Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 179 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-14, 23:09   #5341
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Robotna cudnych snów a wąsikiem się nie przejmuj jutro będziesz bez wąsową seksi babką
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:13   #5342
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Masima jak tam twa cudna odplamiona buźkaDla przypomnienia zaczynam dzisiaj kremować pigmanormem i Bucznata przywróćiła mnie do ziemi że to bubel....

Wiem że się pigmanisz bo czasami podczytuje co piszecie, do jutra mam napisać projekt więc siedzę nad nim, a na forum wpadam żeby być na bieżąco. Spróbować możesz, zobaczymy jakie efekty chociaz ja bym po cosmelanie już z niczym nie kombinowała. Do łuszczenia jestem przyzwyczajona

Używam teraz cosmelanu raz-dwa na tydzień, i łuszczy sie potem przez dwa dni cała twarz. Czyli ma moc nadal, nawet jak sie nie stosuje go bez przerwy dzień w dzień
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:16   #5343
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masimcia to ty tak samo kobieta pracująca 24h na dobę tak mi nas żal Ale wyglądasz rewelacyjnie i wszystkie baby powinny ci zazdrościć afaceci na ciebie lecieć Nie każdy może się pochwalić idealnie gładką buzią i jeszcze uśmiechniętą
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:18   #5344
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Jak już go kupiłam to spróbuję bo po primo jest dużo tańszy , a cosmelan mogę robić tylko na święta - taka praca
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:21   #5345
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

I to na razie bez makijazu
Nie mogę sie przekonać do malowania wiesz. TYlko tusz i błyszczyk. Tyle sie wczesniej paćkałam, ze normalnie mam tego dosyć. Jak sie tak zastanowiłam nad tym to wiecie co, od dwóch miesiecy nie kupiłam zadnego normalnego kosmetyku typu podkład, puder, róż itd. Ja mam tylko jakies mazidła z apteki i to wcale nie tanie. I tym sie bez przerwy paćkam. Filtry mnie drażnią, nie mogę trafić w idealny filt. To znaczy może i trafiłam już, ale to dopiero sie okaze jak bede mogła zmatowić go jakimś pudrem, jak na razie bez sensu bo przy łuszczeniu to po zastosowaniu pudru wyglądam o wiele gorzej, a odstające skórki znikają jak sie kremikiem posmaruje.
Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona, nie ma porównania do tego co było. Co mi z takiego makijazu wczesniej jak i tak niewiele przykrywał. A teraz nie musze nic przykrywac. Jest cudnie.

Zainwestuje może w jakiś puder mineralny.

Dziewczyny idę spać, padam już na klawiature.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:30   #5346
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masima wiesz co wcześniej używałam idealnego filtra mineralnego bez tłuszczowego pięknie się rozprowadzał i idealnie mnie ochraniał nawet przy silnym portugalskim słońcu. Molly mnie namówiła na chanelkę i problem. Tamten mi polecił gabinet dermatologiczny i o dziwo to tylko była 30 a działała w instrukcji było napisane po wszystkich zabiegach złuszczających itp. czyli idealny. A tu dziewczyny mówią o 50 no i skusiłam się na chanelke i mam plamy chyba wrócę do mojego starego money & mo... jutro znajdę nazwę nie pamiętam terz
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:32   #5347
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

A propo ja też używam tylko błyszczyka i tuszu do rzęs. Czasami puder brązujący. I wystarcza nie ma to jak natura
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 23:34   #5348
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny się wykruszają więc pora też na mnie dobranoc Jelly i Anturium oraz reszta słodkich snów
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:36   #5349
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Anturium zapomniałam podziękować, tak miałam cudny urlop, szkoda tylko że taki krótki. Teraz się czuję jak bym była w Portugali rok temu a nie miesiąc
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:38   #5350
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Na dobranoc Anturium zdradź swój wiek bo coś mi chodzi po głowie że kiedyś było na ten temat
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:39   #5351
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Jelly znikam dobranoc
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 23:39   #5352
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

I dla zakochanej Angi również słodziutkich snów
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 00:18   #5353
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ponad godzinę zajęło mi czytanie - musze być z Wami na bieżąco. Tyle, że znów zostałam prawie sama

U mnie kolejny problem, jeden z moich psów złapał paciorkowca od kleszcza i ratujemy mu nerki i wątrobę, więc kroplówki, zastrzyki, wymioty, gorączka Strasznie mi go szkoda, uważajcie teraz z psami na kleszcze bo to ich ostatni w tym roku wysyp. Pół dnia spędziłam w klinice dla zwierząt.

