Kwietniówki 2019 - cz.4 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-10, 13:25   #4351
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
W sobotę byliśmy na warsztatach z chustonoszenia. Myślę, że były wystarczające na nasze potrzeby, tylko musimy w domu poćwiczyć a ciężko jak tak gorąco jest. Chciałam teraz z rana ale pralam wczoraj chusta wieczorem i jeszcze wilgotna jest

Wczoraj w sumie dzień w domu, tż wieczorem wziął młodego na spacer, ale teraz wieczorami jest koszmar z komarami, w dzień mega upały, więc chyba zostaje poranek na spacer, stąd wstałam dziś z ranca i czekam na kolejne karmienie i ruszamy.
Wkurza mnie kp coraz bardziej mega nieprzewidywalne, kiedy i ile chce jeść, karmien dużo wychodzi w ciągu doby, w nocy dużo wstawania, w dzień dość ograniczające jeśli niekoniecznie ma się ochotę publicznie karmić. Chciałabym pół roku karmić dla niego, ale ciężkie to dla mnie tak powiedzmy organizacyjnie :/
Dziewczyny kpi ile razy na dobę karmicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie nie liczyłam ale u nas różnie, dziś w nocy 2 pobudki, wstał o 10, godzinkę się pobawilismy i wstał niedawno. Teraz je i znowu widzę że spiacy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 13:54   #4352
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
U nas 7x dziennie po ok 120ml
Mamy mniej więcej stałe godziny karmienia i bardzo mi to odpowiada, bo mogę się pod to zorganizować i nie ma podjadania pomiędzy. Jak mała jest najedzona to od razu spokojna, można wyjść na spacer czy wpakowac ja do samochodu i jest super grzeczna. Karmimy tak około 4, 8, 11, 14, 17, 19 i 21 jeśli coś zostawi, to najczęściej kończy przy następnym karmieniu, no chyba że za długo już mleko stoi.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A odciagasz tez 7 razy na dobę czy da radę rzadziej a po więcej? Wow i 7 h nocnej przerwy
Skąd u was się wzięło kpi bo jakoś nie kojarzę czy poprostu ty tak chciałaś czy jakoś inaczej to wyszło? Nie zdarza Ci się wogole przystawiac do cyca?
Ja mojemu jeszcze pewnie dam chwilę do ogarnięcia się, ale pewnie i tak już będę trochę częściej odciągnąć. Narazie butla była raptem kilka razy, a tż sam się dopomina żebym więcej odciagala i dzięki temu miała więcej czasu dla siebie, więc skoro tak nalega..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 14:21   #4353
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
A odciagasz tez 7 razy na dobę czy da radę rzadziej a po więcej? Wow i 7 h nocnej przerwy
Skąd u was się wzięło kpi bo jakoś nie kojarzę czy poprostu ty tak chciałaś czy jakoś inaczej to wyszło? Nie zdarza Ci się wogole przystawiac do cyca?
Ja mojemu jeszcze pewnie dam chwilę do ogarnięcia się, ale pewnie i tak już będę trochę częściej odciągnąć. Narazie butla była raptem kilka razy, a tż sam się dopomina żebym więcej odciagala i dzięki temu miała więcej czasu dla siebie, więc skoro tak nalega..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ładnie już zaczęła nocki przesypiac

U nas kpi, bo mała nie umiała efektywnie ssać. Nie przybierala za dużo i po wielu próbach, spotkaniem z cdl już miałam dosyć tych nerwów przy karmieniu i przeszłam całkiem na kpi.
Ostatnio już jakoś długo jej nie przystawialam. Może jeszcze spróbuję przystawie tylko dla pobudzenia laktacji (jak się zrobi chłodniej ), ale tak to już nie będę próbować wracać do KP, bo mi teraz nawet wygodnie. Mamy swój harmonogram dnia, wiem kiedy ja trzeba karmić, jest spokojna, nie wisi na mnie. Najważniejsze to chyba to, że mogę wyjść z domu na te kilka godzin. Latam do mamy do szpitala często jak tz wróci z pracy, więc zostawiam mu po prostu butle.

