Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-10, 12:18   #61
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez justynka2o Pokaż wiadomość
dziewczyny a moze do tych do których nie doszły to wina poczty?? tak sie własnie zastanawiam bo kupiłam na alegro od 3 roznych osób z 3 innych miast i do tej pory nic mi nie doszło a wpłaciłam pieniadze 27 lutego, osoby te twierdza ze wysłały i nawet mam numer paczki ale z drugiej strony to niemozliwe zeby poczta akurat zgupiła moje wszystkie 3 paczki? czekam jeszcze pare dni i pojde na poczte zapytac , podam im numery paczki i powinni mi to sprawdzic, maja chyba taka mozliwosc bo teraz nieweim juz sama?
Wpłaciłaś pieniądze czy przelałaś? Bo to zasadnicza różnica. W przypadku Agusi nie wiadomo zresztą, kogo winić: Pocztę Polską , Inpost czy może świętego Antoniego, patrona rzeczy zaginionych...
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 12:42   #62
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez aga21087 Pokaż wiadomość
pojawie sie bo zgodnie z umowionym terminem do piatku czekalam na wiadomosci kto niedostał opaski


wszystkie wyslalam 2 osoba zwrot pieniazkow ale to nawet takie co ich na liscie niema i nie zabieraja glosu na forum



dzis ide do wizazanki z Rumi by potwierdzila ze zostaly opaski wyslane do Champs oshinek justyny dt pokaze im potwierdzenia ktore tu pisza ze nie otrzymaly a ja juz 2 raz im wyslalam
pozatym okaze jej tak jak chcecie akta zgonu synka urodzenia dzieci pobytu w szpitalu itd. i poprosze by sama potwierdzila bo niemoge juz tego sluchac jaktos mi zarzuca ze wymyslilam smierc dziecka ich narodziny problemy przy porodzie itd...................

do tych dziewczyn co nie otrzymaly opaski wysle potwierdzenie nadania z numerem listu poleconego na meila wiec go poprosze zwlaszcza od Oshinek Champs i justyna Dt bo mam zamiara zakonczyc juz ta sprawe z opaskami a caly czas cos jest nie tak
Nie rozumiem To Ty masz udowodnić i potwierdzić że opaski zostałe wysłane-a nie koleżanka z Rumii.Koleżanka nie zajmowała się tą sprawą!I nie powinna mieć z nią nic wspólnego.Może tylko miec z tego powodu kłopoty,bo jak widać nie da się z Tobą pozałatwiać spraw "normalnie".Ty udowodnij.Na miejscu koleżanki zupełnie bym się nie podejmowała tłumaczenia dziewczynom Twojej sytuacji.Co Ty znowy "kręcisz"?
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 12:54   #63
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Aga, to może idź też od razu do lekarza, niech potwierdzi, że z twoją głową wszystko OK, bo inaczej nie uwierzę...
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 14:29   #64
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez VioletJewel Pokaż wiadomość
Aga, to może idź też od razu do lekarza, niech potwierdzi, że z twoją głową wszystko OK, bo inaczej nie uwierzę...
lepiej powstrzymac się od tego typu uwag, są zbędne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 14:35   #65
tilmitt
Raczkowanie
 
Avatar tilmitt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

proszę mnie skreślić z listy osób, które opaski nie dostały - wczoraj rano listonosz przyniósł kopertę - nie bąbelkową, ale list był polecony.
tilmitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 15:04   #66
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Dziś dostałam opaskę. Zwykła koperta PP.

Nie rozumiem Agnieszko o czym tu piszesz, powiedziałaś dziś, że prześlesz mi o 13-14 potwierdzenia, zaświadczenie pobytu w szpitalu, akt zgonu Twojego rzekomego dziecka i ta koleżanka z Rumii(bóg wie kim ona jest)ma niby poświadczyć autentyczność dokumentów na wypadek gdyby ktoś zarzucał ci ich sfałszowanie - to Twoje słowa. Prosiłaś żebym poświadczyła tu na forum że widziałam te dokumenty.


