American & Polish Girls cz. XX - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-30, 17:53   #3781
zwariowane-serduszko
Rozeznanie
 
Avatar zwariowane-serduszko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 768
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez bambiii699 Pokaż wiadomość
Soph dziękuję za miłe słowa na zdjeciu wychodzi się lepiej. Nie widać tego mam koło noska piegi, cerę mieszaną, grzywka prosta mi nie pasuje, bez wg. mnie wyglądam "łyso" no to mam taką na bakier.

Ciekawa jestem która "sława" jest dla Was godna podziwiania w sferze stylu, fryzur....itp.

Dla mnie: Anna Przybylska (ma piękne rysy twarzy) oraz
(nie będę oryginalna) Eva Longoria
Dla mnie Kim Kardashian, wszystkie Pussycat Dolls i Beyonce.
a tymczasem lecę się pakować
__________________
LEONOWELOVE
zwariowane-serduszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 18:04   #3782
bambiii699
Raczkowanie
 
Avatar bambiii699
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chrzanów/k.Krakowa
Wiadomości: 142
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

zwariowane-serduszko
buźka
bambiii699 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 18:22   #3783
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez bambiii699 Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny za wszystkie rady
jeżeli o mnie chodzi, mieszkam w miejscowości do 80 tys mieszkańców,
dostaję 400zł co miesiąc (alimenty) i mam to na swoje wydatki + słodycze, coś dobrego Studiuję zaocznie, szukałam i szukam pracy ale w moim mieście prace rozdaje się tylko krewnym, nikt obcy nie zostanie zatrudniony (w 90% przypadków)
Zawsze dbałam o siebie, robiłam makijaże itp. ale teraz widzę to że moje "bogatsze" często mniej urodziwe rówieśniczki w dość szybki sposób pięknieją nie ma co ukrywać że droższe ciuchy/kosmetyki są często lepsze jakościowo ze względu na swe cenne składniki których nie znajdzie się w np. kremie za 20-30 zł nie wspominając o podkładach itp.

ostatnio zauważyłam że mam mało stylowych rzeczy, najlepsze mam tylko sukienki

Dołączam swoje zdjęcie, wezmę się ostro za siebie i zobaczymy jaki da to efekt
dziewczyno za 400zł to mozna naprawde fajnie wygladac!!

co do podkładów przeciez nie kupuje sie go co miesiac - mi podkład statrcza na 8-9 miesiecy wiec uwazam ze warto wydac na niego troszke wiecej w granicach 50=80zł

a tak poza tym to bardzo ładna jestes. Ciekawa jestem jakbys wyglądała w prostych włosach albo bardziej pokreconych
Cytat:
Napisane przez bambiii699 Pokaż wiadomość
jak dobrze, że trafiłam na ten wątek Jesteście słodkie : cmok:

hmmm...tylko co ja mam zrobić z tą grzywką
same zobaczcie jak wyglądam bez (+bez makijażu-jestem blada bo nagminnie złuszczałam skórę )
blada tez mozna byc ładna
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 18:52   #3784
xxYashaxx
Zadomowienie
 
Avatar xxYashaxx
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 435
GG do xxYashaxx
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Hej Dawno mnie nie było a wpadłam się pożegnać bo wybywam jutr z Tż Ale jak wrócę mocno postanawima poprawę
Cytat:
Napisane przez bambiii699 Pokaż wiadomość
Tak, znałam dziewczyny które wyglądały nieskazitelnie w "realu" ale suma sumarum były bogate i mogły sobie pozwolić na te wszystkie luksusy.
Sama nie mam kompleksów, dobrze mi tak jak jest,
ale wiem że w najbliższej przyszłości nie będzie mnie stać np. na profesionalne wybielanie zębów lub kosmetyki/ciuchy z wyższej półki cenowej
Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
no to wcale tak nie działa najwazniejsze to samozaparcie w dbaniu o siebie.
Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
ja nei znam żadnej super hiper wygladajaćej dziewczyny ale ładne już tak. zgadzam sie ze pieniążki bardzo duzo pomagaja choc to nie jest jedyny wyznacznik tego by dobrze wygladac


