Kwietniówki 2019 - cz.4 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-14, 07:55   #4411
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dziewczyny nie przesadzajcie ze rozmiar 38 czy 40 to jakis wielki ja uważam ze to normalny rozmiar dla kobiety. A jednym szybciej drugim wolniej spadną kg po ciąży.
A najważniejsze to dobrze czuc sie z sama sobą.
Ja lubie aktywność fizyczna ale nigdy nie stosowalam ani godziny zadnej diety to absolutnie nie dla mnie.

Sent from my SNE-LX1 using Wizaz Forum mobile app
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 10:22   #4412
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Hej mamuśki
NibyNic gratuluje rozszerzenia diety!
Mamaszkrabka oby waga się Ciebie trzymala a tsh uregulowalo, nieraz się mysli, że ludzie z nadwagą mają niefajnie, ale umiem sobie wyobrazic jak szczuplemu moga przysadzic.

Ja dziewczyny przy Was czuje sie jak orka mój rozmiar z przed ciąży M/L teraz jest L/XL w spodnie to się żadne nie mieszczę, no może się znajdzie po jednej parze z grubszych/letnich i krotkich. 7kg nadal na plusie, ale jak to ma zejść przy tych lodach, ciastach, mrożonych kawach, piwkach 0% i NIEREGULARNYCH POSIŁKACH.

A dziś bylismy na USG bioderek - wszystko ok
Moja córa śpi od 2.5h ja zdążyłam wziąć kąpiel, obrać 2kg truskawek, upiec biszkopta (tz ma urodzinki na dniach) na torta, zmyć podłogi w domu i ogarnąć salon i kuchnie, wziąć prysznic bo przecież spocilam sie robiac powyzsze czynnosci i zjesc kolacje przy ktorej pisze do Was posta. Kręgosłup mnie już napitala... Taki tam urlopik macierzynski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Nie dość, że orka to jeszcze olbrzym z moją stopą 40 i wzrostem 1.7m

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To żeś się narobiła ej, spoko, też nosiłam rozmiar M a teraz w sklepach nawet nie podbijam na ten rozmiar, tylko L XL

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 10:51   #4413
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Hej

My w tym tygodniu ostro walczymy z kolka była położna, młody waży 4.5kg, na kolki powiedziała że możemy zwiększyc ilość podawanych kropli, dieta mam się nie przejmować.

U mnie 2kg mniej niż przed ciąża, ale waga nie jest wyznacznikiem, bo wyglądam gorzej napewno niż przed. Jestem flakiem ale od lipca zamówiłam sobie multisporta.

Też wczoraj badalam tsh 0,08

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W kwestii dopajania woda położna mi powiedziała że można max 10ml na kg masy ciała na dobę.
Moj tż od czwartku ma wolne już do końca czerwca, także idzie coś dospac. Gdyby nie te kolki byłoby pięknie

Edytowane przez coco00
Czas edycji: 2019-06-15 o 07:29
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 08:42   #4414
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dzień dobry! Właśnie dostałam o☠☠☠☠☠☠☠ że chce dziecko udusić po moskitiera od starej baby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 12:44   #4415
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Witam my się relaksujemy ma świeżym powietrzu, Polka śpi jak suseł A praca na domku wre!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 22:52   #4416
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Witam my się relaksujemy ma świeżym powietrzu, Polka śpi jak suseł A praca na domku wre!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Fajnie wam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 09:00   #4417
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Witam my się relaksujemy ma świeżym powietrzu, Polka śpi jak suseł A praca na domku wre!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Zazdrooooo

Dobry!
Co tu taka cisza?

Właśnie siedzę z maseczką na gębie. Młody już o 6 pobudka, a teraz zasnął na macie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-16, 09:18   #4418
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dobry! Ja właśnie robię jajecznice, Leo śpi. O 5 pobudka do 7 i od 7 do teraz budzi się co jakiś czas z płaczem i wtedy cyc bądź ręce i śpi dalej. Nie wiem czy to skok czy szczepionka się odzywa czy coś go boli ale ewidentnie jakiś zaniepokojony jest od 3 dni. Jak już się w końcu obudzi to zwykle ładnie się bawi na macie. My dziś do moich rodziców na obiad i kawę. Będzie też brat z rok starszym kuzynem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

