Farba majirell-wątek zbiorczy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-10, 23:12   #241
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez goldange Pokaż wiadomość
Niestety, nie mogę otworzyć strony:/
Powedz mi proszę Morelle, czy te chłodne odcienie z serii 902, 921 względnie 900, ale bez literki S wyjdą chłodno i jak na próbniku czy kolor będzie jaśniejszy? Mam kolor włosów średnio-jasny blond i pewnie powinnam mieszać go z 6% wodą?
Na tak jasnych włosach jak twoje powinny wyjść chłodno, przynajmniej 902 i 921. Nie jestem natomiast pewna, czy będą superjasne ale z tego co dotąd mówiły dziewczyny wynika, że odcień jest bardzo jasny. Na próbniku te odcienie wyglądają ciemniej, bo są chłodne. Ja mieszałam 902 z 900S i ten pierwszy ani trochę nie przyciemniał. I faktycznie, spróbuj najpierw z 6% wodą. Te farby bardzo silnie rozjaśniają, a ty i tak już jesteś blondynką.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2008-11-10 o 23:14
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 23:16   #242
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Na stronie którą wkleiłam, a teraz się nie otwiera choć byłam na niej przedwczoraj, odcienie są jak się wydaje oddane najlepiej. Widać tam wyraźnie, jak jasne są 902 i 921.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2008-11-10 o 23:18
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 23:21   #243
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Spróbuję tak.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1542_1.jpg (48,6 KB, 547 załadowań)
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 23:23   #244
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Majiblond

Morelle, bardzo dziękuję za odpowiedź Mnie nie zależy na super bardzo jasnym blondzie tylko bardzo jasnym blondzie- w sumie jaśniejszym od moich o 1 ton i w tonacji chłdnej jak najbardziej naturalnej
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 23:30   #245
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez goldange Pokaż wiadomość
Morelle, bardzo dziękuję za odpowiedź Mnie nie zależy na super bardzo jasnym blondzie tylko bardzo jasnym blondzie- w sumie jaśniejszym od moich o 1 ton i w tonacji chłdnej jak najbardziej naturalnej
Cieszę się, że mogłam pomóc. Superrozjasniające oczywiście odpadają, wybieliłyby ci przypuszczalnie włosy na amen. Te bez S raczej nie powinny ale woda powinna być odpowiednio słabsza. 902 to, z tego co pamiętam, odcień określany jako perłowy, często używa się go do tonowania zbyt złotych blondów. A 921 to tzw. niby "śnieżna biel", ale to raczej kolor chłodny w typie popieli.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2008-11-10 o 23:32
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 23:40   #246
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Cieszę się, że mogłam pomóc. Superrozjasniające oczywiście odpadają, wybieliłyby ci przypuszczalnie włosy na amen. Te bez S raczej nie powinny ale woda powinna być odpowiednio słabsza. 902 to, z tego co pamiętam, odcień określany jako perłowy, często używa się go do tonowania zbyt złotych blondów. A 921 to tzw. niby "śnieżna biel", ale to raczej kolor chłodny w typie popieli.
Morelle, mnie bardzo podobają się ostatnio blondy perłowe, które przecież możnaby stosować nietylko do tonowania zbyt ciepłych blondów
To prawda perłowe blondy pięknie neutralizują żółte tony.
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 23:45   #247
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez goldange Pokaż wiadomość
Morelle, mnie bardzo podobają się ostatnio blondy perłowe, które przecież możnaby stosować nietylko do tonowania zbyt ciepłych blondów
To prawda perłowe blondy pięknie neutralizują żółte tony.
O tak, perłowe blondy są bardzo twarzowe, pewnie że można je używać samodzielnie. Przepiękne "perełki" ma Koleston. Rzuć okiem na 7/38, 8/38, 9/38 i 10/38. Wyglądają bardzo naturalnie, poza tym na twoich z natury jasnych włosach złapią bez problemu. A sama farbka jest wyjatkowo dobra dla włosów.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2008-11-10 o 23:47
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 23:48   #248
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
O tak, perłowe blondy są bardzo twarzowe, pewnie że można je używać samodzielnie. Przepiękne "perełki" ma Koleston. Rzuć okiem na 7/38, 8/38, 9/38 i 10/38. Wyglądają bardzo naturalnie, poza tym na twoich z natury jasnych włosach złapią bez problemu. A sama farbka jest wyjatkowo dobra dla włosów.
Dziękuję Morelle, looknę sobie na nie w sklepie fryzjerskim
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 10:52   #249
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Majiblond

