Kwietniówki 2019 - cz.4 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-24, 08:51   #4531
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ostatnio juz sami sie smialismy bo zrobilismy test.

Trzymalam go na rekach
Wstawalam - cisza
Siadalam - ryk
Wstawalam - cisza
Siadalam - ryk
Wyższy level jest wtedy, kiedy robi to samo z drugiego pokoju Wiesz, śpi na górze, Ty na dole robisz obiad, sprzątasz itd, a w momencie w którym siadasz z kawą - ryk <3

Co do kar i nagród to ja się już nie wypowiadam… nie przemawia do mnie ten system, czytałam o tym mądre książki i zgadzam się z tym, co tam piszą. problem w tym, że na moją córkę nie działa nic, ani rozmowy, ani kary i nagrody (bo w desperacji próbowałam i tego), prośby, groźby, no nic. Czytamy z tż te wszystkie książki, chodzimy na warsztaty, webinary itd, a jak byliśmy głupi, tak jesteśmy. Ciężki przypadek
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 09:21   #4532
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dlatego ja juz nie czytam ksiazek na temat macierzynstwa i tych "madrych ksiazek" bo dzieci nie sa ksiazkowe, kazde jest inne, a przez to mialam mega wyrzuty sumienia i caly czas obwinialam siebie.. Kieruje sie intuicja, czasem zerkne czy dane zachowania na takim etapie sa normalne czy jednak sygnalizuja cos powazniejszego i probuje znalezc sposob na mlodego. Oczywiscie webinaria czy spotkania z psychologiem sa fajne i pozwalaja zrozumiec psychike dziecka dzieki czemu tez bylo mi latwiej jak Igor mial 2-4 lata ale nie uwazam, ze to recepta na wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 10:32   #4533
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Siemka! Ciezki powrót do rzeczywistości po tych kilku dniach nad jeziorem. W domku już prawie na wszystkich ścianach boazeria położona, jeszcze panele na podłogę, impregnacja ścian, dociecie mebli do kuchni i będzie można już tam spać

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 11:46   #4534
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Wyższy level jest wtedy, kiedy robi to samo z drugiego pokoju Wiesz, śpi na górze, Ty na dole robisz obiad, sprzątasz itd, a w momencie w którym siadasz z kawą - ryk <3

Co do kar i nagród to ja się już nie wypowiadam… nie przemawia do mnie ten system, czytałam o tym mądre książki i zgadzam się z tym, co tam piszą. problem w tym, że na moją córkę nie działa nic, ani rozmowy, ani kary i nagrody (bo w desperacji próbowałam i tego), prośby, groźby, no nic. Czytamy z tż te wszystkie książki, chodzimy na warsztaty, webinary itd, a jak byliśmy głupi, tak jesteśmy. Ciężki przypadek
Ja aż taka w to zaangażowana nie jestem ale na nasza też nic nie dziala. Na dodatek ostatnio reaguje na odmowę mega histeria i piskiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 12:13   #4535
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Siemka! Ciezki powrót do rzeczywistości po tych kilku dniach nad jeziorem. W domku już prawie na wszystkich ścianach boazeria położona, jeszcze panele na podłogę, impregnacja ścian, dociecie mebli do kuchni i będzie można już tam spać

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Ale super Ale to taki letni domek jak rozumiem? Bo z opisu wynika, że praktycznie można by tam mieszkać Fajnie, każdy weekend można tam spędzić, a nie kisic się w domu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 14:35   #4536
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

My jesteśmy w to dość wkręceni - córka chodzi do przedszkola pracujacego na zasadach rb/nvc, wiec wiecie, trochę słabo żeby najsłabszym punktem rodzicielstwa bliskości byli rodzice 🙈 Tutaj ogólnie rodzice są bardzo zaangażowani. Po starszakach widzę ze ma to sens, ale na ile nam starczy cierpliwości to już zobaczymy 😶
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 16:06   #4537
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
My jesteśmy w to dość wkręceni - córka chodzi do przedszkola pracujacego na zasadach rb/nvc, wiec wiecie, trochę słabo żeby najsłabszym punktem rodzicielstwa bliskości byli rodzice Tutaj ogólnie rodzice są bardzo zaangażowani. Po starszakach widzę ze ma to sens, ale na ile nam starczy cierpliwości to już zobaczymy
A co to znaczy to rb/nvc? Jak krowie na rowie proszę

