Chorwacja - zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-10, 13:23   #541
turysta862
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Witam, a ja byłem w zeszłe wakacje w Biogradzie. Pierwszy raz pojechałem z biurem podróży. Moge polecic Biuro OIS, fajny wyjazd za małą kasę. Przyjemne kwatery, urocza miejscowosc )

Pozdrawiam
turysta862 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 18:55   #542
rafgda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Witam wszystkich
Słuchajcie w tym roku planuje wyjazd właśnie do Chorwacji na przełomie czerwca i lipca. Podróż samochodem (diesel) z Gdańska 2 osoby dorosłe i dziecko 5 lat. Chodzi mi ogólnie o koszty przejazd autostradami lub nie, koszty noclegów i wyżywienie, w jaki zakątek Chorwacji się udać. Chciałbym się rozeznać cenowo bo zdecydowany jestem na Chorwację i nigdzie indziej nie chcemy. Otwarty jestem na wszystkie propozycję. Pozdrawiam
rafgda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 09:37   #543
wiewiorka07
Raczkowanie
 
Avatar wiewiorka07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: sercem w Dalmacji :) a ciałkiem gdzie Hitler i Stalin zrobili co swoje...
Wiadomości: 368
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

polecam i forum o CHorwacji, nazwa strony jest 3 literowa, jak wrzucisz w wyszukiwarkę to znajdziesz. Nie będę pisać nazwy, żeby nie było, że to reklama. Tam będziesz miał wszystkie info o Cro
__________________


moje Motto: jestem piękna, zgrabna, mądra, zaje***ta i mogę w życiu wszystko!!!!

czas w to uwierzyć
wiewiorka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 14:42   #544
Hanaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 120
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Chorwacja jest przepiękna. Również byłam w Makarskiej - polecam, ale trzeba wiedzieć, że to imprezowe miasteczko, więc pewnie nie każdemu to odpowiada
Hanaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 08:03   #545
sdi krzysztof
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez rafgda Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Słuchajcie w tym roku planuje wyjazd właśnie do Chorwacji na przełomie czerwca i lipca. Podróż samochodem (diesel) z Gdańska 2 osoby dorosłe i dziecko 5 lat. Chodzi mi ogólnie o koszty przejazd autostradami lub nie, koszty noclegów i wyżywienie, w jaki zakątek Chorwacji się udać. Chciałbym się rozeznać cenowo bo zdecydowany jestem na Chorwację i nigdzie indziej nie chcemy. Otwarty jestem na wszystkie propozycję. Pozdrawiam
---------Byłem 3 razy koszty na 3 osoby z Torunia na 15 dni pobytu 4-4,5 tys pl fuul wypas.Na początek polecam Istrie a miejscowość gdzieś blisko Puli.Jak z dzieckiem to z noclegiem np.koło Budapesztu u pewnej Polki (było 8 eu od osoby)nad samym Balatonem cdn wg zainteresowania
sdi krzysztof jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 21:11   #546
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Miałam przyjemność być w Makarskiej - jak większość.
Jestem zachwycona Chorwacją. Widoki, roślinność, smak mango, arbuza - niezapomniany...
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 21:44   #547
HEXISELLA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dobry nocleg na Warszwskiej Pradze

Bardzo prosiłabym Szanownych Forumowiczy o wskazanie adresu dobrego motelu/hotelu na warszawskiej Pradze. Jadę pod koniec stycznia na szkolenie i nie chcę nocować w centrum, skoro warsztaty są na Pradze. W Warszawie jestem incydentalnie i momo, iż uwielbiam urok wielkich miast, w warszawie się gubię.
Czy ktoś wie, zna i pomoże w zaplanowaniu podróży (a stricto-noclegu)?

Będę wdzięczna za podpowiedzi.
Serdeczności dla Wszystkich
HEXISELLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 20:39   #548
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: Dobry nocleg na Warszwskiej Pradze

Ooo..!

