Miałam wszystko dokładnie rozpisane całe stosowanie jak dzwoniłam do mojej konsultantki odpowiadała mi na wszystkie pytania. ale jeżeli ktoś pije koktajl na kolacje to nie ma co sie dziwić ze przytył ponieważ koktajlu o tej porze nie wolo pic, chyba ze właśnie ma kuracje na przytycie
ja schudłam i nie mam efektu jo-jo i śmiało mogę polecić ta dietę innym jeśli chcecie piszcie na moje gg 527798
zosia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 23:56   #27
strus2001
Raczkowanie
 
Avatar strus2001
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 202
GG do strus2001
Dot.: Herbalife ?!

Nie wierzylabym postom 2 ostatnich wizazystek. May90 ma tylko 1 post, a Zosia 35 uczestniczy tylko w postach gdzie przechwala herbalife.
Ja ci powiem tak, sama niedawno temu zastanawialam sie nad tymi koktailami. Kusily mnie , nie powiem, piekne hasla jak to latwo jest dzieki nim schudnac itd. Do tego pamietalam jak moja siostra stosowala je kiedys i rzeczywiscie widocznie schudla. Moja desperacja dot schudniecia, przyslonila mi widok mojej siostry pare tygodni po odstawieniu herbalife (jojo jak nic), jak rowniez nie czytalam uwaznie postow krytykujacych te koktaile. Long story short ... kupilam, zaplacilam, pilam i uwazam to za strate czasu i pieniedzy. NIC nie zastapi dobrze zbalansowanej, pelnowartosciowej diety, a jesli juz ktos sie zatnie ze za wszelka cene chce sprobowac koktajli proteinowych to na rynku znajdzie duuuzy wybor o wiele tanszych koktajli. Herbalife to firma, ktora zeby zarobic na swoje utrzymanie co najmnie podwaja cene swoich produktow. A przeciez to jest tylko ewntualnie suplement diety, nic wiecej.
Nie dajcie sie im oszukac. A skoro herbalife jest takie cudowne, to dlaczego dietetycy, ludzie po konkretnych studiach dot prawidlowego odzywiania, tego nie zalecaja? Kto tu jest madrzejszy, oni czy konsultanci - naciagacze?
__________________
...tysiace twarzy, setki mirazy, to czlowiek tworzy metamorfozy...
strus2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:28   #28
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Herbalife ?!

Dla mnie to jedna wielka ściema ja za konsultacje musiałam zapłacic 20 zł a nie dowiedziałam sie nic oprócz 5 posiłków dziennie duzo warzyw i wody co wiedziałam wcześniej bez dietetyka no i oczywiscie koktail a i pani kazała mi przytyc 6kg masy brązowej z tego co znalazłam na necie ta masa rozwija sie w organizmie tylko w życiu płodowym wiec nie wiem co ten koktail zawiera skoro miał tak cudownie wpłynąc a ja raczejwolołabym troszke zrzucic kilo dwa , pozatym jak byłam sie umówic to cudowny aparat zmierzył mi ilośc tłuszczu w organizmie a za dwa dni była ona zupełnie inna a raczej nie schódłam w dwa dni co ciekawsze byłam na konsultacji razem z Tż który jest bardzo szczupłejbudowy 191 cm i 71-72 kg a pani mu powiedziała ze nie wie jakim cudem on tak wygląda przy obecnej diecie a raczej jej braku ale na pewno koktail mu pomorze i wogóle jak nie bedziemy go stosowac to w przyszłości mizemy nie móc miec dzieci
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:44   #29
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: Herbalife ?!

Po prostu przyszli do niej przedstawiciele handlowi herbalife, kupili jakis gadżet czy cos i teraz poleca wszystkim klientom ; )
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 03:22   #30
Huliana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Thumbs up Dot.: Herbalife ?!

Mówcie co chcecie, ja właśnie zamówiłam dzisiaj koktajl czekoladowy, jutro dowiozą przesyłke, nie zaszkodzi sprobować, wiem, że moj wujek schudł na tym koktajlu ponad 30 kg i juz kilka lat utrzymuje odpowiednia wage, nie mial efektu jojo.
Śmieszą mnie wypowiedzi Pan, ktore za wszelka cene chca zniechecic innych do herbalife poniewaz maja efekt jojo, przykro mi moje drogie, ale po zakonczeniu odchudzania nie mozna wracac do poprzednich nawykow zywieniowych, a skoro dalej sie objadacie produktami, ktorych wlasciwie nawet nie powinyscie miec w ustach to nie ma sie co dziwic.
Ja od jutra zaczne sama i zobacze jak to dziala, nie wyjdzie to trudno, ale przynajmniej nie bedzie mnie juz kusic bo przekonam sie na wlasnej skorze, postaram sie jednak osiagnac wymarzony cel)
Powodzenia!!
Huliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.