Wiecie co....smutno mi, bo wątek jakby umierał.. Chyba sobie przy wolnej chwili (czyli jak będę na klopie ) poczytam stare części

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-24, 18:07   #4538
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
My jesteśmy w to dość wkręceni - córka chodzi do przedszkola pracujacego na zasadach rb/nvc, wiec wiecie, trochę słabo żeby najsłabszym punktem rodzicielstwa bliskości byli rodzice Tutaj ogólnie rodzice są bardzo zaangażowani. Po starszakach widzę ze ma to sens, ale na ile nam starczy cierpliwości to już zobaczymy
Ja jestem mocno wkręcona (w teorię), Stary wcale a wcale ale fajnie, że trafiliście na takie przedszkole. My chyba też

Ja jedynie nie radzę z szantażem, wciąż go stosuję czasem tylko obietnica puszczenia puffin rock na telefonie potrafi skłonić moje dziecko do wyjścia z domu

Michacha, rb- rodzicielstwo bliskości, nvc- komunikacja bez przemocy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 19:27   #4539
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Teoria teoria, a w praktyce to roznie bywa

Eh... Za 2 tygodnie mam chrzciny i jakos malo ogarnieta w tempacie jestem ale zaczynam sie bac, ze jednak babka mi terminu w lokalu nie zarezerwowala... Pisalam jej sms ale zero odp bo nadal nie wiem co i jak, jaka cena itd. Jutro zadzwonie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 19:29   #4540
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dobry wieczór!

Młody właśnie zasnął, a ja zaraz biorę się za sprzątanie. Dziś kończymy 3 miesiące <3 ulubiona aktywność to pchanie rąk do buzi xd dziś byliśmy za zakupach w galerii, dziecko grzecznie patrzylo a potem zasnelo. Tylko jak mieliśmy już wyjeżdżać to musiałam karmić w aucie bo nam zeszło z 2,5 h i nie wytrzymał ale jest kochany, pospi, pobawi się, na rękach też lubi być i marudzi jak się go odkłada ale taki fajny czas jest teraz a początki nie były łatwe! Także wytrwałości tym którzy mierzą się jeszcze z kolkami i innymi sprawami, będzie lepiej

Ja tam myślę że wszystkim trzeba mieć trochę rozsądku i intuicji. Trzeba patrzec na dziecka potrzeby, wczuć się w jego sytuację, zrozumieć jego emocje ale nie dać sobie wejść na głowę, tylko trzymać się jakiś zasad. A w praktyce się okaże jak to wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:06   #4541
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Przeczytałam sobie o RB bo nie slyszalam nigdy o tym i to, co opisali to wydaje mi sie... Normalne? Taka zawsze mialam wizje idealnego rodzicielstwa.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-24, 20:14   #4542
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Przeczytałam sobie o RB bo nie slyszalam nigdy o tym i to, co opisali to wydaje mi sie... Normalne? Taka zawsze mialam wizje idealnego rodzicielstwa.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Do mnie jeszcze przemawia pozytywna dyscyplina, choć trochę strasznie się nazywa ale to już chyba kiedyś pisałam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:23   #4543
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja tylko RB znam.
Moja córka dzisiaj dala czadu . Czemu dwulatki sa takie okropne ? Straszny dzien :/ z moja córka rozmawia się jak ze słupem. Dzisiaj poległam jako matka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:37   #4544
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Hej
Ja przeczytałam jak dotąd dwa poradniki wychowawcze przy okazji wychowywania starszego syna. Język niemowląt - w ogóle mi to nie podeszło - wszystjo spoko o ile wyłączy się emocje matki a przecież tak się nie da.
Druga "Ja słuchać żeby dzieci do nas mówiły, jak mówić żeby dzieci słuchały" i to polecam, wiele ezeczy stosuje się intuicyjnie ale to też miło przeczytać że coś się robi dobrze.