Nic do mnie nie dotarło. Niczego nie poświadczam. Jak zwykle zresztą Twoje słowa okazały się puste.
I nie pisz że wysyłasz mi opaskę po raz 2- bo nigdy wcześniej jej nie wysłałaś, nie rób z siebie cierpiętnicy.
Gdybyś miała choć odrobinę honoru przeprosiłabyś wszystkie dziewczyny za swoją nieodpowiedzialność i bezmyślność.

I nie mów że ci ta sprawa bokiem wychodzi i że nikomu bardziej nie zależy na tym, aby ją zakończyć bo twoje czyny świadczą zupełnie co innego.

Mam tylko nadzieję, że dobrze się czujesz z tym, że kiedyś byłaś lubianą, poważaną Wizażanką, a teraz dla większości z nas jesteś po prostu nikim...
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 15:31   #67
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Dziś dostałam opaskę. Zwykła koperta PP.

Nie rozumiem Agnieszko o czym tu piszesz, powiedziałaś dziś, że prześlesz mi o 13-14 potwierdzenia, zaświadczenie pobytu w szpitalu, akt zgonu Twojego rzekomego dziecka i ta koleżanka z Rumii(bóg wie kim ona jest)ma niby poświadczyć autentyczność dokumentów na wypadek gdyby ktoś zarzucał ci ich sfałszowanie - to Twoje słowa. Prosiłaś żebym poświadczyła tu na forum że widziałam te dokumenty.


Nic do mnie nie dotarło. Niczego nie poświadczam. Jak zwykle zresztą Twoje słowa okazały się puste.
I nie pisz że wysyłasz mi opaskę po raz 2- bo nigdy wcześniej jej nie wysłałaś, nie rób z siebie cierpiętnicy.
Gdybyś miała choć odrobinę honoru przeprosiłabyś wszystkie dziewczyny za swoją nieodpowiedzialność i bezmyślność.

I nie mów że ci ta sprawa bokiem wychodzi i że nikomu bardziej nie zależy na tym, aby ją zakończyć bo twoje czyny świadczą zupełnie co innego.

Mam tylko nadzieję, że dobrze się czujesz z tym, że kiedyś byłaś lubianą, poważaną Wizażanką, a teraz dla większości z nas jesteś po prostu nikim...
Taa... zgadzam się.

A tego potwierdzenia nadania, które do mnie "wysłałaś" gdzieś w okolicach 14:00-15:00 nadal nie ma. Mimo, że napisałam do Ciebie KOLEJNE pw, Agnieszko. Myślę, że naważyłaś sobie ogromnego piwa. Czuję, że będziesz miała spore kłopoty (i nie mówię tu tylko o tym, że wszystkie najchętniej obrzuciłybyśmy Cię... jajkami ). Czy dostanę w końcu swoją własność (pieniądze lub bransoletka)?

Btw, to kto jeszcze nie dostał?

1. justyna_dt
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-10, 15:50   #68
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez VioletJewel Pokaż wiadomość
Aga, to może idź też od razu do lekarza, niech potwierdzi, że z twoją głową wszystko OK, bo inaczej nie uwierzę...
zgadzam sie z agabil, ze ta uwaga nie była na poziomie..
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 17:04   #69
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Biczuj mocniej Spray.
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 17:31   #70
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez VioletJewel Pokaż wiadomość
Biczuj mocniej Spray.
proszę bardzo