Poki co odciagam 8x na dobe. podwójnym laktatorem jedna sesja zajmuje tylko 15 min, więc da się przeżyć. Malutka już się robi odkladalna, więc jakoś to wszystko już ładnie można zgrać. Mam zamiar zejść z ilości sesji wkrotce, ale boję się, że wtedy spadnie ilość mleka, a póki co udaje mi się jeszcze codziennie zamrozić tak ze 200-300ml mleka na gorsze czasy, więc pompuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 15:39   #4354
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Tez widuje takie wyzakrywane wozki, do tego dziecko z czapka na glowie zawiazana tak, ze malo sie nie udusi i przykryte kocem... Ja malo asertywna jestem i raczej nie umiem zwrocic uwagi.No to Leo tez zjada tak miedzy 700-800 ml dobowo.

Ja robilam tak na poczatku, ze mam butle 120. Zjadal z tego roznie, 80-100 ml i potem niby nie chcial ale bralam go do odbicia, odbilo mu sie, polezal na mnie 2 minutki i znow podawalam butle. Dojadal cala reszte. Probowalas w ten sposob?

Moze powietrze mu zapycha brzuszek, a jak sie odpowietrzy to doje od razu.


My dzis rehabilitacja, a potem neurolog. Ciekawe co powie.

W ogole powiem Wam, ze chyba pojde na wojne z przedszkolem. Pisalam, ze u nas pkole tylko 2 tygodnie w lipcu otwarte i to na zapisy. Ok. Zawsze tak bylo. Ale uwaga w tym roku (w zeszlym chyba tez) dopisali, ze ZAPISY DOTYCZA DZIECI RODZICOW, KTORZY PRACUJA W MIESIACU LIPCU. (Maz fote strzelil)

Zapisalam oczywiscie Igora, ale doszly mnie sluchy (ciocia pracuje w pkolu), ze jak bedzie za duzo dzieci to wykresla Igora, bo przeciez ja siedze w domu takiego w☠☠☠☠a zlapalam bo co ich obchodzi, ze ja akurat jestem w domu. Jawna dyskryminacja, a juz pomijam fakt, ze oni maja zapewnic opieke na cale wakacje w obrebie gminy, a nigdy tego nie robia. Zastanawiam sie czy do kuratorium od razu uderzac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też hm coś z tym zrobiła. Co mają z dziećmi zrobić ludzie którym nikt nie pomoże z opieką? Bez sensu... Zamiast 500+ mogliby zrobić porządne przedszkola i żłobki

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Mamaszkrabka zgłaszaj, trzeba o swoje walczyć, zwłaszcza jeśli Ci zależy i nie masz wątpliwości jakie są ich obowiązki przecież chyba się na dziecku odgrywać nie będą..

A jesteście pewne że te wózki są pieluchami przykryte? Bo ja używam moskitiere w wózku i jest ona koloru białego, myślę że z odległości może ona wyglądać jak cienka pieluszka

Wogole cały czas wiadomo człowiek niedospany, a wczoraj tak się zmeczylam i plecy mnie bolały że do 1.30 nie mogłam zasnąć, mimo że po 22 się polozylismy i młody cały czas spał spokojnie.. Ogólnie chciałam się rano na spacer wybrac, więc odliczaajc przerwy na karmienie i wstając przed 6 to spałam dziś z 3-3.5h, jak mnie sieknie popołudniu spanie to nie wiem czy nawet Olek mnie wybudzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety pielucha i to jeszcze powieszona na pionowo że zasłaniała idealnie cały otwór budki Nie widziałam bo była za daleko ale obstawiam że jeszcze do tego dziecko kocem było przykryte

