Staraczkowe grono 2020 - cz. 3 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-10-18, 16:28   #3301
xflamesxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 853
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez safie Pokaż wiadomość
33 dc/28 . Zapomniałam rano nasikać, ale idąc do wc byłam pewna, że @ przyszła.
Czy tabletki na tarczyce mogły mieć wpływ na takie wydłużenie cyklu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie od poprzedniego miesiąca, wraz z rozpoczęciem starań cykle z 27-28 dni wydłużyły sie do ponad 30. Ten cykl również będzie pewnie dłuższy bo owu w 18dc.
Co do tabletek się nie wypowiem czy miały wpływ na wydłużenie, bo żadnych nie biorę a cykli tak długich jeszcze nigdy nie miałam



Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Ladny wykres. To nie spadek
Czyli nie wszystko stracone. Bo już zaczęłam czytać o zbyt krótkiej fazie lutealnej itd, ale skoro to nie spadek to przestaje się martwić, dzięki
Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xflamesxx
Czas edycji: 2020-10-18 o 16:30
xflamesxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-18, 16:34   #3302
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez xflamesxx Pokaż wiadomość
U mnie od poprzedniego miesiąca, wraz z rozpoczęciem starań cykle z 27-28 dni wydłużyły sie do ponad 30. Ten cykl również będzie pewnie dłuższy bo owu w 18dc.
Co do tabletek się nie wypowiem czy miały wpływ na wydłużenie, bo żadnych nie biorę a cykli tak długich jeszcze nigdy nie miałam





Czyli nie wszystko stracone. Bo już zaczęłam czytać o zbyt krótkiej fazie lutealnej itd, ale skoro to nie spadek to przestaje się martwić, dzięki
Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Musialaby spasc do temp w pierwszej fazie czesto taki spadek jest na zagniezdzenie. Ale musialabys obserwowac czy u Ciebie taka tendencja wystepuje
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-18, 17:25   #3303
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Hello!

Ja się witam w 3 dc. Zgodnie z mottem, ktore tu powtarzane jest jak mantra- „Nowy cykl, nowe możliwości” wchodzę w nowy cykl ze spokojem i bez spiny. Tym bardziej, że @ nie była dla mnie powodem do smutku od ponad pół roku, bo w tym cyklu wiedziałam, że i tak nici z ciąży. Z resztą powiem Wam, że jakoś ostatnio z większym luzem podchodzę do tematu. Może trochę dziwne, bo powinnam się chyba z każdym kolejnym miesiącem bardziej wkurzać i stresować. Jednak ostatni czas i wydarzenia w moim życiu trochę dały mi do myślenia i sprowadziły mnie na ziemię. Cały czas chciałabym dziecko i zdania w tej kwestii nie zmieniłam, ale jakoś przestałam ostatnio obsesyjnie o tym myśleć.

A tak odbiegając od tematu- nie wiem jak Wy, ale ja tak nie lubię takiej szarugi jesiennej. Dobijają mnie takie dni

Tzn. kilka dni kiedy posiedzę pod kocem, z herbatką i książką czy tv jest ok. Ale na dłuższą metę jest to dla mnie męczące. Zdecydowanie bardziej wolę lato Wtedy czuję, że żyję.
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-18, 17:36   #3304
aga20233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 69
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Tak wiec coś o mnie, mam 25 lat, od dwóch lat mężatka, jakoś 5 miesięcy temu stwierdziliśmy z mężem ze w sumie to by można zacząć starania, na początku dużo wątpliwości, także zaczęłam od podstawowych badań. Ale słabo nam idzie bo najpierw okazało się ze muszę zrobić szczepienie na różyczkę, wiec miesiąc musieliśmy odpuścić, teraz zachorowaliśmy na najmodniejsza chorobę tego roku wiec tez na razie musimy poczekać jak się decydowaliśmy to nie myślałam ze będę odczuwać takie ciśnienie a jednak niby podeszliśmy na luzie jak się uda to super a jak nie to nic złego sie nie dzieje, a jednak tak się tylko wydawało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aga20233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-18, 17:39   #3305
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez safie Pokaż wiadomość
33 dc/28 . Zapomniałam rano nasikać, ale idąc do wc byłam pewna, że @ przyszła.
Czy tabletki na tarczyce mogły mieć wpływ na takie wydłużenie cyklu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak na chłopski rozum to powinno być chyba na odwrót?! Rano testujesz?
Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Hello!

