Pytanie do fryzjerki o kolor włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-21, 14:39   #1
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122

Pytanie do fryzjerki o kolor włosów


Mam włosy w kolorze bardzo ciemnego blondu.Chciałabym je ufarbować na jasny blond,coś jak miała dawniej Britney Spears Czy możliwe jest uzyskanie takiego koloru w domu,bez fryzjera??I czy najpierw musiałabym rozjaśnić włosy,a potem dopiero położyć kolor?Jaki to w ogóle może być odcień? Z góry dziękuję za pomoc
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:29   #2
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pytanie do fryzjerki o kolor włosów

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=174269


rewelacyjna farbka mowie naprawde tylko faza bo sie kolorek ten popielaty wyplukuje w sumie jak w kazdej farbie i zostaje taki zlotawy ale moja mama i kolezanka radza sobie plukankami i szamponem PROFI SILVER( o wiele lepszy niz slynny regenal)moja kolezanka co 2-3 dni pluka badz myje tym smponem wloski i ma sliczy srebrzysty blondinny troche jak zaraz po farbowaniu.ta farba radzi sobie nawet z ciemnym blondem i rowno kryje nawet wlosy z odrostami obadaj watek naprawde fajna farba tylko trzeba potrzymac ja na wlosach dluzej niz 30 min tak z 45-nawet godziny farba zawiera serum na zniszczone partie ktore sie naklada przed farbowaniem a sama farba naprawde nie niszczy wlosow!!!!! po garnierze blondzie byly szorstkie ( mojej mamy) matowe i rzepiaste a po tej sprezyste ,blyszczace i takie pozostaja pod warunkiem ze sie dba odpowiednio
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 16:27   #3
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Pytanie do fryzjerki o kolor włosów

Ale na fotkach które są na tej stronce co podałaś link włosy są bardziej miodowe niż jasne blond.Niestety to nie jest ten odcień którego szukam...
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:30   #4
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pytanie do fryzjerki o kolor włosów

no miodowe wyszly bo jak pisalam mam zolciutkie scianki w pokoju.kolor jest naprawde naturalny i niejedna osoba myslala ze to jej wlasny a ma swoje ciemny blond.jesli chcesz osiagnac biel to tylko rozjasniacz bo farba nie da nigdy takiego koloru.a wlosy ktore sa rozjasniane zawsze przechodza przez wszystkie odcienie zoltego zanim dojda do golebiej bieli.z farb popielaty kolor albo moze nie wyjsc albo poprostu sie wypluka i trzeba wspomagac sie plukankami i szamponami raz na jakis czas.
nie raz farbowalam wlosy,mozna powiedziec ze jestem nawet weteranka i wiem ze jak jasny to zawsze bedzie mial odcien zloty predzej czy pozniej( kolor sie wypluka albo nie wyjdzie),jedynie golebia biel nie bedzie miala zlota w sobie ale tego nie polecam.nie dosc ze odrosty strasznie wygladaja to wlos jest tylko do obciecia tak zniszczonyza duza ingerencja we wlos w tak krotkim czasie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:34   #5
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Pytanie do fryzjerki o kolor włosów

No to już wolę mieć złoty odcień niż biały To co,polecasz mi tą farbkę?A czy na moich ciemnych włosach ten kolorek nie wyjdzie rudawy?
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:53   #6
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pytanie do fryzjerki o kolor włosów

nie powinien musialabys dluzej potrzymac farbe tak ok 50 minut.wiadomo kolor z czasem plowieje wiec nawet jak wyjdzie rydawy to po kilku myciach sie utleni.dobrze zainwestowac w plukanke iszampon regenal welli jesli nie jestes z krakowa( bo profi silver wiem gdzie jest tylko w krk)z plukanka do perfekcji dojdziesz metoda prob i bledow tzn za slaba nie wezmie a za mocna ----> wlosy niebiesko-zielonenajlepiej jakbys dala foto swojej czupryny.wiadomo jaki kolorek masz i bym wiedziala jaki kolor mniej wiecej wyjdziei ile wlosow i jak dlugie bo moze 2 opakowania bedzie trza kupic farba tania nie jest( okolo 20 zl) ale naprawde nie znam lepszej jak do tej poryi wazny jest rodzaj wlosow i

a kolorek britney na fotkach i klipach jest dzielem grafikow.watpie ze identycznie wygladaa w naturze
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:58   #7
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pytanie do fryzjerki o kolor włosów

ahaaaaaa

na ta dlugosc zo moja kolezanka ma poszlo jedno opakowanie na styk
i najlepiej nakladac od czubka glowy i przodu czyli wierzchnich warstw tych co sa widoczne jak sa rozpuszczone,bo wtedy najlepiej na nich kolor zlapie bo beda od pocztku samego w farbie i dluzej p przypadku fabowania na ciemno lub ton w ton naklada sie "standardowo" od tylu glowy i tylu tak jak wygodnie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 19:32   #8
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Pytanie do fryzjerki o kolor włosów