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
A odciagasz tez 7 razy na dobę czy da radę rzadziej a po więcej? Wow i 7 h nocnej przerwy
Skąd u was się wzięło kpi bo jakoś nie kojarzę czy poprostu ty tak chciałaś czy jakoś inaczej to wyszło? Nie zdarza Ci się wogole przystawiac do cyca?
Ja mojemu jeszcze pewnie dam chwilę do ogarnięcia się, ale pewnie i tak już będę trochę częściej odciągnąć. Narazie butla była raptem kilka razy, a tż sam się dopomina żebym więcej odciagala i dzięki temu miała więcej czasu dla siebie, więc skoro tak nalega..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luksus, korzystaj Ja siedzę praktycznie cały czas sama z dzieckiem bo mąż pracuje praktycznie 7 dni w tygodniu. Zostaje tyle co potrzeba żebym wyszła coś załatwić, teraz 2 razy w tygodniu zostaje z nim po 2h żebym na trening wyszła, czasem na zakupy szybkie skoczę. O ile w nocy śpi ładnie tak w dzień nie ma opcji żeby sam sobie dłużej pospał, na macie poleży 10-15min. Spanko tylko na mamusi, więc np. w tej chwili jem obiad z dzieckiem w chuście Nie mam za dużo czasu w ciągu dnia, w nocy wolę sobie pospać jak on śpi albo załatwiam istotne sprawy których nie mogłam przy nim ogarnąć w dzień. Efekt jest taki że wszystko jest w porządku poza chatą bo ogarniam tylko najgorszy syf a nie mam kiedy porządnie posprzątać Chyba potrzebuję sprzątaczki
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 16:06   #4355
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Też hm coś z tym zrobiła. Co mają z dziećmi zrobić ludzie którym nikt nie pomoże z opieką? Bez sensu... Zamiast 500+ mogliby zrobić porządne przedszkola i żłobki



Niestety pielucha i to jeszcze powieszona na pionowo że zasłaniała idealnie cały otwór budki Nie widziałam bo była za daleko ale obstawiam że jeszcze do tego dziecko kocem było przykryte



Luksus, korzystaj Ja siedzę praktycznie cały czas sama z dzieckiem bo mąż pracuje praktycznie 7 dni w tygodniu. Zostaje tyle co potrzeba żebym wyszła coś załatwić, teraz 2 razy w tygodniu zostaje z nim po 2h żebym na trening wyszła, czasem na zakupy szybkie skoczę. O ile w nocy śpi ładnie tak w dzień nie ma opcji żeby sam sobie dłużej pospał, na macie poleży 10-15min. Spanko tylko na mamusi, więc np. w tej chwili jem obiad z dzieckiem w chuście Nie mam za dużo czasu w ciągu dnia, w nocy wolę sobie pospać jak on śpi albo załatwiam istotne sprawy których nie mogłam przy nim ogarnąć w dzień. Efekt jest taki że wszystko jest w porządku poza chatą bo ogarniam tylko najgorszy syf a nie mam kiedy porządnie posprzątać Chyba potrzebuję sprzątaczki
Nie topicie się w chuscie w domu? Ja próbowałam wczoraj i dziś zamotac ale nie mogę bo zaraz awantura, mam wrażenie że z gorąca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój tż kozaczy bo był raptem 5 dni w pracy dopiero, jeszcze 2 i wolne do końca czerwca. Od lipca zacznie się jazda, bo idzie do nowej pracy

Edytowane przez coco00
Czas edycji: 2019-06-10 o 16:07
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 16:20   #4356
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Nie topicie się w chuscie w domu? Ja próbowałam wczoraj i dziś zamotac ale nie mogę bo zaraz awantura, mam wrażenie że z gorąca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój tż kozaczy bo był raptem 5 dni w pracy dopiero, jeszcze 2 i wolne do końca czerwca. Od lipca zacznie się jazda, bo idzie do nowej pracy
W najcieplejszym pokoju mam teraz niecałe 26 stopni. Więc chyba nie ma tragedii, klimy na razie nie odpalam. Tylko termometr na zewnątrz w cieniu pokazuje 32 stopnie Jeśli wyszlibyśmy teraz na słońce to skwierczelibyśmy jak skwarki na patelni
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 16:36   #4357
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Na zewnatrz jest tragedia.
Teraz wrocilismy od lekarzy i wykonczona jestem. Leo nie spal w ogole, byl mega zmeczony wiec marudny. Ale na szczescie neurologicznie wszystko ok, wzmozone napiecie jeszcze jest ale kontynuujemy rehabilitacje i bedzie ok.