ale np bez pieniedzy nie przedłuzysz sobie włosów, nie zrobisz makijazu permanentnego oczu i brwi mówicie co chcecie ale te które maja pieniadze maja ułatwiona droge w dązeniu do wygladu takiego jak te dziewczyny z fotek
Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość

ale mieszkajac na wsi nie ma szansy znaleziena takiej pracy

ok juz sie nie czepiam
wiem wiem samozaparciem idzie zdziałać cuda
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
też się z Wami zgodzę,
najważniejsze to CHCIEĆ
Zgadzam się z wami, że najważniejsze to chcieć a i kasę da się zdobyć(nie macie jakiś propozycji jak?), ale jak się ją ma to jest łatwiej
Zamiast się męczyć w domu leci się na depilacje, paznokcie, masaże, zabiegi ujędrniające i wszystko łatwiej



Cytat:
Napisane przez zwariowane-serduszko Pokaż wiadomość
Dla mnie Kim Kardashian, wszystkie Pussycat Dolls i Beyonce.
a tymczasem lecę się pakować
Mam towarzyszkę niedolI Też się pakuje
xxYashaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 18:53   #3785
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez bambiii699 Pokaż wiadomość
jak dobrze, że trafiłam na ten wątek Jesteście słodkie : cmok:

hmmm...tylko co ja mam zrobić z tą grzywką
same zobaczcie jak wyglądam bez (+bez makijażu-jestem blada bo nagminnie złuszczałam skórę )
bez grzyweczki duzo lepiej
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:09   #3786
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość

ale mieszkajac na wsi nie ma szansy znaleziena takiej pracy

ok juz sie nie czepiam
wiem wiem samozaparciem idzie zdziałać cuda
tez mieszkam na wsi a pracuje w pobliskim miescie
Cytat:
Napisane przez bambiii699 Pokaż wiadomość
Soph dziękuję za miłe słowa na zdjeciu wychodzi się lepiej. Nie widać tego mam koło noska piegi, cerę mieszaną, grzywka prosta mi nie pasuje, bez wg. mnie wyglądam "łyso" no to mam taką na bakier.

Ciekawa jestem która "sława" jest dla Was godna podziwiania w sferze stylu, fryzur....itp.

Dla mnie: Anna Przybylska (ma piękne rysy twarzy) oraz
(nie będę oryginalna) Eva Longoria
przepiekna masz cere!!! ja bym radzila prostowac grzywke i zaczesywac lekko na bok poki nie urosnie
ja pracując nie mam tych 4stow miesiecznie dla siebie!! to masa kasy, naprawde da sie za to pożądnie wyrobić nie wiem o czym Ty marzysz o 4tysiakach miesiecznie? nie no tak serio to sporo kaski tylko musisz ja racjonalnie wydawac
co do idealow to kim oczywiscie, kelly k., wiekszosc Ag i przypominasz mi typ urody kim, podpatrz jej makijaże, fryzury i styl- napewno Ci podpasuje.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:23   #3787
marlienkaa2
Zadomowienie
 
Avatar marlienkaa2
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: K-W/Krk
Wiadomości: 1 542
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Bambi Ładna jesteś. Masz taki delikatny typ urody. I jesteś fotogeniczna.
__________________
Nadie sabe que podra pasar mańana
marlienkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 20:30   #3788
zwariowane-serduszko
Rozeznanie
 
Avatar zwariowane-serduszko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 768
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez xxYashaxx Pokaż wiadomość
Hej Dawno mnie nie było a wpadłam się pożegnać bo wybywam jutr z Tż Ale jak wrócę mocno postanawima poprawę








Zgadzam się z wami, że najważniejsze to chcieć a i kasę da się zdobyć(nie macie jakiś propozycji jak?), ale jak się ją ma to jest łatwiej
Zamiast się męczyć w domu leci się na depilacje, paznokcie, masaże, zabiegi ujędrniające i wszystko łatwiej




Mam towarzyszkę niedolI Też się pakuje
No ja właśnie nie mogę się zebrać Na weekend w sumie jadę i to na wieś, ale nie mam pojęcia co zabrać . I jak to ja, na 2 dni biorę 5 par butów
__________________
LEONOWELOVE
zwariowane-serduszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 21:14   #3789
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

bambiii masz taka delikatna urode ślicznie


Cytat:
Napisane przez bambiii699 Pokaż wiadomość
Soph dziękuję za miłe słowa na zdjeciu wychodzi się lepiej. Nie widać tego mam koło noska piegi, cerę mieszaną, grzywka prosta mi nie pasuje, bez wg. mnie wyglądam "łyso" no to mam taką na bakier.

