Inglot - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-18, 10:56   #481
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
chyba w Bialymstoku?
jak widac u kazdego co innego szkoda tylko ze ceny tak szybko rosna...
No z cenami faktycznie, szybko rosną :/
No ale dobrze że nie poszły w górę jeszcze więcej, złotówkę na cieniu to się jeszcze przeboleje, no ale na paletce pro 5 to jest już 7 zł więcej :/
No ale nie powiem bo warto jak dla mnie to są najlepsze cienie
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 11:49   #482
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
chyba w Bialymstoku?
jak widac u kazdego co innego szkoda tylko ze ceny tak szybko rosna...
A no rosną rosną. Jeszcze trochę i będę musiała uważać z wydawaniem kasy w Inglocie :P Co będzie ciężkie ze względu na mega uzależnienie
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 21:55   #483
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Inglot

Dziewczyny dziś na stoisku Inglota wpadły mi w oko błyszczyki w pięknych, mieniąco-opalizujących kolorach 4 odcienie do wyboru, aplikator gąbeczka i owocowy zapach. Cena 28 zł. Czy któraś z was może już je przetestowała?? Bardzo zachęcająco wyglądają
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 18:15   #484
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

po pierwsze moje Duszki przepraszam, że tak późno odpisuję, ale po otwarciu 15.10br. salonu Inglota w Białymstoku stoję tam prawie po 12 godzin i nie mam nawet jak komputera włączyć w domu [brak sił..]. wszystko więc tłumaczę

cienie po 9zł też sa w B-stoku, ale w Galerii Białej na wysepce, w salonie, jako jeszcze całkiem nieliczni w Polsce, mamy już wszystkie cienie z nowymi formułami. ceny wzrosły i będą rosły dalej. nowe mapki są po 20zł np, a nie po 18 jak kiedyś. nie wiem czy wiecie,albo ktoś gdzieś słyszał, są nowe nawilżające podkłady po 45zł, o rozświetlaczach i różach z pompką była mowa [32zł] u nas to nowość, bo wcześniej tego nie miałyśmy, kredki wysuwane do brwi, powiek i ust. 39zł w promocji po 29zł. ale myślę, że się nie opłaca bo to jest baaardzo mały grafit [chyba, że to tylko tak w testerach, ale myślę, że w kredkach też jest taki sam ..]

no i oczywiście powracam do cieni, boskie cudowne i ciężko zmywalne - znaczy się bardzo trwałe oj i zapomniałabym, Ewa oczywiście można, bo w tej chwili u mnie są tylko te nowe cienie w paletkach. pewnie to zależy od salonu i firmy - kiedy wymieni w danym punkcie sprzedaży

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś na stoisku Inglota wpadły mi w oko błyszczyki w pięknych, mieniąco-opalizujących kolorach 4 odcienie do wyboru, aplikator gąbeczka i owocowy zapach. Cena 28 zł. Czy któraś z was może już je przetestowała?? Bardzo zachęcająco wyglądają
tak naprawdę dają bardzo subtelny efekt. u mnie na wyspie te błyszczyki były już kilka miesięcy temu. sa fajne ale bez rewelacji. tylko te intensywne kolory jak dwa róże i pomarańcz dają jakiś lekko kosmiczny efekt, pozostałe dwa to tylko lub aż tafla wody na ustach
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 18:32   #485
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
kredki wysuwane do brwi, powiek i ust. 39zł w promocji po 29zł. ale myślę, że się nie opłaca bo to jest baaardzo mały grafit [chyba, że to tylko tak w testerach, ale myślę, że w kredkach też jest taki sam ..]
Mały, czyli...?
Bardzo dziwna jest "czarna" kredka do oczu z tej serii. W kontakcie z moją skórą to ciemny brunatny [od biedy brunatna czerń]
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 18:34   #486
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: Inglot

Błagam... Dajcie mi te cienie w Gdańsku
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 18:51   #487
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Mały, czyli...?
Bardzo dziwna jest "czarna" kredka do oczu z tej serii. W kontakcie z moją skórą to ciemny brunatny [od biedy brunatna czerń]
mały tzn. krótki, jakieś 3,5 do max 5cm i to chyba to drugie ze sporą przesadą .. kwota chyba za śliczne, metalowe, błyszczące opakowanie, fakt, ze kredka do brwi ma z drugiej strony grzebyczek, do oczu - gąbeczkę do rozcierania, a do ust - pędzelek ..

