Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-02, 10:38   #1741
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Thealia nasza kopalnia wiedzy

Ja wiem, że Wy za chwilę wyrzucicie mnie z forum, ale muszę jeszcze raz to powiedzieć
Happysheep poproś o monitoring, widać co i jak. Bałam się jak to będzie finansowo, ale za usg liczy 80zl, więc 3/4 razy w miesiącu nie ma tragedii.
Co do proga, w sumie raz miałam badany w 21 dc (owu mniej więcej mam 17 dc) wynik 33,75 ani jeden ani drugi gin nic mi na to nie powiedzieli., a według norm to tak jakbym menopauzę miała
Teraz zawsze jak już pęknie pęcherzyk mam na wszelki wypadek brać duhaston

Właśnie przez tą France proga już bolą mnie cycki a do @ 9 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Spaza nieważne gdzie byleby słoneczko było ️ zazdraszczam, przywieź troszku ciepełka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 10:40   #1742
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
a wiąże się to z czymś negatywnym?
Raczej nie. I wydaje mi się, że to dość powszechne 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 10:47   #1743
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Raczej nie. I wydaje mi się, że to dość powszechne 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

thx dopiero raczkuje w temacie i myślałam, że po owu to tylko wysoka temp.
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 12:02   #1744
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
thx dopiero raczkuje w temacie i myślałam, że po owu to tylko wysoka temp.
Wyższa niż przed, ale wcale nie musi to być zawrotna różnica. I nie musi się trzymać na idealnie takim samym poziomie. Ano, tym bardziej, cały czas po owu rosnąć (bo i z taką teorią się spotkałam ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 13:17   #1745
happysheep
Raczkowanie
 
Avatar happysheep
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 314
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Thealia nasza kopalnia wiedzy

Ja wiem, że Wy za chwilę wyrzucicie mnie z forum, ale muszę jeszcze raz to powiedzieć
Happysheep poproś o monitoring, widać co i jak. Bałam się jak to będzie finansowo, ale za usg liczy 80zl, więc 3/4 razy w miesiącu nie ma tragedii.
Co do proga, w sumie raz miałam badany w 21 dc (owu mniej więcej mam 17 dc) wynik 33,75 ani jeden ani drugi gin nic mi na to nie powiedzieli., a według norm to tak jakbym menopauzę miała
Teraz zawsze jak już pęknie pęcherzyk mam na wszelki wypadek brać duhaston

Właśnie przez tą France proga już bolą mnie cycki a do @ 9 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Spaza nieważne gdzie byleby słoneczko było ️ zazdraszczam, przywieź troszku ciepełka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kruszyna zapiszę się do ginekologa jak najszybciej i rzeczywiście może poproszę o ten monitoring W ogóle jestem wkurzona na ginekologów, do których chodziłam, bo każdy mówił mi przed badaniami, że '''aaa proszę się nie martwić i cierpliwie się starać, wszystko jest w porządku", dopiero jak wymusiłam badania to teraz widzę czarno na białym, że coś ewidentnie jest nie tak. W przeciwnym razie czekałabym rok albo dłużej zachodząc w głowę co jest nie tak, że nie umiem zajść Jednym słowem, trzeba często brać sprawy we własne ręce i badania robić jak najszybciej. Miałam też zawsze duże PMSy i teraz być może wiem co mogło być powodem - ten niski progesteron.

W ogóle najgorsze, że nie dość że mam złe te wyniki to jeszcze totalnie mnie rozłożyło. Dziś dzwoniłam do lekarza rodzinnego i dostałam antybiotyki. Mam zapalenie zatok ;( nie wiem czy jest sens w ogóle robić test ciążowy przed braniem antybiotyków, bo przy tak niskim progu raczej ciąża niemożliwa...

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Kurcze dziewczyny zaczynam się już naprawdę niepokoić, mam bóle jak przy @, a to dopiero 9dpo, 24 dc. Może ta owulacja się przesunęła, no ale wykres, testy owu mówią co innego co chwilę chodzę do wc sprawdzać czy @ jest, bo ból identyczny. W ciąży chyba nie jestem, no bo ten progesteron mówi sam za siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez happysheep
Czas edycji: 2021-02-02 o 12:21
happysheep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 14:26   #1746
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Happysheep dokładnie tak, z jednej strony rozumiem, bo gdyby każda pacjentkę, która mówi, że chce zajść w ciążę wysyłali na komplet badań to wiele osób by się burzyło, bo przecież u wielu osób, faktycznie wszystko ok, i po prostu trzeba czasu. Z drugiej strony, zawsze można zaproponować, wyobrażam to sobie tak '' według badania i usg, wszystko ok, także według procedur starajcie się rok/pół roku. Po tym czasie pomyślimy nad diagnostyka. Oczywiście jeśli pani chce to można zrobić wymaz pochwyć pod kontem bakterii, które mogą powodować poronienia, sprawdzić poziom progesteronu, tarczyce'.takie wiecie, podstawy 🤷☠♀️ ja jestem cały czas zła, że nikt mnie nie wysłał na ten wymaz wcześniej. A tak czekam na to badanie drożności, którego się mega boję



