Fat Loss Jimpness Beauty/ Slimming Beauty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-16, 20:24   #1
agresk7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 62

Fat Loss Jimpness Beauty/ Slimming Beauty


Hej. Stosowała któras z Was ten specyfik?
http://allegro.pl/znasz-zelixa-merid...461548848.html

Podobno m.in :przyspiesza przemiane materii, zmniejsza apety na słodycze ...
agresk7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 14:05   #2
Millerna
Raczkowanie
 
Avatar Millerna
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 41
Dot.: Fat Loss Jimpness Beauty/ Slimming Beauty

Być może oryginalne kapsułki FatLoss działają, ale mam wątpliwości co do tych sprzedawanych an allegro. Hmm sama pokusiłam się, żeby sobie takie zakupić... Na jednej z tych aukcji właśnie jak ta podana w Twoim linku. W tytule - ,,Znasz zelixa, merida..." Muszę powiedzieć, że nie mam pewności czy sprzedawane tam preparaty są oryginalne. Ponieważ wystarczy wpisać w google Fat Loss i mamy mnóstwo zdjęć tego oto preparatu. I kapsułki nie wyglądają tak jak te sprzedawane na allegro. Poza tym pani na allegro sprzedaje je w plastikowych pojemniczkach, a nie w oryginalnych blistrach. Kapsułki które otrzymałam miały kolor brązowy i pachniały... Uwaga! przyprawą maggi. A kapsułki które można zobaczyć w internecie mają kolor niebiesko- zielony. Mało tego! Przy zakupie pytałam panią jaki kolor mają kapsułki. Nawet wysłałam jej zdjęcie z internetu i powiedziała ze to dokładnie te tabletki. Niestety otrzymałam co innego. Kiedy zażądałam zwrotu pieniędzy oznajmiła ze otwartego opakowania przyjąć nie może...

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

I tak.. Mam ten preparat w domu ale boję się go zażywać

MOJE ZDANIE JEST TAKIE. JEŚLI JUŻ KUPOWAĆ TO W ORYGINALNYCH BLISTRACH!!! NIE W PLASTIKOWYCH POJEMNICZKACH NA KTÓRE WYSTARCZY NAKLEIĆ ETYKIETĘ I WSYPAĆ BYLE COO

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

preparat kupiłam własnie u tej pani... wg mnie OSZUSTKA!!!!
Millerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 15:29   #3
uzytkownik_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fat Loss Jimpness Beauty/ Slimming Beauty

Cytat:
Napisane przez Millerna Pokaż wiadomość
Być może oryginalne kapsułki FatLoss działają, ale mam wątpliwości co do tych sprzedawanych an allegro. Hmm sama pokusiłam się, żeby sobie takie zakupić... Na jednej z tych aukcji właśnie jak ta podana w Twoim linku. W tytule - ,,Znasz zelixa, merida..." Muszę powiedzieć, że nie mam pewności czy sprzedawane tam preparaty są oryginalne. Ponieważ wystarczy wpisać w google Fat Loss i mamy mnóstwo zdjęć tego oto preparatu. I kapsułki nie wyglądają tak jak te sprzedawane na allegro. Poza tym pani na allegro sprzedaje je w plastikowych pojemniczkach, a nie w oryginalnych blistrach. Kapsułki które otrzymałam miały kolor brązowy i pachniały... Uwaga! przyprawą maggi. A kapsułki które można zobaczyć w internecie mają kolor niebiesko- zielony. Mało tego! Przy zakupie pytałam panią jaki kolor mają kapsułki. Nawet wysłałam jej zdjęcie z internetu i powiedziała ze to dokładnie te tabletki. Niestety otrzymałam co innego. Kiedy zażądałam zwrotu pieniędzy oznajmiła ze otwartego opakowania przyjąć nie może...

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

I tak.. Mam ten preparat w domu ale boję się go zażywać

MOJE ZDANIE JEST TAKIE. JEŚLI JUŻ KUPOWAĆ TO W ORYGINALNYCH BLISTRACH!!! NIE W PLASTIKOWYCH POJEMNICZKACH NA KTÓRE WYSTARCZY NAKLEIĆ ETYKIETĘ I WSYPAĆ BYLE COO

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

preparat kupiłam własnie u tej pani... wg mnie OSZUSTKA!!!!
Na opakowanie nie wystarczy nakleić byle co, GIS tego nie dopuści do obrotu. Ten specyfik jest także w sklepach a dlaczego nie ma tego w blistrach?
Dlatego, ze ktoś nie legalnie sprowadza i tak naprawdę nie ma pewności co jest w środku, sanepid nie badał i nadzór farmaceutyczny także.
uzytkownik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 15:56   #4
agresk7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 62
Dot.: Fat Loss Jimpness Beauty/ Slimming Beauty

Cytat:
Napisane przez uzytkownik_ Pokaż wiadomość
Na opakowanie nie wystarczy nakleić byle co, GIS tego nie dopuści do obrotu. Ten specyfik jest także w sklepach a dlaczego nie ma tego w blistrach?
Dlatego, ze ktoś nie legalnie sprowadza i tak naprawdę nie ma pewności co jest w środku, sanepid nie badał i nadzór farmaceutyczny także.
Witamy znowu Panią Taylor pod pseudonimem uzytkownik_ :p. A ja mam do Pani pytanie, w jakim sklepie widziała Pani preparat Fat Loss, niezalzeżnie, czy w białym, plastikowym, oszukanym pudełku czy w blistrach? Bo ja NIGDZIE, tylko na allegro... Także, proszę niech Pani przestanie pisać bajki, bo i tak nikt nie wierzy,że produkt który Pani sprzedaje na allu jest orginalny.
agresk7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 08:32   #5
Millerna
Raczkowanie
 
Avatar Millerna
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 41
Dot.: Fat Loss Jimpness Beauty/ Slimming Beauty

Witamy serdecznie :/ jak miło że dołączyła pani do naszej dyskusji... Mam nadzieję, ze bedziemy porozumiewac sie poprawnym polskim ( pani taylor wie o co chodzi)
Własnie, że mozna nakleic etykietę. Ja nie widzę problemu :/ sprzedaje pani jakiś syf i tyleee w temacie

Ale ludzie są głupii ja zresztą też. Ale pani taylor to oszustka :/ juz nie wiem co gorsze... ona przynajmniej na tym zarabia/. a no i nadal czekamy na informacje gdzie widzialam pani te listy przewozowe ze niby to cos w pudełku to fat loss???


link do naszej drugiej rozmowy na ten temat aby nikomu nic nie umknęło
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508343

Edytowane przez Millerna
Czas edycji: 2011-03-27 o 18:55
Millerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.