Ja się witam w 3 dc. Zgodnie z mottem, ktore tu powtarzane jest jak mantra- „Nowy cykl, nowe możliwości” wchodzę w nowy cykl ze spokojem i bez spiny. Tym bardziej, że @ nie była dla mnie powodem do smutku od ponad pół roku, bo w tym cyklu wiedziałam, że i tak nici z ciąży. Z resztą powiem Wam, że jakoś ostatnio z większym luzem podchodzę do tematu. Może trochę dziwne, bo powinnam się chyba z każdym kolejnym miesiącem bardziej wkurzać i stresować. Jednak ostatni czas i wydarzenia w moim życiu trochę dały mi do myślenia i sprowadziły mnie na ziemię. Cały czas chciałabym dziecko i zdania w tej kwestii nie zmieniłam, ale jakoś przestałam ostatnio obsesyjnie o tym myśleć.

A tak odbiegając od tematu- nie wiem jak Wy, ale ja tak nie lubię takiej szarugi jesiennej. Dobijają mnie takie dni

Tzn. kilka dni kiedy posiedzę pod kocem, z herbatką i książką czy tv jest ok. Ale na dłuższą metę jest to dla mnie męczące. Zdecydowanie bardziej wolę lato Wtedy czuję, że żyję.
Witam w klubie! Chociaż nie siedzimy cały dzień, bo zrobilismy dzisiaj około 8 km spacerek ku radości naszego psa. Ciągle pada, masakra... Ja mam dosyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-18, 17:43   #3306
safie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 268
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Kruszyna, testowałam wczoraj i była biel.
Też bym bardziej obstawiała, że raczej powinny się cykle skrócić. Miałam wysoką prolaktynę, ale też powinna spadać - w sobotę będę robić badania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
safie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-18, 18:16   #3307
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Ja jestem na etapie szybkiego biegu do toalety i oddawania moczu rano, byleby nie kusilo jeszcze testowac
Ale w pt. Juz sikne na test.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W takim razie kciuki mocne za piątkowego sikanca ☺
Cytat:
Napisane przez xflamesxx Pokaż wiadomość
Ja myślałam żeby w następny piątek /sobotę testować.
Pierwszy cykl mierze temperaturę. Czy taki spadek jest normalny? Z tego co sprawdzałam temperatura powinna spadać bliżej @, a u mnie termin za 10dni.Załącznik 7730291

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Bardzo ładny i obiecujący wykres
Cytat:
Napisane przez safie Pokaż wiadomość
33 dc/28 . Zapomniałam rano nasikać, ale idąc do wc byłam pewna, że @ przyszła.
Czy tabletki na tarczyce mogły mieć wpływ na takie wydłużenie cyklu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiesz, nie chce Cie nakręcać, ale ja dopóki nie zatestowalam to też miałam wrażenie, ze @ już tuz tuż, sekund i poleci... I też myślałam, ze mi się okres spóźnia przez tabletki (inne ale potencjalnie mogace mieć wpływ na długość cyklu)
Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Hello!

Ja się witam w 3 dc. Zgodnie z mottem, ktore tu powtarzane jest jak mantra- „Nowy cykl, nowe możliwości” wchodzę w nowy cykl ze spokojem i bez spiny. Tym bardziej, że @ nie była dla mnie powodem do smutku od ponad pół roku, bo w tym cyklu wiedziałam, że i tak nici z ciąży. Z resztą powiem Wam, że jakoś ostatnio z większym luzem podchodzę do tematu. Może trochę dziwne, bo powinnam się chyba z każdym kolejnym miesiącem bardziej wkurzać i stresować. Jednak ostatni czas i wydarzenia w moim życiu trochę dały mi do myślenia i sprowadziły mnie na ziemię. Cały czas chciałabym dziecko i zdania w tej kwestii nie zmieniłam, ale jakoś przestałam ostatnio obsesyjnie o tym myśleć.

