***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-22, 11:53   #1441
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Taki staż z bezrobocia? czy na innych zasadach?
Z bezrobocia, choć pracuję cały październik w butiku wranglera (ale urząd pracy o tym nie wie). No i nie było wcale łatwo załatwić sobie tego stażu... A skończyłam resocjalizację
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 11:57   #1442
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Z bezrobocia, choć pracuję cały październik w butiku wranglera (ale urząd pracy o tym nie wie). No i nie było wcale łatwo załatwić sobie tego stażu... A skończyłam resocjalizację
No to jak z bezrobocia to po zakończeniu muszą cię przyjąć na "to stanowisko" na co najmniej rok...przynajmniej w poznaniu tak jest.. i wciskają na staż każdego kogo mogą. Pracodawcy się wycwanili wiedząc ze mogą mieć przez pół roku darmowego pracownika, później proponują mu najniższą stawkę żeby z własnej woli odszedł i biorą następnego z bezrobocia za darmo
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 12:00   #1443
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
No to jak z bezrobocia to po zakończeniu muszą cię przyjąć na "to stanowisko" na co najmniej rok...przynajmniej w poznaniu tak jest.. i wciskają na staż każdego kogo mogą. Pracodawcy się wycwanili wiedząc ze mogą mieć przez pół roku darmowego pracownika, później proponują mu najniższą stawkę żeby z własnej woli odszedł i biorą następnego z bezrobocia za darmo
Oj, u mnie tak nie ma Kumpela skończyła ostatnio staż i do widzenia. Ale ja mam odpowiednie wykształcenie i latwiej będzie mi się wkręcić do pracy, będąc już w środku
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 12:23   #1444
mimisiku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

podczytuje od paru dni ale nigdy nie miałam zamiaru sie właczac do tej dyskusji ale jak widze co wypisuje jedna panienka-że po resocjalizacji bedzie zarabiała 5-6 tys to nie wiem czy sie smiac czy płakac....halo obudź sie księżniczko, chyba cie jeszcze nikt nie uświadomił jaki kierunek skończyłas. Przy okazji poszłas tam bo nigdzie indziej cie nie chcieli czy tylko po to żeby skonczyć jakiekolwiek studia? oczywiście możesz tyle zarabiac ale nie w tym zawodzie, słyszałas o prywatnej resocjalizacji? bo ja nie
mimisiku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 12:29   #1445
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

Cytat:
Napisane przez mimisiku Pokaż wiadomość
Przy okazji poszłas tam bo nigdzie indziej cie nie chcieli czy tylko po to żeby skonczyć jakiekolwiek studia?
tak dobrze ja znasz ze tak twierdzisz? Moze troche kultury bo Twoja wypowiedz mila tez nie byla? Wiesz ze mozna kogos uswiadomic takze w uprzejmy sposob? BO JA TAK
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 12:36   #1446
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

Cytat:
Napisane przez mimisiku Pokaż wiadomość
podczytuje od paru dni ale nigdy nie miałam zamiaru sie właczac do tej dyskusji ale jak widze co wypisuje jedna panienka-że po resocjalizacji bedzie zarabiała 5-6 tys to nie wiem czy sie smiac czy płakac....halo obudź sie księżniczko, chyba cie jeszcze nikt nie uświadomił jaki kierunek skończyłas. Przy okazji poszłas tam bo nigdzie indziej cie nie chcieli czy tylko po to żeby skonczyć jakiekolwiek studia? oczywiście możesz tyle zarabiac ale nie w tym zawodzie, słyszałas o prywatnej resocjalizacji? bo ja nie

bez komentarza.... tak w ogóle czytaj ze zrozumieniem

, Kultury za grosz.
__________________
All I want is the wind in my hair
To face the fear but not feel scared
Oooh, wild horses I wanna be like you


I wanna run with the wild horses
Run with the wild horses




AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 13:02   #1447
mimisiku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

ależ ja wcale nie chciałam byc kulturalna, bo tylko wypowiadajac sie w takim tonie w jakim sie wypowiedzialam mozna ta dziewczyne sprowadzic na ziemie bo widac ze zyje w swiecie fantazji oderwana od rzeczywitosci. Na resocjalizacje to sie idzie dla ideałów ale nie dla zysku...no albo dla papierka jak chyba NIESTETY jest w twoim przypadku. Bedziesz miała państwową posądę jak urzędnik kochana-kto ci da 5-6 tys? lepiej zostan w swoim butiku
mimisiku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 13:10   #1448
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