Ciekawa jestem która "sława" jest dla Was godna podziwiania w sferze stylu, fryzur....itp.

Dla mnie: Anna Przybylska (ma piękne rysy twarzy) oraz
(nie będę oryginalna) Eva Longoria
Przybylska i Miranda Kerr
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 21:48   #3790
zwariowane-serduszko
Rozeznanie
 
Avatar zwariowane-serduszko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 768
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
bambiii masz taka delikatna urode ślicznie



Przybylska i Miranda Kerr
ona jest cudowna jest taka.. nietypowa
__________________
LEONOWELOVE
zwariowane-serduszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 22:15   #3791
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez zwariowane-serduszko Pokaż wiadomość
ona jest cudowna jest taka.. nietypowa
dokładnie tak
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 23:19   #3792
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez bambiii699 Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny za wszystkie rady
jeżeli o mnie chodzi, mieszkam w miejscowości do 80 tys mieszkańców,
dostaję 400zł co miesiąc (alimenty) i mam to na swoje wydatki + słodycze, coś dobrego Studiuję zaocznie, szukałam i szukam pracy ale w moim mieście prace rozdaje się tylko krewnym, nikt obcy nie zostanie zatrudniony (w 90% przypadków)
Zawsze dbałam o siebie, robiłam makijaże itp. ale teraz widzę to że moje "bogatsze" często mniej urodziwe rówieśniczki w dość szybki sposób pięknieją nie ma co ukrywać że droższe ciuchy/kosmetyki są często lepsze jakościowo ze względu na swe cenne składniki których nie znajdzie się w np. kremie za 20-30 zł nie wspominając o podkładach itp.

ostatnio zauważyłam że mam mało stylowych rzeczy, najlepsze mam tylko sukienki

Dołączam swoje zdjęcie, wezmę się ostro za siebie i zobaczymy jaki da to efekt
bambii super wyglądasz ! a te nogi
zdecydowana zima jesteś podpatrz sobie w tym kierunku makijaży itp...
i zgadzam się że możesz się opierać na Kim

są droższe bo niektóre składniki jest ciężko pozyskać no i marka oczywiście
Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Oj ja też nie
Niestety niedługo też tam idę



Ja tam uważam, że pieniądze stylu nie kupią.



Jeśli chodzi o kosmetyki to już sama się wypowiadałam na ten temat w tym i innych wątkach a mianowicie, że wykazano, że wszystkie te kosmetyki drogie i tanie to jedno i to samo badziewie.
Zarówno kosmetyki Maybelline, L'oreal , Dior, Chanel, naprawdę prawie każdej dowolnej marki zawierają potencjalnie szkodliwe parabeny, a ich skład mało się między sobą róźni.
Podawałam nawet kiedyś stronę z analizą składów kosmetyków i ilością parabenów w każdym z nich i dane dla niektórych mogą być trochę przerażające aczkolwiek udowadniają, że niezależnie ile płacisz za kosmetyk dostajesz tak naprawdę to samo tylko w innej formie
Ponadto z tych danych wynika, że najzdrowsze są kosmetyki całkowicie mineralne- np Everyday Minerals jeśli chodzi o bardziej znane firmy
Ja mam kosmetyki i droższe i te ze średniej półki i nie widzę jakoś szczególnie różnić jeśli chodzi o jakość.
Dlatego mówienie, że nie da się czegoś zrobić, bo się nie ma na to środków finansowych to nic tylko granie na zwłokę.
ah tak zbytnio z tej wizyty w sensie moim zdrowotnym nie jestem zadowolona trochę się przejęłam

oj mineralne kosmetyki zdecydowane tak są zdrowsze niż te inne i naprawde efekt jest super.

