Ziaja Pro? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-28, 12:27   #211
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Ziaja Pro?

Hosenka, ta maska ładnie wygładza buzię, skóra robi się jasna i pozbawiona wszelkich takich właśnie wyprysków. Z tym, że ja nie mam jakichś dużych problemów z wypryskami, głównie problem mam z przetłuszczającą się strefą T ale robią mi się takie małe krosteczki od czasu do czasu.
Maskę łatwo się "produkuje" bo trzeba wymieszać 2 składniki, ale to jest bardzo mało kłopotliwe. Na buzi dobrze się trzyma, nie ścieka i nie ściąga skóry.

Ja stosuję to w takiej kolejności: najpierw peeling mechaniczny, potem na krótko enzymatyczny, potem albo maske zmniejszajacą pory albo tą antybakteryjną a potem to serum normalizujące. Nie wiem czy nie za dużo tego wszystkiego, ale moja buzia jestem zadowolona po takiej dawce różności
__________________

Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 12:47   #212
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez Tomy Pokaż wiadomość
Hosenka, ta maska ładnie wygładza buzię, skóra robi się jasna i pozbawiona wszelkich takich właśnie wyprysków. Z tym, że ja nie mam jakichś dużych problemów z wypryskami, głównie problem mam z przetłuszczającą się strefą T ale robią mi się takie małe krosteczki od czasu do czasu.
Maskę łatwo się "produkuje" bo trzeba wymieszać 2 składniki, ale to jest bardzo mało kłopotliwe. Na buzi dobrze się trzyma, nie ścieka i nie ściąga skóry.

Ja stosuję to w takiej kolejności: najpierw peeling mechaniczny, potem na krótko enzymatyczny, potem albo maske zmniejszajacą pory albo tą antybakteryjną a potem to serum normalizujące. Nie wiem czy nie za dużo tego wszystkiego, ale moja buzia jestem zadowolona po takiej dawce różności
Ja tez nie mam problemów z syfkami - czasem przed okresem coś wyskoczy albo po stosowaniu kremów czy innych specyfików oczyszczajacych (z kwasami) które to "wysysają" wszelkie brudki ze skóry
I szukam własnie czegoś, co by szybko zliwkidowało te gulki po oczyszczaniu.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 13:26   #213
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez Tomy Pokaż wiadomość
Vibeska, jak tam Twoje zamówienie??

Dotarło wczoraj
Pan kurier odebrał pomylone zamówienie i wręczył wreszcie prawidłowe
Na szczęście, bo znów myślałam że coś pomylą.
Tylko szkoda że ze strony firmy nie usłyszałam nawet przepraszam, nie dorzucili ani jednego gratisa żeby się zreflektować, nie wykazali ze swojej strony zero skruchy.
Totalne olewactwo
A zamówienie było spore bo na 150 zł ponad!

Jeszcze niczego nie użyłam bo kończę zapasy i czekam aż podzielę się z Gayenką.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 15:37   #214
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez Tomy Pokaż wiadomość
Vibeska, jak tam Twoje zamówienie??

Ja jestem w trakcie złuszczania tym 25% specyfikiem. W czasie aplikacji szczypie nieco, potem buzia jest lekko zaczerwieniona, ale to mija i po ok pól godzinie można już normalnie wychodzić z domu.
.
ależ mnie korci żeby to kupić
ile razy użyłaś?? napisz czy widzisz jakieś efekty
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 19:07   #215
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez Tomy Pokaż wiadomość
Ja jestem w trakcie złuszczania tym 25% specyfikiem. W czasie aplikacji szczypie nieco, potem buzia jest lekko zaczerwieniona, ale to mija i po ok pól godzinie można już normalnie wychodzić z domu.
Ja się dołączam do pytania fifiorka i przy okazji chciałabym zapytać jakich filtrów używasz?
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 19:44   #216
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Ziaja Pro?

Ja mam pytanie jak sprawdzić ceny na stronie tego sklepu ? Zalogowałam się jako klient detaliczny,a nawet po dodaniu kosmetyków do koszyka nie widzę cen

Po tych wszystkich przeczytanych opiniach chcę sobie zamówić:
- Serum normalizujące
- Maskę zwężającą pory
- Maskę ściągającą z glinką zieloną + mikrodermabrazja (nie widzę nigdzie tej oczyszczajacej)
- Preparat silnie złuszczający / z mikrogranulkami do stóp
- Krem zmiękczający / z kompleksem AHA do stóp
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:12   #217
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie jak sprawdzić ceny na stronie tego sklepu ? Zalogowałam się jako klient detaliczny,a nawet po dodaniu kosmetyków do koszyka nie widzę cen
no to tak, jak logujesz się jako klient detaliczny, to masz 2 zakładki "Ziaja Pro", należy kliknąć tę bardziej po prawej - tam są ceny (w tej drugiej, do której pewnie weszłaś nie). Po co takie cudo wymyślili - nie mam pojęcia
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 21:25   #218
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Ziaja Pro?

tiarus dziękuję bardzo za pomoc Już myślałam,że może jakąś promocje zrobili i dają kosmetyki za sam koszt przesyłki
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 11:11   #219
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro?