Miśka napisała "
Ale co do pracy to rzucam butik lee od listopada (choć jest fajnie i kasa nie najgorsza) i idę na mój wymarzony staż za 600-700 zł Eh, marzycielka ze mnie. Ale gdybym dostała pracę w swoim zawodzie spokojnie miałabym 2-3 czy nawet 5-6 tys"

Ja nie rozumiem ludzi wpier**** sie w czyjeś sprawy, o co ci dziewczyno chodzi to tylko i wyłacznie sprawa Miśki a tobie nic do tego "panienko", nie pozbawaj ludzi marzeń. zapewno skonczyłaś super uczelnie i zarabiasz milnony nie?? Nie znasz Miśki to nie komentuj. Jej sprawa czy bedzie zarabiać 700 zł czy 5 tyś.
__________________
All I want is the wind in my hair
To face the fear but not feel scared
Oooh, wild horses I wanna be like you


I wanna run with the wild horses
Run with the wild horses




AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 13:15   #1449
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

moze realia cie przygniotly? poszlas do pracy, popatrzylas na kolezanki po ekonomii i stwierdzilas ze bedziesz na wlasne zyczenie naprawiac cudze bledy wychowawcze za psi grosz i musisz sie na kims wyladowac...
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 13:17   #1450
mimisiku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

napisałas "nie pozbawiaj ludzi marzeń", ok, niech dziewczyna dalej marzy....
i przy okazji niech sobie zarabia nawet 10 tys, zycze jej tego tylko chce jej uswiadomic ze nie w tym zawodzie...
mimisiku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 13:29   #1451
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

Powiedz mi co cie to obchodzi gdzie i za ile będzie ona pracowała???? Po co sie wpiep*** w cudze sprawy. Najlepiej pilnować swojego nosa. Bawi mnie to naprawde
__________________
All I want is the wind in my hair
To face the fear but not feel scared
Oooh, wild horses I wanna be like you


I wanna run with the wild horses
Run with the wild horses




AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 13:59   #1452
88marlenka88
Raczkowanie
 
Avatar 88marlenka88
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 85
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

wiesz wszystko zalezy jeszce od tego gdzie sie bedzie pracowac...Wiec uwazam ze dyskusja jest zbedna.
__________________
"Tajemnica szczęścia nie leży w posiadaniu rzeczy, ale w rozkoszowaniu się nimi."
88marlenka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:05   #1453
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
nasza olusiamalusia nalezy do tych szczesciar ktorym biust nie zmalal po odstawieniu nadal uwazam ze skoro i tak juz ktos faszeruje sie hormonami to wiekszy biust-chociazby tylko tymczasowo-jest fajnym skutkiem ubocznym
ja tez ja tez jestem przykladem na to ze piersi nie maleja po odstawieniu tabsów... ale ja juz bym wolała zeby zmalały
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:12   #1454
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

milusiam a jakie bierzesz tabetlki?bo ja sie zastanwiam czy nie zaczac cos brac ,ale boje sie bo z reguly jestem chuda 50kg na 173cm i chcialabym troche przytyc ,ale jak czytam ze tu niekotre chudna ...to az strach pomyslec ze zostanie ze mnie skora i kosci..
__________________
Dzisiaj sa moje urodziny!!-juz 21(oczko)
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:14   #1455
88marlenka88
Raczkowanie
 
Avatar 88marlenka88
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 85
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
milusiam a jakie bierzesz tabetlki?bo ja sie zastanwiam czy nie zaczac cos brac ,ale boje sie bo z reguly jestem chuda 50kg na 173cm i chcialabym troche przytyc ,ale jak czytam ze tu niekotre chudna ...to az strach pomyslec ze zostanie ze mnie skora i kosci..
no ja musze przyznac ze juz glupieje jesli chodzi o te tabletki .nie chce ani trzytyc ani tym bardziej schudnac:/



ps wszystkiego najlepszego
__________________
"Tajemnica szczęścia nie leży w posiadaniu rzeczy, ale w rozkoszowaniu się nimi."
88marlenka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:15   #1456
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