A tak odbiegając od tematu- nie wiem jak Wy, ale ja tak nie lubię takiej szarugi jesiennej. Dobijają mnie takie dni

Tzn. kilka dni kiedy posiedzę pod kocem, z herbatką i książką czy tv jest ok. Ale na dłuższą metę jest to dla mnie męczące. Zdecydowanie bardziej wolę lato Wtedy czuję, że żyję.
Skoro jest większy luz, to niedługo pojawia się II kreski .
Hmm ja ogólnie też nie lubię, ale wczoraj i dziś chodziliśmy z psami po lesie w poszukiwaniu grzybów i było cudownie ☺. Z tym, ze tak jak piszesz, taka pogoda jest fajna na kilka dni, nie miesięcy. Jak dla mnie najgorszy miesiąc przed nami (listopad), potem grudzień i zaraz święta, a później aby do wiosny .
Cytat:
Napisane przez aga20233 Pokaż wiadomość
Tak wiec coś o mnie, mam 25 lat, od dwóch lat mężatka, jakoś 5 miesięcy temu stwierdziliśmy z mężem ze w sumie to by można zacząć starania, na początku dużo wątpliwości, także zaczęłam od podstawowych badań. Ale słabo nam idzie bo najpierw okazało się ze muszę zrobić szczepienie na różyczkę, wiec miesiąc musieliśmy odpuścić, teraz zachorowaliśmy na najmodniejsza chorobę tego roku wiec tez na razie musimy poczekać jak się decydowaliśmy to nie myślałam ze będę odczuwać takie ciśnienie a jednak niby podeszliśmy na luzie jak się uda to super a jak nie to nic złego sie nie dzieje, a jednak tak się tylko wydawało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dobrze ze zaczęłaś od badań co do tej najmodniejsze choroby, masz na myśli koronę? Jeśli tak, to dużo zdrowia dla Was.
Cytat:
Napisane przez safie Pokaż wiadomość
Kruszyna, testowałam wczoraj i była biel.
Też bym bardziej obstawiała, że raczej powinny się cykle skrócić. Miałam wysoką prolaktynę, ale też powinna spadać - w sobotę będę robić badania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A który u Ciebie dc? Przepraszam, jeśli pisałaś i nie doczytałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-18, 18:19   #3308
safie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 268
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Moszka, dzisiaj 33. Zwykle mam 28, ale ostatni był 32. I nawet nie wiem czy jestem przed terminem czy po przez to przesunięcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
safie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-18, 18:22   #3309
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez safie Pokaż wiadomość
Moszka, dzisiaj 33. Zwykle mam 28, ale ostatni był 32. I nawet nie wiem czy jestem przed terminem czy po przez to przesunięcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To może jutro betę zrób? albo poczekaj jeszcze ze 3 dni (zakładając ze wczoraj/dziś miałabyś dostać okres) . Dopóki nie ma @ piłka jest w grze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-18, 18:34   #3310
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez xflamesxx Pokaż wiadomość
Ja myślałam żeby w następny piątek /sobotę testować.
Pierwszy cykl mierze temperaturę. Czy taki spadek jest normalny? Z tego co sprawdzałam temperatura powinna spadać bliżej @, a u mnie termin za 10dni
Twój wykres wygląda dobrze. Mój to góry i doliny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20201018_193214.jpg (38,6 KB, 97 załadowań)
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-18, 18:54   #3311
xflamesxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 853
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Twój wykres wygląda dobrze. Mój to góry i doliny
Chyba nie jest tak źle. Widać kiedy owu była.
Poza tym mój tamten wykres był z ovufriend. W innej aplikacji widać więcej gór i dolin IMG_20201018_195243.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
xflamesxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-18, 19:30   #3312
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Mi się ostatnio trochę wydłużyły cykle. 2 ostatnie miałam ok. 38 dni, podczas gdy wcześniej 30-32 dni (i tak długie). A teraz to już w ogóle się wydłużyły. Nie wiem czy to nie przez Ovarin/Inofem, bo przez sierpień brałam Ovarin, od września musiałam zmienić na Inofem i z niczym innym nie mam jak powiązać tych dłuższych cykli

Jesienne wieczory są też fajne, ale właśnie na chwilę jak dla mnie. No cóż, jakoś trzeba będzie to przetrwać. Byle do wiosny!

