Zaślubiny we wrocławiu (kameralnie) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-07, 18:06   #1
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955

Zaślubiny we wrocławiu (kameralnie)


Hej!
Poszukuję restauracji, która organizuje uroczystość zaślubin / ślubu w plenerze. Ciężko nam coś znaleźć, ponieważ liczba naszych gości będzie max 15 a często wymagane jest minimum 20...

Czy ktoś robił uroczystość ślubną albo chociaż sam obiad z deserem na kilkanaście osób gdzieś we wrocławiu i było miło? :P ? Serdecznie proszę o podpowiedź!
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 08:28   #2
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 729
Zaślubiny we wrocławiu (kameralnie)

Dwór Polski ma sale przy placu Solnym gdzie organizują ceremonie slubne. Art Hotel tez organizuje ceremonie cywilne i co prawda nie plener, ale maja przepiękna sale "ogrodowa" czy cos w tym stylu, bardzo kameralna i magiczna. Poza tym maja inne ładne wnętrza. Kuźnia Smaku w Rynku to ponoć klimatyczne miejsce na kameralne przyjecie i nawet chwala sie na stronie ślubnym menu, ale nigdy tam nie byłam i nie wiem jak z jakością. Hotel Azyl w Katach Wrocławskich ma ładny ogród i organizuje śluby plenerowe, nie wiem czy sa jakies ograniczenia co do liczby osob. Nie wiem tez czy nie jest kosmicznie drogie zorganizowanie tam ceremonii, bo maja teraz jakas nowa altane i w ogole. Oni tez maja kilka ładnych małych sal na przyjecie. A jesl nie obawiasz sie o pogodę, to mozna wynająć dziedziniec Ossolineum na ceremonie, albo jeszcze lepiej - urządzić to w Ogrodzie Botanicznym

Poza tym po takiej stricte ceremonii plenerowej, np ogród, lub zwykłej kościelnej/urzędowej, to juz knajpek powinno byc mnostwo na obiad z deserem. Jesli przewidujesz max 15 osob to jestescie w bardzo komfortowej sytuacji ponieważ wystarczy wybrac fajna restauracje i zarezerwować jeden duzy stół na "spotkanie rodzinne" do tej liczby osob i oszczędnośc murowana, bo unikniesz magicznego zaklęcia "ślubny" Warto wtedy poszukać restauracji ktora ma jedna nieco oddzielna cześć na rezerwacje grupowe, zeby miec wiecej prywatności lub wręcz efekt prywatnej sali. Zdaje sie, ze w Inspiracji na Solnym sa takie odrębne sale w podziemiu, tez bardzo klimatyczne, ale tez tam jeszcze nie byłam.

Edytowane przez 911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5
Czas edycji: 2017-03-14 o 09:36
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-14 09:28:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.