Drogie dziewczyny,
widze, ze każda z was trochę przeżyła z farbowaniem włosów na blond więc chcę się Was poradzić. Otóż obecnie na włosach mam blond balejaż na kolorze coś koło miedzianego. Natomiast odrost mam w naturalnym swym odcieniu tj ciemny brąz(myślę że poziom 4,5). Teraz moje pytanie: czy majiblond 900s z 9% wodą rozjaśni mi ten odrost chociaż do miedzianego blondu? Nie chcę byś jasną blondynką, bo byłam i mi jest nie za dobrze, ponieważ mam ciemna oprawę oczu. Marzę o ciepłym miedziano-złotym blondzie nie za jasnym, więc czy ta 900s da rade z mym odrostem? Bo resztę tą rozjaśnianą to myślę że złapie...czy od razu próbować z wodą 12%? Bardzo proszę o pomoc i rady...
małolata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 10:58   #250
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny,
widze, ze każda z was trochę przeżyła z farbowaniem włosów na blond więc chcę się Was poradzić. Otóż obecnie na włosach mam blond balejaż na kolorze coś koło miedzianego. Natomiast odrost mam w naturalnym swym odcieniu tj ciemny brąz(myślę że poziom 4,5). Teraz moje pytanie: czy majiblond 900s z 9% wodą rozjaśni mi ten odrost chociaż do miedzianego blondu? Nie chcę byś jasną blondynką, bo byłam i mi jest nie za dobrze, ponieważ mam ciemna oprawę oczu. Marzę o ciepłym miedziano-złotym blondzie nie za jasnym, więc czy ta 900s da rade z mym odrostem? Bo resztę tą rozjaśnianą to myślę że złapie...czy od razu próbować z wodą 12%? Bardzo proszę o pomoc i rady...
Majiblond sobie poradzi, tylko nie łap od razu za wodę 12%. Spróbuj najpierw słabszą, bo włosy sa różne, jedne słabiej się rozjaśniają inne bardzo łatwo.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 14:14   #251
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Majiblond

morelle dzięki wielkie za rade
a nie wiesz może przypadkiem, takie przewidywanie, co może mi na reszcie włosów z tego wyjść?? a czy trzeba koniecznie używać tych odcieni z literką "s" na końcu czy np zwykłe majiblond tzn taki 904 też by złapał te ciemne odrosty? jeśli tak to wtedy też z 9% wodą? czy w moim przypadku tylko superrozjaśniające wchodzą w grę??
sorki za takie dopytywanie się, ale już kiedyś po b.jasnych blondach ścinałam sie na krótko i teraz chciałabym tego uniknąć
małolata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 15:16   #252
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
morelle dzięki wielkie za rade
a nie wiesz może przypadkiem, takie przewidywanie, co może mi na reszcie włosów z tego wyjść?? a czy trzeba koniecznie używać tych odcieni z literką "s" na końcu czy np zwykłe majiblond tzn taki 904 też by złapał te ciemne odrosty? jeśli tak to wtedy też z 9% wodą? czy w moim przypadku tylko superrozjaśniające wchodzą w grę??
sorki za takie dopytywanie się, ale już kiedyś po b.jasnych blondach ścinałam sie na krótko i teraz chciałabym tego uniknąć
Wiesz trudno mi powiedzieć co wyjdzie z położenia 904 i innych bez "s" na ciemnym brązie. Myślę, że mniej jednak ryzykujesz używając tych silniej rozjaśniających. Biały blond ci z tego nie wyjdzie. A użycie wody 12% odradzam - na raz może być, ale na dłuższą metę zniszcy ci to włosy bardzo poważnie. Już lepiej zmieszać po połowie 9 i 12%. Ale to w ostateczności. W przypadku bardzo ciemnych włosów niestety tylko superrozjaśniające farby dadzą jakiś efekt, a i to nie wszystkie. Majiblond rozjaśnia bardzo dobrze. Na twoich włosach powinien wyjść złoty, nie za jasny odcień - nie wszystkie dziewczyny taki lubią, ale ty tak, więc jesteś w dobrej sytuacji. Ewentualnie możesz lekko stonowac 900S dodając do farby 1/3 902. To taki perłowy odcień. i jeszcze jedno - jesli reszta włosów już jest rozjaśniona, t oczywiście Majiblond jeszcze bardziej je rozjaśni. Zmieszaj więc pozostałą po farbowaniu odrostów mieszankę z 15 ml ciepłej wody i dopiero taką miksturę na krótko wmasuj w długość włosa. Albo przygotuj oddzielnie mix farby z wodą 6 lub najlepiej 3%. inaczej będziesz miała dwukolorową czuprynę.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2008-11-19 o 15:21
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 19:47   #253
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Majiblond