Madziusia obejrzałam Twoje śliczne buciki, suknia bardzo nietypowa, będziesz pięknie wyglądała O pogodę się nie martw, ja też już ją pozaklinałam na Twój wielki dzień. O nogach pamiętaj pomimo, że nie powinno być ich widać ale oko kamery różne rzeczy potrafi wyłapać.

Ane Kochana robi mi prezent cosmelanowy Będę się cosmelanić!!!

Buczka Ty nigdzie jutro nie idź (tzn. do pracy) bo święto białego patyka, to inaczej mówiąc święto białej laski Zresztą jak na jedno siknięcie idzie stówa, to po co pracować?

Witaj na dobre November

Cassatka Twoje "tygrysek" mnie powalił, piękny samochód, gdybym taki miała, to bym w nim mieszkała. Opowiadaj dalej jak działa pigmanorm, też się nad nim zastanawiałam ale stchórzyłam. Nie smaruj całej twarzy, tylko plamy

Robotna do soboty przy bepanhtenie Ci ranki zejdą, śladu nie będzie. Buczka wie co mówi.

Masimka ja wciąz nie mogę sobie wyobrazić, że można tak po prostu maznąć tylko rzęsę i wargę

Cassi kurka wodna, ja już zdążyłąm zapomnieć o podstarzaniu, a Ty mi przypominasz? Dziewczyny mi kazały tak liczyć: od jednego do trzydziestu, a następnie 29, 28, 27...19, 18 i znów 19 czy jakoś tak Tym więc sposobem zaczęłam jakieś 22 lata

Ciężki dzień za mną, jutro będzie lepiej, pralkę mi przywiozą.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 07:32   #5354
Kasiulanka
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulanka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 70
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Jak już go kupiłam to spróbuję bo po primo jest dużo tańszy , a cosmelan mogę robić tylko na święta - taka praca
Cassata - czy ja dobrze pamiętam , że kupiłaś Pigmanorm w Niemczech?? Mogłabyś podać całą nazwę tego specyfiku z opakowania . Mój TŻ jedzie jutro do berlina , to może też mi nabędzie.
Kasiulanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 07:51   #5355
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam laseczkiw ten piękny mglisty poranek. Wszystkim cosmelanicom życzę udanego dzionka.
Juz rozumiem co miałyście na myśli wczoraj mówiąc, że skóra bedzie schodzić, schodzic i schodzić..... To ja mam aż tyle skóry na twarzy chyba znajdę i zapiszę się do klubu żmijowatch ale chociaż już tak nie pali burakiem
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 07:55   #5356
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madziusia- dziewczyny mają 100% racji- uśmiech, postawa, nóżki, wszysko wychodzi....ale bez nerwów, suknia śliczna, buty powalają, będziesz wyglądać naprawdę jak królewna Śnieżka. A co do kwiatów....nie myślałaś o pięknych pąsowych różach?
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 08:32   #5357
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam cosmelanki poranne ptaszki.

Jak ja sie dziś nie wyspałam: ziewam:. Alez cóz za piekny poranek u mnie U Was też.no tak wczoraj przecież lało.

Nowember- tam myślałam o różach, myślałam też o orchideach, lub annturium- tej grubej odmianie. pomysłów wiele...ale mieszkam w małym mieście i zbytniego wyboru w kwiaciarniach nie mają, więc chyba zostanie przy różach- bukiecik białych rózyczek.
Sukienka ma kolor ecrii- jak widać i śliwkowy- tego na zdjeciu nie widać hmm jakoś ten kolor sie zniekształcił. Ale to jest śliwka.