A w nocy nie budził się z płaczem. W sumie zasnął o 21 i o 2 się obudził i o tej 5.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 09:26   #4419
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Witam sie niedzielnie.
Tz z mala spaceruja.
Dzis byl rekord spania od 19.40 do 5 rano. A wcześniej spała od 15.30 do 18 i potem jeszcze 45 minut na spacerze i musiałam ja budzic bo by chyba nie wstala. Wiec wszyscy wyspani.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 10:05   #4420
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Hej mamuśki
NibyNic gratuluje rozszerzenia diety!
Mamaszkrabka oby waga się Ciebie trzymala a tsh uregulowalo, nieraz się mysli, że ludzie z nadwagą mają niefajnie, ale umiem sobie wyobrazic jak szczuplemu moga przysadzic.

Ja dziewczyny przy Was czuje sie jak orka mój rozmiar z przed ciąży M/L teraz jest L/XL w spodnie to się żadne nie mieszczę, no może się znajdzie po jednej parze z grubszych/letnich i krotkich. 7kg nadal na plusie, ale jak to ma zejść przy tych lodach, ciastach, mrożonych kawach, piwkach 0% i NIEREGULARNYCH POSIŁKACH.

A dziś bylismy na USG bioderek - wszystko ok
Moja córa śpi od 2.5h ja zdążyłam wziąć kąpiel, obrać 2kg truskawek, upiec biszkopta (tz ma urodzinki na dniach) na torta, zmyć podłogi w domu i ogarnąć salon i kuchnie, wziąć prysznic bo przecież spocilam sie robiac powyzsze czynnosci i zjesc kolacje przy ktorej pisze do Was posta. Kręgosłup mnie już napitala... Taki tam urlopik macierzynski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Nie dość, że orka to jeszcze olbrzym z moją stopą 40 i wzrostem 1.7m

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wygladasz zle przeciez. Nie ma sie co katowac dietami, a taki rozmiar to przeciez jest normalny.
Ale sie narobilas

Ja tez mam 39-40 stope ale przy moim wzroscie to wygladaloby dziwnie jakbym miala mniejsza... Chyba

Ludziom nigdy nie dogodzisz... Jak masz troche wiecej ciałka to komenatrze, jak za chuda to tez komenatrze, ze pewnie sie glodzi.. A mi sie nie chce tlumaczyc bo po co mam sie spowiadac ze swoich problemow. Wiec juz ostatnio na glupi tekst powiedzialam wkurzona wciagajac kawalek ciasta "tak, glodze sie i omijam lodowke"...
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
To żeś poszalała z tą robotą! Ja wiecznie nie wyrobiona. I co z tego, że młody spi, jak byle hałas go budzi, więc nie mam jak np. odkurzyć czy rozładować zmywarki. Uroki połączenia salonu, kuchni, jadalni...
Też mam 7 na plusie. I np. wczoraj nie robiłam obiadu, bo tż jadł w pracy, a ja co zjadłam w ramach tego? 2 kit katy, paczkę laysów Popiłabym piwem, ale nie miałam
A co do rozmiarów. Ja nosiłam zazwyczaj 38, w gorszych okresach 40. Często danego ciucha już nie ma w tych rozmiarach, zwłaszcza na wyprzedażach, więc się zastanawiam: wszystkie ćwiczą z Chodakowską/Lewandowską a same xs i s zostają w sklepach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
38 to chyba taki normalny rozmiar u nas i wiekszosc taki nosi. Te xs i s to na nastolatki mam wrazenie.
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Hej

My w tym tygodniu ostro walczymy z kolka była położna, młody waży 4.5kg, na kolki powiedziała że możemy zwiększyc ilość podawanych kropli, dieta mam się nie przejmować.

U mnie 2kg mniej niż przed ciąża, ale waga nie jest wyznacznikiem, bo wyglądam gorzej napewno niż przed. Jestem flakiem ale od lipca zamówiłam sobie multisporta.

Też wczoraj badalam tsh 0,08

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W kwestii dopajania woda położna mi powiedziała że można max 10ml na kg masy ciała na dobę.
Moj tż od czwartku ma wolne już do końca czerwca, także idzie coś dospac. Gdyby nie te kolki byłoby pięknie
To na pewno kolki?
Chlopaki nie mieli ale one moga byc caly dzien? Moze jakis powod jest tego placzu?