Też miałam taki problem i też mi to przez myśl przemknęło chyba bym się nie krępowała i zamówiła wszystko co mnie interesuje, a nie wybierała, bo mi na wszystko nie starczy
ale zastanawia mnie po co takie coś zrobili
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 21:15   #220
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Ziaja Pro?

Może chcą sprawdzić ile osób się 'nabierze' i złoży zamówienie tylko z kosztem wysyłki

Zamówiłam sobie na początek: serum normalizujące, maseczkę zwężajacą pory i preparat silnie złuszczajacy do stóp.

Sprawdzimy co to za cuda
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 22:24   #221
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Ziaja Pro?

Przymierzam się do zakupu żelu normalizującego, toniku bezalkoholowego i kremu nawilżającego, a w dalszej kolejności 2 masek. Dopiero zaczynam przygodę z Ziają PRO Ja mam raczej niewymagającą cerę, niewiele kosmetyków wpływa na nią w jakiś negatywny sposób, mam nadzieję, że będę zadowolona - bo pojemność/niska cena/opinie na KWC - kuszą
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 09:41   #222
madiya
Raczkowanie
 
Avatar madiya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 46
Dot.: Ziaja Pro?

Dziewczyny, jak to w końcu jest? Nie mam salonu kosmetycznego, ale zalogowałam się jako klient detaliczny, w sklepie internetowym Ziaji, który ma swój sklep w Warszawie na ul. Targowej 66 . Czy będę mogła bez problemu zakupić kosmetyki z serii pro, czy też przy zakupie będę musiała udowodnić, że posiadam własny gabinet kosmetyczny? Pozdrawiam serdecznie.
madiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 09:44   #223
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez madiya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak to w końcu jest? Nie mam salonu kosmetycznego, ale zalogowałam się jako klient detaliczny, w sklepie internetowym Ziaji, który ma swój sklep w Warszawie na ul. Targowej 66 . Czy będę mogła bez problemu zakupić kosmetyki z serii pro, czy też przy zakupie będę musiała udowodnić, że posiadam własny gabinet kosmetyczny? Pozdrawiam serdecznie.
Nie ma żadnych problemów - zadnych pytań, wyjasnien itp. Skłądasz zamówienie, a oni wysyłają na adres podany przy rejestracji.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 09:53   #224
madiya
Raczkowanie
 
Avatar madiya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 46
Dot.: Ziaja Pro?

Dziękuję bardzo za odpowiedź! Nie było to dla mnie jasne, bo jedne dziewczyny pisały, że sprzedawczynie mają nakaz sprzedawania tych produktów tylko do salonów kosmeycznych, a inne normalnie zamawiają, chciałam się upewnicz, czy nie będę miała jakiś nieprzyjemności..
madiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 11:46   #225
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez madiya Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź! Nie było to dla mnie jasne, bo jedne dziewczyny pisały, że sprzedawczynie mają nakaz sprzedawania tych produktów tylko do salonów kosmeycznych, a inne normalnie zamawiają, chciałam się upewnicz, czy nie będę miała jakiś nieprzyjemności..
ale chyba te "dziewczyny" okazały się raptem jedną osobą, która miała pecha
ew. jeśli to sprawi, że poczujesz się pewniej, możesz zamówić przez internet i sama odebrać...
ja tak zrobiłam za pierwszym razem...
teraz bez problemowo uderzam na sklep i życzę sobie ten cenny towar "spod lady"
ze sprzeciwem jeszcze się nie spotkałam
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 12:58   #226
madiya
Raczkowanie
 
Avatar madiya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 46
Dot.: Ziaja Pro?

