Kwietniówki 2019 - cz.4 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-12, 10:02   #4381
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

No nasze dzieciaczki to juz nie noworodki wiec i sen krótszy czytałam że powinny spac kolo 15 h na dobę z czego to 10 w nocy czyli w dzien tylko albo aż 5h a fo tego dochodzi upał i jakies skoki i moja tez spi juz w dzien mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 10:04   #4382
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Jak się odwodni to dobrze bo już się martwiłam próbowałam dziś trochę dać bo marudzil i nie wiedziałam już co, nawet przy cycu ale potraktował to jak smoczeknpociumkal może z 2 razy pociągnął i nie chciał.

Boże wyprowadzam się do Skandynawii.. Nie znoszę takiej pogody, nawet poranny spacer nie wypalił. Co to za plaga tych meszek to masakra. Dwa razy jeszcze mi coś brzeczacego do ucha chciało wylecieć, pot po pachy nawet o 7 rano...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 11:17   #4383
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Hej
Super śpią wasze dzieciaczki w nocy . U nas pobudki co 4 godz ale nie jest źle zje i śpi. Tylko wkurza mnie bo wieczorami nie chce spać . Wykapany , pojedzony i nie śpi , zasina dopiero koło 10, moze za dużo śpi w dzień ?!
Za to rano śpimy do 10
Z tego co pamietam z córka tez sie bujalam całymi wieczorami i dopiero jak skończyła 2 miesiące to zaczęła lepiej spać wieczorem - zobaczymy !

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Jak się odwodni to dobrze bo już się martwiłam próbowałam dziś trochę dać bo marudzil i nie wiedziałam już co, nawet przy cycu ale potraktował to jak smoczeknpociumkal może z 2 razy pociągnął i nie chciał.

Boże wyprowadzam się do Skandynawii.. Nie znoszę takiej pogody, nawet poranny spacer nie wypalił. Co to za plaga tych meszek to masakra. Dwa razy jeszcze mi coś brzeczacego do ucha chciało wylecieć, pot po pachy nawet o 7 rano...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi zapraszam do siebie !! 12 st i leje - depresja na maksa! W tym roku póki co tragedia i pogoda sie nie zrobi chyba!!
Jak wszystko pójdzie Ok to 7 lipca lecimy do Polski ale mam nadzieje ze to jedyne upały w tym roku i w lipcu i sierpniu bedzie bardziej umiarkowana pogoda.
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 13:09   #4384
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
No nasze dzieciaczki to juz nie noworodki wiec i sen krótszy czytałam że powinny spac kolo 15 h na dobę z czego to 10 w nocy czyli w dzien tylko albo aż 5h a fo tego dochodzi upał i jakies skoki i moja tez spi juz w dzien mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Położna dzisiaj właśnie stwierdziła, że to skok rozwojowy
Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Hej
Super śpią wasze dzieciaczki w nocy . U nas pobudki co 4 godz ale nie jest źle zje i śpi. Tylko wkurza mnie bo wieczorami nie chce spać . Wykapany , pojedzony i nie śpi , zasina dopiero koło 10, moze za dużo śpi w dzień ?!
Za to rano śpimy do 10
Z tego co pamietam z córka tez sie bujalam całymi wieczorami i dopiero jak skończyła 2 miesiące to zaczęła lepiej spać wieczorem - zobaczymy !



Justi zapraszam do siebie !! 12 st i leje - depresja na maksa! W tym roku póki co tragedia i pogoda sie nie zrobi chyba!!
Jak wszystko pójdzie Ok to 7 lipca lecimy do Polski ale mam nadzieje ze to jedyne upały w tym roku i w lipcu i sierpniu bedzie bardziej umiarkowana pogoda.
Pamiętam, że u Ciebie byly jakies zawirowania z tym przylotem do Polski? Już jest ok?

