Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-28, 10:10   #511
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Zrobilam tym Kolestonem,jest ok,ale powalona nie jestem
Nie jest żółto ani rudo ale mało popielato czy chociażby perłowo
No niby wszytko ok,ale sama nie wiem...

Cos dzisiaj nie mogę logicznie zdania sklecić

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2014-06-28 o 10:12
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 10:53   #512
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja bym brała ten staż co masz. Szczerze mówiąc - punkt 1 rynek kosmetyczny jeśli chodzi o prace jest baaaaardzo ciężki. Punkt 2 - kosmetyczka to zawód dla kobiet do max 40 roku życia, potem to już średnio. Trzeba mieć coś w zanadrzu.
Ja jestem niesamowicie zadowolona, że dostałam szanse rozwoju w tej pracy którą mam. Mogłabym teraz nawet robić studia z logistyki czy z księgowości albo czegoś w tym typie i nie musze sie martwić o nic.
W kosmetyce zawsze mozesz znaleźć jakieś praktyki czy kolejny staż.
A tak miałabyś coś awaryjnego, jakieś doświadczenie. No i kase
Poza tym, czy ta szefowa nie musi potem tej stażystki zatrudnić? Kwestia tego jaki to jest staż bo są różne. Ale jak jej nie zatrudni, to zapewne jak ty ukończysz staż to to samo będzie z Tobą. A potem szukaj pracy.
Prędzej znajdziesz w sklepie niż w salonie - statystycznie.



Staży możesz mieć kilka - jeden możesz mieć na określonym stanowisku. Więc mogłabyś mieć następny.
Krótko mówiąc brakuje im kogoś kto będzie robił to wszystko czego im się nie chce bo to banały, na które nie chce im sie tracić czasu Nie wiem czy nauczysz się tam tyle żeby później ktoś Cie przyjął do pracy. Poza tym, może być też tak, że UP wyrazi zgode na staż tylko wtedy kiedy szefowa zadeklaruje się później Cie zatrudnić. Jest masa takich staży. Nie sądze żeby wtedy była już taka chętna.
Może w ogóle nie być funduszy bo to będzie już wrzesień/ październik. I zostaniesz z ręką w nocniku.

No i sezon w kosmetyce to sie dopiero w grudniu gdzieś jakoś zaczyna, jest gdzieś do marca max, potem chwilka na wielkanoc.
Nie zamykaj się na jedną branże. Bo w kwestii kosmetyki, to będzie błąd. Musisz mieć coś awaryjnego
dokladnie, dlatego tez ostrzegalam ale ex zrobi jak uwaza za sluszne.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Zrobilam tym Kolestonem,jest ok,ale powalona nie jestem
Nie jest żółto ani rudo ale mało popielato czy chociażby perłowo
No niby wszytko ok,ale sama nie wiem...

Cos dzisiaj nie mogę logicznie zdania sklecić
poka a nie gadasz tylko
czyli alfa lepsza?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 11:05   #513
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dokladnie, dlatego tez ostrzegalam ale ex zrobi jak uwaza za sluszne.


poka a nie gadasz tylko
czyli alfa lepsza?
Bunny myśle, że dobrze wiesz jak to jest w kosmetyce i ile w większości kosmetyczki zarabiają Albo sie trafi do naprawde dużego salonu albo sie otworzy coś własnego i sie uda wszystko rozkręcić...
Moim zdaniem trzeba mieć coś awaryjnego.

Ja chyba Londzie dam jeszcze jedna szanse
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 11:18   #514
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny myśle, że dobrze wiesz jak to jest w kosmetyce i ile w większości kosmetyczki zarabiają Albo sie trafi do naprawde dużego salonu albo sie otworzy coś własnego i sie uda wszystko rozkręcić...
Moim zdaniem trzeba mieć coś awaryjnego.

Ja chyba Londzie dam jeszcze jedna szanse
dokladnie, robic na kogos to...
najnizsza krajowa, albo plus ze 200zl a i to po kilku latach w danym salonie, i do tego klientow do zrobienia w ciul, bo np ile regulacji brwi czy henny musialaby narobic w ciagu 8h?
to samo u mnie jesli chodzi o meskie strzyzenie maszynka albo same grzywki
a jak jestem na swoim to przynajmniej moge pewnych rzeczy nie wykonywac- "bo nie" albo robic je w ostatecznosci gdy juz naprawde posucha. i masz racje z tym martwym sezonem- u nas bylo od maja gdzies do pazdziernika takie dno ze oj.... i kosmetyczka, i fryzjerka to samo. 3-4 uslugi przy dobrym dniu. za to solarium mialo branie ze hej i wiecej sie je sprzatalo niz swoje robilo