Dzieki za wiele przydatnych informacji jak na razie nie będę bawic się w mieszanie farb. Zrobie tylko tym 900s i zobaczymy co wyjdzie. Jak jakiś złotawy blond to się nie obrażę
W sumie nie wiem co z pozostałymi włosami zrobić, bo one są po balejażu i po prostu myslałam, że położę farbę na odrost i dopiero na jakieś ostatnie 15-20min rozprowadzę resztę farby z wodą na pozostałość. Co o tym myślisz? Wiem, że i tak będzie kilka kolorów na tej głowie bo balejaż jest złoty blond na miedzianym a odrost ciemny, ale chciałabym tak, by różnica między odrostem a resztą nie była tragiczna. Całą farbę się podobno jakoś 45-50min trzyma. Czyli jak to zrobić? Najpierw na odrost i po ilu minutach dawać na resztę?
małolata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 22:19   #254
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
Dzieki za wiele przydatnych informacji jak na razie nie będę bawic się w mieszanie farb. Zrobie tylko tym 900s i zobaczymy co wyjdzie. Jak jakiś złotawy blond to się nie obrażę
W sumie nie wiem co z pozostałymi włosami zrobić, bo one są po balejażu i po prostu myslałam, że położę farbę na odrost i dopiero na jakieś ostatnie 15-20min rozprowadzę resztę farby z wodą na pozostałość. Co o tym myślisz? Wiem, że i tak będzie kilka kolorów na tej głowie bo balejaż jest złoty blond na miedzianym a odrost ciemny, ale chciałabym tak, by różnica między odrostem a resztą nie była tragiczna. Całą farbę się podobno jakoś 45-50min trzyma. Czyli jak to zrobić? Najpierw na odrost i po ilu minutach dawać na resztę?
To jest doskonały pomysł - przy rozjaśnionych włosach musisz przeciągnąć na całość dopiero na jakieś 5-15 minut przed końcem farbowania. Na ulotce w opakowaniu Majiblondu jest zresztą dokładna instrukcja obsługi. nie wiem ile masz tych pasemek - jeżeli dużo, to bardzo dobry sposób. Jeżeli mało, to chyba trzeba będzie zwiększyć czas oddziaływania farby na całości pasm.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 09:11   #255
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Majiblond

morelle dzięki za wszystkie rady dziś zamawiam farbę i jak tylko przyjdzie to działam aż jestem ciekawa efektu co z tego wszystkiego wyjdzie. Trudno mi ocenić czy mam wiele pasemek czy nie...miałam raz robione jakiś miesiąc temu i dość gęsto więc myślę że jednak jak na pierwszy raz potrzymam na całości trochę dłużej
małolata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 08:02   #256
entwine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 18
Dot.: Majiblond

witajcie Dziewczyny

pisze z prosba o rade, bo nie moge liczyc na zadna kompetentna pomoc z moimi wlosami niestety nie wiem dlaczego trafiam na fryzjerki ktore nie znaja sie zupelnie na farbach majirel i majiblond, a odcienie z tej palety niezmiernie mi sie podobaja
ale do rzeczy

