CV, list motywacyjny, życiorys, podanie o pracę - ZBIORCZY - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 11:25   #121
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: list motywacyjny

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
mam prośbę ponieważ nic nie znalazłam na forum na ten temat chodzi mi o napisanie listu motywacyjnego ale nie na żadne konkretne stanowisko. Po prostu chciałabym zanieść w kilka miejsc swoje CV ale wszędzie chcą też list motywacyjny a ja nie mam pojęcia jak się za niego zabrać Czy może ktoś wrzucić jakiś przykładowy lm bez konkretnego stanowiska? co powinnam napisać w takim lm? i w ogóle jak to powinno wyglądać?
z góry wielkie dzięki za pomoc
Ja dla mnie bez sensu, jak jest bez konkretnego stanowiska, ponieważ każde stanowisko ma jakąś swoja specyfikę i inne umiejętności ( o których pisze się w lm) są potrzebne. A wystarczy, że w google wpiszesz i wyskoczy ci full stron.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 14:29   #122
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: list motywacyjny

ale ja potrzebuje lm bez konretnego stanowiska a w linkach ktore podalyscie takich nie ma... chce zlozyc cv do urzedu miasta nie ma narazie tam zadnych ogloszen o prace ale chce zeby moje cv tam sobie lezalo wiec jak mam napisac lm skoro jest wymagany??
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 15:59   #123
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: list motywacyjny

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
ale ja potrzebuje lm bez konretnego stanowiska a w linkach ktore podalyscie takich nie ma... chce zlozyc cv do urzedu miasta nie ma narazie tam zadnych ogloszen o prace ale chce zeby moje cv tam sobie lezalo wiec jak mam napisac lm skoro jest wymagany??

Skoro chcesz wyslac do urzedu to raczej piszesz list tak jak na stanowisko administracyjne - chyba , że chcesz tam pracowac jako sprzataczka i wszystko ci jedno . Nawet jesli nie aplikujesz na konkretne stanowisko to przynajmniej wiesz w jakim charakterze chcesz pracować . No chyba , że Ci wszystko jedno .
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 19:09   #124
milena21
Raczkowanie
 
Avatar milena21
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 101
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

żeby nie zakładać nowego tematu ...




dziewczyny - czy do CV można wpisywać kursy i szkolenia typu e-learning - darmowe do znalezienia w necie?

chciałabym jeszcze bardziej uatrakcyjnić moje CV i nie wiem czy się nie wygłupię oczywiście kursy typu MS, grafika, ABC samorządu i taaakie tam?

co myślicie?
__________________
*** ***

Być nikim, ale sobą, w świecie, który robi wszystko,
co w jego mocy, dniami i nocami, by zrobić z ciebie przeciętniaka,
oznacza walkę w najcięższej bitwie, w jakiej dane było walczyć ludzkości
i która nigdy się nie skończy

E.E CUMMINGS
milena21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 20:17   #125
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Cytat:
Napisane przez milena21 Pokaż wiadomość
dziewczyny - czy do CV można wpisywać kursy i szkolenia typu e-learning - darmowe do znalezienia w necie?

chciałabym jeszcze bardziej uatrakcyjnić moje CV i nie wiem czy się nie wygłupię oczywiście kursy typu MS, grafika, ABC samorządu i taaakie tam?

co myślicie?
Móc na pewno można, ale ja osobiście bym nie wpisała... nie ma się czym za bardzo chwalić...
No chyba, że masz bardzo bardzo ubogie CV i np. pierwszą pracę przed sobą...
Albo zamiast kursów wpisz w umiejętnościach: umiejętność obsługi MS, programów graficznych (w nawiasie nazwy, Corel itd.)
__________________


Edytowane przez Coma_
Czas edycji: 2010-05-27 o 20:20
Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 23:12   #126
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
tez jestem ciekawa czy warto umieszczac takie info
i czy takie urozmaicenie w cv ma dla pracodawcy jakies znaczenie, - czy - jesli sie nie ma doswiadczenia, to raczej nic nie pomoze;/
Takie rzeczy wpisuje sie w liscie motywacyjnym.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 13:03   #127
kasiax86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 57
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Hej, właśnie znalazłam na necie informacje na temat europejskich cv i listów motywacyjnych. Nie wiem, czy już był taki temat na tym forum, ale podaję odnośnik, może komuś się przyda: cv w Europie.