Jestem z Krakowa, więc pozostaje tylko przesyłka, narazie zbieram kase, bo chcę za jednym razem zamówić kosmetyki do demakijażu, krem i maseczkę z serii pro, a później w miarę możliwości dokupić jakieś inne kosmetyki. Miałam okazję przetestować mleczko i tonik do demakijażu z tej serii pro, na zajęciach w szkole wizażu, są naprawdę dobre no i ta pojemność i cena, pytałam o nie w sklepie kosmetycznym, ale okazało się, że nie są dostępne w sklepach. Dopiero teraz dowiedziałam się, że jest możliwość zamówienia ich dla siebie przez internet
madiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 13:01   #227
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez madiya Pokaż wiadomość
Jestem z Krakowa, więc pozostaje tylko przesyłka, narazie zbieram kase, bo chcę za jednym razem zamówić kosmetyki do demakijażu, krem i maseczkę z serii pro, a później w miarę możliwości dokupić jakieś inne kosmetyki. Miałam okazję przetestować mleczko i tonik do demakijażu z tej serii pro, na zajęciach w szkole wizażu, są naprawdę dobre no i ta pojemność i cena, pytałam o nie w sklepie kosmetycznym, ale okazało się, że nie są dostępne w sklepach. Dopiero teraz dowiedziałam się, że jest możliwość zamówienia ich dla siebie przez internet
Ktoś tu pisał, że w Krakowie tez można kupić Ziaję Pro Tylko nie pamiętam gdzie - gdzieś tu na ostatnich stronach było o tym. Wpisz sobie wyszukiwarce ("przeszukaj watek") hasło - w Krakowie albo samo Krakowie i powinno znaleźć

EDYCJA: znalazłam: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=100
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-12-01 o 13:03
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 13:13   #228
madiya
Raczkowanie
 
Avatar madiya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 46
Dot.: Ziaja Pro?

Dziękuję To niedaleko mnie, odwiedzę ten sklepik na pewno, jestem ciekawa jakie tam mają ceny, i czy mają wszystkie kosmetyki z serii pro.
madiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 14:05   #229
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Ziaja Pro?

a pedze po maske ii.. nie wiem na co jeszcze sie skusze xD typowa kobieta
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 14:55   #230
madiya
Raczkowanie
 
Avatar madiya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 46
Dot.: Ziaja Pro?

A ja się zastanawiam, który krem wybrać - normalizujący, czy nawilżający z kwasem hialuronowym. Mam cerę raczej mieszaną, w lecie mam problem z nadmiernym błyszczeniem, a zimą znowu, czuję jaką mam nieprzyjemnie napiętą skórę, przesuszoną, ale jednocześnie borykam się cały czas z zaskórnikami i czesto niespodzianki wyskakują. Czytałam już nie raz, że lepiej taką cerę nawilżać niż wysuszać. A może krem nawilżający stosowałabym na noc, a na dzień ten normalizujący, jak myślicie?
madiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 19:40   #231
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Ziaja Pro?

dla mnir maska oczyszczajaca + mikro ziaja pro jest rewelacyjna szukam aktualnie czegos do oczyszczania twarzy. Mam na mysli mleczko bo moja tlusta cera strasznie sie przesusza kiedy myje ja zelem, obojetnie jakims. nie toleruje wody... I mam pytanie czy ktoras z Was uzywala mleczka do oczyszczania? ciekawi mnie to do naczynkowej cery. jestem tez ciekawa jaki ma sklad zel oczyszczajacy , serum. To chyba najwiekszy minus bo ja bez podejrzenia skladu to prawie nic nie zamowie:/
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 19:41   #232
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez madiya Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam, który krem wybrać - normalizujący, czy nawilżający z kwasem hialuronowym. Mam cerę raczej mieszaną, w lecie mam problem z nadmiernym błyszczeniem, a zimą znowu, czuję jaką mam nieprzyjemnie napiętą skórę, przesuszoną, ale jednocześnie borykam się cały czas z zaskórnikami i często niespodzianki wyskakują. Czytałam już nie raz, że lepiej taką cerę nawilżać niż wysuszać. A może krem nawilżający stosowałabym na noc, a na dzień ten normalizujący, jak myślicie?
ja stosuję normalizujący właśnie na noc, bo tak mi doradziła ...::: oblabobla:::..."Krem normalizujący radziłabym stosować wyłącznie na noc, bo u niektórych osób przy stosowaniu na dzień nie dawał efektu, bo skóra się świeciła, za to po nocy była matowa". Z kolei nie wiem, czy nawilżający na noc w zimie jest najlepszym pomysłem... ale w tej kwestii to może niech doradzi ktoś bardziej obeznany
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 11:25   #233
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Ziaja Pro?

Wczoraj po raz pierwszy użyłam mojej maski oczyszczającej+ mikrodermabrazja i muszę powiedzieć, że jest zadowolona. Cera mniej się przetłuszczała przez cały dzień, jest rozjaśniona i gładka. Zauważyłam tez, że pory były mniej rozszerzone a to jak narazie pierwsze użycie
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 13:39   #234
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro?