Maly waży 6600 a za tydzień kończy 2 miesiące. Masakra Znajomych syn - 8500 - 9 miesiecy, kolegi córka- ponad rok - 9500...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 14:17   #4385
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Hej
Super śpią wasze dzieciaczki w nocy . U nas pobudki co 4 godz ale nie jest źle zje i śpi. Tylko wkurza mnie bo wieczorami nie chce spać . Wykapany , pojedzony i nie śpi , zasina dopiero koło 10, moze za dużo śpi w dzień ?!
Za to rano śpimy do 10
Z tego co pamietam z córka tez sie bujalam całymi wieczorami i dopiero jak skończyła 2 miesiące to zaczęła lepiej spać wieczorem - zobaczymy !



Justi zapraszam do siebie !! 12 st i leje - depresja na maksa! W tym roku póki co tragedia i pogoda sie nie zrobi chyba!!
Jak wszystko pójdzie Ok to 7 lipca lecimy do Polski ale mam nadzieje ze to jedyne upały w tym roku i w lipcu i sierpniu bedzie bardziej umiarkowana pogoda.
Chętnie się zamienię! Ja mam depresje od tych upałów serio. Z kanapy mi ciężko wstać, mecze się okropnie. Już wolę deszcz.

Michacha a to klocuś kochany mój Leo tydzień temu 6.200, 2,5 miesiąca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 15:17   #4386
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Michacha ja tez mam paczusia 😁 Śmietana w cyckach zamiast mleka. To potem zwolni 😁

Dziewczyny, durne pytanie. Możliwe, ze mi się biodra poszerzyły w ciąży? Nie wchodzę w żadne swoje spodnie, ale wizualnie tyłek mam zupełnie ok, te kg co muszę jeszcze zrzucić to ewidentnie brzuch i ramiona. Wiec wtf i czy wymieniać szafę czy stary rozmiar wróci 🤔
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 15:25   #4387
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Chętnie się zamienię! Ja mam depresje od tych upałów serio. Z kanapy mi ciężko wstać, mecze się okropnie. Już wolę deszcz.

Michacha a to klocuś kochany mój Leo tydzień temu 6.200, 2,5 miesiąca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzisiaj mają byc u nas burze, nawet alert sms dostałam. Zapraszam
Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Michacha ja tez mam paczusia Śmietana w cyckach zamiast mleka. To potem zwolni

Dziewczyny, durne pytanie. Możliwe, ze mi się biodra poszerzyły w ciąży? Nie wchodzę w żadne swoje spodnie, ale wizualnie tyłek mam zupełnie ok, te kg co muszę jeszcze zrzucić to ewidentnie brzuch i ramiona. Wiec wtf i czy wymieniać szafę czy stary rozmiar wróci
Mi się wydaje, że to jest możliwe, że się rozeszły biodra. Poza tym mi się np. stopy rozeszły. Zawsze miałam zgrabne, szczupłe, a teraz jakieś szerokie sie zrobiły....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-12, 15:58   #4388
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Hej! Ja dopajalam na powrocie z wesela bo nie miałam jak nakarmić A był żar z nieba. Pojedynczy przypadek, będę się starała do 6msc nie podawać wody

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 16:20   #4389
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Takie buty my mamy wesele znajomych żadnej rodziny nie będzie, młody ma zostać z moją mamą u nas w domu. W ostateczności wynajmę pokój, wolałabym jednak żeby mama jakoś dała radę z nim.

Większość z Was fopaja dzieciaczki? Ciągle się zastanawiam.. Niby who zaleca żeby do 6 miesiąca wody nie podawać, ale boję się że dzieciak idwodni w taki skwar i to będzie gorsze niż podanie tej wody.
Nie dopajam, dostaje tyle cycka, ile chce


Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Michacha ja tez mam paczusia 😁 Śmietana w cyckach zamiast mleka. To potem zwolni 😁