Cytat:
Napisane przez martagda Pokaż wiadomość
Błagam... Dajcie mi te cienie w Gdańsku
a zapomniałam dodać, że te w nowej formule mają mniejszą ilość kolorów [coś za coś ..] nie ma matrixów tylko double shine [właśnie byłe matrixy] które są normalnie tak intensywne w porównaniu do starej wersji, że ja ze zdziwienia to przecierałam oczy ..
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 18:56   #488
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
cienie po 9zł też sa w B-stoku, ale w Galerii Białej na wysepce, w salonie, jako jeszcze całkiem nieliczni w Polsce, mamy już wszystkie cienie z nowymi formułami. ceny wzrosły i będą rosły dalej. nowe mapki są po 20zł np, a nie po 18 jak kiedyś. nie wiem czy wiecie,albo ktoś gdzieś słyszał, są nowe nawilżające podkłady po 45zł, o rozświetlaczach i różach z pompką była mowa [32zł] u nas to nowość, bo wcześniej tego nie miałyśmy, kredki wysuwane do brwi, powiek i ust. 39zł w promocji po 29zł. ale myślę, że się nie opłaca bo to jest baaardzo mały grafit [chyba, że to tylko tak w testerach, ale myślę, że w kredkach też jest taki sam ..]

no i oczywiście powracam do cieni, boskie cudowne i ciężko zmywalne - znaczy się bardzo trwałe oj i zapomniałabym, Ewa oczywiście można, bo w tej chwili u mnie są tylko te nowe cienie w paletkach. pewnie to zależy od salonu i firmy - kiedy wymieni w danym punkcie sprzedaży
No prosze... u mnie o cieniach ani widu ani slychu, za to te rozswietlacz i kredki mamy juz od paru miesiecy

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
mały tzn. krótki, jakieś 3,5 do max 5cm i to chyba to drugie ze sporą przesadą .. kwota chyba za śliczne, metalowe, błyszczące opakowanie, fakt, ze kredka do brwi ma z drugiej strony grzebyczek, do oczu - gąbeczkę do rozcierania, a do ust - pędzelek ..



a zapomniałam dodać, że te w nowej formule mają mniejszą ilość kolorów [coś za coś ..] nie ma matrixów tylko double shine [właśnie byłe matrixy] które są normalnie tak intensywne w porównaniu do starej wersji, że ja ze zdziwienia to przecierałam oczy ..
a powiedz, numeracja sie zmienila? i testery pewnie tez nowe macie?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 18:57   #489
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
a zapomniałam dodać, że te w nowej formule mają mniejszą ilość kolorów [coś za coś ..] nie ma matrixów tylko double shine [właśnie byłe matrixy] które są normalnie tak intensywne w porównaniu do starej wersji, że ja ze zdziwienia to przecierałam oczy ..

Kusisz, kusisz Nie no teraz to Inglot będzie można porównywać do MACa bez wyrzutów sumienia
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 19:01   #490
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Inglot

Oj, podwyżek to ja się obawiałam ... Pan Inglot zachłysnął się sukcesem w Australii i chce zrobić markę bardziej "prestiżową", co zapewne ma się przejawiać w cenach

Pamietam, jak kilkanaście lat temu kosmetyki I. można było kupić niemal w każdej drogerii no i jakie taniutkie były - lakiery, odżywki ok 10 zł, cienie 7-8 zł (te okragłe, np. matrixy)

Szkoda tylko, że nikt nie jest taki chętny do podwyższenia wypłat
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 19:03   #491
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Oj, podwyżek to ja się obawiałam ... Pan Inglot zachłysnął się sukcesem w Australii i chce zrobić markę bardziej "prestiżową", co zapewne ma się przejawiać w cenach
Firma podnosi ceny, a sprzedawca sie naslucha, dlaczego wszystko takie drogie jakby to byla nasza wina
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 19:05   #492
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
No prosze... u mnie o cieniach ani widu ani slychu, za to te rozswietlacz i kredki mamy juz od paru miesiecy


a powiedz, numeracja sie zmienila? i testery pewnie tez nowe macie?
no właśnie a u nas nie było. dużo się mówiło, ale zapewne czekali na otwarcie salonu [nowa galeria, wielki pęd do zakupów = nowości itp. ]

tak, numeracja zmieniona w cieniach pojedynczych i mapkach. my mamy nowe testery bo nowy salon. myślałyśmy na wyspie, że będą te same kolory to testery zostaną, ale jest mniej kolorów więc i testery też będą musiały być nowe [coś strasznie niegramatycznie ..]