Od stycznia zacznie przybywać dnia
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-18, 21:38   #3313
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Mam ostatnio młyn w pracy i chociaż podczytuję w miarę na bieżąco wątek, tak z aktualizacjami pierwszej strony nie nadążam. Przypominam więc, że najpewniejszym sposobem, żebym ogarnęła zmiany, jest zgłaszanie się na priv

A organizm coś mnie robi w konia, bo ledwie 12 dc, a dzisiejsza temperatura mogłaby być pierwszą wyższą. Tylko śluz jeszcze z tych lepszych... Więc czekam na rozwój sytuacji.
Mężu konsekwentnie trzyma się decyzji, że na razie czekamy. Za to znalazł imię dla potencjalnej córki

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Twój wykres wygląda dobrze. Mój to góry i doliny
Jak mierzysz?
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-18, 22:42   #3314
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Mężu konsekwentnie trzyma się decyzji, że na razie czekamy. Za to znalazł imię dla potencjalnej córki


Jak mierzysz?
Mierzę w ustach, ale chyba w następnym zacznę w pochwie i zobaczymy co wyjdzie.

Jakie imię?
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-18, 22:44   #3315
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cześć
Chciałabym do Was dołączyć. Właśnie dziś dostałam okres wiec humor wiadomo jaki. Staramy się 7 cykl, więc niby nie dużo, ale z racji mojego wieku mam sporą presje i boje się że jak do konca roku nic z tego nie wyjdzie to się poddamy bo nasz związek tego nie wytrzyma
Mamy jedna córke, w tym roku skończyła 4 lata. W zeszłym roku straciłam ciąże w 11 tc i mimo że od początku wiedzieliśmy że nic z tego nie będzie (brak serduszka) to nie mogę się z tym pogodzić do dziś i mam wrażenie że tylko kolejne dziecko pozwoli mi złagodzić ból. Parę cykli się staraliśmy się zaraz po poronieniu, ale potem wróciły problemy z tarczycą i musieliśmy zawiesić starania. I teraz staramy się od maja ale zero efektów
Może w wolnym czasie uda mi się was troche poczytac, żeby Was troche poznać
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-18, 22:51   #3316
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Mierzę w ustach, ale chyba w następnym zacznę w pochwie i zobaczymy co wyjdzie.

Jakie imię?
Spróbuj, efekty mogą być nieco bardziej stabilne.

Marcela. Nie jest to mój numer jeden, ale przy naszych skrajnie rozbieżnych typach imienniczych jestem w stanie zaakceptować Sukces.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez theali
Czas edycji: 2020-10-18 o 22:52
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 07:42   #3317
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dzisiaj temperatura 36,95. Wiem że to wciąż wysoko, no ale...
No nic, zobaczymy jaka będzie jutro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 07:48   #3318
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
Dzisiaj temperatura 36,95. Wiem że to wciąż wysoko, no ale...
No nic, zobaczymy jaka będzie jutro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A wcześniej jaka była temp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 08:07   #3319
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez safie Pokaż wiadomość
Kruszyna, testowałam wczoraj i była biel.
Też bym bardziej obstawiała, że raczej powinny się cykle skrócić. Miałam wysoką prolaktynę, ale też powinna spadać - w sobotę będę robić badania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mhmmm jeśli bierzesz tablety na prl to tym bardziej powinny się skrócić.... Moszka88 dobrze mówi, jeśli dasz radę wytrzymać to poczekaj jeszcze chwilę z testem albo idź na Bete
Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Cześć
Chciałabym do Was dołączyć. Właśnie dziś dostałam okres wiec humor wiadomo jaki. Staramy się 7 cykl, więc niby nie dużo, ale z racji mojego wieku mam sporą presje i boje się że jak do konca roku nic z tego nie wyjdzie to się poddamy bo nasz związek tego nie wytrzyma
Mamy jedna córke, w tym roku skończyła 4 lata. W zeszłym roku straciłam ciąże w 11 tc i mimo że od początku wiedzieliśmy że nic z tego nie będzie (brak serduszka) to nie mogę się z tym pogodzić do dziś i mam wrażenie że tylko kolejne dziecko pozwoli mi złagodzić ból. Parę cykli się staraliśmy się zaraz po poronieniu, ale potem wróciły problemy z tarczycą i musieliśmy zawiesić starania. I teraz staramy się od maja ale zero efektów
Może w wolnym czasie uda mi się was troche poczytac, żeby Was troche poznać
Cześć nic się nie przejmuj, glowa do góry jest nas tu parę i każda ma inną historie!
Jesteście pod opieką jakiegoś giną, czy narazie próbujecie tak naturalnie bez pomocy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-19, 08:10   #3320
safie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 268
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dzisiaj już mnie brzuch boli, jak przy @, ale nadal nie ma nic - może w ciągu dnia. Jeżeli do czwartku się nic nie pojawi to pojadę zrobić badania i od razu betę zrobię