a ktore londy?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 11:30   #515
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dokladnie, robic na kogos to...
najnizsza krajowa, albo plus ze 200zl a i to po kilku latach w danym salonie, i do tego klientow do zrobienia w ciul, bo np ile regulacji brwi czy henny musialaby narobic w ciagu 8h?
to samo u mnie jesli chodzi o meskie strzyzenie maszynka albo same grzywki
a jak jestem na swoim to przynajmniej moge pewnych rzeczy nie wykonywac- "bo nie" albo robic je w ostatecznosci gdy juz naprawde posucha. i masz racje z tym martwym sezonem- u nas bylo od maja gdzies do pazdziernika takie dno ze oj.... i kosmetyczka, i fryzjerka to samo. 3-4 uslugi przy dobrym dniu. za to solarium mialo branie ze hej i wiecej sie je sprzatalo niz swoje robilo

a ktore londy?
Ja znam kobiety które mają tylko system prowizyjny. I są miesiace gdzie mają 1200 a są takie gdzie mają 500 zł. I jak tu wyżyć?
Kosmetyka to tak naprawdę głównie mani, pedi, henna. Jak przychodzi jesień to troche kwasów, mikro. Ale z tym to ludzie raczej do sprawdzonych osób chodzą.


Ja jakbym miała pracować w zawodzie to postawiłabym na laboratorium, w sumie teraz aplikuje, moze sie odezwa No i do Unilevera bede sie próbowała dobijać Zresztą zawsze mnie bardziej do tej chemicznej części ciągnęło.

Londą profesjonalną, 12/89 i 12/61 Dam jej jeszcze jedną szanse bo pamiętam, że moje wlosy jak nią wtedy farbowałam sporo przechodziły więc to wcale nie musiała być wina farby.
Londa mi wychodziła najjaśniej, Koleston ciut ciemniej ale chłodniej. Oba kolory pięknie i je uwielbiam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 11:45   #516
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dokladnie, dlatego tez ostrzegalam ale ex zrobi jak uwaza za sluszne.


poka a nie gadasz tylko
czyli alfa lepsza?
Króliczku,postaram sie dzisiaj albo jutro wstawić jakieś fotki

Bunny może sz mi jeszcze doradzić w kwestii mieszania farb?
Chodzi o to ,że mieszankami łatwiej osiągnąć wymarzony kolor, znasz moje wlosy lepiej jak jak. Nie łapią szarych,niebieskich czy innych nie chcianych tonów. Po Alfie 11,11 po którymś razie lekko seledynowe były ale po pierwszym myciu nie było po tym śladu. Kolor spiera ,wymywa mi sie zawsze do starego złota,nigdy do zółtka.Marzy mi sie baaaaardzo jasny,jak najjaśniejszy popielaty/perłowy kolor jaki można uzyskac za pomoca farby. Czeko kusi mnie tymi Londami i teraz moje pytanie, czy użyc Czekomieszanki ,czy może radzisz na moje włosy zmieszac inne odcienie? Jeśli z innych marek farb masz jakis pomysł to tez mi napisz,to nie musi byc koniecznie właśnie Londa.



A na dokładke pokazę Wam mojego biedaczka,po wizycie u weta dzisiejszej. Dostaje zastrzyki,przeciwbólowe,p rzeciwzapalne,glukozę,bo dalej nie je,tylko sama wode pije,wiec zeby go wzmocnić
Moja kruszynka kochana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10515031_673287902744867_1302323406_n.jpg (83,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10520459_673287989411525_985663711_n.jpg (73,3 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2014-06-28 o 11:50
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 11:55   #517
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ale bidulek, aż się serce kraje
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 11:59   #518
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Ale bidulek, aż się serce kraje
I tak jest już dobrze,chodzi po domu,nie chce być sam w pokoju,teraz lezy w koszyczku koło mnie. Zaczął pić sam wode,ale jeszcze sie krztusi,bo przecież nie ma kawałka podniebienia schudł,bo przecież nic nie je,ale wyjdzie z tego i to jest najważniejszeW domu ma to czego teraz potrzebuje najbardziej,spokój i pieszczoty jesli tylko zechce na każde zawołanie,a widać po nim,że na prawde tego potrzebuje.
Połozył sie wczoraj na moim tacie i obslinił go z krwią całego,po przecież pyszczek rozwalony,ale tata nawet go nie ruszał,koszulke dał do prania i po problemie.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 12:36   #519
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Wpadłam się pochwalić, że zdałam i od dzisiaj jestem magistrem
stresowałam się na maksa, przed nami miała być grupa zaocznych, ale okazało się, że jednak my jesteśmy pierwsi i nawet nie miałam czasu nic przeczytać, ale widziały, że dobrze odpowiadam i przerywały mi w połowie pytania
luźno sobie podyskutowałyśmy na temat mojej pracy i mam ocenę końcową 4,5 na dyplomie
Dziękuję za kciuki!
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 13:08   #520
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
I tak jest już dobrze,chodzi po domu,nie chce być sam w pokoju,teraz lezy w koszyczku koło mnie. Zaczął pić sam wode,ale jeszcze sie krztusi,bo przecież nie ma kawałka podniebienia schudł,bo przecież nic nie je,ale wyjdzie z tego i to jest najważniejszeW domu ma to czego teraz potrzebuje najbardziej,spokój i pieszczoty jesli tylko zechce na każde zawołanie,a widać po nim,że na prawde tego potrzebuje.
Połozył sie wczoraj na moim tacie i obslinił go z krwią całego,po przecież pyszczek rozwalony,ale tata nawet go nie ruszał,koszulke dał do prania i po problemie.
Pewnie, najważniejsze by miał pełen miłości dom...trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wpadłam się pochwalić, że zdałam i od dzisiaj jestem magistrem
stresowałam się na maksa, przed nami miała być grupa zaocznych, ale okazało się, że jednak my jesteśmy pierwsi i nawet nie miałam czasu nic przeczytać, ale widziały, że dobrze odpowiadam i przerywały mi w połowie pytania
luźno sobie podyskutowałyśmy na temat mojej pracy i mam ocenę końcową 4,5 na dyplomie
Dziękuję za kciuki!
Serdecznie gratuluję, jestem z Ciebie dumna :
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2014-06-28 o 13:10
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 13:18   #521
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej kochane