Ja stosowałam i kary i nagrody, i rozmowy różne rzeczy i w sumie wszystko działało - po prostu syn i ja nadajemy na tych samych falach i łatwo było się dogadać. Ale dzieci są różne i mamy są różne - wydaje mi się że nie na wszystko jest recepta a i też sytuacje rodzinne nie są bez znaczenia.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:40   #4545
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Teoria teoria, a w praktyce to roznie bywa

Eh... Za 2 tygodnie mam chrzciny i jakos malo ogarnieta w tempacie jestem ale zaczynam sie bac, ze jednak babka mi terminu w lokalu nie zarezerwowala... Pisalam jej sms ale zero odp bo nadal nie wiem co i jak, jaka cena itd. Jutro zadzwonie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzwoń, dzwoń! Ja podpisałam umowę na lokal, ale nie mam jeszcze na 100% u ksiedza ogarnięte, także odwrotnie I mam dylematy zwiazane z menu Krem z białych warzyw i rosół czy krem pomidorowy?
Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór!

Młody właśnie zasnął, a ja zaraz biorę się za sprzątanie. Dziś kończymy 3 miesiące <3 ulubiona aktywność to pchanie rąk do buzi xd dziś byliśmy za zakupach w galerii, dziecko grzecznie patrzylo a potem zasnelo. Tylko jak mieliśmy już wyjeżdżać to musiałam karmić w aucie bo nam zeszło z 2,5 h i nie wytrzymał ale jest kochany, pospi, pobawi się, na rękach też lubi być i marudzi jak się go odkłada ale taki fajny czas jest teraz a początki nie były łatwe! Także wytrwałości tym którzy mierzą się jeszcze z kolkami i innymi sprawami, będzie lepiej

Ja tam myślę że wszystkim trzeba mieć trochę rozsądku i intuicji. Trzeba patrzec na dziecka potrzeby, wczuć się w jego sytuację, zrozumieć jego emocje ale nie dać sobie wejść na głowę, tylko trzymać się jakiś zasad. A w praktyce się okaże jak to wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekam na te magiczne 3 miesiące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 21:30   #4546
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Justi gratulacje dotrwania do magicznego 3go miesiąca
Ja próbuje powoli pakować paczkę do Polski bo do samolotu sie nie zabiorę z całym tym majdanem dla 2 dzieci ... i mi nie idzie. Nie mieszczę sie w moje letnie ciuchy ... jutro jadę na zakupy bo w czymś trzeba chodzić . Do nas w końcu tez przyszło lato ... z opóźnieniem ale jest !!

U mnie sprawdził sie pomysł z książki Tracy Hogg (zaklinaczki dzieci) na wprowadzenie rutyny E.A.S.Y. Eat- Activity- Sleep- Your time. Z córka działało jak w zegarku, mogłam sobie rozplanować dzień , wszysko miało ręce i nogi. Mam nadzieje ze z Frankiem tez sie uda!

Edytowane przez mzgz
Czas edycji: 2019-06-24 o 22:05
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 03:54   #4547
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Ale super Ale to taki letni domek jak rozumiem? Bo z opisu wynika, że praktycznie można by tam mieszkać Fajnie, każdy weekend można tam spędzić, a nie kisic się w domu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W lato jak najbardziej można mieszkać, zimą ciężko, bo zakrecaja wodę, coby rur nie rozwaliło no i by trzeba było cały czas palić jak będzie gotowy to pokażę efekty IMG_20190601_110117_785.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 05:48   #4548
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

No wyglada super i chyba nie jest taki malutki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 05:55   #4549
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
No wyglada super i chyba nie jest taki malutki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamy w nim dwa pokoje do spania, wcześniej były 3 malenkie, ale wyburzylismy ściany i zrobiliśmy dwa, jest duży salon połączony z kuchnią, łazienka no i ten wspaniały taras

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-25, 08:26   #4550
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
W lato jak najbardziej można mieszkać, zimą ciężko, bo zakrecaja wodę, coby rur nie rozwaliło no i by trzeba było cały czas palić jak będzie gotowy to pokażę efekty Załącznik 7680606

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Mamy w nim dwa pokoje do spania, wcześniej były 3 malenkie, ale wyburzylismy ściany i zrobiliśmy dwa, jest duży salon połączony z kuchnią, łazienka no i ten wspaniały taras

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Piękny Fajnie mieć taką miejcówę na własność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 08:44   #4551
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

PAJKA super domek w takim zacisznym miejscu idealny na odpoczynek jak sie mieszka w miescie.