Aga pokaż komuś te dowody nadania i zakończmy wreszcie tę szopkę, bo już rzeczywiście dziewczynom nerwy puszczają, a po co to komu.. Wklej tu skan i wszystkie się zamkniemy, a może i przeprosiny jakieś polecą
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 18:16   #71
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez VioletJewel Pokaż wiadomość
Mnie też proszę wykreślić z listy. /iach/
Cytat:
Napisane przez ila87 Pokaż wiadomość
ja też już dostałam
Cytat:
Napisane przez Mona Lisa Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam opaskę, w kopercie zwykłej, z datą wysłania 5 marca.
Za wysyłkę dziękuję, zwłokę traktuję jak nieoprocentowaną pożyczkę i zapominam o temacie. Pozdrawiam.
Cytat:
Napisane przez AnnaMaria0407 Pokaż wiadomość
Otrzymałam awizo z Inpostu, po sprawdzeniu tel. okazało się, że to od Agi ale radość trwała krótko... żeby odebrać opaskę /ciach/
Cytat:
Napisane przez emilqa Pokaż wiadomość
ja rowniez dostalam inpostem,i musialam sobie taka wycieczke zafundowac zeby ja odebrac z drugiego konca warszawy..no coz..
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Do mnie też coś przyszło /ciach/
Cytat:
Napisane przez tilmitt Pokaż wiadomość
proszę mnie skreślić z listy osób, które opaski nie dostały - wczoraj rano listonosz przyniósł kopertę - nie bąbelkową, ale list był polecony.
Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Dziś dostałam opaskę. Zwykła koperta PP.
/ciach/
Lista z osobami, które nie otrzymały opasek edytowana (post 3)
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-10, 18:20   #72
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Ale kręcioła ta Aga. Wysiadam, bo nienadąrzam za jej krętactwami.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 20:57   #73
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez VioletJewel Pokaż wiadomość
Wpłaciłaś pieniądze czy przelałaś? Bo to zasadnicza różnica. W przypadku Agusi nie wiadomo zresztą, kogo winić: Pocztę Polską , Inpost czy może świętego Antoniego, patrona rzeczy zaginionych...
-przelałam rano były juz na koncie
__________________
ciuszki kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=151717
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 22:47   #74
emilqa
Raczkowanie
 
Avatar emilqa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 97
GG do emilqa
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

pozatym okaze jej tak jak chcecie akta zgonu synka urodzenia dzieci pobytu w szpitalu itd. i poprosze by sama potwierdzila bo niemoge juz tego sluchac jaktos mi zarzuca ze wymyslilam smierc dziecka ich narodziny problemy przy porodzie itd...................

do tych dziewczyn co nie otrzymaly opaski wysle potwierdzenie nadania z numerem listu poleconego na meila wiec go poprosze zwlaszcza od Oshinek Champs i justyna Dt bo mam zamiara zakonczyc juz ta sprawe z opaskami a caly czas cos jest nie tak[/QUOTE]


dziwie sie ze tak na luzaku aga sobie pisze o akcie zgonu swojego dziecka przeplatajac to informacjami o opaskach,ech...pogmatwane to jak diabli az mnie glowa boli,ale to juz nie jedna z nas tu na forum to napisala,trzymam kciuki zeby reszta Wizazanek otrzymala te niefortunne opaski
emilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 11:20   #75
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Spray, uch Ty dioble... Przez tydzień siedzieć nie będę mogła

Cytat:
Napisane przez justynka2o Pokaż wiadomość
-przelałam rano były juz na koncie
Mam spore doświadczenie na allegro, niejedno już widziałam, więc radziła bym Ci zaczekać jeszcze kilka dni. Czasem bywa tak, że poczta rzeczywiście zwalnia, a nikt nie wie, z jakich przyczyn. Potem możesz się do nich przejść i popytać, choć akurat w przypadku niedoręczenia paczek listonosze zawsze zostawiają awiza.

Przyczyna "lekkiego" spóźnienia wizażowych opasek leży zupełnie gdzie indziej, niektóre dziewczyny (w tym ja) czekały na ich wysyłkę i pięć miesięcy od daty przelewu... Najbardziej denerwujące, czy wręcz przerażające w tej sprawie są niespójne i momentami wysoce nieetyczne "zeznania" Agnieszki, dotyczące powodów tak długiego zwlekania z wysyłką. Wiele z nas jej współczuło, pocieszało ją i przejmowało się jej losem... Nie ma co się zatem dziwić ogólnemu, słusznemu oburzeniu. Dobrze, że dziewczyna się w końcu opamiętała i rozsyła opaski osobom, które do dziś ich nie otrzymały - ale śmiem twierdzić, że nie miała na to wpływu jej szczera chęć zrealizowania powierzonego zadania, ale ewentualność skierowania sprawy na policję.
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 11:45   #76
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Ja nadal nie mam opaski
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 12:27   #77
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
Ja nadal nie mam opaski
Oj, nie tylko Ty ale idąc za Twoim opisem to sobie wmawiam, że jej nie dostanę w ogóle - a nuż za kilka tygodni się miło rozczaruję