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Happysheep obserwuj się. A może faktycznie owu się przesunęła, (działajcie dzisiaj) wtedy ten prog nie byłby dziwny. Nie wiem czy test coś by już pokazał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Przy okazji co się dzieje z
Anilani
BittersweetCocaine
Johasia28
Soniuska?????
Nikt się nie odzywa, taka tu cisza ostatnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 14:33   #1747
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Happysheep dokładnie tak, z jednej strony rozumiem, bo gdyby każda pacjentkę, która mówi, że chce zajść w ciążę wysyłali na komplet badań to wiele osób by się burzyło, bo przecież u wielu osób, faktycznie wszystko ok, i po prostu trzeba czasu. Z drugiej strony, zawsze można zaproponować, wyobrażam to sobie tak '' według badania i usg, wszystko ok, także według procedur starajcie się rok/pół roku. Po tym czasie pomyślimy nad diagnostyka. Oczywiście jeśli pani chce to można zrobić wymaz pochwyć pod kontem bakterii, które mogą powodować poronienia, sprawdzić poziom progesteronu, tarczyce'.takie wiecie, podstawy ja jestem cały czas zła, że nikt mnie nie wysłał na ten wymaz wcześniej. A tak czekam na to badanie drożności, którego się mega boję



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Happysheep obserwuj się. A może faktycznie owu się przesunęła, (działajcie dzisiaj) wtedy ten prog nie byłby dziwny. Nie wiem czy test coś by już pokazał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Przy okazji co się dzieje z
Anilani
BittersweetCocaine
Johasia28
Soniuska?????
Nikt się nie odzywa, taka tu cisza ostatnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie się dłuży, 8-9 dpo więc siedzę i czekam, nic innego mi nie pozostało

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-02, 16:17   #1748
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Johasia28 kiedy testujesz???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 16:41   #1749
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cześć ja siedzę cicho i Was podczytuje, bo u nas dopiero starania w kwietniu, a nie wiem czy coś się nie przełoży, bo coś gadają o szczepieniu nauczycieli od przyszłego tygodnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 16:43   #1750
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Oo zostałam wywołana Kruszyna
Cały czas podczytuję, ale nie dzieje się u mnie nic wartego uwagi, żadnych badań, wizyt itp. Nie chcę smęcić, więc nic nie piszę
Johasia piona, u mnie też mniej wiecej 8-9 dpo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 16:44   #1751
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Johasia28 kiedy testujesz???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W tłusty czwartek Termin małpy mam na poniedziałek więc będę czekać do oporu tym razem

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-02, 17:07   #1752
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Cześć ja siedzę cicho i Was podczytuje, bo u nas dopiero starania w kwietniu, a nie wiem czy coś się nie przełoży, bo coś gadają o szczepieniu nauczycieli od przyszłego tygodnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Oo zostałam wywołana Kruszyna
Cały czas podczytuję, ale nie dzieje się u mnie nic wartego uwagi, żadnych badań, wizyt itp. Nie chcę smęcić, więc nic nie piszę
Johasia piona, u mnie też mniej wiecej 8-9 dpo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A smec!!!! Po to jest forum między innymi
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
W tłusty czwartek Termin małpy mam na poniedziałek więc będę czekać do oporu tym razem

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
To jeśli wytrzymasz to testujemy razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 19:45   #1753
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
️A smec!!!! Po to jest forum między innymi To jeśli wytrzymasz to testujemy razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niby tak Wolałbym jednak przekazywać miłe informacje niż się żalić



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-03, 07:59   #1754
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Anilani, i w końcu każda z nas przekażę cudowne wieści
Dzień dobry dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-03, 08:05   #1755
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Hej. Nie odzywam się bo nie mam siły. Ledwo zyje, czasem podczytuje..ale nie codziennie.

Przeprowadziliśmy się tydzień temu, cały czas coś działamy do późnego wieczora,albo i rana xD jeszcze nawet łóżka nie ochrzciliśmy xD ciągle się tylko kłócimy i generalnie jest niefajnie. Więc nie mam nawet co pisać.