Chorwacja! Od dziecka.. jeszcze w trakcie wojny w Bośni jeżdżiłam z rodzicami do Chorwacji!
Po porstu.. kraj,w którym można się zakochać! Istrie.. znam już na pamięć.. Damację z resztą też..
Zawsze zatrzymujemy się w Makarskiej.. mamy już tam znajomego, u którego wynajmujemy zawsze pokoik.. fakt, przy ruchliwej drodze, ale na plaże mamy dosłownie dwa kroki!
Trogir.. Rijeka, gdzie poraz pierwszy widziałam rekina.. tego nie da się opisać!
Chorwacja jest boska! I oczywiście morze..kamieniste.. ma swój urok ;D
__________________
Walczę! Ma być -10kg
Miłość życia
Kurs nurkowania
Wyprawa życia -> już niedługo
Generalnie zmiany Duuuuuuuuużo zmian!

Żyjeeeeee...Kolooooorami.. !!!
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 12:37   #549
KolgaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Hej dziewczyny
Ja na Chorwacji miałam szczęście by dwa razy i w tym roku paluję ponownie.
Zazwyczaj jeździmy w około 10-13 osób.
Za pierwszym razem było nas 9 ( 5 dorosłych, 4 dzieci) Mieliśmy wspaniały apartament na Ciovo !
Bardzo polecam Chorwacje !
Fakt faktem nie jest ona jedną z najtańszych form wypoczynku ale naprawde warto !
W tamtym roku wydaliśmy razem z moim facetem ( oczywiście nei żełując sobie niczego) niecałe 3500 tyś / os.
Jednak to było już naprawde takie all inclusive
W tym roku planujemy pojechac do apartamentu w którym byliśmy dwa lata temu !
Mam nadzieję że uda mi się odszukac namiary do pani Gordany i bezpośrednio z nią się skontaktowac zawsze to jakas oszczednosc ( czesto zdarza sie ze calkiem nie mala )
Także bardzo polecam wszystkim ten kraj !
Pozdrawiam !
KolgaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 21:44   #550
dusia81
Raczkowanie
 
Avatar dusia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 394
GG do dusia81
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Ja też polecam Chorwację zwłaszcza część środkową - jeżdżę tam co dwa lata. Mieszkałam już na wyspie Brać, w Omisiu (piaszczyste plaże - postaram się załączyć zdjęcie) i w miejscowości Dugi Rat. Pogoda zawsze jest tam pewna, komarów brak, a woda zawsze ciepła... Ceny jak dla mnie znośne - jeździliśmy zawsze większą ekipą i koszty min. paliwa i winietek dzieliło się na więcej osób.
W tym roku nie pojedziemy bo w sierpniu urodzi nam się dzidziuś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg piasek-na-plazy.jpg (49,2 KB, 43 załadowań)
dusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 22:21   #551
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez dusia81 Pokaż wiadomość
Ja też polecam Chorwację zwłaszcza część środkową - jeżdżę tam co dwa lata. Mieszkałam już na wyspie Brać, w Omisiu (piaszczyste plaże - postaram się załączyć zdjęcie) i w miejscowości Dugi Rat. Pogoda zawsze jest tam pewna, komarów brak, a woda zawsze ciepła... Ceny jak dla mnie znośne - jeździliśmy zawsze większą ekipą i koszty min. paliwa i winietek dzieliło się na więcej osób.
W tym roku nie pojedziemy bo w sierpniu urodzi nam się dzidziuś
jaką miejscowość polecacie w Omisiu ?
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 22:34   #552
dusia81
Raczkowanie
 
Avatar dusia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 394
GG do dusia81
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
jaką miejscowość polecacie w Omisiu ?

Ja mieszkałam w samym centrum Omisia prawie nad rzeką Cetiną jak sobie wygooglasz to zobaczysz że tam fajnie... piaszczyste plaże są jakieś 100 metrów od rzeki w kierunku Splitu...
dusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 17:55   #553
karakalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Omis jest łądny ale okropnie drogi. Na campingu zapłaciliśmy jakieś 12 euro za osobe, rano zwineliśmy namiot i poszliśmy jakieś 1,5 kilometra do Duce gdzie już tylko 5 euro i to z plażą zaraz koło campingu no i w dodatku wole jednak ciszę i spokój a Omis naprawde żyje wieczorem :-/
karakalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 22:46   #554
dusia81
Raczkowanie
 
Avatar dusia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 394
GG do dusia81
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez karakalaa Pokaż wiadomość
Omis jest łądny ale okropnie drogi. Na campingu zapłaciliśmy jakieś 12 euro za osobe, rano zwineliśmy namiot i poszliśmy jakieś 1,5 kilometra do Duce gdzie już tylko 5 euro i to z plażą zaraz koło campingu no i w dodatku wole jednak ciszę i spokój a Omis naprawde żyje wieczorem :-/

