Wizażanko jake masz autko?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Pokaż wyniki sondy: Twoje autko jeździ:
na benzynie 30 73,17%
na ropie 5 12,20%
na benzynie i gazie 6 14,63%
Głosujący: 41. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-07, 11:14   #1
PIRANIA_P
Raczkowanie
 
Avatar PIRANIA_P
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 468

Wizażanko jake masz autko??


Witam wszystkie zmotoryzowane wizażanki.

W wątku tym będziemy prezentować nasze pociechy i wymieniać doświadczenia związane z posiadaniem ich.

Ja jako pierwsza napiszę że posiadam Fiacika, a dokładnie Cinqecento.
Jestem szczęśliwą posiadaczką mojego maleństwa juz 2 lata i jestem bardzo, bardzo zadowolona.

Wizażanki teraz kolej na was!!
PIRANIA_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 11:29   #2
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

to ja mam taka propozycje - moze wklejajmy fotki ze swoimi zabawkami ? ja tam lubie popatrzec i popodziwiac oczywiscie wkleje swoje, ale w pierwszej kolejnosci porzadki ( planowane od tygodnia )
Ahha - i zeby nie poprzestac na fotkach to proponuje maly opis - jaki silnik, ile koni, ktory rok tak po mesku hehehe
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 11:40   #3
PIRANIA_P
Raczkowanie
 
Avatar PIRANIA_P
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 468
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Ok. AniaWila ale nie napisałąś jakie autko ty posiadasz.
PIRANIA_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 12:03   #4
iszsza
Zadomowienie
 
Avatar iszsza
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Waterford, Irl
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

U nas jeszcze do niedawna 4 auta stały przed domem ale jeździłam: starym Peugotem dieslem już nawet nie pamiętam modelu (był taki dobry i tani w uzytkowaniu), potem kupilismy z mężem wysłuzonego VW Passata na gaz (tez mile go wspominam) a teraz przychodzi mi jeździć Fordem cabrio ale w zimie to wieje mi z jego szpar a poza tym nie lubię go za bardzo. W dodatku to benzyniak i drogi jest w ekspolatacji.Ale ma chociaż wspomaganie - to moje pierwsze auto z tym udogodnieniem
iszsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 12:06   #5
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

o piranio ja tez jestem dumna właścicielką morskozielonej cinque-strzały, zwanej w domu pieszczotliwie Maybachem tyle, że moje maleństwo ma już 11 lat
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 12:12   #6
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Ja od niedawna jestem posiadaczką Nissana Micry Ponieważ sama musiałam zapłacić za autko i koszty eksploatacji są na mojej głowie, potrzebowałam czegoś niedużego i ekonomicznego. Wprawdzie mam ogromną słabość do wielkich terenówek, ale taką kupię sobie jak już będę duża i bogata

Jeśli chodzi o dane techniczne, to auto ma litrowy silnik i całkiem niezłego kopa jak na tę pojemność. Pod maską siedzi 55 kucyków Pali około 7 litrów benzyny w trakcie jazdy po mieście. Jeśli chodzi o rocznik, to jest to 1994. A wygląda tak, jak na załączonym obrazku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg micra.JPG (22,3 KB, 372 załadowań)
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 12:13   #7
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Mój bolid to seicento young z 2000 roku. Wiele ze mną przeszło...
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 12:29   #8
PIRANIA_P
Raczkowanie
 
Avatar PIRANIA_P
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 468
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Elianko moje Kapuczino ma 12 lat, jest koloru czerwonego.

Żeby nie było sama na niego zarobiłam i sama za niego płacę. Czasami jestem szoferem mojego Taty. Poprzednie autko jaki jeździłam to był Maluszek i miałam go 7 lat i byłam bardzo zadowolona ale czas było na zmiany to sobie Cieniusia kupiłam i sobie brykam ile dusza pragnie.
Co do danych technicznych to 704 cm3 i jest z 1995 roku.
Zdjęcia nie mam.
PIRANIA_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 12:30   #9
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Ja już jeżdziłam w swoim zyciu kilkoma autkami i to nowymi a nie starymi jak to które posiadam obecnie Ale moje obecne auto jest moim ulubieńcem, na dziś nie chciałabym go zmienić bo pałam do niego na prawdę wielkim uczuciem To Opel Calibra Moje ukochane autko