Macie juz jakies stale pory drzemek?
Ja mam wrazenie, ze jak przegapie moment to potem nie spi dlugo, a jak zasnie w pore to potrafi apac 2h..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 12:57   #4421
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Nie wygladasz zle przeciez. Nie ma sie co katowac dietami, a taki rozmiar to przeciez jest normalny.
Ale sie narobilas

Ja tez mam 39-40 stope ale przy moim wzroscie to wygladaloby dziwnie jakbym miala mniejsza... Chyba

Ludziom nigdy nie dogodzisz... Jak masz troche wiecej ciałka to komenatrze, jak za chuda to tez komenatrze, ze pewnie sie glodzi.. A mi sie nie chce tlumaczyc bo po co mam sie spowiadac ze swoich problemow. Wiec juz ostatnio na glupi tekst powiedzialam wkurzona wciagajac kawalek ciasta "tak, glodze sie i omijam lodowke"... 38 to chyba taki normalny rozmiar u nas i wiekszosc taki nosi. Te xs i s to na nastolatki mam wrazenie.To na pewno kolki?
Chlopaki nie mieli ale one moga byc caly dzien? Moze jakis powod jest tego placzu?

Macie juz jakies stale pory drzemek?
Ja mam wrazenie, ze jak przegapie moment to potem nie spi dlugo, a jak zasnie w pore to potrafi apac 2h..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciężko powiedzieć czy jest coś stałego, zaczyna się to trochę kształtować, ale nie codziennie wygląda to tak samo.
Raczej kolki, wszystko się zgadza i pokazywalam jeszcze filmiki położnej, no i baaaardzo gazuje i dużo kup robi z którymi się męczy. W piątek idziemy jeszcze na usg brzucha, więc myślę że ostatecznie wykluczymu ewentualne inne problemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-16, 15:22   #4422
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Hejka! U nas dziś chłodno.. W nocy były takie burze, że ściany w domku drżały

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 21:41   #4423
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

U nas nie ma stałych por drzemek. Z rana chce spać ale śpi różnie. Ma problemy ze spaniem, szybko się budzi. Na spacerze też potrafi 5, 10 minut. Obudzi się zaciesza kolejne pare minut a zaraz marudzi że spać chce. Mam wrażenie że tylko chce spać i tylko by spała tylko nie potrafi spać jednym ciągiem dłużej...


Czy komuś już się dziecko obraca na boki? Dzisiaj dwa razy zrobiła i jeszcze wyglądało to jakby chciał obrócić się na brzuch ale nie ppotrafila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 06:27   #4424
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Moja w ciagu dnia tez nie ma az takicj stalych por drzemek bo to tez zalezy 9d naszych planów bo np w aucie zasypia momentalnie i na spacerze w domu trzeba ttoche ponosić albo zasnie przy cycku.
Moja czasem z plecow na boczek sie przekreci owszem czasem tyłek jej zostanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 09:05   #4425
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Leo sie moze dwa razy przekrecil z plecow na brzuch ale mysle, ze to czysty przypadek byl.

My dzis mamy wizyte u neonatologa wiec prawie przebada dokladnie Leo bo jutro mamy szczepienie, a potem w drodze powrotnej staniemy u babci meza zaprosic na chrzest, potem jedziemy na rehabilitacje wiec caly dzien w rozjazdach bo to miasto w drugim kierunku.

Co mnie dziwi to to, ze Leo nie spi w aucie... Z reguly dzieci szybko zasypiaja, a on nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 09:10   #4426
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dzień dobry!
Co to za spokój? Bo nam wątek umrze
U nas też nie ma stałych pór drzemek. Teraz np. kima na macie, ale sama jestem w szoku, że zasnął. Czesto zasypia między 12-13- jedynie to zaobserwowałam. Edit: już nie kima
Jak dobrze, że ten tydzień jest krótszy, w sensie, że tż ma od czwartku wolne Jak już pisałam, naprawdę mi lepiej wtedy Najchętniej bym gdzieś pojechała nad wodę. Pajka! Można wbijać do Was?
Dziś jeszcze planujemy iść do księdza, zobaczymy co nam powie a propo chrztu, w najgorszym wypadku nas wyrzuci No i chciałabym jeszcze w tym tygodniu złożyć wniosek o becikowe, bo coś nam ciężko idą te formalności....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 09:17   #4427
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

U nas dzis prad zabrali o 8:30 i totalnie o tym zapomnialam. Dobrze, ze sobie wczesniej wlosy wyprostowalam bo z mokrymi poszlam spac i wygladalam jak kura oskubana w polowie... Na szczescie w piwnicy mamy robocza kuchnie i tam jest piec na gaz wiec chociaz wode zagotuje bo tak to wszystko na gorze na prad...