Tymi parabenami nie ma się co przejmować owszem są szkodliwe ale jest ich niewiele w kosmetyku zależy na którym miejscu stoją no i praktycznie wszędzie je znajdziecie.
Składy są porównywalne dlatego jak kiedyś pisałam sprawdzić sobie skład bardzo drogiego kremu np. i tańszego jeżeli mają taki sam skład to nie ma co przepłacać bo wtedy to za marke się płaci a efekt taki sam i to z innymi produktami też tak jest
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 23:27   #3793
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Bambii: czym zluszczasz skore? bo wyglada na prawde ladnie? A ja mam kilka pozostalosci nieciekawych na buzce i chcialabym sie ich pozbyc, a co do podkladu to powiem ci ze ja polecam Revlon colorstay with softflex z przesylka 45 zł, wystarczy go na prawde malo, wiec wystarczy smialo na 2,5 miesiaca, a swietnie kryje rozne niedoskonalosci i stapia sie ze skora, ja jak go naloze to po kilku minutach mam idealan buzie, im dluzej go nosze (np kilka godzin) tym lepiej wyglada, tylko trzeba dobrze dobrac odcien ))
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 23:44   #3794
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
bambii super wyglądasz ! a te nogi
zdecydowana zima jesteś podpatrz sobie w tym kierunku makijaży itp...
i zgadzam się że możesz się opierać na Kim

są droższe bo niektóre składniki jest ciężko pozyskać no i marka oczywiście

ah tak zbytnio z tej wizyty w sensie moim zdrowotnym nie jestem zadowolona trochę się przejęłam

oj mineralne kosmetyki zdecydowane tak są zdrowsze niż te inne i naprawde efekt jest super.

Tymi parabenami nie ma się co przejmować owszem są szkodliwe ale jest ich niewiele w kosmetyku zależy na którym miejscu stoją no i praktycznie wszędzie je znajdziecie.
Składy są porównywalne dlatego jak kiedyś pisałam sprawdzić sobie skład bardzo drogiego kremu np. i tańszego jeżeli mają taki sam skład to nie ma co przepłacać bo wtedy to za marke się płaci a efekt taki sam i to z innymi produktami też tak jest
kupiłam kiedys maseczke do twarzy w biedronce i miala kropka w kropke sklad z Dax perfecta (na biedronkowej mialam malym druczkiem napisane ze produkuje ją DC) kosztowala cos kolo 5 zl a z Daxa okolo 12
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 01:19   #3795
zwariowane-serduszko
Rozeznanie
 
Avatar zwariowane-serduszko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 768
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Ja tymczasem żegnam się Do poniedziałku laleczki piękneee! <3
__________________
LEONOWELOVE
zwariowane-serduszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 10:41   #3796
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez bambiii699 Pokaż wiadomość
jak dobrze, że trafiłam na ten wątek Jesteście słodkie : cmok:

hmmm...tylko co ja mam zrobić z tą grzywką
same zobaczcie jak wyglądam bez (+bez makijażu-jestem blada bo nagminnie złuszczałam skórę )
Czesc dziewczyny, ale dawno mnie tu nie bylo.
Bambiii koniecznie bez grzywki, przylaczam sie do opini pozostalych. Chyba, ze bys pokazala nam sie z prosta grzywka. Mi sie taka pokrecona grzywka kojarzy, niech sie nikt nie obrazi, ale z wiejskimi dziewuszkami, ktore nie koniecznie dbaja o wyglad i wlosy pozostawiaja same sobie.A jestem ciekawa czy ktos mnie poprze i doradzi bambii zmiane wlosow na czarno i makijaz jak ta kopia Angeliny Jolie zapomnialam nazwiska, grala w Transformers.
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 11:41   #3797
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
tez mieszkam na wsi a pracuje w pobliskim miescie