A tak poważnie: dostałam od Agi maila ze zdjęciem z książki nadania mojej przesyłki. Więc nadanie jest (?)... gorzej z przesyłką :/
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 12:51   #78
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Co do opasek to na chwilę obecną nie mogę się wypowiedzieć czy są czy ich nie ma.Chwilowo mnie nie będzie pod tym adresem na który zostały wysłane.Jestem jednak umówiona z zaufaną sobą,że jeśli tylko przyjdą to natychmiast da mi znać. Wtedy niezwłocznie Was o tym powiadomię
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 14:04   #79
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Ja napisałam do Agi kolejne PW,ale oczywiście bez odzewu.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-12, 16:00   #80
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Mam wrazenie, ze w swoim ostatnim poscie Agnieszka chce wzbudzic w nas poczucie winy Oto niedobre Wizażanki, zamiast uszanować tragedie, o nic nie pytac, cicho siedziec, wspolczuc maja czelnosc prosic o potwierdzenie jej słow. Ja rowniez nie wierze juz w nic, co nt. swojego zycia prywatnego napisala Aga. Nie wiem o co chodzi z potwierdzaniem słow czy dokumentow przez jakas sasiadke z Rumii. Gdzies mam takie "dowody" bo zadnej gwarancji to nie daje.

Swoja opaske dostalam i sadzilam, ze Agnieszka zaczyna wywiazywac sie ostatecznie ze swoich zobowiazan wobec nas- okazuje sie ze nadal ma nas gleboko. Jakos nie moge przekonac się, by zalozyc te bransoletke.
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 16:15   #81
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Ja nadal nie dostałam, już nie wierzę że dostane opaskę.
Chcę dostać listem poleconym w kopercie poprzedni dowód nadania oraz zrzeczenie się roszczeń do reklamacji i przekazanie możliwości reklamacji zaginionej przesyłki przez nadawcę na adresata. Napisz odręcznie takie orzeczenie że przekazujesz możliwość reklamacji mnie, że sama nie będziesz składać reklamacji i że ja mam tylko do tego prawo i że ja będę starać się o odszkodowanie, jak tylko to otrzymam przeleję na Twoje konto Ago zwrot za koszt znaczka tej przesyłki, bo zamierzam sama reklamować zaginioną przesyłkę.
Tę wypowiedz skopiuję również do PW do Ciebie, ale wiem ze nie odpiszesz tak jak i na poprzednie.
Pytałam już kilka razy z pytaniem czy moja przesyłka zaginęła, nie została nadana, czy może masz zwrot, do tej pory się nie dowiedziałam.
Proszę więc o przesłanie mi w liście poleconym (za który zwrócę Ci pieniądze)
- dowodu nadania poprzedniej zaginionej przesyłki
- oraz pisemne zrzeczenie się możliwości reklamacji przez Ciebie, oraz przekazanie tej możliwości na adresata przesyłki czyt. na mnie

bo zamierzam sama złożyć reklamację
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 18:10   #82
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Ja dostałam dziś awizo - ale nie mam siły go odebrać - zrobię to jutro i jeśli nie jest to opaska- Agnieszko uprzedzę Cię telefonicznie i poproszę o przesłanie dowodów nadania.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 18:28   #83
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

nareszcie doststalam OPASKE!!! - dzieki aga

ale w zwyklej kopercie nie bobelkowej tak jak bylo pisane.
__________________
moje skarby

Edytowane przez adatka
Czas edycji: 2007-03-12 o 19:07
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 20:05   #84
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Ja dzisiaj dostałam odpowiedź od Agnieszki na swoje PW i teraz czekam na opaskę.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 20:40   #85
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Agnieszka poprosiła mnie o potwierdzenie wszystkich informacji, jakie przesłała mi na maila. Napisała, że chce mieć w końcu spokój i chce zakończyć sprawę opasek.

