Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-04, 09:36   #331
Rubi_rubens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

ufam tylko pigułkom (no chyba, że musimy używać orezerwatywy didatkowo bo brałam antybiotyk czy coś). szaleję szaleję wtedy, a potem się stresuje hehe a no i jeszcze w czasie przerwy używamy prezerwatywy... ale to tak zapobiegawczo bo bezpieczenstwo w czasie przerwy jest pod warunkiem ze po niej 8 dnia wezmiesz kolejna pigulke a ja zawszze mysle a co jesli cos sie stanie i nie bede mogla kontynuowac? no i dlatego. mogę sobie na to pozwolić bo w przerwie cale krwawiene moje trwa 2 do 3 dni (wtedy jakos nie zwyklismy wspolzyc ) a reszte dni... mus to mus haha
Rubi_rubens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 10:42   #332
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

dziewczyny wpadłam w panike naczytałam się o bólach krzyża we wczesnej ciąży a mnie tak właśnie boli od 5 dni, że ledwo chodzę (http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3554108) biorę Novynette pierwsze opakowanie po rocznej przerwie i dzisiaj biorę ostatnią tabletkę z blistra i od jutra mam przerwę. Brałam regularnie przez cały miesiąc nawet mi tabletki okres zatrzymały po jednym dniu i teraz się zastanawiam, czy to ciąża czy może mój organizm tak reaguje boleśnie przez te kompikacje na początku? Nie wiem czy robienie testu nie jest śmieszne bo biorę tabletki no ale czuję się strasznie i wpadam w panikę boję się, że nie dostanę okresu w ten tydzień. Może któraś z Was też tak miała i mnie uspokoi? Ja wiem, że przy pierwszych trzech opakowaniach mogą się dziać cuda ale same wiecie-panika
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 10:54   #333
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez zaczarovana Pokaż wiadomość
dziewczyny wpadłam w panike naczytałam się o bólach krzyża we wczesnej ciąży a mnie tak właśnie boli od 5 dni, że ledwo chodzę (http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3554108) biorę Novynette pierwsze opakowanie po rocznej przerwie i dzisiaj biorę ostatnią tabletkę z blistra i od jutra mam przerwę. Brałam regularnie przez cały miesiąc nawet mi tabletki okres zatrzymały po jednym dniu i teraz się zastanawiam, czy to ciąża czy może mój organizm tak reaguje boleśnie przez te kompikacje na początku? Nie wiem czy robienie testu nie jest śmieszne bo biorę tabletki no ale czuję się strasznie i wpadam w panikę boję się, że nie dostanę okresu w ten tydzień. Może któraś z Was też tak miała i mnie uspokoi? Ja wiem, że przy pierwszych trzech opakowaniach mogą się dziać cuda ale same wiecie-panika
skad ta panika? swietnie widze zdajesz sobie sprawe ze przy pierwszych 3 opakowaniach moga dziac sie cuda. i owszem moga, bo organizm sie pryzwyczaja.
robienie testu jest bez sensu bo a) jak sama piszesz bralas tabletki regularnie b) wlasnie skonczylas opakowanie wiec na dniach powinnas dostac krwawienie

przez stres i panikę moze je sobie jedynie niepotrzebnie przesunąć. zatem napij sie meliski łyknij jakis magnez na uspokojenie i glowa do gory.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 12:07   #334
Rubi_rubens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