Powodzenia w szukaniu pracy.
kasiax86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 08:15   #128
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Pewna osoba poprosiła mnie o pomoc w napisaniu LM. Zaczyna swoją drogę zawodową. Ja natomiast wiele razy wysyłałam i wysyłam podania, ale były to raczej standardowe LM.
Znajoma marzy o pracy w Instytucjach charytatywnych, Fundacjach, Ośrodku Pomocy Społecznej, itp. Chciałaby zawrzeć w LM to, że marzy o tym aby połączyć pracę z hobby - chciałaby zaangażować się w pomaganie innym i jeszcze na tym zarobić Co prawda – nie ma wykształcenia w tym kierunku (jedynie wolontariat), ale jest gotowa zrobić wszystko w tym kierunku i o tym też chce poinformować przyszłego pracodawcę. Czułaby się wtedy spełniona … Jak to skleić w zdanie - jakieś dłuższe pisemko, pomożecie ? <skromniś>

Aaaa - dodam, że ma doświadczenie pracy w administracji.
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/


Edytowane przez Nektarynka
Czas edycji: 2010-06-24 o 09:09
Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 10:12   #129
Hanaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 120
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Cytat:
Napisane przez milena21 Pokaż wiadomość
żeby nie zakładać nowego tematu ...




dziewczyny - czy do CV można wpisywać kursy i szkolenia typu e-learning - darmowe do znalezienia w necie?

chciałabym jeszcze bardziej uatrakcyjnić moje CV i nie wiem czy się nie wygłupię oczywiście kursy typu MS, grafika, ABC samorządu i taaakie tam?

co myślicie?

Możesz wpisać wszystko, tylko zastanów się ile ci te kursy dały. Bo może się zdarzyć, że ktoś Cię na rozmowie o to zapyta i będzie musiała bronić zdobytej wiedzy czy też umiejętności praktycznych.
Generalnie w CV można zawrzeć dużo rzeczy, ale powinny być one zbieżne ze stanowiskiem, na które kandydujemy.
Hanaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 10:41   #130
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
Pewna osoba poprosiła mnie o pomoc w napisaniu LM. Zaczyna swoją drogę zawodową. Ja natomiast wiele razy wysyłałam i wysyłam podania, ale były to raczej standardowe LM.
Znajoma marzy o pracy w Instytucjach charytatywnych, Fundacjach, Ośrodku Pomocy Społecznej, itp. Chciałaby zawrzeć w LM to, że marzy o tym aby połączyć pracę z hobby - chciałaby zaangażować się w pomaganie innym i jeszcze na tym zarobić Co prawda – nie ma wykształcenia w tym kierunku (jedynie wolontariat), ale jest gotowa zrobić wszystko w tym kierunku i o tym też chce poinformować przyszłego pracodawcę. Czułaby się wtedy spełniona … Jak to skleić w zdanie - jakieś dłuższe pisemko, pomożecie ? <skromniś>

Aaaa - dodam, że ma doświadczenie pracy w administracji.
Dokladnie tak, jak napisalas. Wazne, zeby bylo poprawnie jezykowo i od serca. Takie listy zwlaszcza do org. charytatywnych sie nadaja
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 11:49   #131
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

pumas - owszem, od serca i poprawnie językowo, ale właśnie ... jak to sklecić, ująć poprawnie w słowa ?
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 15:02   #132
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Zajrzyj do watku "czy ktos szuka pracy", w ostatnim poscie co nieco na ten temat napisalam, moze Ci sie przyda.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:49   #133
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

pumas - dziękuję, przeczytałam Uwagi, rady ok, ale mnie to nie ratuje Ja wiem co miałabym napisać, ale nie wiem jak to ująć w całość. Przydałby się jakiś gotowiec
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/


Edytowane przez Nektarynka
Czas edycji: 2010-06-24 o 19:51
Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:56   #134
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Mysle, ze skoro wiesz, to napisz to tak, jak czujesz. Na pewno wyjdzie ok
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 07:12   #135
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie



Gdybym nie miała z tym kłopotu to nie pisałabym tutaj, tak ?

Ech
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 08:57   #136
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość


Gdybym nie miała z tym kłopotu to nie pisałabym tutaj, tak ?

Ech
Dostałaś rady, ale nikt nie napisze tego za Ciebie... chyba tego nie oczekiwałaś? List motywacyjny piszesz o sobie, a tą tematykę znasz bardziej niz my.
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:11   #137
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Coma ma racje. Mozna za kogos napisac cv, ale lm jest bardzo trudno, wrecz nie wiem, czy to jest mozliwe, bo tylko Ty znasz siebie i wiesz, czym chcialabys sie pochwalic, a co zachowac dla siebie.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:22   #138
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

To nie list dla mnie, tylko dla Kogoś .... myślę, że można napisać dla innych - tuż to lanie wody .... -Co innego CV - tam lanie wody to gwóźdź do trumny heeeeee
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:15   #139
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

CV pisze sie lekko i przyjemnie - ale list motywacyjny ? porazka, nie moglam przez to przejsc. W koncu podeszlam do tego strategicznie, tzn w liscie motywacyjnym ujelam to czego na pierwszy rzut oka nie widac z CV, np ze ostatni rok studiow pracowalam i uczylam sie - spogladajac na CV nie dostrzezesz tego nie analizujac wnikliwie dat rozpoczecia/zakonczenia - a list motywacyjny daje mozliwosc podkreslenia tego i dodania ze np. nauczylam sie wtedy organizacji czasem.