Dziewczyny, durne pytanie. Możliwe, ze mi się biodra poszerzyły w ciąży? Nie wchodzę w żadne swoje spodnie, ale wizualnie tyłek mam zupełnie ok, te kg co muszę jeszcze zrzucić to ewidentnie brzuch i ramiona. Wiec wtf i czy wymieniać szafę czy stary rozmiar wróci 🤔
Możliwe, możliwe. nie wiem czy to odwracalne, ale to efekt rozszerzania się kości miednicy (chyba)
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 16:57   #4390
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Kurcze, to może się zejdą z powrotem, na gwizdek mi teraz rozszerzona miednica... a przy moim wzroście każdy cm wszerz robi różnice 😕
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 17:24   #4391
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Michacha to masz co nosic juz
U nas nie jest źle w domu z tymi upalami ale widac ze dzieciaki sie mecza a jakbide na spacer to pot po plecach mi leci. Teraz poszedl tz z córką a ja odpoczywam z lechem free.
Tez slyszalam ze kości miednicy mogly sie rozejsc ale nie mam pojecia czy sie schodzą ja sie dzis wazylam i mam mniej niz pierwszy wpis dotyczacy wagi w karcie ciąży zaczelam tez cwiczyc brzuch trzeba go ujedrnic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-12, 18:44   #4392
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Michacha ja tez mam paczusia 😁 Śmietana w cyckach zamiast mleka. To potem zwolni 😁

Dziewczyny, durne pytanie. Możliwe, ze mi się biodra poszerzyły w ciąży? Nie wchodzę w żadne swoje spodnie, ale wizualnie tyłek mam zupełnie ok, te kg co muszę jeszcze zrzucić to ewidentnie brzuch i ramiona. Wiec wtf i czy wymieniać szafę czy stary rozmiar wróci 🤔
Chyba mogą sie rozejść ale to chyba kwestia milimetrów tylko! Ja chciałam ubrać jeansowe szorty i tez nie wejdę ale w normalne jeansy juz tak. Tylko ze u mnie jesCze jakieś 5-6 kg na plusie. Widzę je na ramionach brzuchu i pewno na bioderkach i pupie tez sobie cos siadło ! Nie mówiąc juz o wielkich cycach pełnych mleka ! A taka byłam laska w tamtym roku !!!
Ja szafy nie zmieniam choćby nie wiem co wrócę do mojego rozmiaru xs ... tylko to juz nie w to lato ... sukienki bedą musiały poczekać

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Położna dzisiaj właśnie stwierdziła, że to skok rozwojowy Pamiętam, że u Ciebie byly jakies zawirowania z tym przylotem do Polski? Już jest ok?

Maly waży 6600 a za tydzień kończy 2 miesiące. Masakra Znajomych syn - 8500 - 9 miesiecy, kolegi córka- ponad rok - 9500...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dalej nic nie wiem! Małemu wyszło cos nie tak z biodrami na usg i czekam na ortopedę. Niestety wizyta dopiero w przyszły czwartek ! Wiec sie stresuje
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 22:51   #4393
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja mam +10 i mi to pasuje. Jedyny minus taki że cała garderoba do wymiany póki co trzymam bo różnie bywa ale juz powoli kupuje nowe ciuchy bo nie mam w czym chodzic. Jedynie koszulki jakieś pasują ale to takie luzniejsze xs które teraz jest obcisle. Najgorszy ten brzuch. Wiekszy niż cycki. Chyba trzeba zacząć biegać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Ja mam stopy wieksze. Wyciagam buty z tamtego sezonu i ciasne. 35 małe. Nosilam tak pomiędzy. No i kiedyś nie było nowy o sandałach bo paski odstawały. Byłam teraz mierzyć buty i wiekszosc leży ok. Lasockiego tylko szerokie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 08:19   #4394
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Położna dzisiaj właśnie stwierdziła, że to skok rozwojowy Pamiętam, że u Ciebie byly jakies zawirowania z tym przylotem do Polski? Już jest ok?

Maly waży 6600 a za tydzień kończy 2 miesiące. Masakra Znajomych syn - 8500 - 9 miesiecy, kolegi córka- ponad rok - 9500...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Chętnie się zamienię! Ja mam depresje od tych upałów serio. Z kanapy mi ciężko wstać, mecze się okropnie. Już wolę deszcz.