MICHACHA u nas ksiadz nie robi problemow jak ktos nie ma slubu ale wiem, ze sa parafie gdzie to jest po prostu nie do przyjecia, miedzy innymi moja rodzinna wiec jak ktorys ksiadz z wiosek okolicznych odmawia chrztu takim rodzinom to uderzaja do naszego ksiedza, a on jest happy bo ma wiecej kasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 13:09   #4428
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Michacha a wy bez ślubu? My w innej parafii robiliśmy chrzciny bo fajny i bezproblemowy ksiądz był. Mam nadzieję że jeszcze tam jest bo chyba druga też tam będziemy chrzcic. Najgorsze te nauki są. Nam ksiądz odpuścił i byliśmy tylko na jednym temacie chrzestni nawet nie byli sprawdzani. Dostali kartki do spowiedzi a ksiądz nawet się o nie nie upominał. My szukamy chrzestnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

A ja mam jakieś uczulenie wygląda jak odparzenia. Duże czerwone plamy. Pachwiny, trochę pod stanikiem. Na brzuchu. Intymne miejsca też faldka pod brzuchem...Do tego krostki. Swędzi bardzo. Myślicie że te możecie reakcja alergiczna ana komary? Nie mam pojęcia od czego bi nic takiego innego nie jadłam. zadnej nowej chemii. Nawet na cyckach i przy sutkach po karmieniu małej robi się czerwone i swędzi. Tak jakby skóra zrobiła się wrażliwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 13:19   #4429
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Taaaak, my bez ślubu. Ogólnie znajomi robili pół roku temu i nie czepiał się. Nawet nie kazał isć do spowiedzi Mam nadzieję, że nie zmienił poglądów.
Listopadowa, nie mam pojęcia co to może być...Potówki?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-17, 13:37   #4430
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Na potowki to nie wygląda myślicie że wapno pomoże? Nawet nie wiem czym smarować więc alan ranem smaruje. Wychodzi w miejscach gdzie skóra najbadziej się poci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 17:39   #4431
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Listopadowa nie zaszkodzi, ja bym piła.
Kurde, młody jest tak zagazowany, że chwilami wątpię czy to aby on pierdzi a nie jakiś chłop. I to nie raz, a potrafi tak kilka razy. Gdzie to się mieści? Ktoś się jeszcze z tym buja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 19:25   #4432
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Listopadowa nie zaszkodzi, ja bym piła.
Kurde, młody jest tak zagazowany, że chwilami wątpię czy to aby on pierdzi a nie jakiś chłop. I to nie raz, a potrafi tak kilka razy. Gdzie to się mieści? Ktoś się jeszcze z tym buja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tez takie czasem symfonie odchodza jak go nosze to czuje na rece jakby bomby wybuchaly, a czasami Leo robi sobie jacuzzi podczas kapieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 19:27   #4433
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Na potowki to nie wygląda myślicie że wapno pomoże? Nawet nie wiem czym smarować więc alan ranem smaruje. Wychodzi w miejscach gdzie skóra najbadziej się poci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wapno nie zaszkodzi ale to wyglada na bardzo silna alergie. Moze to od slonca?

Nie wiem czy jest cos odczulajacego bez recepty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 19:29   #4434
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ola tez czasem jak pierdnie to myślę ze to tz ale chyba nie sprawia jej to problemów tak samo jak czasem jej sie odbije jakby wypila piwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 19:59   #4435
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Listopadowa nie zaszkodzi, ja bym piła.
Kurde, młody jest tak zagazowany, że chwilami wątpię czy to aby on pierdzi a nie jakiś chłop. I to nie raz, a potrafi tak kilka razy. Gdzie to się mieści? Ktoś się jeszcze z tym buja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to dobrze ze pierdzi chyba co nie?
Moja też potrafi, bardzo głośno pierdzi i bardzo głośno beka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Wapno nie zaszkodzi ale to wyglada na bardzo silna alergie. Moze to od slonca?