Parametry techniczne: 2.0l 8V (115 KM), czarny metalic (kolor ważny dla kobiety ) a w zasadzie grafit jak dla mnie
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 13:31   #10
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Moje pierwsze w życiu auto to był Fiat Punto - Hatchback 1.2, 97r. 55 KM srebrny metalik (nie mam zdjęcia ale gdzieś chyba się jeszcze pałęta jego podobizna na Oto-moto)- to było auto na którym szlifowałam swoje umiejętności kierownicze zaraz po zdaniu egzaminu. Auto miałam trochę ponad rok czasu ale wiele z nim przeszłam i przeżyłam i bardzo się do niego przywiązałam. Nigdy mi się nie psuło - i chociaż znieniałam skrzynię z automata na manualną - nie odmawiało posuszeństwa i chodziło jak w zegarku. Jak na auto tej marki i z tego rocznika miało dość duży wypas.

Teraz jeżdzę Renault Clio hatchback 2001 1,2 benzyna 80 KM granatowy ze srebrnym zderzakiem Auto sprawuje się całkiem znośnie i przyzwoicie. Ekonomiczne spalanie paliwa - choć jak jest bardzo obciążony to potrafi niezle zassać paliwa z baku. Ma dużo bajerów przydatnych:klimatyzację, pilot do radia w kierownicy, regulacja fotela w górę i w dół, kurtyny powietrzne ale też ma bajery które mnie wkurzają np ABS - nie potrafię z tym cholerstwem jezdzić szczególnie jak jest bardzo ślisko - przyzwyczaiłam się do innego hamowania bez ABS-u i teraz mnie to trochę męczy - wiem innym pomaga a mnie wkurza. Poza tym nie mogłam się przyzwyczaić do tego wstecznego - na początku zdarzało mi się wbijać 1 zamiast wstecznego. Teraz już jest ok.

Rozpisałam się trochę ale ja po prostu uwielbiam jezdzić i kocham swój samochodzik - nie wyobrażam sobie życia bez niego. Wogóle nie wyobrażam sobie życia bez samochodu
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 13:50   #11
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez PIRANIA_P Pokaż wiadomość
Ok. AniaWila ale nie napisałąś jakie autko ty posiadasz.

juz nadrabiam i nawet fotki wklejam
no wiec ja poruszam sie bmw e-46 330d, autko ma ponad 200konikow co dobrze mi robi przy wyprzedzaniu kopa ma jak pocisk rocznik - 2004. Niby ma 3 litry, ale jest to dizelek i spala max-7litrow. Na miescie nie bierze wiecej niz 7,5. To jego gorna granica i to sporadyczna. Co do komfortu jazdy, to jest niesamowity. Na wyposarzeniu mojej ''bety'' mam skorzana tapicerke, klimatyzacje i chyba wiekszosc dostepnych bajerow, oprocz nawigacji.Kolor jak widac na fotce - srebrny.
Znalazlam tez fotki mojego poprzedniego autka, bylo to renault megane II , 2005 rok, sliczny kabriolecik, ale bylo to tylko 1.6 benzyna i dzisiaj moge stwierdzic, ze tylko fajnie wygladalo, bo bylo strasznie mulowate. Mam jeszcze jedno autko, ktore stoi sobie w Polsce, w garazu i chyba czeka go sprzedanie :/ niedosc, ze jezdze nim sporadycznie, to jeszcze ostatnio rozwalilam go delikatnie na bramie moich rodzicow i tak stoi w tym garazu do dzisiaj i tylko mu rocznik leci. Jest w moim ulubionym kolorze - niebieskim 2.0 benzyna, ale mam zainstalowana instalacje gazowa i co najwazniejsze - AUTOMAT i chyba za to go kocham i tak ciezko bedzie mi sie z nim rozstac.A jezeli juz to zrobie to tylko z rozsadku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fotki 096.jpg (74,9 KB, 848 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotki 050.jpg (55,1 KB, 741 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotki 017.jpg (94,6 KB, 703 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotki 022.jpg (52,9 KB, 1160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotki 018.jpg (61,7 KB, 628 załadowań)
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 13:56   #12
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

toyota rav4 rocznik 2006 (kupiona w listopadzie), więc ma 3 mies.
2.2 diesel. pali 7 litrów po mieście. kolor złoty
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 14:45   #13
PIRANIA_P
Raczkowanie
 
Avatar PIRANIA_P
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 468
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Oj! Wy takimi fajnymi autkami jeździcie, a ja tylko Kapuczino. Ale wam zazdroszczę dziewczyny. Ale i tak swoje kocham