Odebralam moje wyniki tsh i troche sie zalamalam. Przez 17 lat leczenia nigdy nie zeszlam z tsh ponizej 1,5. Patrze dzis na wynik a tu 0,05!! Moja niedoczynnosc przeszla w nadczynnosc? Jakis kosmos. W srode musze isc do endo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-10, 16:59   #4358
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Hey, a my się topimy w tym upale mała ostatnio śpi lepiej, w domu maksimum 50 minut i już 3 dzień z rzędu rano po przebudzeniu drzemka prawie o tej samej porze więc może w końcu wkroczymy w normalność. Może będzie lepiej. Na dworze śpi i nie trzeba ciągle bujać. Zdarza się że pośpi 20 minut , czasami godzinę mam nadzieję że to nie przez upały a będzie już tylko lepiej. Dzisiaj spała do 8.30. Miałam godzinę jak wstałam. Bo zawsze budziła się zaraz jak tylko wyszłam z łóżka. W ogóle cały dzień dzisiaj śpi. Pomęczyłam ja 15 minut i już zaczęła płakać na spanie. Odłożyłam do wózka i zasnęła sama. Dzisiaj w mieście też się rozryczala. Chciałam dać piers to pogardziła. Spać chciała. Zasnęła na rękach w 2 minuty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Szukam ładnych zawieszek, łańcuszków do smoczka. Coś macie do polecenia, ładnego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Listopadowaa
Czas edycji: 2019-06-10 o 16:58
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 18:04   #4359
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

My siedzimy na dole bo tu jedyne 25 stopni ☃️ chyba będziemy tu dzisiaj spać bo w sypialni na gorze jak już jest na tyle "chłodno" żeby otworzyć do wietrzenia to wyłażą komary. Do południa z jednej strony rolety zasłoniete, od południa z drugiej, na zewnątrz wypelzamy wieczorem jak rodzina Adamsów... o chuście nie ma mowy teraz chociaż mam tą z bambusem, niby przewiewniejsza ale i tak w ten upał wysiadam.

Mój tz pracuje sporo ale z domu, wiec mam ten komfort ze jak mała spi to mogę wyskoczyć na zakupy czy w ogóle gdzieś w ciągu dnia a on w razie czego się zajmie. Tak planuję te wyjścia ze na ogół mu się nie budzi, ale ja mogę się gdzieś ruszyć bez ogona. Mega ułatwienie 🙏🏻
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 18:11   #4360
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dobry wieczór my z Leo na spacerze ale zaraz wracamy na kąpiel. Pewnie trochę się pobawić jeszcze bo na spacerze spał. Mamy bardzo odparzona pupę a najbardziej siusiak aż ramkę ma posmaruje octenisptem i tormentalum (położna poleciła) a jak nie przejdzie to do lekarza znowu.. Zeszło mu ładnie pod paszkami po tej maści co dała a teraz pupa i siusiak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 19:03   #4361
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Hey, a my się topimy w tym upale mała ostatnio śpi lepiej, w domu maksimum 50 minut i już 3 dzień z rzędu rano po przebudzeniu drzemka prawie o tej samej porze więc może w końcu wkroczymy w normalność. Może będzie lepiej. Na dworze śpi i nie trzeba ciągle bujać. Zdarza się że pośpi 20 minut , czasami godzinę mam nadzieję że to nie przez upały a będzie już tylko lepiej. Dzisiaj spała do 8.30. Miałam godzinę jak wstałam. Bo zawsze budziła się zaraz jak tylko wyszłam z łóżka. W ogóle cały dzień dzisiaj śpi. Pomęczyłam ja 15 minut i już zaczęła płakać na spanie. Odłożyłam do wózka i zasnęła sama. Dzisiaj w mieście też się rozryczala. Chciałam dać piers to pogardziła. Spać chciała. Zasnęła na rękach w 2 minuty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Szukam ładnych zawieszek, łańcuszków do smoczka. Coś macie do polecenia, ładnego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prosto z Ali express
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 394BD09C-8CD7-453F-B641-EB25B4320341.jpg (204,1 KB, 44 załadowań)
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-10, 20:11   #4362
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Prosto z Ali express
Ladne. Czegoś podobnego szukam ale nie chce mi się tyle czekać na paczke z Chin. Chce na już coś