Starania dopiero jeśli w ogóle, to od kwietnia po miesiączce czyli na sam koniec mca.

Trzymam za Was kciuki ❤️✊
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-03, 08:33   #1756
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Soniuska jak ja cie rozumiem! My się przeprowadzaliśmy jakieś 1,5 roku temu. Przed samą przeprowadzka kładliśmy gładzie, malowaliśmy, wybór kafelek do łazienki to już była masakra i ciągle klotnie. W międzyczasie znaleźliśmy hodowle z naszym wymarzonym pieskiem, i tak na początku grudnia mieliśmy go odebrać, TZ wyjeżdżał na 2 tyg i wracał w piątek a w ndz mieliśmy po psa już jechać, co oznaczało, że musieliśmy się przeprowadzić przed jego wyjazdem. Ja apkowalam wszystkie rzeczy w mieszkaniu a on dokanczal w domu. Jazdy były takie, że gdyby nie pies to zostałabym na mieszkaniu, i zerwała także trzymam kciuki! Pamiętaj, jak już przebrniecie przez to, będziecie gotowi na wszystko głową do góry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-03, 09:18   #1757
happysheep
Raczkowanie
 
Avatar happysheep
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 314
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cześć dziewczyny, niestety u mnie dziś 1dc Bóle, które wczoraj miałam były na okres... Nie umiałam w nocy spać z bólu, wzięłam 2 no-spy i mi nie pomagało, wzięłam jeszcze jakąś inną rozkurczową i pomogło w końcu. A teraz znowu zaczyna się ból na nowo

Nie wiem co się dzieje naprawdę, wczoraj był 8dpo, a tu okres zaczynał się pojawiać. Mój cykl trwał 24 dni... W przyszłym tygodniu idę do ginekologa i mam nadzieję, że potraktuje mnie serio i przepisze mi coś na ten progesteron... I niech mi zrobi jakieś badania w kierunku bolesnych miesiączek, bo ja mam kilka dni wyciętych z życia wtedy...
Jutro idę jeszcze na badania krwi, zrobię sobie AMH i Inhibinę B.

Edytowane przez happysheep
Czas edycji: 2021-02-03 o 09:20
happysheep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-03, 10:48   #1758
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez happysheep Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, niestety u mnie dziś 1dc Bóle, które wczoraj miałam były na okres... Nie umiałam w nocy spać z bólu, wzięłam 2 no-spy i mi nie pomagało, wzięłam jeszcze jakąś inną rozkurczową i pomogło w końcu. A teraz znowu zaczyna się ból na nowo

Nie wiem co się dzieje naprawdę, wczoraj był 8dpo, a tu okres zaczynał się pojawiać. Mój cykl trwał 24 dni... W przyszłym tygodniu idę do ginekologa i mam nadzieję, że potraktuje mnie serio i przepisze mi coś na ten progesteron... I niech mi zrobi jakieś badania w kierunku bolesnych miesiączek, bo ja mam kilka dni wyciętych z życia wtedy...
Jutro idę jeszcze na badania krwi, zrobię sobie AMH i Inhibinę B.
Tule

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-03, 11:14   #1759
happysheep
Raczkowanie
 
Avatar happysheep
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 314
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Tule

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happysheep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-03, 11:24   #1760
safie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 268
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

U mnie 10dc i nawet jakoś nie mamy siły działać, ja mam podły nastrój. Dzisiaj kupie te testy owulacyjne i chyba rzeczywiście będziemy celować w owu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
safie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-03, 11:26   #1761
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Byłam dziś u gina, idealnie 50dc. Wychodzi na to, że organizm znowu wariuje. Temperatura, śluz i testy dawały znać, że owu była, a tu torbiel 35mm. Dostałam czopki distreptaza i luteinę. Z tym, że czopki aż 2x dziennie, więc zapisał 4 opakowania, każde 40zl wykupiłam jedno, bo nie byłam pewna czy się nie pomylili, ale w zaleceniach też mam rozpisane 4op.
Ale przynajmniej coś dał, a nie jak poprzedni, że czekać i czekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-03, 11:35   #1762
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Kurde ja jednak muszę iść chyba szybciej do tego gina niż w kwietniu. Drugi raz odkąd biorę tabletki (od 2014 z jedna przerwa na starania i ciążę) znowu mam plamienie. wiem, że to przy tabletkach możliwe, no ale Już mam w głowie, że może jakieś przekwitanie początki, albo jakieś mięśniaki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-03, 12:13   #1763
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Happysheep, przytulam mocno. Rzeczywiście jakiś dziwaczny cykl Ci się trafił, oby to był tylko jednorazowy przypadek i nie wpłynął na Wasze starania Dobrze, że masz wizytę, na pewno warto to skonsultować. Trzymam kciuki, żeby wszystko okazało się ok

