krzywe palce stóp - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-23, 17:44   #1
morooi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1

krzywe palce stóp


Mam problem z palcami u stóp, otóż dwa ostatnie palce u każdej stopy mam równe, wstydze się chodzić po plaży na basen bo już niejednokrotnie zostałam wyśmiana. Może któraś z was też ma tak lub podobnie może wiecie co z tym zrobic błagam pomóżcie.
morooi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 16:21   #2
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: krzywe palce stóp

też tak mam. ale tylko jeden palec u lewej nogi i jeden palec u prawej nogi.
chyba nic sie na to nie poradzi. :/ kosc jest po prostu krzywa i juz. wiem co czujesz. wstyd z takimi paluchami.
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 18:30   #3
beti007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lubomia/Racibórz
Wiadomości: 7
GG do beti007
Dot.: krzywe palce stóp

JA też tak mam ;( NIESTETY
..Gdy na jakis ładny kolorek pomalujesz sobie paznokcie trochę to tuszuje krzywe palce....
beti007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 17:58   #4
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: krzywe palce stóp

ale mi tez problem...ja mialam krzywe palce u stop i byly prostowane chirurgicznie .. prostowano je drutami :P
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 21:40   #5
Domino24
Przyczajenie
 
Avatar Domino24
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Dot.: krzywe palce stóp

mosiaq możesz napisać coś więcej jak wyglądało to prostowanie i czy było warto?? Ja mam krzywe palce u stóp, drugie od paluch , wygląda to strasznie i zawsze sie wstydziłam chodzic w lecie z odkrytymi palcami. Stanowi to dla mnie duuuuży problem, nie mówiąc już o sandałach na obcasie. Byłam u lekarza ale powiedział, ze taka ich "uroda" Napisz mi coś więcej o tym prostowaniu. Z góry dzięki i pozdrawiam!
Domino24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 12:23   #6
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: krzywe palce stóp

wiec.. lekarz ortopeda sam podjal decyzje jakby zeby mi je wyprostowac.. zabieg zrobiono mi jak mialam 16 lat?albo 17 dokladnie drugi palec od duzego mialam na ostatniej kosci(przy paznokciu) wygienty...odbylo sie wszystko chirurgicznie 2 dniw szpitalu(1 przyjecie 2zabieg i wypis popoludniu) mialam wycinana kosc, wbijane druty na cala dlugosc aby sie rowno zroslo. Wyciaganie drutow za miesiac bez znieczuelani i powiem ze w goole nie czuc bolu polecam. o niebo lepiej
ale i tak ebde musiala miec pewnie jeszcze haluksy kiedys usuwane bo coraz bardziej mi sie kosc wygina.. coz takie geny;/
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 09:55   #7
Nicol 2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: krzywe palce stóp

Mosiaq czy płaciłaś za ten zabieg prostowania palców tymi drutami?Ponieważ mam taki sam problem jaki ty miałaś. Czy widać różnice po tym zabiegu?Czy naprawdę warto?Czy nie masz żadnych skutków ubocznych?Bardzo się z tym źle czuje i chciałabym to zmienić.Dziękuje za odp pozdrawiam
Nicol 2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 11:53   #8
coxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 46
Dot.: krzywe palce stóp

Kochane, a ja myślę, że większość naszych problemów siedzi w psychice i jeśli je stamtąd wyeliminujemy to same poczujemy się lepiej. Ja też mam defekty, z których kiedyś, jak byłam młodsza, śmiały się dzieci w szkole, a teraz mam to głęboko w... gdzieś :P Ja sama z sobą czuję się dobrze i tak też odbierają mnie inni. Zadbaj po prostu o swoje stopy, zrób sobie pedicure, pomaluj ładnie pazurki i nie myśl o krzywym palcu.
coxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 13:13   #9
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: krzywe palce stóp

a wiesz co Ci powiem COXIE ja np nie moglabym teraz normalnie w japonach chodzic.. bylam zla na mame ze wyrazila na zabieg a ja nie chcialam go xD ale dzisiaj .. bym sie wstydzila.. bardzo to by sie rzucalo w oczy
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 07:02   #10
Nicol 2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: krzywe palce stóp

Ale teraz już jesteś zadowolona że zrobiłaś zabieg?Jak się z tym źle czułaś to dlaczego zabieg został wykonany czyżby mama cię zmusiła do tego??Dlaczego nie chciałaś tego zabiegu,skoro uważałaś że masz brzydkie stopy?
Nicol 2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 14:48   #11
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: krzywe palce stóp

ja poszlam do ortopedy z innym problemem (chyba kostka mnie bolala) i lekarz zaproponowal zabieg xD nie bylam zadowolona ALE nie zaluje i zrobilabym to drugi raz
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 21:14   #12
marta_z2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: krzywe palce stóp

hej a gdzie robiłaś ten zabieg jeśli można wiedzieć?
marta_z2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 19:02   #13
rales
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 22
Dot.: krzywe palce stóp