Michacha a to klocuś kochany mój Leo tydzień temu 6.200, 2,5 miesiąca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale dajecie czadu z ta waga brawo dla chlopakow, ze tak sie pna w gore


Ja bylam wczoraj u endo z ta moja tarczyca i tak jak sie spodziewalam mam nadczynnosc i to konkretna stad bol tych kolan i nog bo za duzo hormonow. Waga mi zaczela tez leciec w dol, czego nie chce bo i tak wygladalam juz nie za dobrze wiec mialam -2 kg w stosunku do wagi sprzed ciazy, policzki mi sie zapadly i nie chce mi sie juz sluchac komenatrzy na temat mojej wagi :/ Staram sie to nadrobic. W dodatku jakis poczatek anemii sie przyplatał wiec ide w buraki i szpinak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 12:00   #4395
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Michacha to masz co nosic juz
U nas nie jest źle w domu z tymi upalami ale widac ze dzieciaki sie mecza a jakbide na spacer to pot po plecach mi leci. Teraz poszedl tz z córką a ja odpoczywam z lechem free.
Tez slyszalam ze kości miednicy mogly sie rozejsc ale nie mam pojecia czy sie schodzą ja sie dzis wazylam i mam mniej niz pierwszy wpis dotyczacy wagi w karcie ciąży zaczelam tez cwiczyc brzuch trzeba go ujedrnic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, jest co nosić, wieczorami mnie plecy tak bolą, że nie daję rady. No i mam takie dziwne mrowienia w plecach, pod łopatką, co jakiś czas. Nie wiem co to, ale pewnie coś od kręgoslupa.
A u nas dziś "ochlodzenie" i " tylko" 25 stopni
Ładnie z ta wagą w takim razie u Ciebie Mi skóra na brzuchu strasznie wisi, z resztą widzialyście na fb jaki miałam w ciąży wielki bęben. W dotyku ta skóra ma dziwną strukturę, taka miękka...Myślicie, że da się tego pozbyć?
Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Chyba mogą sie rozejść ale to chyba kwestia milimetrów tylko! Ja chciałam ubrać jeansowe szorty i tez nie wejdę ale w normalne jeansy juz tak. Tylko ze u mnie jesCze jakieś 5-6 kg na plusie. Widzę je na ramionach brzuchu i pewno na bioderkach i pupie tez sobie cos siadło ! Nie mówiąc juz o wielkich cycach pełnych mleka ! A taka byłam laska w tamtym roku !!!
Ja szafy nie zmieniam choćby nie wiem co wrócę do mojego rozmiaru xs ... tylko to juz nie w to lato ... sukienki bedą musiały poczekać


Dalej nic nie wiem! Małemu wyszło cos nie tak z biodrami na usg i czekam na ortopedę. Niestety wizyta dopiero w przyszły czwartek ! Wiec sie stresuje
O tak, wielkie cyce pełne mleka. Te cyce dodatkowo mnie powiększają wizualnie Też nie wyrzucam ciuchów, mam nadzieję, że niedlugo się w nie wcisne
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ale dajecie czadu z ta waga brawo dla chlopakow, ze tak sie pna w gore


Ja bylam wczoraj u endo z ta moja tarczyca i tak jak sie spodziewalam mam nadczynnosc i to konkretna stad bol tych kolan i nog bo za duzo hormonow. Waga mi zaczela tez leciec w dol, czego nie chce bo i tak wygladalam juz nie za dobrze wiec mialam -2 kg w stosunku do wagi sprzed ciazy, policzki mi sie zapadly i nie chce mi sie juz sluchac komenatrzy na temat mojej wagi :/ Staram sie to nadrobic. W dodatku jakis poczatek anemii sie przyplatał wiec ide w buraki i szpinak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde, masz podobną sytuację do mojej, bo ja też miałam to tsh takie niskie teraz. I ten bol kolan od tego może być? Bo ja już pod koniec ciąży narzekałam na kolana. I też wychodzę z anemii, tylko że mi w szpitalu przepisali tabletki na to. Teraz się dopajam sokami z buraka i nawet nawet mi podchodzą