talus mniej rozszerzone czy raczej oczyszczone?
bo mi już nie chce nic z nich wyjść po dobroci, a kosmetyczka odradziła czyszczenie manualne - myślisz że taka maska weźmie moje paskudztwa?
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 16:04   #235
buble
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bojszowy
Wiadomości: 26
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez tiarus Pokaż wiadomość
ja stosuję normalizujący właśnie na noc, bo tak mi doradziła ...::: oblabobla:::..."Krem normalizujący radziłabym stosować wyłącznie na noc, bo u niektórych osób przy stosowaniu na dzień nie dawał efektu, bo skóra się świeciła, za to po nocy była matowa". Z kolei nie wiem, czy nawilżający na noc w zimie jest najlepszym pomysłem... ale w tej kwestii to może niech doradzi ktoś bardziej obeznany
Ja mam takie pytanie, jeśli używasz kremu normalizującego na noc to czy używasz jakieś kremu w ciągu dnia?
Bo ja mam typową sferę T i na sferę stosuje krem do cery tłustej a na policzki zwykły krem z avonu, ale nie upieram się, że jest to najlpeszy sposób...
Bo już od 12 cera mi się świeci...
Jakieś sugestie?
buble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 19:10   #236
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez tiarus Pokaż wiadomość
talus mniej rozszerzone czy raczej oczyszczone?
bo mi już nie chce nic z nich wyjść po dobroci, a kosmetyczka odradziła czyszczenie manualne - myślisz że taka maska weźmie moje paskudztwa?
Myślę, że warto spróbować bo maska całkiem nieźle oczyściła cerę i pory a jak pisałam, to było pierwsze użycie, napisze jeszcze jak jest z kwestią oczyszczania po kilku użyciach
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 19:14   #237
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez tiarus Pokaż wiadomość
talus mniej rozszerzone czy raczej oczyszczone?
bo mi już nie chce nic z nich wyjść po dobroci, a kosmetyczka odradziła czyszczenie manualne - myślisz że taka maska weźmie moje paskudztwa?

oczyszczenie, wygladzenie, same pozytywne rzeczy. Zdradzilam Argiletz zielona glinke na rzecz tej maski jest naprawde dobra.


Tomy prosze opisz to serum normalizujace poszukuje czegos takiego, uzywalam serum z BU ale nie zachwycilo mnie, jestem ciekawa jaki ma sklad.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 20:01   #238
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez buble Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie, jeśli używasz kremu normalizującego na noc to czy używasz jakieś kremu w ciągu dnia?
Bo ja mam typową sferę T i na sferę stosuje krem do cery tłustej a na policzki zwykły krem z avonu, ale nie upieram się, że jest to najlpeszy sposób...
Bo już od 12 cera mi się świeci...
Jakieś sugestie?
owszem, jak używam na nor normalizującego, to na dzień, po toniku albo zimowy (jak wyskakuję z domu) albo kremu Ziaji bionawilżającego z białą herbatą (czasem, ale to bardzo rzadko, tylko przetrę tonikiem... (jak wiem, ze nie lecę już, ale wyskoczę i wtedy krem...)

Cytat:
Napisane przez talus Pokaż wiadomość
Myślę, że warto spróbować bo maska całkiem nieźle oczyściła cerę i pory a jak pisałam, to było pierwsze użycie, napisze jeszcze jak jest z kwestią oczyszczania po kilku użyciach
będę czekać z niecierpliwością... bo ja mam tak, że mi już zupełnie nic nie wyłazi... żadne peelingi cuda... przy próbach wyciskania (przyznaję niewielkich - mea culpa) też nic nie wyłazi, albo niewiele) więc chyba tylko domykanie, ale jak? Bo jakoś niezupełnie mnie przekonuje czy to czyste jest...

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
oczyszczenie, wygladzenie, same pozytywne rzeczy. Zdradzilam Argiletz zielona glinke na rzecz tej maski jest naprawde dobra.

Tomy prosze opisz to serum normalizujace poszukuje czegos takiego, uzywalam serum z BU ale nie zachwycilo mnie, jestem ciekawa jaki ma sklad.
No przekonałyście mnie dziewczyny... zwłaszcza ta "zdrada" Argiletz bo to, jak ta glinka jest wychwalana, to mnie zdziwiło i zainteresowało...
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 22:32   #239
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Ziaja Pro?

Przestudiowałam cały watęk o ziaji pro i mam parę pytań...

Czy maska ściągająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja i peeling do twarzy bardzo mocny pomogą mi usunąć przebarwienia po trądziku ?

Czy można używać tych kosmetyków razem ze skinorenem/ acne dermem?

Rozpoczynam walkę z moją cerą i muszę się wyposażyć w odpowiednią broń

z góry dzięki za odpowiedź.
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 09:10   #240
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Ziaja Pro?

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
oczyszczenie, wygladzenie, same pozytywne rzeczy. Zdradzilam Argiletz zielona glinke na rzecz tej maski jest naprawde dobra.
No to nie mogę się doczekać swojej paczki i wypróbowania tej maseczki,bo zielona Argiletz była do tej pory też i moim KWC
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 15:15:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.