Cytat:
Napisane przez mimisiku Pokaż wiadomość
napisałas "nie pozbawiaj ludzi marzeń", ok, niech dziewczyna dalej marzy....
i przy okazji niech sobie zarabia nawet 10 tys, zycze jej tego tylko chce jej uswiadomic ze nie w tym zawodzie...
oj nie prawda na kadym zawodzie mozna zarobic I naprawde na resocjalizacji ajk sie ma znajomosci i przyjma cie do poprawczaka na wyzsze stanowisko to mozesz niezle zarabiac.Znam babke która pracuje w poprawczaku jako nauczycielka angielskiego i zarabia dosc duuzo a tez jest o resocjalizacji ale i anglistyce czy cos takiego w kazdym badz razie 3 tysace ma napewno
ale jak w kazydm zawodzie Miska moze zarabiac i 5 tysiecy i 1000 zł... np taki kucharz w zwyklej restauracji ma najnizsza krajowa ale bedac juz szefem kuchni moze meic np 10000 tys prawda?

CZARNULKO brałam jasmin nie przytyłam chociaz apetyt miałam jednak troszke zwiekszony ale chamowałam sie a juz napewnoi nie schudłam piersi urosły i zostały i naprawde sie dobrze po nich czułam mimo wszystko na kazdego tabletki działaja innaczej i to ze ja ci dam dobra opinie na ich temat nie znaczy ze ty dobrze bedziesz sie po nich czula.Moja rada idz do dobrego ginekologa nie załuj tych 70 zł na swoje zdrowie nie warto...opowiedz jej jakie chciałabys tabletki zeby np troche przytyc zeby ci sie biust minimalnie powiekszył itd jak ja posżła do lekarza to obejrzala moja cere spytała o bole głowy o bolesnosci miesiaczek i dopiero wypisała mi tabletki.Bo np Diana działa dobrze na cere itd...
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:19   #1457
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

mnie tez zdziwilo 5-6 tys, bo wiem, ile kolezanka z doktoratem zarabia, ale mimisiku, to raczej nie twoja i nie moja sprawa... chcesz uczyc ludzi zycia? uswiadamiac ich, wykladac swoja prawde? przezyc to zycie za nich? po kiego... kazdy przezywa swoje zycie sam

wracajac do zarobkow zwykly szeregowiec ma 1600 plus mieszkanie
general 9000
najnizszy zarobek dopuszczalny to chyba 600zl jesli sie nic nie zmienilo
real placil 10zl za godz na wykladaniu towaru, co na etacie dawalo ponad 1700
w tej chwili sie zestandaryzowali i jest 6-7zl na reke
pielegniarka ma 20zl z hakiem za godzine

znaczy wszystkie podaje netto

wiecie co jest najlepsze? pracodawca placac stazyscie ma zwracana kase od panstwa

http://www.pracuj.pl/kariera-zarobki...ynagrodzen.htm nie wiem skad oni to wzieli, administrator sieci srednie wynagrodzenie 5900... kumpel zarabia 1700 na takim stanowisku w sporej firmie
a no tak, sredni zarobek kasjera to 2433

milus szef kuchni w akropolu jakies 3 lata temu zarabiał 2tys
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:21   #1458
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

Cytat:
Napisane przez 88marlenka88 Pokaż wiadomość
no ja musze przyznac ze juz glupieje jesli chodzi o te tabletki .nie chce ani trzytyc ani tym bardziej schudnac:/



ps wszystkiego najlepszego

dziekuje a urodziny mialam 2 pazdziernika ,musze sobie zmienic podpis

moze najlepiej osobiscie spytac lekarza ,ktore tabletki pomoga troche przytyc ,zaokraglic co nie co?....ja ostatnio znowu kilo schudlam ,jakos apetytu nie mam ...teraz studia stres...trzeba cos zrobic zebym dalej nie chudla...bo juz mi pierscionki z palcow zlatuja..co kiedys nie mialo miejsca...az strach pomyslec co bedzie dalej
__________________
Dzisiaj sa moje urodziny!!-juz 21(oczko)
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:22   #1459
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

przez pierwszy miesiąc brania tabsów zazwyczaj są mdłości i brak apetytu w końcu to szok dla organizmu, no i często zmienia się łaknienie albo dostaje się wilczego apetytu albo wręcz przeciwnie
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 14:28   #1460
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

jak juz tak mowicie o pracy to ja najbardziej w swiecie chcialabym byc przedstawicielem handlowym ,no ale nie pojde na marketing i zarzadzanie -bo z matmy noga wiec poszlam na pedagogike ,plan awaryjny-to praca w przedszkoly z dziecmi za grosze...no ale lepsze cos niz nic .

