dobór kremu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-20, 11:22   #1
anag78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 47
GG do anag78

dobór kremu


postanowiłam założyć ten wątek, bo pomimo że często korzystam z KWC mam problem z dobraniem dla siebie kremu. Mam 33 lata moja cera jest mocno przetłuszczająca się na czole natomiast na policzkach delikatnie sie rumieni, zwłaszcza kiedy na dworze robi sie zimno. Czy mogłybyście mi doradzić jakiego kremu powinnam najlepiej używać na noc a jakiego na dzień zwłaszcza teraz w tym najblizszym okresie jesienno-zimowym, w chwili obecnej używam na noc krem z soraji do cery naczynkowej a na dzień accos matujący, ale odnosze wrażenie że im bardziej matuję twarz tym bardziej mi się ona przetłuszcza, poza tym wydaje mi się on za lekki na zimowe chłody. Macie jakieś przetestowane kremy z których jesteście naprawdę zadowolone?
anag78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 12:14   #2
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: dobór kremu

Cytat:
Napisane przez anag78 Pokaż wiadomość
....ale odnosze wrażenie że im bardziej matuję twarz tym bardziej mi się ona przetłuszcza, poza tym wydaje mi się on za lekki na zimowe chłody.
Dokładnie tak jest, im usilniej matujesz skórę, tym bardziej sie błyszczy. Bierze się to z faktu, że kosmetyki matujące często nie nawilżają skóry, która będąc przesuszona, broni się wydzielając sebum.
Jako nastolatka też usilnie matowałam twarz, przestałam mieć problemy odkąd zaczęłam używać kosmetyków nawilżających.
Moim ostatnim odkryciem jest przeciwzmarszczkowy krem AA do cery naczyniowej. Ma dość zwartą konsystencję, ale nie tworzy tłustego filmu i jest bezzapachowy.
Dla Ciebie na dzień może być za ciężki, ale możesz spróbować go na noc- jesteśmy w tym samym wieku

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-09-20 o 12:18
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.