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
safie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 08:36   #3321
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Cześć
Chciałabym do Was dołączyć. Właśnie dziś dostałam okres wiec humor wiadomo jaki. Staramy się 7 cykl, więc niby nie dużo, ale z racji mojego wieku mam sporą presje i boje się że jak do konca roku nic z tego nie wyjdzie to się poddamy bo nasz związek tego nie wytrzyma
Mamy jedna córke, w tym roku skończyła 4 lata. W zeszłym roku straciłam ciąże w 11 tc i mimo że od początku wiedzieliśmy że nic z tego nie będzie (brak serduszka) to nie mogę się z tym pogodzić do dziś i mam wrażenie że tylko kolejne dziecko pozwoli mi złagodzić ból. Parę cykli się staraliśmy się zaraz po poronieniu, ale potem wróciły problemy z tarczycą i musieliśmy zawiesić starania. I teraz staramy się od maja ale zero efektów
Może w wolnym czasie uda mi się was troche poczytac, żeby Was troche poznać

Witamy Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty U mnie 17 dc, zaczyna się odliczanie, temperatura nieco wzrasta, co myślicie? Nie mam wcześniejszych pomiarów, bo dopiero niedawno kupiłam termometr. Tzn. wcześniej jak mierzyłam zwykłym, to było 36,0 przez kilka dni. IMG_6077.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 08:51   #3322
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
A wcześniej jaka była temp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej nie spadała poniżej 37. Ale ten weekend też był troszkę inaczej spędziny niż zawsze, może dlatego taki spadek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 09:08   #3323
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Mhmmm jeśli bierzesz tablety na prl to tym bardziej powinny się skrócić.... Moszka88 dobrze mówi, jeśli dasz radę wytrzymać to poczekaj jeszcze chwilę z testem albo idź na Bete Cześć nic się nie przejmuj, glowa do góry jest nas tu parę i każda ma inną historie!
Jesteście pod opieką jakiegoś giną, czy narazie próbujecie tak naturalnie bez pomocy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bylam u gina 2 msce temu i twierdzi ze wszystko jest ok i po prostu trzeba więcej czasu. Póki co próbuje się nie spinać ale z tym mi idzie najgorzej.


Chce zacząć brac olej z wiesiołka od tego cyklu. Bierze któraś z Was?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 09:23   #3324
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Bylam u gina 2 msce temu i twierdzi ze wszystko jest ok i po prostu trzeba więcej czasu. Póki co próbuje się nie spinać ale z tym mi idzie najgorzej.


Chce zacząć brac olej z wiesiołka od tego cyklu. Bierze któraś z Was?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja brałam w tym cyklu, 3000 mg na dzień, do dnia owulacji. U mnie zbyt dużo nie zmienił, bo nie mam problemów z nawilżeniem. Osobiście nieco się wyluzowałam po wizycie u lekarza, widziałam pęcherzyk i to mnie podniosło na duchu zobaczymy, co z tego wyjdzie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 10:50   #3325
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Mam dziś 24dc i pojawił się dziwny lekko zabarwiony na brązowo śluz i ból niby jajnik, niby miesiączkowy. Trochę się martwię, bo na @ za wcześnie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 10:58   #3326
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Bylam u gina 2 msce temu i twierdzi ze wszystko jest ok i po prostu trzeba więcej czasu. Póki co próbuje się nie spinać ale z tym mi idzie najgorzej.