ech napisalam w innym wątku o tym ale tam czekam i czekam na sprawdzenie przez moderatora a wiecie jak to jest w stresie... więc może tu od Was jakies odpowiedzi dostanę bo oczywiście - schiza, a najbliższy wolny termin u ginekologa mam na 20 marca, bez mozliwosci konsultacji telefonicznej . Sytuacja mi się trochę pogmatwała, otóż: 6 dnia 7-dniowej przerwy w przyjmowaniu tabletek dopadl mnie wirus żołądkowy. Nie miałam typowej biegunki, wymiotów. Dopadło mnie to tylko rano, kilka razy byłam w toalecie (więc wymioty w sumie wystąpiły może dwa razy, i miałam raczej "rozwolnienie" niż biegunkę). Pomyślałam, że z racji tego, że jestem w trakcie przerwy, nie ma to wpływu na skuteczność antykoncepcji. jednak tragicznie się czułam, zupełnie nie myślałam i wypiłam sobie napar z dziurawca (pomaga na problemy żołądkowe). Potem trafiłam do lekarza, dostałam nifuroksazyd hasco na pięć dni i pyralgin na spędzenie gorączki. W poniedziałek dalej choroba trwała, ale jak już zaznaczyłam nie miałam biegunki. nie biegałam do toalety co 5 minut. raz tylko rano oddałam wodnisty stolec. we wtorek złe samopoczucie, przyszła pora przyjecia pierwszej tabletki z nowego opakowania więc ją przyjęłam (moja godzina to 22). następnego dnia ok 13-14 wymiotowałam. Jednak rozumiem, że minęło dużo czasu, pigułka się wchłonęła. wczoraj czułam się już lepiej, i doszło między mną a moim facetem do stosunku. oczywiście zapobiegawczo użyliśmy prezerwatywy, jednak gdy tż juz doszedl zauwazylismy, ze prezerwatywa zsunela sie... i raczej napewno trochę nasienia wyciekło z niej "we mnie"... wobec tego bardzo proszę o odpowiedź: czy wobec któregokolwiek z wymienionych przeze mnie wydarzeń mogło dojśc do obniżenia skuteczności antykoncepcji?? czy istnieje ryzyko ciąży? Wiem o tym, że dziurawiec może negatywnie wpływać na antykoncepcję, ale brak konkretnych informacji... czy w moim przypadku tez mogl zaszkodzic? czy niestrwność, wymioty i rozwolnienie w trakcie przerwy i ponad 12 godzin od przyjecia tabletki moga rowniez obnizac skutecznosc? z gory dziekuje za odpowiedzi dziewczyny
Rubi_rubens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 13:41   #335
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

kamila2006 szkoda, że to nie facebook, bo za Twoją wypowiedź należy się jedno wielkie "LUBIĘ TO"
Dokładnie zaczarovana, nie stresuj się, bo to może dodatkowo opóźnić krwawienie i wpadniesz w megaschiz... Spokojnie, w ciąży nie jesteś na pewno Różne rzeczy się mogą dziać, bierzesz pierwszy miesiąc. A nawet gdzieś czytałam, że organizm przyjmując tabletki, imituje stan ciąży i dlatego właśnie nie dochodzi do owulacji i stąd mogą się pojawiać "objawy ciążowe". Może to głupia teoria, ale do mnie przemawia
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 16:03   #336
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
kamila2006 szkoda, że to nie facebook, bo za Twoją wypowiedź należy się jedno wielkie "LUBIĘ TO"
Dokładnie zaczarovana, nie stresuj się, bo to może dodatkowo opóźnić krwawienie i wpadniesz w megaschiz... Spokojnie, w ciąży nie jesteś na pewno Różne rzeczy się mogą dziać, bierzesz pierwszy miesiąc. A nawet gdzieś czytałam, że organizm przyjmując tabletki, imituje stan ciąży i dlatego właśnie nie dochodzi do owulacji i stąd mogą się pojawiać "objawy ciążowe". Może to głupia teoria, ale do mnie przemawia

prawda jest taka ze nalezy raz a dokladnie przeczytac ulotke (raz, drugi, trzeci...dziesiaty - ale ulotkę!). nie zaglebiajcie sie w fora, dyskusje internetowe bo mozna tam wyczytac tyle bzdur, tyle spanikowanych wypowiedzi, wiele kłamliwych postow, wiele straszacych "zaciążonych" tableciar straszy inne że głowa boli
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 08:27   #337
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