Mam zagwozdke, bo musiałabym zapłacić za rezerwację sali na chrzciny, ale nie mamy jeszcze księdza ogarniętego, bo nie mamy kiedy iść. Mam nadzieję, że nie zmienił swojej postawy wobec żyjących na kocią lapę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 12:25   #4396
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Mnie też bolą plecy szczególnie ledźwie i między lapatkami a tego klopsika kochanego

Hmm też muszę iść do endo. Byłam na nfz po porodzie to szkoda gadać. Mówię mu ze się naczytalam że po porodzie się zmieksza dawkę i zmniejszyłam a on te Oki, mówię że poprzedni lekarz mówił coś ze mam przeciwciala źle i prawdopodobnie haschimioto po porodzie to mi dał na badania ale następna wizyta uwaga za 1,5 roku toc to trzeba częściej chyba kontrolować i skąd ja recepty wezmę to nie wiem.

U nas burza o dzięki Ci Panie może chociaż a chwilę będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 13:02   #4397
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Oj tak, jest co nosić, wieczorami mnie plecy tak bolą, że nie daję rady. No i mam takie dziwne mrowienia w plecach, pod łopatką, co jakiś czas. Nie wiem co to, ale pewnie coś od kręgoslupa.
A u nas dziś "ochlodzenie" i " tylko" 25 stopni
Ładnie z ta wagą w takim razie u Ciebie Mi skóra na brzuchu strasznie wisi, z resztą widzialyście na fb jaki miałam w ciąży wielki bęben. W dotyku ta skóra ma dziwną strukturę, taka miękka...Myślicie, że da się tego pozbyć?O tak, wielkie cyce pełne mleka. Te cyce dodatkowo mnie powiększają wizualnie Też nie wyrzucam ciuchów, mam nadzieję, że niedlugo się w nie wcisne Kurde, masz podobną sytuację do mojej, bo ja też miałam to tsh takie niskie teraz. I ten bol kolan od tego może być? Bo ja już pod koniec ciąży narzekałam na kolana. I też wychodzę z anemii, tylko że mi w szpitalu przepisali tabletki na to. Teraz się dopajam sokami z buraka i nawet nawet mi podchodzą

Mam zagwozdke, bo musiałabym zapłacić za rezerwację sali na chrzciny, ale nie mamy jeszcze księdza ogarniętego, bo nie mamy kiedy iść. Mam nadzieję, że nie zmienił swojej postawy wobec żyjących na kocią lapę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Endo twierdzi, ze za duze stezenie hormonow w organizmie i stad bole kolan. Mam mniejsza dawke teraz euthyroxu i za miesiac mam powtorzyc tsh bo teraz mam 0,05. Jak bedzie >=1 to mam brac dalej taka dawke, a jak bedzie mniejsze to kolejna wizyta u niej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 14:40   #4398
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Hej
Ja po wizycie u pediatry. Nadal bardzo sucha skóra maluchs mnie tam wygnała. Dostałam kolejną listę kosmeytyków, może ktoreś pomoże. Najlepiej by pomogło ochłodzenie i deszcze, wtedy skóra lepiej by się regenerowała. Mogę dopajać wodą, ale bardzo ostrożnie- żeby nie zastąpić czasami posiłku tą wodą. Waży 4,700 - mieści się w normach przybierania wagi ale raczej taki filigranowy z niego chłopaczek. No i mogę wprowadzić kilka produktów do swojej diety

Ja wyglądam tak jak przed ciążą. Wszystkie ubrania są na mnie dobre tylko ze letnie cichy to u mnie w 90% sukienki trudno w nich karmić piersią
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 15:24   #4399
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Mnie też bolą plecy szczególnie ledźwie i między lapatkami a tego klopsika kochanego

Hmm też muszę iść do endo. Byłam na nfz po porodzie to szkoda gadać. Mówię mu ze się naczytalam że po porodzie się zmieksza dawkę i zmniejszyłam a on te Oki, mówię że poprzedni lekarz mówił coś ze mam przeciwciala źle i prawdopodobnie haschimioto po porodzie to mi dał na badania ale następna wizyta uwaga za 1,5 roku toc to trzeba częściej chyba kontrolować i skąd ja recepty wezmę to nie wiem.