przepiekna masz cere!!! ja bym radzila prostowac grzywke i zaczesywac lekko na bok poki nie urosnie
ja pracując nie mam tych 4stow miesiecznie dla siebie!! to masa kasy, naprawde da sie za to pożądnie wyrobić nie wiem o czym Ty marzysz o 4tysiakach miesiecznie? nie no tak serio to sporo kaski tylko musisz ja racjonalnie wydawac
co do idealow to kim oczywiscie, kelly k., wiekszosc Ag i przypominasz mi typ urody kim, podpatrz jej makijaże, fryzury i styl- napewno Ci podpasuje.
ja tez mieszkam na wsi i tez pracowałam w pobliskim miesice, ale mam rodzine na Pomorzu gdzie do najblizszego miasta maja 50km i autobusów zero
Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Bambii: czym zluszczasz skore? bo wyglada na prawde ladnie? A ja mam kilka pozostalosci nieciekawych na buzce i chcialabym sie ich pozbyc, a co do podkladu to powiem ci ze ja polecam Revlon colorstay with softflex z przesylka 45 zł, wystarczy go na prawde malo, wiec wystarczy smialo na 2,5 miesiaca, a swietnie kryje rozne niedoskonalosci i stapia sie ze skora, ja jak go naloze to po kilku minutach mam idealan buzie, im dluzej go nosze (np kilka godzin) tym lepiej wyglada, tylko trzeba dobrze dobrac odcien ))
na ile Wam dziewczyny starcza podkład???? i czy duzo go nakładacie na twarz??

kurcze mi starcza na srednio 8 miesiecy przy codziennym stosowaniu
Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
kupiłam kiedys maseczke do twarzy w biedronce i miala kropka w kropke sklad z Dax perfecta (na biedronkowej mialam malym druczkiem napisane ze produkuje ją DC) kosztowala cos kolo 5 zl a z Daxa okolo 12
wiekszosc produktów biedronkowych jest wytwarzana przez znane firmy dlatego jest dobra, zarówno kosmetyki jak i jedzenie np soki

ja mam z biedronki lakier do włosów za 5zł taki fioletowy i jest fajny- mocny
Cytat:
Napisane przez Patiirafaello Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, ale dawno mnie tu nie bylo.
Bambiii koniecznie bez grzywki, przylaczam sie do opini pozostalych. Chyba, ze bys pokazala nam sie z prosta grzywka. Mi sie taka pokrecona grzywka kojarzy, niech sie nikt nie obrazi, ale z wiejskimi dziewuszkami, ktore nie koniecznie dbaja o wyglad i wlosy pozostawiaja same sobie.A jestem ciekawa czy ktos mnie poprze i doradzi bambii zmiane wlosow na czarno i makijaz jak ta kopia Angeliny Jolie zapomnialam nazwiska, grala w Transformers.
a mi Bambi pasuje do katy Perry z ta grzywka i wogole, i sposob malowania taki pasowałby jej
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 12:08   #3798
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
ja tez mieszkam na wsi i tez pracowałam w pobliskim miesice, ale mam rodzine na Pomorzu gdzie do najblizszego miasta maja 50km i autobusów zero

na ile Wam dziewczyny starcza podkład???? i czy duzo go nakładacie na twarz??

kurcze mi starcza na srednio 8 miesiecy przy codziennym stosowaniu


wiekszosc produktów biedronkowych jest wytwarzana przez znane firmy dlatego jest dobra, zarówno kosmetyki jak i jedzenie np soki

ja mam z biedronki lakier do włosów za 5zł taki fioletowy i jest fajny- mocny


a mi Bambi pasuje do katy Perry z ta grzywka i wogole, i sposob malowania taki pasowałby jej
revlon na ok 8 miesięcy, bo jest gesty i wydajny, jakies inne, lżejsze podklady na 4-5 miesiecy

ooo to wrzuce kilka fotek Katy Perry
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2010-07-31 o 12:11
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 12:15   #3799
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
revlon na ok 8 miesięcy, bo jest gesty i wydajny, jakies inne, lżejsze podklady na 4-5 miesiecy
dlatego uwazam ze raz na 8 miesiecy mozna wydac z 60-80zł na podkład mam znajoma która uwaza ze nie wyda wiecej niz 20zł na podkład,

ale to tez zalezy - jeden spasuje podklad za 20zł a drugiej nie, ja nie znalazł jeszcze takiego który by mi odpowiadał w 90% za taka cene, gdybym znalazła to pewnie bym go uzywała