Wstawiam na kawe
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 08:41   #5358
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Śliwka...ale chyba taka bliżej bordo- tak na zdjęciu wygląda- suknia odważna więc i bukiet może być odważny i podkreślac śliwkę- żeby nie było, że się jej nagle wystaszyłaś....wiesz taka konsekwencja.....storczyk i- w kolorze ślwiki tez by były cudne - małe białe różyczki chyba odradzam

ja zaraz pójdę po druga kawusię
u mnie dzisiaj mgiełka poszła w góre i nici ze słoneczka.....palcem po mapie prosto w dół od ciebie
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 08:46   #5359
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madziusia białe kwiaty raczej nie pasują, zleją się. Uważam, że November co do koloru ma rację
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 08:59   #5360
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzien dobry

Madziusia swietne buty,a sukienka cudo.Bedziesz pieknie wygladac

Dziewczyny,alez Wy macie auta

Anturium jak Twoja psinka?
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:03   #5361
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzien doberek !
Pogoda straszna a do tego ja wygladam jak zabi
Masima ten wasik nie wyszedl mi na dobre jest nadal czerwone i wyglada to tak jak wyrwana skora jedna wielka rana nie wiem co ja mam zrobic , boje sie ze to juz tak zostanie przezywam horror
posmarowalam to cosmelanem moze sie szybciej zregeneruje
teraz widze ze skora jest za delikatna na takie zabiegi
bo jestem teraz bez skory nad gorna warga

Dziewczyny moze jest jakas kobieta ktora miala ten problem i wie co mam zrobic
co mnie napadlo zeby sie pozbyc waskíka ale jestem glupek
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:04   #5362
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cassata no niestety wygladam potwornie
jestem zalamana
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:15   #5363
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez robotna100 Pokaż wiadomość
Dzien doberek !
Pogoda straszna a do tego ja wygladam jak zabi
Masima ten wasik nie wyszedl mi na dobre jest nadal czerwone i wyglada to tak jak wyrwana skora jedna wielka rana nie wiem co ja mam zrobic , boje sie ze to juz tak zostanie przezywam horror
posmarowalam to cosmelanem moze sie szybciej zregeneruje
teraz widze ze skora jest za delikatna na takie zabiegi
bo jestem teraz bez skory nad gorna warga

Dziewczyny moze jest jakas kobieta ktora miala ten problem i wie co mam zrobic
co mnie napadlo zeby sie pozbyc waskíka ale jestem glupek
Ja na Twim miejscu poszłabym do tego gabinetu, w którym cię tak urządzili....niech się tam pomartwią i zrobia co trzeba
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:16   #5364
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
[Lidia M - no to ja zwariowałąm i padłam na kolana ...to Ty wydajesz ...książkę Jaką - pisz szybko
:
domcia - jak tylko ją opublikuję to pierwsza dostaniesz w prezencie!!!

mam nareszcie nowy słoiczek cosmelanu2 za ...403 zł (to jest cena hurtowa, bo moja pani doktor pokazała mi nawet fakturkę - 350 zł + VAT - aby "udowodnić, że na mnie nie zarabia - super babka!!!) - otworzyłam słoiczek i kremik jest tak jakby troszke ciemniejszy od poprzednich;

Kochane moje, szukam od dawna długiego eleganckiego płaszcza na jesień-zimę i teraz ...znalazłam - Aryton (cudo!) za jedyne ...2.200 zł (!!!), o zgrozo, to chyba sporo, jak za płaszcz..? może wiecie jak firma ma ładne płaszcze, np. do 1.600 zł? może coś widziałyście podczas shoppingu? napiszcie proszę, bo ta cena mnie przeraża...

madziusia - ale masz cudną kieckę!!!! będziesz najpiękniejsza panną młodą!!!
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:17   #5365
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

tak sukienka jest w kolorze śliwki z odrobina domieszki bordo i brązu?dziwny ten kolor- ale taki troche inny nietypowy. Cieżko bedzie mi dopasować kwiaty, dlatago tak myśle o białym- tzn ecrii bukieciku. Bede go trzymała na wysokosci no pępka, a tam zaczyna sie kolor śliwki więc chyba bedzie ok..... kurcze sama nie wiem?????
Doradzcie prosze.