Ta noc była dla mnie straszna Od wczoraj od 17 okropne bóle głowy, nic nie pomagało, w nocy dreszcze na przemian z napadami gorąca (całą koszulkę miałam mokrą po nocy ), do tego bóle mięśni, katar, ból gardła... Rano o 8 wzięłam ibumprom i spałam z przerwami (jedzenie dla małego, przełączenie mu bajki, naprawienie zabawki albo jakaś rozmowa itp.) do 13 Mały na szczęście bawił się ładnie koło mnie autkami i oglądał elmo z kompa więc mogłam sobie pozwolić A koło 11 zasnął koło mnie- też coś niewyraźnie wygląda w ostatnich dniach Teraz wypiłam herbatkę i jest już trochę lepiej ale dalej mam uczucie gorąca, ból głowy, na szczęście katar mi już zaczął przechodzić, nos mi się odetkał, ale i tak się czuję jakaś zmęczona, obolała Nie wiem czy to przeziębienie jakieś od alergii czy w jednym czasie dopadła mnie alergia i inne choróbsko Z rok czasu nie czułam się tak beznadziejnie jak teraz

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja bym poczekała na staz ten na którym się cos nauczysz i możesz coś osiagnac, chyba ze kasa Cię pili masakrycznie. ale wtedy nie traciłabym i tak stazu, poszłabym na te 3 mce do jakiejkolwiek pracy, staż zrobiłabym na pewno.

Podtrzymuje swoje zdanie odnośnie stazu. Moglabym robic wiele wywodów ale po co jak zdanie mam twarde
Jeśli chodzi o kasę to powiem tak. Jedzeniowe rzeczy mamy wszystko co chcemy, nie żałujemy sobie niczego, jak potrzebuję podstawowe rzeczy typu podkład, odżywka do włosów to mi tż da kaskę to sobie kupuję, nie mam na co narzekać, ale mimo wszystko wolałabym mieć "swoje" bo to jednak inaczej

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja bym brała ten staż co masz. Szczerze mówiąc - punkt 1 rynek kosmetyczny jeśli chodzi o prace jest baaaaardzo ciężki. Punkt 2 - kosmetyczka to zawód dla kobiet do max 40 roku życia, potem to już średnio. Trzeba mieć coś w zanadrzu.
Ja jestem niesamowicie zadowolona, że dostałam szanse rozwoju w tej pracy którą mam. Mogłabym teraz nawet robić studia z logistyki czy z księgowości albo czegoś w tym typie i nie musze sie martwić o nic.
W kosmetyce zawsze mozesz znaleźć jakieś praktyki czy kolejny staż.
A tak miałabyś coś awaryjnego, jakieś doświadczenie. No i kase
Poza tym, czy ta szefowa nie musi potem tej stażystki zatrudnić? Kwestia tego jaki to jest staż bo są różne. Ale jak jej nie zatrudni, to zapewne jak ty ukończysz staż to to samo będzie z Tobą. A potem szukaj pracy.
Prędzej znajdziesz w sklepie niż w salonie - statystycznie.