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

a tak poza tym to lubie bardzo katy perry- bardzo sympatyczna ma buźke
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 12:27   #3800
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

ja w ogole nie uzywam płynnych podkładow ale puder mineralny loreala tez tak na 6-7 mcy spokojnie mi starcza

Bambi ja tak samo jak dziewczyny uwazam, ze ten podkrecony loczek nie bardzo pasuje ładna jestes, a na pewno jak zrobisz cos z ta grzyweczka bedzie jeszcze lepiej nie koniecznie musisz sie jej pozbywac jesli tego nie chcesz ale pomysl nad jakas zmiana
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 13:24   #3801
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
ja tez mieszkam na wsi i tez pracowałam w pobliskim miesice, ale mam rodzine na Pomorzu gdzie do najblizszego miasta maja 50km i autobusów zero

na ile Wam dziewczyny starcza podkład???? i czy duzo go nakładacie na twarz??

kurcze mi starcza na srednio 8 miesiecy przy codziennym stosowaniu

wiekszosc produktów biedronkowych jest wytwarzana przez znane firmy dlatego jest dobra, zarówno kosmetyki jak i jedzenie np soki

ja mam z biedronki lakier do włosów za 5zł taki fioletowy i jest fajny- mocny


a mi Bambi pasuje do katy Perry z ta grzywka i wogole, i sposob malowania taki pasowałby jej
mi też jakoś tak, tylko ze teraz nie używam w ogolę
no dokładnie tak
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 17:10   #3802
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

czesc co slychac dziewczyny? ja po dwoch tygodniach mieszkania z TZ wrocilam do domku szkoda bo fajnie bylo:P

strasznie wzielo mnie na makijaz pernametny kreski eliner i brwi ale to dosc duzo kasy trzeba... ale uzbieram i dam radę :P tak to powoli przygotujee sie do egzaminu i szukam miejsc na ciekawe odbycie stazu
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 17:26   #3803
bambiii699
Raczkowanie
 
Avatar bambiii699
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chrzanów/k.Krakowa
Wiadomości: 142
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

zmija19- nie marudzę na swoje fundusze, ale coś w środku ciągnie mnie do pracy, mam 20 lat i chciałabym
mieć jakieś oszczędności na czarną godzinę.
Co do podkładów- dla mnie jest to rzecz na którą jestem w stanie(z kosmetyków) wydać najwięcej (do 100zł)
bo uważam jednak że to najważniejszy element makijażu, a przy okazji nie chcę katować swojej skóry tanimi odpowiednikami.
Już od pół roku używam Vichy aera Teint Pure (z minerałami; 80zł) i jestem z niego baardzo zadowolona , wcześniej miałam
odcień Ivory, obecnie 35 Sand, bo moja skóra po zaprzestaniu pilingów ma odcień oliwkowy (taki jak odcień ramion na zdj. w czerwonej bluzeczce)
Zawsze miałam taką cerę ze względu na egzotyczne pochodzenie babci. W czasie walki z niewielkim trądzikiem i silnym przetłuszaniem zaczełam robić się blada ,
co komicznie wyglądało[z resztą ciała] bez przyciemnienia podkładem.
próbowałam minerałów max factora, astora ale nie zakrywały mi piegów, korektor się odznaczał i strasznie mi się skóra błyszczała już godzinę po nałożeniu[nakładałam wg. wskazówek wizażanek]
chciałabym spróbować everyday minerals lub joppy ale jestem trochę zniechęcona, a próbek musiałabym zamówić parę aby trafić w odcień.

Bardzo lubię Katy Perry, tylko że nie mogłabym się malować tak jak ona bo mam dużo mniejsze oczy i nie lubię nosić wiele ciemnych cieni, kredki,
za to kocham kreski . Myślę nad Kim Kardashian i tej z transformens...