Chce zacząć brac olej z wiesiołka od tego cyklu. Bierze któraś z Was?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak oczywiście może być,ale powiem Ci z własnego doświadczenia. Mam 31 lat, od ponad roku się nie zabezpieczamy. Przed 'staraniami' byłam u 3 różnych ginekologów, z prośbą o sprawdzenie, bo chcemy się starać. Za każdym razem słyszałam, że wszystko jest ok! A wręcz macica książkowa i tylko proszę się przytulać. Teraz zaczęliśmy diagnozować bezpłodność, pierwsze co zrobili to zrobili wymaz, z którego wyszło, że mam jakiś stan zapalny! I to prawdopodobnie od byłego partnera,czyli od wielu lat, bez objawów.... Jak poczytałam to nie tylko droga płciową można się na bawić, a na pewno nie pomaga. Nie wiem dlaczego tak luźno podchodzi się do podstawowych badań, ale może warto sprawdzić niektóre rzeczy....
Wiesiołka biorę, mniej więcej do owu czy pomaga? Nie wiem. Na pewno nie szkodzi, może tylko pomoc
Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Ja brałam w tym cyklu, 3000 mg na dzień, do dnia owulacji. U mnie zbyt dużo nie zmienił, bo nie mam problemów z nawilżeniem. Osobiście nieco się wyluzowałam po wizycie u lekarza, widziałam pęcherzyk i to mnie podniosło na duchu zobaczymy, co z tego wyjdzie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Z temperatura ci nie pomogę, bo sama nie mierze, ale trzymam kciuki, żeby z tego pęcherzyka było coś więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 11:18   #3327
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Znacie się pewnie bardziej więc zapytam odnośnie owu.


Dziś mam 14 dc, jak wstałam to na papierze widziałam może nie krew, ale taką różowe zabarwienie na papierze (raczej wcześniej nie miewałam, ale też tak bacznie nie obserwowałam jak teraz ), teraz pojawił się śluz płodny.

To zwiastuje już samą owu czy to jest jeszcze przed?



Ostatni stosunek był 12 dc. W sobotę test owu był prawie pozytywny, wczoraj trochę jeszcze mocniejszy, ale dalej raczej nie to... Dziś jeszcze nie robiłam
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 11:24   #3328
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Mam dziś 24dc i pojawił się dziwny lekko zabarwiony na brązowo śluz i ból niby jajnik, niby miesiączkowy. Trochę się martwię, bo na @ za wcześnie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ehh ja miałam plamienie przez 5 dni, potem okres, spóźniony o 3 dni... myślę, że u mnie to był biochem numer 2


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Znacie się pewnie bardziej więc zapytam odnośnie owu.


Dziś mam 14 dc, jak wstałam to na papierze widziałam może nie krew, ale taką różowe zabarwienie na papierze (raczej wcześniej nie miewałam, ale też tak bacznie nie obserwowałam jak teraz ), teraz pojawił się śluz płodny.

To zwiastuje już samą owu czy to jest jeszcze przed?



Ostatni stosunek był 12 dc. W sobotę test owu był prawie pozytywny, wczoraj trochę jeszcze mocniejszy, ale dalej raczej nie to... Dziś jeszcze nie robiłam

Myślę, że to już owu, czasem się zdarza plamienie no i skoro śluz płodny, to działaj zrób test owu dwa razy dzisiaj, żeby mieć porównanie


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 11:48   #3329
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Znacie się pewnie bardziej więc zapytam odnośnie owu.


Dziś mam 14 dc, jak wstałam to na papierze widziałam może nie krew, ale taką różowe zabarwienie na papierze (raczej wcześniej nie miewałam, ale też tak bacznie nie obserwowałam jak teraz ), teraz pojawił się śluz płodny.

To zwiastuje już samą owu czy to jest jeszcze przed?
Sam śluz płodny może się utrzymywać dość długo, u mnie to nawet ponad tydzień bywa. Plamienie raczej w bliskiej okolicy owu
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-19, 12:09   #3330
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Ehh ja miałam plamienie przez 5 dni, potem okres, spóźniony o 3 dni... myślę, że u mnie to był biochem numer 2


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------




Myślę, że to już owu, czasem się zdarza plamienie no i skoro śluz płodny, to działaj zrób test owu dwa razy dzisiaj, żeby mieć porównanie


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Sam śluz płodny może się utrzymywać dość długo, u mnie to nawet ponad tydzień bywa. Plamienie raczej w bliskiej okolicy owu

właśnie nie wiedziałam czy plamienie to jeszcze przed owu czy już może oznaczać sam jej moment a nigdzie w necie doszukać się nie mogę
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-18 13:21:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.