Staży możesz mieć kilka - jeden możesz mieć na określonym stanowisku. Więc mogłabyś mieć następny.
Krótko mówiąc brakuje im kogoś kto będzie robił to wszystko czego im się nie chce bo to banały, na które nie chce im sie tracić czasu Nie wiem czy nauczysz się tam tyle żeby później ktoś Cie przyjął do pracy. Poza tym, może być też tak, że UP wyrazi zgode na staż tylko wtedy kiedy szefowa zadeklaruje się później Cie zatrudnić. Jest masa takich staży. Nie sądze żeby wtedy była już taka chętna.
Może w ogóle nie być funduszy bo to będzie już wrzesień/ październik. I zostaniesz z ręką w nocniku.

No i sezon w kosmetyce to sie dopiero w grudniu gdzieś jakoś zaczyna, jest gdzieś do marca max, potem chwilka na wielkanoc.
Nie zamykaj się na jedną branże. Bo w kwestii kosmetyki, to będzie błąd. Musisz mieć coś awaryjnego
Kochana ta stażystka ma po stażu iść tam normalnie do pracy, robi przepiękne pazurki, naprawdę nie widziałam jeszcze tak ładnych Maluje nawet postacie z bajek typu pszczółka maja, myszka miki, elmo itp. I ona głównie przyjmuje na pazurki, depilację i hennę. Druga kosmetyczka tzn szefowa robi głównie zabiegi (medycyna estetyczna też), hennę + nieraz też paznokcie. I tu nie chodzi o to że nie chce im się tego robić, jak byłam na praktykach widziałam o co chodzi- są 2 gabinety, w jednym szefowa miała klientkę na zabieg, w drugim stażystka robiła paznokcie. Nagle przyszła babka na hennę, albo na solarium, czy zapisać się, i któraś z nich musiała się od razu odrywać od klientki i iść obsłużyć tamtą osobę. A tak ja bym siedziała na recepcji, obsługiwała osoby do solarium, czy właśnie robiła hennę, mi to nie przeszkadza

Pamiętam jeszcze że kiedyś pisałaś że nie chciałabyś pracować w zawodzie przy klientkach, tylko wolałabyś być przy recepcji, ja znowu mam odwrotnie- jak zaczęłam na praktykach pracować przy klientkach baardzo mi się to spodobało Wcześniej sądziłam że praca z ludźmi to nie dla mnie ale zmieniłam zdanie.

A co do tego żeby nie obstawać tylko przy kosmetyce- mam w planach oszczędzać pieniądze ze stażu i zainwestować w swój sklep internetowy Nie wiem co z tego wyjdzie, ale staram się być dobrej myśli, czas pokaże.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wpadłam się pochwalić, że zdałam i od dzisiaj jestem magistrem
stresowałam się na maksa, przed nami miała być grupa zaocznych, ale okazało się, że jednak my jesteśmy pierwsi i nawet nie miałam czasu nic przeczytać, ale widziały, że dobrze odpowiadam i przerywały mi w połowie pytania
luźno sobie podyskutowałyśmy na temat mojej pracy i mam ocenę końcową 4,5 na dyplomie
Dziękuję za kciuki!
Gratulacje A nie mówiłam że dasz radę?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 13:18   #522
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

A u mnie znowu jaaaasno nie mogę się przyzwyczaić ale nawet Tż powiedział że prawdziwa JA wróciłam włosy w nieładzie bo schły same a później spięłam na chwilę w koczek.

na pierwszym zdjęciu widać jeszcze na końcach pozostałości po burym odcieniu który zafundowała mi alfa 9.

Włosy już długie sięgają poniżej zapięcia od stanika jak wyprostowane ale idą dziś pod nożyczki odrobinę

White hair don't care
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (44,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (40,6 KB, 43 załadowań)
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 13:21   #523
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja znam kobiety które mają tylko system prowizyjny. I są miesiace gdzie mają 1200 a są takie gdzie mają 500 zł. I jak tu wyżyć?
Kosmetyka to tak naprawdę głównie mani, pedi, henna. Jak przychodzi jesień to troche kwasów, mikro. Ale z tym to ludzie raczej do sprawdzonych osób chodzą.


Ja jakbym miała pracować w zawodzie to postawiłabym na laboratorium, w sumie teraz aplikuje, moze sie odezwa No i do Unilevera bede sie próbowała dobijać Zresztą zawsze mnie bardziej do tej chemicznej części ciągnęło.