martagda, wydaje mi się, że Inglot właśnie do tego dąży .. ma zamiar wejść na wyższą półkę kosmetyczną

jak jeszcze potrzebujecie jakichś informacji to piszcie, postaram sie odpowiedzieć na nurtujące pytania ale jutro albo we wtorek, teraz idę spać bo padam na twarz ..

Copykat, dokładnie ja już się nasłuchałam, ze pani jakaś kupiła sobie nasz lakier po 10 zł .. kilka lat temu .. ale co zrobić ..
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 19:11   #493
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Firma podnosi ceny, a sprzedawca sie naslucha, dlaczego wszystko takie drogie jakby to byla nasza wina
Być może, ale nie powinien brac tego do siebie bo nie byłyby to słowa kierowane bezposrednio w sprzedawce na jego/jej temat Dlatego w pracy sprzedacwy potrzebne jest zdystansowanie do tego co się robi i nie brania wszystkiego do siebie.

Poza tym Polacy to marudny i narzekający naród i przyznajmy że nie da się inaczej w naszych realiach.

__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 19:13   #494
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Inglot

Ja też się nasłuchałam hehe a do wysuwanych konturówek mają zrobić grafity ale nie wiedzą jeszcze w co je zapakować aby się nie połamały
Ja najchętniej proponuję klientkom cienie sypkie, są boskie. Szczególnie nakładane na mokro z duraline
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 19:17   #495
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Być może, ale nie powinien brac tego do siebie bo nie byłyby to słowa kierowane bezposrednio w sprzedawce na jego/jej temat Dlatego w pracy sprzedacwy potrzebne jest zdystansowanie do tego co się robi i nie brania wszystkiego do siebie.

Poza tym Polacy to marudny i narzekający naród i przyznajmy że nie da się inaczej w naszych realiach.
Alez nie biore tego do siebie sama uwazam ze przesadzaja z tymi podwyzkami, zwlaszcza ze nie mamy zadnych znizek
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 19:19   #496
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Alez nie biore tego do siebie sama uwazam ze przesadzaja z tymi podwyzkami, zwlaszcza ze nie mamy zadnych znizek
Oo a to mnie zaskoczylas - poważnie.

Przeważnie są zniżki dla pracowników.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 19:20   #497
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Oo a to mnie zaskoczylas - poważnie.

Przeważnie są zniżki dla pracowników.
Jak widac nie w Inglocie
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 19:24   #498
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
no i oczywiście powracam do cieni, boskie cudowne i ciężko zmywalne - znaczy się bardzo trwałe oj i zapomniałabym, Ewa oczywiście można, bo w tej chwili u mnie są tylko te nowe cienie w paletkach. pewnie to zależy od salonu i firmy - kiedy wymieni w danym punkcie sprzedaży
Nie ma co jutro gnam do Inglota obczaić czy są te nowe cienie, a mam nadzieję, że będą, chociaż moje dwa Ingloty nie zawsze mają wcześnie nowości czasami są daleko w tyle, no ale i tak będę jutro na mieście więc zajrzę i mam nadzieję, że wrócę z cieniami do domku
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 19:28   #499
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Jak widac nie w Inglocie
Szkoda
Ale przynajmniej możecie się wszystkim wypaćkać i przetestować

Np. w Sephorze mają -20% na wszystko i -40% na produkty swojej marki. Ale mają miesięczny limit (nie wiem dokładnie ile)