Ja dzis zaprowadzalam Igora do pkola z Leo, mamy 1,5 km. Igor stwierdzil, ze go nogi beda bolec wiec nie chce isc na nogach, zaproponowalam mu hulajnoge i ok... Ledwo przejechal 50 metrow i wtrybil sie dwa razy wiec ryk. Wygladalam jak rumunka. Dwojka dzieci, jedno w chuscie drugie za reke marudzi i poplakuje, ze go nogi bola, pcham wozek, a w wozku torba, ksiazki (oddawalam do biblioteki), parasolka przeciwsloneczna odstaje i sie kiwa i jeszcze na tym wszystkim hulajnoga... Slonce o 8 juz tak paliło w czerep, zw wrocilam cala spocona...

Babka z lokalu nie odbiera telefonu. Sprobuje jeszcze w południe. Bosko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 10:02   #4552
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
PAJKA super domek w takim zacisznym miejscu idealny na odpoczynek jak sie mieszka w miescie.

Ja dzis zaprowadzalam Igora do pkola z Leo, mamy 1,5 km. Igor stwierdzil, ze go nogi beda bolec wiec nie chce isc na nogach, zaproponowalam mu hulajnoge i ok... Ledwo przejechal 50 metrow i wtrybil sie dwa razy wiec ryk. Wygladalam jak rumunka. Dwojka dzieci, jedno w chuscie drugie za reke marudzi i poplakuje, ze go nogi bola, pcham wozek, a w wozku torba, ksiazki (oddawalam do biblioteki), parasolka przeciwsloneczna odstaje i sie kiwa i jeszcze na tym wszystkim hulajnoga... Slonce o 8 juz tak paliło w czerep, zw wrocilam cala spocona...

Babka z lokalu nie odbiera telefonu. Sprobuje jeszcze w południe. Bosko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję, czasem są takie dni, że od samego początku nic nie idzie, tak jak powinno

Macie w razie czego opcję na inny lokal?

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Mamy w nim dwa pokoje do spania, wcześniej były 3 malenkie, ale wyburzylismy ściany i zrobiliśmy dwa, jest duży salon połączony z kuchnią, łazienka no i ten wspaniały taras

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Piękny daleko macie na działkę?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 10:07   #4553
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Współczuję, czasem są takie dni, że od samego początku nic nie idzie, tak jak powinno

Macie w razie czego opcję na inny lokal?



Piękny daleko macie na działkę?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oddzwonila
W weekend mam podjechac i dogadamy... Uf uf...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 10:07   #4554
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
PAJKA super domek w takim zacisznym miejscu idealny na odpoczynek jak sie mieszka w miescie.

Ja dzis zaprowadzalam Igora do pkola z Leo, mamy 1,5 km. Igor stwierdzil, ze go nogi beda bolec wiec nie chce isc na nogach, zaproponowalam mu hulajnoge i ok... Ledwo przejechal 50 metrow i wtrybil sie dwa razy wiec ryk. Wygladalam jak rumunka. Dwojka dzieci, jedno w chuscie drugie za reke marudzi i poplakuje, ze go nogi bola, pcham wozek, a w wozku torba, ksiazki (oddawalam do biblioteki), parasolka przeciwsloneczna odstaje i sie kiwa i jeszcze na tym wszystkim hulajnoga... Slonce o 8 juz tak paliło w czerep, zw wrocilam cala spocona...

Babka z lokalu nie odbiera telefonu. Sprobuje jeszcze w południe. Bosko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyobraziłam to sobie. Prawdziwy tabor cyganski
Eee oni zazwyczaj zaczynają pracę koło południa. A może wybierzesz się osobiscie albo zadzwonisz bezpośrednio do lokalu....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok docztałam że oddzwoniła
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 10:11   #4555
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Wyobraziłam to sobie. Prawdziwy tabor cyganski
Eee oni zazwyczaj zaczynają pracę koło południa. A może wybierzesz się osobiscie albo zadzwonisz bezpośrednio do lokalu....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok docztałam że oddzwoniła
Juz sie wyjasnilo w weekend sie dogadamy...