Wczoraj dostałam od niej zeskanowane dokumenty:

*akt urodzenia córki Wiktorii(04.12.06)
*akt zgonu syna Błażeja
*zaświadczenie o pobycie Agnieszki w szpitalu okresie 04.12.06-19.12.06

Agnieszka nie życzy sobie, abym udostępniała te skany komukolwiek, więc uszanuję to.

Widziałam te dokumenty, przez te wszystkie zawiłości i krętactwa, nawet pomyślałam przez chwilę, że może są fałszywe, ale po dłużej chwili stwierdziłam, że to byłoby naprawdę chore i raczej niemożliwe.

Inna kwestia to fakt, że Agnieszka podjęła się takiego zadania w takim stanie - moim zdaniem to nie bohaterstwo, ale czysta bezmyślność.
Agnieszko nie powinnaś w ogóle zabierać się za tą sprawę, nie dość że my wszystkie się denerwowałyśmy przez ten cały czas to jeszcze narobiłaś sobie problemów - zupełnie niepotrzebnie.

PS. Dalej jestem delikatnie mówiąc zszokowana i tak naprawdę nie wiem co myśleć o tej całej historii.
Mam tysiąc pytań, ale nie wiem czy nie lepiej będzie już pozostawić je bez odpowiedzi
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 08:13   #86
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

No cóz, odezwę się jako jeden z głownych podejrzliwców...

Nie miesci mi sie w głowie, że osoba w zagrozonej ciąży podejmuje się takiego zadania. Nie miesci mi się w głowie, ze nikt np z rodziny jej nie powstrzymał przed tym. Duzo w życiu widziałam, ale coś takiego pierwszy raz.

I tak, jestem wredna. Jestem nieczuła i co tam jeszcze chcecie.
A na drugie mam niewierny tomasz.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 08:31   #87
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

pomijam już fakt, że faktycznie być może Agnieszka była w ciąży itp. i pomijam to jak w takim stanie można podjąć się takiej akcji (nie piszę już, że podjęlo się tego będąc w ciąży, ale jeszcze w dodatku w zagrożonej), ale i tak nie podoba mi się to, że kilkakrotnie nas oszukiwała pisząc, że opaski już są zamówione (post z 19 grudnia 2006: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...ostcount=1397), a tu, dzięki interwnecji sylwii.gda, okazało się, że opaski zostały w firmie zamówione dopiero 17 stycznia
poza tym nadal dla mnie jest niespójne to, że Agnieszka napisała 19.12, że 18.12 zamówiła opaski, wg tego co pisze Oschinek do 19.12 miała być w szpitalu, także jak je zamówiła? telefonicznie?
nie wiem i chyba nigdy się nie dowiemy, czemu w grudniu Agnieszka napisała, że opaski są zamówione, a tu się okazało, że to nieprawda, że zostały dopiero zamówione 17.01.2007 r. , a jeszcze w jednym z postów ze stycznia Agnieszka napisała,że do 15-20 stycznia ma je dostać...
No nic, i tak chyba nic nie więcej się nie dowiemy
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 08:48   #88
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Luba zgadzam się. Bezmyślność - tylko to przychodzi mi do głowy.
Jestem zła że w ogóle brałam udział w tej całej akcji


Agnieszko dziewczyny wciąż czekają na opaski. Naprawdę pora zakończyć tą całą sprawę.
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 08:57   #89
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Luba zgadzam się. Bezmyślność - tylko to przychodzi mi do głowy.
Nie sposób się nie zgodzić...
Cytat:
Jestem zła że w ogóle brałam udział w tej całej akcji
Ja też, szczególnie że mimo dosyłki i tak nie będę miała swoich opasek.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 09:41   #90
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Silikonowe opaski z logo wizaż.pl - ciąg dalszy

Dziewczyny, ja was proszę, nie dajcie się robić w balona! Czy nie zastanowiło was ani przez chwilę, że Agnieszka rozpisywała się szeroko o operacjach i kłótniach z Tż-cikiem, ale o narodzinach własych dzieci wspomniała dość lakonicznie, nie w swoim wątku i tak jakby mimochodem? Czy to nie zastanawiające? Wciskać kity może każdy, ale psychologiczne prawdopodobieństwo swoich wypowiedzi już nie wszyscy uwzględniają.
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.