U mnie nie ma jeszcze nowych cieni (sprawdzałam wczoraj ), a z poprzedniej wersji zostały już pojedyncze kolory.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 19:45   #500
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez bejbi19 Pokaż wiadomość
Ja też się nasłuchałam hehe a do wysuwanych konturówek mają zrobić grafity ale nie wiedzą jeszcze w co je zapakować aby się nie połamały
Ja najchętniej proponuję klientkom cienie sypkie, są boskie. Szczególnie nakładane na mokro z duraline
Skoro już o Duraline mowa, to skorzystam z okazji i zapytam ekspertek z Inglota, czy jest jakaś instrukcja obsługi tego cuda? Mam duraline i zwykle nakładam pędzelkiem na powiekę, a na to dopiero cienie. Jak próbowałam zmieszać z cieniami sypkimi Bell bodajże, to wyszła A żadna z Pań z Inglota gdzie byłam nie umiała udzielić mi konkretnej odpowiedzi "z czym to sie je", więc w końcu przestałam pytać, może to jakaś tajemnica firmy czy cuś
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 19:48   #501
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Inglot

Duraline nie naklada sie bezposrednio na powieke, najlepiej bedzie jak pomieszasz sobie z cieniem np na nadgarstku i dopiero potem ta packe na powieki Przynajmniej tak nas na szkoleniu uczyli i ja tak pokazuje klientkom, na oku szczerze mowiac nie uzywalam nigdy.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 19:49   #502
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość

cienie po 9zł też sa w B-stoku, ale w Galerii Białej na wysepce, w salonie, jako jeszcze całkiem nieliczni w Polsce, mamy już wszystkie cienie z nowymi formułami. ceny wzrosły i będą rosły dalej. nowe mapki są po 20zł np, a nie po 18 jak kiedyś. nie wiem czy wiecie,albo ktoś gdzieś słyszał, są nowe nawilżające podkłady po 45zł, o rozświetlaczach i różach z pompką była mowa [32zł] u nas to nowość, bo wcześniej tego nie miałyśmy, kredki wysuwane do brwi, powiek i ust. 39zł w promocji po 29zł. ale myślę, że się nie opłaca bo to jest baaardzo mały grafit [chyba, że to tylko tak w testerach, ale myślę, że w kredkach też jest taki sam ..]
W K-cach z tych cieni po 9 zł zostały już nieliczne kolorki Szkoda bo te na których mi zależało - nie ma I żałuje tych podwyżek ehhh... szkoda, że Inglot zaczyna obrastać w piórka. Trzeba teraz zapasy zrobić czy co?!
Cytat:


tak naprawdę dają bardzo subtelny efekt. u mnie na wyspie te błyszczyki były już kilka miesięcy temu. sa fajne ale bez rewelacji. tylko te intensywne kolory jak dwa róże i pomarańcz dają jakiś lekko kosmiczny efekt, pozostałe dwa to tylko lub aż tafla wody na ustach
Ślicznie dziękuję za odpowiedź bo o takie coś mi chodziło Czyli lepiej dać sobie spokój

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pamietam, jak kilkanaście lat temu kosmetyki I. można było kupić niemal w każdej drogerii no i jakie taniutkie były - lakiery, odżywki ok 10 zł, cienie 7-8 zł (te okragłe, np. matrixy)

Szkoda tylko, że nikt nie jest taki chętny do podwyższenia wypłat
Tez pamiętam te czasy. Pierwszą potrójną mapkę Inglota kupiłam na bazarku, pierwszy lakier w małej drogerii... Ceny były niewielkie, mogłam sobie pozwolić na takie zakupy a teraz... To były czasy początków szkoły sredniej więc prawie 10 lat temu.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 19:56   #503
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Inglot

dziewczyny a czy któraś z was miała w łapkach te nowe rozświetlacze w słoiczkach z pompką? Bardzo mnie one ciekawią. Wypróbowałam je na dłoni podczas okrążen przy wysepce Inglota i bardzo mnie zaciekawiły. Czy któraś z was ma w swoich zbiorach to nowe cudo?
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 20:29   #504
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Inglot

zgadzam się z copy nałożyć duraline na rączkę, dodać troszkę cienia po wymieszaniu nakładać na oko