U nas burza o dzięki Ci Panie może chociaż a chwilę będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te terminy to jest jakaś porażka! No jak wogole można proponować komuś termin na za półtora roku? To już nawet nie jest smieszne
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Endo twierdzi, ze za duze stezenie hormonow w organizmie i stad bole kolan. Mam mniejsza dawke teraz euthyroxu i za miesiac mam powtorzyc tsh bo teraz mam 0,05. Jak bedzie >=1 to mam brac dalej taka dawke, a jak bedzie mniejsze to kolejna wizyta u niej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam podobnie, 0,02. Mam jeszcze skierowanie na jakieś anty coś tam. Ogolnie w szpitalu przepisali mi dawkę Euthyrox 100, endo się za głowę chwycila
Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Hej
Ja po wizycie u pediatry. Nadal bardzo sucha skóra maluchs mnie tam wygnała. Dostałam kolejną listę kosmeytyków, może ktoreś pomoże. Najlepiej by pomogło ochłodzenie i deszcze, wtedy skóra lepiej by się regenerowała. Mogę dopajać wodą, ale bardzo ostrożnie- żeby nie zastąpić czasami posiłku tą wodą. Waży 4,700 - mieści się w normach przybierania wagi ale raczej taki filigranowy z niego chłopaczek. No i mogę wprowadzić kilka produktów do swojej diety

Ja wyglądam tak jak przed ciążą. Wszystkie ubrania są na mnie dobre tylko ze letnie cichy to u mnie w 90% sukienki trudno w nich karmić piersią
Zazdroszczę figury

Ktoś mi dziecko podmienił! Zasnął kolo 12, obudzil się po 3 godzinach, zjadł i przy odbijaniu zasnął. Spi nadal. Leci 5 godzina Jeszcze bardziej go kocham

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-13, 15:30   #4400
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

No terminy na nfz to jakas porażka i wychodzi ze placi sie podwojnie bo sladki plus kase na prywatnego.
Niby nic super ze kozesz wprowadzic jakies produkty.
I mam nadzieje ze małemu szybko skora sie poprawi.
Moja i wczoraj i dzis to śpioch. Dzis odpadla sama podczas zabawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 15:48   #4401
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Michacha - nie ma czego zazdroscić - przed ciążą nie było nic specjalnego ale to duzy plus gdy nie trzeba wymieniac garderoby tylko dokupic jakieś szorty i spódnice
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 15:53   #4402
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

A jaki dlugi jest? Bo na zdjeciach na dlugiego wyglada

Co juz mozesz jesc?





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 16:07   #4403
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
A jaki dlugi jest? Bo na zdjeciach na dlugiego wyglada

Co juz mozesz jesc?





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zmierzyła dlugości - za tydzień mamy iść na kontrolną wizytę i wtedy wszystkie pomiary zrobi (tak mówiła)

Mogę wprowadzić kalafior i brokuły, arbuz i melon, czarna porzeczka i soki z niej, oliwki, awokado, jagody i borówkę z przypraw majranek a i mogę delikatnie z pomidorami próbować
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 16:40   #4404
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Hej

Tez wlasnie byłam dzis robić badanie krwi bo we wtorek mam endokrynologa. Mnie kazali przestać brać leki w dniu porodu i do dzis nic nie biorę i okaże sie co dalej. Ja ogólnie choruje na nadczynność ale w ciąży zrobiła mi sie niedoczynnosc. Długo przed ciąża miałam wszystko unormowane i nie brałam żadnych leków , mam nadzieje ze teraz tez wróci do normalności .