Londą profesjonalną, 12/89 i 12/61 Dam jej jeszcze jedną szanse bo pamiętam, że moje wlosy jak nią wtedy farbowałam sporo przechodziły więc to wcale nie musiała być wina farby.
Londa mi wychodziła najjaśniej, Koleston ciut ciemniej ale chłodniej. Oba kolory pięknie i je uwielbiam
system prowizyjny to w ogole kosmos i ja nigdy bym na to nie przystala bez podstawy

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Króliczku,postaram sie dzisiaj albo jutro wstawić jakieś fotki

Bunny może sz mi jeszcze doradzić w kwestii mieszania farb?
Chodzi o to ,że mieszankami łatwiej osiągnąć wymarzony kolor, znasz moje wlosy lepiej jak jak. Nie łapią szarych,niebieskich czy innych nie chcianych tonów. Po Alfie 11,11 po którymś razie lekko seledynowe były ale po pierwszym myciu nie było po tym śladu. Kolor spiera ,wymywa mi sie zawsze do starego złota,nigdy do zółtka.Marzy mi sie baaaaardzo jasny,jak najjaśniejszy popielaty/perłowy kolor jaki można uzyskac za pomoca farby. Czeko kusi mnie tymi Londami i teraz moje pytanie, czy użyc Czekomieszanki ,czy może radzisz na moje włosy zmieszac inne odcienie? Jeśli z innych marek farb masz jakis pomysł to tez mi napisz,to nie musi byc koniecznie właśnie Londa.



A na dokładke pokazę Wam mojego biedaczka,po wizycie u weta dzisiejszej. Dostaje zastrzyki,przeciwbólowe,p rzeciwzapalne,glukozę,bo dalej nie je,tylko sama wode pije,wiec zeby go wzmocnić
Moja kruszynka kochana
moze byc czekomieszanka, generalnie najjasniejszy mozliwy kolor to natura na poziomie 12, ale nie sprawdzi sie bo bedzie zolto...wiec dalej w kolejce jest perlowe, bo popiel przyciemnia nawet do tonu wizualnie na dany poziom. i skoro ci zlocieje to odpuscmy popiel, zobaczmy jak sie wszelkie perlowe- rozowo-fioleto-srebrzystosci sprawdza
nawet na mnie sie to sprawdza- 2 tyg blisko od farby a moj odrost przepieknie chlodny i to na perlowej farbie ale 12% woda to mus co bys nei kombinowala przy takim poziomie.

z londy 12/89 z 12/61 albo z 12/81, albo 12/96 to juz co uda ci sie kupic.

kotek faktycznie biedulek ale wyjdzie z tego

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
I tak jest już dobrze,chodzi po domu,nie chce być sam w pokoju,teraz lezy w koszyczku koło mnie. Zaczął pić sam wode,ale jeszcze sie krztusi,bo przecież nie ma kawałka podniebienia schudł,bo przecież nic nie je,ale wyjdzie z tego i to jest najważniejszeW domu ma to czego teraz potrzebuje najbardziej,spokój i pieszczoty jesli tylko zechce na każde zawołanie,a widać po nim,że na prawde tego potrzebuje.
Połozył sie wczoraj na moim tacie i obslinił go z krwią całego,po przecież pyszczek rozwalony,ale tata nawet go nie ruszał,koszulke dał do prania i po problemie.
masz kochanego tate

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wpadłam się pochwalić, że zdałam i od dzisiaj jestem magistrem
stresowałam się na maksa, przed nami miała być grupa zaocznych, ale okazało się, że jednak my jesteśmy pierwsi i nawet nie miałam czasu nic przeczytać, ale widziały, że dobrze odpowiadam i przerywały mi w połowie pytania
luźno sobie podyskutowałyśmy na temat mojej pracy i mam ocenę końcową 4,5 na dyplomie
Dziękuję za kciuki!
wiedzialam ze dobrze zdasz kciuki to byla tylko formalnosc
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 13:30   #524
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
system prowizyjny to w ogole kosmos i ja nigdy bym na to nie przystala bez podstawy


moze byc czekomieszanka, generalnie najjasniejszy mozliwy kolor to natura na poziomie 12, ale nie sprawdzi sie bo bedzie zolto...wiec dalej w kolejce jest perlowe, bo popiel przyciemnia nawet do tonu wizualnie na dany poziom. i skoro ci zlocieje to odpuscmy popiel, zobaczmy jak sie wszelkie perlowe- rozowo-fioleto-srebrzystosci sprawdza
nawet na mnie sie to sprawdza- 2 tyg blisko od farby a moj odrost przepieknie chlodny i to na perlowej farbie ale 12% woda to mus co bys nei kombinowala przy takim poziomie.

z londy 12/89 z 12/61 albo z 12/81, albo 12/96 to juz co uda ci sie kupic.