W liscie motywacyjnym zamiast lania wody mozna po prostu napisac to co chcialoby sie powiedziec w czasie rozmowy kwalifikacyjnej.

Nie zmienia to faktu, ze list motywacyjny jest udreka !!!
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 11:27   #140
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
To nie list dla mnie, tylko dla Kogoś .... myślę, że można napisać dla innych - tuż to lanie wody .... -Co innego CV - tam lanie wody to gwóźdź do trumny heeeeee
Nie zgodze sie z tym, gdyz to wlasnie list daje Ci mozliwosc super autoprezentacji, ktora zacheci rekrutera do zaproszenia Cie na rozmowe. Nikt nie chce czytac lania wody, a to sie wyczuwa na kilometr. W liscie maja byc konkrety, ale ladnie i lekko ujete.


Skoro znajoma nie potrafi napisac listu o sobie, to niech lepiej nie wybiera sie na zadna rozmowe, bo polegnie na pierwszym pytaniu - zreszta, moze nie zwracasz na to uwagi, ale styl wypowiedzi w liscie jest charakterystyczny i podobny do stylu wypowiedzi slownej, wiec bystry rekruter od razu wylapie, ze list nie byl pisany przez kandydata.

W Cv tez musza byc konkrety.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 10:06   #141
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Hej
Mam zamiar wziąć udział w rekrutacji na stanowisko urzędnicze (ogłoszenia kancelarii prezesa rady ministrów) i mam związku z tym 3 pytania:
- piszą że chcą życiorys i list motywacyjny, czy chodzi o życiorys w formie opisowej czy CV (wypunktowane)
- jeżeli w wymaganiach niezbędnych podają wykształcenie wyższe kierunek xxx, a potem proszą o dokumenty potwierdzające wykształcenie to chodzi tylko o wykształcenie wyższe czy średnie też
- czy prawo jazdy na panieńskie nazwisko może mnie zdyskwalifikować jako kandydata?

Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 10:18   #142
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Życiorys to życiorys w formie prostej i łatwej do przeczytania.
list to list ,forma opisowa.

Skoro wymagaja wyk. wyższego to potwierdzic nalezy takie ,skoro masz wyższe to logiczne jest ,że masz też i średnie z maturą.

Przeciez nie wpisujesz do cv danych z prawa jazdy ,tylko zaznaczasz ,że takie posiadasz .
takie prawo jazdy nalezy wymienić bo byc może w świetle prawa jest ono nie ważne skoro zmienilas nazwisko-tak na marginesie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2010-07-19 o 10:20
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 10:21   #143
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Hej
Mam zamiar wziąć udział w rekrutacji na stanowisko urzędnicze (ogłoszenia kancelarii prezesa rady ministrów) i mam związku z tym 3 pytania:
- piszą że chcą życiorys i list motywacyjny, czy chodzi o życiorys w formie opisowej czy CV (wypunktowane)
- jeżeli w wymaganiach niezbędnych podają wykształcenie wyższe kierunek xxx, a potem proszą o dokumenty potwierdzające wykształcenie to chodzi tylko o wykształcenie wyższe czy średnie też
- czy prawo jazdy na panieńskie nazwisko może mnie zdyskwalifikować jako kandydata?

Życiorys = CV (w języku polskim) - więc forma wypunktowana. Nie pisze się już życiorysów w formie wypracowania !!

Tak, chodzi tylko o wykształcenie wyższe. Logicznie myśląc, normalnie jest, że masz szkołę średnią.........

Nie może Cie zdyskwalifikować, ponieważ prawo jazdy jako dokument posiadasz, masz uprawnienia, a jedynie będziesz musiała wyrobić nowe. Tylko przypadkiem nie pisz w CV, ze masz na nazwisko panienskie, bo juz rozne "kwiatki" w CV widzialam, ktore tylko pograzaja kandydata.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 13:53   #144
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Życiorys to życiorys w formie prostej i łatwej do przeczytania.
list to list ,forma opisowa.

Skoro wymagaja wyk. wyższego to potwierdzic nalezy takie ,skoro masz wyższe to logiczne jest ,że masz też i średnie z maturą.