tej teorii nie wyczytałam akurat na forum tylko w jakiejś książce o antykoncepcji lubię sobie czasem pogrzebać w bibliotece, chociaż panie już trochę na mnie dziwnie patrzą jak cały czas pożyczam książki o zbliżonej tematyce takie hobby
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 09:16   #338
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

cholera, denerwuje mnie ten ból jajników, nie jest jakiś silny, tylko taki bardziej niepokojący i odczuwam lekkie pieczenie w trakcie oddawania moczu, takze moze to jakaś infekcja. nadżerke też mam niewielką, a maść chyba nic nie pomaga jak narazie. 3 razy dziennie sprawdzam czy aby na pewno wszystko dobrze wziełam i stwierdzilam,że to jedyny miesiąc w którym sie tak bardzo pilnowałam, więc nie ma możliwosci, dobrze mówie?
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 09:46   #339
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

LusciousElegance dobrze mówisz. Ale tak czy siak, lekarz Cię nie ominie, bo skoro czujesz pieczenie i ból to może to być zapalenie pęcherza lub cewki i bez antybiotyku ani rusz! DO LEKARZA MARSZ! A mamą na pewno jeszcze nie jesteś
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 09:50   #340
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

objawy mam bardzo zbliżone do chlamydiozy, a czy nadżerka moze byc jej objawem? bo w sumie tą chorobą można sie zarazić bardzo łatwo, nie tylko przez stosunek płciowy, ale na basenie np. musze się wybrać koniecznie, w poniedziałek będę dzwonić, dziekuje!
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 11:49   #341
Bojra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 365
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

O wątek dla mnie

Wczoraj miałam strasznie skomplikowną sytuację "rodzinną", niestety zagmatwało mi się wszystko i nie wzięłam tabletki. Stosunek był parę godzin wcześniej, ale z prezerwatywą (nie pękła). Obecnie łączę opakowania, i umieram z nerwów... A umierać będę tym bardziej, że przecież teraz nie będę miała plamienia przez to połączenie.
Chyba nie ma wielkiego ryzyka, co..? ("niech mnie ktoś pocieszy" mode on )
Bojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 12:45   #342
lilii87
Wtajemniczenie
 
Avatar lilii87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 437
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

LusciousElegance ja też mam co miesiąc praktycznie bóle jajników. I za każdym razem boje sie, że to może być owulacja pocieszam się, że dodatkowo tabletki działają na kilka sposóbów a nie tylko blokują owulację.
__________________
Mój wątek ciuszkowy
wymiana
lilii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 15:51   #343
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Bojra ale wzięłaś jak sobie przypomniałaś prawda? po jakim czasie? no i też ważne - który to był tydzień? Moim zdaniem no panic, bo przecież stosujecie dodatkowo gumkę

lilii87 identycznie u mnie. Tez mam bóle jajników i też sobie tłumaczę, ze one działają "wielowymiarowo" np. zagęszczają śluz

LusciousElegance daj znać jak po wizycie. Ja też w pon ide do gina
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 15:58   #344
lilii87
Wtajemniczenie
 
Avatar lilii87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 437
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

ja juz każdemu lekarzowi mówiłam o tych jajnikach. Teoretyczna diagnoza, że to może jakieś zapalenie, ale po badaniu wykluczają. I nadal nie mam odpowiedzi czemu tak jest. Ale swoją drogą przy prawdziwej owulacji chyba nie boli przez 4 dni pod rząd? Czy boli?
__________________
Mój wątek ciuszkowy
wymiana
lilii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 16:26   #345
Bojra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 365
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Bojra ale wzięłaś jak sobie przypomniałaś prawda? po jakim czasie? no i też ważne - który to był tydzień? Moim zdaniem no panic, bo przecież stosujecie dodatkowo gumkę
3 tydzień, 17 tabletka, wzięta niestety po ok. 13 godzinach.
Pocieszam się że gumka była cała, no i że przy łączeniu opakowań ulotka mówi że funkcje anty są zachowane
Bojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 11:17   #346
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