moj natulany kolor wlosow to ciemny blond, wpadajacy troche w popiel, to sie chyba nazywa mysi blond wlosy mam podatne zarowno na krecenie jak i prostowanie (chodzi mi o to , ze sa cienkie i jest ich duzo). od liceum mialam robiony jasny balejaz, ale w tym roku w wakacje postanowilam cos zmienic i zaczelam nie farbowac.
Oczywiscie na poczatku byla masakra, ale teraz juz udalo mi sie ujednolicic kolor na calosci, choc mam jeszcze na koncach slady po balejazu , ale ich juz raczej zlikwidowac sie nie da, musze czekac az wlosy odrosna. Ostatnio fryzjerka polozyla mi na moje odrosty Majirel 10.1 bez rozjasniacza,wyszedl mi zloty odrost, ktory musialam znowu potraktowac rozjasniaczem a pozniej znowu ta farbka (wlosy na calosci mam jasny blond).Teraz na calosci mam kolor 10.1, i zastanawiam sie czy gdy pojawia sie odrosty moge polozyc na moje wlosy majiblond 901s bez kladzenia na wlosy rozjasniacza, tylko dodajac do tej farby wode (wlasnie nie wiem czy 9% czy 12 %)?chcialabym uniknac dawania najpierw rozjasniacza a pozniej majirel 10.1, mozecie mi cos poradzic?bylabym bardzo wdzieczna !!
pozdrawiam
__________________
ent
entwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 10:23   #257
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez entwine Pokaż wiadomość
witajcie Dziewczyny

pisze z prosba o rade, bo nie moge liczyc na zadna kompetentna pomoc z moimi wlosami niestety nie wiem dlaczego trafiam na fryzjerki ktore nie znaja sie zupelnie na farbach majirel i majiblond, a odcienie z tej palety niezmiernie mi sie podobaja
ale do rzeczy

moj natulany kolor wlosow to ciemny blond, wpadajacy troche w popiel, to sie chyba nazywa mysi blond wlosy mam podatne zarowno na krecenie jak i prostowanie (chodzi mi o to , ze sa cienkie i jest ich duzo). od liceum mialam robiony jasny balejaz, ale w tym roku w wakacje postanowilam cos zmienic i zaczelam nie farbowac.
Oczywiscie na poczatku byla masakra, ale teraz juz udalo mi sie ujednolicic kolor na calosci, choc mam jeszcze na koncach slady po balejazu , ale ich juz raczej zlikwidowac sie nie da, musze czekac az wlosy odrosna. Ostatnio fryzjerka polozyla mi na moje odrosty Majirel 10.1 bez rozjasniacza,wyszedl mi zloty odrost, ktory musialam znowu potraktowac rozjasniaczem a pozniej znowu ta farbka (wlosy na calosci mam jasny blond).Teraz na calosci mam kolor 10.1, i zastanawiam sie czy gdy pojawia sie odrosty moge polozyc na moje wlosy majiblond 901s bez kladzenia na wlosy rozjasniacza, tylko dodajac do tej farby wode (wlasnie nie wiem czy 9% czy 12 %)?chcialabym uniknac dawania najpierw rozjasniacza a pozniej majirel 10.1, mozecie mi cos poradzic?bylabym bardzo wdzieczna !!
pozdrawiam
Oczywiście, 901S jest dobrym pomysłem. Ta farba silnie rozjaśnia, więc spróbuj najpierw z wodą 9%.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 10:28   #258
entwine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 18
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Oczywiście, 901S jest dobrym pomysłem. Ta farba silnie rozjaśnia, więc spróbuj najpierw z wodą 9%.
czyli mam ja polozyc na odrosty juz bez wczesniejszego maltretowania rozjasniaczem?
bo wlasnie chodzi mi o to aby uniknac tej podwojnej procedury
a trzymac 35min jak majirel 10.1?

dziekuje za odpowiedz !!
pozdrawiam
__________________
ent

Edytowane przez entwine
Czas edycji: 2008-11-29 o 10:30
entwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 11:39   #259
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez entwine Pokaż wiadomość
czyli mam ja polozyc na odrosty juz bez wczesniejszego maltretowania rozjasniaczem?
bo wlasnie chodzi mi o to aby uniknac tej podwojnej procedury
a trzymac 35min jak majirel 10.1?