A bym zapomniała dodać, Ja taką straszną fanatyczką nie jestem, ale bardzo lubie jeździć i robie to juz prawie 10lat.
PIRANIA_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 15:06   #14
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Piranio nie ważne jakie auto - grunt, że jeździ
pewnie, że każdy chciałby maybacha - najlepiej z kierowcą i to przystojnym
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 15:07   #15
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
pewnie, że każdy chciałby maybacha - najlepiej z kierowcą i to przystojnym
Eeee, no co Ty Ja tam wolę sama jeździć
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 16:14   #16
PIRANIA_P
Raczkowanie
 
Avatar PIRANIA_P
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 468
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

W zasadzie to ja jestem przeciwna, nie chcę szofera. Ale taką maskotkę na tylnim siedzeniu z zakneblowaną buźką żeby przypadkiem nie komentował jazdy to bym chciała. No i może czasami dałabym mu samochód umyć, bo jeździć napewno nie

A mam jeszcze pytanie bo ja taki trochę samolub jestem i nikomy nie daje jeździć moim Cieniusiem a Wy jak dajecie czy też nie???
PIRANIA_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 16:40   #17
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

ja mam nissana sunny 1.3 benzyna+gaz,89r stary ale mam czym jeździć
ja nie daje nikomu mojego samochodzika jedynie tżcikowi
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 16:45   #18
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

ja tam wolę jak ktoś prowadzi - nie muszę uważać i brać na siebie odpowiedzialności, bo jednak prowadzenie to ogromna odpowiedzialność.

jasne, że daję jeździć swoim samochodem - Tżtowi.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 16:58   #19
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
ja tam wolę jak ktoś prowadzi - nie muszę uważać i brać na siebie odpowiedzialności, bo jednak prowadzenie to ogromna odpowiedzialność.
A ja najbardziej ufam sobie, gdy jezdze z inna osoba, to strasznie sie denerwuje.
Nie boje sie jedynie jezdzic z mama, ktora naprawde jest mistrzem kierownicy.

Odnosnie tematu:
Nadal jezdze moja KAczka
Auto od dluzszego czasu planuje zmienic, ale jeszcze oszczednosci na to nie pozwalaja i jakos zal mi sie z nia rozstac.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 18:33   #20
Anulkaa
Raczkowanie
 
Avatar Anulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 387
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

nissan micra, model 99/00
Anulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 19:15   #21
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Jezeli przypadkiem ktos jeszcze tego nie wie - mam forda ka. Rocznik 1997, kolor gleboka ciemna zielen metalic, blotniki szare plastikowe (akurat przy tym modelu blotnik to prawie polowa autka )
Wszystkie ka sa na benzyne i maja ten sam silnik 1,3. To male autko wiec ma mala mase, co oznacza, ze ten silnik w relacjach z rozmiarem daje niezle przyspieszenie (II zasada dynamiki newtona a=F/m).
Koni mam chyba 65 - nie pamietam dokladnie.
Autko spala ok 6 litrow w trasie, ok 7 w miescie, co czyni go ekonomicznym.
Mam manualna skrzynie biegow, i niestety nie mam wspomagania kierownicy ale juz nie chcialo mi sie dluzej szukac.
Zdjecie fordziaczka w avatarze
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 19:27   #22
PIRANIA_P
Raczkowanie
 
Avatar PIRANIA_P
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 468
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Oj! Rene mi się bardzo ford ka podoba, a jak widzę takiego żółciutkiego to aż sie ślinię
PIRANIA_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 20:03   #23
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

zapomnialam napisac o podziekowaniach dla wszystkich wizazanek, ktore
wspieraly mnie przed zakupem
doradzaly
cierpliwie wyjasnialy trudne pojecia
zwyczajnie byly w moim zakupowym watku