Edytowane przez bejbi19
Czas edycji: 2008-10-19 o 20:33 Powód: L
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 09:39   #505
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Duraline nie naklada sie bezposrednio na powieke, najlepiej bedzie jak pomieszasz sobie z cieniem np na nadgarstku i dopiero potem ta packe na powieki Przynajmniej tak nas na szkoleniu uczyli i ja tak pokazuje klientkom, na oku szczerze mowiac nie uzywalam nigdy.
A ja nakładam właśnie na powiekę i na to dopiero pędzelkiem cień (sypki). Dokładnie to robię tak: kładę kropelke na serdeczny palec lewj ręki, rozcieram serdecznym prawej i delikatnie nanoszę na powieki, nastepnie pędzelkiem wgniatam sypki cień, nie rozcieram. Natomiast dzisiaj nakładałam cień prasowany to troszke dziwnie, bo się prześwity robiły, ale bez problemu można je wyrównać. Z prasowanym cieniem musze jeszcze pokombinować, chyba ze któraś z Was już ma większe doświadczenie to bardzo prosze o dobre rady
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 10:56   #506
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Orka Pokaż wiadomość
A ja nakładam właśnie na powiekę i na to dopiero pędzelkiem cień (sypki). Dokładnie to robię tak: kładę kropelke na serdeczny palec lewj ręki, rozcieram serdecznym prawej i delikatnie nanoszę na powieki, nastepnie pędzelkiem wgniatam sypki cień, nie rozcieram. Natomiast dzisiaj nakładałam cień prasowany to troszke dziwnie, bo się prześwity robiły, ale bez problemu można je wyrównać. Z prasowanym cieniem musze jeszcze pokombinować, chyba ze któraś z Was już ma większe doświadczenie to bardzo prosze o dobre rady
robię tak samo na powiekę i jak trochę przeschnie to od razu cień. Jak nałożę na rękę i wymieszam to ciężko schodzi - chyba, że mleczkiem do demakijażu.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 11:24   #507
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
robię tak samo na powiekę i jak trochę przeschnie to od razu cień. Jak nałożę na rękę i wymieszam to ciężko schodzi - chyba, że mleczkiem do demakijażu.
Wyczytałam ten sposób na Wizażu, więc niewykluczone Susanko że od Ciebie zgapiłam Nie bardzo natomiast umiem się na tej bazie pomalować prasowanymi cieniami. tzn umiem, ale nie tak łatwo i fajnie jak sypanymi. Pod prasowane używam jedank Lumene
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 11:36   #508
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Orka Pokaż wiadomość
Wyczytałam ten sposób na Wizażu, więc niewykluczone Susanko że od Ciebie zgapiłam Nie bardzo natomiast umiem się na tej bazie pomalować prasowanymi cieniami. tzn umiem, ale nie tak łatwo i fajnie jak sypanymi. Pod prasowane używam jedank Lumene
Masz rację - z prasowańcami jest rochkę gorzej ale efekt końcowy... warto się pomęczyć. Jak się robią prześwity to tak wcieram cienie w powiekę i jest OK. Jednak Duraline mocniej wydobywa kolorek niż np. baza Lumene, której także używam
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 12:12   #509
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Masz rację - z prasowańcami jest rochkę gorzej ale efekt końcowy... warto się pomęczyć. Jak się robią prześwity to tak wcieram cienie w powiekę i jest OK. Jednak Duraline mocniej wydobywa kolorek niż np. baza Lumene, której także używam
To prawda, na Duraline kolorki są nieco intensywniejsze Z prześwitami dałam radę tylko to lekki dyskomofort przy nakładaniu. Zresztą z duetem: prasowane + Duraline nie mam jeszcze wprawy, może znajdziemy sposób idealny
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:23   #510
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy któraś z was miała w łapkach te nowe rozświetlacze w słoiczkach z pompką? Bardzo mnie one ciekawią. Wypróbowałam je na dłoni podczas okrążen przy wysepce Inglota i bardzo mnie zaciekawiły. Czy któraś z was ma w swoich zbiorach to nowe cudo?
chodzi Ci o te za ok 32zł w róznych kolorach? są identyczne jak te z MACa właśnie też mnie interesują patrzyłam dzisiaj na biały i całkiem ładny jest

kupiłam ten eyeliner w słoiczku i dzisiaj poszłam po pędzelek konsystencja bardzo fajna, czarny piękny trwałość też bez zastrzeżeń!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.