dziekuje za odpowiedz !!
pozdrawiam
Oczywiście, nie używasz wcześniej rozjaśniacza, ta farba już go ma w swoim składzie. Ale trzymasz 50 MINUT, dłużej niż Majirel. Chyba, że od czasu do czasu podgrzewasz suszarką, wtedy możesz skrócić nieco czas. Cała procedura jest dokłądnie wyjasniona na ulotce dołączonej do farby. Trzymaj się jej koniecznie.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 21:38   #260
jamau
Raczkowanie
 
Avatar jamau
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 117
Exclamation Dot.: Majiblond

Dziewczyny pomóżcie. Załączam fotki. Co zrobić z tym ochydztwem które mam koło odrostów, tym żółtym kolorem, farbuję Garnier Nutrisse 111, wcześniej wychodziły odrosty całkiem ok, ale teraz wychodzi żółć! Dobierzcie mi farbe majlblond i powiedzcie po kolei jak i co do niej użyć żeby moje bardzo ciemne odrosty wychodziły tak jak kolorek niżej na moich włosach. Proszę!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 005.jpg (25,8 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 006.jpg (23,9 KB, 114 załadowań)
jamau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:11   #261
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez jamau Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Załączam fotki. Co zrobić z tym ochydztwem które mam koło odrostów, tym żółtym kolorem, farbuję Garnier Nutrisse 111, wcześniej wychodziły odrosty całkiem ok, ale teraz wychodzi żółć! Dobierzcie mi farbe majlblond i powiedzcie po kolei jak i co do niej użyć żeby moje bardzo ciemne odrosty wychodziły tak jak kolorek niżej na moich włosach. Proszę!!
Jeśli masz bardzo ciemne włosy, to Garnier ci ich wystarczająco nie rozjaśni. Jesli chcesz chłodnego blondu, to spróbuj odcieni Majiblond 901, 901S, 902, 921 wodą 9 % póki co. Trudno mi ocenić sądząc po zdjęciu, na jakim konkretnie odcieniu ci zależy. Powiem natomiast, że białego nie bedziesz miała - twoje włosy mogą natomiast uzyskać bardzo jasny, beżowy kolorek z kroplą złota. Pamiętaj jednak, że wszystko zależy nie tylko od koloru wyjściowego włosów ale i ich podatności na rozjaśnianie. Zatem łepetyna każdej z nas jest poligonem doświadczalnym dotąd, aż dobrze poznamy swoje włosy i wreszcie zyskamy ukochaną farbę. Napisz koniecznie, co ci wyszło!
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 22:09   #262
jamau
Raczkowanie
 
Avatar jamau
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 117
Dot.: Majiblond

OK. Dzięki za radę spróbuję zdobyć tą farbę, bo jest to dla mnie nowość. Jak dotąd robiłąm u fryzjerki lub sama Garnierem, ale moje włosy długo dość się rozjaśniały i chyba fryzjerka musiała uzyć dość silnych farb rozjaśniających. Jak tylko się ufarbuje to wkleje foty. pzdr.
jamau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 22:23   #263
jamau
Raczkowanie
 
Avatar jamau
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 117
Dot.: Majiblond

A co myslicie o tym co sprzedają na allegro? Opłaca się? i Czy farba 901S bedzie dla mnie dopowiednia z wodą 12% bo piszą ze 6% rozjaśnia o 3 tony a 12% o 4?
http://allegro.pl/item496496787_lore...do_wlosow.html
jamau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 07:03   #264
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez jamau Pokaż wiadomość
A co myslicie o tym co sprzedają na allegro? Opłaca się? i Czy farba 901S bedzie dla mnie dopowiednia z wodą 12% bo piszą ze 6% rozjaśnia o 3 tony a 12% o 4?
http://allegro.pl/item496496787_lore...do_wlosow.html
Z tego co wiem, Majiblond rozjaśnia z wodą 9% o 4 tony, a z wodą 12% o 4,5 tonu. Na dłuższą metę naprawdę ci odradzam 12%, bo wypalisz sobie cebulki, o łamaniu włosów juz nie wspomnę.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 07:43   #265
jamau
Raczkowanie
 