Fotki niestety nie mam jak wrzucić Jedno opakowanie farby na pewno wystarczy na moje włosy,bo mam do ramion i nie jest ich niestety zbyt dużo... Chyba zaryzykuję i ufarbuję.Bardzo jestem ciekawa efektu
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 20:30   #9
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pytanie do fryzjerki o kolor włosów

no powinno dobrze zlapac tylko pozniej ten regenal by byly srebrzyste i jakas maska blond mniej blyszczy sie wiec trzeba bedzie popracowac i olejek do wlosow kallosa taki z pompka im sie przyda mocno nawilzajacy,ma filtry,zapobieba wysuszaniu i nablyszcza cena ok 14 zl,wydajny 80ml jest w wesji do wlosow blond i normalny ale w sumie sie niczym nie roznia tylko tym ze jeden ma leeeeeeekkko zabarwienie fioletowawe nawet sklad taki sam
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 21:53   #10
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Smile Dot.: Pytanie do fryzjerki o kolor włosów

Widzę że jesteś świetnie zorientowana w temacie Wielkie dzięki za info
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 21:57   #11
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pytanie do fryzjerki o kolor włosów

ahaaa i czy mialas wczesniej farbowane wlosy????? wzne zeby nie byly farbowane na nic z rudym odcieniem bo poprostu moze ten odcien wylazici czy masz grube wlosy czy raczej delikatne
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 22:22   #12
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pytanie do fryzjerki o kolor włosów

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ahaaa i czy mialas wczesniej farbowane wlosy????? wazne zeby nie byly farbowane na nic z rudym odcieniem bo poprostu moze ten odcien wylazici czy masz grube wlosy czy raczej delikatne
na tym watku co podalam linka sa foty (w linkach) jakie miala wlosy swoje natyralne i jakie przed farbowaniem.przed samym farbowaniem miala jakis2 cm odrost swoich naturalnych a reszte miala taka karmelkowa od rozjasniacza w spreyu a mimo to rownos sie pokryloi nie ma obawy o zbytnie rozjasnienieteraz tylko bawi sie w te plukanki i szampony do blad nadajace zimny odcien i jest bardzo zadowolonamam nadzieje ze ty tez bedziesz tylko pamietaj :serum ochronne przed farbowaniem od polowy wlosow i uwzglednieniem szczezgolnym koncowek,farba nakladana "od czubka" glowy,jakies 50 min trzymania od skonczenia nakladaania,ta farbe sie na koniec spienia i splukuje( nie uzywa sie do tego celu szamponu i ni muje glowy) kolor troszke ciemniejszy pozniej sie rozjasnia do wlasniwego tonu,i plukanki szampony by zachowac srebrzysty polysk po farbce daj znac i zrob foty



na tamtym watku zamiescilam foty tego szamponu co zachwalamnie mozna go na necie znalezc sama szukalam i nic
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...1&postcount=23

no ale jak nie znajdziesz tego szampomu ten tez jest ponoc dobry i podobny w dzialaniu
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=7607

dostepny w fryzjerskim sklepie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2007-05-21 o 23:18
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 07:28   #13
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Pytanie do fryzjerki o kolor włosów

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ahaaa i czy mialas wczesniej farbowane wlosy????? wzne zeby nie byly farbowane na nic z rudym odcieniem bo poprostu moze ten odcien wylazici czy masz grube wlosy czy raczej delikatne
Mam trochę jasnych blond pasemek.Nie mam grubych włosów,ale delikatne też nie są.Chyba ufarbuję się dopiero w wakacje,bo jak nie wyjdzie to żebym ludzi nie straszyła Postaram sie zapodać fotki
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 10:58   #14
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pytanie do fryzjerki o kolor włosów

aaaaa no to wyjda mniej wiecej tak samo pokryte tylko w sloncu bedzie widac gdzieniegdzie jasniej takie naturalne jakne promyki naprawde nie masz zadnego swojego foto by zamiescic??
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 16:53   #15
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Pytanie do fryzjerki o kolor włosów

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
aaaaa no to wyjda mniej wiecej tak samo pokryte tylko w sloncu bedzie widac gdzieniegdzie jasniej takie naturalne jakne promyki naprawde nie masz zadnego swojego foto by zamiescic??
Niestety nie
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.