To wklejam to co znalazłam.
kalie cantedeskie są oszałamiające- bardzom mi sie podobają. Bo róże klasyka- ale oklepane troszke.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukieciek ślubny.jpg (43,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 82f301deea0b387f308ddbb49e962217.jpg (40,6 KB, 3 załadowań)
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:25   #5366
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

madziulka - mnie się wydaje, że bukiet w kolorze ecru bedzie super! właśnie chodzi o pewna "asymetrię" - nie sliwka, nie bordo, bo to prosty, nieco sztampowy i "symetryczny" wybór (do koloru w kiecce), a Ty zaskoczysz tym ecru - ja stawiam na ten bukiet z kalii!!! jest cudny! różyczki też ładne, ale zaskocz troszkę "publiczność", nie tylko sukienką, ale i ...bukiecikiem!!!
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:34   #5367
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
tak sukienka jest w kolorze śliwki z odrobina domieszki bordo i brązu?dziwny ten kolor- ale taki troche inny nietypowy. Cieżko bedzie mi dopasować kwiaty, dlatago tak myśle o białym- tzn ecrii bukieciku. Bede go trzymała na wysokosci no pępka, a tam zaczyna sie kolor śliwki więc chyba bedzie ok..... kurcze sama nie wiem?????
Doradzcie prosze.

To wklejam to co znalazłam.
kalie cantedeskie są oszałamiające- bardzom mi sie podobają. Bo róże klasyka- ale oklepane troszke.

moim zdaniem za grzeczne te bukieciki do Twojej sukni- tz. sposób ich formowania....Kalie.....j a miałam do swojego ślubu cywilnego ale długie i taki lużny bukiet- doradzam kolor zdecydowanie nie biały...albo ecru, albo śliwko bordo brąz- więc albo ecru kalie (tylko czy takie sa?) albo storczyki w takim ciemnym kolorze ( a te są napewno)- a i można z nich formować nietypowy bukiet

storczyki ecru też występują

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2008-10-15 o 09:37 Powód: intensywność myślenia
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:37   #5368
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Robotna- ojej! nie smaruj tej podrażnionej skórki cosmelanem, broń Boże, cosmelan nie przyspieszy Ci gojenia . Lepiej zastosuj to co polecała Buczka. albo Idź tam gdzie Cie tak urządzili, pewnie mają jakieś sposoby na przyspieszenie gojenia. ale cosmelanem, to omijaja te miejsce bo kuku sobie większe zrobisz.


Lidio, saga- Dziekuję za miłe słowa

Anturium Nowember- że mam sie kogo poradzić. Dopiero doczytałam wasze zdanie.
HMMMM chyba najpierw założe ten gorset, zobacze na jakiej dokładnie to bedzie wysokości a potem pójde z tym gorsetem do kwiaciarni i niech mi dobierają kolory i kwiaty.

Ach wczoraj z wrażenia nacosmelaniłam sie mocno i dziś z brody mi skóra złazła.


Nowember- ja właśnie też mam ślub cywilny i to ma być na cywilny. źle napisałam z tym białym kolorem- chodziło mi o ecrii. Dokładnie o ecrii. Bo białych kalii przecież nie ma no i biały do niczego nie pasuje nawet do ecrii.
No poszukam jeszcze może znajde coś bardziej odjeczhanego

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-10-15 o 09:41 Powód: Bo nowember coś dopisała.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:40   #5369
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Cassi kurka wodna, ja już zdążyłąm zapomnieć o podstarzaniu, a Ty mi przypominasz? Dziewczyny mi kazały tak liczyć: od jednego do trzydziestu, a następnie 29, 28, 27...19, 18 i znów 19 czy jakoś tak Tym więc sposobem zaczęłam jakieś 22 lata .
ale super ta "wyliczanka", bo z niej wynika, że przed tygodniem skończyłam ...23 lata!!!! o qurcze, to jakaś bardzo młoda jestem, no nie? dla Wszystkich

madziulka - a moze storczyki ecru, tylko moim zdaniem te delikatniejsze na "cienkich" łodyżkach (sprawiaja wrazenie takich "ażurkowych"), a nie te na "grubym konarze" ?
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:48   #5370
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
ale super ta "wyliczanka", bo z niej wynika, że przed tygodniem skończyłam ...23 lata!!!! o qurcze, to jakaś bardzo młoda jestem, no nie? dla Wszystkich

madziulka - a moze storczyki ecru, tylko moim zdaniem te delikatniejsze na "cienkich" łodyżkach (sprawiaja wrazenie takich "ażurkowych"), a nie te na "grubym konarze" ?
powiedzcie dziewczyny jak się te latka liczy ...tak do tyłu....
Madziulka storczyki ecru- very good
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.