kotek faktycznie biedulek ale wyjdzie z tego


masz kochanego tate


wiedzialam ze dobrze zdasz kciuki to byla tylko formalnosc

Bunny Londa chyba nie ma 12/96, mają 12/89,12/61. 12/81 też nie widziałam w zasadzie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 13:55   #525
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny Londa chyba nie ma 12/96, mają 12/89,12/61. 12/81 też nie widziałam w zasadzie
12/81 jest takie srebrzyste, nie wiem czy w pl.
12/96 fakt, pomylilam sie, koleston ja ma.
ale ogolem wypisalam numerki na jakie bym zwrocila uwage na innych paletach
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 14:03   #526
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
12/81 jest takie srebrzyste, nie wiem czy w pl.
12/96 fakt, pomylilam sie, koleston ja ma.
ale ogolem wypisalam numerki na jakie bym zwrocila uwage na innych paletach
To pewnie w PL nie ma Jest tylko 10/81 ale z tych tonujących.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 18:18   #527
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
JJa jestem niesamowicie zadowolona, że dostałam szanse rozwoju w tej pracy którą mam. Mogłabym teraz nawet robić studia z logistyki czy z księgowości albo czegoś w tym typie i nie musze sie martwić o nic.
z tym to chyba tak nie do końca.. u nas np. żeby dostać pracę w księgowości to trzeba znać biegle dwa języki obce z czego ten drugi najlepiej jakiś udziwniony
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Krótko mówiąc brakuje im kogoś kto będzie robił to wszystko czego im się nie chce bo to banały, na które nie chce im sie tracić czasu
No tak jest niestety na większości staży - "przynieś, podaj pozamiataj" bardzo rzadko zdarza się taki gdzie można się naprawdę czegoś pożytecznego nauczyć


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
A na dokładke pokazę Wam mojego biedaczka,po wizycie u weta dzisiejszej.

Osz kurcze, nieźle go ktoś załatwił .. biedny się nacierpi

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wpadłam się pochwalić, że zdałam i od dzisiaj jestem magistrem
Gratki



A ja dziś się nastękałam, nagadałam, ale przy drugiej próbie zrobiłam sobie sama warkocza dobieranego Ja wiem, że może dla niektórych to nic takiego, ale dla mnie z taką ilością i długością kłaków było to nie lada wyzwanie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 18:31   #528
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
z tym to chyba tak nie do końca.. u nas np. żeby dostać pracę w księgowości to trzeba znać biegle dwa języki obce z czego ten drugi najlepiej jakiś udziwniony


No tak jest niestety na większości staży - "przynieś, podaj pozamiataj" bardzo rzadko zdarza się taki gdzie można się naprawdę czegoś pożytecznego nauczyć





Osz kurcze, nieźle go ktoś załatwił .. biedny się nacierpi



Gratki



A ja dziś się nastękałam, nagadałam, ale przy drugiej próbie zrobiłam sobie sama warkocza dobieranego Ja wiem, że może dla niektórych to nic takiego, ale dla mnie z taką ilością i długością kłaków było to nie lada wyzwanie
Moje stanowisko jest ze tak powiem wielofunkcyjne :d księgowość,.raporty, statystyki i kadry w jednym. Zresztą pracę mam nadłuższy czas stabilna . Myślałam żeby zrobić dodatkowo studia z logistyki. Bo i z czasem będę szukać innej pracy, za około pół roku
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 20:14   #529
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cześć

U nas dziś ladna pogoda, w końcu byliśmy nad jeziorem

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
A na dokładke pokazę Wam mojego biedaczka,po wizycie u weta dzisiejszej. Dostaje zastrzyki,przeciwbólowe,p rzeciwzapalne,glukozę,bo dalej nie je,tylko sama wode pije,wiec zeby go wzmocnić
Moja kruszynka kochana
Wyjdzie z tego, najważniejsze ze już jest w domu
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o kasę to powiem tak. Jedzeniowe rzeczy mamy wszystko co chcemy, nie żałujemy sobie niczego, jak potrzebuję podstawowe rzeczy typu podkład, odżywka do włosów to mi tż da kaskę to sobie kupuję, nie mam na co narzekać, ale mimo wszystko wolałabym mieć "swoje" bo to jednak inaczej







Gratulacje A nie mówiłam że dasz radę?
Obys nie złapała zadnej choroby...

z praca i kasa wiem o czym mówisz-kazda chce być niezalazna od tzta. I obys była wlasnie w pracyto bardzo ważne dla kobiety wg mnie
Oczywiście to moje zdanie.
I ja tez lubie prace z ludźmi i doskonale Cie rozumiem-rób staz o jakim marzysz a sklep internetowy w miedzy czasie może tez wypali

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
A u mnie znowu jaaaasno nie mogę się przyzwyczaić ale nawet Tż powiedział że prawdziwa JA wróciłam włosy w nieładzie bo schły same a później spięłam na chwilę w koczek.

na pierwszym zdjęciu widać jeszcze na końcach pozostałości po burym odcieniu który zafundowała mi alfa 9.