Marzy mi sie bycie przedstawicielem h.poniewaz moja szwagierka nim jest ostatnio awansowala na kierownika regionalnego ...szczerze powiedziawszy zazdroszcze jej bo jest czego :

do pracy na 10wraca o 16
niezaleznie od tego czy wyrobi plan ma gwarantowane 6tys ,ale przewaznie ma premie i zarabia 10 -11 tys miesiecznie
ostatnio w ciagu roku wygrala 2 telewizory plazmowe 42 cale
i dwie wycieczki jedna do egiptu na dwie osoby i na Dominikane-teraz leci w styczniu...
wolne moze sobie brac dosc czesto ,poniewaz z nikotrymi kontrahentami zalatwia sprawy -mailowo ...no i zyc nie umierac przy okazji jak juz podpisze umowe to moze sobie po sklepach z cihcuami pochodzic ,fryzjera zalatwici itp...tylko ze musi jezdzic po calej polsce co na pewno jest meczace ..ale mysle ze za takie pieniadze mozna sie poswiecic.
No i jak skoncze studia ma mnie wkrecic do tego ,ale ponoc malo osob sie do tego nadaje ..wiec trzeba miec gatke szmatke...ale zawsze jest nadzieja
__________________
Dzisiaj sa moje urodziny!!-juz 21(oczko)
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:30   #1461
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

dziewczyny widziałybyscie swoich facetów w PINK ciuszkach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg untitledkrawat.jpg (26,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PINK3.jpg (37,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitledPINK.jpg (93,0 KB, 5 załadowań)
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:35   #1462
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

pushit ten sredni zarobek kasjera mnie rozwalił no niestety srednie zarobki w zderzeniu z rzeczywitoscia są dużo mniejsze
TZ mnie poinformował, że wygrał wycieczke do Aten dla 2 osób juhuuuu
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:37   #1463
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

sigila86 nie za dorze masz? a gdzie wygral jesli mozna spytac?

grauluje!
__________________
Dzisiaj sa moje urodziny!!-juz 21(oczko)
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:39   #1464
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
jak juz tak mowicie o pracy to ja najbardziej w swiecie chcialabym byc przedstawicielem handlowym ,no ale nie pojde na marketing i zarzadzanie -bo z matmy noga wiec poszlam na pedagogike ,plan awaryjny-to praca w przedszkoly z dziecmi za grosze...no ale lepsze cos niz nic .

Marzy mi sie bycie przedstawicielem h.poniewaz moja szwagierka nim jest ostatnio awansowala na kierownika regionalnego ...szczerze powiedziawszy zazdroszcze jej bo jest czego :

do pracy na 10wraca o 16
niezaleznie od tego czy wyrobi plan ma gwarantowane 6tys ,ale przewaznie ma premie i zarabia 10 -11 tys miesiecznie
ostatnio w ciagu roku wygrala 2 telewizory plazmowe 42 cale
i dwie wycieczki jedna do egiptu na dwie osoby i na Dominikane-teraz leci w styczniu...
wolne moze sobie brac dosc czesto ,poniewaz z nikotrymi kontrahentami zalatwia sprawy -mailowo ...no i zyc nie umierac przy okazji jak juz podpisze umowe to moze sobie po sklepach z cihcuami pochodzic ,fryzjera zalatwici itp...tylko ze musi jezdzic po calej polsce co na pewno jest meczace ..ale mysle ze za takie pieniadze mozna sie poswiecic.
No i jak skoncze studia ma mnie wkrecic do tego ,ale ponoc malo osob sie do tego nadaje ..wiec trzeba miec gatke szmatke...ale zawsze jest nadzieja
to ja znam przedstawicielstwo handlowe z innej strony.
Zaczyna sie od 2 czy 2,5, co roku wyzej az do 6 bodajze. Wcale nie trzeba miec studiow w tym kierunku, ale nalezy nie miec zycia osobistego.
Nienormowany czas pracy wiaze sie z tym, ze jestes "dostepna" 24 na dobe i moga sobie zazyczyc, ze jutro masz byc w szczecinie. Nie da sie zaplanowac urlopu, jedzenie czest w mcdonaldzie, czy gdzies po drodze. Podobno niewiele osob wytrzymuje wiecej niz rok, dwa. z premiami to napewno prawda, bo koels kupil synkowi ot tak zabawke za 2tys.