Nie wiem czy jest cos odczulajacego bez recepty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uczulenie wyszłoby w miejscach gdzie słońce nie dociera? w ogóle czuje taka wrażliwa skórę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 20:33   #4436
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Ale to dobrze ze pierdzi chyba co nie?
Moja też potrafi, bardzo głośno pierdzi i bardzo głośno beka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Uczulenie wyszłoby w miejscach gdzie słońce nie dociera? w ogóle czuje taka wrażliwa skórę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że pierdzi, ale musi się mocno nastękać . Czasami mi go żal, nie wiem z czego to wynika, że ma takie problemy.

Tż poszedł dziś do tego biura parafialnego i trafił na jakąś zakonnicę. Mowił, że tylko dzięki temu, że nie jest d.upą wołową to udało mu się ogarnąć. Ponoć robiła problemy, w dodatku brat tż nie może być chrzestnym wg niej, bo żyje również bez ślubu. Jak tż powiedział jej, że też był chrzestnym dziecka swojego brata to lamentowała. No a przecież to ksiądz się zgodził

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 21:17   #4437
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Listopadowa nie zaszkodzi, ja bym piła.
Kurde, młody jest tak zagazowany, że chwilami wątpię czy to aby on pierdzi a nie jakiś chłop. I to nie raz, a potrafi tak kilka razy. Gdzie to się mieści? Ktoś się jeszcze z tym buja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My. Meczy się dość przy baczkach :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 21:41   #4438
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Dobrze, że pierdzi, ale musi się mocno nastękać . Czasami mi go żal, nie wiem z czego to wynika, że ma takie problemy.

Tż poszedł dziś do tego biura parafialnego i trafił na jakąś zakonnicę. Mowił, że tylko dzięki temu, że nie jest d.upą wołową to udało mu się ogarnąć. Ponoć robiła problemy, w dodatku brat tż nie może być chrzestnym wg niej, bo żyje również bez ślubu. Jak tż powiedział jej, że też był chrzestnym dziecka swojego brata to lamentowała. No a przecież to ksiądz się zgodził

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też musieliśmy zmienić chrzestna bo ma tylko slub cywilny i u nas księża też się nie zgadzają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 22:51   #4439
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Hej . My dzis po wizycie w 6 tyg po porodzie ktora tak naprawdę wypadla w 7 tyg no coz. Mały waży 5700. Ja dostałam
recepte na tabletki antykoncepcyjne ale sama nie wiem czy chce je brać bo ja wtedy jestem niezrownowazona emocjonalnie chyba ze po tych byłoby inaczej ...
a tak w ogole 7 tyg po porodzie a mnie nawet nie przeszła myśl o seksie. zero ochoty !!!
Jutro pobudka o 6 bo endokrynologa mam rano. Ciekawe jak wyniki z krwi. Mam nadzieje ze nie zejdzie mi sie tam długo i skocze połazić po TK maxie dla relaksu
Ostatnio w 10 min które miałam upolowalam conversy za 10 euro

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Na potowki to nie wygląda myślicie że wapno pomoże? Nawet nie wiem czym smarować więc alan ranem smaruje. Wychodzi w miejscach gdzie skóra najbadziej się poci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno pomógł by jakiś zyrtec albo cos ale nie wiem jak to jest przy kp. Wapno na pewno troche załagodzi. Nie mam pojęcia co to moze być
Jak bardzo swędzi to hydrocortizon do smarowania ale pewno tez nie można przy kp.

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
U nas tez takie czasem symfonie odchodza jak go nosze to czuje na rece jakby bomby wybuchaly, a czasami Leo robi sobie jacuzzi podczas kapieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sama słodycz te dzieciaczki

U nas tez drzemki codzień inaczej. Raz śpi 10 min raz 2 godz. Tylko te wieczory dalej mnie denerwują bo on wtedy raczej jest nieśpiący i ciekawy świata.

Edytowane przez mzgz
Czas edycji: 2019-06-17 o 22:55
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 06:38   #4440
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
My też musieliśmy zmienić chrzestna bo ma tylko slub cywilny i u nas księża też się nie zgadzają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A u nas przecież tż bez ślubu był chrzestnym swojego bratanka jakieś pół roku temu, a teraz w obrębie tej samej parafii nie może być odwrotnie. Tylko, że wtedy załatwiali z księdzem bezpośrednio i okazuje się, że ten ksiądz bardziej otwarty niż zakonnica

Dziś miałam pierwszy raz myśl, że zazdroszczę tż że wychodzi do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 20:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.