Avatar jamau
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 117
Dot.: Majiblond

Dzięki wielkie Morelle, ale czy po tej 9% też mogę bardzo naruszyć moje jeszcze zdrowe włosy? Zagląałaś może wten link z allgero, co myslisz, czy cena jest atrakcyjna bo nie orientuje się ile ta farba kosztuje i gdzie w sklepach można ją kupić? A i jeszcze jedno czy na moje włosy do ramion, wystarczy połowa opakowania farby, tzn. ja chce same odrosty tylko nie wiem czy bedą w miarę równały sie z tymi moimi pofarbowanymi? pozdrawiam.
jamau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 16:16   #266
jamau
Raczkowanie
 
Avatar jamau
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 117
Dot.: Majiblond

Jezscze jedno pytanie, chcę zamówić 901S- kość słoniowa i do tego 12% oxydant, czy mam rację jęsli moje włosy na odroście są bardzo ciemne , bo nie chcę żeby wyszły mi pomarańczowe na czubku odrostach. Czy ta farba czyni takie cuda?
jamau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 16:23   #267
jamau
Raczkowanie
 
Avatar jamau
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 117
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez jamau Pokaż wiadomość
Jezscze jedno pytanie, chcę zamówić 901S- kość słoniowa i do tego 12% oxydant, czy mam rację jęsli moje włosy na odroście są bardzo ciemne , bo nie chcę żeby wyszły mi pomarańczowe na czubku odrostach. Czy ta farba czyni takie cuda?
Załączam fotki z odrostami i tym co mam na całości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (9,9 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 005.jpg (25,8 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1375.jpg (29,8 KB, 216 załadowań)
jamau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 20:06   #268
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez jamau Pokaż wiadomość
Jezscze jedno pytanie, chcę zamówić 901S- kość słoniowa i do tego 12% oxydant, czy mam rację jęsli moje włosy na odroście są bardzo ciemne , bo nie chcę żeby wyszły mi pomarańczowe na czubku odrostach. Czy ta farba czyni takie cuda?
Ona nie czyni cudów, ona po prostu bardzo dobrze rozjaśnia ciemne włosy. Musisz jednak sama sprawdzić jaki odcień da twoim włosom, bo to bywa różnie. Podejdź do tego z dystansem. Sa osoby, które oczekiwany kolor i tak osiagają wyłącznie rozjaśniaczem. Ja jednak życzę ci, żebyś była z Majiblondu zadowolona!
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 21:38   #269
jamau
Raczkowanie
 
Avatar jamau
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 117
Dot.: Majiblond

jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc. Mam ja tez nadzieje, że będę z niego zadowolona . pzdr.
jamau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 10:12   #270
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Majiblond

Hej
Ja muszę się pochwalić, że po kilkumiesięcznych doświadczeniach doszłam w końcu do ideału.
A przypomnę, że robiłam już włosy Majiblondem 901s i 900s z różnymi "procentami" oxydantów
Teraz mam najpiękniejszy kolor włosów jaki miałam w życiu
Jestem naturalną szatynką o cholernym złotym odcieniu włosów, który do niczego mi nie pasuje.
Mój ideał osiągnęłam stosując platinium z 12% oxydantem (który rozjaśnia mi włosy do jasnego, ale jednak kurczaka), następnie używam Majiblond 921 z mieszanką 9 i 12% oxydanta (wiem, mocne, ale sama 9-ka jast za słaba).
Nie wiem czemu wcześniej się tak upierałam przy tych kolorach z "s".
Chyba bałam się, że ten 921 będzie za ciemny. Okazało się, że jest przepiękny - jasny platynowy kolor bez grama żółtego, delikatnie chłodny. Taki bardzo dziecięcy Niech wszystkie kości słoniowe się chowają (oczywiście mówię tylko o mojej głowie - na innych wychodzą pięknie)
Ech, musiałam się pochwalić
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-25 08:35:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.