Znajomy jest od lat przedstawicielem, utył przeokrutnie, głownie od niego takie mam info i poniewaz chcial w to wciagnac mojego TZta, to powiedziano mu, ze musi brac pod uwage czeste nagle wyjazdy i calkowita dyspozycyjnosc.

sigila, lakier do wlosow, kredke, ciuchy i aparat ! pozniej sępy beda czekac na zdjecia
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:44   #1465
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
najnizszy zarobek dopuszczalny to chyba 600zl jesli sie nic nie zmienilo
real placil 10zl za godz na wykladaniu towaru, co na etacie dawalo ponad 1700
w tej chwili sie zestandaryzowali i jest 6-7zl na reke
pielegniarka ma 20zl z hakiem za godzine

znaczy wszystkie podaje netto

wiecie co jest najlepsze? pracodawca placac stazyscie ma zwracana kase od panstwa
Najniższa netto to coś koło 900zl niecałe chyba nawet od stycznia była zmiana i wtedy firma musiała podpisać ze mną nowa umowę i było to 1200 brutto.
Mój Tż jest administratorem w dużej firmie i na próbnym dostał 2800 brutto ( 2000 netto)+ premia ( tyle że to linuxy i unixy wiec troche wyższa szkoła jazdy)
Na stażu na którym ja byłam (na zasadzie chcesz pracować? to najpierw idziesz na staż z bezrobocia do nas") przez pól roku pracodawca nie płacił za mnie nic a moja "wypłata" zwana stypendium wypłacana była z bezrobocia( papierami w ogóle nie byłam związana z pracodawcą tylko z urzędem pracy)
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:44   #1466
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

o ale w tej branzy w tej firmie akurat wymogiem jest wyzsze wyksztalcenie..no faktycznie dyspozycyjnym trzeba byc ,ale ona jako kierownik ma juz troche fory...
ogolnie rozmawialam znia to nie narzeka ,fakt co fakt jedzenie to mc donald ,kfc ,nie ma normalnych obiadow...i ciagle w biegu ,ale ja bym chciala takie zycie...caly czas cos by sie nowego dzialo,poznawianie roznych ludzi,nowych miejsc....Narazie musze skonczyc studia i odchowac moje malenstwo
__________________
Dzisiaj sa moje urodziny!!-juz 21(oczko)
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:44   #1467
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

wygrał w pracy ale tylko na 4 dni wiec szału nie ma, pewnie zostaniemy troszke dłużej na własny koszt
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:48   #1468
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

a jeszcze lepiej ma jej maz ginekolog pracuje w prywatnej klinice i zajmuje sie sztucznym zapladnianiem ...wpylata miesieczna to 20 tys...heheheh jak dla mnie niewyobrazalne..i jedno dziecko tylko maja
__________________
Dzisiaj sa moje urodziny!!-juz 21(oczko)
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:49   #1469
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

sigilia 86 koniecznie pokaz foto z wycieczki!!! uwielbiam ogladac foty z wakacjii jeszcze ladnych kobiet:PP
__________________
Dzisiaj sa moje urodziny!!-juz 21(oczko)
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:50   #1470
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: ***hardcore barbie/barbie light*** cz. Ii :)

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
a jeszcze lepiej ma jej maz ginekolog pracuje w prywatnej klinice i zajmuje sie sztucznym zapladnianiem ...wpylata miesieczna to 20 tys...heheheh jak dla mnie niewyobrazalne..i jedno dziecko tylko maja

ja wpadłabym na jej miejscu w szał operacji plastycznych przerobiłabym sie od stóp do czubeczka głowy
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.