Włosy już długie sięgają poniżej zapięcia od stanika jak wyprostowane ale idą dziś pod nożyczki odrobinę

White hair don't care
Pieknie włosy niezniszczone w dobrej kondycji długie

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wpadłam się pochwalić, że zdałam i od dzisiaj jestem magistrem
stresowałam się na maksa, przed nami miała być grupa zaocznych, ale okazało się, że jednak my jesteśmy pierwsi i nawet nie miałam czasu nic przeczytać, ale widziały, że dobrze odpowiadam i przerywały mi w połowie pytania
luźno sobie podyskutowałyśmy na temat mojej pracy i mam ocenę końcową 4,5 na dyplomie
Dziękuję za kciuki!
Gratuluje

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A ja dziś się nastękałam, nagadałam, ale przy drugiej próbie zrobiłam sobie sama warkocza dobieranego Ja wiem, że może dla niektórych to nic takiego, ale dla mnie z taką ilością i długością kłaków było to nie lada wyzwanie
ale ze masz ich mało czy dużo?
Dawno nie pokazywalas zdjec
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 21:10   #530
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Moje stanowisko jest ze tak powiem wielofunkcyjne :d księgowość,.raporty, statystyki i kadry w jednym. Zresztą pracę mam nadłuższy czas stabilna . Myślałam żeby zrobić dodatkowo studia z logistyki. Bo i z czasem będę szukać innej pracy, za około pół roku
Jeśli tylko chęci i czasu wystarczy to czemu nie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ale ze masz ich mało czy dużo?
Dawno nie pokazywalas zdjec
Właśnie, że dużo, tu chciałam cos spleść, tu mi włosy wypadały bo palce nie trzymały Pewnie kwestia wprawy Obiecałam to wstawię tylko u nas pogody nie ma, dziś była taka burza, że

Jutro jedziemy do znajomych to trzachnę gdzieś na trasie, najwyżej jak nie będzie pogody to trudno.. byle by nie padało bo pod parasolką to bez sensu
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 22:06   #531
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

a ja się zastanawiam czy przy blondzie i ciemnych odrostach jest możliwość pozbycia się obsesji pt. 0,5 cm odrostu, na bank widać z kilometra, lecę po farbę
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 07:37   #532
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
a ja się zastanawiam czy przy blondzie i ciemnych odrostach jest możliwość pozbycia się obsesji pt. 0,5 cm odrostu, na bank widać z kilometra, lecę po farbę
Powiem krótko...NIE DA RADY

Bunny dziękuje Ci za rade
jak bede zamawiać farby to bede szukać tych numerków w paletach

A możesz mi jeszcze coś przypomnieć?
Kiedyś pisałaś,że po farbowaniu nie powinno sie używać masek regenerujących,możesz mi przypomieć dlaczego? I po ilu dniach od farbowania można już takiej użyć? Ja farbowalam w czwartek i dzisiaj chciałam użyć mojego Waxa do suchych i zniszczonych,dobry to pomysł?

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2014-06-29 o 07:58
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 12:20   #533
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

xXxKYLIExXx

Moze chodzi o to ze te maski otwieraja łuske włosa i wtedy farba sie wypłukuje??

Jejku co się stało kotkowi ;(
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 13:26   #534
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Paulinka7 Pokaż wiadomość
xXxKYLIExXx

Moze chodzi o to ze te maski otwieraja łuske włosa i wtedy farba sie wypłukuje??

Jejku co się stało kotkowi ;(
Juz znalazłam u Bunny o co chodzi z tymi regenerującymi
to chodzi bezpośrednio po farbowaniu,wiec ja dzisiaj spokojnie mogę biovaxa na łeb kłaść

Co do kotka,to szczerze powiedziawszy nie wiem
Nie wiem, czy ktoś go uderzył i potrąciło go auto...
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 13:35   #535
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Po farbowaniu nie można uzywac mocnych masek bo otwieraja łuske i farba się wymywa.
To tak jak z zabiegiem keratynowym nawilżającym-2 tyg przed farbowaniem lub po farbowaniu.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Nie doczytałam ze już wiesz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

A ja pytałam tak Was o plany wakacyjne a sama nic nie napisałam. Ale tylko EX napisala...Kochane macie jakies plany?


No i nie pochwaliłam się a w sumie mogę :P ja tez już skonczylam studia, mam tytuł-od kilku dni i na dyplomie bardzo dobry czyli 5
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 13:42   #536
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Po farbowaniu nie można uzywac mocnych masek bo otwieraja łuske i farba się wymywa.
To tak jak z zabiegiem keratynowym nawilżającym-2 tyg przed farbowaniem lub po farbowaniu.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Nie doczytałam ze już wiesz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

A ja pytałam tak Was o plany wakacyjne a sama nic nie napisałam. Ale tylko EX napisala...Kochane macie jakies plany?