Dziewczyny ja sie cofam w rozwoju... Juz wzielam ksiazki i czytam po angielsku, rozwiazuje sobie gramatyczne zadania z palcem w nosie ale czuje, ze mi jezyka w gebie brakuje :/
Chyba sobie pakiet na italku wykupie i bede gadac z ludziskami.

Poszlabym na jakis kurs jezykowy, szwedzkiego na przyklad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 10:15   #4556
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Przeczytałam sobie o RB bo nie slyszalam nigdy o tym i to, co opisali to wydaje mi sie... Normalne? Taka zawsze mialam wizje idealnego rodzicielstwa.
No i o to właśnie chodzi dużo osób myli rb z bezstresowym wychowaniem i innymi cudami na kiju, a to w zasadzie parę prostych zasad - szacunek, bliskość, normalne rzeczy.

Córka takimi tekstami rzuca odkąd jest w tym przedszkolu, że zbieramy czasem szczękę z podłogi. Próbuję jej czegoś zabronić albo np. ściągnąć w końcu do domu po 10 godzinach na zewnątrz, a ona - "mamo, ale to jest dla mnie ważne!", "jest mi smutno, kiedy tak robisz", ja wychodzę z siebie a ona - "mamo, co teraz czujesz?" Oczywiście w drugą stronę to nie działa, ale liczę że wszystko przed nami

Pajka zazdro domku To Kaszuby?

Michacha wątek nie umiera, tylko przenosi się na fb Mzgz, Ciebie chyba jeszcze tam nie ma? Cho!
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 11:14   #4557
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Juz sie wyjasnilo w weekend sie dogadamy...

Dziewczyny ja sie cofam w rozwoju... Juz wzielam ksiazki i czytam po angielsku, rozwiazuje sobie gramatyczne zadania z palcem w nosie ale czuje, ze mi jezyka w gebie brakuje :/
Chyba sobie pakiet na italku wykupie i bede gadac z ludziskami.

Poszlabym na jakis kurs jezykowy, szwedzkiego na przyklad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na ile osób robicie imprezkę?

Podziwiam! i zazdroszcze ambicji. Po angielsku gadasz biegle?
Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
No i o to właśnie chodzi dużo osób myli rb z bezstresowym wychowaniem i innymi cudami na kiju, a to w zasadzie parę prostych zasad - szacunek, bliskość, normalne rzeczy.

Córka takimi tekstami rzuca odkąd jest w tym przedszkolu, że zbieramy czasem szczękę z podłogi. Próbuję jej czegoś zabronić albo np. ściągnąć w końcu do domu po 10 godzinach na zewnątrz, a ona - "mamo, ale to jest dla mnie ważne!", "jest mi smutno, kiedy tak robisz", ja wychodzę z siebie a ona - "mamo, co teraz czujesz?" Oczywiście w drugą stronę to nie działa, ale liczę że wszystko przed nami

Pajka zazdro domku To Kaszuby?

Michacha wątek nie umiera, tylko przenosi się na fb Mzgz, Ciebie chyba jeszcze tam nie ma? Cho!
Haha, jaka madra mała Aczkolwiek kojarzy mi się to z moim liderem w robocie Brakuje jeszcxe "co zrobisz żeby to zmienić"...
No troszkę umiera. Jednak fb to fb, a tu mam sentyment

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Michacha1234
Czas edycji: 2019-06-25 o 11:20
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 11:32   #4558
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
No i o to właśnie chodzi dużo osób myli rb z bezstresowym wychowaniem i innymi cudami na kiju, a to w zasadzie parę prostych zasad - szacunek, bliskość, normalne rzeczy.

Córka takimi tekstami rzuca odkąd jest w tym przedszkolu, że zbieramy czasem szczękę z podłogi. Próbuję jej czegoś zabronić albo np. ściągnąć w końcu do domu po 10 godzinach na zewnątrz, a ona - "mamo, ale to jest dla mnie ważne!", "jest mi smutno, kiedy tak robisz", ja wychodzę z siebie a ona - "mamo, co teraz czujesz?" Oczywiście w drugą stronę to nie działa, ale liczę że wszystko przed nami

Pajka zazdro domku To Kaszuby?