Och żyje
ale w zeszłym roku byłam 5 km przed Omisiem - Dugi Rat to się chyba nazywało, równie urokliwe miejsce, ale już znacznie spokojniejsze... tylko kempingów tam nie widziałam
dusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 22:35   #555
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Witam. Wybieramy się w tym roku do Chorwacji dokładnie na wyspę Pag – miejscowość Pag. Interesują mnie ceny autostrad itp. itd. – ogólny koszt przejazdu. No i co ciekawego można po drodze zwiedzić? Wyruszamy z mazowsza.
Pozdrawiam
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 10:35   #556
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Polecam odwiedzenie forum o chorwacji , na którym znajdziesz wszytskie odpowiedzi na te pytania. Co do kosztów to zależy skąd i którędy bedziesz jechała, czy auto jest na gaz czy benzyna, diesel.

UWAGA UWAGA WE WTORKOWYM ODCINKU "USTA USTA" pojawi się nasza ukochana Chorwacja
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 11:04   #557
gosia72x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 24
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

witam serdecznie czy ktos z Was mialby namiary na jakies prywatne kwatery w Chorwacji ? Chcialabym jechac z 2 malych dzieci .Dzieki pozdrawiam
gosia72x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:27   #558
nataliad24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Czy mogłabym prosić o rekomendację jakiegoś ładnego apartamentu w Chorwacji nad samiutkim morzem, na odludziu( może jakaś wyspa, dzika plaża, niezatłoczona)?
nataliad24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 09:12   #559
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Chorwacja- Istria

Witam,
mam prośbę- marzę o wyjeździe na Istrię jadnak w net-cie jest zatrzęsienie ofert, ceny wysokie a z doświadczenia wiem,że zdjęcia często sa przekłamane. Czy któraś z Was może polecić jakies spokojne miejsce blisko plazy? Najlepiej jakaś wioska lub małe miasteczko ( tłumy na palży mnie nie kręcą ). Bardzo dziękuję za pomoć
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 15:10   #560
ewelinkako00
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 228
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Witam jakie biura podrozy do Chorwacji polecacie? kiedy najlepiej zamawiac wczasy?.. teraz czy przed wakacjami, moze jakies znizki bedą? ktore miasta polecacie? np. te pod wzgledem imprezowania? zalezy mi na rozrywkowym miescie...:P
i jeszcze..czy nie ma zadnych problemow, gdy jedna osoba z wczasowiczow ma 17lat, a druga 20l. pozdrawiam wizazystki

Edytowane przez ewelinkako00
Czas edycji: 2011-04-15 o 15:26
ewelinkako00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 12:54   #561
karakalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

ewelinka, ale czemu skoro jesteście dorośli i jedziecie tak blisko to chcecie korzystać z usług biura podróży. To bez sensu, Chorwacja jest blisko a wy jesteście młodzi i możecie jechać na własną ręke. Kupcie sobie bilety na podróż tam i z powrotem do Splitu np, i stamtąd popłyńcie na jakąś wyspe albo jak chcecie imprezową miejscowość to autobusem pojedzcie na południe w strone Omisia i szukajcie kwatery przed Omisiem (w samym Omisiu będzie drożej ). Będziecie mieli blisko do morza, spokój, a do miasteczka z klubami 20 min na nogach
Szczerze mówiąc jak słysze że młodzi ludzie jadąc tak blisko potrzebują pomocy biura to aż za głowę się łapie .... Chorwacja to nie Chiny ! (a mając 17 lat byłam sama w Chinach bez biura ) Wakacje to powinna być chodz troszkę przygodą .... I napewno wyjdzie wam niedrogo
karakalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 18:43   #562
ewelinkako00
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 228
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

karakalaa dzieki wlasnie wolalabym nawet na wlasna reke, bo jakis niedrogi hotel mozna znalezc samemu.. tylko nie orientuje sie jakie miasta te bardziej rozrywkowe i w przyzwoitej cenie.. ale poczytam o tym Omisie.. dzieki
ewelinkako00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 19:31   #563
toporkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Chorwacja- cudne widoki. Bylismy w 2009 na wyspie RAB miasteczko LOPAR. Kochani, plaża- czysciutki piaseczek, zero kamyczków, kameralnie... Polecam. Zwłaszcza dla rodzin z dzieciaczkami
toporkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 15:24   #564
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Chorwacja- Istria

