co i jak robić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-30, 18:41   #1
moniś1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Smile

co i jak robić


Cześć dziewczyny!!Wiem ,że podobny temat był poruszany ,ale ja nie pytam o olejki i afrodyzjaki-tylko bardzo prosze napiszcie co mozna robić z chłopakiem jak sie nia ma moznosci spotykac w domku i nie mozna zapalac świec ,uzywac olejków itp.Mam trudna sytuacje i ostatnio w zasadzie spotykamy sie tylko w samochodzie ,a wiec jest w zasadzie zawsze tak samo buzi,buzi ,troszke pieszczot i-ja ląduje na nim.Prosze napiszcie jakies pomysły co mogłabym urozmaicic tym bardziej ,ze bardzo chcialabym go zaskoczyć.Obydwoje lubimy sie zaskakiwac z tym ,ze ja jestem bardziej odważna ,ale nie mam kompletnie pomysłów.Pozdrawiam cieplutko!!!!!!!
moniś1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 18:48   #2
Ki@
Raczkowanie
 
Avatar Ki@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 273
Hmm... Podobno dobrym afrodyzjakiem jest czekolada... Więc może poczęstujesz ukochanego A poza tym RÓŻE - polecam perfumy i zapachy oparte na olejku różanym (podobno nawet Kleopatra przyjmowała Marka Antoniusza na łodzi wysłanej różami a ona wiedziała co robiła ).

Co do zajęć... Może jakieś gry z podtekstem? Poszukaj w sieci np. na stronach Bravo

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-08-30 o 21:32 Powód: Post pod postem. Proszę korzystać z Edycji i MULTIcytowania.
Ki@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 18:52   #3
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: co i jak robić

Cytat:
Napisane przez moniś1212 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!Wiem ,że podobny temat był poruszany ,ale ja nie pytam o olejki i afrodyzjaki-tylko bardzo prosze napiszcie co mozna robić z chłopakiem jak sie nia ma moznosci spotykac w domku i nie mozna zapalac świec ,uzywac olejków itp.Mam trudna sytuacje i ostatnio w zasadzie spotykamy sie tylko w samochodzie ,a wiec jest w zasadzie zawsze tak samo buzi,buzi ,troszke pieszczot i-ja ląduje na nim.Prosze napiszcie jakies pomysły co mogłabym urozmaicic tym bardziej ,ze bardzo chcialabym go zaskoczyć.Obydwoje lubimy sie zaskakiwac z tym ,ze ja jestem bardziej odważna ,ale nie mam kompletnie pomysłów.Pozdrawiam cieplutko!!!!!!!

Mam podobna sytuacje do Twojej.zero prywatnosci i jak tu w takich warunkach cos wykombinowac?
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 19:48   #4
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: co i jak robić

bielizna? zbajerzona? fikuśne strinasy? kajdanki? seks na masce? (najlepiej czerwonej alfy romeo ) , przepaska na oczy (może za nią posłużyć pończocha ? ) , oral umalowanymi na czerwono ustami? może teraz to Ty go wywieź w wjakieś miejsce? a może na kocyku w świetle gwiazd i księżyca na jakiejś leśnej polanie? a może noc w hotelu?
z samochodem to zawsze kicha........
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 21:37   #5
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: co i jak robić

Cytat:
Napisane przez moniś1212 Pokaż wiadomość
[B]Cześć dziewczyny!!Wiem ,że podobny temat był poruszany ,ale ja nie pytam o olejki i afrodyzjaki-tylko bardzo prosze napiszcie co mozna robić z chłopakiem jak sie nia ma moznosci spotykac w domku i nie mozna zapalac świec ,uzywac olejków itp.Mam trudna sytuacje i ostatnio w zasadzie spotykamy sie tylko w samochodzie ,a wiec jest w zasadzie zawsze tak samo buzi,buzi ,troszke pieszczot i-ja ląduje na nim.Prosze napiszcie jakies pomysły co mogłabym urozmaicic tym bardziej ,ze bardzo chcialabym go zaskoczyć.Obydwoje lubimy sie zaskakiwac z tym ,ze ja jestem bardziej odważna ,ale nie mam kompletnie pomysłów.Pozdrawiam cieplutko!!!!!!![/B
W samochodzie to masz takie możliwości, że żadne. Co innego jeśli sex w samochodzie jest przerywnikiem, szaleństwem-potrzebą chwili, ale zupełnie inna bajka jeśli staje się łóżkiem, pokojem i w ogóle alkową.

Jak zapalisz świeczkę to wysadzicie samochód w powietrze-wiadomo, będzie wtedy wybuchowy sex.
Jak założysz extra bieliznę to nawet na nią nie zwróci uwagi, bo przecież nie masz możliwości przeparadowania się w niej, ładnego ułożenia ciała...
Jedynie to możecie sobie zaaplikować jakiś ładny, miły zapach.
A przede wszystkim radzę Wam poszukać jakiegoś fajnego,przytulnego miejsca...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 08:38   #6
moniś1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: co i jak robić