Michacha wątek nie umiera, tylko przenosi się na fb Mzgz, Ciebie chyba jeszcze tam nie ma? Cho!
A świetne teksty. Tez poczytalam o tym rb i z wieloma się zgadzam i wprowadzam lib staram się wprowadzać w życie jedynie punkt z wspólnym spaniem nie akceptuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 11:35   #4559
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Na ile osób robicie imprezkę?

Podziwiam! i zazdroszcze ambicji. Po angielsku gadasz biegle? Haha, jaka madra mała Aczkolwiek kojarzy mi się to z moim liderem w robocie Brakuje jeszcxe "co zrobisz żeby to zmienić"...
No troszkę umiera. Jednak fb to fb, a tu mam sentyment

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Imprezka na 30-35 osob wiec sporo...

No ukonczone studia mnie zobowiazuja do tego, ze powinnam biegle gadac ale ostatnio czuje, ze brakuje mi slow, a w pracy glownie business english i zwiazany z ksiegowoscia.

Hiszpanski umarl bo nie uzywam. Rozumiem ale mialabym problem cos powiedziec. Moze na italku po hiszp sprobuje pogadac ale najpierw musialabym sobie co nieco przypomniec.

Uwielbiam jezyki obce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
A świetne teksty. Tez poczytalam o tym rb i z wieloma się zgadzam i wprowadzam lib staram się wprowadzać w życie jedynie punkt z wspólnym spaniem nie akceptuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak wspolne spanie to dla mnie punkt, ktorego tez nie akceptuje ALE wspolne zasypianie i przytulanie na dobranoc juz tak

Chociaz Igor w nocy przylazi albo wola i od 2-3 w nocy maz z nim spi bo sie boi sam :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 14:19   #4560
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Hej
Wróciłam z zakupow . Byłam w zarze na wyprzedaży , kupiłam sukienkę i spodenki w sumie tylko. Nie moge patrzec na siebie w lustrze, takie mam ciało rozmemłane, nie podobam sie sobie !!

Głowa mnie boli , mały dostał katar męczył sie w nocy. Akurat jak mamy iść na szczepienie w czwartek!
Caly czas pod górkę przed tymi naszymi wakacjami ....bo teraz go nie zaszczepie bo przeziębiony a potem lecimy! Chyba to odwleke w czasie ... czy cos sie stanie jak zasZczepie go po 4 miesiącu pierwszy raz ? Robił tak ktoś ?

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
No i o to właśnie chodzi dużo osób myli rb z bezstresowym wychowaniem i innymi cudami na kiju, a to w zasadzie parę prostych zasad - szacunek, bliskość, normalne rzeczy.

Córka takimi tekstami rzuca odkąd jest w tym przedszkolu, że zbieramy czasem szczękę z podłogi. Próbuję jej czegoś zabronić albo np. ściągnąć w końcu do domu po 10 godzinach na zewnątrz, a ona - "mamo, ale to jest dla mnie ważne!", "jest mi smutno, kiedy tak robisz", ja wychodzę z siebie a ona - "mamo, co teraz czujesz?" Oczywiście w drugą stronę to nie działa, ale liczę że wszystko przed nami

Pajka zazdro domku To Kaszuby?

Michacha wątek nie umiera, tylko przenosi się na fb Mzgz, Ciebie chyba jeszcze tam nie ma? Cho!
Bo ja nie facebookowa !!

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Juz sie wyjasnilo w weekend sie dogadamy...

Dziewczyny ja sie cofam w rozwoju... Juz wzielam ksiazki i czytam po angielsku, rozwiazuje sobie gramatyczne zadania z palcem w nosie ale czuje, ze mi jezyka w gebie brakuje :/
Chyba sobie pakiet na italku wykupie i bede gadac z ludziskami.

Poszlabym na jakis kurs jezykowy, szwedzkiego na przyklad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio oglądałam serial hiszpański i chciałabym hiszpanskiego sie nauczyć
A tak w ogole to jesCze polskiego !!! Ja wiem ze to głupie ale mam braki , jak chce cos powiedzieć to pierwsze mi sie po ang nasuwa a po polsku szukam w głowie !!!
Mamaszkrabka możesz popisać po angielsku ze mna hehe

Edytowane przez mzgz
Czas edycji: 2019-06-25 o 14:21
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 20:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.