i ekstra podziekowania dla wizazowej BAJKOPISARKI, ktora wlasnorecznie zrobila na szydelku kroliczki, ktore po dzis dzien zdobia moje lusterko samochodowe
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 20:56   #24
poziomka61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Wiadomości: 863
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Mam "Maciusia" czyli Matiza , a gdybym miała możliwość, to kupiłabym drugie TICO. Genialny samochodzik. Spalanie żadne, "kopytko" doskonałe, ładowny do bólu. Przejechałam moim 315 tys. i żal mi, że nie mam następcy. Ale Maciek też jest OK. Poza tym mam gaza-69(kocham go) i Bedforda, którego musimy sprzedać komuś, kto chciałby mieć wóz kempingowy. Za dużo po prostu tych auteczek...
poziomka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 21:17   #25
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez poziomka61 Pokaż wiadomość
to kupiłabym drugie TICO. Genialny samochodzik. Spalanie żadne, "kopytko" doskonałe, ładowny do bólu. Przejechałam moim 315 tys. i żal mi, że nie mam następcy.
moj ojciec kiedys dostal z firmy zastepcze Tico jak jego wczesniejsze auto zostalo skasowane. jadac autostrada mielismy wrazenie, ze odfruniemy albo zmiecie nas na bok przy mocniejszych podmuchu wiatru jakies takie niestabilne mi sie wydaje...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 21:33   #26
poziomka61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Wiadomości: 863
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
moj ojciec kiedys dostal z firmy zastepcze Tico jak jego wczesniejsze auto zostalo skasowane. jadac autostrada mielismy wrazenie, ze odfruniemy albo zmiecie nas na bok przy mocniejszych podmuchu wiatru jakies takie niestabilne mi sie wydaje...
To zależy, do czego człowiek przyzwyczajony jest Tico jak na autko tej klasy jest doskonałe, a wiem, co mówię, mam przejechane ok 800 tys. km.
Bardziej buja wspomniany Maciek (matiz)> Ale jak już dotrę do mojego wymarzonego Disco, to na nic nie będę narzekać (mam nadzieję)
poziomka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 09:50   #27
PIRANIA_P
Raczkowanie
 
Avatar PIRANIA_P
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 468
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

poziomeczko mój wujek ma Tico i jest bardzo zadowolony. My się z niego czasami śmiejemy że taki duży facet jeździ takim małym samochodzikiem. Jakoś zawsze Tico kojarzyło mi się z babskim samochodem a tu taka niespodzianka wujek sobie kupił

A bym zapomniała tiCo to gabarytowo to jest mniejszy od mojego cieniusia
PIRANIA_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 09:58   #28
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez poziomka61 Pokaż wiadomość
To zależy, do czego człowiek przyzwyczajony jest Tico jak na autko tej klasy jest doskonałe, a wiem, co mówię, mam przejechane ok 800 tys. km.
Bardziej buja wspomniany Maciek (matiz)> Ale jak już dotrę do mojego wymarzonego Disco, to na nic nie będę narzekać (mam nadzieję)
Poziomka Ja tez kilka dobrych lat temu jeżdziłam rudym Tico Musze powiedzieć ze jak na takie autko wszystko co o nim napisałaś jest prawdą Tylko ten mały bagażnik... Spędził ze mna prawie 3 lata i prócz wymiany klocków hamulcowych nic w tym aucie nie robiłam (pomijam zmiene oleju i filtrów). Jedno tylko mnie w tym aucie przerażało.. Niesamowicie cienie drzwi!!! No i nie wspomne o sprawie blachy... Bo to juz wiadome w przypadku daewoo

Pirania Wg mnie Tico jest większe od cienkusia No i ma jednak 4 drzwi
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 10:19   #29
poziomka61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Wiadomości: 863
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Poziomka Ja tez kilka dobrych lat temu jeżdziłam rudym Tico Musze powiedzieć ze jak na takie autko wszystko co o nim napisałaś jest prawdą Tylko ten mały bagażnik...
Pirania Wg mnie Tico jest większe od cienkusia No i ma jednak 4 drzwi
Tico jest zdecydowanie większe od cieniusia, a co do bagażnika, to sam w sobie mały on jest, ale jak złoży się siedzenia... Kiedyś przewoziłam nim z Nowego Targu za Warszawę caluteńki materiał na kuchnię kaflową: kafle, druty, blachy,piekarniki... Facet który pomagał mi pakować to wszystko do samochodu nie mógł uwierzyć, że zmieściło się to w Tico
A przejechałam nim 314 tys bez remontu silnika (na stacji robili zdjęcia, bo nie mogli uwierzyć) i do tej pory jeżdzi nim mój bratanek.
poziomka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 10:21   #30
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Wizażanko jake masz autko??

Hej
Ja tez mam zielonego Fordzika Ka Wszyscy mówią na niego Żaba
Tak sie do niego przyzwyczaiłam ze kazdym innym samochodem żle mi sie jezdzi.
Rocznik 1998, silnik 1,3, 65 koni, klimatyzacja (od roku zepsuta), wspomaganie, ABS.
Niestety nie jest pierwszej młodości i coraz częściej mi sie psuje. Ostatnio byłam na niego obrazona bo zepsuł mi sie w drodze na rozmowe o prace
Ale i tak nie umiem się z nim rozstać. Przezyliśmy juz tyle razem w tym 2 małe stłuczki (obie nie z mojej winy)
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.