Przeciez nie wpisujesz do cv danych z prawa jazdy ,tylko zaznaczasz ,że takie posiadasz .
takie prawo jazdy nalezy wymienić bo byc może w świetle prawa jest ono nie ważne skoro zmienilas nazwisko-tak na marginesie.
Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Życiorys = CV (w języku polskim) - więc forma wypunktowana. Nie pisze się już życiorysów w formie wypracowania !!

Tak, chodzi tylko o wykształcenie wyższe. Logicznie myśląc, normalnie jest, że masz szkołę średnią.........

Nie może Cie zdyskwalifikować, ponieważ prawo jazdy jako dokument posiadasz, masz uprawnienia, a jedynie będziesz musiała wyrobić nowe. Tylko przypadkiem nie pisz w CV, ze masz na nazwisko panienskie, bo juz rozne "kwiatki" w CV widzialam, ktore tylko pograzaja kandydata.
Co do życiorysu to wyślę CV (krótko i na temat ), natomiast coś więcej napiszę w LM.

Co do wyższego, to jeszcze nie mam dyplomu, jedynie zaświadczenie z uczelni ale myślę że powinno być ok. A o dokumenty potwierdzające wykształcenie średnie pytałam dlatego, że może ich interesuje rodzaj ukończonej szkoły średniej (np szkoła ekonomiczna), ale raczej wyślę tylko te dot. wykształcenia wyższego.

Paula78- no nie wpisuję do CV danych z prawa jazdy, ponieważ firma życzy sobie ksero prawa jazdy. Wiem, że jest już nieważne z powodu nazwiska i będzie trzeba wymienić ale ociągam się z tym bo w przyszłym roku i tak mnie znowu czeka wymiana, więc chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu

Zabieram się za LM, a jutro wysyłam dokumenty
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 18:11   #145
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Dziewczyny mam problem z listem motywacyjnym a mianowicie nie wiem jak napisac, ze "Jestem absolwentką na kierunku ..., którą ukończyłam
z wynikiem ... (ten wynik tez nie wiem czy pisac, ale jakos chcialam zdanie rozwinac;/. W tym roku kończę również studia na kierunku ...."
No wlasnie bo same studia teoretycznie skonczylam, indeks mam podbity, ale do calosci brakuje mi obrony, ktora mam we wrzesniu, wiec czy to drugie zdanie moze tak byc? W ogole te oba zdania? Nienawidze pisania lm, od jakiegos czasu w ogole nie mam weny do tego. Dzieki za pomoc
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 18:23   #146
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem z listem motywacyjnym a mianowicie nie wiem jak napisac, ze "Jestem absolwentką na kierunku ..., którą ukończyłam
z wynikiem ... (ten wynik tez nie wiem czy pisac, ale jakos chcialam zdanie rozwinac;/. W tym roku kończę również studia na kierunku ...."
No wlasnie bo same studia teoretycznie skonczylam, indeks mam podbity, ale do calosci brakuje mi obrony, ktora mam we wrzesniu, wiec czy to drugie zdanie moze tak byc? W ogole te oba zdania? Nienawidze pisania lm, od jakiegos czasu w ogole nie mam weny do tego. Dzieki za pomoc
Ja pisałam coś w stylu, że mam uzyskane absolutorium na kierunku xxxx (planowany termin obrony - wrzesień 2010)
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 18:37   #147
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Ja pisałam coś w stylu, że mam uzyskane absolutorium na kierunku xxxx (planowany termin obrony - wrzesień 2010)
ooo dziekuje Ci bardzo, slowo absolutorium calkowicie wypadlo mi z glowy. Dzieki teraz to ma jakis sens hehe.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Aha i jeszcze cos mi sie przypomnialo, jestem z miasta X, skladam papiery do miasta Y i w CV pisze adres zamieszkania X, ale czy w LM mam pisac, ze chce sie przeprowadzic do Y (teoretycznie to logiczne jesli odleglosc nie jest mala)?
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 19:51   #148
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Hmm... Ja tam zawsze pisałam "Jestem tegoroczną absolwentką..."
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 07:11   #149
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Cześć Flofferek, dawno Cie nie widzialam, slyszalam
Ja bym napisala, ze jestem absolwentka, bez rozrozniania na absolutoria i inne.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 18:56   #150
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Cv, list motywacyjny, życiorys, podanie

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Cześć Flofferek, dawno Cie nie widzialam, slyszalam
Ja bym napisala, ze jestem absolwentka, bez rozrozniania na absolutoria i inne.
Hej Pani Pumas ajj wez juz kombinuje z tym LM, zero odzewu, masakra w tej Polsce, a juz na pewno w mojej okolicy
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-03 19:06:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.