Cichażabka, mam nadzieję, że leczenie szybko przyniesie efekty i nie będą potrzebne te wszystkie opakowania



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-03, 12:46   #1764
happysheep
Raczkowanie
 
Avatar happysheep
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 314
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Happysheep, przytulam mocno. Rzeczywiście jakiś dziwaczny cykl Ci się trafił, oby to był tylko jednorazowy przypadek i nie wpłynął na Wasze starania Dobrze, że masz wizytę, na pewno warto to skonsultować. Trzymam kciuki, żeby wszystko okazało się ok

Cichażabka, mam nadzieję, że leczenie szybko przyniesie efekty i nie będą potrzebne te wszystkie opakowania



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anilani dziękuję za słowa otuchy

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Byłam dziś u gina, idealnie 50dc. Wychodzi na to, że organizm znowu wariuje. Temperatura, śluz i testy dawały znać, że owu była, a tu torbiel 35mm. Dostałam czopki distreptaza i luteinę. Z tym, że czopki aż 2x dziennie, więc zapisał 4 opakowania, każde 40zl wykupiłam jedno, bo nie byłam pewna czy się nie pomylili, ale w zaleceniach też mam rozpisane 4op.
Ale przynajmniej coś dał, a nie jak poprzedni, że czekać i czekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze masakra... ja szczerze Ci powiem już nawet nie chcę liczyć ile już poszło kasy na te wszystkie badania, bo to jest jakiś kosmos, a ile jeszcze przed nami
Mam nadzieję, że jak najszybciej pomogą Ci te czopki żebyś nie musiała wydawać miliona monet...

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Happysheep dokładnie tak, z jednej strony rozumiem, bo gdyby każda pacjentkę, która mówi, że chce zajść w ciążę wysyłali na komplet badań to wiele osób by się burzyło, bo przecież u wielu osób, faktycznie wszystko ok, i po prostu trzeba czasu. Z drugiej strony, zawsze można zaproponować, wyobrażam to sobie tak '' według badania i usg, wszystko ok, także według procedur starajcie się rok/pół roku. Po tym czasie pomyślimy nad diagnostyka. Oczywiście jeśli pani chce to można zrobić wymaz pochwyć pod kontem bakterii, które mogą powodować poronienia, sprawdzić poziom progesteronu, tarczyce'.takie wiecie, podstawy 🤷☠♀️ ja jestem cały czas zła, że nikt mnie nie wysłał na ten wymaz wcześniej. A tak czekam na to badanie drożności, którego się mega boję



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Happysheep obserwuj się. A może faktycznie owu się przesunęła, (działajcie dzisiaj) wtedy ten prog nie byłby dziwny. Nie wiem czy test coś by już pokazał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Przy okazji co się dzieje z
Anilani
BittersweetCocaine
Johasia28
Soniuska?????
Nikt się nie odzywa, taka tu cisza ostatnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kruszyna dokładnie masz 100% racji, chodzi właśnie o to, żeby lekarze tak nie zlewali, tylko podchodzili poważniej do tematu
A kiedy masz mieć drożność?
happysheep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-03, 18:56   #1765
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez safie Pokaż wiadomość
U mnie 10dc i nawet jakoś nie mamy siły działać, ja mam podły nastrój. Dzisiaj kupie te testy owulacyjne i chyba rzeczywiście będziemy celować w owu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
️ Wysyłam Ci pozytywne fluidy!!!
Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Byłam dziś u gina, idealnie 50dc. Wychodzi na to, że organizm znowu wariuje. Temperatura, śluz i testy dawały znać, że owu była, a tu torbiel 35mm. Dostałam czopki distreptaza i luteinę. Z tym, że czopki aż 2x dziennie, więc zapisał 4 opakowania, każde 40zl wykupiłam jedno, bo nie byłam pewna czy się nie pomylili, ale w zaleceniach też mam rozpisane 4op.
Ale przynajmniej coś dał, a nie jak poprzedni, że czekać i czekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Och, kochana, najważniejsze, że lekarz chce coś robić.... Trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Kurde ja jednak muszę iść chyba szybciej do tego gina niż w kwietniu. Drugi raz odkąd biorę tabletki (od 2014 z jedna przerwa na starania i ciążę) znowu mam plamienie. wiem, że to przy tabletkach możliwe, no ale Już mam w głowie, że może jakieś przekwitanie początki, albo jakieś mięśniaki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No kobieto! Jakie przekwitanie 🤪wariatka może po prostu masz źle tabletki dobrane. Umów się na wizytę dla własnego spokoju
Cytat:
Napisane przez happysheep Pokaż wiadomość
Anilani dziękuję za słowa otuchy

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------



O kurcze masakra... ja szczerze Ci powiem już nawet nie chcę liczyć ile już poszło kasy na te wszystkie badania, bo to jest jakiś kosmos, a ile jeszcze przed nami
Mam nadzieję, że jak najszybciej pomogą Ci te czopki żebyś nie musiała wydawać miliona monet...