My daliśmy sobie wczoraj poszaleć

Ale tak sobie myślę, skoro nie ma owulacji to dlaczego (biorąc tabletki) dr robiła mi usg dopochwowe i powiedziała "nooo jakie piękne ma pani jajeczko" ...
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 17:56   #347
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

klaudens może w sensie "jaki piękny jajniczek"? trzeba było zapytać o co chodzi...
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 18:03   #348
zielinek34
Raczkowanie
 
Avatar zielinek34
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 122
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Witam,
Biorę tabletki Sylvie 20 już ponad rok i zadna wpadka nam się nie przydarzyła . Dołączam do klubu antyschizowych
zielinek34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 21:37   #349
Zizy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Dobry wieczór
Mam pytanie, na które znam już w sumie odpowiedź, ale wolałabym ja widzieć przeczytac, następnie jeszcze RAZ przeczytać i tak powtórzyć sobie to z 50 razy, by być pewna na 100% - we środe kończę pierwsze opakowanie tabletek, dostanę okres (mam nadzieję!) i 17go, we czwartek zacznę drugie opakowanie, moje pytanie jest takie: czy już od wzięcia pierwszej tabletki we czwartek, pomimo tego, że to nie będzie pierwszy dzień okresu jestem już automatycznie chroniona? Bardzo liczę na odpowiedź, mam nadzieję, że dzięki niej unikne prawdziwych shizów ciązowych :P Pozdrawiam
Zizy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 21:40   #350
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Zizy Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Mam pytanie, na które znam już w sumie odpowiedź, ale wolałabym ja widzieć przeczytac, następnie jeszcze RAZ przeczytać i tak powtórzyć sobie to z 50 razy, by być pewna na 100% - we środe kończę pierwsze opakowanie tabletek, dostanę okres (mam nadzieję!) i 17go, we czwartek zacznę drugie opakowanie, moje pytanie jest takie: czy już od wzięcia pierwszej tabletki we czwartek, pomimo tego, że to nie będzie pierwszy dzień okresu jestem już automatycznie chroniona? Bardzo liczę na odpowiedź, mam nadzieję, że dzięki niej unikne prawdziwych shizów ciązowych :P Pozdrawiam

podczas brania tabletek kobieta nie ma okresu tylko krwawienie z odstawienia. i jesli bierzesz regularnie jestes zabezpieczona caly czas (podczas opakowania, podczas przerw, podczas krwawienia).
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 21:57   #351
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

nie, nie na pewno jajeczko
bo zmieniałam ginekolog, chciała sprawdzić jak to wygląda u mnie po laparoskopii, patrzy "pani ma jajnik" to jej tłumaczę, że obyło sie bez usuwania, a potem" ooo jakie ładnie jajeczko"
teraz to sie zeschizowałam
chociaż ona wiedziała ze biorę anty no i dalej mi przepisuje wiec jak to jest niewiem
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 07:17   #352
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

klaudens, ale TO jajeczko jest tylko komóreczką i nie powinno go być widać na USG także nie wiem, jakie Ty tam jeszcze możesz mieć jajeczko, ale na pewno nie chodzi o gotową do zapłodnienia komórkę no stres
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 14:46   #353
kicikota
Raczkowanie
 
Avatar kicikota
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Z nad morza :)
Wiadomości: 296
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

hej dziewczyny !!!! nie zaglądałam tutaj od lat, mam nadzieję ,że na tym temacie ktoś jeszcze siedzi , bo właśnie mam.... SCHIZE ! aaaaaaa
Zaczęłam brać swoje pierwsze tabsy, wzięłam cały blister, zaczęłam 1 dnia miesiączki, brałam je codziennie o 22 , żadnej nie pominęłam, żadnych wymiotów, biegunki, leków, nawet alkoholu nie piłam [ panikara za mnie] W piątek 4 marca wzięłam ostatnią , a dzisiaj poniedziałek a ja nie mam krwawienia poratujcie mnie bo już schizuje...