Witam. Jak od zawsze pamiętam miałem krzywe palce u stóp. W komforcie chodzenia/biegania/gry w piłkę nożną nigdy mi to nie przeszkadzało jednak nie podoba mi się ich kształt. Raz w życiu byłem na pedicurze kosmetyczka powiedziała mi, że stopy mam bardziej zadbane niż nie jedna kobieta co było bardzo miłe lecz jednak kształt palców bardzo mi się nie podoba. Czasem wstydzę się w chodzić w japonkach czy klapkach co bardzo lubię robić latem. Podsyłam zdjęcia oraz prosiłbym o opinie czy warto prostować je chirurgicznie oraz ile kosztuje taka operacja i ile po niej trwa absencja ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-04-19 19.56.26.jpg (117,1 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-04-19 19.56.37.jpg (124,4 KB, 82 załadowań)
rales jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 13:23   #14
marta_z2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: krzywe palce stóp

Cytat:
Napisane przez rales Pokaż wiadomość
Witam. Jak od zawsze pamiętam miałem krzywe palce u stóp. W komforcie chodzenia/biegania/gry w piłkę nożną nigdy mi to nie przeszkadzało jednak nie podoba mi się ich kształt. Raz w życiu byłem na pedicurze kosmetyczka powiedziała mi, że stopy mam bardziej zadbane niż nie jedna kobieta co było bardzo miłe lecz jednak kształt palców bardzo mi się nie podoba. Czasem wstydzę się w chodzić w japonkach czy klapkach co bardzo lubię robić latem. Podsyłam zdjęcia oraz prosiłbym o opinie czy warto prostować je chirurgicznie oraz ile kosztuje taka operacja i ile po niej trwa absencja ?
Ja osobiście myślę, że wcale nie masz krzywych palcy u stóp. Masz normalny kształt palcy i nie rozumiem czego Ty się wstydzisz. Nie rób żadnej operacji, prywatne zabiegi są bardzo kosztowne, mi wyliczył jeden lekarz w okolicach Warszawy na 5 tysięcy jeden palec. W końcu podjęłam się operacji na kasę chorych, ale ja miałam naprawdę mocno krzywe palce, podejrzewam że każdy lekarz odradziłby Ci poprawiania Twoich palcy, gdyż tak jak wspominałam wcześniej, nie są wcale krzywe. Pozdrawiam
marta_z2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 16:23   #15
rales
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 22
Dot.: krzywe palce stóp

może tego na tych zdjęciach tak tego nie widać ale na prawdę są krzywe. Ojciec zawsze mówił mi że mam palce jak paralityk kilka osób w życiu również już mi zwróciło uwagę na to, że są krzywe, porównując je do innych stóp na zdjęciach np. z wakacji gdzie stałem z większą liczbą osób również bosych lub w japonkach/klapkach wyglądają jakbym je ciągle podkurczał a palce środkowe obydwu stóp wyglądają jak litera S
rales jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 14:23   #16
bumcykbajera21
Zadomowienie
 
Avatar bumcykbajera21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 257
Dot.: krzywe palce stóp

hej rowniez mam problem ze swoimi stopami pierwsze 4 palce wyglądają jako tako, ale ostatni najmniejszy jest wygięty i zachodzi pod spód, bardzo rzadko mogę pozwolić sobie na buty na obcasach, bo piekielnie boli mnie właśnie ten palec, w innych butach też nie zawsze czuje się komfortowo. chciałam Was zapytać czy udać się z tym do lekarza? jakie są opcje leczenia ( może jakiś stablizator)? czy ewentualna operacja jest przeprowadzana na NFZ? wrzucam zdjęcia, żebyście mogły lepiej ocenić sytuację
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (65,3 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (53,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (71,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (53,5 KB, 38 załadowań)
bumcykbajera21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 07:30   #17
FashandRoll
Raczkowanie
 
Avatar FashandRoll
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 203
Dot.: krzywe palce stóp

Ja właściwie 4 palce mam równe, tylko ten najmniejszy jest krótszy. Dodatkowo wszystkie są jakieś mega krótkie, ale generalnie mam na to wywalone, tylko czasem się wkurzam jak chcę kupić buty i okazują się za wąskie w palcach.
Nie ma się czym przejmować, to tylko stopy
FashandRoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 19:21   #18
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: krzywe palce stóp

Jakbym swoje widziała!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 20:21:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.