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------



Kruszyna dokładnie masz 100% racji, chodzi właśnie o to, żeby lekarze tak nie zlewali, tylko podchodzili poważniej do tematu
A kiedy masz mieć drożność?
Ehhh drożności znowu nie było. Poszłam na wizytę i okazało się, że moje jajo ma już 24 mm i jest za późno więc znowu na wszelki wypadek dostałam zaszczyk co by na pewno pękło, na drugi dzień czułam owu, potwierdzone na usg, jak to Pan doktor powiedział '' jest szansa, że ktoś tam zamieszka. Biorę dupka na wszelki wypadek 11.02 kazał testować, jak będzie negatywny to odstawić dupka i będziemy umawiać się na drożność ALE! TZ prawdopodobnie 28.02. Wyjedzie na 3 tygodnie.... Także chyba zrobimy sobie miesiąc przerwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-03, 19:16   #1766
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
️ Wysyłam Ci pozytywne fluidy!!! Och, kochana, najważniejsze, że lekarz chce coś robić.... Trzymam kciuki No kobieto! Jakie przekwitanie 🤪wariatka może po prostu masz źle tabletki dobrane. Umów się na wizytę dla własnego spokoju Ehhh drożności znowu nie było. Poszłam na wizytę i okazało się, że moje jajo ma już 24 mm i jest za późno więc znowu na wszelki wypadek dostałam zaszczyk co by na pewno pękło, na drugi dzień czułam owu, potwierdzone na usg, jak to Pan doktor powiedział '' jest szansa, że ktoś tam zamieszka. Biorę dupka na wszelki wypadek 11.02 kazał testować, jak będzie negatywny to odstawić dupka i będziemy umawiać się na drożność ALE! TZ prawdopodobnie 28.02. Wyjedzie na 3 tygodnie.... Także chyba zrobimy sobie miesiąc przerwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja te tabletki biorę od 2014 z przerwa 3 miesięczna na starania i później na 9 miesięcy ciąży. Wróciłam do nich 6 tygodni po porodzie. Nigdy nie miałam plamien, a tu niespodzianka. Pierwsze na przełomie grudnia/stycznia i teraz drugie, więc w głowie różne myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-03, 20:15   #1767
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Kaaari no ok, ok ale nie menopauza, szalona 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 08:36   #1768
Kaarotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 61
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Ja też słyszałam, że muszę po owu mieć idealne skoki o 0,2, a nie mam i też się tym bardzo martwiłam. Teraz już wiem, że po prostu jestem zmarzluchem, a na monitoringach wszystko ok, progesteron też w normie. Także już się nie martwię temperaturami.
Kaarotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 08:57   #1769
happysheep
Raczkowanie
 
Avatar happysheep
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 314
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
️ Wysyłam Ci pozytywne fluidy!!! Och, kochana, najważniejsze, że lekarz chce coś robić.... Trzymam kciuki No kobieto! Jakie przekwitanie 🤪wariatka może po prostu masz źle tabletki dobrane. Umów się na wizytę dla własnego spokoju Ehhh drożności znowu nie było. Poszłam na wizytę i okazało się, że moje jajo ma już 24 mm i jest za późno więc znowu na wszelki wypadek dostałam zaszczyk co by na pewno pękło, na drugi dzień czułam owu, potwierdzone na usg, jak to Pan doktor powiedział '' jest szansa, że ktoś tam zamieszka. Biorę dupka na wszelki wypadek 11.02 kazał testować, jak będzie negatywny to odstawić dupka i będziemy umawiać się na drożność ALE! TZ prawdopodobnie 28.02. Wyjedzie na 3 tygodnie.... Także chyba zrobimy sobie miesiąc przerwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kruszyna trzymam mocno kciuki by ktoś tam rzeczywiście zamieszkał już tym cyklu!
happysheep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 09:31   #1770
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020/2021 - cz. 4

Happysheep a tak jakoś mam przeświadczenie, że nic nie będzie. Nawet progesteron aż tak mi w kość nie daje. W tamtym miesiącu tragedię miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-26 18:26:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.