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

powiedzcie coś...
kicikota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 14:58   #354
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

kicikota mam to samo jestem po pierwszym opakowaniu Novynette w piątek wzięłam ostatnią i nadal nie mam krwawienia. Kochałam się w czasie brania tabletek no i w czasie przerwy od piatku też dości intensywnie i teraz to już mam schizo czytam, że ochorna jest ale się boję. Dzisiaj 3 dzień przerwy i nic nie wskazuje na to, że dostane krwawienia a miesiąc temu jak zaczełam brac tabletki pierwszego dnia okresu to dwa dni później już go nie miałam-zatrzymał się
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 15:02   #355
kicikota
Raczkowanie
 
Avatar kicikota
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Z nad morza :)
Wiadomości: 296
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

no to jesteśmy w tej samej sytuacji ja się kochałam w sobote... też dość intensywnie
Ale ciągle sobie wmawiam ,że nie ma możliwości , skoro tak dokładnie brałam tabsy i w ogóle Musimy być spokojne... a to ,że zatrzymał Ci się okres , to często się zdarza, gdy zaczyna się antykoncepcje hormonalną
kicikota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 15:04   #356
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

No u mnie to może być też spowodowanę dość ostrą imprezą przez weekend do tego mam teraz dużo stresów dzisiaj doszły kolejne a wczoraj mój chłopak zapytał się co z moim okresem i jeszcze bardziej mnie poschizował :/ będę czekać zwłaszcza, że jak brałam dwa lata temu Novynette krwawienie przychodziło dość późno, z tego co pamiętam ale wtedy nie współżyłam tak regularnie (i w czasie tej przerwy 7-dniowej) jak teraz.
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 15:08   #357
kicikota
Raczkowanie
 
Avatar kicikota
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Z nad morza :)
Wiadomości: 296
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Ja właśnie boję się ,żeby mój się nie zapytał o "okres", bo na razie nie chcę go denerwować , bo pewnie niepotrzebnie panikuje , a on by się tylko zestresował
A jak wcześniej miałaś te krwawienia z odstawienia to miałaś przed tym jakieś objawy? bo mnie pobolewają jajniki, ale to nie jest normalny okres więc nie wiem, czy też są takie objawy... ehhhh
kicikota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 15:10   #358
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

bolą mnie piersi. Bolały mnie na początku opakowania (urosły ) a tak poza tym to kompletnie nic się nie dzieje.. Brzuch mnie nie boli jajniki też nie już nawet je obmacałam że może chociaż troche coś boli i coś tam się dzieje ale nic - zadnych objawów, żadnego plamienia, śluzu nic. czekamy razem
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 15:15   #359
kicikota
Raczkowanie
 
Avatar kicikota
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Z nad morza :)
Wiadomości: 296
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

mnie też bolą piersi strasznie i też urosły a tak poza tym to mam ZGAGE ! i to mnie jeszcze bardziej schizuje, ale miałam przez cały czas brania tabletek więc myślę, że w moim przypadku to skutek uboczny.
A jakie tabletki bierzesz? Ja Cilest.
kicikota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 16:10   #360
sisuni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny ;*
Proszę uspokujcie mnie trochę albo raczej wygońcie po test do apteki...
Od pół roku biore tabletki i do tej pory bardzo tego pilnowałam, brałam regularnie. Jednak w tym miesiącu byłam bardzo zaganiana i różnie bywało z tym przyjmowaniem na czas... Ogólnie wyglądało to tak, że tabletkę powinnam brać o 17 a brałam tak między 15 a 20. Nigdy nie było większej obsuwy, myślałam, że wszystko będzie ok. A tu o. Krwawienie zawsze było drugiego dnia przerwy, teraz jest już czwarty dzień a krwawinia jak nie było tak nie ma... Nie wiem już co myśleć... zaczynam co raz bardziej schizować...
Czy przez takie opóźnienia ochrona była mniejsza i mogło dojść do zapłodnienia czy może tylko wszystko się rozregulowało trochę przez takie różne pory przyjmowania? Nie wiem już co myśleć...
sisuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.