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Oj tak, jest co nosić, wieczorami mnie plecy tak bolą, że nie daję rady. No i mam takie dziwne mrowienia w plecach, pod łopatką, co jakiś czas. Nie wiem co to, ale pewnie coś od kręgoslupa.
A u nas dziś "ochlodzenie" i " tylko" 25 stopni
Ładnie z ta wagą w takim razie u Ciebie Mi skóra na brzuchu strasznie wisi, z resztą widzialyście na fb jaki miałam w ciąży wielki bęben. W dotyku ta skóra ma dziwną strukturę, taka miękka...Myślicie, że da się tego pozbyć?O tak, wielkie cyce pełne mleka. Te cyce dodatkowo mnie powiększają wizualnie Też nie wyrzucam ciuchów, mam nadzieję, że niedlugo się w nie wcisne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie skóra wróci do normy , trzeba czasu. Rozciągała sie przez tyle miesięcy to i teraz potrzbuje czasu.
Ja po pierwszej ciąży bez żadnej diety i ćwiczeń doszłam sama z sobie do figury z przed ciąży ( wagowo i wyglądowo) w 9 miesiecy. To długo!
Rok przed ta ciąży zmieniłam wiele rzeczy w jadłospisie ze względu na problemy zdrowotne i skórne. Całkowicie odstawiłam cukier, nabiał, białe pieczywo. Czułam i sie wyglądałam fantastycznie w ciąży znowu zachciało mi sie bułek i słodkiego a teraz znowu jem chleb żytni i bardzo ograniczam cukier (choć strasznie chce mi sie słodkiego). Waga póki co stoi ale jednym schodzi szybciej drugim wolniej.
Mam ochotę wrócić na jogę ale to dopiero na jesień jak skończę karmić .

Denerwują mnie te cycki bo to przez nie nie wchodzę w żadna sukienkę !!!

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Ja mam +10 i mi to pasuje. Jedyny minus taki że cała garderoba do wymiany póki co trzymam bo różnie bywa ale juz powoli kupuje nowe ciuchy bo nie mam w czym chodzic. Jedynie koszulki jakieś pasują ale to takie luzniejsze xs które teraz jest obcisle. Najgorszy ten brzuch. Wiekszy niż cycki. Chyba trzeba zacząć biegać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Ja mam stopy wieksze. Wyciagam buty z tamtego sezonu i ciasne. 35 małe. Nosilam tak pomiędzy. No i kiedyś nie było nowy o sandałach bo paski odstawały. Byłam teraz mierzyć buty i wiekszosc leży ok. Lasockiego tylko szerokie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mam rozmiar 35 ale mnie sie nie zmienił. Na jedno byłoby dobrze bo w rozmiarze 36 łatwiej byłoby cos kupić ale z drugiej strony wpadłabym w rozpacz gdybym musiała wyrzucić wszystkie moje buty!
Co prawda w szpilkach nie chodze prawie w ogole tylko kolekcjonuje trampki przecież pasują do wszystkiego !!
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 18:09   #4405
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

A myslalam ze tylko ja mam takie małe stopy bo tez kupuje rozmoar 35-36 no zreszta w kolejce po wzrost tez nie stałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 19:26   #4406
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
A myslalam ze tylko ja mam takie małe stopy bo tez kupuje rozmoar 35-36 no zreszta w kolejce po wzrost tez nie stałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wzrostem tez sie nie mam co chwalić

Apropo butów to dopiero jak wyjechałam za granice to mogłam poszaleć bo 14 lat temu jak mieszkałam w Pl to cieżko ( a wręcz prawie niemożliwe ) było kupić but np na szpilce w rozmiarze 35.
Moje ślubne buty to rozmiar 34.5

Gdzie kupujesz buty ? Bo jak kiedyś mierzylam w rylko 35 to i tak były za duże ( jakieś taka wielka numeracja)
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 19:40   #4407
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Wam jak urosną stopy to jeszcze macie dużo numerów przed sobą ja noszę 40 - już niewielkue mam pole manewru
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 19:50   #4408
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Wzrostem tez sie nie mam co chwalić

Apropo butów to dopiero jak wyjechałam za granice to mogłam poszaleć bo 14 lat temu jak mieszkałam w Pl to cieżko ( a wręcz prawie niemożliwe ) było kupić but np na szpilce w rozmiarze 35.
Moje ślubne buty to rozmiar 34.5