Dzieki dziewczyny za rady.Wyobraźcie sobie ,ze zabrałam kiedys Tż w fajne miejsce-skonczylo sie tym ,ze przyjechała policja i wlepila nam mandat.Na kocyku tak mnie pogryzly komary,ze tydzień sie drapalam .Faktycznie wiem ,ze auto nie jest dobrym rozwiązaniem ,ale sa sytuacje kiedy nie mozna tego przeskoczyc.My sie w takiej znaleźlismy .Wiem ,ze duzo par ma z tym problemy-jestem trochę załamana ,ale co zrobić lepsze to niz nic,w dodatku auto mamy sportowe ,wiec mam zawsze sine kolana i poobijana głowę.Jak wpadniecie na jaieś pomysly to piszcie .Z góry dziekuję i ściskam Was kochane!!!!!!!!!!!!!
moniś1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 14:22   #7
molla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: co i jak robić

My tez sobie szalejemy w samochodzie.. na szczęście póki co bez manadatu ale fakt niewygodnie to jest... czyli co pozostaje Nam urozmaicenie w postaci zapachu? nawet już wyjść z auta nie można bo te jesienne zimne noce
molla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 14:35   #8
sysuni@
Raczkowanie
 
Avatar sysuni@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 463
GG do sysuni@
Dot.: co i jak robić

No to sie usmiałam mandaty, komary- no sceneria jak z baji szczerze, to nie rozumiem.. przeciez macie własne pokoje.. nie mozecie po prostu zamknac drzwi na klucz i po prostu sie kochac?? przeciez chyba rodzice oknami wchodzic do pokoju ci nie beda???? ja sama mieszkam z rodzicami, moj TZ nocuje u mnie.. ale nieraz zdarzało sie, ze miedzy jednym daniem a drugim w niedzielny obiadek gruchalismy u mnie w pokoiku, a obok mama zamiatała podłoge czy cos... wszystko sie da zrobic.. a juz na pewno bedzie to przyjemniejsze niz seks w samochodzie, którego jak dotad nie próbowałam, bo nie mamy autka, ale cos mi sie wydaje, ze chyba za fajny to nie jest..
__________________
SZCZEŚLIWA BO JESTEŚ

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:12   #9
moniś1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Smile Dot.: co i jak robić

Cytat:
Napisane przez sysuni@ Pokaż wiadomość
No to sie usmiałam mandaty, komary- no sceneria jak z baji szczerze, to nie rozumiem.. przeciez macie własne pokoje.. nie mozecie po prostu zamknac drzwi na klucz i po prostu sie kochac?? przeciez chyba rodzice oknami wchodzic do pokoju ci nie beda???? ja sama mieszkam z rodzicami, moj TZ nocuje u mnie.. ale nieraz zdarzało sie, ze miedzy jednym daniem a drugim w niedzielny obiadek gruchalismy u mnie w pokoiku, a obok mama zamiatała podłoge czy cos... wszystko sie da zrobic.. a juz na pewno bedzie to przyjemniejsze niz seks w samochodzie, którego jak dotad nie próbowałam, bo nie mamy autka, ale cos mi sie wydaje, ze chyba za fajny to nie jest..
Nie mam pokoiku ,a mój Tż niestety w tej chwili tez nie ma ,tak wiec kochana pozostaje tylko autko ,a jeszcze do tego moi rodzice są tak konserwatywni ,ze niestety nawet na chwilke w domku nie mogłabym zostac sama .Jak gdzies wyjeżdzaja to babcia chodzi za mna jak cień.Niestety nie kazdy ma dobrze...........
moniś1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 20:19   #10
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: co i jak robić

Cytat:
Napisane przez dolare Pokaż wiadomość
bielizna? zbajerzona? fikuśne strinasy? kajdanki? seks na masce? (najlepiej czerwonej alfy romeo ) , przepaska na oczy (może za nią posłużyć pończocha ? ) , oral umalowanymi na czerwono ustami? może teraz to Ty go wywieź w wjakieś miejsce? a może na kocyku w świetle gwiazd i księżyca na jakiejś leśnej polanie? a może noc w hotelu?
z samochodem to zawsze kicha........
no i prosze, duzy wydatek Ci się szykuje
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 21:31   #11
sysuni@
Raczkowanie
 
Avatar sysuni@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 463
GG do sysuni@
Dot.: co i jak robić

A u niego nie mozecie??? zreszta chyba kluczowe jest tu pytanie ile masz lat? bo moze własnie przez twoj wiek masz takie ograniczenia, byc moze poniekad słuszne.??? nie mozecie raz na jakis czas gdzies sie wybrac?? jakis hotel czy cos?? uskładac kaske i co jakis czas sobie takie cos fundnąc.. zeby miec co wspominac dostajac kolejny mandat za uprawianie seksu w samochodzie?
__________________
SZCZEŚLIWA BO JESTEŚ

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 18:54   #12
moniś1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Smile Dot.: co i jak robić

Hej dziewczyny!!!!Ostatnie moje doniesienie-byliśmy w hotelu!!!!Powiem Wam ,ze przeszłam horror-bylam tak znerwicowana i zestresowana,ze stwierdziliśmy oboje ,ze w autku bylo nam lepiej-ha,ha.Mimo to za jakis czas znów sie wybieramy-tylko musze poprostu się przyzwyczaić,ale było to dla mnie zupełnie nowe przeżycie i jeszcze ta recepcjonistka -wydawało mi sie ,ze mam napisane na twarzy po co konktretnie idę.Miałam tyle zaplanowane jak będzie i nic nie wyszło.Cóż teraz sobie planuje następny raz i mam nadzieję ,że będzie wszystko ok.Pozdrawiam serdecznie!!!!!!
moniś1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.