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 20:16   #4363
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Ladne. Czegoś podobnego szukam ale nie chce mi się tyle czekać na paczke z Chin. Chce na już coś


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na allegro jest tego pełno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 21:19   #4364
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Hej laski! Melduję się po kilku dniach, jeszcze do siebie dochodzę po weselu (oczywiście w sensie przekroczenia )

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 23:17   #4365
Lovelly44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 211
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Hej laski! Melduję się po kilku dniach, jeszcze do siebie dochodzę po weselu (oczywiście w sensie przekroczenia )

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Piłaś alko?....

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Lovelly44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 08:43   #4366
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Hej laski! Melduję się po kilku dniach, jeszcze do siebie dochodzę po weselu (oczywiście w sensie przekroczenia )

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Zabawa udana???

Szok i niedowierzanie 🤯 Leo zasnal o 21 po ciezkim dniu u obudzil sie o 6:45... Pierwsza pelna przespana nic. Obstawiam, ze to jednorazowe ale czuje sie wyspana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 13:08   #4367
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Miało być przemęczenia
Cytat:
Napisane przez Lovelly44 Pokaż wiadomość
Piłaś alko?....

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Ja kp więc Tylko woda
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Zabawa udana???

Szok i niedowierzanie Leo zasnal o 21 po ciezkim dniu u obudzil sie o 6:45... Pierwsza pelna przespana nic. Obstawiam, ze to jednorazowe ale czuje sie wyspana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj i to jak ale Ci pospał pięknie!!!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 14:36   #4368
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dobry!
Padam na gębę. Wstałam o 5, żeby sobie co nieco przygotować, bo mam dziś wizytę znajomych z pracy. Ostatnio sypiam po 5 godzin i to ewidentnie nie jest dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 16:21   #4369
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja we wrześniu na to wesele jednak stwierdziliśmy że Tż nie pije i wracamy autem do domu ale i tak z 12h nas nie będzie pewnie może 10. I tak się zastanawiam lampkę szampana czy kieliszek wina chyba można wypić? I cycki mi chyba eksploduja nawet jeśli sobie będę chciała odciągnąć to gdzie? W toalecie? Ta żeby się zamknąć to chyba nie ma kontaktów jak elektrycznym zresztą ręczny też sobie nie wyobrażam siedzieć i doic xd

Pajka jak było u ciebie?

Michacha zdaj relacje później



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-11, 16:30   #4370
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Ja we wrześniu na to wesele jednak stwierdziliśmy że Tż nie pije i wracamy autem do domu ale i tak z 12h nas nie będzie pewnie może 10. I tak się zastanawiam lampkę szampana czy kieliszek wina chyba można wypić? I cycki mi chyba eksploduja nawet jeśli sobie będę chciała odciągnąć to gdzie? W toalecie? Ta żeby się zamknąć to chyba nie ma kontaktów jak elektrycznym zresztą ręczny też sobie nie wyobrażam siedzieć i doic xd

Pajka jak było u ciebie?