W kręconych włosach wyglądam poważniej, twarz wydaje się okrąglejsza; kocham loki, nosiłabym je co dzień ale szkoda mi męczyć tak ciągle moje końcówki.

party_girl7 dziękuję słońce, spróbuję wyprostować. Cera ma piegi, jest mieszana, przed miesiączką mam jakieś krostki, więc do ideału jej brakuje.
Pieniążki wydaję racjonalnie, niestety muszę się z nich też trochę dożywiać bo moi rodzice obecnie mają własne życie i nie chcą mnie utrzymywać-mają dziwne poglądy [jem u chłopaka, jego mama mi pomaga]

marlienkaa2, poziomeczkaa89, Dualstar Jesteście bardzo miłe, dziękuję
xxboo złuszczam głównie peelingiem brzoskwiniowym z st.ives, ale ma trochę za ostre te łupinki, poza tym jest świetny.
Miałam Revlon ColorStay, ale był dla mnie za ciężki, zapychał mi skóre no i pachniał chemicznie tak jakby... utrwalaczem.

Patiirafaello Mi szczerze mówiąc też się takie strąki kojarzą z wiejską dziołszką, ale mi dosyć trudno je ujarzmić, bo po
godzinie znowu mi się wszystko podkręca, jak jest wiatr to...tragedia.
Myślę aby grzywkę upinać do góry, Ewentualnie prostować przy dobrej pogodzie.

Głupio mi że zofftopowałam wątek, przepraszam

Edytowane przez bambiii699
Czas edycji: 2010-07-31 o 17:33
bambiii699 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 18:05   #3804
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
czesc co slychac dziewczyny? ja po dwoch tygodniach mieszkania z TZ wrocilam do domku szkoda bo fajnie bylo:P

strasznie wzielo mnie na makijaz pernametny kreski eliner i brwi ale to dosc duzo kasy trzeba... ale uzbieram i dam radę :P tak to powoli przygotujee sie do egzaminu i szukam miejsc na ciekawe odbycie stazu
no nareszcie! teskniłam
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 18:38   #3805
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
no nareszcie! teskniłam
;* na szczescie juz jestem

widze ze gadacie o podkladach.. ja nigdy w zyciu nie uzzywalam fluidu a puder to czasami jako przyciemnienie na policzki tylko:P ha i to okazyjnie
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 18:44   #3806
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
;* na szczescie juz jestem

widze ze gadacie o podkladach.. ja nigdy w zyciu nie uzzywalam fluidu a puder to czasami jako przyciemnienie na policzki tylko:P ha i to okazyjnie
teraz musisz obiecac, ze bedziesz sie czesciej udzielała
to jestes jak ja-tez nigdy fluidu nie mialam na buzi wystarczy mi puder + bronzer

lece pocwiczyc i sie pobankowac
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 19:41   #3807
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
teraz musisz obiecac, ze bedziesz sie czesciej udzielała
to jestes jak ja-tez nigdy fluidu nie mialam na buzi wystarczy mi puder + bronzer

lece pocwiczyc i sie pobankowac
na szczescie jestem ale chciala bym miec TZ caly czas przy sobie juz ;P ;* hm.. ja bronzera tez nigdy nie mialam puder tylko na policzki tak jak pisalam:P hehe bede bede

szukam jakiegos fajnego balejau jasnego,czasla bym sobie:P
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 19:55   #3808
marlienkaa2
Zadomowienie
 
Avatar marlienkaa2
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: K-W/Krk
Wiadomości: 1 542
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Co do podkładu, to obecnie posiadam próbkę EL DWL i jestem zadowolona. Chyba kupię pełnowymiarowe opakowanie.
Ta z Transformersów to Megan Fox.
A co do Bambi, to ja bym ją widziała w takim delikatnym makijażu i lekko przyprószonych różem policzkach.
__________________
Nadie sabe que podra pasar mańana
marlienkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 20:11   #3809
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

jak juz jestem to troche fotek wrzucam


a ta w czarnych krotkich wlosach na pierwszy rzut oka przypomina mi troche mame Kardashian:P w mlodszej wersji
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem

Edytowane przez d0tkaaa
Czas edycji: 2010-07-31 o 20:12
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 20:18   #3810
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

niewiem jak Wam.. ale mi sie bardzo Kendra podoba ... moze nie na kazdym zdjeciu ale jak kazdy ma lepsze i gorsze zdjecia
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.