Gdzie kupujesz buty ? Bo jak kiedyś mierzylam w rylko 35 to i tak były za duże ( jakieś taka wielka numeracja)
99% moich butow jest właśnie z rylko ale np kozaki botki mam 36 wiec jesy latwiej najmniejsze musze miec baleriny bo 9ne jeszcze zawsze sie rozczlapia i wtedy mam jak kapcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-13, 23:14   #4409
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Hej mamuśki
NibyNic gratuluje rozszerzenia diety!
Mamaszkrabka oby waga się Ciebie trzymala a tsh uregulowalo, nieraz się mysli, że ludzie z nadwagą mają niefajnie, ale umiem sobie wyobrazic jak szczuplemu moga przysadzic.

Ja dziewczyny przy Was czuje sie jak orka mój rozmiar z przed ciąży M/L teraz jest L/XL w spodnie to się żadne nie mieszczę, no może się znajdzie po jednej parze z grubszych/letnich i krotkich. 7kg nadal na plusie, ale jak to ma zejść przy tych lodach, ciastach, mrożonych kawach, piwkach 0% i NIEREGULARNYCH POSIŁKACH.

A dziś bylismy na USG bioderek - wszystko ok
Moja córa śpi od 2.5h ja zdążyłam wziąć kąpiel, obrać 2kg truskawek, upiec biszkopta (tz ma urodzinki na dniach) na torta, zmyć podłogi w domu i ogarnąć salon i kuchnie, wziąć prysznic bo przecież spocilam sie robiac powyzsze czynnosci i zjesc kolacje przy ktorej pisze do Was posta. Kręgosłup mnie już napitala... Taki tam urlopik macierzynski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Nie dość, że orka to jeszcze olbrzym z moją stopą 40 i wzrostem 1.7m

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 06:30   #4410
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Hej mamuśki
NibyNic gratuluje rozszerzenia diety!
Mamaszkrabka oby waga się Ciebie trzymala a tsh uregulowalo, nieraz się mysli, że ludzie z nadwagą mają niefajnie, ale umiem sobie wyobrazic jak szczuplemu moga przysadzic.

Ja dziewczyny przy Was czuje sie jak orka mój rozmiar z przed ciąży M/L teraz jest L/XL w spodnie to się żadne nie mieszczę, no może się znajdzie po jednej parze z grubszych/letnich i krotkich. 7kg nadal na plusie, ale jak to ma zejść przy tych lodach, ciastach, mrożonych kawach, piwkach 0% i NIEREGULARNYCH POSIŁKACH.

A dziś bylismy na USG bioderek - wszystko ok
Moja córa śpi od 2.5h ja zdążyłam wziąć kąpiel, obrać 2kg truskawek, upiec biszkopta (tz ma urodzinki na dniach) na torta, zmyć podłogi w domu i ogarnąć salon i kuchnie, wziąć prysznic bo przecież spocilam sie robiac powyzsze czynnosci i zjesc kolacje przy ktorej pisze do Was posta. Kręgosłup mnie już napitala... Taki tam urlopik macierzynski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Nie dość, że orka to jeszcze olbrzym z moją stopą 40 i wzrostem 1.7m

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To żeś poszalała z tą robotą! Ja wiecznie nie wyrobiona. I co z tego, że młody spi, jak byle hałas go budzi, więc nie mam jak np. odkurzyć czy rozładować zmywarki. Uroki połączenia salonu, kuchni, jadalni...
Też mam 7 na plusie. I np. wczoraj nie robiłam obiadu, bo tż jadł w pracy, a ja co zjadłam w ramach tego? 2 kit katy, paczkę laysów Popiłabym piwem, ale nie miałam
A co do rozmiarów. Ja nosiłam zazwyczaj 38, w gorszych okresach 40. Często danego ciucha już nie ma w tych rozmiarach, zwłaszcza na wyprzedażach, więc się zastanawiam: wszystkie ćwiczą z Chodakowską/Lewandowską a same xs i s zostają w sklepach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 20:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.