Byłam na Istrii 3 razy, w Poreciu i dwa razy w Peroju, to jest takie bardzo małe miasteczko, a raczej wioska. Bardzo przyjaźni ludzie, ładne plaże i restauracja z pysznym jedzonkiem. Niedaleko jest miasteczko portowe, do którego często jeździliśmy, bo co czwartek odbywał się festiwal owoców morza i można było zjeść świeżo złowione rybki prosto z grilla.
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 14:52   #565
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Chorwacja

Przeszukałam mnóstwo stron - znalazłam wieele ważnych informacji ale wciąż mi mało Nie mam pytań typu: co ze sobą zabrać, a takie, których nie znalazłam w internecie
Otóż: zwierzęta. Mam straszną fobie, a w szczególności cholerne uczulenie (psychiczne oczywiście) na pająki ... typowa arachnofobia. Wyczytałam, że nie ma ich tam nie wiadomo ile, owszem mogą się zdarzyć i jak już się zdarzy to potrafi byc pokaźnych rozmiarów () , mam łzy w oczach gdy o tym pomyślę więc chcę zapytać Was. Podczas waszego pobytu w Chorwacji, napotkałyście jakieś pajęczaki ?
Rekiny ... wiem, że są. Wiem też, że, no właśnie ? można spotkać, gdzie ? Przy brzegu ? Co z tymi rekinami ? Wyczytałam, że pływają takie mniejsze, nieszkodliwe ale kurczę, gdzie ?
Kraby, raki, skorpiony na plażach ? Kraby i raki jeszcze zniosę (, duże więc mi w majtki nie wlezie, a i wygląda dosyć przyzwoicie) ale skorpiony ?
Jaszczurki. Ich się nie boję, ale czy słusznie ? Coś mi zrobią ?
Nietoperze, żmije, mrówki ?


Pewnie pomyślicie, że jakaś histeryczka boi się takich bezbronnych stworzonek, ale ja na prawdę mam z tym okropny problem Zaczynam płakać, krzyczeć, mdleć, trząść się, wszystko na raz Proszę Was o wyrozumiałość. Z góry dziękuję za każdą informację
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451


Edytowane przez Nusia_15
Czas edycji: 2011-04-25 o 17:07
Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 08:37   #566
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: Chorwacja

Cześć,
byłam w Chorwacji w zeszłym roku i nie widziałam ani jednego pająka czy żmij. Kraby są na plaży ale na kamieniach sobie wysiadują i jak tylko sie podejdzie to uciekają-to one boją się ciebie. Są bardzo szybkie i trudno takiego nawet zlapać,wiec na pewno porzez przypadek na niego nie nadepniesz.
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 14:04   #567
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: Chorwacja

uh to cale szczęście
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 22:22   #568
Karina21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: Chorwacja

Hej, ja jak byłam w ostatnie wakacje to czasem można było zauważyć uciekającą malutką jaszczurkę, chciałam złapać ale skubane szybkie są. Żmije, rekiny??? Ja miałam wrażenie, że tamto morze jest takie czyste, bezpieczne i w ogóle. Jeśli chodzi o kraby to może będziesz miała szczęście/pecha zobaczyć, ale szybko się chowają. Na pewno nie ma co się ich obawiać! Rybki w wodzie śliczne i sporo jeżowców ( na to jedynie chyba trzeba uważać, na szczęście są bierne i nie atakują). Zazdroszczę wyjazdu i życzę żeby był udany
Karina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 13:09   #569
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Chorwacja

Ja nie przypominam sobie żadnych dziwnych stworzeń, wydaje mi się, że w Chorwacji nawet żadnego porządnego, rzucającego się w oczy robala nie spotkałam. Raz wieczorem widziałam kraba przy brzegu. Ale ja akurat uwielbiam krabiki. Jaszczurki zresztą też- te maleństwa są niegroźne. I na pewno nie rzucają się na ludzi, wręcz odwrotnie.


Raczej nie masz się czego obawiać, to nie tropiki.

Masz fobię jak rozumiem? Może da się jednak coś z tym zrobić?
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 13:51   #570
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: Chorwacja

Dziękuje za odpowiedzi Szczerze, to nawet nie mam czasu zająć się tym
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 22:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.