No i nie pochwaliłam się a w sumie mogę :P ja tez już skonczylam studia, mam tytuł-od kilku dni i na dyplomie bardzo dobry czyli 5
Gratuluje

Jesli chodzi o wakacje to mamy plan leciec do Włoch na tydzień
A drugi tydzien spędze u siebie w mieście

Teraz musze sie jakoś na jutro do dentysty wcisnąć,bo tak mi ząb daje popalic aż mnie szyja i ucho boli
Miałam założoną plombę biologiczną,potem ten ząb się rozszczelnił i inna dentystka mi go prześwietliła i powiedziała,że w kanałach nic sie nie dzieje. Zaplombował mi to co powodowało ból czy ciepłym i zimnym i powiedziała,że jeśli to nie pomoże to kanałowe. Wieć nie pomogło
Od kilku dni mnie ćmiło,ćmiło ale dzisiaj to już jest dramat
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 13:56   #537
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Gratuluje

Jesli chodzi o wakacje to mamy plan leciec do Włoch na tydzień
A drugi tydzien spędze u siebie w mieście

Teraz musze sie jakoś na jutro do dentysty wcisnąć,bo tak mi ząb daje popalic aż mnie szyja i ucho boli
Miałam założoną plombę biologiczną,potem ten ząb się rozszczelnił i inna dentystka mi go prześwietliła i powiedziała,że w kanałach nic sie nie dzieje. Zaplombował mi to co powodowało ból czy ciepłym i zimnym i powiedziała,że jeśli to nie pomoże to kanałowe. Wieć nie pomogło
Od kilku dni mnie ćmiło,ćmiło ale dzisiaj to już jest dramat
Dziekuje Kochana

Nam się udało zaklepać sobie wyjazd na Hel na tydzień
Także będzie deska - o ile będzie pogoda.
Potem w połowie sierpnia jade na 4 dni na kurs taki bardziej naukowy przygotowujący do egzaminu który będę zdawała w lutym-chce zobaczyć jak to wygląda i uzyskać dostep do bazy pytań bo na tym kursie dają te pytania.
Potem pod koniec sierpnia tydzień z Mama i Siostra za granica, nie wiemy jeszcze gdzie. a potem we wrześniu Francja na prawie 2 tyg bo mój K. ma tam zawody. A od października praca i zaczyna się poważne zycie...wiec te wakacje to taka okazja na szaleństwo przed spoważnieniem

Ja z zebem to wspolczuje...2 lata temu miałam taki ból i to w Swieta...dziennie 1gram ibupromu było mało.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Aaa i zapisalam się na wakacyjny kurs jezyka obcego...powiecie ze zwariowałam-heh w moim wieku już ciężko wchodzi jezykale co tam sprobuje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 14:01   #538
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziekuje Kochana

Nam się udało zaklepać sobie wyjazd na Hel na tydzień
Także będzie deska - o ile będzie pogoda.
Potem w połowie sierpnia jade na 4 dni na kurs taki bardziej naukowy przygotowujący do egzaminu który będę zdawała w lutym-chce zobaczyć jak to wygląda i uzyskać dostep do bazy pytań bo na tym kursie dają te pytania.
Potem pod koniec sierpnia tydzień z Mama i Siostra za granica, nie wiemy jeszcze gdzie. a potem we wrześniu Francja na prawie 2 tyg bo mój K. ma tam zawody. A od października praca i zaczyna się poważne zycie...wiec te wakacje to taka okazja na szaleństwo przed spoważnieniem

Ja z zebem to wspolczuje...2 lata temu miałam taki ból i to w Swieta...dziennie 1gram ibupromu było mało.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Aaa i zapisalam się na wakacyjny kurs jezyka obcego...powiecie ze zwariowałam-heh w moim wieku już ciężko wchodzi jezykale co tam sprobuje
Nie zwariowałaś
Ja zawsze chciałam sie na hiszpański zapisać...
ale jakoś sie nie składa
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 14:02   #539
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Nie zwariowałaś
Ja zawsze chciałam sie na hiszpański zapisać...
ale jakoś sie nie składa
Ja na francuski, uczylam się w liceum wiec podstawy mam. i bylam już 2 razy. mam prace domowe
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 14:06   #540
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja na francuski, uczylam się w liceum wiec podstawy mam. i bylam już 2 razy. mam prace domowe
w szkole uczyłam sie angielskiego i rosyjskiego
Ruskiego nie lubie i nie bedę kontynuować tego języka
Hiszpański mi sie marzy
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.