Michacha zdaj relacje później



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
E przy 10 czy tez 12h bez karmienia to mozna sobie pozwolic na jakies winko zresztą we wrześniu maly powinien byc uregulowany i twoje cycki tez choc sama nie wiem czy i gdzie bym w razie czego odciagala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 17:33   #4371
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Justi, z nami była teściowa w hotelu nad salą i po prostu dzwoniła jak mała była głodna

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 18:57   #4372
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
To bym się już wogole nie zastanawiała, patrz pod siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój kot olewa praktycznie wsyztskie zabawki, za to mata edukacyjna to zaraz będzie zabawka hit dla kota
Fotelik pebble plus - kiedy wyciagacie wkładkę dla noworodków?
Jak mała z niej wyrośnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 20:31   #4373
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Justi, z nami była teściowa w hotelu nad salą i po prostu dzwoniła jak mała była głodna

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Takie buty my mamy wesele znajomych żadnej rodziny nie będzie, młody ma zostać z moją mamą u nas w domu. W ostateczności wynajmę pokój, wolałabym jednak żeby mama jakoś dała radę z nim.

Większość z Was fopaja dzieciaczki? Ciągle się zastanawiam.. Niby who zaleca żeby do 6 miesiąca wody nie podawać, ale boję się że dzieciak idwodni w taki skwar i to będzie gorsze niż podanie tej wody.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 22:17   #4374
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja nie podaje ☺ pierwsza córka zaczela pić wodę dopiero na 9 miesięcy i żyje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 22:47   #4375
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Uffff, wreszcie w łóżku Mały dostał matę, ale trochę marudził, dobrze, że tż był w domu bo bym wogóle nie pogadała z dzisiejszymi gośćmi
Ja podaję herbatke koperkową, nie dużo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 23:04   #4376
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja tez nie dopajam czesciej w ciagu dnia pije

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 23:25   #4377
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Ja we wrześniu na to wesele jednak stwierdziliśmy że Tż nie pije i wracamy autem do domu ale i tak z 12h nas nie będzie pewnie może 10. I tak się zastanawiam lampkę szampana czy kieliszek wina chyba można wypić? I cycki mi chyba eksploduja nawet jeśli sobie będę chciała odciągnąć to gdzie? W toalecie? Ta żeby się zamknąć to chyba nie ma kontaktów jak elektrycznym zresztą ręczny też sobie nie wyobrażam siedzieć i doic xd

Pajka jak było u ciebie?

Michacha zdaj relacje później



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A elektryczny laktator nie jest tez na baterie? Moj canpol jest i na baterie i na prad ☺mysle ze spokojnie lampke mozna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Takie buty my mamy wesele znajomych żadnej rodziny nie będzie, młody ma zostać z moją mamą u nas w domu. W ostateczności wynajmę pokój, wolałabym jednak żeby mama jakoś dała radę z nim.

Większość z Was fopaja dzieciaczki? Ciągle się zastanawiam.. Niby who zaleca żeby do 6 miesiąca wody nie podawać, ale boję się że dzieciak idwodni w taki skwar i to będzie gorsze niż podanie tej wody.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi, nie odwodni sie. Dopajaja dziewczyny odrobina wody jak nie chca tak czesto dostawiac albo podaja rowniez mm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 06:19   #4378
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Na pewno się nie odwodni na samym mleku. Ja daje wode jak chce jej się pic na spacerze a ja nie chce co chwile szukać miejsca do karmienia i wyciągać cyca. Max co wypiła to 60 ml na dobę ale zwykle tak do 30.
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 07:50   #4379
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja dopajam ale wczoraj wypil tylko 10 ml za caly dzien bo nie chcial wiecej.

Dzis rehabilitacja i jak chodzimy to tam wypija czasem 30-40ml bo sie meczy.

Ale dzis pospalismy. Leo obudzil sie o 5 i dalam mu jesc, zasnelismy i obudzil mnie glos Igora o 7:45...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 09:52   #4380
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Bry!
My też pospaliśmy. Najpierw do prawie 6, a potem do 8:30
Ale w dzień kiepsko śpi, budzi się po kilku minutach z rykiem

Dziś ostatnia wizyta położnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 20:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.